Poslední příspěvky: D9

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 08:36:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 82
1  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 19. Říjen 2015, 11:35:22
Tohle zjistíš až v případě, kdy jí začneš ztrácet... buď ti to bude jedno nebo ne
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Ojetý káry kdy: 07. Říjen 2015, 09:11:54
Ta servisní knížka je právě uplně k hovnu, protože, přesně jak píše petanx, stejně do ní nic nezapisujou. Řeknu to asi takhle - o ojetym autě se nedozvíš nikdy z žádnýho zdroje v podstatě nic. Musí ti ho prohlídnout někdo, kdo tomu rozumí (ideálně nějakej známej) nebo musíš mít velký štěstí.
3  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 05. Říjen 2015, 08:32:16
Silný příběh. Ohledně těch maminek, které tak vychvaluješ, jsi se podle mě dost seknul. Ženský s dětma jsou naopak úplně nejhorší a nikdy nikomu nedoporučuju do takový jít. Ty můžeš totiž dělat cokoliv a stejně tam vždycky bude ten druhej chlap, se kterym bude mít nerozlepitelný pouto, protože spolu mají dítě. Zároveň maminky rozhodně nejsou rozumnější ženský než ty nevybouřený dvacítky. Jsou uplně stejný, akorát s tim dítětem naoko působí vyspěleji. Mladý holky, co maj děti, jsou ještě víc nevybouřený, protože to dítě jim sebralo většinu mládí a času, kdy si mohly užívat. Kromě toho jsem pochopil, že dotyčná má dvě děti, každé s jinym chlapem, takže už je na první pohled jasný, že to nebude ani rozumná ženská, ani žádná hodná princezna. Prostě bych řekl, že jsi se nechal trochu zmást, ale dobře, že jsi to vyřešil tak, jak jsi to vyřešil. Snad se z toho co nejdřív vzpamatuješ.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 29. Září 2015, 11:38:58
Co že to studuješ za vejšku?
5  Pokecání / O ženských / Re: Mají ženy jednodušší najít vztah? kdy: 21. Srpen 2015, 22:21:45
Tak jako pokud se budeme bavit o hledání opravdu kvalitního vztahu, tak i tady si myslim, že to mají chlapi těžší, a to jednoduše proto, že kvalitních holek je mnohem míň než kvalitních chlapů. Když chce chlap hezkou, inteligentní, talentovanou, pracovitou, milou a nadrženou holku, tak je jeho výběr omezenej tak na 1% populace žen. Statisticky žijí všechny v Číně.
6  Pokecání / O ženských / Re: Konec sexy prádlu? kdy: 11. Srpen 2015, 21:47:27
"že ty časy, kdy ji bavilo to nosit jsou už pryč"
Popravdě, mně tohle přijde jako docela rozumný, a možná i pravdivý, vysvětlení
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 11. Srpen 2015, 21:45:06
to přejde
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak byt mily, ale ne slizky a snizovat svoji hodnotu kdy: 26. Červenec 2015, 14:44:36
Ono taky záleží, jaký lichotky. Zrovna chválit holce vzhled mi moc efektivní nepřijde. Většina holek víc ocení, když jim pochválíš jejich osobnost (inteligenci, talent, smysl pro humor, atd.), protože tam mají o sobě silný pochyby i ty hezký holky.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Trapnost trapnost trapnost kdy: 16. Červen 2015, 22:32:42
Já s tou trapností souhlasim, ty vtipy, cos tu psal, jsou příšerný. Přestaň na to tlačit. Vtipnej vůbec bejt nemusíš, aby holky měly zájem. Je to výhoda, ale neni to nutnost. A popravdě, já si odjakživa myslim, že neni potřeba ani moc velký sebevědomí. Jsem toho názoru, že i u nudnýho nezajímavýho uplakánka je přirozenost přitažlivější než falešné sebevědomí. Prostě i v případě, že bys byl totálně průměrnej a nudnej, je pořád atraktivnější bejt sám sebou, protože (přesně, jak říkáš) ony vždycky vycejtí, když si na něco hraješ.
10  Pokecání / O ženských / Re: Mají ženy jednodušší najít vztah? kdy: 03. Červen 2015, 22:22:38
Nechtějí šukat stejně.... alespoň ne stejně jako já
11  Pokecání / O ženských / Re: Mají ženy jednodušší najít vztah? kdy: 03. Červen 2015, 18:39:08
Tohle je přece všeobecně známý fakt, že holky to mají snazší. A důvod? Protože kluci chtějí šukat víc než holky. Jednoduchý.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 12. Květen 2015, 01:27:29
Problém je v tom, že ty to chápeš jako něco, co si můžeš "vybojovat," ale tak to prostě neni. Tady neni, co vybojovávat, tohle si nemůžeš vynutit. Já vim, že si myslíš, že jsi pro ní lepší než ten druhej, ale nejsi. I kdybys byl hezčí, chytřejší, schopnější, spolehlivější, měl víc peněz, atd, nic z toho nikdy nebude hrát roli, pokud v tý holce nevyvoláváš ty správný pocity. Ten kluk, kterýho si bere, je zřejmě vyvolává. Ona vyhledává to, co jí chybí, a ty to nejsi, a můžeš jí klidně bejt schopnej dát modrý z nebe, a nic to nezmění. Zároveň si musíš uvědomit, že veškerý tvoje myšlení hrozně zkreslují emoce, a nezaujatí lidé (jako jsme my tady) budou vždycky objektivnější a racionálnější. Proto bys měl tomu, co ti tu píšeme, dávat mnohem větší váhu, než tomu dáváš. Nemluvě o tom, že v podstatě všichni z nás někdy zažili ty samý pocity, co teď zažíváš ty, a tim pádem víme, že to nejlepší, co můžeš dělat, je co nejdřív se od ní odfixovat, pracovat na sobě a poohlížet se jinde.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 11. Květen 2015, 19:28:36
Ježiš, mně je fakt z tebe zle, chudák holka... ta ještě bude litovat, že se s tebou vůbec začla bavit (pokud už nelituje)
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 11. Květen 2015, 11:43:05
rojsa: Nešířim paniku, ale z mýho pohledu několik let obtěžuješ holku, se kterou jsi ani nikdy nic neměl, která se chce vdát a žít si svůj život. A možná jsem divnej, ale fakt mi to v pořádku nepřijde. Nepokračuj v tom.
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 10. Květen 2015, 18:09:22
Já myslim, že je to pomalu na trestní oznámení (z její strany)... tohle je stalking, kterej je od nějakýho roku 2012 trestným činem v ČR, za tohle můžeš i sedět... navíc z toho, co píšeš, mam pocit, žes jí i trochu znásilnil...

Podle mě, pokud v tom budeš pokračovat, tak z tebe brzo začne mít strach (pokud ho už neměla)....


PS.: dokonce, když to čtu znova, tak mám z toho takový nepříjemný pocit nečistého svědomí.... cítím, že existuje jakási lehce vzdálená šance, že někdy v budoucnu nás někdo odsoudí za to, že jsme nezasáhli, když jsme o tomhle jako komunita věděli.
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je to rozchod? kdy: 27. Duben 2015, 11:33:08
Podle mý zkušenosti takhle probíhá většina rozchodů ze strany holek - tj. z ničeho nic, a důvod se NIKDY nedozvíš. Holka ti skutečnej důvod nikdy neřekne (ne proto, že by vyloženě nechtěla, nýbrž ho sama neví)
17  Pokecání / O Vás / Re: Přítelkyně vs nová holka kdy: 04. Březen 2015, 18:39:06
Já bych zůstal s přítelkyní, ale šukal s tou novou (samozřejmě tak, aby se to přítelkyně nikdy nedozvěděla)....
18  Pokecání / O Vás / Re: Přítelkyně vs nová holka kdy: 03. Březen 2015, 18:49:46
Zkrátka zvaž všechny pro a proti Šťastný ... umíš si s tou současnou představit společnej život a budoucnost? Vyhovuje ti po intelektuální stránce? Jak moc chybí "chemie" v tom sexu? Pokud ten sex funguje a líbí se vám to alespoň tak nějak normálně, tak to neni tak hrozný. Jinak vášeň se hodně přeceňuje, stejně časem vyprchá vždycky, důležitý, co se týče vztahu, jsou jiný věci. Pokud máš holku, která ti kromě toho, že nejsi zamilovanej, vyhovuje uplně ve všem perfektně, tak bych se toho vztahu nevzdával, protože můžeš mít problém znova takovej najít.

Na druhou stranu v životě přichází hrozně málo příležitostí k radosti, takže by je člověk měl využívat všechny. Můžeš z tý nový holky mít milenku (většina párů si není věrná), ale řekni jí hned na začátku všechno narovinu - tj. že budete jen milenci a nic víc.
19  Pokecání / O rozchodech / Re: Porozchodová krize kdy: 21. Únor 2015, 17:40:12
Teda docela se divim těm reakcím.... já bych to určitě nezkoušel znova, protože tim, že jí odpustíš, projevíš obrovskou slabost, což tomu vztahu do budoucna moc nepomůže... navíc stejně se rozejdete někdy jindy, a je daleko lepší, když to skončí takhle, že z toho odejdeš ty jako ten správnej a ona jako špatná. Když tě pak za rok nechá ona, budeš v píči, to za to nestojí. Navíc očividně máš i jiný možnosti. Kdybys je neměl, tak pak bych ti poradil, ať s ní zůstaneš, no...
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nespí se mnou kdy: 02. Únor 2015, 16:12:12
joei: to jsem psal v jinym kontextu, ne?.... psal jsem, že když něco ve vztahu nefunguje, tak je to vždycky vina chlapa.

Jako můžou tu hrát roli i jiný faktory, ale stejně si myslim, že za to může prostě to, že ten sex neni dobrej. Když se to holce líbí, tak to chce.
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nespí se mnou kdy: 02. Únor 2015, 14:10:13
Tohle může mít strašně moc důvodů a pokud jsi to už s ní zkoušel řešit a nic jsi nezjistil, tak už to nezkoušej (nemá to smysl).

Zaprvé, uplně klidně to může rok hrát... já měl holku, která mi po 3/4 roce, kdy jsem myslel, jak si to hrozně užívá, řekla, že jí to pokaždý dost bolí, a jestli bych mohl trochu zjemnit. 3/4 roku jí trvalo, než tohle řekla. A co jsem se bavil s kamarádkama, tak mi všechny potvrdily, že i třeba po 5ti letech vztahu tomu klukovi v tomhle lžou (že se jim to líbí, že se udělaly, atd.). Holky jsou debilní a nedochází jim, že si takhle škodí samy. Možná jí to fakt s tebou nebaví.

Zadruhý, je naprosto realný, že má fakt chuť jen jednou za měsíc. Na libido má vliv hodně věcí (u holek ještě víc než u chlapů) a člověk ho může i uplně ztratit (to většinou bejvá jen příznak něčeho většího - např. deprese nebo jinýho zdravotního problému).

Řešení pro tebe - už po ní sex nechtěj. Počkej, až ho bude iniciovat sama, a zatim šukej jinde...
22  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 25. Leden 2015, 17:20:25
Jo bydlel jsem s někym, a vim, že po 12ti letech vztahu už se lidi znají dost dobře na to, aby dokázali odhadnout, jestli spolu zvládnou bydlet. V tu dobu už za sebou dávno mají zkušenosti se společnym dočasnym soužitím (např. na dovolený, atd.) a znají dobře svoje každodenní návyky. Navíc, když lidi pracují s takhle odlišnýma směnama, tak společný bydlení je jediná možnost, jak se vůbec nějak normálně potkávat, jinak se fakt sejdou jednou za měsíc, což nemá moc smysl.
23  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 23. Leden 2015, 14:02:34
Nevim, jak u vás, ale tady u nás je jít bydlet do podnájmu extrémně nevýhodný (pokud nejste třeba u známýho nebo tak něco). Já když jsem začínal pracovat, tak jsem stále bydlel u rodičů (s tim, že jsem jim něco málo platil na nájem) a měl jsem tehdy moc dobře spočítaný, že jít do podnájmu (přestože bych to bez problému utáhl) mou úplnou finanční nezávislost zpomalí třeba o 5 let. V podnájmu, kde platíte o 4000 víc, než byste normálně mohli, za byt, kde ani nemůžete pořádně nic změnit, protože neni váš, si jednak nic nenašetříte, a jednak pořád nejste ve svym, takže se nikam neposunete a přitom peněz bude míň. Na druhou stranu zas tady u nás jsou hodně levný byty ke koupi (jedny z nejlevnějších v ČR), či-li možná proto uvažuju spíš timhle směrem.

Jinak tadyto "běžte bydlet do podnájmu, ať aspoň zjistíte, jak to bude fungovat" mi přijde jako pěkná hloupost. Když spolu lidi jsou 12 let, tak už moc dobře ví, jak to bude fungovat.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 20. Leden 2015, 21:40:24
Prosím Avu o další ban :/
25  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 20. Leden 2015, 20:59:25
Já osobně bych šel do tý hypotéky (s tim, že by si jí na sebe vzala ona) a koupil byt. Hypotéka není pujčka ale investice. Budete mít vlastní bydlení a hypotéky dneska vyjdou na 2-3 tisíce měsíčně. Pokud jste schopný utáhnout bydlení+hypotéku+životní náklady (jídlo, atd), tak bych do toho šel. Žádná práce neni jistá. Jo, když máš smlouvu na neurčito, je to asi jistější, ale stejně to jistý neni a i s letitýma zkušenostma tě můžou bez problému vyhodit. Co se týče mateřský, tak pokud má nadprůměrnej plat, bude mít i mateřskou dost vysokou. A když se rozhodne být na mateřský jen rok, nepocítíte finančně skoro žádnej rozdíl. Problém je, že rok mateřský je dost málo a budete muset sehnat někoho, kdo se vám bude starat o dítě, zatimco budete v práci. Ale taky si rozmysli, jestli vůbec dítě chceš. Narozením dítěte naprosto definitivně a nevratně končí tvůj život (byl jsi varován).
Stran: [1] 2 3 ... 82
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS