Poslední příspěvky: smoula_007

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 13:26:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 32
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zájem/Nezájem kdy: 12. Leden 2015, 18:17:18
Čau,

a proč jí dáváš kontakt na FCB? Resp. proč si s ní chceš psát na facebooku? Vždyť to je to poslední, co bys měl řešit...

Já osobně bych to řešil tak (když už jde třeba o seznamku), že bych jí hned třeba ve druhým vzkazu napsal, že s ní chceš zajít na kafčo a popovídat si. Jsi reálná osoba, žiješ... nežij proto virtuální život, ale okamžitě se snaž ji vytáhnout ven.

A na Facebook se vyser úplně ;-)
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 18. Červen 2012, 15:05:53
Hehe tohle mi chybělo....
Já vím, že se těšíte, že budou zase nějaké pikantní reporty, ale asi to už nebude takový, jako kdysi. V souvislosti s těmi reakcemi, které jste mi sem napsali, mám trošku strach, že budete ve finále zklamaný.


Minulý víkend proběhlo takové "zahřívací kolo". Říkal jsem si, že bych mohl vyzkoušet něco novýho. Něco, co jsem dřív nedělal. Přišli jsme do Nebe v Celnici, kde už bylo narváno a lehce v náladě jsem si všiml slečny, stojící samotné u baru. Hned jsem zamířil k ní s otázkou, jestli tancuje. Otočila se na mě, usmála se a řekla, že ano. Na nic jsem nečekal, naklonil se k ní a řekl jí, ať se mě chytne kolem ramen. Poslušně mi vyhověla a já ji za odměnu vzal do náruče a odnesl na parket. Cestou jsem ještě na všechny křičel, ať mi uhnou, že nesu vzácný náklad. Na parketu jsem ji postavil na zem a zavzpomínal na staré dobré časy, kdy jsem ještě uměl trošku tancovat Úsměv
Během tance jsme si řekli jména a vyměnili pár informací (vždyť to znáte). Slečna mě trošku zaskočila informací, že je tam se svým bratrem, ale co, stát se to může. Celou dobu se pěkně usmívala, tak mi došlo, že bych možná nějakou attraction mít mohl (nj, hodně o tom teď přemýšlím, ale to se snad změní). Už jsem to chtěl ukončit (pokračovali jsme do jiného klubu), takže jsem se k ní naklonil a pronesl do ouška "Už budu odcházet, ale rád bych tě někdy viděl. Mám pocit, že jsi odvážná holka a máš ráda dobrodružství, tak co se vykašlat na nějaký čísla a domluvíme se, kdy a kde se sejdeme?". Vzápětí jsem jí navrhl čas a místo. Bohužel nemohla, ale hned nabídla svůj termín. Domluvili jsme se tedy a rozloučili se.
No date už proběhl naprosto jinak. Já tam byl, ona ASI nepřišla. I když, kdo ví. Byla tam nějaká holka, která se jí snad podobala (byl sem opilej), ale za chvíli k ní přišel nějaký frajer a odešli. Zajímavý bylo, že ten kluk mi připomínal bratra tý holky z Nebe. Tak kdo ví, ale kdo si vezme sebou na rande bratra????


Tento víkend byl už mnohem zajímavější. kamarád slavil křtiny své dcerky. V pátek večer jsme šli tedy dítě zapít do hospody takovým stylem, že jsem byl rád, že jsem se ráno vzbudil. V sobotu proběhly křtiny a v 11 dopoledne se začalo chlastat. Takže jsem se naložil do bazénu a do večera vypil asi 10 plzniček. No a večer jsem vyrazil do Lucerny, společně s FB a kamarády. Chápete jistě, v jaké náladě jsem se nacházel. Byl jsem plný energie a chtěl se pořádně vyřádit. První cesta vedla s FB na parket, kde bylo takové teplo, že mi za chvíli FB rozepla košili a já tancoval takovým stylem, že mi za chvíli parket patřil a získával jsem pozornost všech holek stojících kolem. Nicméně co s tím, když tam mám FB a slíbil jsem jí, že se budu věnovat jí? Tak jsem se jí věnoval. Dali jsme si pár drinků, pronesli na svou adresu pár lechtivých hlášek, proběhlo pár doteků a já se slovy "sleduj mě" zamířil na dámské toalety. Zapadli jsme do kabinky a dali průchod svému zvířecímu chtíči. Za chvíli se už vzmítala v agónii a šukali jsme jak králíci.
Za chvíli jsme se vrátili zpět a zbytek večera buďto tancovali nebo dělali blbosti s kamarády. Jen mě teď mrzí, že jsem si neodnesl žádný kontakt, protože některé kousky tam za to opravdu stály. Tak snad příště...

Tak to je zatím vše. Doufám, že se do toho postupně dostanu a budou následovat zajímavější reporty...
3  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 05. Červen 2012, 23:15:08
Po hooooodně dlouhé době Vás opět zdravím. Doufám, že jste na mě úplně nezapomněli...

Proč jsem zpět? Protože jsem úplně na dně, zpátky na začátku,... říkejte tomu jak chcete. Zkrátka ukončil jsem LTR a popravdě teď nevím co dál. Každej konec je začátek něčeho novýho a já budu doufat, že mě čeká skutečně něco pěknýho, novýho. Pokusím se bojovat a dostat se tam, kde jsem byl předtim. Bude to tvrdý, ale jak mi nedávno řekl můj kamarád:
We are warriors


Přemýšlel jsem, jestli založit nový deník, ale pak jsem dospěl k závěru, že bude fajn mít v jednom deníku pád z vrcholu a následný pokus se tam zpátky vyškrábat. Takže, holky třeste se, protože Šmoula se vracíííííí
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 05. Říjen 2011, 22:53:10
Dneska mě jedna holka (HB9,5) luxusně vykouřila a hezky až do konce. Všechno spolykala a pak řekla, že ji strašně chutnám...
A nakonec pronesla, že až se o víkendu potkáme v Lucerně, tak mě vykouří na záchodě, dá mi 15 minut a bude tam na mě čekat abych ji hezky vojel.
A zítra mám večírek na střeše hotelu Hilton.
No není život super?
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Nic mi neřekne. kdy: 29. Květen 2011, 21:48:43
smoula_007: A jak to s tou holkou dopadlo? Úsměv To mi taky říká, že jsem vztahovačná... a že zbytečně všechno řeším.
Nejsi náhodou můj klon?

Ne, teď vážně. Jak bys řekla že to dopadlo? Úsměv Jasně, že jsme se rozešli... A upřímně, jsem za to rád. Ono to chvilku bolí, doku je to čerstvý, ale když se na to kouknu teď zpětně, tak bych to stejně dlouho nevydržel. Jak už jsem řekl, mám rád ve vztahu (a nejenom v tom) jasno a prostě s člověkem, kterej to řešit nechce, bych moc dlouho nevydržel.

Chápu, že je to těžký, ale vážně moje rada je nechat ho být. Řekni mi upřímně, co máš ze vztahu na dálku? Vidíš toho člověka jednou za 14 dní, nechce s tebou řešit problémy, neoznamuje ti (i z mého pohledu) dost důležitý otázky vašeho "vztahu" atd.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Nic mi neřekne. kdy: 26. Květen 2011, 17:09:21
A pak mám ještě jednu otázku: Když muž řekne zničehonic partnerce, že jim to poslední dobou neklape... chce ten vztah ukončit, nebo to nějak řešit? (Vezměte v potaz ale to, že je vcelku nekomunikativní, viz výše).
Tohle nejde v žádným případě globalizovat na všechny chlapy. Prostě každej sme jinej, stejně jako ženská je každá jiná. Některej to řešit chce, některej ti tím vlastně říká, že to už nemá cenu, že má skoro jistě někoho jinýho a ty se pakuj.

AV4: Takže chceš říct, že jsem si nevšimla jeho náznaků? Ale já jsem dost vnímavá, a když vidím sebemenší problém, chci ho okamžitě vyřešit. Tudíž to znamená, že náznaky žádné nebyly... i když... možná jsem jim nepřikládala velkou váhu. Ale kdybych měla každou "prkotinu" zveličovat, to bychom se asi nikam nepohnuli... Je těžké rozeznat, co je náznak a co ještě ne  Mrkající
Přesně tak, nevšimla sis. Ale ty to přece víš, sama sis na to odpověděla. Kdybys měla přikládat váhu každé prkotině, která se ti bude zdát podezřelá, tak by ses z toho zblaznila. Na začátku si to řešila, pak sis trošku zvykla a přestala si tomu přikládat takovou váhu.


Co mě na tomto topicu zaujalo je fakt, že sem kdysi řešil něco podobnýho, ale bylo to přesně opačně. Já jsem v podstatě takovej jako ty. Jakmile vidim nějakej problém, chci ho vyřešit, chci si o tom promluvit, chci mít ve vztahu jasno a ne, abysme jeden před druhým mlžili. A pak to dopadne tak, že na cokoliv se zeptáš holky, tak je v pohodě, nic se neděje, žádnej problém není a nakonec jsem já strašně vztahovačnej a dělám z brouka velblouda. Tím chci jen říct, že to co popisuješ funguje na obě strany Mrkající
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 20. Květen 2011, 19:45:09
20.5.2011 - Tam a zase zpět

Předně bych Vám chtěl všem poděkovat za gratulace, nicméně už není k čemu gratulovat. V ženskejch se člověk fakt nevyzná.

Poslední report končil tím, že jsme byli na výletě, kterej mi přišel celkem v pohodě. Ještě ten večer mi Lucka sama napsala, že se jí to líbilo a že si to výborně užila. Ještě tam se mě ptala, kdy se zase uvidíme. Nakonec jsme se domluvili, že bysme mohli v neděli zajít do kina. Proč ne. Kino bylo v pohodě, během filmu sme se pořád drželi za ruku, líbali se. Jenže už tam sem začínal mít divnej pocit. Nevím z čeho, nevím proč, ale bylo to tam. Po filmu mi v podstatě vnutila, že pojedeme ke mě. No proč ne, aspoň už konečně vyzkoušim, jaká je.
Po příjezdu ke mě klasika. Uvařil čaj, rozsvítil svíčky, pustil hudbu a vytáhl masážní olej. Lucka hned ochotně spolupracovala. Shodila triko, shodila podprdu, aby se neřeklo tak mi strčila bradavky do pusy a za chvilku už ležela na břiše a já ji masíroval. Pak sme si to prohodili a protože to ona vůbec neuměla a já u toho pomalu usínal, sem si ji přitáhl k sobě a chtěl jít na věc. V tom mě zastavila, že úplně nemůže a že si to dneska užiju jen já. Sakra, to se může stát fakt jenom mě. No, abych to nezakecal, si mě hezky položila na záda, vzala si ho do pusy a já si užíval jednu z nejlepších kuřeb co sem zatim měl. Fakt to holka umí.
No a pak to přišlo. Byl jsem zvyklej, že když už s holkou ležim v posteli, tak si začne vylejvat srdíčko a začne o sobě strašně moc mluvit. Tady bylo ticho. Já se snažil z ní vytáhnout cokoliv, snažil jsem se jí rozesmát, snažil jsem se udělat cokoliv, ale ona se prostě nerozpovídala. A když už o sobě něco řekla, tak to byly takový věci, že se mi přestávala čim dál tim víc líbit. Každopádně sem to trápění pak ukončil a usnuli sme. Ráno pokračovalo ve stejným duchu jako večer, takže nic moc. No rozloučili sme se a jeli si každej po svým - já do práce, ona domu. Pak sedím v práci a Lucka mi píše na icq přesně tohle:
Ahoj Martine ...tak trochu jsem teď nad náma přemýšlela a bohužel jsem došla k závěru, že by nám to asi neklapalo...byť ten výlet byl celkem fajn,ale bohužel celkově tam ta jiskra uplně nebyla:-( snad se na mě moc nezlobíš...a třeba zajdem někdy zase na pivko jako kamarádi;-)
No popravdě, po tom, jak sem ji poznal trochu víc, bych to dřív nebo později udělal taky. Ty holce je 26, nemá vůbec jasno v tom, co chce v životě dělat, nemá žádnej cíl. Přijde mi, že se jen tak bezcílně plácá na místě a nejhorší na tom je, že jí to vyhovuje.

Takže opět na začátku. Ale jsem rád, že jsme to zkusili. Nemusím si nic vyčítat a rvát si vlasy, co by mohlo být kdyby....
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 14. Květen 2011, 19:41:36
14.5.2011 - Někdy se čekat vyplatí

Opět po dlouhé době se vracím, abych se s Vámi podělil o pár střípků z mozaiky mého života. Slibuji, že tento zápis (nečekejte žádný field report) bude dost peprný a ukáže Vám, jak zmatený může být myšlení holek  Úsměv

V posledním příspěvku z 19.2. jsem na konci zmínil, že se vracím do hry s HB10, se kterou sem se seznámil v Retru už poměrně dávno. Tehdy mi napsala po poměrně dlouhé době, že bysme mohli něco podniknout. Nebyl jsem proti, nicméně za 2 dny si to rozmyslela s tím, že to není nejlepší nápad a zrušila to. Měli jsme tehdy poměrně bouřlivý rozhovor, který jsem zakončil větou "Až dospěješ, tak se mi třeba ozvi". Tím jsem to tehdy ukončil a od té doby jsme se spolu nebavili.
O to víc jsem byl překvapenej, když mi asi před 14 dny napsala, jestli bysme někam zašli. Samozřejmě, že jsem k tomu přistupoval s rezervou. Nicméně předchozí situace se neopakovala. Skutečně jsme se domluvili na termínu, na místu a dokonce to ani nezrušila. Takže jsme se v úterý sešli a šli si sednout na parník na pivo. Bylo nádherně, takže jsme tam vydrželi docela dlouho = vypili sme toho docela hodně. Oba jsme měli 4 piva, což s křehkou holkou trošku zahejbe. Asi bych měl zmínit, že jsem na to rande šel s tim, že ji v tom pořádně podusim. Ať se holka pořádně snaží, když to celý zpískala sama. A myslim, že se mi to docela podařilo Úsměv Nicméně, večer postoupil a alkohol se vsakoval do krve. Po 4. pivu navrhla, že bysme se ještě mohli jít projít na Petřín. Já jsem proti samozřejmě nebyl. Cestou se do mě zavěsila, jednak proto, že bylo lehce opila, druhak proto, že ji nic jinýho nezbývalo Úsměv Navrhl jsem, že bysme mohli jít na vyhlídku, kterou tam moc dobře znám a kde už jsem parkrát s holkama byl. Cestou mě sama začala prosit, abych jí dal pusu. Já, jako správný gentleman, jsem odmítl s tím, že jí pusu dávat nechci. Jen ať se dusí. Bohužel, na vyhlídce jsem podlehl. A popravdě, vůbec mi to nevadilo. Užívali jsme si tam jak krásnej výhled na Prahu, tak i vzájemný ošahávání, který teda hlavně iniciovala ona. A já bych byl blbej, kdybych se bránil a nepřidal Úsměv
Kdo to tam trošku znáte, tak možná víte, že o kousek nahoře jsou dřevěný schody, po kterých se dostanete nahoru na louku. My po těch schodech vylezli a celá louka byla jen naše. No i když, občas tam prošel někdo se psem po cestě. My ale našli jinou cestu, po který sme se dostali k starý zavřený bráně. Naštěstí, nebylo na nás skoro vidět. Co se tam pak rozpoutalo, to sem fakt vůbec nečekal. Shrnu to do několika bodů - ruce v kalhotech, kalhoty u kolen, něco v puse, jazyk někde, prsty někde a závěrem něco někde nebylo Úsměv Ona chtěla, já nechtěl. Měl jsem k tomu hned několik důvodů. Za prvé jsem čistě nechtěl, aby k tomu poprvé mezi náma došlo na Petříně a jen díky alkoholu. Za druhé jsem přemýšlel co se změnilo, že najednou je tak přítulná a stačí jí jeden večer k tomu, aby se se mnou chtěla vyspat. A za třetí jsem prostě nechtěl. Stačilo mi to, co jsme tam dělali Úsměv Její rekace byla, že jí to budu muset někdy vynahradit. S tím samozřejmě počítám Úsměv Vzhledem k tomu, že už bylo docela pozdě, tak jsme se sebrali a šli na metro a jeli každej domu.
Dneska jsme spolu jeli na výlet - opět to navrhla ona. Bylo to super, celou dobu jsme se výborně bavili, pošťuchovali se a celkově mi to přislo hrozně fajn.
Takže, abych se vrátil k nadpisu, někdy se vyplatí čekat. I když je to úmorný, i když jsem mezitim dělal různý věci, o kterých kdyby věděla, tak by k tomuhle asi nedošlo, i když bylo dohadování s ní šílený. Mám namířeno do LTR, KONEČNĚ Úsměv

Samozřejmě uvítám vaše komentáře k tomu, co se u ní mohlo změnit, že po mě najednou jde jak slepice po flusu? Já se jí na to dneska otevřeně zeptal a její odpověď byla, že tehdy byla dost brzo po rozchodu a že vážně nevěděla, co chce v tu dobu.

PS: Trošku odbočim od reportu. Sraz byl super - bylo fajn vidět Comanche, Aleše, Renda a všechny další kluky, kterým bych se chtěl upřímně omluvit za to, že jsem si nezapamatoval jejich nicky Úsměv
9  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 19. Únor 2011, 20:06:10
Kamarádi, přátelé,
v první řadě se omlouvám, že jsem se odmlčel na tak dlouhou dobu, ale jak říká joei, nechtělo se mi psát. Za tu dobu se událo spousta zajímavých věcí, spousta věcí, který by stály za zmínku, spousta zajímavých closů, ale lenost byla silnější.
Nicméně teď, s blížícím se koncem zimy, se mi do žil vlévá nová dávka energie, což znamená, že šmoula se vrací a s ním i jeho reporty (doufám, že budou stát za to a neřežu si teď pod sebou větev Úsměv)

Abych odpověděl na Vaše otázky ohledně "SMS game girl". Do třetice to vyšlo, zašli jsme na víno, udělali si krásnej večer. Nicméně holka fakt neskutečně zaneprázdněná, studuje 2 vysoký školy, k tomu na jedný si dala ještě 2 ročníky dohromady, k tomu ještě pracuje, no prostě nechápal sem. Takže na konci rande jsme si dali pusu a oba odjeli k svým domovům. A pak už jsem ji nikdy neviděl, ani ji nepsal, nic.

Potkal jsem spoustu holek, líbal se se spoustou holek, ošahával už ne takovou spoustu holek a spal s ještě menší spoustou holek Šťastný, ale žádnou paní šmoulovou sem nenašel. Nicméně, nevzdávám to. Vím, že ta jedna někde je a že dřív nebo později ji potkám. Ale do tý doby si budu užívat...

A popravdě se teď vracím (resp. ona se vrátila sama) trošku do hry s HB10 z tohoto reportu, tak uvidime, co z toho bude. Kdo ty moje bláboly trošku sleduje, tak ví, že sem s ní byl na v daytech a pak to ona stopla s tim, že chce být chvíli sama.
Jedeme do Retra, kde probíhá oslava narozenin klubu. Cestou potkáváme další kluky, takže nás tam jede opět asi 10. Je tam strašně narváno. Stojíme vedle sebe u parketu a tancujeme. Je na nás docela pěknej pohled. Kdybych nás neznal, řekl bych ,že fakt jenom čumíme co tam je a nikdo se k ničemu nemá. Před náma tancuje nádherná štíhlounká blondýnka s naprosto hroznou kamarádkou. Ale nikdo se k ničemu nemá. Holky pak odcházej z parketu bez toho, že by je někdo z nás otevřel. Fakt jsme výborný PUA’s. Za nějakou dobu zahlýdnu blondýnku, jak postává u sloupu a znuděně kouká na parket. Nedá mi to a jdu za ní:
Já: Ahoj, přijdeš tak strašně sexy jenom mě nebo je nás tady takových víc? (thx M2F)
Ona: (směje se) No to já nevim
Já: Počkej, ty se jich neptáš?
Ona: (ještě víc se směje) No popravdě ani moc ne.
Já: To mi chceš jako namluvit, že jsem jedinej, kdo tě dneska přišel oslovit? Tomu sama nevěříš
Ona: To ne, ale nikdo mě nezaujal. Jen mi vždycky koupili drink.
Já: Vy ženský jste hrozný. Necháte se pozvat na drink, ale pak kluka odkopnete
Ona: Ale já za to nemůžu. On mě pozval sám
Já: A ty si přijala
Ona: Přijala
Já: (chvilku probíhá nějakej fluff talk) Já mám docela žízeň, tak si půjdu koupit něco k pití. Jdeš se mnou?
Ona: (oznámí to kamarádce a jde se mnou)
Já: (na barmanku) Já bych si dal colu. (otáčím se na HB) Ty si neobjednáš?
Ona: (kouká na mě tak, že mám strach aby jí nevypadly oči z důlků)
Já: (platím za sebe, ona taky za sebe)
Pak probíhá nějakej fluff. Nemám energii na nějaký pickup triky, takže se bavíme úplně normálně o všem. Pak mi navrhuje, že by se ráda vrátila ke kamarádce (tohle mě sere, to sem vůbec nezvládl). Já se odděluju, že se půjdu podívat za kamarádama. Za chvíli se tam vracím, oznamuju že jdu už pryč a že bych s ní rád zašel na kafe. Souhlasí,  vytahuju mobil a všimnu si, že mám nepřijatou zprávu, stornuju to, dávám jí mobil, vyťukává číslo, ukládám, loučíme se, odcházím.

Let the game continue

PS: Kdybyste někdo věděl o nějakým bydlení v Praze, tak mám zájem. A myslim to vážně. Takže kdo chce bydlet se Šmoulou??
PS2: TominO: Smůla existuje
10  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 31. Leden 2011, 22:00:44
Přesně jak říká Joei "nepotřebuješ originální otvírák". Vím, že to bude trochu (hodně) offtopic, ale o vikendu jsem byl doma a s kamaradem jsme vyrazili na pivko a pak do klubu. Stavovali sme se jeste v Tescu na caj (byla hrozna kosa) a potkali jsme tam nadhernou holku, blondynku, kratky saticky, nadherne vyfintena. Kamos na ni koukal a jen valil oci s tim, ze to urcite bude nejaka mazoretka (fakt netusim, jak ho tohle napadlo), ale ze je fakt mega vonava. Ja mu rikal, at jde za ni a zepta se ji na ty mazoretky, vzdyt o nic nejde. Co mi tam pak rekl, je dost nepublikovatelny, ale shrnu to slovy "ty si se snad posr.., ja tam pujdu a reknu ji takovou pic..inu. Si tam bez sam, kdyz ses tak chytrej". Ano, presne na tohle jsem cekal. Rekl jsem mu "ok, jdu" a sel jsem za ni. A ano, otevrel jsem ji vetou "Ahoj, prosimte muzu se te na neco zeptat, ty jsi mazoretka?". Pak jsem si vyborne popovidali, porad se smala, mela nadhernej usmev a uplne me jim nakazila. Tancuje v tanecni skupine a jeli na ples s predstavenim. Vymenili sme si cisla, rozloucili se a sli si kazdej po svym. Kamos neveril vlastnim ocim a tvrdil mi, ze sem si to cislo urcite vymyslel, ze jeji byt nemuze.

Každopádně, Filipe, moc ti to přeju. Vim, jak dlouho sis za tím šel a kolikrát jsi tvrdě narazil (tyjo úplně vidim tu paralelu se mnou :-D). Ale je to přesně tak, jak říkám "Jednou se to musí zlomit a ta snaha se ti několikanásobně vrátí". Užívej si to, zasloužíš si to ;-)
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: ozvat se chlapovi? kdy: 23. Prosinec 2010, 23:10:07
pokud to byl šmoula tady v fora, tak to číslo nesháněj:-D to je takovej lovec kolegyň.
Já to určitě nebyl, to bych si přece pamatoval  Smějící se


Ale moje rada je stejná jako všech ostatních (i když už je asi trošku pozdě). Vezmi mobil, klávesnici, fax, morzeovku, poštovního holuba,... cokoliv, co uznáš za vhodné a ozvi se mu. Nic horšího, než že ti neodepíše, se ti stát nemůže ;-) Navíc, chlapovi strašně zalichotí, když se o něj snaží holka. Tak šup, šup
12  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 23. Listopad 2010, 20:34:23
SMS game continues

Jak dlouho tohle může pokračovat??

Pátek 19.11.
12:47 ... Ja: Ahoj ***,tak jsem celou noc premyslel,oka jsem nezamhouril,vypil snad 2 litry kafe,dokonce sem si napsal papir s + a - (zustal prazdnej) a vymyslel jsem 2 reseni:)) Bud to nebudu hrotit,reknu par ukrajincum a proste te unesu;) a nebo se sejdeme za 5 tydnu 24.12. kolem paty odpoledne:) Ani jedno reseni neni optimalni,,takze ty si otevres diar a najdes tam nejakou malou skulinku,kdy toho budes mit strasne moc a budes si chtit odpocinout;)Jakej je to napad?Dobrej?Zatim pa

Utery 23.11.
16:10 ... Ona: Ahoj:-)no, protoze mam strach,ze bys usporadal demonstraci,kdybych nenasla skulinku:-D;-),rikam tedy ok.Navrhuji klasicky pristi ctvrtek po 21h v *** ;-)Muze byt?Úsměv

Že by to do třetice klaplo? To se dozvíme ve čtvrtek  Mrkající
13  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 18. Listopad 2010, 22:08:47
SMS game continues

Právě teď jsem měl sedět u sklenky vína a kinovat HB9,5. Vzhledem k tomu, že píšu tenhle report se dá usuzovat, že tam nesedim:

Středa 17.11.
16:42 ... Ja: Ahoj ***,jak jsi straviladnesni svatek?Predpokladam,ze vcera byla nejaka party,takze dneska odpocinek:)Ja byl demonstrovat na Narodce a schytal sem jich par obuskem:)Ale nemusis o me mit strach,par kopancu jsem taky rozdal;)Ten zitrek plati?Opet v 9?Opet na Muzeu?Opet u drogerky?Nebo ne,primo pod ocasem kone;))M

Čtvrtek 18.11.
21:04 ... Ona: Mam zpozdeni,15min.Promin;-)
21:13 ... Ja: Ja tam ale nejsem.Sem ti vcera psal,jestli to plati a ty si se nevyjadrila.Takze asi budeme muset domluvit do tretice novy termin.Navrhni...
21:39 ... Ona: V pohode;-)Moc se omlouvam.Chovam se asi dost neslusne,ale mam toho ted nejak silene moc a dostavam se do skluzu.Blizi se na me x deadlinu a prilis malo casu.Tak se nezlob,ale je asi zbytecny ted neco hrotit kdyz ja na tom budu cim dal tim hur:-(Neni to nic osobniho,opravdu, rada bych te poznala,ale v horizontu 5 tydnu budu na tom casove stokrat hur nez doted.A nechci se k tobe chovat jako hulvat:-(Mej se.Pa

Zajimavy, skutečně zajímavý. Vůbec netušim, jak na to reagovat Úsměv
14  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 15. Listopad 2010, 22:45:01
12.11.2010 - Šmoulova stříkačka

Scházím se se Sunem v naší oblíbený hospůdce. Už tam se dostáváme do výborný nálady, laškujeme s barmankou a celkově se cítím, že tento večer bude jeden z těch, na který se nezapomíná (čti LEGENDÁRNÍ). Následně se přesouváme do Lucerny, kde už čekají ostatní kluci. Tam je už všechna zábava v plném proudu. Taneční parket pulzuje, energie by se dala chytat a prodávat na černým trhu. Je nás celkem asi 10 a to znamená jedinou věc - spoustu zábavy. Ze začátku rozjíždíme jerk style. Tohle jde samozřejmě nejlépe úchylovi Sunovi. Vůbec nemá zábrany přijít k holce a do očí jí otevřít tím, že by ji chtěl vošukat a strkat jí ho do zadku až by řvala bolestí. Úchyl Smějící se Já na tohle nemám, není to můj styl, nesedí to ke mě. Nicméně vyzkoušet se má všechno a já se tomu nebránim. Otvírám 2set s tím, že bych se s nima chtěl vyspat s oběma naráz a že bych jim nejradši rozmačkal ty jejich luxusní prdýlky. Holky se strašně smějou a chvilku si spolu povídáme. Pak odchází a já se vracím za klukama. Až do teď to byl večer jako každý jinej, ale já sem už tušil, že se stane něco velkýho. A taky že jo.

Stojím u parketu ještě s dalšíma PUAs, když kolem mě projde holka (třeba Monika) - není to žádná SHB, ale něco z ní vyzařuje a HLAVNĚ má obrovský prsa. Absolutně bez přemýšlení se za ní vydávám a otvírám něčím, co mělo něco společnýho s těma melounama. Bohužel si toho moc nepamatuju, ale zhruba tak po 20 vteřinách sem ty 2 nádherný útvary už držel v ruce a hádal se s ní, jestli to jsou čtyřky nebo pětky. Nakonec sme se shodli, že jde o pěkně nalitý čtyřky Slintající Monika se výborně baví i přesto, že já jí říkám věci, který bych ještě tak před dvouma rokama nedostal před neznámou holkou přes pusu. Jdeme na chvilku tancovat, chytám ji za zadek, hnětu melounky, strkám jazyk do pusy a ona spolupracuje. Pak si jdeme sednout, hned vedle parketu, kde je světlo a stojí tam mraky lidi. Monika mě začne hladit po noze a já jenom pronesu "přihořívá". Začne se smát a rukou mě začne hladit po rozkroku. Vidím ji na očích, že se jí to líbí. Že se to líbí mě snad ani nemusim zmiňovat. Sedím hezky rozvalenej na židli a jenom pronesu, že je srab. Okamžitě pochopí kam tim mířím "ale jsou tady kolem lidi". "Mě žádný lidi nezajímaj, to je jejich problém, že tady jsou". Najednou mi položí svoji kabelku na rozkrok a zajede rukou pod kalhoty. Chvilku si to užívám, pak se k ní naklonim a ptám se jí, jestli aspoň trošku tuší, co bych s ní chtěl dělat. Naprosto nevinným hlasem řekne, že ne. Tak ji do očí říkám "Chtěl bych s tebou šukat", "Bože, ty jsi tak krásnej, já bych chtěla taky, ale mám 7 let přítele. Nemůžeme spolu mít sex" ... "Já ale neřekl, že s tebou chci mít sex. Jen chci zažít noc, na kterou ani jeden z nás nezapomene. A chci, aby se ti to líbilo stejně jako mě" a dávám jí ruku na rozkrok. Dívá se mi do očí a pak pronese naprosto šokující větu "Co kdybych ti ho vyhonila, chtěl bys?" ... "Ale ne tady, pojď se mnou". Beru ji za ruku a odvádím nahoru na balkón. Nemusim vám snad říkat, že jsem nadrženej jak stepní kozel. Na balkóně je spousta lidí, ale to nás nezastaví. Sedáme si úplně do kouta, ale i tak je na nás docela dobře vidět. No co, aspoň budou mít lidi o čem mluvit co viděli Smějící se Okamžitě mi rozepíná kalhoty, vytahuje ho ven a dělá to, co umí nejlíp. Já jí to chci oplatit stejnou mincí, ale zastavuje mě a říká, ať si to užiju, že ona si to užívá strašně moc. Tak ji aspoň zabořim hlavu do těch čtyřek a hnětám. Šeptá mi do ucha, jak je krásnej a velikej a já zjišťuju, že Monika je fakt neskutečně šikovná. Ještě chvíli si to užívám a pak to přijde .... stůl, židle, kupodivu na sobě nemám vůbec nic Smějící se Šikovná holka. Pak vytáhne z kabelky papírový kapesníčky, já, jakožto správný gentleman jí je podržim a ona mě hezky osuší, zapne, vezme za ruku a odvádí pryč. Lidi jsou hrozný prasata a bůh ví, co tam kdo dělal, fuj. Jdeme tancovat, líbáme se, bere mi ruku a dává si ji na prsa - fakt se jí to líbí. Několikrát mi opakuje, jak se jí to líbilo, jak jsem krásnej atd. Pak se už blíží konec, chce na mě číslo. Jo proč ne, myslim, že si ho zaslouží. Ještě chvíli se spolu líbáme, prozkoumáváme spolu její čtyřky a pak už je jenom konec. Každej jdeme svou cestou a až když ulehám do postele mi přichází smska "Dobrou noc..."
15  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Joeiho deník kdy: 13. Listopad 2010, 17:57:38
Ano, pozvala si tě domu po pěti větách.

Ta holka tam šla s tim, že pokud ji někdo zaujme, tak si ho odvede. A pak potká takovýho sympaťáka, kterej je spokojenej ve vztahu (ženský to vycítěj), kterej ji zaujme, kterej si s ní zajímavě povídá, tak prostě neodolá Mrkající
16  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 11. Listopad 2010, 18:21:01
SMS game continues

V úterý jsem měl mít day2 s HB9,5, kterou jsem zmiňoval v předchozím reportu společně se SMS game. Věci ale vzaly trošku jiný spád:

Pondělí 8.11.2010:
18:12 ... Ja volám - Ona nezvedá
18:58 ... Ja volám - Ona nezvedá
19:30 ... Ja: Ahoj ***,teda ty jsi ale obrovskej looser.Vzdyt vis, ze telepatie nam moc nejde:)Zitra se teda sejdeme v 9 na ***. Pekny vecer, ahoj

Úterý 9.11.2010:
11:08 ... Ona: Ahoj Marti!Moc se omlouvam,ze sem se neozvala,ale lezim s nemoci v posteli a neni to lepsi.Takze,byt je mi moc lito,musim odvolat ten dnesek.Doufam,ze se moc nezlobis,ale je mi fakt zle:(Kdybys chtel,muzem se domluvit na jindy,treba pristi ct,to muzu zas az v 9,pokud nechtel,tak promin a mej se pekne.Zatim pa
11:33 ... Ja: Zlobim,strasne moc se zlobim.Tak moc,ze i kdybych se zlobil o polovinu min,tak se budu zlobit moc:) Tak se koukej poradne zachumlat pod perinu a at jsi co nejdriv zdrava;) Btw co se sejit nekdy,kdy muzes driv nez v 9?Precijenom vecernicek je v 7 a ja bych mel jit uz spat potom:)
16:57 ... Ona: :-)no nerada bych narusovala tvuj spankovy rezim,ale se mnou je to trochu tezsi;-)To ze muzu od 9 je dobry.Ostatni dny sem busy do 10 ci pozdeji:/ Takze bida:D Pa
20:41 ... Ja: Wow tak v tom pripade to beru jako neskonalou poctu.Jediny volny vecer:)To ozelim i to usinani s vecernickem:)Chudak kluk v papirovy cepici:) Tak s tim budu pocitat tedy ve ctvrtek (pristi tyden samozrejme). Dobrou noc a brzy se uzdrav


Jo, máte pravdu, taky v tom vidim, že to asi nemá smysl, ale baví mě to se s ní takhle škádlit přes smsky. Nijak to neprožívám, nijak to neřešim, nijak to nehrotim. Rád se s ní uvidim a jestli se něco stane, to nechám ve hvězdách...
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 02. Listopad 2010, 13:31:34
Nečekané

Minulý týden ve středu 27.10. byla v Občanské plovárně právnická párty. Tzn spousta mladých právniček (čti spousta HB9 a víc) + několik málo PUA's.
Celý večer jsem se tam věnoval jedné holce, se kterou jsem se dal do řeči na baru, pak sme se líbali na baru, pak sme se osahávali na baru atd. Nicméně, nebyla to holka pro mě a ani já kluk pro ni. Proč ale tuto akci zmiňuju je jiná věc. Šel jsem tam an záchod a před nima stála HB9,5 vysoká štíhlá kudrnatá blondýnka. Už ani nevim, jak jsme se dali do řeči, ani o čem jsme se bavili, ale vim, že to netrvalo moc dlouho. Jen vim, že jsme se celou dobu smáli. Pak mi oznámila, že musí jít za kamarádkama, takže následoval klasika NC (při kterým mi říkala, že mi dává skutečně pravý číslo. Že většinou dává falešný) a KC.

Následující sled událostí radši napíšu chronologicky:
29.10.
Píšu SMS s tím, že jsme si toho u záchodu nestihli moc říct a že bysme to měli dohnat u sklenky vína

31.10.
19:27 ... Ja: Ahoj, nechapu proc si mi to cislo davala s poznamkou, ze je pravy, kdyz pak ani neodepises. Skoda. Mes se, ahoj
19:41 ... Ona: Joj, tady je nekdo vztekloun;-) Moc promin,nebylo to zamerne ani nic osobniho, jen sem mela dost sileny a busy dny. Navic sem tak trochu looser na "smskovani"Mrkající tak se nezlob. Pokud pozvani stale plati,pujdu rada,ale muzu az pristi tyden. Pokud neplati, tak se omlouvam a tesilo me:-) Zatim pa
20:16 ... Ja volam - Ona nezveda
20:29 ... Ja: Tak nejenom looser na smskovani ale i na volani:-D Ale to neva,pokusim se s tebou spojit telepaticky;)Zkus se chvilku soustredit,pohodlne si sedni, zavri oci a az ucitis takovej zvlastni pocit,tak to je ono;)Ty tomu asi neporozumis,pro novacky je to slozity,ale neboj. Ja ti to pak napisu,na cem jsme se domluvili;)
20:57 ... Ja: Teda reknu ti,ze takhle zajimavou hlavu jsem uz dlouho nevidel:)Jen tech prav je tam nejak malo:-D Ale k veci.Rikala si, ze v utery v 18:00 se ti to hodi.Misto jeste doladime.Jinak asi si to uz poznala,ale pozvani stale plati;)Pekny vecer
21:07 ... Ona: Mam podezreni,ze se nam spojeni nejak nepovedlo:-D;-)Ut od 6 je totiz az od 9,ale to je dobry,kazdej mame problem s necim jinym:P Šťastný Ja budu na *** tak nekde tam by to bylo fajn;)Technicka pozn. pocitas ze to je az za tyden?;)papa
21:30 ... Já: Ja byl v te hlave tak zmatenej,ze jsem si to asi popletl.Nejspis bylo to cislo vzhuru nohama:)Jasne ze pocitam pristi tyden.Na to me upozornovaly ty neonove napisy co jsi tam mela;)Misto jeste doladime.Zatim ahoj


Ano, vim, že jsem psal mnohem víc, než ona. A vůbec mi to nevadí. Ona spolupracovala, bavila se a to je podle me to nejdulezitejsi.
Horsi je, ze to vypada na peknou workoholicku, takze nevim, jak tohle dopadne.
18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 02. Listopad 2010, 10:13:31
Ty vole, co kecáš, však jsi v MHD skoro sbalil holku přes její maminku a ještě ti nabídla čokoládu:-D
It was lege.....n.... dary!

Vždyť říkám, že sme byli vožralí jak cep Šťastný
19  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 02. Listopad 2010, 09:26:45
to RoflaS:
Děkuju Mrkající  Kdyby si byl ženská, musel by si být min HB9 abych tě chtěl svést Šťastný
Jinak máš pravdu. Mě to baví to užívání si a seznamování s novejma holkama, ale přesně jak říkáš, mi chybí nějaká holka, který bych se mohl svěřit se všim. Tenhle topic určitě působí tak, že si chci jenom užívat a nechci se vázat na žádnou holku. Ale realita je trošku jiná. Po pravdě bych si dokázal představit páteční večer tak, že si spolu sedneme, otevřeme si lahvinku vína, pustíme si nějakej film a bude nám oboum dobře. A ne že se budu honit někde po klubech a půjdu spát ráno v 6. Jenže tohle chci právě dělat s holkou, o které budu přesvědčenej, že k ní cítim víc, než jen chvilkové oblouznění.

Jinak s balením v MHD mám naprosto minimální zkušenosti. Dělal jsem to asi 4x, ale to sem byl vždycky v alkoholovém opojení Úsměv Nemám problém na streetu, ale přeci jenom v MHD se při balení necítim moc dobře
20  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 02. Listopad 2010, 08:55:01
Jo Barzini, čte se to dobře, ale....
Ty hraješ výborně, dokážeš holku dostat tam, kam chceš (do jaký míry to je vzhledem a do jaký pickup skillem nechám otevřený), ale pak prostě vyměkneš, lekneš se a couvneš. Fakt nechápu proč.
Přečetl jsem si report, kterej si sem psal někdy v srpnu a teď ten poslední. A upřímně, nevidim v tom žádnej rozdíl. Žádnej posun. Prostě to nejdřív rozehraješ tak, že by se ta holka přímo uprostřed parketu svlíkla, strčila ti ji před pusu, přitom by svlíkla tebe a pak by se sama narazila. Jenže ty se toho lekneš a couvneš. Vždycky, zase, znova, pořád. Proč?

Citace:
Byl to nádherný pocit, dvě nadržený 20letý kočky, které ačkoliv měly trochu víc vypito, byly prostě nádherný. Tančíme a vrtí se o mě dvě krásné buchtičky, najednou cítim ruku jedný z nich na svým rozkroku. Usmívá se a druhá nic nenamítá. „Strašně mě přitahuješ a musím se hodně držet abych odolala...ale mám přítele..Mám ho ráda víš“ “ povídá brunetka. „Rozumim ti, děláš dobře.“ Výbornej tah. Vyprovokoval si ji. Dal si ji najevo, ze o ni nesotjis, i kdyz ona se ti trela prckou o pero Otáčím se a začínám líbat blondýnku Dalsi super tah, jeste vic si vyprovokoval brunetku (jedna z mála holek, co líbila skvěle), druhou to evidentně vzušovalo a začla opět jakkoli mě osahávat. „Nechápu holky, jak se na vás mohly kluci vykašlat..“ Proc??? Proc takovejhle blabol?? Mel si tak velkou attraction, ze to bylo v poho, ale uz to nikdy nerikej. Nikdy pred holkou nemluv o jinych klucich Byl to sice kompliment, ale holky byly spokojený. Tančili jsme asi 20 min vkuse, ale na čas se člověk v takové chvíli nesoustředí. Kdykoli jsem začal líbat blondýnku, cítil jsem jak je nadrženější a nadrženější její kamarádka. Super eskalace Cítim zase ruku na svém rozkroku a horký dech na svém krku. „Seru na něj, je to hajzl....“ Tady se to zlomilo. Uz to provokovani nevydrzela a sla si za tim, co chtela Brunetka otáčí mojí hlavu a začíná mě líbat. „Nechci, aby si měla kvůli mně blbý svědomí. -To nebudu" Dej si facku a pak hend jeste jednu a dalsi a dalsi. Tohle fakt nechapu. Ona ti rekne, ze je to hajzl a ty ho zacnes branit? Proc??? chtěla mě opět políbit, ale nemohl jsem nechat blondýnku samotnou.

Bylo to skvělý ačkoliv jsem se bál, že někde vyjde Mr.Steroid a dostanu do držky, ale ten adrenalin je prostě lákadlo.

Ptám se blondýnky jestli bydlí sama, říká že jo (Vděčím za inspiraci Šmoulovi, díky). Proc ses ji ptal, kdyz si toho pak nevyuzil? Kdyz uz teda brunetka odesla, tak proc si nerekl blondynce, ze jdete domu (cti jdete k ni)
Brunetka, ale po chvíli prohlašuje: „Hrozně ráda bych to dneska udělala, ale ten přítel mě blabla...Nezlob se.“ Tady si ji mel chytit za zadek, hodne drsne polibit, pak prejit k uchu a poseptat ji "Je to hazl, ser na nej"
Odešla a zůstal jsem tam s blondýnkou. Tak jsme jen tančili a já nějak vychladl.
Hele půjdu, měj se krásně. Loučili jsme se tam ještě dlouhými výkusy, ale bylo to super. Chjo, nebylo to super, bylo to na hovno. Priznej si to
Rozloučit se s úsměvem na tváři a dobrým pocitem vyrazit dál, tak se mi to líbí. Snazis se lhat sam sobe, ze ti to je jedno. Ze ty vlastne ani sukat nechces. Ty se s tema holkama chces jenom libat a pak loucit


Barzini, zni to drsne co sem napsal, ale ty vis, ze to myslim dobre. Ses fakt dobrej, mladej, dobre vypadas, ukecanej, ale to, ze sebe furt delas hodnyho kluka, ti je na obtiz. Možná se pletu, a byl bych rad, ale pokud budes stale takovej, tak na to jednou doplatis. Jednou se to otoci proti tobe. Udelej ze sebe trosku hajzla. Posune te to mnohem dal Mrkající
21  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Pozvánky na CG, Sarge, atp. kdy: 14. Říjen 2010, 22:31:44
já plus další puas 15.9.2010 sraz před Retrem (praha) 22:30

Sakra, chtěl jsem jít, ale 15.9. to už fakt nestíhám  Smutný Smějící se
22  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 14. Říjen 2010, 19:26:47
Ava:
Respektovanej mafián? Úsměv Dobře já Šťastný
Jsem rád, že ty reporty působí tak, jak jsi popsal. Přesně s tím se je snažím psát. Nováčkům to pomůže se víc vžít do tý situace a do mých pocitů. Díky

Bobo:
Určitě dál piš svoje názory. To je přece smysl tohodle fóra.
Mě prostě zaskočilo, že si napsal, že jsem jako robot co chce opíchat každou holku a tím si ze mě udělal děvkaře. Ano, mám rád ženskou společnost, a baví mě to se s nima seznamovat a dobývat je, ale pro mě je to pořád člověk jako já. Má city a já je nechci ranit. Není to pro mě kus masa, kterej se jenom napíchne. To v žádným případě Vykřičník

Comanch:
Proč si myslíš, že je to lichotkový otvírák?
Mě přijde, že když v první větě, kterou holce řekneš, použiješ slovo sexy, tak tím ukážeš dost zřetelně, že máš sebevědomí a koule. Ano, lichotíš jí tim, ale na druhou stranu jí ukazuješ, že nejsi žádnej srab. Takhle ten otvírák chápu já


Nebudu končit. Nebudu říkat, že mě to baví pořád někde lítat, ale člověk zažije spousty srandy a jednou ta pravá prostě přijít musí!!
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 12. Říjen 2010, 21:41:05
Návrat na místo činu??

11.10.2010 - Hvězda
Zhruba tak po 3 letech se opět vydávám na Hvězdu. Je to klub, kde jsem poznal svou osudovou LTR. Na programu byla párty mediků, takže pln očekávání nádherných HB's jsem vyrazil se Sunem a Warriorem. Klub byl neskutečně narvanej a 2/3 lidí byly holky. Většina z nich navíc hodně pohledné. Skutečně bylo na co koukat. Byl jsem tam autem, takže žádný alkohol. I přesto jsem měl state docela dobrej.
Nejdřív jsem otevřel asi 2 holky oblíbeným otvírákem "Přijdeš tak strašně sexy jenom mě, nebo je nás tady víc?" Holky se smály, chvilku jsme si povídali, ale vždycky jsem ucítil, že to není z obou stran uvolněný. Až pak jsem ji uviděl. Prošla kolem mě, vysoká štíhlá blondýnka (říkejme jí třeba Simona). Já se k ničemu neměl až do chvíle, kdy do mě šťouchnul Sun s tím, ať jdu za ní. Sakra, jasně že tam musím jít. Doběhl jsem jí a otevřel úplně jednoduše "Holka, neutíkej mi." Začli jsem si povídat, povídat o všem možným i nemožným. Měl jsem pocit, že mluvím sám se sebou. Tak perfektně jsme si rozuměli. Konverzace byla tak plynulá, až jsem se toho lekl. Zjistili jsme, že toho máme hodně společného. Že chceme oba cestovat do těch stejných zemí, vidět stejný věci. Jí se zdálo zajímavý co jsem jí říkal já, mě co říkala ona. Moje vtípky brala se smíchem a občas mě lehkomyslně ze srandy plácla po břiše. Prstem mě chytala za knoflík u košile. Já ji občas pohladil po ruce, chytl za záda, hrál si s vlasama. Byli jsme jak 2 kostičky puzzle, které do sebe zapadnou s milimetrovou přesností.
Čas poskočil a přišla její kamarádka, že už půjde domů. Simona odpověděla, žepůjde taky, ale její kamarádka ji zarazila a řekla jí, ať si povídá dál. Pak se k ní naklonila a pošeptala jí do ouška, že nám to strašně sluší (ano, slyšel jsem to). Simona se na mě podívala a já věděl, že přemýšlí. Já ji to usnadnil, protože jsem chtěl už taky jet. Takže kamarádka odešla, já Simoně řekl o číslo, ta mi ho s úsměvem dala a slíbili jsme si, že půjdeme na kávu. Pak jsme se jeden druhému koukli do očí, já Simonu pohladil po vlasech, ona se ke mě naklonila a začli jsme se líbat. Jenom chviličku, jenom lehce, jenom takový oťukávání. Ale i tak jsem v tom cítil tolik energie...
Vzhledem k tomu, že jsem tam byl autem, tak jsem holkám nabídl, že je odvezu. Cestou jsme si povídali, vyptávaly se mě na všechno možný a padaly tam takový věty jako "Tyjo ty jsi dobrej" atd. Sakra, tohle přece není jen tak, to se neříká jen tak. Holky jsem odvezl, rozloučili jsme se, Simona mi řekla, ať se jí potom ozvu a já odjel.

Dneska jsem Simoně napsal, kdy má čas. Odepsala mi toto: "Ahoj Martine, vis, musim se ti k necemu priznat. Vcera byl moc fajn vecer a ja se nechala trochu unest, ale doma v *** na me ceka pritel... Promin"

Ano, historie se opakuje. Opět jsem na Hvězdě poznal úžasnou holku. Bohužel, tato úžasná holka patří někomu jinému. Přeju jí to, ale.... Přiznám se vám, že už pomalu nemám sílu pokračovat dál. Je toho na mě poslední dobou nějak moc. Potkám 3 úžasný holky, se kterýma si tak rozumim a vždycky je tam nějaký klacek, který mi leží pod nohama. Už mě to nebaví pořád poslouchat to, jak jsem úžasnej, a pak slyšet to "ALE". Mám sto chutí toho nechat a na všechno se vykašlat...
Třeba bude ráno moudřejší večera
24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 12. Říjen 2010, 21:08:13
Druha stranka veci je, aby si ludia vedeli ustrazit to, aby sa z nich nestali akisi roboti, ktorych jedinym zivotnym poslanim je approachnut a pretiahnut kazdu babu, ktoru vidia.
Bobo, sorry za trošku otřejší slova, ale píšeš blbosti. Vůbec mě neznáš, nikdy si se mnou osobně nemluvil, vůbec nevíš co za holku hledám a píšeš tady o mě, že jsem robot, jehož jediným cílem je sbalit a opíchat každou babu?
Přečti si ještě jednou ten příspěvek, co sem napsal. Kde tam vidíš něco o tom, že bych ji balil a nějakým způsobem ukecával k tomu, aby šla se mnou domu? Ta holka to prostě chtěla udělat. Udělala to sama, na základě svýho rozhodnutí.
A až budeš chtít příště hodnotit, tak někoho, koho znáš líp než mě. Protože kdybys znal mě, tak bys věděl, že já chci s holkama mluvit, chci je poznávat a hlavně chci s nějakou budovat vztah. Rozhodně je nechci využívat a zneužívat.


Všem ostatním moc děkuju. Skutečně to pro mě hodně znamená to co mi sem píšete. Budu se snažit vás v budoucnu nezklamat Mrkající
25  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 09. Říjen 2010, 12:10:25
Opět na začátku (po kolikáté už??)

Pokusil jsem se naposled vytáhnout modelku někam ven a konečně mi napsala něco, co začalo dávat smysl. Na začátku jsem nezmínil, že se nedávno rozešla s přítelem po 5letém vztahu. Přesně to mi uvedla jako důvod toho, proč chce zůstat nějakou dobu sama a nechce se na nikoho vázat. Pohonila moje ego tím, jakej sem úžasnej, jak jí se mnou bylo pěkně, ale přitom nezapomněla zmínit, že by mě nerada později zklamala. Že to můžeme teď nechat být a třeba později spolu někam zajít jako kamarádi. Že nechce teď jít do žádnýho vztahu, když si tím není 100% jistá. Každopádně aby postupně získávala tu jistotu, tak k tomu už jaksi ochotná nebyla.
Já jí na to napsal něco v tom smyslu, že nemůže očekávat, že se k ní budu chovat jako kamarád. Že s ní klidně někam zajdu, ale že její kamarád být nechci, že to nejde.
Jsou to hrozný bláboly, ale aspoň teď vim, na čem jsem. A přiznám se vám, že se mi docela ulevilo. Prostě ten pocit jistoty, i když negativní, je mnohonásobně lepší, než žití v nejistotě.


9.10.2010 - Retro
V Retru je volba nějaký Miss, takže tam takovej dobytek jako smoula nemůže chybět. Předtim jsem byl ještě s lidma z práce na pivku, pak ještě se Sunem na pivku a ještě nějaký panáky, takže stav byl více než veselý.
Otevřel jsem tam hodně holek (všechno HB) - všechno na otvírák "Jak je možný, že jsem tě neviděl na podiu, když se volila ta Miss??" Za celej večer jsem nedostal ani jeden reject. Akorát občas přilezl přítel a začal se cpát mezi mě a HB. Z toho jsem se fakt výborně bavil Smějící se Pak se na mě vždycky ještě otočil a řekl "Já jsem její přítel". No já mu na to ve vší slušnosti odpověděl "No a co? Mě tyhle kecy vůbec nezajímaj!"

Jdeme se se Sunem podívat na horní patro a zahlídneme krásnej 2set. Jedna vysoká HB9,5 a druhá menší HB8. Jdeme tam a hned otvírám vysokou brunetku. Krásně se usmívá. Začínáme si povídat (nepamatuju si o čem Úsměv) s tím, že víc toho namele ona. Já jen koriguju směr hovoru. Za chvilku vidim, že Sun ze setu odchází a toho si všímá i moje HB. Říká mi, že nechce nechat kamarádku samotnou, že tu jsou spolu a nikoho tu neznaj. Ok, není problém. Ptám se jí na kafe, souhlasí, dávám jí mobil, vyťukává číslo, sama se ukládá a prozvání. Loučím se - jdu na KC. Nejdřívv na obě tváře a když si jdu pro KC na pusu, tak na poslední chvilku s nádherným úsměvem uhýbá. Škoda, ale nevadí

Vracim se dolu a u baru vidim nádhernou HB10. Naprosto bez přemýšlení za ní jdu a otvírám na tu samou větu. Opět hroznej smích a okamžité upadnutí do konverzace. Říká mi, že má nahoře přítele. No a co? Má fakt nádherný tělo a taky se o tom bavíme. Beru ji za ruku a otáčím a prohlížím si zadek. Fakt luxusní. Ona se pořád směje. Pak ji za něj chytám a prohmatávám obě půlky. Takhle pevnej zadek jsem snad u holky ještě v životě nedržel. Ona se jen nádherně usmívá. Pak se jí zaměřuju na prsa (ty má fakt maličký). Říkám jí, že s tím by měla něco dělat, že to vypadá jak dudlíky. Opět se strašně směje. Během hovoru mě hladí po ruce a tak nějak celkově mám pocit, že attraction mám fakt vysokou. Každopádně v ten moment přichází její přítel. Já se ani nehnu, nemám potřebu se na něj dívat. Ona s ním chvilku mluvi, pak mě pohladí po ruce a s nádherně sladkým usměvem se se mnou loučí. Sakra, to bylo fakt neskutečně voňavý koťátko.

Pak jich bylo ještě hodně, ale nějak to všechno nestojí za zmínku s porovnáním s tímto:
Stojím u parketu a sleduju dění. Přímo přede mnou tancuje taková HB7 (možná je to už NG). Když do mě šťouchne poprvé, tak se otočí a chce se omluvit, ale přitom zahlídnu, jak se jí zalesknou oči. Tak tohle bude ještě zajímavý. Já nedělám vůbec nic - stojim, netancuju a mám ruce v kapsách. Tak to probíhá asi půl hodiny. Během té doby se o mě skoro pořád tře zadkem, hladí mě po nohách, chytá moje ruca a dává si je na břicho. Já nedělám stále vůbec nic - jenom nehybně stojim. Pak mě to už nějak přestává bavit, tak začínám tancovat a ona jen stupňuje to, s čím začala. Po chvilce ji chytám za ruku, otáčim ji čelem k sobě, kouknu do očí a líbáme se. Bez jedinýho slova se naše jazyky proplítaj tak divoce, až mi začínaj být malý kalhoty. Pak ji otáčím zase zády k sobě a tancujeme. Takhel strávíme zbytek večera - lepíme se na sebe, líbáme se, hladíme se úplně všude, líbáme se, zadek mi pořád vráží do klína, líbáme se,.... A to všechno pořád bez jedinýho slova. Pak už se mi nechce ani tancovat a říkám jí za ten večer první větu "Pojd, jdeme domu". Ona: "K tobě nebo ke mě?", "Ke mě, je to blíž". Chytám ji za ruku a odcházíme. Cestou spolu už mluvíme - vysvětluju jí, že jsem profesionální gigolo a ještě nějaký další nesmysly. Ona mi říká, jak úžasně líbám. Já vím Úsměv
No co se dělo doma vám už snad nemusím popisovat Super! A to vůbec nevim, jak se ta holka jmenovala...
Stran: [1] 2 3 ... 32
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS