Poslední příspěvky: James1

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Červenec 2022, 12:29:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 8
1  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 19:29:05
Markk: Právě, že ona je plachá, uzavřená a slušná holka. Takže to nemám jednoduchý, jelikož jsem na tom stejně. Když se takoví lidé, jako mi sejdou, tak je evidentní, že na ten vztah půjdou opatrněji než extroverti, apod. Jdu na to pomaleji, aby věděla, že to s ní myslím upřímně a protože to není žádná hrr holka.  Úsměv No prostě museli byste nás vidět.

K MC: Na třetím date se o to místo pusy na závěr pokusím a klasickou pusu zkusím dát v průběhu a uvidíme...
Ne ani tak při první puse, ale při té druhé, mi rozhodně přišlo, že trochu pootevřená ústa měla, rozhodně více než já.  Úsměv Asi trochu čekala, že zkusím MC. Tak příště snad vyzkouším... Mrkající
2  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 16:13:10
Jak vidím, nemá cenu sem něco psát. Člověku stejně neporadíte a děláte si srandu z vážných věcí. Jestli nemáte žádné zdravotní problémy, tak můžete být jenom rádi. Já jich nemám málo a každý problém s kterým musíte do nemocnice není příjemný.
3  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 15:25:33
Tak jsme si domluvili další schůzku. Ta proběhla včera, celkem dobře jsme se bavili. Nejprve jsme se šli projít (za keškami), přičemž jsem zkusil držení za ruce, ale trvalo to jen kratičký moment...také jsem zazmatkoval při úchopu. Na držení za ruce na druhé schůzce nebyla evidentně ještě připravena. Zřejmě potřebuje více času na oficiální chození.

Při cestě zpět jsem použil jakýsi neg. Řekl jsem ji, že chodí šikmo, protože má křivý nohy. A povedlo se, bavila se u toho. Pořád jsme si na silnici střídali strany. Venku na vyhlídce, která je nedaleko od jejího domu jsem si chtěl opět zahrát pišqworky. Když jsme tam však dorazili, tak se ale zeptala jestli nechci jít na čaj. Já jsem souhlasil a v závěru cesty, (stále díky negu) do mě začala šťouchat loktem a pak mě pobaveně popostrčila před sebe a po zbytek cesty mě zezadu tlačila rukou do zad, abych šel před ní, přičemž se pobaveně usmívala.

Když jsme dorazili k ní domů, nikdo nebyl doma...táta v práci, mamka u babičky. Udělala nám oběma čaj, k tomu mi nabídla štolu, sušenky, bonbóny a pustili jsme se do hraní pišqworek. Konečně jsem nad ní párkrát zvítězil.  Šťastný Asi za půl hodiny přišla její máma, naštěstí nás nechávala o samotě. Když jsme dohráli pišqworky, došlo na dotýkání rukou, protože jsme si po nich začali navzájem kreslit. Poté říkala také něco o angličtině, že má nějaký úkol. Tak jsem řekl, že se na to můžeme jít podívat a tak jsme šli k ní do pokoje (má dva, já byl jen tam kde měla gauč a pc, žádná postel... Smějící se ) Koukli jsme tedy na ten úkol, bavili se při tom. Nakonec, když už jsem se chystal odejít, tak jsem si venku nechal ještě nalakovat nehty.  Smějící se Opět jsme se skvěle bavili a nakonec jsme si při loučení dali opět pusu.

Teď ji bohužel tak 14 dní neuvidím, protože musím do nemocnice na operaci, což mě štve. Už teď se na ni nemůžu dočkat.  Úsměv Snad to tedy zatím vypadá dobře a vydrží to do další schůzky.  Směrovka
4  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 17. Listopad 2012, 18:35:13
Mám vám to snad začít nahrávat?  Šťastný Nebo se s ní mám snad vyspat, aby to pro vás znamenalo něco jiného? I když stejně by to pro vás byl jen sex z kamarádství, z lítosti, že?  Smějící se

Přestaňte spekulovat (je to k ničemu) a raději mi přispějte nějakou radou apod. Budete alespoň užiteční.  Mrkající
5  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 17. Listopad 2012, 10:35:14
KAM DÁL A JAK?  Úsměv
6  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 16. Listopad 2012, 11:44:30
Včera po příjezdu ze školy, jsem se začal připravovat na schůzku. Doufal jsem, že na nic nezapomenu, ale jakmile jsem nasedl do autobusu, vzpomněl jsem si, že nemám s sebou gps souřadnice na danou kešku. Ještě než se tedy autobus rozjel, vystoupil jsem a jel tím dalším. Takže místo poklidné chůze jsem musel pospíchat a i tak jsem dorazil o půl hodiny dříve, což ale tolik nevadilo. Cestou jsem vyzvedl lístek do kina a šel směrem k ní. Bydlí kousek nad městem, takže za tmy bylo dost obtížné najít cestu, šel jsem tam okolo již dříve asi dvakrát, ale hlavně za dne. Takže mi chvíli trvalo než jsem dorazil, cestou mi i volala, tak jsem řekl že brzy dorazím. Nakonec se tedy podařilo.  Úsměv Ihned jsme prakticky šli směr kino. Cestou tam jsem byl lehce nervózní a tak mi chvíli trvalo, než jsem se srovnal. Konverzace však byla plynulá, ale nějak jsem se nedokázal soustředit, tudíž jsem se jí cestou tam téměř nedotkl, občas jsem do ní jen nevědomě narazil. Když mi to pak později došlo, celkem mě to štvalo a tak jsem měl během filmu o čem přemýšlet. Ještě před kinem jsme našli již zmiňovanou kešku. Mezitím se zeptala kolik stálo kino a neustále, idkyž jsem to odmítl a  vysvětlil jí jako, že je to v pohodě, žádný problém, atd., tak mi stále vnucovala polovinu vstupného. Když jsme se usadili v kině, stále mi ji dávala a tak když mi ji prakticky strčila do kapsy, což se jí venku nepovedlo Úsměv , tak jsem ji nakonec vzal. Nechtěl jsem se nějak dlouho přetahovat o pár korun a bavit se o tom.

Film byl pěkný, líbil se jí. Byly tam samozřejmě milostné a romantické scény, které mi bych řekl také trochu nahrály. Při filmu jsme jedli navzájem bonbóny které jsme si přinesli s sebou a celkem to uteklo a já mohl začít uvažovat nad cestou zpět. Na cestě zpátky už jsem byl v pohodě, celkem uvolněný a tak se mi podařilo napravit první polovinu. Proběhlo poměrně dost doteků, jako porovnávání rukou, přičemž jsem ji několikrát vzal její ruku, zkoušel jestli jí není zima na ruce apod.

Potom jsme se dostali téměř k jejímu domu, ještě jsem tedy navrhl, že zajdeme na nedalekou vyhlídku. Tam jsme si sedli, dojedli bonbóny, zahráli si pišqworky, přičemž jsem prohrál všech pět her a to jsem se snažil  Úsměv a navíc zajímavými způsoby. Asi jsem byl nějak mimo.  Šťastný Opět jsem ji několikrát pohladil ruce, dotýkal se jejich vlasů, pak jsem ji i objal kolem ramen. Smála se a vypadala v pohodě, což bylo dobré.

Cestou domů se mi ji podařilo vzít dvakrát do náruče, přičemž se trochu červenala.  S jazykem Ale bylo to dobré...
Nakonec jsme se dostali k její domu, stáli jsme přede dveřmi, já ji dal lístek z kina, prý již dlouho sbírá takové věci a přidal jednu originál fixku pišqworek.
Řekl jsem jí, že se mi to s ní moc líbilo a dali jsme si pusu.  S jazykem Takže jsem to dokázal...povedlo se to a mám z toho opravdu radost.  Úsměv Ještě jsem ji po cestě napsal sms, ona mi dnes také napsala, takže dobré. Dnes jí zavolám a případně se s ní domluvím na schůzku o víkendu, zítra tam jedeme k příbuzným, tak že bych se s ní mohl třeba jen na hodinku vidět, projít se. Kdyby to vyšlo, určitě bych jí dal zase pusu, možná (chtěl bych vyzkoušet) by šlo i místo pusy líbání? Také nevím, zda se pokusit o držení za ruce? Nějaký nápad jak postupovat dále? Any advices?

I AM SO HAPPY!
 
  Úsměv Úsměv
7  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 14. Listopad 2012, 15:57:48
No jo, tak srandiček bylo dost viz. (Av4)  Smějící se Kašlu taky na to, co si myslíte, nemá cenu vás o něčem přesvědčovat. Ani by to pořádně nešlo. Důležité je, že my sami nejlépe víme, jak to mezi námi je, nebo co může být. Já si ohledně toho věřím a chci si pozitivní myšlení a sebevědomí udržet. Nemůžu si totiž dovolit být na schůzce nějak zaražený, zakomplexovaný či co ještě. Musí na mně být vidět, že jsem v pohodě, sebejistý, uvolněný a pokud možno to co nejvíce převést na ni, aby se cítila co nejlépe.

To kino je při cestě k ní, máme rezervaci a abychom nemuseli tam být někde o 30 min. dřív, vezmu to při cestě a lístky vyzvednu já. Mně je to celkem jedno, že to zaplatím. Nač z toho dělat vědu. Navíc pravděpodobně to potom bude chtít nějak vyrovnat. Když jsem s ní byl dříve, tak mi nabízela, že to svoje pivo zaplatí. Rezervaci v kině jsme měli i na jindy a to by musela lístky vyzvednout ona na pokladně, protože rezervace už nebyla možná. Takže se nabízela, že je vyzvedne ona po škole, nakonec se to však změnilo na jiný den, kdy rezervace byla možná. Také jsme domluveni, že každý koupí nějaké bonbóny.  Úsměv Ohledně placení tedy problém nevidím, ona je holka která by kluka rozhodně nevyužívala z důvodu aby nic neplatila. Ostatně co radíte, když bude chtít zaplatit polovinu vstupného? Přece nebude platit na rande. Když by mi to s ní vyšlo, tak samozřejmě kdybychom pak někdy zašli do kavárny apod., tak nebudu pokaždé platit já, to je jasné, každý na půl je ideální. Ale v tomto případě bych nějak slušně odmítnul, jako že žádný problém, přeci jsem tě pozval atd.

Každopádně se jí pokusím tu pusu dát. Při nejhorším uhne. Ale věřím, že to dobře dopadne.  S jazykem Ať tak či onak...budu stejně spokojený, protože bych dokázal překonat sám sebe, svůj strach z neznáma. Samozřejmě bude ale skvělý, když to dopadne úspěšně.
 
NEMÁM CO ZTRATIT, MOHU JENOM ZÍSKAT, TAK DO TOHO NE? Úsměv  Úsměv
8  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 14. Listopad 2012, 03:41:58
Nějaká výjimka se snad najde.  Smějící se
9  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 13. Listopad 2012, 23:03:39
Když to je právě to, že nevíte, jak naše konverzace probíhá, co jsme si řekli, jak se u toho chová apod. Přece nechcete abych vám tu přepisoval sms co jsem jí psal atd.  Úsměv Samozřejmě, že jsem se nevyjádřil v tom smyslu, že jí miluju nebo mám rád, to je samozřejmě blbost, takové věci se ani po telefonu neříkají. Řekněme ale že když jí třeba napíšete jak se těšíte až uvidíte její krásný modrý oči, až uslyšíte její smích a také na to až se jí budete smět zase dotýkat a že se na ní moc těšíte. Tak už jenom z tohoto by naprostá většina holek vyvodila o co vám jde, minimálně že máte o ni zájem. A kdyby to necítila podobně, nebo stejně, tak se mnou po takovýchto náznacích přeci nepůjde do kina, když bude vědět, že jí chci dát pusu apod.. Kterou jsem naznačil jak v psané, tak v mluvené formě v takovém souvisejícím kontextu, který nejde vyložit jinak, než je jí tu pusu chci dát.

Navíc která kamarádka by si s kamarádem povídala několikrát týdně po telefonu vždy okolo dvou hodin a více dlouho do noci?!

Nedávno jsme spolu mluvili (sama se ozvala, kdy přijedu atd.)...chtěla jet autem, což mi nevyhovuje...tak jsme se domluvili že půjdeme pěšky. Takže jsme dohodnuti, že se pro ni stavím doma, chvíli tam budeme, protože přijedu s předstihem. Takže máme v plánu si zahrát pišqworky a pak vyrazíme. Nečekal jsem, že půjdu k ní domů, ale budiž. No a cestou zpátky jsme se mj. dohodli i na tom, že ji kousek ponesu v náručí, na zádech. Což se mi celkem líbí.  Úsměv

Tak uvidíme jak to dopadne, doufám že dobře. Tak mi zkuste držet když už ne palce tak palec.  Smějící se
10  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 13. Listopad 2012, 11:18:39
Alice Springs - Pusu Mi Dej  S jazykem

http://www.youtube.com/watch?v=eF02NqMJzvs
11  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 12. Listopad 2012, 21:18:18
Podle mě to je spíše ta druhá možnost. S tou pusou se to má tak, že jsem ji párkrát dost naznačil, že jí tu pusu chci dát, chvíli jsme se i o tom nepřímo bavili a také jsem jí prakticky řekl, že jí chci. Ona to prostě ví a čeká co bude. Tím, že jde se mnou do toho kina mi chce dát šanci se projevit a dokončit konečně to zdlouhavé vzájemné nadbíhání si. Proč by se mnou do toho kina jinak chodila, když ví, co chci? Kdyby neměla zájem tak nikam nejde, přestane komunikovat apod.

I když vím, že s tou pusou bude na 99% počítat, tak přesto mi to na klidu moc nepřidává. Pokud ji však chci, nemám kam ustoupit. Když jí totiž tu pusu nedám, bude nejspíš zklamaná a nebude se jí chtít čekat na další setkání, takže bych jí ztratil. Nemám na výběr.

Do toho kina jdeme ve čtvrtek a už teď cítím lehkou nervozitu.  Smějící se Budu s ní prakticky tak od 18:30 - 23:00...max.0:00
Je v tom zahrnuta cesta tam, kino, pak jsme se dohodli na tom, že půjdeme najít ještě jednu kešku, cesta zpátky. Takže mimo to kino budu mít spoustu času a příležitostí jí tu pusu dát. Samozřejmě by to šlo na konci schůzky, ale rád bych jí tu pusu dal dříve, abych zjistil, jak se potom bude chovat. Jen mi vrtá hlavou co případně říct po tom co jí tu pusu dám, nebo cestou zpět.  Eh?
12  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 11. Listopad 2012, 14:30:35
Já myslím, že ve dvaceti už by pomalu mohla vědět co chce, není to přece už žádná teenka.  Šťastný

No a třeba mě má fakt ráda.  S jazykem

Záhada bude brzy rozluštěna.  Směrovka
13  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 11. Listopad 2012, 13:45:11
Na té puse jsme totiž prakticky domluvení, počítá s ní.  Smějící se
14  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 11. Listopad 2012, 13:06:30
Jistěže to dopadne špatně, ale jen pokud ji tu pusu nedám. Kdyby o mě již neměla zájem, nechápu proč by se mnou stále udržovala kontakt, psala sms, volala, flirtovala a chtěla jít se mnou do kina. Žádný ego si podle mě nemasíruje.  Šťastný Je to normální holka, žádná "kráva", jako spousta holek. Je také introvertní typ a podle oficiálního hodnocení je to tak HB7, pro někoho možná i HB6.  Smějící se Ačkoliv nemám příliš sebevědomí, vzhledově bych se hodnotil jako nadprůměr, takže ve vzhledu by snad problém být neměl, myslím tím viz. vlákno: bojí se ženský pěkných chlapů??  Smějící se

Také to nemůžete objektivně zhodnotit, jelikož nevíte, jak mezi námi konverzace probíhá apod. Takže máte zkreslený view.  Úsměv
Nicméně ať je to tak či onak, brzy se to dozvíme. Ať už to bude jakákoliv varianta, zcela jistě mě to posune dál. Jo a tu PUSU ji rozhodně DÁM.  Mrkající
15  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 10. Listopad 2012, 20:47:15
puzzle: No ono to už bude ve skutečnosti skoro půl roku.  Úsměv Pravda, je to trochu divné, ale za tu dobu jsem se s ní viděl jenom čtyřikrát, z toho jsem byl s ní sám pouze dvakrát. Takže zase tolik příležitostí jsem k tomu neměl. Navíc to není pro mě tak jednoduché, jako pro mnohé z vás. Jednak proto, že jsem introvert a také proto, že jsem ještě s žádnou holkou nic neměl, tudíž nedal žádné ani tu pusu. Možná to moc řeším...pro někoho je první pusa, holka, sex v pohodě a bere to bez stresu, ale já to tak nemám, zvláště když mi na ní záleží. Jaké bylo vaše poprvé?  Smějící se

Takže ty dobré rady jsem neměl moc šanci využít, teď by se mi ale dost hodily...
Díky Sith lord...  Úsměv
16  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 10. Listopad 2012, 19:13:12
Samozřejmě, že píšu o ní. O jaké jiné bych měl psát?  Smějící se Z nikoho si opravdu srandu nedělám, proč bych měl? Prosím poraďte. S kinem apod. snad nějaké zkušenosti máte.  Úsměv Čekal jsem nějakou dobrou radu, ale tohle?  Eh?
17  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 10. Listopad 2012, 11:30:53
Od doby co jsem tu psal naposledy, uběhla již nějaká doba. Po celý čas jsme však spolu zůstali v kontaktu. Proběhla výměna SMS a spousta telefonátů, nejdelší 4 hodiny.  Smějící se Je zajímavé, jak si dokážeme stále a dlouho povídat, když jsme se viděli jen párkrát. Nicméně jsem poslední dobou začal o ni projevovat stále větší zájem a nedávno jsme se domluvili, že spolu půjdeme příští týden do kina, máme dvojsedačku.  Úsměv Není pochyb o tom, že to bude rozhodující setkání. Teď už tu pusu totiž bude čekat, takže už jí ji musím dát. Pakliže bych jí tu pusu nedal, určitě bych ji ztratil. Takže ustoupit už není kam.  Šťastný Samozřejmě chci rovněž použít nějaké doteky. Mělo by jich být asi více než normálně a měl bych využít i takové, které naznačí můj větší zájem o ni. Jelikož už bude tma a ona bydlí kousek za městem, navrhnu, že se setkáme u jejího domu, nebo někde poblíž a do kina půjdeme spolu. Nenechám ji jít přece samotnou, navíc když se prý za tmy bojí. Také nechci aby tam jela, nebo měla odvoz autem, protože bych se s ní rád prošel (líbí se mi možnost ochránce  Smějící se ) a měl větší prostor pro doteky a pusu. Domů ji samozřejmě také doprovodím.

Máte prosím tedy nějaké tipy jak se chovat cestou do kina, v kině a cestou zpět? A hlavně kdy je nejlepší ji tu pusu dát? Nějaké tipy na vhodné doteky?

Budu rád za Vaše případné rady, určitě se mi budou hodit.  Úsměv Díky...
18  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 19. Září 2012, 21:58:09
Tak tohle bych potřeboval trochu vysvětlit...
Tobě snad připadá, že se nějak moc snaží a já ji jen využívám pro svoje ego? Kdybys mě znal, ani bys neřekl, že nějaké ego mám, o to mi vůbec nejde. Jediné o co mi jde je ONA. A mimochodem, snažím se o ni již od června, přes psaní FB, SMS, pak telefon a pár schůzek, přičemž na posledních dvou mi nedala moc šanci se projevit. Celé to všechno dostane nový náznak, pokud se s ní příště uvidím sám, to hodně napoví...
Co jí dávám? A co bych jako měl dávat? Ani si nejsem jistý tím, jestli mě doopravdy chce, jestli je volná a mám tak u ní šanci...Oba navzájem do sebe investujeme nějaký ten čas, energii a možná nějaké ty emoce. Pro mě není vůbec jednoduché vymýšlet věci o kterých se s ní bavit, aby se smála, byla spokojená a cítila se dobře. Stojí mě to spoustu úsilí a energie. Pomalu už mě to unavuje, témata začínají docházet a tak je potřeba, aby se to posunulo nějak dále. Jak říkám, vše záleží na dalším setkání. Já jsem do ni ochoten investovat hodně, protože mi na ni záleží a chtěl bych být s ní. Nejde tu o nic jiného.

A k VÁM...já se přeci teď snažím ne? Vím, že aktivně nebalím, ale teď mám momentálně jediný objekt zájmu. Jasně, že to asi není nejlepší, když není nic jisté, ale já jsem rád, že tu šanci mám.
19  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 18. Září 2012, 22:17:15
Dnes mi večer opět volala. Že by volala dvakrát ona a navíc dva dny za sebou, to se mi s ní stalo snad jenom jednou. Opět to byl dlouhý, pohodový hovor. A dokonce, když jsem povídal, že musím ještě se psem. Tak říkala (s politováním), že ona nikam nemusí, že je sama. Že by tím něco naznačovala? No a na závěr jsem docílil toho, aby mi řekla 3x dobrou noc.  Šťastný
20  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 18. Září 2012, 11:08:30
No, zase tam byl s ní. Opět to probíhalo podobně jako minule. Včera večer mi pak volala a opět jsme si povídali hodinu a půl, flirtovala se mnou,... Po telefonu je s ní rozhovor jaksi jiný, je více uvolněná,..., než na obou závodech, asi proto, že tam byl s námi on. Proto se chci s ní příště vidět sám. Zkusím ji někam pozvat, schválně jak se bude chovat a myslím že případné další setkání může hodně naznačit... Směrovka
21  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 14. Září 2012, 06:29:57
Tak to vypada, ze se s ni na tech zavodech uvidim. Take jsem se zminil o tom, ze pojedu v nedeli hledat kesky do jejiho mesta. Tak rikala, ze jestli dorazim k jedne co to ma blizko, tak mam dat vedet. Takze jestli tam v sobotu bude zase ON, tak mam mozna sanci jeste v nedeli. Tak jsem zvedav...Úsměv
22  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 13. Září 2012, 19:08:54
Jestli to myslela takhle, tak by to bylo dobré.  Úsměv To mě nenapadlo...jenže mě to moc nepomáhalo, spíše mě to deprimovalo.  Podivený A přeci nemohla čekat, že jí dám pusu, nebo se budu snažit o nějaký výraznější doteky, když tam s námi někdo pořád bude, jako hlídací pes...
O moc jsem se toho pokusit nemohl, měl jsem svázané ruce.  Šťastný Tak doufám, že případně o víkendu tam už bude sama, nebo už nevím jak dál... Kroutící očima
23  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 11. Září 2012, 04:49:09
Jasne, ze to nebudu lamat pres koleno. Jenze minule by tam uz nejaka prilezitost byla, kdyby tam nebyl on. Navic ja bych uz chtel vedet jak na tom jsem a ona tu pusu bude treba uz taky cekat. Zjistit to jde i vetsi doteky aj., ale to jsem nemohl minule uplne vyzkouset.
24  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 10. Září 2012, 19:32:50
Dnes, když jsem jel ze školy domů, tak mi volala. Když jsem tedy dorazil domů, zavolal jsem ji zpět a povídali jsme si. Opět z toho byl hodinový hovor, bavili jsme se o různých věcech. Ze začátku jsem nechtěl dělat nadšeného a ani jsem nerozvíjel konverzaci, aby se trochu snažila.Tak se ptala, jak jsem se měl apod. Pak přišla řeč na motorky. O něm jsem se já, ani ona nezmínila. Když se ptala jaké byly závody, tak jsem řekl něco jako celkem dobrý, že závodníci se snažili, ale že jsem to čekal zajímavější. Schválně jsem se nezmiňoval o ní, o něm a nemluvil jsem nadšeně, ani ve stylu, že to bylo úžasný apod., ale zase jsem nemluvil jako když si zoufám. Chtěl jsem naznačit, že mi tam něco vadilo, že bez něho by to bylo lepší.

Nicméně se pak zeptala, jestli půjdu o víkendu na ty další závody. Na to jsem řekl, že to nevím jistě, ale že tam možná budu. Pak jsem se ptal jí a ona možná, že prý pojede, že ještě také uvidí. Poté se ptala, jestli tam bude zase ten průvodce jako minule. Průvodce=JÁ, protože jsem si hrál na to, že tam provázím lidi kolem trati, s jedním cizím chlapem jsem ji totiž obešel, než jsem narazil na ni, tak jsem si tak začal říkat. Chvíli jsme takto flirtovali. Já řekl, že si bude muset zavolat do informačního centra, tak jsem ji dal svoje číslo.  Úsměv Tak jsme si potom chvilku také vykali. Při vyzvídání na ohlasy jaký byl průvodce, říkala, že se jí to líbilo, že byla spokojená. Informoval jsem ji také o tom, že na příštích závodech případně bude pouze "zase" jeden průvodce, že se podle referencí osvědčil, ale že bude muset mít opět štěstí, aby na něho narazila. Tak ona pak něco, jako že doufá, že to štěstí mít bude atd...

Tak nějak se my občas bavíme  Úsměv ... Tak to vypadá, že se možná o víkendu uvidíme na těch motorkách. Mně to nevadí, stejně bych tam jel asi i sám. Jen doufám, že když jsem ji lehce naznačil, že jsem z toho minule úplně nadšený nebyl a že mi tam trochu něco vadilo, tak že příště s ní dotyčný nepojede a přijede sama. Navíc, když mají v rodině dvě auta.  Šťastný Snad ji to dojde...

Pokud tam totiž bude zase s ní, tak už to vážně nepochopím. Protože sama se ozvala, flirtovala se mnou a opět se zeptala jestli budu na závodech. Proč by to všechno jinak dělala? Snad ji dojde, že brát ho s sebou, ať už to bylo jakkoliv, nebylo zrovna OK. A konečně ji budu moci dát tu PUSU, protože jestli tam bude sama, nebo s někým jiným, který se nám nebude pořád lepit na paty, tak SLIBUJI, že jí tu PUSU DÁM.  Vykřičník
25  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 10. Září 2012, 08:15:36
Bydlime od sebe 20km, coz jde. Jenze ja chodil o prazdninach na brigadu, ona pak take a jindy nemohla a nebo se ji i nechtelo, kdyz bylo teplo. Ted dojizdim do skoly, kterou mam daleko a ona take jezdi, takze v uvahu pripada vikend. Kazdopadne ji zkusim pozvat ven.
Stran: [1] 2 3 ... 8
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS