Poslední příspěvky: Kiruy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Červen 2024, 05:46:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 16
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Stydlivá... nebo v čem je problém? kdy: 24. Duben 2010, 22:47:31
Může být stydlivá, ale taky to může být tím, že jí to není zas tak příjemné, což opět může být psychické, ale taky fyzické, kdy ještě ženské tělo není úplně na sexualitu připraveno. Chce to trpělivost.
2  Pokecání / O Vás / Re: Pickup jako strojové balení? kdy: 24. Duben 2010, 22:44:19
Děkuji Avovi za vytvoření samotného tématu, bude to mnohem lepší takhle.

Předně, pánové, vyjádřit emoce, neznamená být ubrečený šampón. Stejně tak alfa nemusí být vždy tvrdý chlap s kamenou tváří. Emoce se neskládají jenom z breku, je to i vztek, zuřivost, vášeň pro něco (aneb kdo chce zapalovat, musí sám hořet). Ale to se odchyluji od tématu.

Snažíte se jít štěstí naproti, ale mám pocit, že je to občas přehnané. Svým způsobem devalvujete ženy na kus masa, samotné zkoušení rutin je právě počátek onoho robotického chování.

Paule, říkáš:
My se především snažíme pracovat na SOBĚ, protože když budeme dostatečně v pohodě, tak "všechno", co uděláme, bude ta správná věc.

Takže nebál bych se toho, že se z nás stanou sociální roboti. Je pravda, že né velké procento ze vztahů, které  jsem měl by bylo úspěšných, ale nebýt self improvementu, neměl bych vztah žádný, takže bych řekl, že si nemůžu stěžovat. Lepší když mi pickup bude vztahy kazit, než když nebudu mít vztahy žádný.  Super!


Jsi si opravdu jistý, že vše, co uděláš, bude ta správná věc? Co když právě oním aplikováním rutin někomu poblázníš hlavu a zraníš její city? Pro tebe to bude jen hra, ale co pro tu druhou osobu.

Další věcí je - jak hodnotíš úspěšnost vztahů? A jak si můžeš být jistý, že bys neměl žádný vztah, pokud bys neaplikoval principy pick-upu?


johnny89: nemám potřebu zkoušet pick-up, a nejen (ačkoliv hlavně) z morálních důvodů, které jsem tady uvedl. Pick-up potlačuje lidskou přirozenost a pokud se v člověku projeví, pak si ji ta daná osoba vyloží jako slabost. Proč si to ten člověk vykládá jako slabost? Proč jde proti své přirozenosti?

Chrizofilax: však se nespoléháš na náhody. To by bylo v rozporu se samotnou definicí "souzeni si" Mrkající Pick-up je i o duševní pohodě? Doufám, že ta pohoda neplyne z toho, že si daný jedinec počítá skalpy zavěšené za opaskem (ať už jsou v jakékoli podobě)
3  Pokecání / O Vás / Puckup jako strojové balení? kdy: 23. Duben 2010, 23:15:26
Já to vždy bral fatalisticky - buď jsme si souzeni anebo ne.
Ale hlavní problém osobně vidím v tom, že zdejší mladší osazenstvo věci, co se naučili z pick-upu přenesli i do svého vztahu. Samotné poučky, jak často by se lidé na začátku vztahu měli vídat (5 hodin čistého času týdně), jak se chovat...
samotné bytí "needy" - opět je to určité vyjádření citů. Co je šptaného na tom, projevit, že mi daná slečna chybí? A pokud toto nechce akceptovat, jak by to potom mohlo klapat v dalším vztahu, popřípadě i v dalším společném životě? Pokud je má člověk potřebu toho druhého vidět, proč se nějak přetvařovat jen proto, že mu to řekl kdosi na netu?
4  Pokecání / O Vás / Pickup jako strojové balení? kdy: 22. Duben 2010, 22:03:47
Pokračování z http://forum.qark.net/o-vas/paul-s-diary/msg74651/#msg74651

Když to tak čtu, připadá mi, že jednáte tak trochu jako stroje.

Berete vztah něco jako soubor úkolů, které musíte zdárně splnit, abyste postoupili na další level, hlavně je nutné potlačit všechny emoce a nevypadat moc needy.

Co je tak špatné na projevení emocí? Proč své vztahy berete jako nějakou rutinu a když se vám rozbuší srdce, tak si připadáte jako slaboši? Nebo to berete jenom takhle na webu a v reálu se tak nechováte?
5  Pokecání / O ženských / Re: Dostupnost sexu kdy: 18. Duben 2010, 09:08:48
a) je ti 15
b) je jiný přístup k sexu u mužů a jiný u žen
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jednoduchá rada kdy: 27. Listopad 2009, 17:32:15
Ava: houby, tak to rozhodně není.

A mimochodem, nejsme jediný druh, co má sex jako zábavu.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Mladší holka kdy: 21. Listopad 2009, 11:50:22
Nedívej se na svůj ročník, ale spíše na ty mladší.
8  Pokecání / O Vás / Re: 17rokov a panic - hamba ? kdy: 07. Listopad 2009, 21:19:25
Na to máš ještě dost času, průměr se pohbuje mezi 18. a 19. rokem.
9  Pokecání / O Vás / Re: co říkáte na psychologa a poradny - je to k něčemu užitečné a za kolik?? kdy: 03. Listopad 2009, 18:20:22
Nepleťte si psychologa s psychiatrem. Až ten druhý je hrazený ze zdravotního pojištění, může předepisovat léky, je vzděláním lékař. Psycholog má obvykle FF (či jiné humanitní zaměření), může vám pomoci radou a obvykle se za něj platí nemalé peníze. Spíše bych doporučoval v případě závažných problémů zajít za psychiatrem, zaplatíte akorát regulační poplatek.
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Celkem komplikovaný případ... kdy: 01. Listopad 2009, 15:58:22
Ovšem ne každý má se vztahem na dálku špatné zkušenosti, takže generalizování je jako vždy pomýlené. Ale v případě, že má slečna přítele, neviděl bych tvoji budoucnost nějak růžově.
11  Pokecání / O rozchodech / Re: Challenge! kdy: 09. Říjen 2009, 21:54:14
Já též nechápu, jak můžeš tvrdit, že někoho miluješ a přesto si plánuješ, dokonce se na to těšíš, že se vyspíš s 5 dalšími slečnami do půl roku. Když se na to tak dívám, chyba asi byla spíše na tvé straně a ne na její, co?

Pokud si myslíš, že je pro tebe stvořená, měl bys o ni bojovat, a ne ji na rok pustit k vodě, třeba si už za půl roku najde nějakou opravdu vážnou známost. Nepředpokládám, že by měla v plánu se k tobě vrátit...
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak poznat že vztah jde do p*c*? kdy: 09. Říjen 2009, 16:11:45
Ne, tak to není. Nejspíše ho bere jako svého kamaráda. Nehledě na to, jak se ten kluk bude snažit, pokud ona nebude chtít, k ničemu nedojde. A pokecat s kamarádkou mi nepřijde zas tak zvláštní, a nemusí mi o nic jít.
13  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 24. Září 2009, 18:32:28
Comanchi, třeba ti dala kopačky kvůli tomu, že našla toto fórum a přečetla si tvůj příspěvek z 15.srpna, který rozhodně nevypovídá o tvém odhodlání mít LTR. Pokud by tě zajímalo, o čem vlastně LTR je, tak já osobně si myslím, že je to o důvěře a toleranci vůči drobným nešvarům a rituálům toho druhého, protože jinak tě takové věci vykolejí takovým způsobem, že máš ochotu s tím vším praštit.
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vy a ONS? kdy: 20. Září 2009, 12:21:08
Neferu: jsou i horší věci než otěhotnění...
15  Pokecání / O čemkoliv / Re: právo moci kdy: 19. Září 2009, 12:32:14
Patří ti to, možná by sis zasloužil, aby ti taky někdo dal pořádnou sodu.
16  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Hoxovy pokusy,aneb velmi nudné čtení kdy: 19. Září 2009, 09:37:33
Odsuzuješ, přesto si příležitostně zapálíš. Vtipné skoro stejně jako "žádné následky na zdraví, kromě ničení plic".
BTW, každý, pokud chce, dovede se kouření zbavit. Když se můj bratr poprvé potkal se svoji nyní už manželkou, kouřila vcelku dost, ale na jeho žádost s tím zcela přestala. A kde jsou dnes?;-) Takže nenech se odradit kouřením případné partnerky, nemusí to být na doživotí.
17  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Moje osobní přeměna na seběvědomého baliče ! kdy: 29. Červen 2009, 19:19:21
Zachoval ses podle mě dobře, nijak se tím netrap
18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 28. Červen 2009, 22:27:22
Comanch: kdepak, čekat na ně nemusím, sekáš chyby celkem často, ovšem tyto mi připadly tak zásadní, že jsem na ně musel upozornit (připomnělo mi to kamaráda, který napsal do diktátu "Bůch" místo "Bůh"). Pokud jste kamarádi, jistě váš vztah přerostl hranici pick-upu, ostatně skoro všechny úrovně mezilidské komunikace jsou nad pick-upem. Jen se zkus zamyslet nad tím, jestli ti stojí za to chodit s někým, koho de facto nemiluješ.
19  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 28. Červen 2009, 15:51:07
jj, tady je vidět, co může tzv. pick-up udělat s člověkem.
Comanchi, opravdu nejde mít vztah kvůli tomu, abys nějaký měl. S holkou bys měl chodit proto, že ji máš rád, a v ten okamžik by ti mělo být jedno, jestli to bude trvat jen týden, či celý život, hlavně, že jste v danou chvíli spolu. Tvrdíš, že stojíš o LTR, přesto ale bedlivě sleduješ, kdo komu napíše jako první, kolik minut a kdy spolu provoláte, hledáš jakési indikátory zájmu..Osobně si myslím, že pro tebe tady s touto dívkou nic nebude, i kdyby ses do toho nějak přinutil, nebyl bys nijak spokojený a ona by asi tvoji pickuperskou přetvářku prohlédla. Možná, kdyby ses praštil pořádně do hlavy, aby se ti rozsvítilo, tak by tam určitá naděje byla.
P.S.: píše se "tudíž" a "vztazích"
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sex s pritelkyni kdy: 24. Červen 2009, 12:31:41
Ava: zdá se mi, že ty si podvědomě přímo vybíráš typy, s nimiž pak budeš mít v posteli problém.
21  Pokecání / O čemkoliv / Re: Tatoo... kdy: 19. Červen 2009, 20:12:48
Comanch: Vzhledem k tomu, že jsem nějaký ten pátek mandarinskou čínštinu studoval, tak mi to něco řekne. A klidně ti mohu potvrdit, že je to napsané správně. Další zkoušení - A v jakém je to tónu? (jen pro informaci - tento znak se nachází např. v čínském pojmenování Spojených států)
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Tatoo... kdy: 19. Červen 2009, 06:58:34
Comanch: vážně si chceš nechat na tělo vytetovat něco, co ti nic neříká, a ještě k tomu na celý život? Jaký smysl by měly ty kostky, popřípadě ten čínský znak, u nějž ani nepředpokládám, že víš, jak se čte. Tak jaký tvůj postoj by to vyjadřovalo? Možná jen to, že nemáš žádný, jdeš s davem a tetování si necháš udělat jen proto, že je to dnes módní.
Jen jedna věc - ty jsi vážně nikdy neslyšel slovo "šablona"? Vždyť čeština není španělština, kde se b a v vyslovuje stejně.
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 17. Červen 2009, 07:04:57
Co vlastně od toho všeho očekáváš?
24  Pokecání / O Vás / Re: Stres - škola.. kdy: 16. Červen 2009, 06:45:23
Průměr není vždy rozhodující...
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Chci ji zpet kdy: 06. Červen 2009, 17:00:20
Nenapsal jsi opravdu nic, tak se nediv.
Stran: [1] 2 3 ... 16
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS