Poslední příspěvky: Bubik

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 08:44:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O ženských / Prvni sex... kdy: 09. Říjen 2006, 23:30:28
Citace: "lampamekvak"

cituji:
"Když budeš vědět, že budeš souložit (poprvé), musíš si ho aspoň 2 hodiny předtím pořádně ... a pak vydržíš dlooooooouho"Mrkajícímno hele, ja nevim, ale tady bych se bal taky toho, ze 2 hodky predem, ze uz to nebude uplne ono!!! to bych spis vsadil na nejakou dlouhodobejsi pripravu v podobe ,,pravacky" treba tak tri dni pred si dat jedno cisilko/den a v den ,,D" bych to nechal na ni...co?
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / O čem se s ní bavit? kdy: 17. Září 2006, 22:06:27
z každé strany slýchávám, že toho je mraky, o čem si povídat, ale mé neblahé zkušenosti říkají opak! upozorňuji, že nemám problém se s někým bavit, ale když se ji zeptam na školu-ona sice odpoví, ale řekne, že se dál o tom nechce bavit=jedno velké téma pryč.....posléze odpovídá stroze, což rychle vyčerpává můj zájmový okruh... a nedej Bože, aby nastala soudná doba, kdy nastane ticho-nic horšího snad neznám, posléze následují otázky z donucení, aby se tento prostor vyplnil a já už vždy uvažuji, jak to trápení ukončit!

jak tady píšete (samozřejmě záleží na jedinci), ale vybafnout na holku s tím, kolik koní má ono auto, kolikrát jsem se ,,vožral" do němoty a přišel toužený trapas, nebo zábava o PC....nevím, ale tento styl konverzace nějak nerazím Smutný prostě tato tematika u žen není až tak obvyklá, takže zbývá rodina a ona, jelikož se bojí, aby na sebe nic neprozradila, co by sama nechtěla, tak opět odpovídá stroze...rozhovor se uchyluje k NUNDNOSTi Smutný
3  Různé / Co se mi na web nevešlo / Musíme si pomáhat kdy: 15. Září 2006, 21:51:23
Citace: Mikmik
Citace: "Ondras"

ale na druhou stranu zase nejsou úplně nejhorší podle mě jsou třeba takoví němci horší S jazykem ale nevim znam jen příklady turistů třeba se u sebe v deutschlandu chovaj jinak  Smějící se  Smějící se


jestli můžu z vlastní zkušenosti říci, tak Němci se chovaji jako čuníci pouze mimo Německo.....doma si to totiž nedovolí! na dovolene jsou jako utržení ze řetězu, hlučni atd.
Stran: [1]
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS