Poslední příspěvky: aq2000

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 13:07:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O čemkoliv / Požádání o ruku kdy: 18. Březen 2008, 15:54:06
čau lidi. Zajímalo by mě kdy vydíte vhodný čas pořádat přítelkyni o ruku - zasnoubit se. Co sleduji kamarády a okolí tak dneska je trend se zasnoubit a na svatbu dojde třeba až za rok a půl. Prostě zasnoubení je bráno jako takové vyznání lásky a utvrzení že to myslíme vážně. Docela by mě zajímalo jak se na to lidé dívají. Kamarádka chodila s přítelem kolem půl roku a zasnoubili se. No já nevím mě to přijde dost brzo - ale na druhou stranu když vezmu že s přítelkyní se výdát téměř denne tak po půl roce vztahu je zasnoubení možné - i když já bych svoji přítelkyni požádal asi po roce - na výročí - zajímalo by mě jak se na to dívají i holky. Těším se na vaše názory
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Společná koupel kdy: 17. Březen 2008, 10:50:10
díky za rady a vaše zkušenosti - no te společného koupání či sprchy nebude zatím nic. Problém budou rodiče. Takže vymýšlím něco jak dostat rodiče pryč a zkusit ji pozvat - chtěl bych k tomu hodit hudbu a ztlumit světlo. no snad to vyjde.
3  Pokecání / O ženských / Miluji tě kdy: 17. Březen 2008, 10:47:15
Ahoj - jsem od přírody zvědavý člověk a proto by mě zajímalo - Co odpovíte když vám partner řekne Miluji tě. Zajímalo by mě též kdy jste řekli - myslím věk - své první Miluji tě.
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Společná koupel kdy: 04. Březen 2008, 13:59:55
stydět se - ne to ne, spíš je obecně problém v tom že spolu nemluvíme o sexu. A pokud jde o rodiče tak v tom bude problém - vždy je někdo doma - byl to ze začátku i problém kde se mazlit a milovat - nakonec to bylo u ní v pokuji - zamčené dveře a v noci, kdy rodiče šli spát. No nevím jak se na to budou dívat její rodiče když vlezem spolu do koupelny.
5  Pokecání / O čemkoliv / Společná koupel kdy: 04. Březen 2008, 12:49:11
Chci se vás zeptat - jelikož jsem o panictví přišel nedávno, ještě bych řekl že jsem dost nevybouřený - tím myslím že mi stačí se chvíli vášnivě líbat a už mi stojí - a co mě trápí - chtěl bych přítelkyni říct že bych se s ní rád vykoupal ( zeptal bych se asi takto - rád bych se s tebou vykoupal, jestli chceš? ) no nevím jestli by to nešlo zeptat se lépe jestli víte napište - no jenže pokud bude souhlasit nevím jak to bude vypadat když mi bude celou dobu stát - navíc asi nebude příjemné když budeme spolu sedět ve vaně já první a ona zády předemnou a mě bude stát - pokud máte někdo nějakou zkušenost či jste to řešili napište. Děkuji
Stran: [1]
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS