Poslední příspěvky: Quilty

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 10:12:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 5
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sex s pritelkyni kdy: 26. Červen 2009, 14:05:35
Všiměte si, že nejbouřlivější sex zažívají páry, co se věčně hádají, rozchází a zase dávají dohromady. Takovej ten "sexík zadarmo před spaním" se časem jednomu z páru přejí. Ale osobně jsem raději pro klidnější vztah na úkor žhavého sexu. Ve středním věku se ty priority tak ňák mění.
2  Pokecání / O rozchodech / Re: "Poznala, že mě má jen ráda" kdy: 25. Červen 2009, 14:47:33
Beztak by to pravděpodobně nebyla tvá poslední kočka (páč to bych tě litoval), takže v tomto případě nezoufej, že to skončilo, ale buď rád alespoň za ta tři rande, kdy ses vznášel v oblacích. Sice to pěkný, co ti vždycky vztah dává vykrátí zase to špatný, když s holkou končíš, ale ber to tak, že nula od nuly pojde a je to přeci jen pestřejší, než bejt furt jen s kámošema nebo u kompu.
3  Pokecání / O ženských / Re: Bezpečnost kondomu kdy: 08. Červen 2009, 14:37:03
Osobně jsem věřil kondomu, ale po tom, co jsem na vlastní oči viděl dítě, které se nějakým záhadným způsobem podařilo jednomu známému i přesto, že měl kondom, věřím už jenom práškům... Každopádně každý věří tomu svému... No a jestli si je přítelkyně vezme, nebo ne, to už je holt otázka toho, nakolik jí věříte... Ale pokud slečnu vidíte poprvé v životě, tak bych do toho bez kondomu nešel...  Eh?
Nechci sahat oné matce do svědomí, ale počítám, že spíš než kondom selhal "soused"  Smějící se Ono co se týče této statistiky, tak je to pravděpodobnější...
4  Pokecání / O ženských / Re: SITUACE kdy: 03. Prosinec 2008, 12:32:49
Nevím, jestli to tu už někdo nepsal, ale brát jako modelovej případ takhle megaextrémní a nevyrovnanou ženu a pokoušet se z ní čerpat poučení do dalších vztahů je mrhání vlastníma silama a časem. Tady v CZ je sposta normálních ženských a troufám si říct, že aplikovat na ně zkušenosti získané s touto ženskou bude spíš kontraproduktivní a destruktivní.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Balení v baru kdy: 22. Září 2008, 22:50:51

Tys nečetl hru, že ne?

Nečetl ... proč?
6  Pokecání / O chlapech / Re: bubenici kdy: 01. Září 2008, 15:47:39
Blaueminence: Já to řešil přes hudebku, tam mi ho půjčili, pak jsem začal hrát v bandu a ani jsem investovat nemusel. Když tě to chytne, tak časem můžeš nějakej starší zakoupit. V každým případě o saxíku se říká, že je to erotickej nástroj, takže úspěch zaručen  Mrkající Doporučuju tenora. Na klároš jsem houkal klasiku 11 let a je smutným faktem, že žádnou spršku dámského spodního prádla a davy rozdivočelých fanynek po koncertě jsem nikdy nezažil  Úsměv Ale Rossiniho variace měly taky něco do sebe i bez fanynek Mrkající
7  Pokecání / O chlapech / Re: bubenici kdy: 01. Září 2008, 14:28:59
Blaueminence: ááá kolega klarinetista! Zkus přesedlat na saxofon, ten se mi poměrně osvědčil  Mrkající
8  Pokecání / O rozchodech / Re: Dlouhé počtení pro klid duše uveřejněné... třeba to někomu návdavkem pomůže. kdy: 29. Srpen 2008, 14:30:59
Láska je dobrý sluha, ale zlý pán Úsměv Všimněte si schválně lidí ve svém okolí. Ti co to nejmíň řeší a rozebírají a berou vztahy více méně jako hru a ne jako prioritu ve svém životě, tak mají největší úspěšnost a jsou pro opačné pohlaví přitažlivější. Teď je otázka, jestli je úspěch důsledek uvolněnosti nebo uvolněnost důsledkem úspěchu Mrkající Upřímně řečeno, když na mě holka citově tlačí, tak mě přitahuje míň, než když se dělá vzácnou. Počítám, že ony to mají podobně.
9  Pokecání / O rozchodech / Re: Dlouhé počtení pro klid duše uveřejněné... třeba to někomu návdavkem pomůže. kdy: 27. Srpen 2008, 13:21:30
Nebuď nešťastnej, že to skončilo, buď rád, že se to stalo. Za pár měsíců na to budeš už jen rád vzpomínat, ale pochopíš to všechno až s odstupem času. Za chvilku si najdeš někoho, kdo tě bude brát ještě víc a na koho se budeš moct spolehnout. A o týhle "můze" si řekneš jen "bylo to fajn", ale už bych jí nechtěl. Láska a vztah je o důvěře a né o lustrování pošty a telefonů. Tohle, co jsi předvedl ty, bylo klasický, intenzivní pobláznění. Což mimochodem holky v tomhle věku umí mistrovsky. Taky si říkají, jestil na mě někde nečeká někdo zajímavější a přece se neupnu na jednoho kluka v 18ti letech..... Nepřípomíná ti to mimochodem něco?? Úsměv Jedinej lék na to je se od ní držet co nejdál a nikdy už jí neskočit na nějaký "ahoj, jak se máš?"... Jestil tě to uklidní, tak si tím jednou prošel nebo projde skoro každej. Každopádně přeju mnoho zdaru Mrkající
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Balení v baru kdy: 19. Srpen 2008, 11:54:36
J/R: "lhát s úsměvem" jsem myslel očividně kecat, aby to všechny pobavilo, ne si vymejšlet nesmysly a tvářit se při tom tak, že to je pravda pravdoucí.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Balení v baru kdy: 19. Srpen 2008, 08:59:21
Čím hezčí holka (která si je vědoma svých kvalit), tím méně se chytá na jednoduché, klasické metody  Mrkající Na "máš hezký oči, pojď na panáka" sbalíš tak maximálně nějakou zoufalku. V tomto případě taky dost záleží na tom, jak vypadáš. Chce to holt zkoušet, zkoušet, zkoušet. Držím palce.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Balení v baru kdy: 19. Srpen 2008, 08:38:56
Dám příklad. Většina hezkých "barových" holek se hrozně ráda fotí. Nevěřili byste, jak parádně funguje na kolektiv načesaných pipinek solidně vyhlížející fotoaparát (žádnej dvoumegáč v mobilu!). Přeci jen nějakej ten čas před nástupem na plac u zrcadla trávily a myšlenka toho, že by své dílo zvěčnily, pro ně bývá dost přitažlivá. Když je požádáte o to, jestli si můžete s nima udělat snímeček, 4 z 5 řeknou, že jo a ještě vám budou cpát maila, abyste jim ty fotky poslali. Není to nic vlezlýho, dá se s tím tématem vydržet celkem dlouho a když umíte  lhát "s úsměvem", můžete se sebe udělat klidně i Saudka.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Balení v baru kdy: 18. Srpen 2008, 15:34:13
Jestli vy si to chlapi kurňa tak nějak nekomplikujete... Většina ženských, co jsem poznal, nebyla zvědavá na nějaký psychologický rozbory. Ocenily spíš, že s nima hraju rovnou hru a že se chovám přirozeně. A nemyslím si, že bych si zrovna vybíral snadný cíle. Ženský nejsou mimozemšťani, mluvte s nima stejně jako s kýmkoilv jiným a nesnažte se je hned tlačit do pelechu. Pokud budou chtít, řeknou si o to dostatečně důrazně samy, pokud ne, nemá cenu si něco dokazovat a vykecávat jim někde na baru díru do hlavy.
14  Pokecání / O ženských / Re: Nevěra kdy: 09. Červenec 2008, 07:45:04
Začni běhat za jinejma nebo si jen odběhni alespoň do hospody  Super!
15  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sex na pracovišti kdy: 08. Červenec 2008, 20:30:53
Daemoniack: já myslim, že když se to dá zmáknout v autě, tak jakkoliv malej gaučíček je oproti tomu pořád luxus  Úsměv
Horší je to s těma kolegyněma. Pokud máš v kanclu samý ženský, tak si musíš obstarat svojí vlastní externí personu, jak jsem to udělal ostatně i já Mrkající Ale teď mi dochází, jestil sex na pracovišti není definovanej jen jako sex se spolupracovníkama nebo jestli to může být i "návštěva".
16  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sex na pracovišti kdy: 08. Červenec 2008, 11:02:10
Quilty - no a není na tom právě nejlepší to , že někdo může přijít  Mrkající
Nééévim přesně... zrovna šéfovou bych ve dveřích dost nerad viděl. Třeba by se chtěla přidat a to by byl můj konec   Znepokojený
17  Pokecání / O ženských / Re: Nevěra kdy: 08. Červenec 2008, 10:55:28
Myslím, že holky mají více tendenci "s někým být", aniž by byl úplně podle jejich představ, než kluci. Prostě hůř nesou to, že jsou samy, tak berou prvního, kdo je jakš takš. Proto bych se možná přiklonil k variantě, že zejména v mladší věkové kategorii kolem (řekněme do 22 let) jsou nepatrně "nevěrnější" holky. Kluci si občas odskočí od kámošů a od piva, ale nevěra jako taková to neni. Ale je to jen takovej hrubej odhad a návrh na debatu... co si o tom myslíte vy?
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sex na pracovišti kdy: 03. Červenec 2008, 12:50:41
Sex v kanceláři není špatnej  Mrkající ... ještě že tu máme pohovku.
Sice byl svátek, takže nehrozilo velký riziko, že nám někdo přijde fandit, ale jeden člověk se v průběhu dne měl ukázat, což mě lehce znervozňovalo.
Nicméně objektivně vzato, nemůžu říct, že by mě to nějak extra vzalo a chtěl si to za každou cenu zopakovat.
19  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 02. Červenec 2008, 16:46:06
Kazisvět: Holky nejsou tak špatný, jen to člověku nesmí přerůst přes hlavu a musí slepici včas detekovat. Jenže to se lehko říká co? Podívej, mě je skoro 30 a na slepice narážim imrvére. Kompík a kariéra je parádní věc, ale jednoho dne budeš sedět u kompíku a zjistíš, že furt musíš myslet na tu suprovou spolužačku, co tak krásně voní, má krásný oči a neskutečnej úsměv, kompík vypneš a začneš dumat nad tím, jak by ti s ní bylo někde na zadním sedadle v kině  Mrkající
20  Pokecání / O chlapech / Re: je to normální??? kdy: 02. Červenec 2008, 14:53:26
Jooo se sebevědomím člověka to zacvičí, když zjistí, že není nesmrtelnej  Smějící se
Únavička v tomhle dělá docela dost... alespoň u mě.
21  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 02. Červenec 2008, 13:35:20
Jo to je zapeklitá situace co? Tak trochu to znám. Dokud to klape v sexu a jakš takš nevázne komunikace, tak se to člověk snaží udržet. Hledat si někoho a začínat s ním od znova přeci jen stojí víc úsilí než občas překousnout nějakej výpad svý "drahý polovičky". Jednoho dne ale city zlehka ochladnou a zbydou jen ty návyky a způsoby komunikace, který jste si mezi sebou vybudovali. A to už se moc těžko mění...
22  Pokecání / O ženských / Re: Černé brýle kdy: 06. Červen 2008, 10:50:53
Třeba měla moncla od starýho... co ty víš  Mrkající Úsměv

V každým případě je to hodně neslušný někde s někým sedět a schovávat se za brýle. Neřeknu, kdyby to byla nějaká 16ti letá pipinka, ale ve svým věku (21) už by takovýhle základní věci měla vědět. Příště (jestil nějaký bude) si je vem na oplátku ty  Super!
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: "Moje" prve (nahodne) zbalenie... kdy: 05. Červen 2008, 10:56:33
Před dívčinou klobouk dolu, to se málokdy vidí...
24  Pokecání / O Vás / Re: Původ a smysl vašich přezdívek zde na fóru kdy: 30. Květen 2008, 15:05:35
Jestli jste někdo viděli film Lolita ( http://www.csfd.cz/film/5404-lolita/ ), tak postava Quiltyho je mi hodně blízká...
25  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 26. Květen 2008, 11:18:58
Čoveče vždyť ty píšeš furt dokola. Vím, že po 16 letech to není žádná sranda pustit něco k vodě, ale zaštiťovat se pořád dětma je blbost. Čím dříve přijdeš na to, že jsou na světě i normální ženský, který by třeba rády pořádnýho partnera a taky mají třeba jedno dvě děti, tím lépe pro tebe. Ale samozřejmě jí nepotkáš ze dne na den. Chce to jen čas a trochu snahy a nehrabat se pořád v jednom h**ně. Čím více budeš řešit tvojí starou a předhazovat jí, jak je špatná a ty jsi dobrej, tím víc tě bude nenávidět. Jak tu již někdo pravil - horší než hysterická ženská je hysterickej chlap. Ty máš být ten, co si za každý situace ví rady a má řešení.
Stran: [1] 2 3 ... 5
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS