Poslední příspěvky: Barzini de Tutto

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Červenec 2022, 11:23:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 47
1  Pokecání / O ženských / Re: nápadníci frajerky.. kdy: 11. Září 2013, 16:09:58
Zmiň se o tom, že ti to není příjemný a mrzí tě to. Nezakazuj jí to, ale řekni jí, že ti to ubližuje. Pokud tě miluje a je citlivá, vykašle se na to.
Moje holka třeba tohle vůbec nedělá, je to asi o typech.
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 11. Září 2013, 16:01:35
Ezio, trochu se v tom tvým rozchodu vidím, taky jsem měl první vztah tak ty 4 měsíce. Neskutečně ti to dá, to ti říkám rovnou, hrozně se oťukáš a když zvolíš k holkám pozitivní přístup
a budeš tzv. milovník, věř mi, že už nikdy nebudeš bez holek;-) Pořád se budou kolem tebe točit, protože cítí tu energii a vyrovnanost: vím, kdo jsi, příjmám tě, ale nebojím se tě takový to postoj zhruba.

Ať se daří

Barz
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: jak a predevsim kde sbalit starsi zenu (Milfku)_HELP! kdy: 11. Září 2013, 15:56:40
A PS: Nebuď z ní posranej, není to nutný;-)
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: jak a predevsim kde sbalit starsi zenu (Milfku)_HELP! kdy: 11. Září 2013, 15:53:54
Šťastný Krása !

Kdybych měl něco přihodit k tématu, souhlasím s Abruzzim. Hlavně nezapomeň, že ženský v tomhle věku oceněj hlavně sílu charakteru, takže věčný "přitakávání" a souhlasení
se vším jí jen odradí. Já osobně bych volil trochu rebélie, drzosti, provokace, ale ne moc, aby se nezalekla, že si nadrženej puberťák (což nadrženej si víme a chápeme Smějící se). No, takže měj vlastní
názor a otevři s ní zajímavou konverzaci, filozofujte na hluboký témata, třeba sex, láska, vztahy, spojení mezi pohlavími a nezapomeň jednat. Doteky a hluboké pohledy do očí jsou to pravé ořechové. Abruzzi víceméně vše shrnul, takže za mě jenom tento dodatek Úsměv

Nechť se ti daří;-)
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Budoucnost vztahu s jinými zájmy? kdy: 20. Červen 2013, 10:40:16
Člověka bez zájmů neber. pak na tobě bude závislá a bude ti hatit tvoje zájmy jen aby se náhodou nenudila.

Moje řeč. Nejlepší je nezávislá holka, protože když někam odjede se bavit nebo pracovat etc., ty můžeš vyrazit někam s kámoši/kamarádkami a jednoduše se odreagovat.
6  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jaké nejzajímavější/nejzvrácenější sny se vám zdáli? kdy: 30. Květen 2013, 11:14:09
Smějící se takovýhle propojení se mi nikdy nestalo.

Dneska se mi zdál sen, kterej byl docela dost bizarní. V něm jsem bydlel v jednom domě (ještě Abruzzi tam tušim byl) a nějakej kluk se pořád vtíral. Byl takovej nepříjemnej a všude za námi lezl. Byl to hroznej stalker a koukal jako psychopat, zle a slizce. No a jednou jsem to už nemohl vydržet a nějak jsem ho začal mlátit až z toho usnul (to nechápu). Dal jsem ho do pytle, že ho někam zavezu a až se probudí už mě nenajde. No..a pak jsem zjistil, že je tuhej. Hrůza, divnej pocit. Tak jsem ho naložil do auta a teď jak naschvál se ptal táta kam jedu. Pak jsem se probudil. Nejhorší asi na tom bylo, že sem nějak tušil, že mě ten týpek stejně najde ať ho odvezu kamkoliv...a navíc, že sem někoho zabil...fakt psycho Šťastný

7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 02. Únor 2013, 00:21:54
Spokey, co bych ti osobně poradil, je jít si v pohodě lehnout, nechat to uležet a v klidu jednat až se emoce rozleží. Není dobré dělat nic v afektu, znám ten pocit, chceš všechno balit a utíkat. Místo hádek, zkusil bych si s ní normálně promluvit, ještě jednou zahodit ego (a trochu se ponížit) a s přátelskou náručí zkusit o tom mluvit na rovinu. Jak si představuje váš vztah, kolik času chce, aby si jí věnoval, kolik času potřebuješ pro sebe. Ale v klidu, bez hádek. Normálně si o tom promluvte. Ale to, co si vylíčil tady nám, musíš přesně říct i jí. Řekni, že rodina je pro tebe  hodně důležitá, že ji máš moc rád, ale pokud to nedokáže respektovat, tak si opravdu musíte dát od sebe na chvíli oraz. Neříkám dát jí kopačky, ale prostě jí to takhle vysvětlit. A neboj, pokud je rozumná uvědomí si, že udělala blbost, pokud neni rozumná, zasloužíš si vnitřní štěstí s nějakou jinou.

Nevzdávej to, ber to jako zkoušku do života, která ti může něco dát. Tímhle se učíš, proto ber to jako způsob, jak se stát ještě lepší osobou, než jsi teď.

Nechť se daří, držím ti palce, a nezapomeň - emoce a iracionální věci stranou, čistě v klidu vylič své pocity.

Barz
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 10. Leden 2013, 21:01:19
Jestli chceš něco co by ti mohlo pomoct se trochu oklepat z rozchodu zkus toto: http://www.youtube.com/watch?v=D3S8DjxUcXI

Je dobře, že si upřímnej k sobě, situaci a činům, ke kterým ses rozhodl. Nicméně ačkoliv první lásky bolej, dávaj nám sílu do budoucna.

Ať se daří, teď máš čas být ke svým emocem a sám sobě nejblíže, využij to jako příležitost se poznat a udělat ze sebe pro ty další holky lepšího člověka.

Barz
9  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 04. Leden 2013, 21:04:38
Díky Puzzle. Doufám, že už někdy založíš ten deník ať se můžeme podívat, jak se rozvíjíš. Nechť se daří.

Barz
10  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 03. Leden 2013, 14:42:46
Děkuju všem za jejich vřelá slova, potěšila mě.

http://www.youtube.com/watch?v=BcL---4xQYA

Píseň pro Vás.

s láskou,

Barz
11  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 02. Leden 2013, 20:58:20
Gratitunidis memoriis

Milí čtenáři,

  rozhodl jsem se, že se v krátkosti podělím o svůj krátký život aneb. co se událo za půl rok. Nebudu nijak detailní, ale zkusím Vám nastínit, kde a jak se nacházím.
Nejprve k nadpisu. Nikdy jsem se latinu neučil, ale dle nadpisu bych chtěl vyjádřit vděk ve vzpomínce. Vděk zato, že jsem zde mohl být, na světě, zde na forum, že jsem vůbec mohl
začít s cestou, na které se nacházím nyní. Ačkoliv uběhla doba skoro 5 let, ve které se mé chápání světa, žen a života vzdalovalo a oddalovalo, pády střídaly vzlety, uvědomil jsem si o světě a sobě víc, než by někomu mohlo stačit za dobu 30 let. Zjistil jsem za pomoci svých zkušeností, že žít na hranici poznání vyžaduje odvahu a chtít se prosadit. Že opravdu milovat život může jen takový člověk, který přestane brát svět a sebe vážně, jen ten, kdo je pro společnost bláznivý či jiný. Ten, který opravdu žije a nebojí se dávat, aniž by musel "samozřejmě" obdržet cokoliv nazpět.

Člověk, který zde psal před půl rokem, to je někdo jiný. Jsem fascinován, jak se dokáže vidění světa u člověka změnit, jak dokáží události člověka posunout jinam.

Zažil jsem a zažívám krásné chvíle. Poznal jsem spoustu skvělých lidí, společenská protřelost a odvaha se radovat mi pomohla k otevření svých vnitřních darů - toho, co muselo být před lety skryto pod poklicí introvertnosti. Dívky začaly reagovat na někoho s kým nemohou co dočinit, nechtějí mne zničit, berou mě jako toho, kdo prokoukl jejich povrch, někoho s kým nejde bojovat, protože jejich intenzitu a energii natolik miluji, že ubližovat jim je to poslední, co bych chtěl. Stále se učíme, stejně to beru i já.

Od doby, kdy jsem naposledy přispíval jsem měl pár sexuálních úletů a krátký románek s jednou slečnou. Myslel jsem si, že jsem u stropu a tím to hasne. To ego mluvilo za mě. Strop neexistuje, nikdy. Pořád můžeme dosahovat fenomenálních zážitků, smát se, plakat.. Nebudu ani rozpiplávat, jaké dojmy ve mně vzbuzovalo půlroční období. Jen řeknu, že jsem začal předávat své vědomosti dál, tím myslím, že jsem nejen začal pomáhat klukům, ale taky dívkám. Moje obklopení kamarádkami mi hodně dalo. Ne nezteplal sem. Jen jsem hlouběji pochopil princip, co se tady vlastně děje, všiml jsem si základního principu života a soužití mezi opačnými pohlavími. Jak pracuje sexuální energie. Oči dívky pro mne dneska nejsou jen skly a barvou, jsou pro mě okny do jiné dimenze, do jejích pocitů.

Žiji přítomností, nepočítám, neutíkám dopředu ani dozadu. Jen stojím a pozoruji. Pro ty, kteří si říkají, že píšu filozofický brak - ano možná máte pravdu, ale je ta Vaše filozofie tou adekvátní? Žádná není. Všechny jsou správné.

V současnosti mám slečnu, co ale víc, mám poznání, za které vděčím sobě, forum, knihám, lidem, okolnostem, ale čemu především - životu.

Nevzdávejte se, neutíkejte

Ať se Vám daří v Novém roce,

S láskou,

-Barzini
12  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 30. Prosinec 2012, 00:07:28
Spokey taky bych ti chtěl popřát úspěšný vstup do nového roku 2013 a hlavně rada za mě, ať se děje, co se děje: "Miluj přítomnost a její okamžik."

Máš to v hlavě srovnané, postupuj dále.

Barz
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak pokračovat po pauze? kdy: 29. Říjen 2012, 19:55:44
Ať to zkusí a napíše. Já jsem zastánce upřímnosti navzdory totální ztrátě zájmu dívky.
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší vtipy kdy: 26. Říjen 2012, 14:08:25
Takovej easy na pobavení:

 "Pane doktore, já mám strašně krátký penis. Můžete s tím něco udělat?"
 "No, jedině, že bychom vám tam přioperovali chobot od slůněte."
 "To by bylo skvělé!"
 Provedou operaci a za týden přijde pacient na kontrolu: "Tak co, jak vám slouží vaše nová chlouba?" ptá se doktor.
 "Naprosto skvěle, pane doktore, akorát, když jdu po louce, tak ten můj novej penis škube trávu a strká mi ji do zadku."
15  Pokecání / O ženských / Re: bojí se ženský pěknych chlapu?? kdy: 26. Říjen 2012, 14:06:22
Pokud se tě bojí, že jí ublížíš kvůli svý atraktivitě, cílem je, aby si jí dával najevo svůj (nepřehnaný) zájem, protože jen to jí utvrdí v myšlence, že to s ní myslíš vážně.
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak pokračovat po pauze? kdy: 26. Říjen 2012, 14:03:43
Já bych byl upřímný, pokud jsi nebyl introvertní na schůzce, což si nemyslím, tak že jí napíšeš, či řekneš osobně, proč si názor změnil, jí jenom potěší.
Něco na způsob, že sis nevážil její přítomnosti a teď víš, jak moc pro tebe znamená. To zabere!

Hodně štěstí
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Fegipův svět kdy: 08. Říjen 2012, 15:46:09
Tak panna ne panna. Ona mohla být třeba jen nejistá, že se na ní pak hned vykašleš...kdo ví. Třeba hledá kluka na vztah, který by ji o to připravil. A nechce jen nějaký úlet.
Jinak Fegipe dobrá práce, držim palce do budoucna.

Jen malá otázka na závěr, jaké máš s dívkami cíle? Necháváš vše plynout a nebo hledáš vztah či jen úlet? (klidně PM jestli nechceš rozepisovat).

Hezké odpoledne,

Barz
18  Pokecání / O Vás / Re: Beduinův deníček kdy: 22. Září 2012, 13:30:21
Ahoj Beduine,

 koukám, že sis zopakoval otočku alá na mý narozky:P Jsem rád, že se ti zadařilo, jseš sám sebou, tak to má být.
Sice přísloví nejez tam kde kálíš (či jak se to říká) je v tomhle přesné, ale kdo by to dodržoval, že?;-)

Ať se daří

-Barz
19  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 07. Září 2012, 13:31:48
Sakra chlape věř si trochu! Ty seš nesebevědomej to je hrůza! Pusu zvládneš, je to tak přirozené jak přirozené to bereš. Stejné je to se sexem či líbáním. Nedělej z toho vědu a proběhne všechno v pohodě.

Ať se daří a head up!!
20  Pokecání / O ženských / Re: Jak se vyrovnat s bývalými milenci přítelkyně? kdy: 30. Srpen 2012, 19:48:06
defekt: holky se ti ale nerozhoduj na logický úrovni jestli se s tebou vyspí..buď tam hraje roli alkohol či velká přitažlivost, která vychází z jejích pocitů, co v ní ten kluk zakořenil...

Je naivní doufat, že si holka řekne: "Nene, s timhle se nevyspím." Protože pak je to třeba kluk s mega charismatem (a penisem) a jí prostě udolá;-)

Nicméně chápu Tvé pocity, kdyby to tak šlo..kéžby  Kroutící očima
21  Pokecání / O ženských / Re: Nevěra kdy: 25. Srpen 2012, 21:50:07
Ahoj,

přečetl jsem si Tvůj příspěvek. Působí na mě moc finálně aneb. udělané závěry až moc zbrkle. Jasně, chápu Tvoje pocity, jsou oprávněné, dám Ti ale jednu otázku:
Zastavíš události jako jsou např. smrt? Ovlivníš to? Je to možná absurdní, ale bez nevěry by to nebyl vztah. Chci říct - to ke vztahu prostě patří, bojuješ o svojí holku, riskuješ, že Ti bude ublíženo, ale zase na druhou stranu, získáváš si s ní ty zážitky. Jestli se to stane, tak se to stane. Neovlivníme to nikdo a nikdy. Je to prostě součást života a Tvým úkolem je přijmout jí jako jednu z variant, ale milovat holku natolik, aby i přes to tvá hořkost nevyšla po vztahu na věky na povrch.

Dalším faktem je, že ta holka to může říkat jenom z toho důvodu, že byla sama podvedená. Je to o lidech, každá dívka hledá něco jiného. Některé to dělají pro to, že jsou takové (viz. kurvy), ty druhé, protože musí (nenaplňuješ jí, nevěnuješ se jí..).

Drž se a hlavu vzhůru kámo;-) Přece nebudeš chladnou nádobou na základě toho "co se říká". Prodej svojí vášeň a půjde to;-)

B
22  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 16. Srpen 2012, 14:59:02
Jsem rád, že sis mojí radu vzal k srdci (dokonce až moc;-) ) - ale tak to má být. Rozhodně doporučuju výlety, cestování s kamarády a neuzavírat se před
možnostmi seznámení na neobvyklých místech (třeba někde na pěší túře, chápeš..). Kolikrát parádní ženskou poznáš z úplně jiného koutu republiky nebo
na jiném místě.

Dál dělej co tě baví a neztrácej naději. Jsem rád, že je tu na Qarkovi ještě člověk, který se nevzdal (na úkor pasivity fóra) a stále na sobě dělá a chce výsledky.
Toho si vážím a samotného mě to motivuje zase něco dělat.

"Always keep walking, always keep smiling."
23  Pokecání / O rozchodech / Re: Trosku si vyliju srdicko a snad popustim trosku bolesti kdy: 15. Srpen 2012, 12:57:49
Mám za Tebe radost ZeDDmane, taky jsem rád, že se Ti vše podařilo. A kdyby někdy náhodou něco, víš kam se vrátit!!

Barz
24  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 22. Červenec 2012, 18:43:57
Ahoj Scorpio:-) děkuju za reakci, je to už úplně jinde.

Paradoxismus jsem si ještě nevypůjčil a co se týče kouření, nekouřím. Maximálně je nějaké období akcí, kdy si třeba zapálím, ale z dlouhodobého hlediska ne.
25  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 09. Červenec 2012, 12:49:52
Jednej nemáš co ztratit. A pokud ona sama volá tobě, myslím si, že je to na dobré cestě...ale NEUSNI na vavřínech a drž se plánu.
Stran: [1] 2 3 ... 47
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS