Poslední příspěvky: Pekelnice

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Říjen 2021, 06:38:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 02. Červenec 2007, 17:43:16
OK, ale i "máš krásný oči" v momentě kdy jsou ti ty oči upřímně jedno je na facku:o)  Vlastně to asi ani nemusíme řešit...Překvapený)
2  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 02. Červenec 2007, 13:15:36
Jasně, flirtování je zábava...ale to neznamené že flirtuju jen tak pro srandu králíků s kdekým..tuhle hru hraju s lidma se kterejma se chci blíž seznámit Šťastný

Jasně že je flirtování zábava, ale držet se "osvědčených" frází jen pro to, že fungujou bez ohledu na jejich relevantnost, je vtipný:o)  A říkat někomu že je krásný, vtipný a že ho miluješ jen pro dosažení jakýhokoli výsledu je trestuhodný:o)))  Pardon, ale asi jo. Pánové, vždyť je to úplně stejný scénář jak v těch naprosto podprůměrných vtipech o chlapech!!!  Upřímě jsem jim nikdy nevěřila...
3  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 02. Červenec 2007, 10:45:50
Takže vlastně flirtuješ s holkou, co se ti až tak nelíbí jen pro zábavu?  Heh:o)  Ale jo, ok, když se ta slečna nechá...
4  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 01. Červenec 2007, 23:43:04
Ty bláho, tak jsem dočetla Jak na ženský, a teda, to je síla:o)  Mám pocit, že už tak jsem docela podezřívavá, ale od teď, kdykoli mi nějaký kluk řekne něco pěknýho, asi mu dám loktem rovnou. Ty jojo, to se nebojíš tyhle návody uvěřejňovat? Jako v pohodě, ale dozvědět se, že mi nějaký kluk plánovaně říkal komplimenty, nemluvím o termínu "miluju tě", tak asi budu drobet nepříčetná. VŽDYŤ JE TO FAKT NA PĚST!!!!   Šťastný  Nech nám prosím, alespoň stín iluze, že třeba alespoň trochu přitažlivé, pěkné, zajímavé a správné jsme, a ne že nám to bylo řečený pro pochybný účel:o)  To je jak zacházení s nerovnoprávným...  OK, v pohodě, nepranýřuju Tě,jen mě napadlo, že sem napíšu moje první reakce:o) SÍLA!!!
5  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 30. Červen 2007, 10:39:40
Však ano, neříkám, že je fuj fuj, že jsou lidi občas manipulovaný (?), mě šlo o případ, kdy bez Tvého zásahu dokážeš určit konfliktní osobu v konkrétní situaci... Čistě z pozorování.
6  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 28. Červen 2007, 21:00:19
OK, ale v tom případě už manipuluješ. Systém pozorování by měl být snad takový, že do situací zasahuješ minimálně, a to jen tak moc, jak si žádá už jen to, že tam jsi. Jak to začneš rozehrávat, už to není pozorování. Až budu velká, taky bych chtěla umět  zacházet si s lidmi jak potřebuju  Úsměv   
7  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 28. Červen 2007, 11:11:59
Takze vravis, ze teorie su plne ulice... ale ako ich dokazes pozorovat bez nejakej spatnej vazby? oni si nevsimnu, ze ich skumas? co stojis za rohom, ci skocis do kriku? Šťastný alebo mas cierne okuliare?

Kdepak, teorie jsou plné knihy. Na ulici máš praxi.  Mrkající
Lidé si tě pochopitelně nevšimnou, pokud nevezmeš lupu a nebudeš na ně zírat z deseti centimetrů. Ideální je být součástí děje, takže se nikde neschovávat ani nikam neskákat.
Třeba si představ že stojíš na úřadě ve frontě a pozoruješ lidi před sebou. Jak jsou nervózní, že čekají dlouho. Co dělají, aby se nenudili. Jak se u toho tváří a podobně. A najednou tam jeden z nich, děsně naštvaný, že tam dlouho stojí, začne nadávat na úředníky a podobně. A ty si najednou můžeš všimnout, jakým způsobem se přenáší a uvolňuje stres. A kteří lidí jsou k němu náchylní, kteří lide se zapojí do nadávání. Jakým způsobem ostatní reagují ... atd. Jak vidíš, možností je k pozorování všude kolem nás plno a ostatní si tě nevšimnou.
Možná o pozorování napíšu nějaký článek. Nápad Je to totiž na delší povídání.


Dokážeš už teď odhadnout kdo konflikt začne?  Jak z typu lidí, tak z jeho chování těsně před vyhrocením... ?
8  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 28. Červen 2007, 00:15:59
A ještě ke všemu neumím psát. Všichni vyvalení smajlíci měli být  Úsměv , asi vám to došlo... Pardoon  Stydlivý
9  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 28. Červen 2007, 00:14:02
Promiň, ale pravděpodobně jsi si mě spletla s někým, kdo má telepatické schopnosti. Ne, ty fakt nemám. Chceš-li konkrétní odpověď, dej konkrétní otázku.
Ale na druhé straně, když už se toto téma jmenuje: "Vaše otázky na Qarka", tak ti udělám radost a na otázku: "Co jsi zač?" odpovím: "Jsem jen člověk. Nic víc, nic míň." Hledáš-li však ve svém životě nějaký zázrak, není třeba jej hledat na tomto fóru či u mě. Stačí si jen vzpomenout na den svého narození.  Mrkající


Děkuju:o) Jako fakt. Máš bod. A zázrak? Copak jich od narození nebylo dost?Překvapený
10  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 27. Červen 2007, 19:35:07
To je obtížná otázka. Schválně, polož stejnou otázku sama sobě a přemýšlej, jak a co bys na ni odpověděla. A pak mi napiš aspoň nějaké vodítko, kam se s odpovědí ubírat, nebo zkus otázku třeba přeformulovat. Já prostě fakt nevím kde začít a co k tomu sdělit. Super! Je to strašně obecné.


 Vím:o) Ale bohužel asi neni úplně mimo. Já mám tušení co bych na ní odpověděla,ale asi pro to že vím, kam tím mířím:o) Vodítko... Mě právě docela zajímalo, jak s tou otázkou naložíš a  neber to jako nějaký test či co. Asi je to možný až po delší komunikaci, přijít na to, co mě zajímá. Tak jsem alespoň začla:o)Zkus to nějak, jestli můžu poprosit...  Úsměv
11  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: Vaše otázky na Qarka kdy: 26. Červen 2007, 23:36:10
Moment, INTROVERT se úplne v klidu může chovat jako největší rozjařený exot, a může být tím pádem hodně vidět a slyšet, ovšem podstata introverta je v tom, že to, co je vidět a slyšet, zdaleka neodpovídá jeho skutečnému stavu či názorům. TY si nechává pro sebe, pro introverta je těžké dát vidět své pravé pocity, nebo cokoli jiného. Myslím Překvapený).
 
Jinak, abych neuhýbala od tématu...  Qarku...   Napadá mě jediná otázka: Co jsi zač? Překvapený)  Uznávám že je divná, ale ber to tak, že se Tě na to ptá někdo, komu umění komunikace příjde jako jedna zajímavá součást ještě zajímavějšího celku o který se zajímá především, a má pocit, že se v něm rozhodně neztrácíš. Ale můžu se plést:o)  Rozhodně mě zajímáš . Ale nevím jestli to sem úplně patří, takhle na veřejnost Překvapený)))
Stran: [1]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS