Poslední příspěvky: petanx

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 12:55:43

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 39
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Převozník? kdy: 07. Září 2016, 19:34:56
Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Převozník? kdy: 07. Září 2016, 12:05:56
Tak co, nějaký posun?

Bohužel to co popisuješ je velmi pravděpodobné - já tomu říkám tak, že když něco nějak cítíš, tak to tak nejspíš skutečně je. A to se na to podívej z pohledu ženské, ta něco nějak cítí a myslí si, že je to ještě mnohem horší Úsměv

Viděl bych to na jednoduchou radu - zeptej se jí na to. Prostě se mírným a přátelským tónem a ve vhodnou chvíli kdy má čas zeptej, jestli se něco děje (samozřejmě ti řekne, že ne) a že cítíš, že je něco špatně...prostě proběhne diskuze, možná se pohádáte, ale určitě něco zjistíš.
A nebo se můžeš stáhnout a týden jí nenapsat, naplánovat si svůj program a chovat se jako ona...to ale podle mě není nejlepší nápad, možná se to nějak pohne, ale na důvěře to nepřidá
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak moc to (ne)znamená? kdy: 27. Únor 2016, 16:48:23
Nelze to říct na 100%, ale převážně to tak je - když uhne, tak zájem nemá. Ať už jsou okolnosti jakýkoliv. Můžu mluvit i z vlastní zkušenosti. Naopak když holka chce, tak se sama podbízí, to snadno poznáš, že se na tebe hodně dívá z příma a je blízko.

Samozřejmě to můžeš dál zkoušet a může ti to vyjít, ale pokud můžeš oslovit jinou, s touhle neztrácej čas.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: První impuls při seznamování kdy: 23. Leden 2016, 14:13:37
Já s tím mám úplně stejnej problém, akorát jsem o 5 let starší a do školy už nechodím - to za dob studia se zdá se mi seznamovalo přecejen líp.

Když to spočtu, tak za loňskej rok jsem poznal asi 5 nových potencionálních holek (počítám z přidaných na FB) a asi ještě pár kousků by se dalo připočíst, ale ty FB nemají nebo to ani nemělo cenu si dávat kontakt. Bohužel jsem ani tak nedosáhl kýženého úspěchu, ale vzdát to nejde, prostě musím zkoušet.

Abych si jen nestěžoval, tak dám tip, kde jsem k těm holkám přišel. Takže něco přes kamarádku, něco na FB na určitých sportovních skupinách, něco na seznamce, něco z plesu. Aktuálně mě kamarádka chce dohodit další holku, na jedné seznamce si s jednou píšu, obnovil jsme jednu starší známost, kamarádku, kterou jsem dřív potkával, ale moc se neznal (ale ta nevypadá, že má zájem), pak plánuju pozvat na rande jednu holku z jakéhosi fitka, kam chodím a nedávno jsem byl na cestovatelské přednášce, kde bylo taky dost fajn holek Takže možností je dost, jen asi udělat nějaký krok. Mě už bohužel to seznamování nějak moc nebaví, nevím, jestli je to věkem, ale celkem rád bych měl nějakou stabilní holku, takovou jistotu. Dřív jsem to měl taky tak, ale přecejen to člověk nebral tak vážně, ale s věkem je holek míň, jsou přebraný a nebo už s dítětem, což bych třeba takovou nechtěl.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 10. Listopad 2015, 23:05:35
Heleď neber si to zase nijak zle, ale moje poznatky jsou tyto:

- ta ženská byla neúspěch od prvního popisu, co jsi dával. Holky se nudí, dělají takový hry a zkouší. Jak teď vidíš, vůbec neměla v plánu s tebou vůbec cokoliv. Jako dobrou radu ti dám, že až to ženská bude myslet vážně, tak to poznáš.
- bereš všechno moc vážně, seriózně a jsi přecitlivělý. Jasně, děláš si srandičky, ale o tom to není. Je to o tom, že se místo povznesení nad nějakým neúspěchem (chat s tou holkou) s ní nesnažíš být kamarád (a získat tak aspoň něco), ale vyšťavuješ jí pro ni nepříjemné situaci, takovýmu vydírání a chceš z ní vytáhnout slova "já jsem udělala chybu", což ona nikdy nenapíše a raději si toho "blba" odstraní.
- správně reagovat, to se pojí k předchozí odrážce - za každé situace být svůj a v pohodě. Tady jsi nebyl. Maximálně pokud holka něco udělá fakt špatně, tak ji na to upozornit a stáhnout se, ale ne ji terorizovat. To je spíš rada do budoucna.

- přečti si články qarka na webu. Připadá mi, že některé systémy rad neaplikuješ. Nedokážu konkrétně popsat, prostě mi to přijde nepřirozený i přestože je to takhle přepsaný.
- zahřát u srdce tě může to, že hodně lidí je na tom ještě hůř jak ty. Tím nechci říct špatně, ale mají stejný problémy najít si holku. Ty se snažíš, za to máš plus. A já třeba taky holku celkem dlouho nemám, takže no stress.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 04. Listopad 2015, 11:48:59
Ale já ti dávám konstruktivní kritiku, ze které se máš poučit. Ne tě shodit, to mě špatně chápeš. Moje rada by měla znít: nedělej to tak, jak tohle děláš. Mám v tom teď trochu zmatek, ale nevypadalo to, že bys tuhle holku znal nějak dlouho. Pokud jo, tak bych ji ani tak nezval na rande. Pro některý holky je to takový divný, rande zní, že z toho máš nějaký očekávání, což nechtějí. Chtějí jít prostě ven, ale zároveň chtějí, aby se bavily a to očekávání mají, jen to nesmí vyznít hned.

Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...


A jak se mam naučit reagovat na situace. Hlavně jak mam dobývat, neumim to, to vím taky. A z jaký situace jsem měl co vytěžit? Moc jsem to nepochopil.
- tak zkoušim
- tak zkoušim, vždyt nejde o to co jí píšu, ale jak to píšu

tak mi porad konkrétně... tohle mi absolutně nic neřekne. To je jakobys mi řekl: "Jsi nahovno, nechod už nikdy na rande. Prostě na to nemáš."
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 01. Listopad 2015, 15:41:38
Máš pár zásadních problémů: neumíš správně reagovat na situace, dobývat a vůbec ze situace nějak vytěžit. Nebudu vysvětlovat tak jen stručně, sám si najdi, co je tam špatně:
- na rande se nechce ani políbit a ty jí na příští schůzku navrhneš líbačku.
- 3 dny neodepisuje a ty se jí zeptáš, jestli jí chybíš...
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 28. Říjen 2015, 13:48:00
Kytky potěší, ale pro dnešní "mládež" je to poměrně staromódní. Na první rande jsem kytku párkrát nesl, to mě bylo okolo 18 let a už to nikdy nedělám. Úspěchu to vůbec nepomůže.
Měl bys být hlavně svůj a v pohodě.
Jeden kamarád praktikoval být hodně vtíravý, asi něco jako ty, když na to jdeš dost rychle. Občas se mu to vyplatilo, ale tam spíš záleží, na koho narazíš. Podle mě je důležitý se přizpůsobit té holce a jít na to tak akorát, což musíš vycítit. Některý holky od prvního rande očekávají už sex (potvrzeno od kamaráda), ale taky už jsem potkal pěknou asi 26 letou holku, která byla hodně ostýchavá a podle všeho snad i panna. Tak na takovou musíš zase hodně pomalu.
9  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 21. Říjen 2015, 21:05:02
Do toho bych nesel ani za zlaty prase
10  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 17. Říjen 2015, 17:10:49
To je vtipný dotaz  Úsměv.
Ano, může, ale nemusí. Do tvé hlavy nikdo nevidí a nejlíp to zjistíš ty sám, když to zkusíš. Možná se neznáte a nemáte na sobě co obdivovat, ale to z těch pár vět nidko nezjistí. A co na té holce vidíš teď, že se s ní scházíš? Co tě na ní přitahuje? Trápilo by tě, kdyby ti zítra řekla sbohem?

Abych nebyl tak abstraktní, tak dám svůj příklad: líbila se mi sestra kamaráda, se kterou jsme se před lety začali stýkat. Šel jsem na to pomalu a problém byl, že ona nedávala nějaké výrazné známky zájmu...takže jsem nevěděl, na čem jsem.  Pak jsem to ale prostě zkusil, takové to loučení a zkusit ji políbit...nechtěla. Takže nic, zůstali jsme víceméně kamarádi. Její další problém je, že o vztazích nemluví. Já vlastně ani nevím, jestli se jí můžu zeptat, po těch letech už mi to přijde divný, ale nikdy neřekla přítel to, přítel něco, nebo že přítel vůbec není. A teď se dostanu k tomu, co se pojí s tvým případem. S tou holkou se občas scházíme, ale jen jako kamarádi. Chvílemi jsem měl i pocit, že by jsem to s ní mohl zkusit znovu, ale ztratil jsem něco jako jistotu nebo touhu to zkusit. Je to fajn holka, je pěkná, poslední dobou zjišťuju, že najít dobrou a volnou holku je těžší a těžší ale za boha nemůžu překousnout to, že do ní taky nejsem zamilovaný, takže nemám touhu to s ní zkusit. Kdybych měl poradit sobě, tak vím, že to buď zkusím a zjistím, nebo nezkusím a budeme kamarádi dál. Mimochodem zamilovanost beztak opadne, budou chvíle lepší a horší, takže přijít do vztahu bez zamilovanosti není špatně. Naopak člověk může střízlivě odhadnout jiné vlastnosti protějšku a nebýt oslepen tou zamilovaností.
11  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 15. Říjen 2015, 18:22:12
No věřím, že to není lehký, ale tady mají pravdu takový ty věty se smutnými obrázky ženy koukající na západ slunce: Netrap se kvůli někomu, kdo se nehodlá trápit kvůli tobě.
Tak přeu, ať to brzo přejde. Zavolej kamarádce, kamarádům, běž na pivo, vypovídej se z toho a najdi si jinou fajn holku.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 11. Říjen 2015, 18:45:03
A teď budeš dělat co? Jak Vám ten vztah bude pokračovat? Myslíš, že se s tebou bude dál scházet jako dříve?
Přiznej si, že je hlavní problém v Tobě. Řešíš to tu už asi rok, přičemž jestli správně čtu, tak Váš vztah už se původně rozpadl před 2 roky. Nebylo by lepší najít si holku, se kterou už bys mohl ten celý rok mít nějakou svoji jistou budoucnost? Já vím, že to slyšet nechceš, ale opakovaně ti tu většina lidí radí to stejné. Překonej to a budeš během pár měsíců naprosto spokojený, nebo to tak nech a budeš se takhle trápit další roky.
13  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 11. Říjen 2015, 18:33:25
Mám zkušenost tu, že jsem měl v nějaké době vybrané potencionální objekty 2 nebo hned 3 a pak se pokazily úplně všechny.
A taky tohle: težko získáš, snadno ztratíš. Ve tvém případě snadno získáš, ještě snadněji ztratíš. Jestli to myslíš aspoň trochu vážně s některou z nich, měl bys do toho asi dát nějakou energii, jiank předpokládám, že se jednoho dne probudíš a dotyčná už bude mít jiného baliče. BTW klidně randi s víc holkama zaráz, jen to musíš vhodně ututlat. S trochou štěstí ti aspoň jedna vyjde na něco delšího.
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Ojetý káry kdy: 07. Říjen 2015, 07:24:00
Souhlasím, servisní knížka u starých aut je vzácnost. Navíc ani třeba naše auto, když bylo v autorizovaném servisu, tak do knížky nic nepsali. Knížka je celou dobu v přihrádce, ale to je málo, musel bych ji strčit tomu kolíkovi přímo na stůl, aby ji vyplnil.
BTW. když se ti zadře motor se servisní knížkou nebo bez ní, je v tom nějaký rozdíl? Není, záruku ti to nedává a motor je v obou případech zničený.
15  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 05. Říjen 2015, 16:42:57
No ty vole, hustý. Nepřeju ti to, ale lepší takhle rána palicí a máš to aspoň vyřešený. Nemusíš se v tom dlouho plácat.
Přeju hodně štěstí v novým vztahu.
16  Pokecání / O čemkoliv / Re: Ojetý káry kdy: 04. Srpen 2015, 21:40:43
Dívám se, že 2 inzeráty už ti zmizely. BTW ta Mazda je asi na stejné platformě jako Escort, aspoň podle rádia a klíčků to tak vypadá.
Jinak každé auto má něco, asi si udělej tabulku a odhadni, který tě vychází nejlíp a za kterým se vyplatí vypravit ho vyzkoušet - máš tam inzeráty snad z celé ČR.

Peugeot - píšou dovoz, není mi jasný, jestli už je v ČR přihlášený. Přihlašování aut starších 8 let (dovoz) je co vím zrušen.

Většina vypadá OK. Auta s větší korozí bych nebral, pokud je to možné. Blbě se to opravuje a může být problém na TK.
Jinak že jě někde něco opraveno (blatník po bouračce) tak to čert vem. Jestli ti nejde o barvu laku a nebylo to bouraný až kamsi do motoru, tak to je OK.
Pak ještě doporučuju pořádně zkontrolovat stav auta a papíry - jestli sedí barva, tažné zařízení je zapsáno atd...velikost pneu je dle techničáku. Disky jsou homologované. Všechno tohle by byly tvoje problémy na další TK.
Jo a jinak ber raději auto se vstřikováním (ne karburátor) - u benzinové verze - a na menší pojížďky raději benzín. Diesel je spíš lepší na delší trasy - možná to nepocítíš, ale na krátkých trasách se diesel nezahřeje a obecně bude mít větší problém se studenými starty, obzvlášť u staršího motoru a v zimě.

Ta Corsa po důchodci se mi jeví dobře. Má správný počet dveří Úsměv. Nemá moc najeto a garážovaná nebude porezlá.
BTW lak na červených fordech strašně rád bledne do růžova Úsměv Je potřeba často leštit Úsměv
17  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 02. Srpen 2015, 20:36:32
Nikdy jsem nepochopil, proč žena říká: "ale já se s ním nemůžu rozejít, já mu to nemůžu udělat, ono by ho to položilo" (apod.) a já jsem byl vždycky na té straně, který byl opouštěn.
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Ojetý káry kdy: 02. Srpen 2015, 20:32:44
Jestli máš rozpočet 20-30 tisíc celkem, tak to rozhodně není na nový auto ani na leasing Úsměv

BTW spočítej si, jestli auto finančně utáhneš. Kromě pořizovací ceny počítej s přepisem (700), eko daní (dle typu, pokud už nebyla zaplacena, tak klidně až 10000), nějakým menším servisem ihned a např. v nejbližší době, třeba brzdy, olej, pneumatiky, baterie - tj tak 3000, 2000, 5000, 2000. No a pak povinné pojištění, to tě vyjde taky dle motorizace a pojišťovny tak na dvojku ročně - na netu si najdi kalkulátor. No a pak evidenční kontrola (700) a až bude na čase, tak technická kontrola a emise (1000). Kdyby bylo na LPG, tak super náklady, ale nádrž má papírovou životnost 10 let a je potřeba ji vymenit za slušnej ranec.

Hlavně musíš dobře vybrat. Vyhnul bych se bazarům, protože ty to dělají na kšeft a vyjde tě to dráž, kvalita aut je stejná jak jinde, akorát ti můžou leccos zatajit. Vzhledem k tomu, že se tu ptáš, tak asi zkušenost nemáš, tudíž se zaměř na to, jestli auto má všechno co mít má, tedy povinnou výbavu - pneumatiku, nevypouští se mu kola, baterie je OK, měnil se olej atd...zeptej se na všechno co jsem tu psal kdy bylo děláno. A jestli projde příští technickou a emisemi - vůle v řízení, brzdí? Nemá někde něco rozbitého, prorezlého?

3 kamarádi si pochvalují Ford Focus první generace, je levný a poměrně atraktivní i co se týče balení holek. Na felicii žádná holka nepoletí. Naopak bych se vyhnul značkám BMW a rádoby atraktivních a drahých, jelikož za ty peníze co píšeš to bude vrak. To už raději první gen. Fabie. A pak bych osobně nešel do nějakých tuningů a podobných slátanin, co měl nějaký puberťák na vyzkoušení práce se svařečkou a už neměl kam v pokoji nalepovat plakáty, tak si pořídil auto. Prostě něco normálního. Po důchodci samozřejmě nejlepší koupě.

Pokud chceš menší auto, takže nebudeš brát kombík, tak můžeš mít teoreticky trochu lepší cenu (srovnatelná auta - combi bývá dražší, protože je víc žádaný).
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak byt mily, ale ne slizky a snizovat svoji hodnotu kdy: 01. Srpen 2015, 18:31:33
Já bych to formuloval tak, že lichotka "jen tak" je divná a nepřirozená. Pokud někdo lichotí správně, nejspíš je to v souvislosti s ostatní konverzací, prostředím nebo se lichotka stane součástí nějaké záminky apod. A navíc se to musí umět podat. Jinak to může být cokoliv, ať už vzhled nebo jiné vlastnosti holky.
Abych to přeložil do srozumitelnějšího jazyka, dám příklady:
Špatně: "Máš hezké oči" (holka: no to už jsem slyšela tisíckrát)
Trošku lepší: "Víš že máš strašně hezký oči? Kde jsi k nim přišla?"
Lépe: "Já se normálně nemůžu přestat dívat do tvých očí, něco se mi na nich líbí" ... a konverzace pokračuje.

A podobně. Prostě všechno musí mít nějakou souvislost, vycházet spontáně a tak. Říct, že je něco hezký je prostě špatně, musíš to třeba okecat, že se ti líbí na ní něco, a odkud to má (třeba hodinky). Nebo že má hezkej účes, jestli se chystá za chvíli do divadla a tak.
20  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 29. Červenec 2015, 21:06:55
Hm, holka asi vůbec nic nevím.
Mimochodem tahle konverzace ale k ničemu nevede. Měl by sis s ní hlavně promluvit o tom "co každému z Vás vadí". A vysvětlit si vzájemně některé situace. Prostě se jí zeptej "proč, když se na něčem domluvíme, tak ty to zrušíš"?  a "Proč mi říkáš, že čekáš na mě když čekáš na jiného kluka v obcohdě?"
Nebavte se o tom všem okolo, ale zaměř se na konkrétní věci. Sice pochybuji že to pochopí z tohoto, ale je možné, že podá aspoň nějaký rozumnější vysvětlení. Současnou konverzací ji akorát nasereš a budeš za špatného ty (aspoň to tak zatím je)
21  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 26. Červenec 2015, 16:57:39
Ženy se bít nemají, ale tahle by potřebovala vyliskat.
BTW Nedivil bych se, že za jejími neúspěchy v práci může to, že praktikuje podobný systém i v zaměstnání. Aneb sice si stěžuje na debilní kolegy, debilní práci atd., ale jediným důvodem, proč se jí nedaří, je právě ona a její lži a volnomyšlenkářství.
22  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 20. Červenec 2015, 16:25:51
Měl bys ji přestat řešit. Tahle holka pro tebe nemá budoucnost. Tebe to trápí a jí je to úplně jedno. Nejseš v dobré situaci, zachraň se, dokud to jde.

Co provedla, že ti to nechce říct? Já bych věděl. Určitě se s někým vyspala.
Jestli chceš mít klid v hlavě, tak se sejděte, pořádně si promluvte a vytáhni z ní všechny informace co chceš. Po telefonu ti toho moc neřekne. Nečekej ale žádnou baladu a připrav se na to, že hodně věcí bys raděj ani neslyšel.
23  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 19. Červenec 2015, 13:55:43
To, že jsi po ní chtěl rozhodnutí hned bylo správně. A asi ji to docela vyvedlo z míry. Očividně žije z minuty na minutu, nezajímá ji minulost ani budoucnost.
Vidím to, že by sis s ní měl ještě jednou promluvit oč tu vlastně běží. Ale jinak to s tou holkou moc nevidím, nebo se ti snad zdá, že by se ti s takovou holkou (taková, jaká je teď) chtělo být, žít (a třeba i zplodit dítě)? Beztak mě připadá že to jde do kopru, žádné finty nefungují, v 80% času ji vůbec nezajímáš.
24  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 17. Červenec 2015, 14:52:35
No čekal jsem to přesně tak, že zase začne dolézat. To, že něco navrhla a zase se na tebe vykašlala je její aktuální chování, to nebylo jisté, ale nebylo nečekané.

Podle mě se ti zase za nějakou dobu ozve, tak jak minule. Zase ahojky, a co a jak se máš, cos dělal atd. Tady bych dal do hry nějakou výčitku.

Že jí zavoláš nebudeš needy, to kdybys jí psal 5 SMS denně, na který neodpoví, tak jo. Ale pokud jste domluvení na schůzce a ona není schopná se vyjádřit, jestli to platí a ty sis kvůli tomu dělal čas, tak bych jí zavolal a kdyby nezvedala, tak znovu napsal nějakou tu výčitku ve stylu "Ty jsi mi posledně vyčítala, že na tebe kašlu, což není pravda. Ale když jsme teď domluvení a ty mi ani nezvedneš telefon se ti zdá v pořádku?".
Zde bych podotknul, že samozřejmě správný "alfa samec" nemá potřebu se někomu doprošovat byť jen druhou SMSkou. Ale ty teď nejseš v té situaci, kdy to můžeš takto udělat. Kdyby ti zobala z ruky, tak jo, ale na tuhle situaci mi to nepřijde vhodné (možná mě ale někdo opraví). Jak to ale už není aktuální, tak to neřeš. Později bych se k tomu vrátil, ale psát jí jen kvůli tomu je zbytečný.

Do budoucna by bylo nějaké drastické řešení, nejlépe když odjedeš na týden-dva na dovolenou a nebudeš jí ani psát, volat či zvedat telefony podle mě úplně nejlepší.
25  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 17. Červenec 2015, 13:19:35
Přesně tak jsem to čekal.

Podle mě se to ještě trochu vrátí. Pár věcí bych pak upravil: jdi si víc za tím, co chceš. Teď jsi zvládl to, že když je ti to jedno, tak se na ni vykašleš. Teď se zkus víc ponořit do toho, když spolu máte něco naplánovaný a ona se neozve, tak to nenech plavat, ale zavolej jí, napiš jí ještě jednou (s nějakou výčitkou, že "ty na mě kašleš nebo co"?).
Stran: [1] 2 3 ... 39
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS