Poslední příspěvky: Luboš92

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 09:54:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Problem s postavou a dalsi kdy: 23. Srpen 2008, 14:21:42
Podle mě se to týká žena a dívek všech věkových kategorií, jen jich s rostoucím věkem ubývá.
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jsou kluci trapní? kdy: 20. Srpen 2008, 14:07:45
Omlouvám se, špatně jsem to pochopil  Úsměv už jsem to upravil, ale mezi tím, než jsem to uložil, jsi stihl odepsat.

EDIT: A také určitě záleží na té dotyčné... Nějaká touží být obletována, jiné by to zase mohlo být nepříjemné.
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jsou kluci trapní? kdy: 20. Srpen 2008, 14:01:53
A to musíš den co den té dotyčné "nadbíhat", nosit růže a tak? Vždyť zaujmout slečnu můžeš tolika způsoby  Mrkající Aneb "Všeho s mírou."
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vzhled u holky kdy: 16. Srpen 2008, 20:22:55
Co? na to se dá odpovědět uplně normálně Šťastný ... mě se líbí spíš brunetky, spíš menší (tak 165cm), spíš delší vlasy (ale znam i jednu holku, která je na krátko a je dost pěkná), spíš sportovnější styl oblíkání (tj radši oslovim skejťačku než dámu), Spíš bez piersingu (krom uší) a bez kérek, štíhlá postava (ne uplně vychrtlá jako modelky), prsa u mě nehrajou roli, ale musí bejt sexy (tim myslim, že mě musí sexualně přitahovat, ne jen prostě "bejt hezká"), což je dost individualní...

Právě jsi popsal moji současnou  Šťastný  S jazykem S jazykem S jazykem akorát má 166cm Šťastný Jinak se vkusem naprosto shoduji  Mrkající
5  Pokecání / O chlapech / Re: Vadí vám gay? kdy: 10. Srpen 2008, 22:06:24
Evolučně je to slepá větev, nemohou se rozmnožovat, takže v delším časovém horizontu jsou pravděpodobně na vymření.

Kdyby tohle byla pravda, tak homosexualita neexistuje. Protože podle toho, co ty říkáš, se heterosexuálnímu páru homosexuál nenarodí... A homosexuálnímu páru se nenarodí nikdo.
6  Pokecání / O chlapech / Re: Vadí vám gay? kdy: 01. Srpen 2008, 21:35:28
Pokud na mě něco nebude zkoušet nebo mi nebude vyprávět nějaký zážitky s jinýma klukama, tak nevidim jedinej důvod, proč by mi měl vadit. Kluk jako každej jinej a to, že má jinou orientaci, se mě vůbec nedotýká Úsměv.
7  Pokecání / O rozchodech / Re: Chozeni s holkou ze tridy ee kdy: 31. Červenec 2008, 12:44:34
Už jsem sem jednou přispíval, ale zhodnotim to znovu po čase.

Já naopak holku ze třídy mohu jen doporučit. Pokud mám vycházet ze svých zkušeností. V pololetí 9. třídy na základce jsem začal chodit s jednou holkou ze třídy, která šla na stejnou střední jako já. O prázdninách jsme se rozešli. Během prázdnin jsem zjistil, že budeme spolu ve třídě. Nevěděl jsem, jestli z toho mít radost nebo ne, ale nakonec jsem to neřešil. Během prváku (teď jdu do druháku) s tim, ale žádný problémy nebyly a začali jsme se znovu kamarádit. Tenhle rok jsem začal chodit zase s holkou ze třídy (jsme spolu půl roku a pár dní) a nemůžu si stěžovat. Něco typu, že by někomu z nás dvou vadilo, že "jsme spolu moc", jsem nějak nezaznamenal.
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: První styk - nemůžu se do ní dostat kdy: 31. Červenec 2008, 12:11:40
Zajímavý, jak o tom patnáctiletí vědí nejvíc  Mlčím

Chápu, že ve svých 1001 letech (netušim, proč neuvedeš skutečný věk) o tom určitě budeš vědět víc, ale k tématu jsi nenapsal zatim VŮBEC nic, jen znehodnocuješ názory ostatních Mrkající. A teď si ve svých pouhých 16 letech dovolim přihodit svůj názor a věř, že zdrojem neni strýček google.

Problém může být samozřejmě v psychice (prostě neni dost uvloněná), ale taky může mít prostě a jednoduše hodně tuhou panenskou blánu a pokud je ta bolest taková, že nejde vydržet, bude asi nejlepší navštívit gynekologa. Ten zákrok se určitě nedělá jen tak pro nic za nic, tak proč tam nezajít. Anebo prostě jen zkoušet a zkoušet a zkoušet, ono se to nakonec povede Mrkající.
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Pick up - co mi dal a vzal? kdy: 28. Červenec 2008, 19:51:01
Nejjednodušší bude se sebrat a jít to vyzkoušet  Mrkající
10  Pokecání / O ženských / Re: Jsi idealní ale nemiluju Tě... kdy: 24. Červenec 2008, 16:52:57
kdežto žena jedná na základě emocí, tj. "chci muži pomoci, a pomůžu mu, protože z toho budu mít dobrý pocit"

Jak tak pomalu zjišťuji, tak tohle je u žen naprosto normální ve spoustě věcech, že něco dělají "pro vás"... Teda aspoň to tím argumentují, ale ve skutečností to dělají pro sebe.

11  Pokecání / O ženských / Re: Holky a alkohol kdy: 24. Červenec 2008, 11:26:40
Promiň, ale připadá mi to pořád víc a víc přitažený za vlasy. Že s ní není sranda a že se nebaví je docela velkej rozdíl. Takže tim chceš říct, že když se nenapije, tak se nudí?

A k tomu tancování...pil jsi někdy? Předpokládám, že jo. Tak jistě víc že člověk ztrácí zábrany pod vlivem alkoholu. Třeba se normálně jen stydí tancovat. Já za střízliva taky nejsem žádnej brilantní tanečník, tak se na parket nehrnu, ale jakmile se trochu napiju, tak mi to je vcelku jedno a klidně si jdu zatancovat.
12  Pokecání / O ženských / Re: Holky a alkohol kdy: 23. Červenec 2008, 22:27:58
A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...
no dyť to píšu, když jí nedokážeš zabavit, tak seš chudák ty, tak proč by se kvůli tomu měla nudit ona že? a s tim zakazováním, to by ses hochu divil co si některý holky nechaj od svejch tupejch přítelů líbit.

Aha tak to se omlouvám špatně jsem to pochopil Úsměv No asi žiju ve své naivní představě, kdy si jsou partneři ve vztahu rovni... I když je pravda, že někteří chlapi na to vypadaj, ale nevim mně to prostě připadá jako omezování svobody nebo něco v tom smyslu, když jí něco vyloženě zakáže a nedejbože jí třeba i vyhrožuje... Pak to často asi zajde i dál. Hold jsem velkej odpůrce jakýhokoliv domácího násilí. Vždyť o všem se dá v klidu promluvit a udělat kompromis. I když asi ne s každym no...


A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda?
Protože se máme rádi.
 
Citace
(krom toho když si napije).
BTW nikdy se nenapila se mnou...

Ah takhle ta moje otázka vypadá docela blbě...jinak než byla myšlena, ale to je jedno.

A jak teda víš, že s ní je sranda jen když se napije? Vyprávěli to její kamarádi? Ti toho nakecaj. A co takhle si s ní normálně promluvit, že bys taky chtěl jít jednou s ní? Myslim, že to bude lepší než se začít vtírat a vypadat jako stíhačka.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Jak poznam, ze me chce kdy: 23. Červenec 2008, 21:52:45
Pokud jste svoji bejvalku kvalitně a tvrdě napichovali a zároveň se oklepala z rozchodu, tak nic nebrání tomu,
abyste zůstali nadále přáteli.
Jiná situace nastane v okamžiku, kdy vám ji přebere větší borec, než jste sám, který ji řádně a kvalitně napichuje (lépe než vy)
Pak je lepší nebýt přáteli a nevídat se, protože může mít člověk pocit nasazeného paroží.

Omlouvám se za OT, ale když se nad tím zamyslíte, tak ve SpeedMasterových příspěvcích občas bývá něco pravdy, akorát si to musítě přeložit do jakyka normálních lidí Šťastný

"Pokud s vámi byla vaše bývalá šťastná a už se oklepala z rozchodu, tak nic nebrání tomu, abyste byli přáteli.
Jestliže ale bude s jejím dalším přítelem viditelně šťastnější než byla s vámi a bude vám to předhazovat, bude lepší se s ní dál nestýkat, protože by vám to na sebevědomí asi zrovna nepřidalo."

Toť můj pokus o překlad  Šťastný Jinak nechci tím říct nic špatného, jen mě to prostě napadlo.
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Co chlapy hledají kdy: 23. Červenec 2008, 21:43:19
Tak když jsem se nad tím zamýšlel, tak mi přišlo jako nejjednodušší řešení, vypsat pár vlastností, které mám u současné přítelkyně nejraději a kterých si nejvíc cenim  Úsměv

Tak určitě mezi ně patří určitá fyzikcá krása (prostě se mi musí líbit), tolerantnost (ano i když ji miluji, tak pořád mám rád svůj vlastní život, který si chci občas žít), smysl pro humor (rád se směju  Úsměv ), laskavost a nemůžu si pomoct, ale hrozně se mi líbí, když je holka na první pohled nevinná a tak trochu stydlivá, ale když ztratí stud tak je z ní no... Prostě, že je pak taková ehm  Šťastný přítulná (ale jen ke mně of course Šťastný )... Kdybych to chtěl vypsat všechno, byla by toho spousta, ale tohle jsou věci, které mě napadly jako první  Úsměv.

Jo ještě jedna věc! Ocenim když se holka dokáže sama ozvat, sama říct, že se jí stýská, prostě aby sama od sebe dala najevo, že jí na mě záleží a že dokáže udělat první krok. Bohužel takových holek jsem zatim moc nepotkal, možná to bude věkem, možná prostě tím, že ženy jsou takové Úsměv Nevim to já ještě posoudit nemohu  Šťastný
15  Pokecání / O ženských / Re: Holky a alkohol kdy: 23. Červenec 2008, 21:27:31
Myslim, že my to těžko posoudíme... Ty ji přece musíš znát nejlíp ne?  Mrkající Té mojí to třeba nevadí... Naopak je ráda, že s ní chci trávit hodně času, ale mám kamarádku, která si stěžuje na to, že ji její kluk stíhá, ale podle mě se chová úplně normálně, takže jak říkám, asi to bude věc názoru.

A nechci mít vlezlý otázky ale... Proč jsi s ní, když s ní neni sranda (krom toho když si napije). Já si nedokážu předtavit, že bych byl třeba 5 hodin s někym a celou dobu si s ní povídal o nějakých vážných věcech. Občas jo, občas mi to neva, ale občas se prostě potřebuju zasmát Úsměv. I Když jak jsem říkal  Šťastný každej jsme jinej, takže melu nesmysly asi  Šťastný
16  Pokecání / O ženských / Re: Holky a alkohol kdy: 23. Červenec 2008, 17:52:50
tak přemýšlím, jestli má cenu pouštět někam holku, kde se bude pít.  Přemýšlím

hmmm když už se bojíš že se dá do jinýho tak běž s ní. a když s ní nejdeš tak jí to ale nezakazuj. ona se přeci nebude nudit jen kvůli tomu že seš chudák ne?

Nikdo neřekl nic přímo o zakazování  Mrkající občas musíš věci brát trochu s nadsázkou. A jestli ji nedokážeš zabavit, tak nevim nevim, kdo je tu chudák...

K tématu: Taky nemám rád, když holka nějak víc pije, takže si logicky nevyberu holku co je každej víkend v hospodě. Nemám to rád ani u chlapů, když se zlijou, tak že o sobě neví...
17  Pokecání / O ženských / Re: Dělali jste si někdy z holky srandu? kdy: 23. Červenec 2008, 17:45:48
hmm tak ja zase jsem znameni lev.. a nesnasim kdyz si ze mne nekdo dela srandu... mam rada si z nekoho delat srandu ale nemam rada kdyz si ji dela nekdo ze men  Ďábelský

Znáš to ne? Nechovej se k ostatnim tak, jak nechceš, aby se oni chovali k tobě  Úsměv

Jinak si z holek dělám srandu často a rád, ale jen z těch, které dobře znám a vím, že to vezmou s humorem a rády to třeba i oplatí  Provokatér
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Obyčejný muž vs. krásná žena kdy: 08. Červenec 2008, 20:06:04
Tohle je podle mě zbytečné téma  Úsměv jeden rád holky, druhý zase vdolky aneb každému se líbí něco jiného.
19  Pokecání / O chlapech / Re: Seznamování a pocení kdy: 02. Červenec 2008, 20:55:19
Myslím, že jestli správně dodržuješ hygienu (nesmrdíš), tak by to neměl být žádný problém... ale ptáš se holek, tak ať se vyjádří ony Úsměv
20  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sex na pracovišti kdy: 02. Červenec 2008, 18:33:59
 Šťastný Tak tohle mi přijde jako docela zajímavý téma Úsměv jsem zvědav, o co se s námi ti starší a zkušenější podělí. Ale mám neblahé tušení, že to bohužel nebude jako v již zmiňovaných amerických filmech  Provokatér
21  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Co je to "karma"? kdy: 02. Červenec 2008, 17:57:24
Mám dotaz a nechci kvůli tomu zakládat nové téma... jde nějak zjistit od koho jsem karmu dostal? Mám -2 ale nevím o tom, že bych psal OT nebo nějaké útočné posty Úsměv A ještě jestli jde karma opakovaně přidávat nebo ubírat jednomu člověku?
22  Pokecání / O ženských / Re: Váše názory jak se zlomit kdy: 02. Červenec 2008, 17:52:21
a nebo se prostě zhluboka nadechnout,  říct(vykoktat) : promiňte slečno, mám knedlík  v krku, ale chci vás pozvat na kafe...

Myslím, že pokud slečnu zaujmeš na první pohled, tak by tohle mohlo dobře zafungovat Úsměv A pokud je rozumná, tak jí určitě polichotí, že ses kvůli ní přemohl, i když zjevně oslovování dívek není tvoje parketa.
23  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Přestup z PFU (průměrně frustrovaný ubožák) na PUA (umělec v balení) kdy: 02. Červenec 2008, 17:32:11
Teeeda  Úsměv schválně jsem kouknul jen na první a poslední stránku a jen si říkám, že je škoda, že neni víc lidí s tak pevnou vůlí Úsměv Šokovaný
24  Pokecání / O chlapech / Re: Bordelári kdy: 02. Červenec 2008, 17:24:11
Já osobně jsem strašný bordelář a mám rád takový ten svůj "pořádek" Úsměv Jen občas, když už se nudou kopu do pr... tak se seberu a uklidim si  Šťastný
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nevěra kdy: 02. Červenec 2008, 17:02:28
"Za plotem je určitě tráva zelenější" Hezky se to říká a poslouchá  Úsměv ale myslíš, že to je vždycky pravda? Možná občas jo, ale tohle podle mě ten případ nebude. Ulítneš a bude to vzrušující to asi ano, ale myslíš, že to bude lepší než s někym, kdo tě dokonale zná, kdo ví, co se ti líbí a co naopak ne? Jestli jsi se sexem se současnou partnerkou spokojený, tak to na 90% lepší nebude. A co pak? Budeš mít na výběr dvě možnosti: Buďto jí to říct a zlomit jí srdce (a tak trochu doufat, že ti to odpustí, i když už by ti asi nikdy nemohla věřit tak jako dřív) anebo zatloukat a v případě, že by se splnilo, to co píšeš a zůstal bys s ní ještě pěkných pár let, žít celou dobu s černým svědomím a nemoct se jí upřímně podívat do očí? No je to jen a jen na tobě, ale jestli jí zahneš, tak z toho jako vítěž pravděpodobně nevyjdeš. A taky... Kdo zahne jednou, zahne většinou i podruhý!
Stran: [1] 2 3
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS