forum.QARK.net

Pravidla fóra => Důležité - pravidla tohoto fóra => Téma založeno: Qark 17. Září 2006, 14:32:25Název: Všeobecná pravidla pro registrované uživatele
Přispěvatel: Qark 17. Září 2006, 14:32:25
VŠEOBECNÁ PRAVIDLA PRO REGISTROVANÉ UŽIVATELE:

1. Je zakázáno porušování zákonů ČR.
Na fóru je zakázáno jakékoliv rasistické a xenofobní vyjadřování, propagace drog, poptávka, nabídka a propagace nelegálního audia, videa a software a publikování odkazů na ně (za toto je považováno i umístění odkazu v podpisu uživatele).
Dále je zakázána publikace materiálů (včetně odkazů) explicitní sexuální povahy.

EDIT dne 24.9.2006
Je zakázána propagace, nabídka, poptávka, publikování odkazů a debata na téma ANABOLICKÉ STEROIDY.

2. Jsou zakázány urážky, osočování, vulgární příspěvky, křivé a nepodložené obviňování a pomluvy ostatních uživatelů, moderátorů a administrátora. Pokud máte s někým osobní spor, řešte jej laskavě přes SOUKROMÉ ZPRÁVY a nezaplevelujte jím fórum.

3. Témata je nutno zakládat ve správných sekcích tak, aby obsah tématu co nejlépe korespondoval s obsahem sekce. Není povoleno vložení stejného tématu do více sekcí. Nesprávně založená nebo duplicitní témata budou odstraněna nebo přesunuta.

4. Každý uživatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru psaný z jeho uživatelského účtu.

5. Příspěvky bez věcného obsahu mohou být vyhodnoceny jako spam :!: takto budou také hodnoceny příspěvky obsahující odkazy na jiné webové stránky stejného či podobného zaměření, jako je toto fórum a main web :!:  a také s nimi bude podle toho nakládáno – buď okamžitým smazáním, či přesunutím do sekce, která bude pro tento účel vytvořena.


Výše uvedená pravidla jsou ZÁVAZNÁ pro všechny uživatele a jejich porušení bude trestáno dle uvážení moderátorů a administrátora.