Poslední příspěvky: Kazisvět

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 11:45:21

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 22
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Hoxovy pokusy,aneb velmi nudné čtení kdy: 15. Prosinec 2009, 21:42:54
D9:
no, u mě líbáni v 15cti, o panictví v 16cti (se stejně starejma holkama)

Ale víš, vem si že kdyby ses podíval do většinový populace kluků v mém věku, ta změna by tam ve skutečnosti až taková dle mého názoru nebyla. Všichni ti drsní rádoby alfafrajírci jen vyprávěj, ale, dle mého, skutek utek. Neřikám že každej lže, to ne, ale víš jak to myslím.
A další věc, jestli to bereš podle tohoto fóra,tak jelikož je to forum o balení holek (a stim spojených věcí) tak je jasný že sem lezou právě ti kluci, kteří do toho chtěj jít a nebo to praktikujou...

Mimochodem, v nejednom článku na tuto tématiku jsem četl, že průměrný věk prvního styku se nesnižuje, nýbrž se dnes o tom jen víc mluví (nebot tak nějak v tom smyslu)
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Hoxovy pokusy,aneb velmi nudné čtení kdy: 15. Prosinec 2009, 17:31:52

Já se spíš děsím toho,že jak někdy nějakou najdu(jestli je to vubec možné),bude mi například 25,jí třeba 22 dejme tomu že opravdu to bude jiskřit,a najednou se začnem bavit o minulých vztazích,ona 3 kluky,z toho jeden vážný vztah skončil po 1 roce...ted se zeptá mě:já 2 sekundy ticha,uvědomuji si že vlastně jsem nikdy nic neměl(jí se hlavou honí,že mám na každém prstě 10 holek  Super!)...strašně trapné ticho...Barman přestal leštit sklenici,servírka se zastavila,všechny stoly kolem nás stichly,poslouchají co ze mě vyleze.Ovocná dřeň v našich nápojích se pomalu začíná usazovat.A teď ze mě vyleze:"Já jsem nikdy neměl holku".Strašná představa co?
------------------
Myslím to tak,že pokud někdo je panic po 24roku už je spíš postrach,protože přece je nějaký DŮVOD proč je furt panic ne?


ty máš odpovědět, že jsi celý život věřil na čápa, tak jsi sexuální život nepovažoval za důležitý  Šťastný

Když nad tim tak uvažuji, tak si svoje nepanictví asi začnu užívat  Šťastný
3  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Hoxovy pokusy,aneb velmi nudné čtení kdy: 15. Prosinec 2009, 16:42:34


Ale dal jsem si předsevzetí,že snad nebudu do 22 panic...ale mám v umyslu to prodloužit do 30,podle toho jak to vypadá


tu otázku panictví strašně prožíváš. Jestli si myslíš že se potom budeš cítit jako jinej a lepší tak budeš nemile překvapen. 
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: napul zadany objekt na obzoru kdy: 30. Listopad 2009, 17:48:26
no, základ bych viděl v tom, že bys jí měl fyzicky přitahovat
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak holku ODnaučit platit? kdy: 31. Říjen 2009, 22:13:46
beduin:
Tak já to mám tak že jednou platim já podruhý ona, popř každej sám za sebe, ale kdyby měla móresy za mě cálovat furt tak bych se fakt cejtil strašně blbě a jako že jí něco dlužim. Souhlasim že vyjímečný nevyjímečný,ale ty by ses necítil jako kopřiva?
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak holku ODnaučit platit? kdy: 31. Říjen 2009, 21:44:43
Beduin: ne, protože je ve společnosti běžnou praxí že kluk platí, ale obráceně to je něco jako "služba navíc" (nebo já to tak cejtim)
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak holku ODnaučit platit? kdy: 22. Říjen 2009, 19:59:18
já bych se taky cítil opravdu blbě, cítil bych se jako ten chudý a jako ten co na to nemá. Nehledě na to že až něco od tebe bude potřebovat tak jí automaticky budeš muset vyhovět protože si tě předem "koupila"
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kazisvět se také pokouší aneb hleďte, jak se to nedělá kdy: 20. Říjen 2009, 20:05:05
ava: aha, soráč...nevim proč mě napadlo že to je na mě, ale nevadí Úsměv
Co se týče mého věku, je to jak zmínil Pirek, jde o sex ;-)
9  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kazisvět se také pokouší aneb hleďte, jak se to nedělá kdy: 20. Říjen 2009, 18:20:23
tákže, dlouho jsem sem nic nepsal a i za tu dobu se toho mnoho událo a to i na poli oslovování, neboť i když tyto situace nevyhledávám, občas se do nich dostanu a když už tu ultra šanci mám (například jak popíšu níže když si přisedly holky v autobuse) tak jí rád využiji. A to hlavně proto že chci vědět co tady vlastně vy, aktivně balící kolegové, prožíváte.
No a další bod který bych chtěl popsat je reakce na Avu v topicu s názvem kuřačka.

Asi začnu tou reakcí, takže, o co šlo?

Kazisvět má taky právo na svůj názor (i když u něj si nemůžu pomoct, ale přijde mi to úsměvné Úsměv ). Ale to, že si zbalil jednu holčinu, ať už kdekoli a jakkoli z tebe nedělá nic víc, než jsi byl před půl rokem. Dej si bacha ať ti to nastoupne do hlavy. Neni nic horšího, než když ti přes noc stoupne sebevědomí na dvojnásobek - to je na ránu pak Šťastný Nechci tě nějak schazovat, ale mám z toho postu pocit, že si měl prostě štěstí (i ti největší wbACF mají holky - jen ne ty které si vyberou, ale ty které se jim poštěstí), sbalils jí a teď máš pocit, že balení je děsná sranda a že se tady všichni plácaj úplně zbytečně a tak. Jen počkej, až (ne že bych ti to přál) se rozejdete. Budeš tam kde jsi byl.

Neber to jako buzeraci, ale jako dobře míněnou radu nezůčastněného člověka.


Za prvé, za tvůj názor ti děkuji, je to úhel pohledu a i když vezmu v potaz že si svůj názor děláš na základě toho co zde píšu, tak se nedivím že to tak vidíš a upřímě jsem čekal kdy někdo něco v tom smyslu podotkne.
Jelikož jsem na tomto foru něco málo přes rok, tak se pokusím nastínit svůj život před registrací, jinak si opravdu budeš myslet že jsem furt jel rypákem v zemi, teď jsem měl kliku a cítím se důležitě. Pravda je ale taková že jsem jen měl velikou krizi která začla minulý konec léta když jsem se rozešels  bejvalkou a pak se k tomu přidal nástup na střední. Docela citelná změna životního stylu, stres, a blablabla prostě přechod na střední byl pro mě těžký(ani ne tak známky jako dojíždění do školy a podobně). Ale teď jsem si už zvykl a cítím se stejně v pohodě jako na konci základky v deváté třídě, kdy jsem hodně flirtoval a blbnul s holkama (na základce jsem si taky vyžral svý, ale to byla otázka 7mé a kousek 8mé třídy).
I přes ten prvák bylo několik holek které mě balily. Abych byl přesnější byly 2, nicméně když započítáme moji nulovou snahu poznávat nové holky a celkovej pocit rezignace tak si  myslim že to neni zase tak špatný. Pak ke konci prváku už to bylo lepší. Dostavila se chuť balit, ale taky se dostavila chuť mít vztah s hezkou a chytrou holkou co nechlastá, nekouří, nechodí na diskotéky...Tento pokrok v myšlení jsem měl někdy na jaře. A pak se mi takovou povedlo získat ( teď už se pohybujem na začátku července).
Nepřipadám si jako megagiga macho balič, na druhou stranu, od věku, kdy jsme se o holky zajímal nějak víc, cože by byla tak ta devítka, jsem s holkama větší problémy nikdy neměl. Jako jasně, neměl jsem každou na kterou jsem si ukázal, ale celkově jsem z holčičí strany měl kladné reakce a až ten prvák stál za prd. Pak to jaro, kdy jsem měl problém najít to co jsem chtěl.
To jestli moje nynější mladá je otázka štěstí to nevim, ale upřímě si myslím že na štěstí člověk holky nebalí. Jestliže při první schůzce jsme se po chvíli drželi za ruce, pak kolem pasu a do hodiny byly pusy a na konci z její strany vykousnutí (upřímě jsem to vůbec nečekal a vykolejilo mě to, ale rádi na to vzpomínáme). Je taky dobré zmínit že to nebyla zoufalá a hnusná holka která za každou cenu chtěla najít kohokoli jen aby nebyla sama.

Nos nahoru budu  mít až budu sám na sebe pyšný a hrdý, což se kvůli mému v některých předmětech né zrovna uspokojivému prospěchu říci nedá  Úsměv

Tak to by bylo co se týče tohodle. Chápu že je to psáno nesystematicky, pátý přes devátý, ale doufám že to co jsem tím chtěl říci, bude pochopeno.

teď bych zde chtěl popsat dvoje oslovení, do kterých mě zvláštní shoda náhod hodila.
To první se odehrálo v jednom pražském OC, když jsem spolu s kamarádem vybíral dárek pro mladou. U regálu s plyšákama byly dvě holky, podobný věk jako já. Já jsem tam taky vybíral a když byly vedle mě tak jedna prohlásila něco ve smyslu: "oni to tady nemaj tak to ať jdou do hajzlu" načež jsem směrem k ní, ani nevim proč, jen tak s úsměvem pronesl  "to jako my jo? ". Ona hned že to tak nemyslela, celá červená. Pak jsem jí požádal o schválení toho co jsem vybral, odsouhlasila mi to a odebral jsem se k pokladně. Tam jsme je zase s kamarádem potkali (už nebyly dvě ale 4) a hned se mnou tamta začla mluvit ať mladý koupim blublifuk, přičemž jeden vytahovala z krabice u kas. Už nevim přesně co jsem jí řek ale bylo to něco ukončovacího protože jsem neměl v plánu z nich mámit číslo nebo s nima vést jakoukoli diskuzi.

Druhá příhoda byla zajímavější. Byl jsem s kamarádem v autobuse na 4ce (dvě a dvě sedadla proti sobě) a naproti nám si sedly dvě holky. Jedna byla docela  pěkná, ta druhá byla opravdu krásná. Bylo vidět že se před námi jakoby stydí nebo jak to pořádně říct. Chvílema si povídaly ony, chvílema já s kamarádem. Chvíli jsem dělal takovou tu věc že jsem tý jedný upřeně koukal do očí, ona můj pohled zblejskla a strašně znervózněla a uplně se jí začly stahovat koutky do toho divnýho ušklebku a ta druhá se vždy začla hihňat. S kamarádem jsme taky komentovali různý věci a holky se smály. Při tom jsem s nima různě flirtoval pohledem a tak (kamarád sice neni introvert ale bylo vidět že je nervozní, často si třeba vyndal mobil, chvilku jezdil po menu, pak zamkl klávesnici a dal do kapsy a kvůli tomu jsem si z něj taky dělal srandu.) Nakonec jsem promluvil přímo k holkám, ani nevim co jsem řekl. Konečně se začal chytat i kamarád, ale stejně ta diskuze byla hlavně na mě. Neřídil jsem se žádnýma PU poučkama nebo řečí těla. Neměl jsem žádnej cíl. Číslo jsem si nebral. Jestli by to číslo daly, to nevím, pocit jsem z toho měl dobrej ale něco mi říká že by ho asi nedaly, ale těžko říct.
ještě bych rád uvedl, že to nebylo tak že jsem z kamaráda dělal blbce a sám jsem válel machra. Jen jsem zmínil že je "nějakej nervozní". Bral to ale ze srandy, stejně tak jako já. Když bylo po všem tak řekl pěknou větu "tyvole, nevěděl jsem co s rukama a byl jsem nervozní  jako p*ča".
Ještě bych rád zmínil že pro mě byl daleko lepší zážitek než s těma dvouma holkama, když jsem pak při výstupu z autobusu pomohl hezké, tak 30cetileté ženě ven s kočárkem a ona se na mě hezky usmála a poděkovala.


Chtěl bych znova připomenout, že ty oslovovací situace nevyhledávám, ale jak vidíte, nebránim se tomu. Taky je to o tom, že v obou případech jsem měl po ruce kamaráda, i když ta aktivita byla hlavně na mě. Jsem si ale jist, že kdybych byl sám tak bych na to koule asi neměl.

p.s.
Všiml jsem si jedný věci. Třeba s těma holkama, při tý konverzaci jsem uplně v klidu, bez nervů a nebo i když jsem se ptal na cestu, taky, bez problému (občas jen lehká nervozita když mám začít ten rozhovor). Ale je zvláštní, že jsem nervózní, když něco vyřizuji. Třeba jsem něco reklamoval a z tý komunikace s tim člověkem jsem měl docela nervy. Neměl jsem je z toho, že budu uplatňovat reklamaci, ale přímo z té samotné komunikace mezi ním a mnou. Nebo když si třeba kupuji u okénka kupony na MHD. Nevim proč, ale když to mám za sebou, strašně si oddechnu. A opravdu, neni to tim že se bojim vyřízení tý věci, ale právě tý komunikace při tom. A když nic nevyřizuji, nervózní nejsem. Nevim proč to tak je ale přijde mi to divný. Taky už na tom pracuji. Uplatňuju metodu že do toho prostě jdu a čim víc toho takhle vyřídím tim menší nervozita. Jen by mě zajímal váš názor na to.

Tak, vyčerpávající, dlouhé a pořádně nic neříkající. Na ty oslovení s holkama se toho moc říct nedá neboť jsem to moc dopodrobna nepopsal, ale i tak, jestli vás k tomu něco napadne, napiště to
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co kluci na tý růžový vidí??? kdy: 10. Říjen 2009, 23:15:40
 
A víte vůbec, vy, co jste proti růžové na klucích, že moderní kluk už není zarostlý potrhan ýsmradlavý borec, ale metrosexuál ? ... Metrosexuál je nabušenej z posilky ... nagelovanej a upravenej ... a nosí si klidně i růžové, ale hlavně uplé trička ...
Svět, móda, názory... jdou dopředu a to nezastavíte .... "Růžových týpků" bude přibývat ...
moderní možná, vim že to nezastavím, ale souhlasit s tim nemusím a furt si můžu myslet svoje. S potrhaným a zarostlým borcem máš jistě pravdu, a asi jsi to zmínil aby jsi ukázal protipól šampona. Jenže tu je taky ten střed. Normální, slušně/slušivě oblečenej cápek, který nesmrdí, neboť zná žvýkačky, umí používat kartáček na zuby a světe div se, zná i deodoranty (řekl bych většina mužské populace)  Super!. A taky doufám, že drtivá většina holek co nejsou takový ty kravičky(nebo taky známé pod pojmem barbínky) budou vyhledávat ty normální kluky ať je móda jakákoliv  Super!

btw. nechtěl bych vidět výraz rodičů kdybych přišel domu v růžovym triku. A hlavně co by na to řekla mladá. To neni o odvaze, je to jen o tom co chceš aby si o tobě okolí myslelo a co se týče mě, opravdu nemám zájem aby si o mě mysleli že nemám koule ;-).
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co kluci na tý růžový vidí??? kdy: 10. Říjen 2009, 12:37:12
henry:
mě nepřipadá jako symbol odvahy vzít si růžový triko. Myslím že odvaha se projevuje jinak než tim, jaký si vezmeš triko  Řekni to mé ruce

12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co kluci na tý růžový vidí??? kdy: 08. Říjen 2009, 20:04:06
jo, tidle růžoví šamponci..je jich tu spousta a pohrdám nima.
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Spolecnost a jeji smer ! kdy: 05. Říjen 2009, 16:04:13
Ulrich:
myslim že vim, co myslíš a řeknu ti to tak, že to vidim dost podobně. Na druhou stranu, mám partu kámošů kteří to vidí podobně (většinou to nejsou nějací introvertní, sociálně negramotní nazdárci), taky pár kámošek a moje mladá to taky tak vidí. Plno mých vrstevníků (16-18) každej pátek a sobotu popíjí, hledají každou příležitost kdy si chlastnout. Diskotéky, kluby, ...nevim, já osobně timhle pohrdám (nejsem abstinent, přípitky nebo s pivem ke guláši nemám problém). Znám hodně lidí co na ty diskotéky choděj a podle nich jsem si udělal obrázek. Ortel zní tak, že diskotéky prostě smrděj Šťastný Ale na druhou stranu, je to věc těch lidí, když je to baví....

Abych zabránil bombardování mé osoby, tak mi přijde normální když parta (samosebou ze předpokladu že jsou plnoletí)  jde jednou za čas pokecat do hospy a při tom si daj pár piv (a už je jedno jestli dvě, čtyři nebo osm) ale mluvim tady o tom přístupu jít se zlejt...
14  Pokecání / O chlapech / Re: je tohle normální? kdy: 01. Říjen 2009, 15:42:24
nejsi mimozešťan sama, jsme minimálně dva ;-)
15  Pokecání / O ženských / Re: Znovuzískání dívky kdy: 28. Září 2009, 08:41:48


Nikdy se s tebou holka nerozejde, protože "má pocit, že už to není jako dřív" (i když ti to třeba takhle řekne). Vždycky je to nějaký extrém (už tě vůbec nechce, našla někoho jiného, ...). Třeba už měsíc medituje nad tím, že tě nemiluje, ale neřekne ti nic a chová se k tobě prakticky skoro stejně případně jen řekne, že jí není dobře. Nechává to v sobě kysat a hnít. A až ve chvíli, kdy si je jistá, že tě vůbec nechce, nepotřebuje a nemiluje, a je s tím vnitřně naprosto srovnaná, tak tě nechá. A proto v tuhle chvíli nemá cenu nic zkoušet. Představ si holku, kterou vůbec nechceš a ona se furt dožaduje aby si byl s ní, a tváří se jakože "to přece jinak nejde" Úsměv Teď s ní prostě nehneš.todle mě nikdy nenapadlo, ale vypadá to, že to dává smysl, to je obecně známý fakt nebo je to ze tvé zkušenosti? A ještě, domnívám se správně že ten časový úsek (doba kdy buchta přemýšlí že se na to vykvajzne) je přímo závislý na tom, jak moc je chlap "špatný" (myšleno jak tu holku už nenaplňuje), na délce vztahu, prožitých zážitcích, popř jak moc se zamiluje do jiného?
16  Pokecání / O chlapech / Re: Prvni sex, kdy? kdy: 28. Září 2009, 08:15:29
takže u mě poprvé v 16cti...
17  Pokecání / O ženských / Re: Seznámení s její mamkou kdy: 19. Září 2009, 19:54:47
nojo, určitě máte pravdu, nepochybuji o tom že pro buchtu to je vzrůšo a blablabla ji víc přitahujete, nicméně podle toho co řikáte začínám mít dojem, že když se rodičům líbite, tak ten vztah nikdy nemůže mít dlouhé trvání a slečna se na vás dřív nebo později vykvajzne. To řikáte jak kdyby to bylo pravidlem, nebo to tak na mě působí....

Je jasný že když máma řekne: No ten Honzík je takovej hodnej a milej kluk tak se taky pravděpodobně tak Honzík chová a prostě za chvíli neni pro holku atraktivní, nicméně pokud je Honza vtipnej, sympatickej, tak nějak sebevědomej a vyrovnanej chlapák a máma jeho holky řekne že to je v poho kluk a že to je sympaťák tak nevidim důvod proč by to mělo jít do kelu
18  Pokecání / O ženských / Re: Jak oživit vztah? kdy: 14. Září 2009, 20:46:34
Jouda:
jde o to oživit vztah a ne o to aby se jí to navždy vrylo do paměti. Vztah neoživíš jednim zážitkem a nemůžeš jí todle dávat neustále takže nevidim důvod proč nezačít kytkou
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Výměna rolí? kdy: 14. Září 2009, 20:43:50
doporučím ti, přečti si na mainwebu článek "jak přežít rozchod"  Mrkající
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Výměna rolí? kdy: 14. Září 2009, 20:31:19
se zeptám jen orientačně, před jak dlouho nastala ta výměna?
protože tady to vypadá že to má šíleně rychlej spád. Před pár dněma chceš radu a hned je pozdě...
21  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 14. Září 2009, 20:19:08
Mě by spíš zajímalo, co s ní hodláš dělat do budoucna? (já vim že pravděpodobnost že to sám víš je malá, ale stejně jsem si tu otázku neodpustil)
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nálady kdy: 10. Září 2009, 16:34:19
u mě hlavně to co mě čeká v blízké budoucnosti, čili kolik testů a zkoušení mě čeká zítra ve škole, kolik úkolů musim do zejtra udělat a podobně
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Veci ktere reknete a potom vas mrzi kdy: 02. Září 2009, 14:05:42
já bych to řešil upřímností, prostě bych si s ní někde sedl a normálně se omluvil. Chce toto mu samosebou dát váhu, takže "soráč za todle a todle" asi nebude ono...
Pokud to bylo něco jó hnusnýho a důležitýho, tak spolu s upřímnou omluvou i nějaká drobnost, pozvání  někam a podobně
24  Pokecání / O čemkoliv / Re: Hodnocení slečen - jak na to? kdy: 25. Srpen 2009, 11:05:01
ty brýle na NG 6...taky ty brýle tak strašně milujete? (ironie)

Pokud to mám zobecnit, rozlišuji 4 typy
1)fuj hnus, vždy ji vidím a zrovna nesvítí slunce tak to vysvětluji tím že se před tim "unikátem" schovalo za mraky
2)větší skupina, do který se řaděj nehezké holky. Některé jsou ošlivé, druhé vypadají normálně, ale jsou prostě nepřitažlivé.
3)tato skupina je moje cílová. Od přírody hezká a přitažlivá holka. Neni to modelkobarbína
4)modelky, barbíny, 90 60 90. Těmto holkám se vyhýbám, jsou mi nesympatické a vlastně mezi nima mám jen jednu kamarádku. Tyto holky nevyhledávám

U mě osobně mám prohozenou 3 a 4 skupinu, což je zjevné už jen podle toho, jak jsem to popsal. Napsal jsem to ale takhle aby se to drželo UG/NG/HB 1-10.

No a pokud jsme u toho že každej vidí holky (ne jenom holky, ale i barvy, auta, cokoliv) subjektivně tak já vidim 3jku, ale kámoš ji označí za 2jku a naopak. V 1 a 4 se s kámošema schodujem...


25  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge Praha kdy: 25. Srpen 2009, 10:25:58
nebyl jste včera odpoledne někdo, tak cca kolem 17:00 až 18:00 na Můstku v metru? Tam na Ačkovym peronu pod eskalátorama k Albertu byl nějakej cápek, přišlo mi tak nějak lechce nad dvacet nebo kolem dvacítky (já a mé odhady věku) a bavil se tam s nějakou babou, bylo evidentní že se neznali, na týpkovi jsem poznal takovej ten uvolněnej postoj kterej se v řeči těla doporučuje a tim že se bavili ihned po eskalátorama tak z toho vyvozuji že jí musel odchytnout v proudu lidí. Nebyl jste to někdo z vás aktivních oslovujících?
Stran: [1] 2 3 ... 22
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS