Poslední příspěvky: joei

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Leden 2023, 20:53:41

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 102
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Joeiho deník kdy: 02. Červenec 2016, 21:15:10
4 roky a 5 měsíců od posledního příspěvku... neskutečný.

Člověk si toho prožil hodně a hodně se změnilo. V něčem je člověk pořád skoro na stejno, v dalších věceh je o míle daleko.

Žijte si své sny, radujte se z maličkostí, neřešte to, co nemůžete ovlivnit a snažte se tam, kde se snažit můžete:-)
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: První impuls při seznamování kdy: 13. Leden 2016, 18:22:18
Nefixuj se na party, zkus se seznamit pri akcich třeba i s kamarády.... při sportu, při koníčku, kterému se věnuješ. Tam to kolikrát vyplyne ze situace, navíc máš hned téma, o kterém se můžeš bavit. Nemusíš to lámat přes koleno.
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 09. Listopad 2015, 00:33:17
Podle me nejlepsi pristup je, kdyz mas chut zeny poznavat, milovat se s nima a zajimas se o ne... sam moc dobre ale zaroven vis, ze se nemuzes naplno odevzdat a byt trochu nedostupny.

Proto nejsnadneji ziskas holku, kterou treba puvodne na vztah nechces, ale ktera ti ucaruje, az ji zacnes poznavat. Jdes na to dobre, jen mi prijde, ze jsi moc brzo az moc citlivej a treba z tebe pak zensky necitej takovou oporu, jakou podle nich v tobe maji mit.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 02. Listopad 2015, 03:11:56
Ja myslim, ze na to nejdes zle, jen jsou chvile, kdy musis ukazat, ze nejsi jen samej vtipek, ale ze ti na te holce zalezi a ze dokazes byt oporou. Navic nemusi byt na skodu se trochu otevrit. Ona se ti taky otevre, pokud povedes hovor spravne. A pak uz je to neco, jako by se pred tebou holka svlekla, uz vi, ze ti ukazala neco vic a musi o vas premyslet. Jdes do tech holek s tim, ze ti na nich zalezi? Opravdu chces vztah a jsi ochotny mu dat, co je treba? Podle toho, o co ti jde, podle toho jednej.
5  Pokecání / O čemkoliv / Re: Ojetý káry kdy: 07. Říjen 2015, 05:33:19
A kdo má servisní knížku na 15 let starém autě? Většina majitelů bazarovek se na to vyprdne a servisuje u člověka, kterej to udělá za poloviční peníze a ještě tomu kolikrát rozumí líp než týpek v autorizovaném servisu.
6  Pokecání / O ženských / Re: Mají ženy jednodušší najít vztah? kdy: 07. Říjen 2015, 05:19:36
No přece aby to nebyla jen nána, která nic neumí, sedí doma, čumí na filmy a čeká, co její přítel vymyslí a ona mu pak za o dá... respektive ho nechá na ni lehnout....

A takovejch jsou podle mě mraky a myslejí si, že to stačí ke spokojenému dlouhodobému vztahu.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 07. Říjen 2015, 05:11:31
Problém je v tom, že moc tlačíš.... musíš ji občas odstrčit a pak zase přitáhnout.... ale jinak teda takovou holku nechápu.
8  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 10. Červenec 2015, 20:34:43
Pokud máš mentálně navrch, tak to s ní rozeber.... řekni jí, jak to vydíš ty a vyzvi ji, ať mluví o sobě, o pocitech. pokud jsi empatický, přečteš z toho mnoho informací, proč se třeba v danou chvíli chová tak, jak se chová....

Poznej ji, nalaď se s ní někdy na vážné téma.... může to být brané veselou formou, nemusíš se u toho tvářit, že ti umřel děda, ale nauč se s ní mluvit i o tématech, která jsou klíčová pro pořádný vztah. A pokud se ti nedokáže otevřít, poznáš, že je potřeba ještě budovat důvěru, dokud se ti ženská neotevře, nemyslí to s tebou vážně... chce to ale naslouchat, ne jen slyšet. Vezmi ji třeba na odpolední piknik.... netlač na to od začátku, vlastně tam jeď si to užít a pokud se ti bude zdát uvolněná, zeptej se na to, co tě zajímá, co jí brání v tom se ti poddat?
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zase do kolonky kamarád? kdy: 10. Červenec 2015, 20:22:46
Nemusíš být superatraktivní, stačí, aby se holce na tobě líbila jedna věc uplně maximálně.... moje třeba žere moje oči.

Ale je to o osobnosti, o tom, jak jsi sám vyrovnaný, jak demonstruješ, že jsi samostatný a podle thce to ale mít v tu správnou coho si přitáhneš holku.... ono to chce přestat řešit a ženský se najdou a chvíli tah na branku!

Čekal jsem, že za ty roky, co sem chodíš, tak ve chvíli, kdy ti řekne, že si potřebuje vyřešit něco s bývalým, tak automaticky couvneš a začneš hru - push and pull, že jí ukážeš, jaký emoce s tebou zažije....

Což jsi ji ale bohužel poskytl zjevně jen azyl, aby se mohla trochu vypovídat. Je to blbý, ale je to tak....
Ukaž, že jsi lovec.... u předchozí přítelkyně jsem byl v situaci, kdy ona chodila s klukem, který nevěděl, jak se k ženě chovat, já ji něčím učaroval a začal ji balit... po 14 dnech mi napsala, že to bylo fajn škádlení a že bude s ním, na to jsem jí napsal, že jsme to ještě nedokončili a nakonec z toho byl sice dost emočně vyhrocenej vztah, ale hromada super zážitků a vzpomínek a poučení.

Další se se nmou vyspala a protože byla ve vztahu a věděla, že by z toho bylo víc, nechtěla mi další dny už odepisovat.... tak jsem jí pak napsal sms, že musí být hrozné, když ví, že je do mě blázen, ale nemůže s tím nic dělat a že je lepší, když se schová, až na to reagovala, nezískal jsem ji, vlastně v tu chvíli už jsem ani nechtěl, ale zadostiučiněním bylo, že to pochopila a uznala...

Ve správnou chvíli musíš zaútočit a vědět, za čím jdeš a ne, že to zkusíš a že by to třeba vyšlo.... ty za tím jdeš, že tu kořist ulovíš a není možnost, že bys třeba místo šťavnatýho masa sežral jen její trus a říkal si.... jo jo, to byl pěknej lov, skoro jsem ji dostal, aspoň jsem ji ochotnal..... ale faktem je, že odpad je pořád jen odpad as to, co ochutnáváš není to, co dostaneš při úspěčném lovu, ale jen preudoochutnávka toho, jak si myslíš, že by to mělo vypadat, ale nikdy to nebude ono, dokud do toho nedáš vše. No a když ti tvoje kořist uteče, tak nesbírej její hovna, radši si ulov jinou....

Ty musíš vědět, co je v tvém revíru a hold když ti nedopadne jedna srnka, pořád víš, že jich je ještě třeba 5 k mání! Proto je chyba se hnát za jednou ženskou, ale je lepší zvelebovat svůj rajon, abys do něho přitáhl víc. Když už jsem u toho přirovnání, tak tvůj cíl je vybudovat oázu, palouček, kam se chodí srnky napít a odpočnout a ne místo, kde si budou mezi sebou šeptat, že tu žije medvěd, který žere hovna....
10  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 15. Červen 2015, 01:57:37
Jezisi, uz ji polib.... po takove dobe a takovem stravenem case je absolutne nezdrave na ni nic nezkusit. Sam se hrabes do pozice kamose, ty ji uzdravis dusi a pak skoci po jinem, ktery bude mit tah na branku. Ona na to ceka, potrebuje to.
11  Pokecání / O Vás / Re: Hohy by rád změnu kdy: 22. Květen 2015, 14:53:56
Hohy, zdravím tě.

Tvůj problém není tvá introverze, tvůj problém je právě to sebevědomí.
I sebevědomý introvert bude neskutečně působit na ženy. Třeba Karel Roden je introvert a tichý člověk a přesto si myslím, že má neuvěřitelné kouzlo nejen pro ženský.

Tvá sebedůvěra může pramenit z toho, že něco umíš skvěle nebo vypadáš skvěle. Jde o to, co je pro tebe důležitá hodnota? Aby jsi působil skvele na ženy, musíš být spokojený sám se sebou.

Rozklíčuj předně, kde je tvůj problém, v čem si sebe nevážíš a co chceš zlepšit? Knížky jako jak se stát alfou apod. jsou sice zajímavý studijní materiál, ale stejně je potřeba si z toho přebrat jen to, co potřebuješ, jinak budeš vypadat jako kretén, protože nebudeš v souladu se sebou. Nebudeš tzv. kongruentní.

Rozklíčuj to, pošli to sem a zapracujem na tom:-)
12  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 22. Květen 2015, 14:47:50
Takže je to na dobré cestě, ne? on opravdu každý dokáže udělat chybu a pokud si ji uvědomí a poučí se z ní, tak je to přece super!
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Hra, nebo prirozenost? kdy: 22. Květen 2015, 14:43:16
Na to není co říct..... ona si za chvíli nabije hubu a zjistí, že je to vůl, protože bude cukrovat zase s jinejma, bude z toho nešťastná a půjde zase za tebou..... a teď je na tobě, jak se zachováš.... tohle ti nezávidim. Úplně cítím to tvé zklamání, ale zřejmě je na čase jít dál.... i když je to tvrdý.

Třeba až příjde, bude dobrý jí tu šanci dát a zkázat, že s tebou se má tak, že už nebude nikdy hledat jiného...
14  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 19. Květen 2015, 09:19:09
Proč se ti nechce otevřít? Už se ti někdy stalo, že se u něčeho zarazila a nechtěla o tom mluvit? jak jsi se v tu chvíli zachoval... já místo toho, abych té své řekl, že ať si to teda nechá, tak jsem to z ní vypáčil, protože pro mě je komunikace důležitá a vědět o tom druhém skoro vše taky. A nepotřebuju, aby měla zábrany, protože to vytváří problémy.
15  Pokecání / O rozchodech / Re: Rozchod!Celý divný. kdy: 18. Květen 2015, 08:46:24
Třeba na ní padla ta opravdová deprese, ne teen deprese z toho, že má beďar, ale pravá deprese a v tu chvíli potřebuje podpořit, zkus s ní být, udělat jí radost. Pokud ti za to stojí a není to jen hysterka, která mění nálady podle počasí, tak si za tím jdi....

Já byl šíleně zamilovaný do ex, která byla přesně tou hysterkou, jsou to ženské, které tě totálně pohltí, miluješ je extrémně a pak je zase chvíli extrémně nenávidíš stejně jako ony tebe. S takovou to nikam nevede, ale pokud je to ženská, která není hysterická, třeba čeká jen a jen na tu podporu...

Velkej problém ale je ve vaší nekomunikaci... buď ji nedáváš činama dostatečně najevo, že jsi připraven zvládnout vše nebo si prostě spolu málo povídáte.... mnoho vztahů funguje tak, že se lítá pořád někde za kámošema, na akce, kouká na filmy, ale když se spočítá, kolik se toho namluví, je to špatně.

Každopádně místo toho, abych ji nechal být, tak bych jí řekl, že jí naopak nemůžu nechat být, protože ji miluju a každý, KAŽDÝ, problém s ní zvládnu!
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: lepení rozbityho kdy: 11. Květen 2015, 08:45:54
Ježiš... to je děsný, ženských jsou mraky, dokonalá neexistuje a pokud ano, rozhodně bude chtít chlapa. Vykašli se na to, ber to jako dobrou zkušenost a makej na sobě.
17  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Je to rozchod? kdy: 22. Duben 2015, 13:58:51
To, že je to konec může být přece i povzbudivé:-) Ale to jsi asi slyšet nechtěl. Vypadá to na konec, ostatně tak to sama řekla. Že jí to nebaví. Drsné, ale lepší než milion lží a výmluv.
18  Pokecání / O Vás / Re: Přítelkyně vs nová holka kdy: 04. Březen 2015, 03:12:49
No podruhe uz jsi tu svou tak idealne nepopsal. Pokud nechce makat, tak to je docela na pytel. Je ta tva alespon nejak cilevedoma.

Budu psat to, co petanx, pokud to ta druha bere jako vic nez sex, tak bych se toho nebal... ale tim ji nesmis vydesit hned na zacatku. Kazdopadne by bylo fer se nejdrive rozejit s tou svou. A nebo si zkusit sex s druhou a pokud i tak bude horet vasni, tak to ukoncit S prvni. Kazdopadne jestli tu svou podvedes, tak zatloukat!
19  Pokecání / O Vás / Re: Přítelkyně vs nová holka kdy: 03. Březen 2015, 11:13:52
Tohle je těžký, nikdy nebude vztah po 3 letech tak plnej vášně a zamilovanosti jako ten na začátku.

Zkus si odpovědět, jestli je to jen o té vášni, která může stejně odeznít a nebo ti imponuje něčím dalším, opravdu výrazným?
Tady neexistuje dobrá rada, třeba je ta nová tvá zpřízněná duše a nejlepší ženská, co jsi mohl potkat, třeba tě bude za měsíc tak vytáčet, že ji nebudeš moc vystát... buď můžeš žít v pohodlí nebo to risknout a získat.... nebo ztratit.
20  Pokecání / O rozchodech / Re: Porozchodová krize kdy: 20. Únor 2015, 13:06:42
Ona se teď snaží, včera dokonce jela k mé práci a na vrátnici mi nechala dopis a bombonieru, takovou s těma srdíčkama, na bombonieře bylo napsáno malá omluva od slečny (jméno). V dopise byli Skitles - ví že je mám rád... složená labuť z papíru - ví že jsem jí nosil od ní v peněžence... a na papíře napsáno Miluji Tě, tak už mě nezlob.... Popravdě bylo to pěkné gesto, ale čekal jsem něco většího....

Snažila se nevtíravou formou ti připomenout vše hezké a vyvolat ty správné vzpomínky. Využila to nejlepší, co mohla a tobě je to málo... ta holka je do tebe blázen. Uvědomuje si svou chybu.... teď je řada na tobě, jestli si dokážeš zdůvodnit, proč to vrátit a nebo přes to nejede vlak. Ztracená důvěra je jeden z nejhorších pocitů na světě. Odpustit se dá, ale zapomenout ne....

Těžko se radí, protože tohle je o tvojí hlavě.
21  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 06. Únor 2015, 06:23:57
A co to zkusit vzit rozumove tak, ze nema cenu se tim brzdit, protoze kdyz bude chtit, stejne te podvede.

Pokud je to ten typ holky, ktera se vyspi s nekym jinym jen proto, ze ten jeji s ni na jejj svatek nebyl doma, ale musel neco zarizovat (takovou fakt znam),  tak to neres. Jde asi o to ji rict, jak to vidis ty, jestli jsi ten typ, ktery neodpousti a aby o tom vedela.... aspon kdyby se neco stalo, tak ti to nerekne.

Duvera je moc dulezita a ta znicena se jen tezko obnovuje. je dulezity znat nazor druheho na neveru.

Bud ji tim nejlepsim partnerem v sexu, v zivote, bud ji oporou a pokud to neni psychicky labilni zenska nebo nekdo, kdo potrebuje sex mnohem casteji, nez ty, tak nebude mit duvod te podvadet.
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nespí se mnou kdy: 02. Únor 2015, 15:58:42
Asi je to fakt její problém a pokud nechápe tvoje potřeby a ještě k tomu ty uplně základní, je ho dost smutný... Neříkám, že by s tebou měla spát ze soucitu, stejně to člověka nijak extra nebaví, když si to ten druhej neužívá....

Třeba pro mě by to rozhodně byl důvod k rozchodu, když ani není schopná ti říct vlastně důvod...
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nespí se mnou kdy: 02. Únor 2015, 14:40:48
Těžko se to na to radí, třeba to prostě nepotřebuje....

ale co jsem slyšel kdysi za dobrou radu a možná ji psal D9? Tak to, že když ženská nechce sex, je to chyba chlapa.

Staráš se o sebe? Nepřibral jsi nesmyslně?
A nebo je to prostě jen hysterka, která vše zveličuje včetně své únavy...?

A nebo netrvá ti sex moc dlouho? Případně jsi si jistý, že si ho užívá? a zažíví orgasmy?
24  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 26. Leden 2015, 08:36:47
Tam jde o to, jaká je fin. situace.

Třeba já to mám momentálně tak, že bydlím u našich v samostatné jednotce i s přítelkyní, nelezeme si do soukromí a bokem postupně investujeme peníze, které ušetříme díky tomu, že neplatíme šílené nájmy. Dáváme 2 000 za měsíc na energie+fond drobné údržby:-)

Díky tomu jsme mohli nakoupit nějaká hospodářská zvířata a postupně rozvíjet to, co chceme, u toho ještě šetřím nějakou hotovost na větší výdaje.

Kdybych měl někde platit 8000 za nájem a energie, tak bych toho moc bohužel neušetřil.

Teď bychom rádi koupili dům/statek, abychom měli dostatečné prostory pro rozšiřování. Ale to už beru zase jako investici, protože jinak bych stejně musel postavit nějakou stodolu.

25  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 23. Leden 2015, 12:13:09
Pokud je její otec magor a nesneseš se s ním, tak tam nebydli, stačí bydlet o "pár" metrů dál a už je to tvoje území.

Klidně běž zatím do podnájmu, aspoň si to zkusíte a třeba objevíte zajímavej byt/dům.

Zasekat se za každou cenu hypotékou je blbost. Dokud nemáš děti, můžeš jít bydlet i do 1+1 (1+kk nedoporučuju, nemáš kam "vypadnout" když je dusno).

Pokud tě nechtějí normálně zaměstnat, tak proč tam jsi? Zkus si teda najít "jistotu" (jasně, nic takového neexistuje) a místo, kde tě vezmou na neurčito.
Pokud by mi nějaký zaměstnavatel dával smlouvu furt na 3 měsíce, je to důkaz, že mi nevěří a že se mnou není spokojenej, ale prostě zatím není nikdo lepší.

Stran: [1] 2 3 ... 102
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS