Poslední příspěvky: ten největší smolař

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Říjen 2021, 06:58:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spolecne bydleni kdy: 26. Březen 2008, 12:50:40
rodiče bydlí v paneláku - blbě jsem to napsal.
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spolecne bydleni kdy: 26. Březen 2008, 12:08:23
No jasně že s takovým stavem nejsem spokojený - splácení auta bude ještě 3 roky. Pokud jde o finanční možnosti - 30 000 beru částku orientační. Přítelkyně splácí auto, do toho pojištění, spoření atd - takže nám zbyde oněch 30000,

pokud jde o plat barbarely - že máme vyskokou neznamená že máš vysoký plat, ani v praze. Ono dělat v ekonomice či stavebnictví je trochu rozdíl. Kamarád má jen střední a vydělává si 4x víc než já. Takže takhle to nemohu posuzovat. No jelikož rodiče obou nás bydlí v paneláku tak odpadá ta přestavba. No a k pronájmu - co jsem se tak nějak díval po praze tak pronájem je dost drahý - to radši vezmu hypotéku.
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spolecne bydleni kdy: 26. Březen 2008, 11:08:16
2 barbarela.trust :  Potlesk Potlesk Potlesk je to fakt dobře řečeno. Jen je problém v té finanční samostatnosti - dohromady bychom finančně měli kolem 30000 Kč měsíčně - což není málo ale ani hodně. Ale dá se za to sehnat slušné bydlení - pokud budu uvažovat hypotéku. Jenže moji rodiče jsou závyslí i na části mého platu - splátky za dům a auto. Což v té chvíli je problém jelikož část svého platu bych musel stejně dát rodičům. A to znamená že bychom s přítelkyní neměl k dispozici oněch 30000Kč. Ale něco přez 20000. Což si přiznejme je málo. Trochu jsem se informoval a v Praze je např splátka na byt přes hypotéku kolem 10000. což je půlka toho co bychom měli k dispozici. Docela by mě zajímalo jak byste to řešili vy?
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spolecne bydleni kdy: 26. Březen 2008, 08:30:05
Společné bydlení - taky bych rád věděl jak to řešit - já proti němu nic nemám, ale kdy je vhodná doba se otom zmínit to je otázka? Nebo se nezminovat a nechat to na partnerce?
5  Pokecání / O čemkoliv / ochlupení kdy: 20. Březen 2008, 08:41:43
čau lidi. příští týden odlétám do USA - na roční školení. Nebudu mít tolik času a proto se sem téměř nedostanu. Děkuji všem co mi poskytli nějakou radu či typ. Naposledy vás žádám o radu či názor - Svůj vztah s přítelkyní v oblasti sexu jsem téměř vyřešil -až na jednu věc - požádal jsem ji jestli by se nechtěl oholit ale řekla mi že ne, že se ji to nelíbí - dál jsem ji nepřesvědčoval, ale určitě uznáte že je lepší když je holka aspon trochu oholená - rozkrok bych asi zkousnul, ale to že se neholí pod páždí ani nohy je opravdu zvláštní. No a pak by mě zajímal názor - minulý výkend jsme se od pátku do neděle milovali každý den, v neděli 3x po sobě - nebyla proti, ale v pondělí ráno jsme se mazlili a když jsem chtěl pokračovat řekla že nemůžem tak často že bychom si na to zvykly - pak vstala a šla do koupelny- nejvím co si o tom myslet. Co vy na to?
6  Pokecání / O ženských / Re: Vadí hodně.... kdy: 07. Březen 2008, 08:54:35
to Avaranger: celkem s tebou souhlasím, ale pokud jde například o to že by se neměl snažit na to upozornovat - tak když vezmu například mě - byl jsem na 7 operacích s ušima. Na pravé ucho slyším podstatně hůř než na levé. Pokud na mě někdo mluví z pravé strany a ještě potichu spatně rozumím - takže se vždy ptám co jsi říkal/a. už se mi kolikrát stalo že mi někdo řekl - ty jsi hluchý nebo ty špatně slyšíš. No a ted když to vezmu a dám to do situace kdy bych měl schůzku se skvělou holkou, která bude trochu nesmělá a bude mluvit trochu potichu, tak se ji jednou zeptám co říkala, takhle to zopakuji 2x - 3x a bude ji to divné - a zeptá se mě na sluch - takže budu donucen hendykep přiznat - není to uplně vychvalování - to upřímně nechápu jak někdo může vyzdvihovat svoje postižení a doufat že se k nemu bude někdo chovat nějak jinak.Já se svažím svůj problém přehlížet a maskovat - ikdyž někdy to nejde.
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Odhodlání k jakékoliv akci kdy: 26. Únor 2008, 12:23:45
2Larry flint - ne v pohodě, mě to taky přijde nepřirozený, ale řekl bych že to patří do dnešní doby - a osobně si myslím že se nic nevyrovná klasickému balení Mrkající ale pro nesmělé lidi je to super věc, která jim s dost velkou pravděpodobností pomuže.
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Odhodlání k jakékoliv akci kdy: 26. Únor 2008, 12:07:43
Musím souhlasit s Aldamirem - pokud člověk přesáhne věk 22 let a neumí tzv balit tak seznamka je šance - sice malá ale je. Já jsem díky ní našel dívku, o které pochybuji že bych na ulici zavadil - nemá moc času stejně jaké já - přitom je hezčí než 99% holek co jsem v životě potkal - teda aspon pro mě - každému se líbí něco jiného, že?  A pokud jde o internetové seznamky tak tady platí pár pravidel -

1. nevadí že bude odpovídat holkám na inzerát, náhoda a ona se ozve.
2. na seznamce trávit max. 30 minut denně - déle to nemá cenu
3. pokud se ti nekterá ozva - budete komunikovat přes icq nebo pod program - po hodině pozvat na schůzku - bud přijme nebo ne. Pokud přijme tak do schůzky na icq nekomunikovat - už jsem to tu psal - je to kontraproduktivní.
4. ta schuzka není první ale nultá - neznáte se a to vůbec, takže pomalu. Nemusíš ji hned zbalit. Pokud jde o polibek na této schůzce - težko na něj dojde.Ale mělo by na něj dojít na další schuzce.
5. nultou schuzku doporučuji zajít do kavárny - po odcházení lehce zavadit o ruku a zkusit se držet - pokud svolí má zájem a to je cíl této schůzky - aby tě chtěla videt znova. Můžeš se zeptat jestli ji můžeš doprovodit domů - nejspíš řekne ne, nebo až jindy. Ale to neva. Při loučení neříkat nic o tom že je zavoláš - prostě říct ahoj a dodat např bylo mi s tebou dobře.Po 2-3 zavolej a zeptej se jestli by nechtěla někam zajít a uvidíš.
6. pokud na další schůzku nepřistoupí nic si z toho nedělej. Najdeš lepší.

Možná to některým přijde divný ale těmto věcem jsem nevěřil, ale když jsem začal držet těchto zásad a rad co mi tu lidé poskytli tak se ze mně stal jiný člověk, no a pak jsem potkal svoji přítelkyni a změnil jsem se znovu - ted si připadám jako plnohodnotný člověk - a hlavně uplně jsem se zbavil svého strachu oslovit či jen tak se bavit s dívkou.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak jim věřit? kdy: 22. Únor 2008, 06:57:03
čau.nečetl jsem si celý toto téma, ale musím souhlasit s Aldamirem. Já jsem se sice nikdy nebál oslovit dívku, ale když jsem to proved nikdy z toho nebylo víc než jedna schůzka. A pak jsem potkal svoji nynější partnerku. A hrozně mi vyhovovalo že jevila zájem i ona - sama navrhovala další schůzky a podobně. V takové situaci přeci jenom má kluk více klidu - nemusí se vnitřně přesvědčovat jestli ji zaujal. A pokud jde o otázky a pochybnosti, které tady zminuje Buchy - tak ty opravdu mohou příjít na mysli - ale doporučuji na ně rychle zapomenout nebo můžete slečnu odradit a ztratit aniž by jsme si uvědomili proč. Ale holky poznají na co myslíme, i když možná podvědomě.
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jak říkáte rodičům o nových vztazích kdy: 19. Únor 2008, 15:36:28
No když to vezmu u mě - tak rodičům jsem se nikdy nesvěřval se svými pocity takže ani s tím že jdu ven s holkou. Většinou jsem řekl přidu večer a to bylo vše. Když se mě někdo zeptal kde jsem byl tak jsem řekl například v kině a stačilo to. Až niní co jsem potkal moji současnou přítelkyni a mám sní zatím svůj nejdelší vztah to nešlo zamaskavat - když z ničeho nic jedu pryč autem a přijedu pozdě večer nebo když řeknu že přijdu zítra - tak se předpokládá že se na to někdo zeptá - tak jsem řekl že jedu za Petrou a rodiče se zeptali kdo to je - atd. No pokud jde o rodiče přítelkyně tak tam to bylo v pohodě - jednou mě vzala k sobě domů, rodiče byli taky doma, pozdravil jsem trochu jsme hodili řeč a z toho co jsem zpozoroval tak ji petra o mě dávno řekla vše co by měli vědět. no a když ona přespí u mě nebo já u ní tak každému dojde o co běží. To je asi vše.  Šťastný
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: jak sni zacit komunikovat o sexu? kdy: 12. Únor 2008, 06:57:13
No měl jsem podobnout otázku.No neříkat nic a jednat mi nepřijde jako ideální.Já bych chtěl s přítelkyní taky před následujícím mazlením - zatím - nadhodit téma sex. Hlavně z důvodu abych se dozvěděl co má ráda - jestli provozuje orální sex,já ji ho dělal a svolila ale jestli ho je ochotna provozovat obráceně, atd - je toho víc co bych rád věděl a zeptatl se. Už jsem tady psal že se ale nechci ptát jestli je panna. Ne dřív než to bude nutné - proto jsem se chtěl zeptat jestli někdo zná odpověd na kterou jsem nenašel nic.Jak hluboko je pannenská blána - myslím tím když do ni zasunu např první článek ukazováčku dosáhnu na blánu nebo ne? Chtěl bych tak zjistit jestli je panna.A ptát se mi na to nechce - ale jestli s tím někdo má zkušenosti napište jak sní nahodit toto téma a taktně se dozvědět jestli je nebo není panna.
12  Pokecání / O ženských / Re: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd... kdy: 06. Únor 2008, 09:59:01
No mě teď napadlo že bych potřeboval taky poradit - je vhodné dávat slečně k svátku nějaký dárek když se známe 2 měsíce - já moc svátek neslavím a pokud vím tak ona taky ne, ale nevím jestli stačí koupit třeba růži nebo k tomu ještě něco - případně napište jakou maličkost by jste koupili. díky
13  Pokecání / O ženských / Re: Dárky - výročí, svátek, narozeniny, vánoce, valentýn atd... kdy: 05. Únor 2008, 17:48:13
No kamarád ted řeší takový problém co dát přítelkyni když má těsně před Valentýnem svátek. K svátku dárek má ale k valentýnovi se domluvili že si dájí nějakou maličkost.chodí spolu 2 roky a on si nějak nedokáže představit co by to mělo být za maličkost. poradte
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Každý den jedna SMS? kdy: 04. Únor 2008, 12:04:18
čau. pokud jde o icq tak to je zabiják vztahu - myslím tím vážných vztahu - mluvím ze své zkušenosti a zkušenosti mých kamarádů.Pokud jde o sms tak tam bych problém neviděl - ze začátku si psát jen jednu sms denně - na dobrou noc nebo po obědě.Není to špatný. Ale icq je oproti tomu fakt špatná volba - jak se tu píše - icq vypnout a vypadnout ven - a taky jde o to jak často jste se za těch 20 dní viděli - jestli 2-3x tak pak to icq je úplná smrt.Pokud se vídáte 4-5x tak icq zase nepotřebujete, protože si to řeknete z očí do očí a to je vždycky lepší. a  pokud jde o ten kompromis -je dobře že jsi na ten film nešel - jestli ti to nic neříká tak takto se obětovat to nemá cenu, na druhou stranu ona ti odmítla bazén, ale víš proč? Nechtěla nebo namohla. Těžko ti po tak krátkém vztahu řekne narovinu, hele mám své dny koupat se nemohu - spíš ti řekne že se koupat nechce. No ten bazém bych ji navrhl tak za 14 dní a podle toho odhadl její reakci. Pokud by ani potom nechtěla někam zajít, radil bych ti ji opustit - protože společné zájmy jsou hlavně v počátku vztahu důležité. Snad jsem ti trochu pomohl. zatím čau
15  Pokecání / O ženských / Re: Co doma? :-) kdy: 01. Únor 2008, 14:08:09
Sice už se tu neoběvil dlouho žádný tip,ale rád bych tu otázku rozšíl - Co doma, když jsou rodiče doma? Vařit se nedá, no tanec v pokoji a trocha mazlení asi jo. No u ní, by se toho dalo dělat víc, ale nevím jak ji naznačit, jestli nechce zkusit něco víc - přeci jenom vedle bude jeden z rodičů a to není ono.
16  Pokecání / O ženských / Lechtivá kdy: 31. Leden 2008, 10:45:43
Tohle se přímo netýká mě, ale mého kamaráda a jeho slečny. Chodí spolu už delší dobu asi 4 měsíce. Ze začátku zjistil že je dost lechtivá - ucho, krk, pak břicho - a o co jde. No ještě spolu nespali, akorát se pokoušeli o mazlení - a tam nastal problém - mazlení a sex je o dotycích - ale jak se dotýkat holky která je lechtivá a to víc než normálně.Problém to u nich je dost velký - jelikož když se ji pokusí políbit na krk nebo pohladit po břiše, tak se trochu odtáhne a někdy se začne smát. Já osobně nevím co si o tom mám myslet a tak se ptám vás. Napadlo mě že ta holka se jen stydí a celé to hraje a nebo je opravdu tak moc lechtivá a pak nevím jak by to měli řešit. Pište vše co vás napadne.
17  Pokecání / O čemkoliv / Re: Hlada sa panic! kdy: 31. Leden 2008, 10:36:53
No než jsem přečetl tuto diskuzi dalo mi to zabrat. No mě je 24 let a jsem panic. A proč v takovém věku, někteří co si přečetli některé z mých dřívějších témat vědí - nevadími to že jsem panic s píš jsem si před časem uvědomil, že je divné že jsem takovou dobu s nikým nechodil. No ted mám přítelkyni s kterou to vypadá na můj nejdelší vztah jaký jsem kdy měl. No a kdo ví - třeba bude ta pravá na kterou čekám a zároven ta první - nevím jsetli je panna nebo už měla desítku sexuálních partneru - to není důležíté. Když vezmu mého kamaráda tak tomu je 34 let a panic je taky. No v takovém věku už to je asi rarita - to si člověk řekne že se vyspí s kýmkoli aby to měl za sebou. Ale v mém případě si myslím že i kdyby mi bylo 50 let a žádnou bych do té doby nepotkal, určitě bych se nevyspal s někým jen proto že jsem panic - k sexu potřebuji lásku a pokud bych ji v životě nenašel pak bych skončil jako stárý panic - no a co dobře může člověk udělat sám, že Šťastný
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak překročit hranici kdy: 30. Leden 2008, 07:22:09
souhlasím s avaragerem, základ toho bude odhodlat se ji někam pozvat.a určitě se podívej po foru, najdeš tu dost zajímavých témat a rad. Držím palce.
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: 1. rande do kina kdy: 30. Leden 2008, 07:18:28
Na prvním rande bych rozhodně popcorn s pitím nekupoval. Zaprvý před tím budete v kavárně nebo v mekáči - takže pití a něco k snědku bude před kinem a navím když koupíš popcorn tak tě akorát bude omezovat v doticích a podobně.

Pokud chceš vědět o nějaké kavárče na novém smíchově - tady kolem anděla - tak ti mohu doporučit kavárnu - pizzerii u kina village cinemas. Je tam super prostředí a ceny taky ujdou.

A pokud jde o ten popcorn na pozdějším rande je vždy lepší se slečny zeptat zda chce nebo nechce - mě osobně je pojídájí popcornu v kině proti srsti - ruší to a pokud je kino zaplněné tak docela omezuje - mluvím z vlastní zkušenosti - slečna chtěla popcorn tak jsem ho koupil a kino bylo natřísklé, k tomu zimní bundy a nebylo se kam hnout, nakonec jsem to vše hodil pod nohy abych se mohl dotýkat přítelkyně.
20  Pokecání / O ženských / Re: Menstruace kdy: 23. Leden 2008, 12:38:37
tak mě napadlo - když mi řekla že se nemuže se mnou jít koupat - neznamená to že má měsíčky?
21  Pokecání / O ženských / Re: Menstruace kdy: 23. Leden 2008, 08:57:47
2 Avaranger - no věřit mi nemusíš, ale kdyby mi šlo jen o sex tak bych asi byl těžko ve 24 letech panic. A pokud jde o mazlení tak si myslím že člověka taky poznáš víc než když s ní půjdu na kafe. A ke styku nemusí vůbec dojít. Takže věř nevěř. Úsměv
22  Pokecání / O ženských / Re: Menstruace kdy: 22. Leden 2008, 20:40:40
2 Aldamir- díky ze radu a to myslím upřímně, já vím že se zbytečně stresuji, ale když já ji opravdu miluji a nechci ji stratit - určitě ten výlet neplánuji a ikdyby nebyl sex tak mi to vadit nebude,kvůli němu jsem to nechystal, plánuji to hlavně kvůli tomu abyhom se ještě víc poznali
23  Pokecání / O ženských / Menstruace kdy: 22. Leden 2008, 12:08:15
Nevím proč ale nefunguje mi vyhledávání, tak prominte jestli toto téma tu je - kdyžtak mě navedte díky. Chci se zeptat jak na holce poznám kdy má "své dny" rád bych naplánoval 2-3 denní výlet, a jelikož jsme s polu nespali tak bych se nerad trefil do jejích dnů - mohl bych se samozřejmě zeptat, ale jelikož výlet chci aby byl překvapením tak se ptám hlavně vás holek. Díky za odpověd.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: První milování - poloha kdy: 19. Leden 2008, 10:41:13
Cau - četl jsem o prvním sexu už hodně a na mnoha místech jsem se dočetl že pokud je holka pana a kluk panic tak nejlepší poloha je na koníčka - jaké s tím máte zkušenosti. A ješte by mě zajímalo jaká poloha je nejlepší když je panic on - no já nevím jestli je pana - o sexu jsme se nebavili, teda zatím
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kde přijít o panictví kdy: 16. Leden 2008, 14:52:16
2 afi:máš pravdu, no uvidíme, snad budou rodiče tak taktní a ruzumní že nám dopřejí trochu toho času.
Stran: [1] 2
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS