Poslední příspěvky: Debilnebil

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
22. Červenec 2024, 08:26:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 5
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Včera v klubu... kdy: 08. Únor 2009, 09:32:27
jedna z nich mě chytla za ruku a řekla ať neodcházím a tančím s nima. Řekl jsem, že tam nebudu tančit, když je tam ten gay
Hele, já ti nevim, ale takhkle by to nepohnojila ani beta. Tohle je omega, protože horší to už bejt nemůže.
Teď už to nevrátím, ale poučím se pro příště.
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Včera v klubu... kdy: 08. Únor 2009, 09:28:28
Včera jsem o5 zavítal do klubu (po měsíci) a citím se perfektně. Důvod proč jsem tam byl až po měsíci byl ten, že jsem čekal až mi trochu dorostou vlasy.

To je velmi obskurní důvod
Je to tak, předtím mě bralo okolí (kromě přátel samozřejmě) jako nikoho, možná to bylo tím, že jsem si nevěřil.
3  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Včera v klubu... kdy: 07. Únor 2009, 17:56:24
Včera jsem o5 zavítal do klubu (po měsíci) a citím se perfektně. Důvod proč jsem tam byl až po měsíci byl ten, že jsem čekal až mi trochu dorostou vlasy. Přišel jsem kolem 10 hodiny. Moc lidí tam ještě nebylo, ale s postupem času se to plnilo a nakonec to tam bylo skoro celé zaplněné. Když se naplnil parket, šli jsme tančit (já a pár kámošů). Usmíval jsem se kolem sebe, žvýkal žvýkačku a snažil se jednoduše tančit. S několika holkama jsem navázal oční kontakt a pár se mi podařilo i rozesmát. Jako vždy jsem byl po půl hodině spocenej jak brávek, takže jsem co půl hoďku chodil ven, abych se ochladil (btw. včera u nás bylo úplně bombastické počasí, teploučko a krásnej vánek). Pak jsem nějakou chvíli tančil sám a přisraly se vedle mě 2 holky, které jsem předtím nějakou chvíli pozoroval (ani jedna nebyla špatná). Trošku jsem od nich ustoupil, protože k nim přišel nějaký borec (myslel jsem, že je to jejich kluk). Když jsem byl na ,,ústupu'' jedna z nich mě chytla za ruku a řekla ať neodcházím a tančím s nima. Řekl jsem, že tam nebudu tančit, když je tam ten gay (ani nevím proč jsem toho kluka takhle nazval, prostě to bylo první co mě na něho sedlo) a odešel jsem. Od té doby už se to pomalu začalo rozcházet a já už neměl ani moc chuť jít tančit, protože jsem byl unavený. I když jsem bodoval jenom lehce jsem naprosto spokojenej, protože jsem si dokázal jednu věc, s tímhle účesem nejsem po vzhledové stránce tak úplně na odpis Šťastný.
4  Pokecání / O chlapech / Re: Naušnice u kluka?? kdy: 05. Únor 2009, 18:35:22
Mě se to líbí. Nevím proč bych je měl nosit kvůli tomu, aby si toho někdo v klubu všiml...
5  Pokecání / O chlapech / Re: Naušnice u kluka?? kdy: 05. Únor 2009, 14:47:25
a k čemu ti to bude?
Co k čemu mi to bude? Libí se mi to.
6  Pokecání / O chlapech / Re: Naušnice u kluka?? kdy: 04. Únor 2009, 21:52:03
Mě nešlo o potřebu vědět jaký čas, ale o to, že chci, aby se mi něco lesklo na ruce.
7  Pokecání / O ženských / Re: Vztahy s holkama ve veku 16 - 18 kdy: 04. Únor 2009, 21:38:17
O těchhle vztazích vím totální prd. Nějak delší vztah z holkama nevyhledávám, většinou pařby a ráno jsou mi volný (i když jsem nedávno měl na delší vztah chuť). Kámoš chodil s frajerkou asi 5 roků, je mu 17. Plánovali, svadbu, děti, prostě celej život! Jenže se mu holka nedávno odstěhovala na Slovensko. Byl z toho (no vlastně ještě pořád je) hodně v prdeli, dokonce první dva týdny mluvil o sebevraždě, ale nedivím se mu, já bych na to byl stejně.

To je hodně velký mínus, které bych v delším vztahu 16-18 viděl. My mladí, jsme totiž hloupí a všechno si hodně bereme, né že by starší takové věci nebrali vážně, ale přeci jen myslím, že my si to poneseme intenzivnějí a déle. Projevit se to může na známkách ve škole, na tvé psychice, na tvé náladě, na tvých přátelích, rodině, penězích, drogách, alkoholu, a já nevím v čem dalším.

Na druhou stranu pokud budeš mít holku, kterou budeš milovat (a ona tebe), tak se budeš mít hodně dobře, ale pamatuj, že to jednou může hodně tvrdě skončit. Vztahy +-16 let nemívají většinou moc dlouhou existenci.
8  Pokecání / O chlapech / Re: Naušnice u kluka?? kdy: 04. Únor 2009, 21:19:22
Tu naušnicu jsem si nakonec nedával. Porotože jsem se ptal pár kámošek, ty řekly že by to asi nevypadalo nejlíp (dvě říkaly, že bych vypadal jak gay). Koupil jsem si hodinky za litr a půl, prstýnek za dvě stovky a jestli si chci alespoň trochu užívat života a vymetat kalby, tak už ani moc utrácet nemůžu.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy... kdy: 30. Leden 2009, 21:50:41
Když jsem nedávno psal komentář k videu o České republice udělal jsem tam pár pravopisných chyb, za které jsem od jednoho člověka schytl hodně ostrou krytiku. Jak si dovoluju tady rozumovat, když ani neumím rodný jazyk. Ohradil jsem se tím, že žádný učený z nebe nespadl a právě proto taky chodím do školy. Něco takového bych chtěl povědět i tobě. Vím, že bych se asi moc za věk schovávat neměl, ale myslím, že si my 2 nejsme rovni. Tebe život naučil, máš lecos za sebou, já se teprve učím. Nemůžu být bez chyb hnedka po narození. Proto mám taky karmu tak nízko (no vlastně skoro všichni lidi na tohmle fóru co jsou na tom s věkem podobně jako já). Snažím se poučovat z chyb, ale není to ze dne na den, abych se mohl poučit, musím ty chybu první udělat (i když né úmyslně).
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy... kdy: 30. Leden 2009, 21:36:40
Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
Ježiš ty si fakt debil Kroutící očima
Přečti si nejdřív tu diskuzi a pak si přečti ten svůj příspěvek. Máš fakt pocit, že reaguješ k tématu?
1) Nikdo nikdy nepsal, že se jí chce zeptat, kdy je otevřená tančírna. On si to zjistil sám a naopak to sdělil jí
2) Že ty si bez kreditu tady nikoho nezajímá. Stejně tak, že si ho nechceš dobíjet. Btw. pochybuju, že na vejšce má ještě kredit, když je tolik výhodných studentských tarifů. Uznávám, že možná pár vyjímek se najde
3) Netušim, kde si vyčetl, že myslel Přerovskou tančírnu. Tak mu ji nevnucuj

Už na tebe nebudu reagovat, protože to je jenom ztráta času a nemám zapotřebí se kvuli tobě rozčilovat...
1. z počáteční zprávy co jsem četl mi to tak vyznělo
2. tím se vysvětluje to, že jsem si to nepřečetl a to, že jsem tu psal ohledně mého kreditu, jsem mu chtěl ukázat důvod proč nemusí zoufat, když mu po týdnu neodepsala.
3. myslím že Tančíren v ČR moc není, osobně vím o tančírně v Přerově a v Ostravě a nevím proč bych mu ji měl vnucovat.
Nikdo tě nenutí aby jsi reagoval a zbytečně se ,,kvůli mě'' mě rozčiloval a jestli tě přes den dneska někdo naštval (pokud jsem to nebyl já) tak bych ocenil, kdyby jsis tu zlost nevylíval na mě.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy... kdy: 30. Leden 2009, 20:12:29
Btw: nepročítal jsem si tuhle diskuzi, tak nevím co ti už poradili jiní.
To je možná ten důvod, že reaguješ úplně mimo mísu Mrkající Příště si to trošku rozmysli, než zase něco napíšeš
Nikde jsem tu nevyčetl že musí mít všeci stejné názory. Nebo jsem pak nepochopil k čemu se to má vztahovat.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy... kdy: 30. Leden 2009, 20:06:36
A myslel jsi Přerovskou Tankárnu jo? Dneska je tam laser show.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevím si rady - slečna nereaguje na zprávy... kdy: 30. Leden 2009, 18:58:02
www.tancirna.net (teda pokud myslíš Přerovskou Tančírnu) tam najdeš všechno, protože si myslím, že se jí ptát na to, kdy bývá otevřená a ještě k tomu mít každý den přístup k internetu je hodně trapné. To je to samé, jako kdybych se kolemdoujcího zeptal na čas a přitom měl hodinky na ruce. A teď k věci. To,  že ti neodepsala na SMS po týdnu neznamená, že už má kredit ale nechce odepsat. Já jsem třeba bez kreditu už měsíc a nemám potřebu si ho momentálně dobíjet. Ale na druhou stranu si říkám, že si mohla půjčit mobil od rodičů. Já bych se jí teda pokusil zavolat a domluvit si sní sraz.
Btw: nepročítal jsem si tuhle diskuzi, tak nevím co ti už poradili jiní.
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Chování Čechů vs. chování Moraváků kdy: 29. Leden 2009, 15:51:02
No, tak já jsem z Moravy, takže nemůžu říct jak se tu kdo chová, příjde mi to totiž normální. Jinak, když jsem byl v Praze za kámošema, tak jsme si rozuměli hodně dobře (jak v jazyce, tak v komunikaci), takže si nemyslím, že by jsme byli nějací odlišní. Možná jediný, co mi přišlo trochu k smíchu bylo, když kámoš říkal co dvě minuty: No jasný no.
15  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:48:49
Vážím si toho.
16  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:44:56
A NEBUDES MIT RIFLE, KTERY TI SLUSEJ!
Asi se vážně budu muset změnit, protože bez pěkných riflí se člověk vážně neobejde  Smutný.

Debilnebile, tak ja nevim co chces, ptas se na radu a pak si z toho delas prdel... tys asi vubec nepochopil, co jsem tim myslel. opakujes stejnou chybu a divis se, ze dosahujes stejne spatnych vysledku. to je definice blbce.
Radu, která mě zaujala jsem už dostal a to, že jsem se ,,snažil'' zavtípkovat neznamená, že tvou radu nerespektuju.
17  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:36:40
NEBUDES SE MIT DOBRE A NEBUDES MIT RESPEKT A NEBUDES MIT RIFLE, KTERY TI SLUSEJ!

Protože když z něho nebude vyzařovat to ryzí samčí chování, nebudou mu slušet žádné rifle.
Z toho vyplívá, že bych asi měl začít chodit v trenkách  Šťastný.
18  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:35:58
A NEBUDES MIT RIFLE, KTERY TI SLUSEJ!
Asi se vážně budu muset změnit, protože bez pěkných riflí se člověk vážně neobejde  Smutný.
19  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:31:26
Tím, že jsem se takhle vtíral do přízně, tím jsem si udělal hodně kámošek.

No právě. Kolik z těch kámošek s tebou spalo nebo chodilo? Tipnu si - ani jedna. Jestliže s nima chceš něco mít, což nejspíš jako zdravý muž chceš, tak ti jsou ty mraky kámošek uplně k ničemu. Pokud namítneš že tě občas seznámí s nějakou novou holkou - jo seznámí a řeknou jí že jsi jejich dobrej kámoš. A ta holka i když tě nezná s tebou už nic chtít mít nebude...Protože i ona tě bude vnímat automaticky jako kámoše
Špatný tip, ale byl jsi blízko, přesně číslo raději nebudu zveřejňovat, je totiž k smíchu. Ale začíná mě docházet, že s kingem pravdu.
20  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:21:59
Holky ze zábav jsou mi většinou ukradené, pokud s nima neudržuju nadále kontakty (což je málo kdy). Dále pak s tím vymetáním, myslím že to není uplná pravda. Tím, že jsem se takhle vtíral do přízně, tím jsem si udělal hodně kámošek. Holky, které mě v životě neviděly mě zvaly abych přijel, takže má to i své plusy, ale jinak přesně něco takového jsem potřeboval slyšet. Radu, která mě zaujme a se které se poučím. Né kritiku, která mě srážela  Mrkající.
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevim co si o tom mám myslet!? :( kdy: 25. Leden 2009, 15:11:14
Když je člověk zamilovanej, tak často dělá věci, které by normálně neudělal. Já bych asi nevrážel prachy do holky, která nejeví moc veliký zájem.
22  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:06:21
Není to kvůli nerozhodnosti, ale je to tím lhaním a věcma, které jsem jí dělal. Nevím jak by se nerozhodnost a myšlenka, že si mě holka nezaslouží mohly křížit.
Lhaní a věci který si dělal si dělal kvůli nerozhodnosti a z toho plynoucí neschopnosti obhájit svůj názor... Myšlenku že si tě holka nezaslouží jsi napsal ty... Celkově je to ale přístup hodný debila, který skončí jako šedá myš, wohnout, přizdichcáč,... předpokládám, že když jsi tady na fóru, tak nechceš skončit jako debil, ne?  Provokatér Provokatér
Lhaní bylo spíše kvůli tomu, abych u ní měl větší plus, ale jinak více méně je pravda, že ty věci jsem dělal kvůli nerozhodnosti. Jednou tvrdím to, po druhé zas to.
23  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 15:04:34
Jo chápu jak to myslíš...Nechceš chcát při zdi ale chceš chcát kde tě napadne, je to tak?
Přesně tak to je.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nevim co si o tom mám myslet!? :( kdy: 25. Leden 2009, 15:01:14
Podle jakýho Qarkoého návodu ti to připadá jako by tě balila? Já žádnej takovej návod nikde na webu neobjevil. A jinak můj názor na to co jsi napsal. Pokud si tě předtím nějak nevšímala a teď po těch horách, co jsi byl s ní začala, tak je to dobré znamení. Ze svojí skušenosti totiž vím, že to, co není můžeš být. Tím chci říct, že pokud jsi momentálně její dobrej kámoš, časem se můžeš přehoupnout na jejího kluka, ale určitě tomu zkus dát čas a pokud tě odkopne s tím, že chce, aby to zůstalo jenom u přátelství, tak si z toho moc těžkou hlavu a nedělej a hlavně na ni nebuď naštvanej a to přátelství kvůli tomu rozhodně neukončuj.
25  Pokecání / O Vás / Re: Věci, které se mi nedaří změnit... kdy: 25. Leden 2009, 14:46:43
Jo chápu jak to myslíš...Nechceš chcát při zdi ale chceš chcát kde tě napadne, je to tak?
Nechápu jak to myslíš, napiš to prosím trochu jinak.
Stran: [1] 2 3 ... 5
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS