Poslední příspěvky: barbarela.trust

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Září 2021, 07:07:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 15
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 19. Leden 2010, 21:59:58
Avaranger- Ahoj zlato  S jazykem no to sice ano, ale shodli jsme se na tom, že v "normálním" životě bychom na sebe nikdy nenarazili a pokud bychom narazili tak by jsme nikdy nedošli nikam, takže ten extrém se vyplatil  Šťastný.
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 19. Leden 2010, 21:34:34
Ahoj  Šťastný přišla jsem se na vás mrknout  Super! ... a při té příležitosti se podělit o nějakou zkušenost, když tady zrovna toto téma probíráte  Mrkající
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 19. Leden 2010, 21:22:22
Za sebe a z vlastní zkušenosti- naprosto z recese podaný inzerát na erotické seznamce a výsledek- perfektní chlap a po čase plnohotný naprosto funkční vztah o to hezčí, že v sexu byla jasno mnohem dříve než v tom, že chceme víc než jen to.
4  Pokecání / O ženských / Re: Tělo vs obličej kdy: 09. Říjen 2008, 14:05:58
takhle si to nějak představuje Ríša

holky:
noghri
demoniak [ta malinká]
barbarela
larry

kluci:
augi
J/R
D9
LordAli
Ríšo potěšil jsi mě ...  Mrkající
5  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 05. Červenec 2008, 13:27:03
potrebuji poradit
existuje nejaka norma
kolik deti muze byt v male mistnosti
deti se maji stehovat do pokojiku 10m2
a ktomu ma pri byt dalsi dite
to je snad horsi nez ve vezeni
kam daji stoly skrine aby meli soukromi
malej jde od zari do skoly potrebuje peci?
dekuji
zakazdou odpoved

Ano existuje norma , že v pokoji 10m2 může být jen jedno a půl dítěte  Kroutící očima

6  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sex na pracovišti kdy: 05. Červenec 2008, 13:19:56
Sex v kanceláři není špatnej  Mrkající ... ještě že tu máme pohovku.
Sice byl svátek, takže nehrozilo velký riziko, že nám někdo přijde fandit, ale jeden člověk se v průběhu dne měl ukázat, což mě lehce znervozňovalo.
Nicméně objektivně vzato, nemůžu říct, že by mě to nějak extra vzalo a chtěl si to za každou cenu zopakovat.

Quilty - no a není na tom právě nejlepší to , že někdo může přijít  Mrkající
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak dělat ženu šťastnou? kdy: 21. Červen 2008, 08:52:57
Za mě osobně - cítím se šťastná ve vztahu kde je partner tolerantní , respektuje mě , je spolehlivý , samostatný .
8  Pokecání / O ženských / Re: Věkový rozdíl kdy: 19. Červen 2008, 18:23:25
Tady se furt hledá za tím , že si ženská najde staršího chlapa prospěchářství .
Chyba ! Začněte u sebe a pak se vztekejte jak je nespravedlivé , že tohle a tohle .
Asi nemá smysl říkat dvacetiletému jak bude věci vnímat až mu bude 30 ... 35  to si fakt člověk musí zažít aby pochopil .
9  Pokecání / O ženských / Re: Jak chlapovi říct... kdy: 19. Červen 2008, 15:20:00
Hned na začátek - tože jsi ve 23 panna a sex bereš jako vyvrcholení vztahu je chvályhodné !!!!!

Ale nepřeháníš to trochu , nepřikládáš tomu svému panenství větší význam než ve skutečnosti má ? Ty čekáš na toho pravého a můžeš mi prosím vysvětlit jak se ten pravý pozná ? Po měsíci je brzo a kdy teda bude ten pravý čas ? Po roce ?
Podle mého názoru je sex nedílnou součástí vztahu dvou dospělých lidí a bez něj to nejde . Když ty už teda nějak zhodnotíš , že on je ten pravý nebo že už čekal dostatečně dlouho a konečně mu ten svůj věneček odevzdáš - tak co se stane jestliže vy dva si nebudete sexuálně vyhovovat ? Nebo prostě časem potom poznáš , že není až tak úplně ten pravý ? To si tam necháš našít blánu zpátky pro nějakého jiného pravého ? Člověka nepoznáš za měsíc dva nebo pět někdy nepoznáš člověka ani za dvacet let . Svým přístupem jen okrádáš sebe i partnera !

Prostě to podle mě ženeš do extrému a navíc úplně zbytečně .

10  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Jsme spolu a přesto okukuje každou okolo jdoucí... kdy: 01. Červen 2008, 11:20:15
Tak koukej po chlapech a ono ho to možná přejde  Smějící se
11  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 01. Červen 2008, 11:15:55
Svatá pravda !!!
12  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 26. Květen 2008, 16:03:12
Fakt chápu tvůj vztek , věř mi , ale přestávám chápat tvé jednání .

K dětem a doktorům - jste manželé = máte děti ve společné péči = nikdo neřeší , jestli jsi s nima ty nebo ona je to jedno .
Pokud nejde s dětmi k doktorovi z důvodu , že je v práci a ty máš volno nebo paragraf , tak není co řešit .Pokud nejde k doktorovi , protože chce být s frajerem tak je to kráva , ALE nepáchá nic špatného , protože s dětmi je přece otec . Na sociálku zajít můžeš a asi bys měl , ale počítej s tím , že ti nejspíš nikdo nepomůže - předvolají si manželku , která jim řekne  co bude chtít - děti jsou v pořádku = nic se neděje .
Děti do vlastní péče v této zemi nedostaneš ! Snad bys měl šanci , pokud by manželka brala drogy nebo byla trestně stíhaná .
Argument , že nevaří je o ničem , když ti to nevadilo 16 let , proč ti to vadí dnes ?
Argument , že on má zrzavé vlasy a auto v kůži a žije s rodiči a čumí na fotbal - to radši spolkni a nikde neříkej , protože každý hned pozná , že z tebe stříkají emoce .
Požádal jsi o rozvod ? Pokud ne , udělej to jako navrhovatel na tom budeš lépe než jako odpůrce .
Dotyčný k rozvodu může a nemusí být přizván , pokud se nepletu , je to trenér a pracuje s dětmi , což je pro něj docela velké plus .
Můj názor je , že bys měl přestat dělat chůvu a tím umožňovat své ženě aby si užívala života . Jen ať se stará a pokud se byla schopná postarat o děti 7 let postará se i teď .

Je mi líto , že ti to sem musím napsat , ale přijde mit o tak , že tě opustila žena , vyměnila tě za někoho jiného a ty to nedokážeš unést , nedokážeš se s tím srovnat , ty zoufalé snahy zlanařit někoho , aby jí vola a předstíral milenku nebo vyhrožovat jemu , chlape neblbni není ti šestnáct , navíc co bys z toho měl , myslíš že jako by někdo zavolal , tvoje žena by se zalekla a vrátila se k tobě - byl by klid do chvíle než by se zase zamilovala . Pokud se nevzpamatuješ a nezačneš se chovat jako dospělý chlap naděláš si do bot .

Ty hlášky o mastné pleti a chloupcích a o tom co ti dva si spolu povídají a jak tys jí zachránil život - jsi zoufalý a je to znát .

Myslíš , že by pro tebe bylo tak těžké se smířit s tím , že vaše manželství skončilo ?
Jedete na dovolenou , tak vychladni , promluvte si jako dospělí lidé , pokud chce jít stejně odejde tak to udělejte důstojně a na úrovni jako dva dospělí zralí lidé ať tím netrpí ty děti , dohodni se ní na rozluce , spolkni hořkou pilulku , že ti někdo ukradl manželku , přestaň se užírat tím jaký je on , přestaň doufat , že ona na něco přijde .13  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 22. Květen 2008, 15:19:02
A proč jsi tedy založil rodinu se ženou , která se nestará o děti , nevaří , neuklízí a všechno dělá špatně ? Jo jasně jsi naštvaný , připadáš si zrazený a sere tě , že ti nějaký chlap ukradl manželku . Máš jen dvě možnosti buď se s tím smíříš a necháš ji jít ať si to zkusí anebo s e s tím nesmíříš , ale ona stejně půjde , můžeš na ni volat sociálku a tady psát jak jsi vlastně dokonalý manžel a možná i jsi anebo taky ne , není tady druhá strana , chybí objektivita . A to jaký je on , jestli bydlí s maminkou , měl nevydařený vztah , je lakotný anebo chodí po hospodách - tohle musí posoudit ona .

Milenecké vztahy jsou vždycky moc pěkné , dva se vidí jednou za čas , vždy krásně upravení naladění a prožívají spolu krásné chvíle , nebaví se o starostech všedního dne , nestěžují si , všechno berou s nadhledem , ale ve chvíli kdy ten milenecký vztah přejde v normální tohle většina toho krásného zmizí a pak se ukáže jak to vlastně je . Ti že ženské pálí když se zamilujou mosty je stará pravda .

Tak si to srovnej jestli o ní chceš mluvit jako o neschopné ježibabě nebo jestli ji chceš zpátky - oboje najednou nefunguje .
14  Pokecání / O ženských / Re: Věkový rozdíl kdy: 20. Květen 2008, 19:56:42
... protože 99% z nich to nevydrží déle jak 3,4 roky ...

Takže vztah osmnáctky s třicátníkem nevydrží víc než tři čtyři roky a to je podle tebe důkaz antikvality takového vztahu , nevím sice z čeho čerpáš , ale nedá mi to se nezeptat jak dlouho tedy trvá vztah osmnáctileté s dvacetiletým ?  Třeba tvůj jestli si nějaký měl ve svých dvaceti s přiměřeně mladší partnerkou .

K vzdělání - nemyslím si , že je zbytečné naopak , jen je podstatné pochopit , že vysoká škola ti dá jistou dávku teoterických znalostí , ale nedělá z tebe lepšího člověka a ani z tebe neudělá mistra v oboru ani ti nedává patent na rozum , dokonce ani jistotu dobře placeného zaměstnání . Není to o škole , ale o lidech .

Krom toho třeba u nás dělá několik vysokoškoláků na dělnických místech a my blbci se střední jim šéfujem .
15  Pokecání / O ženských / Re: Věkový rozdíl kdy: 20. Květen 2008, 15:35:13
 Kroutící očima všichni třicátníci dělají ve špinavých montérkách u soustruhu až navěky , protože nemají vysokou školu a tudíž nikdy nic jiného než soustruh nepoznají , všichni vysokoškoláci budou vydělávat balíky peněz a činit pro lidstvo a celý vesmír významné objevy , všechny ženy , které mají vztah se staršími muži-soustružníky jsou na prachy a budou nešťastné ... je to přece tak snadné , že mě to nenapadlo dřív  Kroutící očima


kvarkopako : to není dnešní móda , tohle bylo vždy , zeptej se svých kamarádek proč jsou se staršími kluky a ani jedna ti nebude schopná odpovědět , nejspíš budou říkat , že samy ani neví , že to tak přišlo . Vysoká škola nevysoká škola - co je tohle - meřítko inteligence ? Skutečně si tady někdo myslí , že vysoká škola je zárukou inteligence a že kdo ji nemá je hlupák a ještě k tomu méněcený ? I já si zažila vztah s rozdílem 11 let , ovšem já výšku nemám a on měl - takže nezapadáme do tabulek . Štve mě , když v tom všichni hledají peníze (jasně někdy můžou být) , ale stojím si zatím , že věk není zárukou majetku úplně stejně jako vysoká škola není zárukou inteligence a vztah s rozdílem věku není zárukou něčí vychcanosti .
Celé je to o tom , že vám teď lidi kolem třicítky připadají stráášně staří a nechápete co s nima ty vaše vrstevnice můžou dělat , máte představu nudného chlapa v papučích u televize , jak to ve skutečnosti je vám dojde až vám bude jako mě přes třicet a zjistíte , že umíte všechno to co tenkrát , smát se, bavit se , dělat vylomeniny , užívat si jen máte navíc nějakou tu zkušenůstku .
Takže doufám kvarkopako , že až ti bude třicet a sám sobě v jedné chvíli řekneš sakra je mi třicet , ale já si připadám stejně jak ve dvaceti , nic se nezměnilo a klidně bych si troufnul na osmnáctiletou holku - si na mě vzpomeneš  Mrkající
16  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Vaše rande kdy: 20. Květen 2008, 08:39:38
Já měla jednou rande které trvalo deset minut - dýl se ten blb nedal poslouchat  Kroutící očima - tak jsem řekla , že mě děsně bolí hlava a jela jsem domů za hodinu přijel ke mě a dovezl mi nějaké tablety z lékárny  Smějící se
17  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Dat holce kytku na prvnim rande? kdy: 18. Květen 2008, 09:39:20
Co to zase řešíte ? Proč by se měla slečna leknout květiny ? Kde chodíte na takové křehule , které vyděsí darovaná květina ?
S kytkou nebo bez kytky - je to fuk , nicméně nikomu květina neublíží , ani mu nezkazí vyhlídky do budoucna , to si zkazíte jedině sami .
Mě osobně je květina milá a vítám ji , ale obejdu se bez ní .

a pro ty co píšou , že kytku si ženská musí zasloužit - doporučuji nosit na rande piškoty , když bude hodná dostane piškotek ...  Kroutící očima
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Chovani divek ve skupince kdy: 14. Květen 2008, 14:28:22
Aldamire zdravé sebevědomí je vítaná a oceněná vlastnost , ale jako u všeho - všeho moc škodí a příklad byl ukázkou plytkého mistrosvětovství .
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Chovani divek ve skupince kdy: 14. Květen 2008, 14:15:44
...by zvládl fakt jen sebevědomej chlap, tak hned říkaj, jak by s ním vyběhly... trochu rozpor bych řek... Přemýšlím

A kdes přišel na to , že tohle je chování zdravě sebevědomého chlapa ?
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Chovani divek ve skupince kdy: 14. Květen 2008, 11:11:03
... a říct Chci si s Tebou zatančit, odpověď je ano nebo ano. načež jí jemně vzít rukou kolem pasu a odvést ji správným směrem...

No nevím nevím na koho to funguje , ale se mnou bys nejen , že neupěl , ale ještě by sis docela vyslechl .
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: balení na hudbu kdy: 11. Květen 2008, 15:12:24
Holku můžeš sbalit i na rohlík s pomázankovým - za předpokladu , že má ráda rohlík s pomazánkovým máslem .

Takže vzhledem k tomu , že hraješ nejspíše se i pohybuješ v tomhle prostředí , máš minimálně tu výhodu , že si s muzikální holkou máš o čem povídat .
A s tou písní na vystoupení - nevím jestli je to šťastné dát jí najevo , že jsi něco pro někoho složil a jen hledáš jméno , asi by bylo lepší lhát a říct žes ji složil pro případ , že jednoho dne potkáš takhle krásnou okuzlující slečnu jako je ona a bla bla bla
22  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod, odmítnutí či co??? kdy: 11. Květen 2008, 10:30:15
Ale ty to evidentně nechápeš , třepeš se jak sulc a jsi na pokraji zhroucení - o takovéhle "sračky" (promiň za ten výraz) holky nestojí !
Ano ty teď dosáhneš nějakého výsledku . Ona tě vezme na milost , ale tohle ji časem přestane bavit , jsi snadná kořist , není třeba pro tebe nic dělat , jsi zadarmo a co je zadarmo to dlouhho nebaví , ztrácíš kouzlo .

Ona nikdy nezačne přemýšlet nad tím jestli jí ty chybíš , dokud bude vědět , že chybí ona tobě .
23  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod, odmítnutí či co??? kdy: 11. Květen 2008, 09:05:17
Jejdanánky tohle puberťtačky dělají běžně , v jedné chvíli jí dojde , že tobě se už ní neklepou kolena a ten pocit jí začne chybět tak začne s takovýma kecama jako , nejsem si naším vztahem jistá , nevím co bude dál , bylo by možná lepší kdybychom se rozešli a tak ..... ve skutečnosti čeká , že dostaneš šílený strášek , že jí ztratíš (což se koukám povedlo) a budeš o ni hrozně bojovat a ona ti pak milostivě řekne , tak se teda nerozejdem a zase si chvilku bude užívat toho skvělého pocitu , že se ti z ní klepou kolena .

24  Pokecání / O čemkoliv / Re: Hranice žárlivosti, flirtování, nevěry a problém monogamie kdy: 11. Květen 2008, 08:57:28
Pokud chceš běhat po ulicích balit holky a chodit s nima na kafe a pokud bys chtěl paralelní vztahy musíš dát i partnerce možnost dělat to stejné , jinak to nefunguje .
Hranici žárlivosti u ní nepotlačíš - lidi se nemění .
Každá žena má problém s polygamií , protože být vědomě "nejediná" je divné a frustrující zvlášť pro osoby s nízkým seběvedomím , které v tom vždy hledají vlastní nedostatky , nedokonalost a selhání v neschopnosti si uvědomit , že ta druhá není LEPŠÍ , že je jen JINÁ .
Hranice nevěry a flirtu - flirt je cokoliv před tím než je sex (mluvím za sebe)
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: O čem se bavit s jejími rodiči? kdy: 06. Květen 2008, 15:04:15
Avarangere ty se prostě rád posloucháš (a taky se rád čteš), jenže to neznamená , že tě rádi poslouchají i ti kolem .
Je jasné , že se máš moc rád a že o sobě velmi rád vyprávíš , jsi takový já... já ... "jájista" .Já třeba mnohem raději poslouchám , třeba když o sobě něco řekne člověk , který má o čem mluvit - ovšem pochybuji , že bys zrovna ty měl takhle co nabídnout a to bez urážky .
Nemám ráda typ lidí co je znám deset minut a už mi stihli vypovědět o svém životě snad všechno včetně průběhu operace dělohy své babičky.
Ale tohle je o mě a tobě nic to nemění na tom , že pravidla slušného chování říkají , že člověk nemá říkat víc než to na co je tázán .
Stran: [1] 2 3 ... 15
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS