forum.QARK.net

Pravidla fóra => Důležité - pravidla tohoto fóra => Téma založeno: Qark 17. Září 2006, 14:33:56Název: Pravidla pro příspěvky
Přispěvatel: Qark 17. Září 2006, 14:33:56
PRAVIDLA PRO PŘÍSPĚVKY:

1. Když reagujete na post přímo nad vámi, je zbytečné dávat citaci. Navíc, když jsou poté citovány již několikrát citované citace, thread se stává nepřehledným.
Když citujete post, který je výše ve vlákně, zkuste do citace dávat jen to nejnutnější, na to reagujete – případně pokud reagujete na delší post, rozdělte citace do bodů. Tím se stane celý thread přehlednějším nejen pro vás samotné, ale také pro ostatní.

2. Pokud zakládáte nové téma, použijte výstižný titulek, aby bylo jasné, o co se jedná. Titulky typu "Rychle", "SOS", "otázka", "problém", "spěchá", "všichni sem", "tady" řešené téma rozhodně nevystihují.

3. Je zakázáno přímé vkládání obrázků větších než 640x480 pixelů nebo větší než 200kb. Na větší obrázky musí odkazovat pouze link.

4. V případě nesouhlasu s příspěvkem uvádějte důvody a podpořte je argumenty založenými na faktech. V opačném případě je váš příspěvek naprosto bezcenný a nemá tu co dělat.

5. Vkládáte-li do příspěvku nějaké texty a citace z knihy, či jiného webu, uveďte zdroj (url, název knihy, ...). V opačném případě bude váš příspěvek zrušen.


Název: Re: Pravidla pro příspěvky
Přispěvatel: LordAli 11. Srpen 2007, 19:19:00
Nechci tady vidět žádné vulgární vyjadřování, protože z některých příspěvků je mi špatně. Vyjadřujte se jako civilizovaní a vzdělaní lidé, ne jako primitivové !