Poslední příspěvky: Comanch

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Listopad 2020, 12:49:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 50
51  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 02. Únor 2011, 14:02:25
Kamarád, který byl odsouzen být věčným panicem to konečně měl s holkou. Zapíjet se bude až o víkendu.
52  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 24. Leden 2011, 20:09:40
BMW e34 525 tds facelift
53  Pokecání / O rozchodech / Re: Konec po 6 letech kdy: 24. Prosinec 2010, 20:56:45
Souhlasim s Mr.Liwu. Když říká, že je racionálně založena, tak proč dělá takovouhle nerozumnou kravinu a nechává se ovládat emocemi? Každej ti řekne už teď, že ten právník se s ní za nedlouho rozejde. Když je schopnej podvést svojí přítelkyni s dítětem, tak milenku už tuplem odkopne. Na tu holku se vybodni a buď rád, jak říká Liwu, že jste se rozešli takhle "brzo". Máš obří zkušenosti a s těma si teď vybereš další holku mnohem pečlivěji a lépe.
54  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 24. Prosinec 2010, 20:24:02
"Ehmm ... Promiňte slečno, neobtěžoval jsem vás už někdy?"
55  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Neřiká mi to kdy: 24. Listopad 2010, 12:59:41
Pokud tě to opravdu moc zajímá, přečti si knihu 5 jazyků lásky od Garyho Chapmana. Dá se stáhnout i na uloz.to a má asi jen 100 stran. Kniha ti přesně odpoví na tvou otázku.
56  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 24. Listopad 2010, 12:55:26
Zavolej jí pár hodin před termínem a řekni, že ti do toho něco vlezlo  Šťastný Sice už ji možná neuvidíš, ale zvýšíš si cenu
57  Pokecání / O čemkoliv / Re: Práce ve "wellness" - poraďte kdy: 24. Listopad 2010, 12:52:15
Každý kdo vstoupí do sítě MLM tam jde za účelem výdělku a ne, aby někoho živil. A pomysleli jste někdy na to, že když se budou připojovat stále další lidé a za předpokladu ( je to jen hypotéza), že by tam byl celý svět, tak už nebude na kom vydělávat. To znamená, že postupem času jdou šance na rozumný výdělek logaritmicky dolu a jestli nejste na špičce už teď, tak se tam nikdy nedostanete.

Byl jsem váben do systému Amway i OVB a kolikrát vím o obchodování a marketingu víc, než ti samotní lidé, ale přesto jsem odmítl.
58  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spánková dieta kdy: 18. Listopad 2010, 20:11:18
Jistá spánková dieta existuje. Praktikuji jí v zimě, kdy při škole pracuji 5 hodin denně. Nedávno jsem se dočetl, že jí používal sám Winston Churchill, který svého času pracoval 16 hodin denně.

Když příjdu ze školy domů, jdu si hnedka po rychlém obědě na hodinu lehnout a poté hned do práce. Musím říct, že to vstávání je hrozně nepříjemné, ale poté mi v noci stačí jen pouhých 6 hodin spánku. To znamená, že při průměrné délce spánku 8 hodin, si ušetříš denně hodinu navíc, což je 365 hodin ročně = 15,2 dní. A máš 14ti denní bonusové prázdniny  Smějící se

Je to sice jen hodina denně, ale zato to skutečně funguje.
59  Pokecání / O čemkoliv / Re: Práce ve "wellness" - poraďte kdy: 16. Listopad 2010, 17:38:20
O MLM vím hodně, i přesto, že jsem se nikomu neupsal. Rozhodně počítej s tím, že ta práce není o tom, poradit někomu a když se mu to bude hodit, tak si to od tebe koupí. Budeš muset prodávat produkty jak na běžícím páse a bohužel je i nutit lidem.
Pokud by ses jí měl na něco zeptat, tak se zeptej, kolik produktů musíš za měsíc minimálně prodat, aby tě nevyhodili.
60  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Po sexu ... kdy: 16. Listopad 2010, 17:29:31
Ta holka nepůjde za hranice toho, co sama chce jen kvůli tomu, že to chceš ty. Holky jsou prostě v tomhle směru sobecký a dělaj jen to, co chtějí sami. To znamená, že ona s tebou chtěla nejspíš jen sex. Ty jsi ho chtěl taky a tak to vyšlo. Možná že chceš něco vážnějšího, ale ona ne. Tak proč by měla dělat něco co nechce? Čím více bys na to tlačil, tím více bude odtažitá. Pokud se oba neshodnete na tom co chcete, vždy se bude chovat divně a odtažitě.

Obchodně řečeno:
Pokud se shodnete na zboží a ceně - obchod proběhne
Když jí budeš nutit produkt kterej nechce koupit - bude se chovat nepříjemně a odmítavě
61  Pokecání / O čemkoliv / Re: Podzimní deprese a špatné nálady kdy: 20. Říjen 2010, 15:34:24
Psychologové tvrdí, že z fyziologického hlediska je střídání dobré a špatné nálady běžná věc a má ji každý. Jen to možná někdo víc prožívá.

Minulý rok jsem dělal takový zajímavý psychologický průzkum na toto téma. Myslím, že jsem to i tady někde psal.
Po dobu 4 měsíců jsem si každý den večer zapisoval náladu, jakou jsem ten den měl. Ve stupnici 1-nejhorší 10-nejlepší. Když jsem to pak nabouchal do excelu a vyfluslo mi to graf, vypadal s malými odchylkami jako sinusoida. Pul týdne to stoupalo a pul zas klesalo.
Bohužel o ten dokument v počítači jsem přišel, ale číselnou tabulku a jeden měsíc graficky mám na papíře zde: (omluvte špatnou kvalitu)
tabulka
graf

To mě přesvědčilo o tom, že to skutečně přirozeně kolísá a odchylky dělají jen běžné denní události.
62  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 14. Říjen 2010, 15:40:27
Proč jsi přešel od ego-otvíráků k lichotkovým otvírákům?
Kdykoliv jsem otevřel holku komplimentem, působilo to hrozně needy.
63  Pokecání / O čemkoliv / Re: Film Wall Street - peníze nikdy nespí (*ohodnocení) kdy: 13. Říjen 2010, 21:34:04
Mám na mysli ten starý (1987)jako nudný. Ten nový jsem neviděl.
64  Pokecání / O čemkoliv / Re: Film Wall Street - peníze nikdy nespí (*ohodnocení) kdy: 12. Říjen 2010, 20:57:11
Wall street jsem viděl pouze v té prvotní verzi a přišel mi dost nudnej. Pokud tě zajímá tato tématika, podívej se na film Riziko.
65  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 06. Říjen 2010, 17:15:07
Vim, že už sem asi dost protivnej s tim svym kvadrantem, ale mám za to, že nechcete oba to samé. Zjednodušeně řečeno, ona chce třeba jen mít ve svém inventáři kluka, se kterým si vyjde ven až se bude chtít a ukáže se s ním před kamarádkami. Na druhou stranu ty chceš možná LTR a ona ten nátlak cítí. Proto se snaží couvat a občas přetrhnout nějakou tu vazbu, která vás k sobě začíná svazovat, ale zase ne všechny. Co se jí narovinu zeptat, jaké "zboží" chce a čím za něj může "zaplatit"?
66  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Čtení z ruky kdy: 30. Září 2010, 16:53:59
A hlavně se u toho nezapomeňte dobře tvářit, třeba tady je ukázka jak se to dělá abyste vypadali přesvědčivě  Smějící se http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y Prostě si jen něco vymýšlí a lidi mu za to platí Smějící se
Tohle je vůbec hrozná frajeřina. Obdivuju jak ty lidi dokážou tak rychle improvizovat v řeči.
67  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 30. Září 2010, 16:20:04
Pan inženýr to opět rozjíždí ve velkém stylu  Smějící se Je vidět, jak už jedeš přesně tu Stylovu metodu: 1.setkání - zvíře 2.setkání - gantleman
A report celkově dost dobrej. Napiš nějakou aktualizaci  Šťastný
68  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 12. Září 2010, 10:50:10
LTR neni sranda. Neni sranda se zařknout, že budeš jen s jednou holkou. I kdyby to byla HB10, tak za čas začneš potkávat jiný HB10, který díky tomu, že je nemáš denně v posteli vypadají jako HB12 Úsměv A furt musíš řešit to nutkání, jestli "tohle má cenu" a jestli ti za to tvoje LTR stojí.
A pak přijdou jiný chvíle, kdy jsi úplně na dně a máš pocit, že nic nemá cenu. A v tuhle chvíli tě LTR hodně pozvedne. I když máš pocit v tu chvíli, že je to naprosto k ničemu a že ti to nepomůže, tak ten pocit, že někomu na tobě záleží tě vnitřně neuvěřitelně posiluje.
S tímto naprosto souhlasím, protože se s tím v praxi setkávám taky. Proto bych v Barziniho případě zvolil STR. Zkusit si holku třeba jen na měsíc nebo dva a pak už budeš vědět jasněji, co se ti líbí víc. Jestli nezávislost a volnost nebo oddanost a jistota.

Opět mě k tomu napadla metafora spojená s prací  Šťastný

Podnikatel (STR, ONS, ...) si může vydělat peněz kolik chce, ale když se mu nedaří, tak nemá nic. Zaměstnanec (LTR) má jistej fixní plat, ale víc už si vydělat nemůže.

Co z toho chceš ty?
69  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Rutina - Student FHS kdy: 09. Září 2010, 19:44:04
Vzpomněl jsem si dnes na jednu rutinu, kterou jsem si vymyslel bohužel až ve chvíli, kdy jsem byl v LTR. Rád bych se s vámi o ní podělil. Vycházejte ale z toho, že ji říkáte HOLCE, tudíš nešťourejte do toho, že některé informace z ní jsou žvásty. Ona to stejně nepozná. A další věc je ta, že ještě nikdy nebyla vyzkoušena. Můžete být uplně první kdo s ní zaboduje.

Standartní postup:
Váš opener - > nějaký kecy - > pokus o close - > reject - > a nastává rutina ...

Potom co vám holka odmítne dát telefonní číslo nebo se vám vykašle na instantní rande, řeknete:

PUA: Ok. Teď už tě nebudu dál trápit a napínat. Jsem studentem fakulty humanitních studijí obor sociologie (vím, že tohle je na VŠ jako samostatný předmět, ale ona to neví). V rámci seminární práce provádíme ve skupinách výzkum ohledně navázání kontaktu s náhodnými lidmi, zapisujem si reakce, statistiky apod. Vidíš támhletu partu kluků? (ukážete na ostatní PUAs, kteří na vás čekají).

HB: Ano vidím. A co jako?

PUA: To jsou moji spolužáci ze skupiny. Takže teď už jenom v rychlosti. Tady je můj telefon a napiš tam číslo. Je teď jedno, jestli tam napíšeš fakt svoje, nebo nějakej výmysl. Rozmysli si ale co uděláš. Je to vše v rámci průzkumu.

HB: (Naťuká číslo. Možná schválně špatný anebo taky ne.)

PUA: Fajn. Kluci už na mě čekaj. Přeju hezký den a ozvu se  Úsměv


Napište mi prosím své názory na tuto rutinu a případně zda jí má chuť někdo po odmítnutí uplatnit. Mám ozkoušeno, že když holka ví, že s ní mluvíte upřímně (i když tahle rutina je lež) a ne v rámci hry, je poté mnohem povolnější.

Jsem zvědav na odezvu.
70  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera kdy: 06. Září 2010, 11:12:46
mám nápad: víťazovi zvýši karmu o 2 každý účastník súťaže. Ćím viac hráčov, tím prestížnejšie to bude. Mrkající
Nápad dobrý, ale 2 body karmy od každého je sakra moc. Když by totiž nějaký vítěz dostal třeba od deseti soutěžících 2 body, měl by rázem karmu 20 a to by pak u ostatních postádala na hodnotě. Za dva týdny by pak měl tolik, jako my, co jsme tu dva roky.
71  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera kdy: 05. Září 2010, 21:18:51
Je to založené na vzájomnej dôvere, alebo ako zabrániť fantazijným výmyslom?
Pokud tu někdo píše nepravdivé info, ubližuje tím akorát sám sobě. Víc mu pomůže když napíše o svých chybách a přečte si rady ostatních, než kdyby lhal o svém úspěchu a ve skutečnosti seděl zoufalý doma u počítače. A navíc proč by někdo lhal?

Citace
A načo mi vlastne budú tri body karmy?

Je to jen motivační prostředek. Nic lepšího skrze forum nabídnout nemohu.


Celkově je tato soutěž tak trochu praštěná, ale o tom to je. Je to přeci hra a je potřeba se u toho bavit. A i přesto, že se tu objevila teprve včera, udivuje mě, že při takovém počtu hráčů a deníků na foru, se zatím skoro nikdo neměl odvahu přihlásit pro poměření sil s ostatními.
72  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Soutěž o titul a odměnu pro každého pickupera kdy: 04. Září 2010, 21:25:56
Kdo se stane Pickuperem fora pro tento týden?

Skoro každý týden se zde objeví nový deník jednoho z vás se zápisky z terénu. Píšete o svých chybách ale i úspěšných taženích. Co však v těchto denících chybí jsou reporty, které v závěru obsahují nějaký výsledek jako třeba líbačka nebo pozvání na druhé rande. Neustále zde čteme zápisky, jak jste někde oslovili holku, ale jen málokdo z vás to s ní někam dotáhne.

Pojďte to od teďka pořádně rozject a začněte konečně psát takový reporty, jaký tady píšou kluci, kteří už v tom umějí chodit. Proto se od dnešního dne zahajuje soutěž o Pickupera fora.
A jak to bude vypadat? Celé balení pojímáme po vzoru Neila Strausse jako hru. Tudíš nebude od věci to nyní udělat rovněž takto.

Vše co se vám podaří budeme sčítat na body a ten kdo jich bude mít na konci týdne nejvíce, se stane Pickuperem fora pro daný týden. A pozor!!! Výhra bude odměněna.

Následující bodové rozdělení:


  • 10 oslovených holek (klidně i bez výsledku) - 1 bod
  • získané telefonní číslo - 3 body
  • pusa v klubu - 6 bodů
  • uskutečněné druhé rande - 7 bodů
  • pusa na ulici nebo na rande- 8 bodů
  • líbačka - 20 bodů
  • petting - 80 bodů
  • plnohodnotný sex - 150 bodů


Vše samozřejmě musí proběhnout v určitý týden. Další týden se pak jede od nuly. Proč je tu vůbec tato soutěž? Snažíte se o tyto věci tak jako tak. Proč si to tedy neudělat ještě zábavnější a soutěživou formou? Je to větší motivace dělat něco sám se sebou a zároveň být lepší než ostatní hráči.A jaká bude odměna?

1.místo - 3 body karmy + titul Pickuper fora pro tento týden
2. místo - 2 body karmy
3. místo - 1 bod karmyPokud bude dotyčný i příští týden na stejném místě jako tento týden, karmu nedostne. Musí se z místa pohnout výše nebo i níže. Karmu pak rozdělím sám, nebo ji vítězům můžeme rozdat společně.

Soutěžní kolo se uzavírá vždy v neděli večer (21.00). Do té doby stručně zapište výsledky do tohoto tématu. Ty se potom sečtou a vyhodnotí.

Zatím sem napište kdo všechno z aktivních baličů se chce zúčastnit a porovnávat se s ostatními, no a už zítra vyražte do ulic, obchoďáků, klubů a v pondělí do škol. Protože příští neděli 12.9. se uzavírá toto první soutěžní kolo.

Hodně štěstí Mrkající
73  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: kniha: Jak na ženy kdy: 02. Září 2010, 14:22:09
Proč?  Smějící se Někdo o tom zpívá? Nebo ti to naopak příjde tak blbý jako hip hop? ( jinak osobně nazavrhuju žádnou hudbu, beru to jen z globálního aspektu Šťastný )
74  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: kniha: Jak na ženy kdy: 01. Září 2010, 11:50:58
Ten kdo za ní zaplatil 200,- jí obhajuje, aby si nepřipadal hloupě, že si jí nestáhl z uloz.to A ten kdo jí stáhnul zadáčo, si klidně může říct, že nestojí za nic.
75  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kde byla chyba? kdy: 01. Září 2010, 11:40:42
Chyba je v tom, že tohle vůbec řešíš. Brzdíš tím sám sebe. PU je tak trochu o statistikách. Nevyjde ti třeba ještě dalších 8 pozvání na rande a to desátý klapne. Teď akorát neztrácej čas a makej na tom, abys těch 8 promarněných měl už za sebou a dostal se k desáté úspěšné. Nebyla chyba jí to říci narovinu. Jenom prostě nechtěla. Toť vše. Teď jdi hned na další!
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 50
Copyright © 2005–2020 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS