Poslední příspěvky: P1R3K

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 08:30:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 41
1  Pokecání / O ženských / Re: Sebevědomí ve vztahu kdy: 26. Březen 2011, 14:39:28
Kámo, řešíš hovna Úsměv.
2  Pokecání / O ženských / Re: Vztah a jeho základ - důvěra kdy: 07. Březen 2011, 23:40:45
No tak mě to rozhodně zajišťuje skvělej sex a romantika, ale ano, je toho víc. Nejsem si úplně jistej tím, co tak skvělýho svojí LTR dávám, ale vím že dostává všechno co potřebuje a že spokojená je. A pokud mě přece podvede, posral jsem si to sám.
3  Pokecání / O ženských / Re: Vztah a jeho základ - důvěra kdy: 07. Březen 2011, 20:11:29
pokud by chtěla jí tyhle logické základy nezabraňují k nevěře. Aspoň si to myslim.

Však jo, logika jí nezakazuje vůbec nic. Ale stačí aby byla dost provázaná emočně a na jiný ani nepomyslí.
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sny kdy: 07. Březen 2011, 15:54:41
To s tou půlnocí není úplná hovadina. Pokud pravidelně chodíš spát třeba mezi 2:00 - 4:00, tak můžeš potom spát i do 13:00 a stejně se cítíš blbě. Pro tělo je dobré chodit spávat dřív. Nezáleží jenom na délce spánku.

Citace
Vzbudíš se po celým cyklu a i kdybys spal třeba jen šest hodiny, bude to stačit.
Pokud budeš spávat dlouhodobě 6 hodin, tak to nestačí. (i když někomu možná jo)

Ale ono stačí. Ty mýty o osmi hodinách spánku a spaní před půlnocí prostě nejsou pravdivý. Zjisti si něco o fázích spánku Mrkající.
5  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sny kdy: 06. Březen 2011, 22:41:18
Sny jsou pouze nedožité zážitky z předchozích dní a taky přehlcená mysl myšlenkami. Moderní doba nás učí neustále myslet, těkat myslí, vizualizovat, ale neučí nás, jak je důležité vypnout. Po noci, kdy se vám nic nezdálo, se probudíte naprosto svěží, vyspaní, klidně i po několika hodinách, protože spánek byl hluboký a nerušený. Zatímco, klidně po 10 hodinách snového spánku se můžete probudit unavení, malátní a vnitřně neodpočinutí..

První dvě věty ano, zbytek ne. Sny jsou skutečně výplodem třídícího mechanismu mozku.


EDIT: Já jsem jednu dobu chodil spávat strašně pozdě v noci, nikdy se mi nezdál sen a ráno jsem se vzbudil úplně zlámaný a zničený. Zatímco když chodím spát dřív (před 00:00), zdají se mi častěji sny a ráno se budím odpočatější.
Proto se řiká: "Co nenaspíš do půlnoci, po půlnoci nedoženeš".

Tohle je blbost. Spánek se dělí na fáze po 1,5 hodině. Probudíš se uprostřed cyklu, bum, cejtíš se na hovno. Vzbudíš se po celým cyklu a i kdybys spal třeba jen šest hodiny, bude to stačit. To s tou půlnocí je hovadina a nechápu kdo to mohl vymyslet.

A sny s padáním jsem míval taky. Pravidelně v nemoci. Jakmile jsem měl horečku, věděl jsem, že se budu budit potom, co jsem padal a padal a pak dopadl na hromadu kamení a zabil se. A poluci jsem nikdy neměl S jazykem.

6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rozdílné "politické" názory - problém? kdy: 06. Březen 2011, 20:31:30
P.S.: prosím neberte teď v potaz "Děkujeme, odcházíme ANO x NE", díky, snažím se spíš přijít na to, jak můžou rozdílné názory na společenská témata napáchat takovou paseku Úsměv

Říká se tomu ego. Proto ty nedokážeš uznat ji a ona tebe.

Citace
je možný, aby si kvůli takové prkotině (navíc naprosto subjektivní záležitosti, osobní názor je osobní názor) udělala okamžitě nějaký blok v hlavě a zapomněla na všechno hezké mezi námi??

A podělals to sám tím, že ses s ní o tom hádal. Když tak prosazuješ že jde o každýho názor tak to neměls tak rozmazávat Mrkající.

A odchod doktorů neuznávám a celý to je pěkná blbost S jazykem.
7  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sny kdy: 06. Březen 2011, 14:10:29
Přesně to nikdo nezjistil, nicméně jistý představy jsou a jde o vlastní podvědomí. Ve spánku mozek vyhodnocuje všechny možný podněty který v poslední době nasbíral. Myšlenky, zkušenosti, sny ve smyslu čeho chci dosáhnout...
Proto vidění budoucnosti ve snech mi přijde absurdní. Ale nepopírám, že pár deja vu momentů jsem nezažil.
8  Pokecání / O rozchodech / Re: Konec nebo pauza? kdy: 03. Březen 2011, 20:40:10
Pokud ti po dvou letech chození udělá tohle, tak je to pořádná @$#&!
Udělat mi LTR tohle tak to nerozdejchám a sebevíc ji miluju, tak tohle bych si líbit nenechal. Já jsem cena a já můžu mít fůru dalších. Dělat ze sebe kokota a dolejzat? Proč, nestojí o to? Ať si nasere.
Osobně bych jí natvrdo řekl, že pokud pro ni ty dva roky nic neznamenaly ať si políbí a táhne si užívat s tím blbečkem. Třeba si uvědomí svou chybu. Třeba ne. A pokud ne, nemá cenu se v tom babrat dál.
9  Pokecání / O ženských / Re: Vztah a jeho základ - důvěra kdy: 02. Březen 2011, 22:02:06
Nemám důvod nevěřit, s mírnou nadsázkou říkám, že LTR je se mnou natolik spokojená, že nemá a nebude mít potřebu hledat jinde. Ať by se vyspala s kýmkoliv, nikdo ji a její pocity a touhy nezná tak dobře jako já. A ona si tohohle je moc dobře vědomá.
Každopádně občas se stane že přecejen mám blbý myšlenky, ale to člověk nemůže mít 100% inner game a asi se tomu nedá úplně vyhnout.
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Pickup místo jeslí kdy: 28. Únor 2011, 20:32:31
Joooo Rend je fuj protože má holky a je úspěšnej a Artist ho proto nemá rád  Smějící se!! A teď vážně. Artiste, pokud na adresu někoho napíšeš, že se ti z něj dělá na nic a ještě "frajersky a s nadhledem" napíšeš že důvody nebudeš psát tak seš fakt člověk hodnej leda tak poslání do prdele. Bože, fakt miluju takovýhle idioty...
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše oblíbené deodoranty kdy: 26. Únor 2011, 12:27:24
Right guard je fakt dobrej proti pocení a jako vůni používám Puma Animagical.
12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Pickup místo jeslí kdy: 26. Únor 2011, 10:54:25
Neházej všechny lidi 14-16 let do jednoho pytle. Bude mi brzo 15, a troufam si říct že jsem mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci.

Tohle je bullshit. Myslel jsem si to o sobě taky, každej v tomhle věku si to myslí. Není to pravda, vyspělejší budeš až něco zažiješ, až s tebou pár lidí vyjebe, až zažiješ pocity zklamání, vítězství a tohle všechno. Nicméně neber si to špatně, já fandím všem, co se rozhodli se sebou něco dělat. Je jedno kolik komu je, i pickup ve 14 je prospěšnej. Jakákoliv snaha na sobě něco změnit je prospěšná a jedno v kolika letech.
Howg
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: "Předpoklady" k nevěře kdy: 25. Únor 2011, 20:54:32
Největší předpoklad má k nevěře ten, co ve vztahu není spokojenej.
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kam směřuje dnešní přirozenost kdy: 20. Únor 2011, 09:30:02
Ženský jsou přitahovány přirozeně atraktivníma vlastnostma. Úspěšnost, sebevědomí, vtipnost, hravost, tajemnost...tvůj život ovlivňuje tvou přirozenost a pokud trávíš dny sezením u WoWka, můžeš se snažit jak chceš, ale není velká pravděpodobnost úspěchu s holkou kterou bys chtěl. Netvrdím, že tohle je tvůj případ, nicméně abys tys byl zajímavým pro holku, měl bys mít zajímavej život. Jasně, mohl by sis spoustu věcí vylhat, vyspat se s ní a už se s ní nevidět. Ale pak už nehraješ na svou přirozenost, hraješ na, to že seš někdo jinej než ve skutečnosti. Oproti tomu když začneš běhat nebo dělat jakejkoliv jinej sport, k tomu chodit do posilovny, pojedeš na vlastní pěst někam do světa a budeš mít spoustu zážitků, rozjedeš vlastní firmu a vyděláš spoustu peněz, splníš si pár svejch snů...to všechno jsou aspekty, který tě dělají přirozeně atraktivním. Stručně řečeno - pro sbalení holky stačí bejt opravdovej chlap. Vždycky to tak bylo a vždycky bude. Začni se sebou něco dělat a holky přijdou samy. Protože to, že je v životě nemáš, to je až následek toho, jakej život žiješ. A proto tvůj život odráží tvoje přirozenost a proto máš pocit že je těžký sbalit holku.

15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sexuálně zdrženlivá kdy: 14. Únor 2011, 16:41:11
Vyser se na ni. To je nejlepší rada. Takovýhle jeptišky jsou nejhorší, i kdyby se ti ji nakonec v tom nejlepším případě po hodně dlouhým chození k tomu sexu podařilo dostat (v což nevěřím, už proto že se tady na fóru ptáš jak na to) tak by to nestálo za nic. Vyber si jinou, vážně.
16  Pokecání / O Vás / Re: Být navenek tvrdý chlap, byť uvnitř citlivý. kdy: 12. Leden 2011, 14:59:22
Potvrzuju. Nepodepisuju se teda pod celej článek, pár věcí mi tak úplně nesedělo, ale ano hlavní myšlenka je pravdivá.
Dívky jsou vysoce emoční bytosti. A pokud cítí emoce i od vás, máte najednou obrovskou hodnotu. Vím, že kdysi jsem propagoval Davida X a jeho jerk style. Bezpochyby to je funkční metoda. Ale s takových chlapem holka dlouho nevydrží. Sice ji na to sbalí a nejspíš ošuká, ale z dlouhodobějšího hlediska (LTR, kamarádky) to je ke škodě. Holka prostě potřebuje cítit emoce. Nejde o to ale bejt píčánek a rozbrečet se při západu slunce. Úroveň mužskejch emocí by se neměla rovnat těm ženskejm. Ale úrovně by se neměly propastně lišit.
Takže klíč k holkám je evidentně dominantnost (zde tvrdost) a emočnost (zde citlivost). Nebojím se holce říct že mě nasrala, když udělala vážně něco co se mi nelíbilo. Ale nebojím se ji obejmout a zašeptat jí do ouška že ji miluju. Je to všechno o kalibraci. Kdo dokáže tyhle dvě roviny sladit dohromady, už nikdy nebude potřebovat pickup. Ženy ho budou milovat, on bude milovat ženy.
Na většinu z tohodle jsem přišel, stejně jako Jouda sám. Nicméně zjistil jsem že mnoho společných prvků se vyskytuje i v metodě Zana Perriona a i když smyšlený, přesto pravdě odpovídající hlavní hrdina seriálu Californication - Hank Moody.

A ano, alfovství je píčovina. Každej přiměřeně sebevědomej člověk tohle řešit nepotřebuje. Všechno půjde tak nějak samo. Snáz.
17  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Metoda na One Night Sex kdy: 06. Leden 2011, 18:43:35
Koukám, že moje hodně starý téma bylo znovuotevřeno. Funguje to. To na co vy myslíte se na vás projeví. Stejně tak jako když se baví dva lidi a jeden je nasranej a druhej v pohodě. Ten co je nasranej, na tom se to projeví i kdyby nechtěl. A tím se to přenese i na druhýho a nasraný budou oba. A s nadržeností je to stejný. Je to podvědomý a na první pohled divný. Ale funguje to.
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Pujčování telefonu kdy: 05. Leden 2011, 19:14:30
Nepučil. I když teda nešlo o bezdomovce. Jednou jsem čekal na vlak, přišel ke mě ukrajinec s tim že si nutně potřebuje zavolat. Řekl jsem si vypadá mile, pěkně poprosil a tak. Hovno, ten zmrd mobil vzal a začal utíkat. Prvně jsem vyvalil oči a až pak mi došlo co se děje, tak jsem začal utíkat za ním. Dohonil jsem ho asi po sto metrech, skočil po něm, mobil mu z ruky vyletěl, padl do trávy a on si rozbil držku tím jak flákl hlavou o asfalt. Pak se zvednul a chtěl se prát. Tak dostal po tlamě znova a pak už si jen sedl na zem a prosil ať nevolám policajty, že...a blablabla tisíce výmluv. Mobil jsem si vzal, nic se s ním naštěstí nestalo, tak jsem to nechal bejt. Ale nikomu cizímu už nikdy do ruky mobil nedám Úsměv
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak jednoduše a rychle získat číslo – pro stydlivce – lekce 1 kdy: 02. Leden 2011, 18:59:09
Proč to kurva dělat takhle složitě?!
20  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 25. Prosinec 2010, 17:59:56
Nenapsal. Já nesdílím názor že holka nesmí vědět že se mi líbí.
21  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 25. Prosinec 2010, 14:42:11
Tak to už máš pak jen o úhlu pohledu Šťastný
22  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 25. Prosinec 2010, 13:52:12
Nám o to nejde, jde o to jen tobě.
Používáš Mysteryho, asi ti funguje, fajn. Ale nešiř tady LBs že se něco musí a nesmí. Nebudu používat termín PFU, zaprvý to je debilní překlad a zadruhý si ani nemyslím, že jde generalizovat na PUAs a AFCs. Ale dejme tomu že AFC jde za holkou chce ji zaujmout. Proto ji pochválí, začne ji okatě balit. Čeká že se jí tím zalíbí, on něco nabídne a čeká něco na oplátku. Což je samozřejmě hloupost, je tím needy a holku tím nesbalí. Kdežto když příde k holce pořádnej chlap a dá jí pořádnej kompliment, nečeká nic na oplátku, nečeká že ho ona za to bude milovat. A v tom je ten rozdíl mezi tragédama a úspěšnejma. Všechno to, co Mystery zavhuje a tragédů nefunguje. Oproti tomu všechno to, pokud udělá někdo, kdo má spoustu holek a šuk nepotřebuje, ten si tím tu holku získá. Proto není nikdy důležitý co, ale jak.
23  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Openery kdy: 25. Prosinec 2010, 00:48:47
Nám přece jde o to předstírat že nás na začátku vůbec nepřitahuje.

Proč?
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: O čom sa baviť s dievčaťom keď mi o nič nejde... kdy: 22. Prosinec 2010, 23:16:58
Však tohle je sranda, pokračuj v tom Mrkající
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak a kam se správně dotknout ,aby se vzrušila??? kdy: 21. Prosinec 2010, 22:21:39
Udělání se není těžký ošéfovat. Ať už změnou polohy, rychlostí přírážení apod, nebo vlastním zadržením orgasmu PC svalem. Btw to doporučuju všem přítomnejm pánům. Google jistě poradí. Praktický důsledky tohoto zřejmě nemusím vyzdvihovat, bejt pánem svýho ptáka je super věc. Nehledě na to že holky absolutně nepobírají tuhle "superschopnost" udělat se a bez ztráty erekce pokračovat.
Stran: [1] 2 3 ... 41
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS