Poslední příspěvky: Comanch

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Listopad 2020, 13:59:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 [2] 3 4 ... 50
26  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Škola tvrdosti kdy: 18. Květen 2011, 11:43:13
D9: O samotného bezdomovce a celou tu situaci vůbec nejde. To se tady snažím celou dobu vysvětlit. Jde mi ale o to, že to ve mně vyvolává pocit, že jsem srab a nemám koule na to, abych zakročil. A to je ta překážka, přes kterou se chci dostat.
27  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jsem v koncích kdy: 18. Květen 2011, 00:22:29
joei: Já bych navrhl nějakou atrakci, ze který si odnese nějaký zážitky...
To je dobrý nápad. Jsou i lacinější atrakce. Například projížďka s Hummerem v terénu nebo s něčím rychlejším na okruhu. To zas záleží na tom, jak moc ráda slečna joeiová řídí auto.
28  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Škola tvrdosti kdy: 18. Květen 2011, 00:18:13
Možná jsem ještě zapomněl dodat, že se mi spíš nejedná o tu fyzickou stránku. Neumím sice žádný bojový sport, ale potenciálního zranění se fakt nebojím. O tom vypovídá i můj sport, při kterém jsem měl už několikrát zlomené prsty a jednou i nohu. Jsem prostě asi nešika Šťastný ale nebojím se toho a jdu do toho. Stejně tak se nebojím ani rvačky, když to musí bejt. Jde spíš o ten psychický blok ve smyslu => proč se dobrovolně nutit do konfliktu?  Vždy řeším vše nejdříve po dobrém. Ale v takovéto situaci se musí jít už od začátku agresivně a natvrdo a mně se to prostě nelíbí a nebaví mě to. Jenomže naučit se to musím.
29  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jsem v koncích kdy: 17. Květen 2011, 16:20:00
Jak jsem viděl, umíš perfektní fotomontáže. Co udělat fotku ve velkym formátu tvojí sestry a třeba i tebe s nějakou slavnou hvězdou nebo v nějakym dost neobvyklim prostředí a nechat to vytisknout jako plakát. Nebo to nechat zarámovat  Šťastný
30  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Škola tvrdosti kdy: 17. Květen 2011, 10:29:07
joei: Rádio neposlouchám, takže ne  Šťastný
Máš pravdu s tím paradoxem, že víc lidí spíš nic neudělá. Neslyším o tom poprvé. Ani jsem si neříkal "proč já, když může někdo jinej" protože jsem věděl, že určitě nikdo nic neudělá. A když jsem tam viděl i ty starší chlápky s viditelně dobrou fyzičkou, tak na jejich místě bych se fakt styděl.
Za další máš pravdu, že nejde pouze o tuto jednu situaci. Je to jen příklad, který vypovídá za více situací. A než se zbavit jednoho pitomce tady jde spíš o to, naučit se reagovat takhle ve všech situacích.

onsad: V podstatě to co jsem už napsal. Nejde o jednoho bezdomovce, ale o vzorec chování, který je nutný se naučit. Nemůžu se přece v takovýhle situacích schovat pod sedačku a čekat až někdo něco udělá.
31  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Škola tvrdosti kdy: 17. Květen 2011, 08:50:51
Celý týden mi toto téma leží v hlavě. Nakonec jsem se rozhoupal k tomu, že ho sem přeci jen napíšu. Týká se rozvoje osobnosti a myslím, že si v tomto vlákně můžem vzájemně předat spoustu cenných zkušeností, rad a tipů.

Našel jsem ve své osobnosti další slabost, a tou je "tvrdost" charakteru. Možná je nás tady takových víc, tak nechť nám někdo prozradí, jak se té slabosti zbavit. Problém je v tom, že ačkoliv jsem se odnaučil být na holky hodný, stále mi tato vlastnost zůstala u interakce s ostatními lidmi, především s těmi co si to nezaslouží.
Minulý pátek jsem jel v tramvaji a nějakej bezdomovec tam na všechny hulákal něco o režimu a do toho popíjel rum. Četl jsem si knihu, avšak jeho návrhy na reformy systému mě dost rozptylovaly. A proč to říkám? Sbíral jsem odvahu jako jediný z těch asi 15ti lidí vstát a něco mu říct, popřípadě ho vyhodit. V porovnání s ním jsem měl po fyzické stránce přesilu, takže jediné co mi bránilo byl strach. Takže jsem zas jenom tupě seděl a nic neudělal.

Tuhle věc prostě musím změnit a doufám, že v tom nejsem sám. Já budu ten, kdo se zvedne a začne v zájmu lidí jednat i pod rizikem rvačky. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak si osvojit tento vzorec chování? Pokud ne, napište prosím alespoň svůj názor a pojďme se to společně naučit.
32  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší vtipy kdy: 16. Květen 2011, 20:52:03
sakra, tam žádní delfíni nejsou!
Delfíni jsou tvořeni těmi tmavšími odstíny.
Například ta dívčina má mezi nohama místo **** zadní ploutev delfína a jeho hlava končí u kolene její pravé nohy.
33  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 14. Květen 2011, 22:46:08
Nevěřil bych, že se dá čekat na to, až holka dospěje a sama se ozve. Ale jak je vidět, Šmoula opět přichází s něčím neobyčejným. Až to dáte definitivně dohromady, tak nezapomeň na svoje starý kamarády. Dáme trojitý rande ještě s Pepikem.
34  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nové působiště. kdy: 07. Květen 2011, 10:04:28
Pokud jde o seznamování s klukama, tak je nejlepším navazovačem kamarádství společný zájem. Jezdíš na skejtu? Běž na u-rampu a pokecej tam s klukama jak dlouho jezděj a kde jsou nějaký dobrý spoty. Hraješ fotbal? Běž na místní hřiště a zakopej si s místníma. Zajímaj tě auta? Pokecej s klukem co o ulici dál parkuje stejný bmw jako máš ty. Jsi vyhul? Běž na lavičku kde zevlujou fellaz a zeptej se jestli nemaj na brko. Způsobů je plno. Co zajímá tebe?

V každém případě pokud máš alespoň trochu odvahu, rovnou běž za nějakejma lidma (o kterých víš, že jsou z tvého okolí) když je uvidíš někde venku a řekni, že tu nikoho neznáš a chceš se s někým seznámit. Lidi maj pro tohle ohromný pochopení.

Když jsem kdysi začínal tady na qarkovi, jel jsem s rodičema na dovolenou k moři. Sourozenci nejeli a já se tam strašně nudil, protože v hotelu nebyl ani žádný čech v mém věku. Šel jsem na večer do centra a suveréně se tam s mojí krkolomnou angličtinou seznamoval s mladejma lidma. Až do konce dovolené jsem takhle každý večer za nima chodil.
35  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vás poslední dobou vytočilo... kdy: 06. Květen 2011, 16:07:38
... kéž by se to dostalo i k nám
Však můžeš bejt ten, kdo to na vaší škole zavede. Až se někdo bude ptát, kdo měl ten geniální nápad, každej bude říkat tvoje jméno.
36  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vás poslední dobou vytočilo... kdy: 06. Květen 2011, 15:31:42
Nás dneska taky stříkali octem... Ďábelský
Tohle mi příjde postavený na hlavu. Já to taky nesnášim. Vymáhaj z vás prachy pod hrozbou polití octem nebo zmalování rtěnkou. Je to fakt hloupý. Přitom některý školy to dělaj velmi příjemnou formou a vydělaj na tom mnohem víc. Například na chodbách míchaj nealko koktejly a prodávaj je studentům. Holky doma napečou koláče a bábovky některý zas udělaj chlebíčky. Člověk se pak za svejch pár drobáku alespoň nažere, místo aby byl politej smradlavým octem a čtvrťáci na tom vydělají podstatně více.
37  Pokecání / O Vás / Re: -xX *D9* Xx- kdy: 06. Květen 2011, 15:15:18
Sice ti teď neřeknu vůbec nic novýho, ale v jedný věci se my chlapy nikdy nepoučíme. Je pitomost myslet na jednu holku, když ani nevíš, jestli tě chce. Vim, že se to říká snadno, ale fakt je to největší blbost co můžeš udělat. Myslim, že celá situace nestojí za to o ní takhle stále přemýšlet.

Dnes po cestě ze školy jsem si na tenhle topic vzpomněl a zároveň se mi připomenula taky jedna takováhle podobně promarněná příležitost.
Jedna kamarádka bydlí na druhém konci Prahy, kde jsem přes léto dělal brigádu. Zavolala mi, že tam vyjímečně přes noc nemá rodiče a jestli za ní nechci, že bych hned ráno šel do práce která byla hned vedle. Samozřejmě zrovna ten den na to, měl můj pracovní den zcela vyjímčně začínat kousek od mého bydliště, takže jsem její nabídku odmítl, protože bych se v 6 ráno musel vracet přes celou Prahu k sobě domů. Hodinu na to mi zvoní telefon z práce, že se akce ruší a jde se normálně do dílny. Volám jí teda zpátky, abych se s ní dohodl a ona si za tu krátkou chvíli našla náhradu a vykecala se z toho.

Nechci ve tvém tématu mluvit o sobě, ale chci říct, že s tebou soucítím Šťastný Radim ne se na ní vykašlat, ale ještě si k ní rojzect několik dalších holek, ať můžeš svou mysl zaměstnat něčím produktivnějším.
38  Pokecání / O Vás / Re: -xX *D9* Xx- kdy: 05. Květen 2011, 22:48:15
Tohle se mi stalo taky. Chtěl jsem FC s jednou holkou a šel jsem na to hrozně pomalu. Ona mezitím přešla k někomu jinému a jen díky tomu, že dotyčný musel domu, jsem jí pak ten večer znovu získal. Podlě mě (je to ostatně jako všechno tady jen hypotéza) jsi dlouho čekal. Každej kdo jde na party za účelem FC nejdřív vybírá, analyzuje lidi a když vidí velkou šanci, tak udeří. Tys jí zprvu moc velkou šanci nedal a tak šla o dům dál, kde jí byla situace příznově nakloněna v její prospěch. Když už měla jednu jistotu, mohla si dovolit posílat ostatní do hajzlu.

Já to zkrátim. Příště prostě nečekej. Ale myslim si, že až se s touhle holkou zase znova uvidíš, není to zatim vůbec ztracený. Jen prosím neztrácej čas.
39  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Comanchův kvadrant kdy: 01. Květen 2011, 16:35:47
Koukám, že obrázek už na serveru nezůstal. Tak malá aktulizace:

40  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 12. Duben 2011, 17:29:26
Nemusí to být zrovna klíče. Stačí jen nějaká věc, která je pro tebe důležitá, ale pro ní ne. Protože kdyby ti z kapsy vypadlo kilo, tak ho každá holka strčí do kapsy jako Klaus pero. Ale když to bude třeba tramvajenka nebo občanka, ucítí povinnost ti o tom říci, ale nemá důvod si jí nechávat pro sebe.
41  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 12. Duben 2011, 10:59:30
Napadl mě dnes jeden opener a zajímá mě, jak bude fungovat. Jeden můj kamarád, který se aktivně zabývá pick-upem už má v plánu ho zkusit. Jde o to, že vás holka osloví sama a to asi takto:

Vidíte na ulici nebo v OC nějakou HB, tak se nenápadně v chůzi dostanete tak 5 metrů před ní. Vytáhnete z kapsy kapesník, protože se vám chce smrkat, ale v tom vám z kapsy omylem vypadnou klíče. O tom však nevíte. Holka to vidí, klíče sebere, doběhne vás a osloví vás, aby vám je vrátila. Pak už je to jen na vás.

Samozřejmě je lepší nosit nějaký klíče na vyhození, pro případ, že by holka byla svině. Kdo to zkusí?
42  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 07. Březen 2011, 15:58:33
Barney Stinson je můj kámoš

Mimochodem Barney Stinson je teď ve vztahu s jednou blonckou. Potkali jsme je s mojí holkou a vyfotili se s nima. Samozřejmě já i Barney v obleku.
Upozorňuji, že to fakt není fotomontáž (opravdu nekecám). Fotka je ofocená z papíru, tak je na ní vidět trochu prach.

Zde je odkaz, ale v nejbližších dnech ho smažu, aby na netu nepoletovaly moje fotky.

zleva: Barney, jeho holka, moje holka, já
43  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 07. Březen 2011, 15:33:09
Adams: Ne. O tom telefonátu jsem jí neřekl a asi už ani neřeknu. Kdybys mi to teď nepřipomněl, tak si na to asi ani už nevzpomenu. Dost možná si na to nevzpomene ani Lucka.

Onsad: Kyiosaki a peníze je to samé, jako forum Qark a holky. Když tady napíšeš: "Ona mě nechce. Co mám dělat?". Nikdo ti vlastně nemůže správně odpovědět, protože ani nemám dostatek informací o tobě a holce. Ale dá ti návrhy co udělat a vyhecuje tě udělat to už jen proto, že se těšíš až napíšeš jak to dopadlo lidem, který to ZAJÍMÁ.
Samotné rady od Kyiosakiho ti tudíž můžou být k ničemu, ale hecujou tě něco dělat. Když nic neděláš, určitě nic nezískáš. Když se snažíš, máš alespoň šanci.

Nebýt tohoto fora a veliký podpory kluků, tak svojí současnou holku nemám. Ale stejnak celou tu cestu až k ní jsem si prošel sám. Doufám, že se mi to podařilo vysvětlit tak, že máme vlastně oba pravdu.
44  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 05. Březen 2011, 22:12:03
Petanx: Záleží co tě uspokojuje. Pokud jsou to právě ty plesy, výlety apod. tak jsi určitě spokojený.

Ava: Máš pravdu. A právě polovinu zmíňených věcí si užívám už teď. Holka, auto, peníze, prospěch ve škole atd. Je ale fakt, že bych nad tím co říkáš mohl občas více zapřemýšlet.

Artist: Co se týče investování, tak informace čerpám z těchto zdrojů: Robert Kyiosaki, Dale Carnegie, David Schwarz, Ken McElroy, George Clason, Ivo Toman, Roman Hassmann, financnik.cz a další. Takže si to mířím po vzoru Kyiosakiho na nějaký ty aktiva (už spořím) a v poslední době sleduju jak to vůbec chodí na burze. Pokud jsem zmíňil nějakého tvého oblíbeného guru, tak kdyžtak dále napiš do PM Mrkající
45  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 04. Březen 2011, 20:21:24
Stručný zápis - aby se neřeklo 4.března 2011

Rozhodl jsem se trochu oprášit deník a zase si online zaznamenat pokrok v mém životě. Když teď čtu svoje staré zápisky, říkám si, jakej jsem byl pitomec a totéž si řeknu, až budu za rok číst právě tento příspěvek. Nicméně zaznamenat se to musí.

Když tak o sobě občas přemýšlím, říkám si, jak dlouho bude ještě trvat, než se konečně někam razantně posunu? Pak mě ale napadlo, vzít do ruky tužku a papír a zapsat si všechny významné věci, kterých jsem za poslední rok dosáhl a jsou to zároveň i záležitosti, které rozvíjím v rámci rozvoji osobnosti a můžu na nich i nadále stavět. A až ten papír ztratím, poslouží mi alepoň záznam v mém deníku.

Dosažené výsledky:
  • holka, se kterou chci být do konce života
  • dobré výsledky ve škole
  • dosažení nadstandardní životní úrovně, v poměru s mými vrstevníky (pokud jim jí nedopřávají rodiče)
  • reálné plány do budoucna v oblasti investování
  • vlastní auto
  • velká chuť pracovat a vzdělávat se v oblasti financí
  • naspoření kapitálu předurčeného k jeho rozšiřování  a pozdějším investicím

Pokud budu mít opět pocity, že jsem ještě ničeho nedosáhl, podívám se vždy na tento seznam. Doporučuji každému, aby si ho taky sestavil a především zapsal. Až ho budete mít, pochlubte se. Jen ne prosím do mého deníku.

Díky Comanch
46  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co máš za káru? kdy: 19. Únor 2011, 20:23:53
Ty BMWčka jsou naprosto neuživitelný Šťastný žere to asi nejvíc z aut, s kterými jsem měl tu čest Šťastný ...
Ve směs to co říkal LiWu. Já jsem samozřejmě při výběru koukal na spotřebu a nakonec jsem nejlépe vyšel s tímto. Motor 2.5 má menší spotřebu oproti 2.0 (ačkoliv to třeba logicky nedává smysl), protože je novější, . Mám to navíc v naftě a i při výkonu 105 kw to má stále spotřebu úžasných 7 litrů. Prostě študentská kára.

GR77A: A kolik to má těch koní? Kolik válců a co spotřeba?
47  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co máš za káru? kdy: 17. Únor 2011, 21:14:49
Salomon, Adidas, Puma :-D :-D :-D no a lepší případe MHD :-D . V 16cti se toho moc vymyslet nedá no Smutný :-D .... Btw: Ten BMW od Comanche vypadá luxusně  Provokatér
V 16ti si můžeš pořídit motorku do 125 kubickejch centimetrů. A to jsou většinou hezčí stroje, než ty silnější motorky. Alespoň mě se líbí.
Jinak Liwu má luxusnější káru. Sice jsem jí nikdy neviděl, ale vím o čem je řeč.
48  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co máš za káru? kdy: 17. Únor 2011, 12:04:13
Největší štýlo tu zatím má ten simál Úsměv Jinak jezdím furt BMW 5er, model e39 ( to je ten mezi lety 1996 - 2002 nebo 2003 tušim )
Tak to jsi mě mile překvapil. Máš ho jen čistě civilně nebo jezdíš i na bmw srazy a podobně?
Máš nástupce mého modelu e34. Je to turbíčko a jede tak, že rve žíly z těla. Pro představu přidávám ještě foto.
Btw. ten název má kvůli té barvě.

49  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co máš za káru? kdy: 17. Únor 2011, 00:38:05
Konzervativní autíčko. Ale levný na provoz a opravy. To se musí nechat.
50  Pokecání / O čemkoliv / Co máš za káru? kdy: 17. Únor 2011, 00:18:59
Jak všichni víme, na auto se daj taky dost dobře balit holky. Tak mě zajímá, v čem si jezdíte. Případně u těch co auto nemají, tak jaké do budoucna plánují. Přidejte i nějaký popis a klidně i foto.
Stran: 1 [2] 3 4 ... 50
Copyright © 2005–2020 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS