Poslední příspěvky: Talkboy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
06. Prosinec 2023, 12:59:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 4
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Psychologický výzkum aktivního seznamování se kdy: 22. Červen 2015, 15:17:27
Ahoj. I když sem na forum již dlouhou dobu nechodím, byl jsem požádán jedním mým známým, abych sem vložil následující sdělení. Je to zajímavé, tak čtěte:

V současné době vedu na Katedře psychologie FF UP zcela původní vědecký psychologický výzkum, jehož cílem je zmapovat jednotlivé způsoby seznamování se (navazování vztahů) mužů s ženami, a to v české společnosti. Součástí výzkumu je kvalitativní část zkoumající komunitu mužů s dovedností aktivního seznamování se. Tato část sestává z výzkumných interview.

Vzhledem k tomu, že zaměření výzkumu je v České republice zcela původní a ojedinělé, očekávám zde jistý potenciál pro publikaci výsledků. Rád bych do výzkumu zahrnul co nejvíce členů komunity pick up artists v České republice.

Měli byste zájem o spolupráci? Jednalo by se o zhruba půl hodinový rozhovor o aktivním seznamování se a různých strategiích navazování vztahů. Předem případným zájemcům moc děkuji za čas a reakci. V případě jakýchkoliv otázek se na mě prosím neváhejte obrátit, a to na e-mail: psych1@post.cz


Tak se mu ozvěte, jestli máte zájem přispět k výzkumu. Mrkající
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak reagovat na ztrátu zájmu kdy: 29. Květen 2013, 20:43:02
I když je topic starý, dotaz je to dobrý. Taky by mě odpověď zajímala. Mám podobnou zkušenost.
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zájem/Nezájem kdy: 29. Květen 2013, 15:42:00
Tak to udělej, jak píšeš. Anebo to zase moc nehroť a počkej spíše, až odmaturuje. To Ti snad neuteče, ne? Není kam spěchat. Nemusíš ji vyznávat lásku hned. Možná by stačilo s ní udržovat kontakt, ale zároveň moc netlačit na pilu. Zkrátka, nejít do toho hned týden po jejím rozchodu na 100%.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zájem/Nezájem kdy: 29. Květen 2013, 13:36:02
Zdarec. Kolik Vám je oběma let? Já ze svých zkušeností bohužel tuším a obávám se, že některé určité akty chování holek (zvlášť v mladém věku, řekněme okolo těch 20ti let) vůbec nikdy v životě nejspíš nepochopím. Něco je prostě mimo chlapskou logiku. Např. chodím dva a půl měsíce s 21 letou holkou. Vyznává mi krutou lásku. Říká mi, že je po druhé v životě zamilovaná, do mě. A o dva dny později mi nebere telefon Podivený. Takové rány život občas bohužel přináší. To si asi nevybereš. Jednou si nahoře, pak zase dole. Buď bych jí úplně narovinu upřímně a poctivě osobně řekl, jak to Ty cítíš a co Ty chceš (což může dopadnout taky blbě, protože se může vyplašit a utéct) nebo bych začal hrát hru s city a přetvářky. Konkrétně bych začal hrát mrtvého brouka, nepsal ji nic a počkal bych, jestli si to ona sama srovná v hlavě a ozve se ona s něčím pozitivním. Druhá možnost je náročná a vyčerpávající. Ne vždy se mi do ní chce a mám na to nervy. Jsem zastáncem upřímnosti. Ve věku střední (a prvních dvou ročníků vysoké) školy ale upřímnost u holek (i nás kluků Mrkající) aby člověk pohledal.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Vyndávejte penis z pochvy před ejakulací. kdy: 29. Květen 2013, 09:40:20
Zdar. Napíšu sem mojí story, čímž bych chtěl varovat Vás všechny, přátelé. Dávejte si v budoucnu pozor, aby se nestalo něco podobného taky Vám Úsměv. příběh se odehrál cirka před rokem, v září.

Seznámil jsem se s jednou fajn slečnou. Absolvovali jsme spolu dvě zchůzky, pozval jsem ji k sobě domů na sklenici alkoholu. Prakticky skoro vůbec jsem ji neznal. Ona mě taky ne. Šli jsme na to (sex). Nebrala prášky, já měl nasazen prezervativ. Milovali jsme se a když to na mě přišlo, udělal jsem se (mám přece nasazený kondom). Vyndávám po aktu penis z pochvy a ... . Kondom plný spermatu zůstal uvnitř Šokovaný! Přátelé, sesunul se mi! V tu chvíli (bylo cca 01:00 hodin ráno a měli jsme lehce vypito) by se ve mně krve nedořezal.

No nic. Naštěstí existuje prášek zvaný Postinor. Doprovodil jsem ji teda domů a domluvili jsme se, že se sejdeme hned brzy ráno následující den a skočíme spolu do lékárny. Nikomu nepřeju ten pocit, kdy jdete s neznámou holkou do lékárny koupit Postinor. Jdete celou cestu (30 minut) vedle sebe a nemáte si co říct. Mlčíte. Dva cizí lidé.

Prezervativ mi selhal navdory tomu, že jsem měl nasazen Durex Extra Safe. Nebylo to poprvé. Už se mi to jednou v minulosti stalo (4 roky zpátky, to byl Postinor ještě pouze a výhradně na předpis, nové směrnice EU toto později změnily), to bylo ale tehdy s mojí stálou partnerkou, takže situace byla zcela jiná.

Čili závěr tohoto příspěvku je: dávejte si pozor na kondomy. Od teď se řídím raději pravidlem: před ejakulací vyndat penis z pochvy, i když používám kondom.

PS: Jednou v minulosti se mi taky stalo, že mi kondom při milování prasknul (značka Pepino). (To bylo ale taky s mojí přítelkyní, takže v pohodě.) Kamarád mi doporučil kondomy značky Secura, prý jsou, dle jeho zkušeností, nejspolehlivější. On sám má v životě odzkoušeno už taky hodně. Taky mu kondom párkrát prasknul. Nikdy ale nebyl v situaci, kdy by musel shánět Postinor.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Míra vzájemného kontaktu a svěřování se ve vztahu?! kdy: 26. Květen 2013, 12:59:12
Hoši, jak ji mám přímět k tomu, aby se mi ozývala častěji? Napadá Vás něco? Mám se jí tedy sám začít častěji ozývat? Povede to k tomu, že ona se v návaznosti na toto začne taky více ozývat z vlastní iniciativy mně? Mám udělat ten první krok Neutrální?
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Mluví po sexu, resp. říká něco? kdy: 20. Květen 2013, 14:01:53
Sammys: Kámo, mám ten samý problém. Většina holek, které jsem měl, po či při sexu mluvily. Současná přítelkyně nikoliv. Stydí se. Stydí se mluvit o sexualitě obecně. Zato v při aktu a různých praktikách dokáže být solidně nemravná. Nerozumím tomu Smutný.
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Míra vzájemného kontaktu a svěřování se ve vztahu?! kdy: 20. Květen 2013, 09:37:48
Díky hoši za Vaše názory! Takže nejspíš ten prostor ve vztahu teda normální je...

Av4: Jj, nejspíš to bude chtít ji motivovat, jak píšeš. Musím ale pomalu a s citem, abych na ni příliš netlačil. Díky za tip Mrkající.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Míra vzájemného kontaktu a svěřování se ve vztahu?! kdy: 18. Květen 2013, 21:26:56
Je normální, že Vám holka nevolá a nepíše, co celý den dělala? Je normální, že se ani Vás neptá, co jste dělali Vy? Je normální, že od Vás holka nevyžaduje potrvzení, jestli ji máte rádi? Je normální, že je holka totálně submisivní a o nic si sama neříká, nic nevymýšlí atd.? Ona sama říkala, že se se mnou abnormálně snaží. Že prý s ostatníma klukama se takto většinou nesnažila. Z toho jsem fakt zesral ty vole. Minulý kluci jí prý psali sami a ona jen odpovídala. (Já ji ale nutím sesmolit smsku aspoň tím, že se ji sám delší dobu neozvu.) Taky se se všema minulýma klukama rozešla - dala prý všem po kratším či delším čase kopačky. Chci, ať mi píše více. Nevím, jak toho docílit. Když na ni budu tlačit a nutit ji, tak uteče. Tlačení a vynucování není dobré! Toho jsem si vědom... A když se ji sám neozývám a "stavím se k ní zády", tak to nějaký efekt má, ale (ve srovnání s ostatníma holkama) slabý...
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Míra vzájemného kontaktu a svěřování se ve vztahu?! kdy: 18. Květen 2013, 21:14:34
Prosím Vás přátelé, mám problém. Jsem tady na fóru už nějaký ten rok a opět se na Vás obracím. Sbalil jsem jednu kočku. Začali jsme spolu chodit. Po šesti týdnech vzájemného stýkání a dobrého sexu jsem se do ní zamiloval. Řekl jsem jí to (v telefonu, byl jsem z toho totálně v prdeli) a ona mi na to odvětila, že mi to taky chtěla říct, že se do mě zamilovala už po prvních čtrnácti dnech. A teď k věci. Já (jako zkušený balič) ji neuháním (i když jsem zamilovaný a strašně mě to svádí s ní být v neustálém kontaktu). Ona mě ale taky neuhání! Ozývá se mi sama od sebe pouze třeba co druhý den stylem, že mi napíše sms typu "jak ti jde učení zlato?". Na to nejsem zvyklý. Nesvěřuje se mi, co celý den dělala atd. Spoustu věcí si nechává sama pro sebe. Na to vůbec nejsem zvyklý. Je to normální? Já jsem zvyklý z předchozích vztahů na to, že mi holka vždycky psala docela často. Jsem zvyklý na to, že holka mi píše více, než já ji! Ale tady tato mi sama od sebe skoro nepíše. Já ji teda taky nepíšu. Když ji nenapíšu dva dny, tak až potom mi napíša ona sama od sebe. Co to kurva je? Je to normální? Když jsme spolu, tak je nám spolu strašně dobře. Vidím na ni, že mě má ráda. Ona sama mi říkala, že je podruhé v životě zamilovaná, do mě. Ale já jsem zvyklý na to, že když je žena zamilovaná, tak že mě uhání. Jsem zvyklý na to, že když holce sám od sebe nepíšu a nesnážím se o ni, tak že ona sama se tím tuplem snaží (že mi často píše atp.). Tady tato to ale nedělá... Už jsme se o tom tak trochu bavili. Říkala mi, že ona sama nikdy nikoho neuhání, že má ráda prostor. Já ale nemůžu pochopit, jak někdo, kdo je zamilovaný, má rád prostor... A jsem přesvědčen, že jí na mně záleží!

Chci e teda zeptat Vás, jak to ve vztazích máte? Je normální prostor, kdy si s holkou píšete co druhý den? Prostor, kde si neříkáte úplně vše? Chodíme spolu zatím dva a půl měsíce by the way. Všechno ostatní v našem vztahu funguje. Sex je v pohodě.

Jsem zvyklý na to, že mi holky píšou více, než já jim, že mě uhánějí. Jsem zvyklý na to, že holky jsou vůči mě samy iniciativní. Tady tato není. Je submisivní. Čeká vždy, co vymyslím já!

Děkuji Vám všem za komentáře přátelé. Kdybych nebyl zamilovaný a chtěl jenom souložit, tak mi výše popsané logicky nevadí. Já jsem se do ní ale zamiloval a tak s ní chodím.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kniha evoluční psychologie kdy: 02. Únor 2013, 20:54:53
Kolik přesně stojí nevím. Měl jsem ji půjčenou z knihovny.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kniha evoluční psychologie kdy: 04. Únor 2012, 11:22:36
Jo, autorem je David M. Buss.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Kniha evoluční psychologie kdy: 03. Únor 2012, 20:24:20
A h o j   ď á b l o v é !

Studuji psychologii na Univerzitě a dostala se mi do rukou jedna zajímavá kniha s tematikou evoluční psychologe. Její název je Evoluce touhy: strategie sexuálního chování. Zatím se mi moc líbí (ještě nemám dočteno). Lze z ní krásně vyčíst, co ženy chtějí atd. Je napsána srozumitelně a krásně se čte. Tak přestaňte číst sračky typu Tajná řeč těla, Jak získat moc a působit na lidi apod., které nám mimochodem přednášející na katedře psychologie zakázali číst hned v prváku, ale kvalitní psychologickou literaturu podloženou celosvětovým výzkumem. Doporučuji Super!.

PS. Já jsem Tajnou řeč těla apod. taky četl. Problém je, že psychologická literatura se těší ohromné popularitě mezi laickou veřejností. Proto se cokoliv s touto tematikou nesmírně dobře prodává, i když to obsahuje menší či větší lži a nepřesnosti.

L o v u   z d a r   d r a c i !
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Drobrodružstvá zo ženamy na Silvestra =D kdy: 07. Leden 2012, 22:19:21
Je mi líto závistivých lidí, kteří nejsou šťastní. Jsem rád, že se máš Grande! Jen tak dál. Servus bratu Super!.
15  Pokecání / O ženských / Re: přítelkyně má ráda i jiného kdy: 31. Prosinec 2011, 23:00:30
crip.crop: Hlavu vzhůru. Určitě si najdeš lepší, starší a vyspělejší holku Super!.
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Wtf?! Jaká je příčina jejího "ochladnutí"? kdy: 31. Prosinec 2011, 17:00:07
puzzle: Nepochopil jsem smysl tvého výše napsaného komentáře v mém topicu. Já si sám sebe vážím a já sám moc dobře vím, jakou mám v mém životě hodnotu. Tvůj komentář je zde nemístný.
17  Pokecání / O ženských / Re: přítelkyně má ráda i jiného kdy: 31. Prosinec 2011, 16:44:03
crip.crop: Jak to dopadlo chlape? Jste spolu?
18  Pokecání / O ženských / Re: O čem se s klukama bavit - rozhovor dvou kamarádek kdy: 31. Prosinec 2011, 14:34:30
puzzle: Kolik těm holkám bylo?
19  Pokecání / O ženských / Re: Co žena chce? kdy: 31. Prosinec 2011, 14:32:50
Nevím, co mají ty ženské v hlavách. Ještě že studuju psychologii a jednou to možná budu moci zjistit. Chtějí od chlapa upřímnost, ale sami (většinou) upřímné nejsou. To mě baví...
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Wtf?! Jaká je příčina jejího "ochladnutí"? kdy: 31. Prosinec 2011, 10:53:59
Njn. Člověk za ni platí útratu na schůzce a ona pak ani nepozdraví. Čím více mám s buchtama zkušeností, tím více zjišťuji, že jim nerozumím. Připadají mi takové hloupé...
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Wtf?! Jaká je příčina jejího "ochladnutí"? kdy: 30. Prosinec 2011, 14:26:17
Právě jsem ji před asi dvěma hodinama potkal ve městě. Vybíral jsem prachy z bankomatu a schovával je za chůze do peněženky. Měl jsem tedy skloněnou hlavu a nevšímal si okolí. Jak jsem hlavu zvedl, uviděl jsem ji. Šla naproti mě, dívala se jinam. Měla sluchátka v uších. Určitě mě už z dálky viděla, jak jdu. Já jsem se na ní celou dobu díval a chtěl jsem ji pozdravit (a případně i na chvíli zastavit). Ona však nenavázala oční kontakt! Dívala se jinam. Zahnula do obchodu asi tři metry přede mnou. LOL! Z toho jsem teda mega zklamaný. Proč mě kurva ani nepozdravila? Má nějaký psychický problém či co? Nechápu. Dyť jsme si nic neudělali...
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Wtf?! Jaká je příčina jejího "ochladnutí"? kdy: 29. Prosinec 2011, 14:52:18
Díky chlapi za příspěvky a rady Mrkající! Já už na ni kašlu Super!. Uběhl další týden, kontaktovat ji nebudu. Neodepsala, tak má smůlu. Akorát by mě srašně zajímalo, co je ta příčina ztráty jejího zájmu. To se nejspíš nedovím. Myslím, že je prostě nesmyslná a já ji příliš neovlivnil. Úplně stejná nesmyslná ztráta zájmu z její strany po úspěšné zschůzce zakončené líbáním se mi už jednou (asi před půl rokem) taky přihodila. Taky jsem to do dneška nepochopil...
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Wtf?! Jaká je příčina jejího "ochladnutí"? kdy: 24. Prosinec 2011, 21:43:54
Z d a r e c   p a l e c !

Po mega dlouhé době píšu tady na forum s prosbou o vaše názory.

Je mi 21 let (pro nováčky, kteří mě neznají). Seznámil jsem se s o dva roky starší atraktivní holkou (vysokou štíhlou blondýnkou, nemyslím si že s kurvou (tzv. rozhodnožkou)) na jedné studentské chlastačce na kolejích. Mluvil jsem tam s ní asi deset minut, vzal jsem si její číslo. Byli jsme na dvou schůzkách. Na první jsem cítil, že v konverzaci se mnou není uvolněná. Zřejmě měla trému, byla nervózní. Já jsem byl uvolněný a dobře jsem vedl rozhovor. Na druhé zchůzce už byla uvolněná, jako vyměněná (již bez takové trémy). V závěru první schůzky jsem jí dal pusu (na její rty; nechala si ji ode mě dát, neuhnula). V závěru druhé schůzky jsme se líbali (bez jazyku). Po oné druhé schůzce se se mnou rozloučila slovy "zatím ahoj". Potom mi ještě před spaním poslala smsku, že za ten dnešek děkuje a přání na dobrou noc se smajlíkem pusinky. Jsem přesvědčen, že se jí líbím.

A kde je problém?

Na obě dvě schůzky jsem ji pozval já smskou. Vždy odpovídala nadšeně a vztřícně, téměř okamžitě.  Po druhé schůzce jsem ji jeden den nepsal ani nevolal (nijak jsem ji nekontaktoval, abych nebyl "needy"). Následující den jsem ji dopoledne poslal smsku "Ahoj Lucko. Jak se máš? Copak děláš?". odpověděla až za zhruba pět hodin. Den poté jsem ji napsal, jestli se můžeme na chvíli vidět (žijeme ve stejném městě a bydlíme poblíž sebe). Odpověděla téměř okamžitě, že je v divadle. Následující den jsem ji znovu napsal, jestli se můžeme na chvíli vidět. Odpověděla se spožděním (asi dvouhodinovým), že je na akci se spolužáky. Poté jsem ji týden nepsal, byl jsem v zahraničí (ona o tom věděla). Čili po týdnu jsem ji napsal vtipnou smsku (zahrnující otázku "jak se máš"). Odpověděla s asi šestihodinovým zpožděním. Já jsem ji tedy taky následně odpověděl s šestihodinovým zpožděním. Ona už však podruhé neodpověděla. Den jsem tedy počkal a napsal ji znovu, abych se připomněl - vtipnou smsku, že mě nebaví. Doufal jsem, že zareaguje a odpoví, ale nic. Myslím si, že už nemá zájem. Ale kurňa proč? Co si o tom myslíte lidi? Je její náhlá ztráta zájmu způsobena něajkou mojí chybou nebo je prostě nelogická a já ji neovlivnil? Máte někdo podobnou zkušenost s buchtama? Ona mi nikdy sama od sebe nenapsala (vyjma oné smsky "na dobrou noc" po druhé schůzce). Ani ten týden, co jsem byl mimo ČR, mi nenapsala (což jsem nečekal).

Předem díky za komenty.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Olomouc - streetgame/clubgame kdy: 07. Prosinec 2010, 23:42:29
Hledám parťáky na streetgame/clubgame v Olomouci. Studenty (UPOL) i místní. Olomóci, spojme se Šťastný!
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak při seznámení poznat, zda má protějšek zájem (odpověď) kdy: 05. Prosinec 2010, 19:14:03
D9, Bogeyman, Buchy: Nová informace, která je ovšem slušně řečeno na hovno. Od doby, kdy jsem se stal studentem psychologie, vím, že kniha Řeč těla nemá žádný psychologický význam. Jsou to nevýznamné činy, které popisujete. Jejich psychologický význam je spekulativní...
Stran: [1] 2 3 4
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS