Poslední příspěvky: aerth

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
01. Červenec 2022, 11:08:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše druhé jméno kdy: 15. Srpen 2009, 12:28:01
já se jmenuju Christian a jsem s nim naprosto spokojeny (ač to zni pokrytecky, tak "K"ristian se mi fakt vubec nelibi, připada mi až trošku moc přitepleny Šťastný )

popravdě bych nechtěl mit takove to tuctove jmeno typu Jan, Petr atd ale zase ty extremni připady stylu Ana Marie, Beáta Alexandra, Šourkoslava.. za to bych taky fackoval Úsměv
2  Pokecání / O ženských / Re: Demence jedné 15tky (NIKDY NEBRAT MLADÝ) kdy: 11. Srpen 2009, 19:15:31
Být její rodič nebo starší brácha, dostal bys jakožto plnoletej přes držku za to, žes jí sváděl a vyspal se s ní.

Za to, že se jí tu navíc pokoušíš pranýřovat zveřejněním vaší soukromé korespondence, si zasloužíš přes držku od všech, co to tu museli číst.

pod to se podepisuju
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: doje*ana z předchozích vztahů kdy: 09. Srpen 2009, 22:58:47
king666: diky moc za rady, třikrat jsem si to přečetl abych to pořadně pochopil Šťastný
teď už mam tolik nahledu na věc (i mimo toto forum) že v tom začinam mit docela bordel Úsměv jeden radi tohle, druhe tamto..

udělam to tak, že zitra napišu ohledně těch tanečnich naprosto nenuceně a podle toho jak zareaguje se to bude dale rozvijet.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: doje*ana z předchozích vztahů kdy: 09. Srpen 2009, 18:55:24
budu se snažit to podat nějak nenuceně stylem "ahoj, ty tanečni platí nebo mam jít sám? Úsměv" ale udělam to zavčasu (3-4 dny bych to tak viděl), protože by si to mohla rozmyslet a domluvit se s jednim kamošem s kterym to puvodně planovala, dřiv než jsem se do toho jen letmě vložil, nadhodil že mužeme jit spolu a ona souhlasila, že mu řekne že pujde nakonec se mnou.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: doje*ana z předchozích vztahů kdy: 09. Srpen 2009, 18:28:06
rozhodl jsem se že ji teď nějakou dobu nebudu psat, přestože posledni co napsala bylo že až budu chtit, at ji mam napsat, že na to bude čekat. uvidim časem, zhruba za tyden ji akorat napišu jestli ty tanečni na kterych jsme se domlouvali mam zrušit, jinak plati že budu čekat až si to v hlavě uspořada a ozve se sama od sebe.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: doje*ana z předchozích vztahů kdy: 09. Srpen 2009, 00:05:07
díky za názor. ona sama tvrdi že už ho nenávídí a nechce se o něm už bavit, že ho hodila za hlavu ale určitě je realita jina, hodně ji to ještě boli, ikdyž spolu byli pouze takove 3-4 měsice, vztah s nim moc ani nechtěla, spiš to časem vyplynulo a nechala se "uchlácholit" jeho náporem. určitě něco prožili, ale že by zrovna dvakrat měla hordu krasnych vzpominek na něj to pochybuju.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / doje*ana z předchozích vztahů kdy: 08. Srpen 2009, 23:13:25
zduřte, tak po dlouhe době tu zase přispivam do kategorie neřešitelnych připadu Šťastný

věc se ma tak, holka (řikejme ji třeba katka) se rozešla s mojim kamošem, nebral jsem to moc navědomi, ani jsem to nevěděl. potkali jsme se na jednom festivale, kde mi to řekla, mě to docela překvapilo, ale jak znam toho kamarada, jaky je to děvkař tak se to dalo čekat, nechtěla to řešit, určitě ji to ranilo a ja se do toho nemichal. večer postupoval, alkohol udělal svoje a pod učinkem atmosfery, hudby a daneho momentu jsem se s ni začal libat, ikdyž jsem se ji posleze omluvil že nevim co to do mě vjelo, že takovehle ulety nevyhledavam a obecně se tak nechovam (což je pravda).

moc jsem to neřešil, sem tam jsme se pobavili na icq, šlo vidět že by měla zajem někam zajit, sama navrhla aquapark tak jsme šli. bylo v pohodě, baječně jsme pokecali, zažili srandu ale na nic co se tyče fyzickeho kontaktu nedošlo. zase jsem to nechal plynout, sem tam se bavili na icq a par dni potom ji vytahl ven do parku, zase jsme si vyjimečně dobře rozuměli, ve všem našli společnou řeč, spoustu společnych zajmu. jako druhe "rande" už bylo fyzickeho kontaktu dost, ne přiliš, nechtěl jsem to přehanět, ale šlo vidět že zajmu ma na rozdavani, jen čekala na muj prvni krok ktery jsem udaval. po tehle schuzce už jsem se do toho začal dostavat a v hlavě to řešit, začala to nabirat važnějšiho charakteru, vyvijet se to do potencialniho vztahu od nas obou podle jednani.

před čtyřmi dny jsme chtěli jit do zoo, opět jsem ja navrhl že někam zajdeme, navrhl zoo a ona okamžitě souhlasila, bez problemu jako vždy. bohužel jak jsme přijeli do města tak začalo pršet, tak jsem ji to ukazal v centru (je z frýdku, ostravu tedy moc nezná), prošli se po "pamatkach" a potom navrhl že znam v centru dost pěknou čajovnu, tak se šlo. tak jsme to zakotvili na dobrych pět hodin a kontaktem už se tentokrat opravdu nešetřilo, takže jsem to bral jako nadějnou cestu ke vztahu, když zvažim že jsme si dokonale rozuměli, užili si vždycky spoustu zabavy, očividně jsem ji bavil, neviděl jsem v tom jednoduše žadny problem (až na to že přes školni rok je ponděli až patek na intru v krnově kde ma školu, doma je patek plus vikend, ale s tim bychom se nějak poprali).

všechno maximalně v pořadku, až mě to zneklidňovalo že se zatim nic nepodělalo Šťastný jela na tři dny za kamoškama do brna pozdravit na praxi a dneska když jsem se ji zeptal jak bylo tak to přišlo:

katka:
"přemýšlela jsem o nás...dost dlouho cele ty 3 dny nebo 4 co jsme se neviděli...asi to ted bude kruté ale ja s tebou nemůžu být... je mi s tebou hodně dobře ale necitim tam to co bych potřebovala a to nechci nechci tě dojebat třeba nak později... promin takovou věc bych ti rada řekla do oči ale ja to nedokažu už tak je to pro mě složite"
ja:
"oceňuju že jsi mi to řekla když už to viš, jen to muj mozek nějak nedokaže zpracovat, už tak jsem toho dneska měl dost špatneho a tohle je jen dalši šok" (před deseti minutama mi segra řekla že nejedu za ni do ameriky)
zase ja:
"něco tam je co se ti na mě nezda a davaš si tam překažky, protože jinak bylo očividně že si hodně rozumime a nebyl mezi nami žadny problem
však ja to vezmu, ikdyby jsi mi řekla že tě nepřitahuju"
katka:
"ne to ne ja fakt nevim co to je nechtěj to po mě vědět ja to prostě nevím  .. rozumime si to jo ja si s malokym rozumim tak jak s tebou"
ja:
"sama vidiš že tam maš neco, co tě trapi, je dost možně že je to něco i z minulosti a nevaže se to přimo na mou osobu, ani neviš jak bych ti rad pomohl, ale to jde jedině kdyby jsi chtěla ty sama aby ti někdo pomohl, plest se do toho nemužu"
katka:
"viš čim to je mě moc kluku dojebalo a už kvuli emila a zbytku co bylo před nim mam asi strach a pokud neciitm že je to fakt stoprocentni k tobě tak nemužu možna tam neni ta spravna chemie ja nevim no ale prostě mi tam něco chybi a v takovem připadě to nechci.."
ja:
"to viš jedině ty jestli ti tam něco chybi, když to porovnaš se vztahem ktery jsi měla a tam ti nic nechybělo. je přirozene že to nemuže byt stoprocentni, neni se čemu divit, je to očekavana reakce, když ti někdo ubliži tak jsi opatrna ať už se ti nic takoveho špatneho znova nestane
jen je smutné že se tou bariérou připravuješ o ty potenciálně pěkne chvilky co bychom mohli spolu prožit, protože ty dobře víš jak jsem to s tebou myslel"
katka:
"jo vím"
ja:
"když se o tom nechceš bavit tak to nebudeme řešit. važim si toho, že jsi mi řekla pravdu narovinu, ale byl bych radši kdyby jsi to dotahla dokonce a řekla mi přimo co ti na mě vadilo a proč si mysliš že to nemělo smysl davat tomu šanci, protože jestli tam opravdu nic nebylo a jen jsi opatrna abych ti nemohl ubližit, tak jen aby jsis to jednoho dne neuvědomila a ono už nebylo pozdě. měj se, pa"
katka:
"ale ja jsem ti to už řikala nebudu se opakovat, dneska už tonema cenu řešit je pozdě mužem to vic probrat zitra ja jdu spat až budeš chtit tak mi napiš budu čekat...dobrou"
ja:
"dobrou"

ona že bude čekat až ja ji napišu, wtf? ona ma bordel v hlavě, ne ja. ona si musi udělat jasno co ve mě ma a o co přichazi, že nejsem dalši grazl jako emil (ten byvaly co ji jen využil a odhodil jako každou když ho to přestalo bavit)
tak bych vas poprosil o radu, jak dal teď postupovat abych měl šanci ji ještě ziskat na svoji stranu aby si uvědomila že ma ve mě někoho s kym to ma cenu dal budovat (je mi jasne že zitra ji hned fakt psat nebudu, ale co dal) popřipadě jake chyby jsem udělal a jakych dalšich se vyvarovat.

diky moc za přečteni (sorry že je to tak dlouhy, snažil jsem se to omezit jen na to duležity), moc si všech nazoru a rad važim.
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: "jsem nedůvěřivá/insert bullshit" kdy: 17. Duben 2009, 10:26:42
isilwen: sorry, psal jsem v minulém (a prvním) mojem threadu (http://forum.qark.net/o-rozchodech/sance-ji-dostat-zpet/ - hodně solidní peklo, naštěstí už jsem to hodil uplně za hlavu Úsměv ) že je mi 18, téhle holce bude 18 za měsic a půl.

naprosto souhlasím že icq koverzace stojí za prd, je ideální akorat na domluvení se kdy a kam spolu vyrazit, jinak je to vesměs zabíjení času, akorát ona tvrdila, že je to pro ní moc brzo a nechce to uspěchat.. tak jsem to nechal volně a dál na to netlačil.

to že zakládají na emocích a pocitech, na to už jsem přišel, ale bohužel přes pár písmenek na monitoru je to prakticky nereálné ji nějaké emoce navodit Úsměv takže je mi jasné, abych ji ukázal, že ja jsem jiný, musíme se setkat v reálu aby se mohla přesvědčit jaký jsem. přemlouvat jí a tlačit ji nějaké nesmysly co jsem zač přes IM, to je blbost a dělat to, to bych byl blázen, ona si na mě musí udělat názor sama.

diky všem za rady, dalo by se říct že se vším souhlasím a jenom mě to utvrzuje. Mrkající
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: "jsem nedůvěřivá/insert bullshit" kdy: 17. Duben 2009, 10:09:06
joei: souhlasím, jen mi trošku vrtá hlavou, že ona se ve skutečnosti tímhle přistupem "jsem nedůvěrivá" (tzn. co když budeš stejný jak muj ex?) může připravovat o potenciálně dobrý vztah, jen tím že je taková cynická. je to její mínus, ale ukázat jí to asi nebude jednoduché, aniž by to vypadalo jako přesvědčování a vydobývání si te schůzky.. kdyby jí šlo naznačit, že ve výsledku může být spiše ztratná ona, ne já.

To ale pravděpodobně nemá cenu řešit, protože ona to takhle vůbec nevidí, v jejich očích jsou aktuálně všichni chlapi stejní.
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: "jsem nedůvěřivá/insert bullshit" kdy: 17. Duben 2009, 08:41:20
Já hlasuju pro áčko. Béčko není alfa styl. Alfa si nepotřebuje dupat aby s ním šla holka ven, jde ven s jinou, s kámošema nebo se zabaví sám.
diky, taky se mi to jeví jako nejvhodnějši řešeni. ta situace neni vubec špatná abych na ni teď musel hrat nějaké hry ani nic podobneho, ale jen to chci trosku uvolnit a vidět jestli ona vyvine snahu někam zajit a ne se furt jen vymlouvat, ja jsem dal jasny signal že bych s ni rad někam zašel, ted je řada na ni. takže ji zatim vypouštím.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / "jsem nedůvěřivá/insert bullshit" kdy: 16. Duben 2009, 20:50:11
"jsem nedůvěrivá vůči klukům/pravě jsem se rozešla s klukem a dost jsem se zklamala/další bs"

určitě to znáte, to je už po nějakolikátý co tuhle větu slyším a už mi to silně leze krkem. takže ve zkratce:
dělám si zálusk na jednu fajn holku, vypadá že to ma v hlavě srovnaný, relativně v pohodě co se zatím "známe", je to tak tři týdny co si píšem (v reálu jsme se potkali jen na jedný akci takže prakticky nic) a několikrát jsem naznačil, že bych s ní rad někam zašel, ale nějak to nehrotím. nejdřív byla nemocná, blablabla, teď toho ma spoustu, práce, škola, oslava narozenin kámošky.. prostě klasický výhovorky, které člověk co má zájem neříká, to by si ten čas udělala ikdyby byla zaneprázdněná až na půdu.

včera jsem se nechal trošku strhnout a poprve jsem vybočil z toho celého rozhovoru který byl čístě "cocky&funny", zkrátka se jen uvolněně bavil, škádlil a různý blbosti, nesnažil se zapůsobit.. tak jsem sklouzl k vážnějším věcem, co jsem se teda dozvěděl že se "před chvílí" rozešla s klukem, je nedůvěřivá a že teď se moc nechce s nikým scházet, že potřebuje trošku čas.. to jsem udělal chybu že jsem vůbec k tomu došel, takže pro příště už se tomu vyhnu a teď na nějakou dobu ji radši psát nebudu a vypustím to, počkám jak se to vyvine..

ale otázka pro místní guru zní jak teď postupovat, abych zvýšil svoje šance ji ven vytáhnout (logicky se jeví řešení vysrat se na ní a čekam že mi to doporučíte, ale to slyšet nechci Úsměv )
a) nějaky holomráz nebo jak tomu říkate tady Šťastný tzn. prozatím ignorovat, věnovat se něčemu/někomu jinému, počkat až se vydusí a sama od sebe napíše, ukázat že na ní svět nestojí a jdu dál, když se k ničemu nemá
b) dupnout si alfa stylem že bud někam jdem nebo na ji kašlu a nehodlám se vodit za nos, samozřejmě nějakým "uvolněným stylem", ne se s ní hadat, jen demonstrovat dominanci
c) jiné řešení (diky předem za každou radu)

diky za přečtení, nebičujte mě Úsměv
12  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 11. Březen 2009, 13:48:29
Z toho co ti odepisovala nepůsobí že by měla zrovna zdravý rozum. Akorát využila příležitosti, aby vše otočila proti tobě a vyznělo to tak, že jsi jí hrozně ublížil a že si za to můžeš sám, že se ti už neozve. O takovou už bych se vážně nesnažil, zajímalo by mě kolik jí je, typoval bych tak 17 podle těch projevů..
tipl jsi naprosto presne, za mesic ji bude 18. je pro me hrozne slozite najit holku, s kterou bych si rozumel. vypadala ze zacatku uplne jina, ale ted se potvrzuje, ze v tomhle veku zkratka zazraky cekat nemuzes.

jinak jsem si cetl tvuj thread a preju ti hodne stesti, dokazu si predstavit jak se citis, vzhledem k tomu, ze mame zrejme k sobe povahove hodne blizko a vidime veci podobnym zpusobem, bohuzel pro nas to neni to prave orechove ve vztahu a akorat na to dojizdime.. takze drzim palce do dalsich vztahu nam oboum Úsměv
13  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 10. Březen 2009, 21:25:22
Co to je za holčinu? Trošku rozmazlená, ne...
je to tak. bohuzel jsem mel celou dobu ruzovy brejle (zamilovanost *sigh*), pusobila uplne jinak, jenze ted se skutecne ukazuje jaka je. kazdej normalni by ji uz davno poslal k sipku, jen ja naivka jsem o ni porad bojoval. ted s odstupem casu to vidim naprosto jasne.
14  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 10. Březen 2009, 18:23:08
tak to pekne dlouhe dobe tu zase pisu, spise pro uplnost a uzavreni celeho "pribehu".

je to mesic a pul co jsme se spolu nevideli, jeden den (minulou stredu) se neco ve me semklo a kdyz jsem byl venku, proste jsem vzal mobil a zavolal ji, ze uz to nevydrzim nad tim jen premyslet. nenucene jsem se s ni celou dobu bavil, ironicky narazel na to, jestli je jeste porad nastvana (jeji reakce: "jaaa?") a vubec byla nejaka usmevava do telefonu, zvlastni ze takova je vzdycky (vzdycky v telefonu byla takova hodna a kdyz doslo na nejakou jinou komunikaci [sms/icq], tak pusobila hodne odmerene a zahořkle, coz navzajem dost kontrastuje, jako kdyby se predtvarovala, at uz na tu hodnou nebo delala hnusnou zamerne). tak jsem to videl optimisticky a zeptal se ji, jestli by jen tak nezasla pristi tyden [tento] ven, ciste pokecat. ona ze zatim jeste nevi, ale ze urcite v patek ne, protoze jede pryc (to pro me byla znamka, ze se jen tak uplne nevymlouva, ze jen nevi kdy bude mit cas, kdyby rekla ciste nevim, tak to beru hned jako ze ne). tak jsem rekl dobry, nechej si to projit hlavou a kdyztak se ozvi. spise jsem cekal neco, co me utvrdi v tom, ze me celou dobu taha za nos a nema hrdost mi rict naprimo, ze nechce.. v tom pripade bych to okamzite utnul.

takze jsem cekal a vcera [odpoledne] jsem si rekl, ze ji zavolam uz naprosto definitivne s terminem na schuzku a jestli to bude cokoliv jineho nez OK, tak ze to beru ze nechce, at na to zapomene a jdeme si kazdy vlastni cestou. takze volam a ona to odmitne (uz se mi stalo nekolikrat, vzdycky tvrdila, ze to bylo v nevhodnou chvili, takze jsem sice byl nastvany, protoze normalni clovek by napsal aspon neco stylu "ted nemuzu, zavolej potom" nebo cokoliv napsal/dal vedet, proc to jen tak polozil.. ale kaslal jsem na to, ze zkusim zavolat jeste vecer.

volam vecer a to pro zmenu nebere vubec.. to pro me byla uz znamka cilene ignorace, takze jsem obratem napsal
Citace
Mrzi me, ze to konci zrovna takhle. Mohla jsi rict rovnou, ze se nechces videt uz ani ciste jako kamaradi. Slo to vyresit i jinak nez ignoraci a nebranim mobilu. Zklamala jsi me.
ona zahadne okamzite na to napsala obratem
Citace
Boze to jako ze ti jednou nezvednu telefon protoze jsem to nestihla je ignor jo? hm, tak se mej
.. na jednu stranu to dava smysl, ale snad sakra kdyz to cloveku neni naprosto ukradene tak se ozve drive a nenechava to takhle plynout, ze je to uplne fuk. nikdy se nestalo, ze by se ozvala, proc nemohla vzit telefon, proc ho odmitla, proc byla nedostupna.. nikdy, tohle je pro me jasna znamka toho, ze jsem ji ve skutecnosti naprosto ukradeny a je tak uboha, ze mi nedokaze rict naprimo, ze se se mnou nechce videt, jen hleda vymluvy, vytyka mi moje chovani a jakkoli, jak by se vyprostila z toho pocitu "nechci" a nemala spatne svedomi, ciste vsechnu tu spinu haze na me.. z meho pohledu naprosta ubohost, nevyspelost.
takze jsem napsal posledni zpravu
Citace
volal jsem odpoledne, polozila jsi to. nenapsala jsi nic stylu "ted nemuzu". Volam vecer, neberes. Najednou obratem napises sms a urazis se. Takhle je to porad dokola, kdyby jsi aspon trochu chtela, chovas se jinak. takhle to akorat vypada, ze se mi vyhybas. chtel jsem jit jen ven jako kamaradi, nic vic. Promin, ale takhle se k sobe lidi nechovaji.
potom uz jen napsala
Citace
se zamysli nad sebou co ty děláš jo,já nejsem ten kdo se uráží.jo a nehodlám se už s tebou stresovat pokaždé co mi napíšeš urážlivou sms...tak buĎ tak laskavý a nepiš mi a ani nevolej aby ses pak zbytečně nemusel urážet když náhodou nestihnu doběhnout k mobilu jo?SBOHEM,ted je to ignor.
na coz jsem odpovedel
Citace
ja jsem si moc dobre vedom co jsem udelal a poucil jsem se z toho. obavam se ale, ze ty nevidis, jakym zpusobem zachazis se mnou. neurazil jsem se, jen jsem s klidnou hlavou napsal, ze pokud by jsi aspon trosku chtela se sejit, chovala by ses jinak. takhle jen ukazujes, ze jsem se v tom hluboce spletl a mrzi me to. preju ti hodne stesti v dalsich vztazich, jen bych ti poradil, at nekdy drzis emoce na uzde, mluvi z tebe silna zlost. mej se, pa (ps: aspon jsi nasla tu hrdost mi rict, ze uz nechces, abych ti psal ani volal, budu to respektovat, ale je mi lito, ze jsi mi nikdy tu druhou sanci nedala)

beru to jako naprosty konec vseho, udelal jsem dost chyb a jsem si jich vedom [cekam ze mi jich spostu vyctete], ale nebyly natolik velike, aby to stalo za rozchod a jeji naprostou ignoraci, tohle by nedelala kdyby se videt chtela, jen to natahovala a hledala vymluvy, jak to ciste zahrat stylem "vidis, timhle jsis to podelal". timhle se mi hodne zprotivila, mam sto chuti za ni zajit a udelat ji peknou prednasku, jak se chova jak mala holka a poradne ji zpražit za to, jak se ke me porad chovala. neudelam to ale, jen bych ze sebe udelal jeste vetsiho ubozacka a o to vice se shodil, prestoze jsem rozhodnuty, ze kvuli jeji nevyspelosti a obecne (bez)charakternosti bych s ni nemohl byt.
sorry ze je to tak dlouhy, jen jsem to chtel celkovy ukoncit a udelat za tim tecku.
15  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 23. Únor 2009, 07:34:33
potom na konci se vratis znovu k te chybe, kterou jsi udelal (v tom okamziku kdyz udelas spravne tu cast s kritikou se to v idealnim pripade smixuje s tim pocatecnim negem) a  naznacis, ze se bez ni obejdes
mockrat diky, jen jedina otazecka, kterou chybu myslis? tim jak jsem pouzil slova stejne jako jeji byvaly?
16  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 22. Únor 2009, 21:41:29
ten prvek alfa lhostejnosti je pro vyvolání dojmu klíčový a důležité je, aby se jí to v hlavě pokud možno spojilo ještě s nějakým momentem rozhovoru (chytře hozená poznámka, např. ta o té chybě na začátku - ostatní možná tu asociaci předělají, ale tahle by imho mohla fungovat)...
diky za dalsi radu, akorat poradne nerozumim jak to myslis s tim spojenim s momentem rozhovoru, o ktere chybe na zacatku mluvis? mohl by jsi to jeste prosimte vice rozvest, diky

uz pomerne vim, na cem bych mel stavet a jak to zahrat, ale byl bych rad, kdyby jeste nekdo pripadne tuto myslenku, o ktere king (+1) mluvi, rozvedl a pridal svuj nazor, diky predem
17  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 22. Únor 2009, 17:00:05
ava: s tim souhlasim a postupem casu jsem si to uvedomil a snazil se podle toho zaridit a chovat se tak, jenze to zrejme byla az moc velka zmena z jednoho na druhe, prilis drasticka a nahla.

ted premyslim, jak ji vytahnout ven, at na ni muzu tohle cely divadlo zahrat Šťastný chtelo by to asi radu.. kdyz ji zavolam (ocividne jedina moznost, textove to bude pro ni moc jednoduche odmitnout), jestli nepujde jen tak nezavazne ven jako kamosi, nic vic (a tam bych to na ni spustil tu lavinu), tak rekne, ze je jeste moc brzo na to abychom se zase vidali, ze to potrebuje cas.. naopak kdyz reknu, ze s ni potrebuju mluvit o necem dulezitem, tak rekne, ze se nemame o cem bavit a je to pro ni uzavrene, jsme uz PŘECI jenom kamaradi.
18  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 22. Únor 2009, 16:15:32
Poučení pro příště:
Z mého pohledu je řešení se s ní někde setkat a totálně jí spražit, že se chová jak malá holka, že neví co chce a být hrozně moc alfa, až to nebude hezký. A pak bez výčitků svědomí odejít a čekat. A podle mně by se ozvala s něčím neurčitým, jakože "si uvědomila, že tě nechce ztratit" nebo tak něco. Jenže tohle ty neduěláš - na to nemáš koule - a to je taky důvod proč tě nechce.

ve skutecnosti si posledni dobou hraju s touhle myslenkou, ze se s ni setkam ciste bez emoci a vsechno ji reknu tak jak je a bez pribarveni, at se probudi do realne situace a taky ji trosicku "servu", prakticky presne to co rikas. jeste si urovnat v hlave, za co vlastne ze ji chci vypeskovat Šťastný protoze treba jsem na ni nastvany (a dost) a kdybych byl jak maly dite, tak bych od prvni sekundy delal urazenyho, mam na to pravo, ale abych to udelal tak, aby si z toho sedla na prdel.. to bych se musel hecnout

ono je to dost matouci stejne to jeji (snad vsech zenskych) chovani, nejdriv se ji snazim uklidnit, to se nasere jeste vice, takze na ni zacnu taky byt tvrdsi, at nevysiluje a to se nasere jeste o neco vic.. proste ona sama nevi (vi, akorat si toho neni poradne vedoma) jak chce, abych se k ni choval. podvedome potrebuje raznou ruku a at ji postavim do latky, ale jakmile to jen naznacim chovanim, tak me osoci, ze ji pripominam byvaleho.
19  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 21. Únor 2009, 17:13:13
jeste jednou diky vsem za rady a povzbuzeni, vazim si toho.

vesmes se vsim souhlasim, nekde hodne hluboho v duchu vim, ze ja nejsem ten problem, ten ktery chybuje, spis je to ona svym chovanim a precitlivelymi reakcemi. ale jsem moc velky dobrak (plus ji neskutecne miluju) na to, abych ji neco vycital a zvelicoval to, proste jsem to chtel prejit, poucit se z toho a obratit list.. jit dal a uzivat si soucasnost, nedrbat se v tom co se stalo. jenze to ona porad ne a ne udelat, takze jsem zvolil taktiku toho, ze se prakticky budu omlouvat za to co jsem tak nemyslel, dokonce za veci ktere jsem ani neudelal.. jen aby byla spokojena, jenze za vysledek to ocividne melo to, ze jsem si podkopal svou dustojnost a ztratil svoji cenu, protoze na kazdy aport jsem ji skocil. pro dobrotu na zebrotu Úsměv

kdyz se na to podivam hodne vecne a objektivne a reknu to bez priklasleni, spis ona si nezaslouzi me, za to jak reaguje na to, co bych vsechno pro ni byl ochotny udelat, ona to proste nevidi, neuvedomuje si to, co ztraci. ale ja si porad vstepuju, ze je v pohode a ma na to pravo, byt takova urazliva a precitlivela.. nema. jak jiz bylo receno, docela mi dalo zabrat ji nesjet za to, ze ma takovou drzost me srovnavat s jejim byvalym, takovemu bych uprimne plivl do obliceje, takze to pro me byla velka rana, kdyz to rekla. jedine co jsem ji rekl bylo, at je tak laskava a nesrovnava me s nim, ze to mezi nas nepatri, jsem nekdo uplne jiny [nacez ona se do me pustila, jak to muzu vubec rict, ze jsem ho vubec neznal a nevim jak se k ni choval, co si to dovoluju..] a nasledne delala, jak z toho ma psychickou ujmu, ze jsem jsem ji tak troufale a bezcitne pozadal, at je tak laskava... fakt *haha*.

mel bych ji hodit za hlavu, ale porad jsou tam ty myslenky, jak bych o ni chtel neustale bojovat, ikdyz .. no uvidime.

PS: to s tim silvestrem, ne ze bych ji nejak ospravedlnoval.. sam vim, ze to neco o ni vypovida. bylo tam malo posteli a ja tam mel volno, tak si tam proste lehla ke me, ovsem to co se udalo behem dalsich tri hodin v posteli (a co by se stalo, nedej boze) je uz jina pohadka.. samozrejme, kdyz jsem ji rekl, ze jsem s ni nechtel spat, protoze takovy nejsem, abych holku vyuzil na jednu noc bez nejake citove vazby.. tak ona, naivne aby zachovala tvar, delala "a to si jako myslis, ze bych s tebou spala nebo co? ze jsem takova coura?"
to jste meli videt ten fičak pod perinou  Šťastný
20  Pokecání / O rozchodech / Re: šance jí dostat zpět? kdy: 21. Únor 2009, 08:51:05
diky vsem zatim za rady, vazim si toho (snad se jeste nekdo pripoji do polemiky =) )

Abych podotknul, přečetl jsem to celý a z toho co píšeš mi přijde, že jsi starší, nebo lépe řečeno vyspělejší, než na 18. Ale to jen tak na okraj.
diky za "pochvalu", jestli to tak jde nazvat.. je pravda, ze se uz na nevybouřenýho puboše vubec necitim, zkratka jsem asi myslenim uplne nekde jinde nez nekteri moji vrstvenici. Prave proto mi na ni tak zalezi a porad k ni mam silnou citovou vazbu, protoze mi prislo, ze se k sobe hodne hodime. Ona zranitelna, krehka holka, ktera se hodne zklamala a spalila s jednim klukem, ktery si z ni udelal hadr a ja, ktery bych mel na to ji ukazat, ze nejsem "jako ti ostatni". (v podstate uz jen to co jsem udelal na silvestr, pro ni byl podstatny signal, ze to s ni myslim vazne a nikdy bych ji jen tak nevyuzil)

urcite me ma zafixovaneho podvedome jako sveho byvaleho (to vse jen kvuli slovum, ktere jsem ji napsal a pouzil je i take on, ale uplne v jinem kontextu a jinym zamyslenym efektem, on ji temy slovy urcite hodne ublizil ve vyhrocenym situacich, za to ja je pouzival naprosto vecne pri diskuzi, netusil jsem, ze to bude mit takovy dopad.. seplo se ji v hlave, ze s ni mluvim podobne jak on (on s ni mluvil jak s hadrem) a boji se, ze by to pokracovalo, ze kdyz po mesici jsem si "dovolil tohle" [napsal par slov, ktere ona si vylozila jinak nez jsem je myslel] si nedokaze predstavit, co by nasledovalo a ze bych se mohl choval dal jako on a ona uz to peklo znova zazit nechce, ani nemuze)

prestoze jsem se od prvniho dne, co jsme se znali, snazil ji ukazat, ze se semnou nemusi bat a jsem uplne jiny nez on. nema smysl a bylo by hloupe ji to rikat a presvedcovat ji o tom, chtel jsem aby za me mluvily ciny, to jak jsem se k ni choval. ale hold to vypada, ze ji to zacalo presvedcovat az postupem casu, ale drive nez se v tom utvrdila, tak jsme se stihli pohadat (spis ona se pohadala se mnou, ja jsem zachoval chladnou hlavu a tim, ze jsem byl v klidu a chtel resit veci v klidu jsem ji jeste vice vyprovokoval.. klasika)
21  Pokecání / O rozchodech / šance jí dostat zpět? kdy: 21. Únor 2009, 00:12:10
zdravím vespolek, jsem tu novej, tak mě hned během prvních pěti minut neukamenujte =) sem tam si odsud něco přečtu a tak mě napadlo, že bych tu mohl napsat o radu těm co kopou vyšší ligu Šťastný bude to asi trošku delší, takže předem sorry a díky všem, kdo si to vůbec přečtou

.. takže, potkal jsem holku na silvestra na akci u kamose. klasika.. zdala se super blablabla, padli jsme si do oka, akorat jsme asi tak hodinu po tom co jsme se znali skoncili v posteli a na moje gusto se to uhanelo az moc velkou rychlosti na one-night stand. takze jsem se snazil tomu dat stopku a nakonec jako nejsetrnejsi mi v dany moment prislo proste to zahrat na unavu, alkohol, omluvil se ji a usnul. pro mnohe se to asi zda naprosto nepochopitelne, ale me zkratka nelaka su*at holku co znam sotva dve hodiny a vubec nic k ni necitim, to proste nejsem ja.. takze jsem ji v podstate odmitl (vim, obrovska chyba), ale jine vychodisko pro me nepripadalo, navic kdybych tomu tu zelenou dal, tak verim tomu, ze by zustalo jen u uletu na jednu noc a ja proste citil, ze bych ji chtel vice poznat nez jen zatah na jednu noc.
takze jsem hned druhy den ji nezavazne napsal, po nejake dobe doslo na ten inkriminovany moment a na rovinu jsem ji rekl, jak se veci maji, ze nespim s holkou, ke ktere nic silnejsiho necitim. jako solidni okecavač jsem to uhral na to, ze si toho pomerne vazila a z toho "jsem na tebe nasrana, uz na tebe nic nebudu priste zkouset" to preslo na "teeda, takovych kluku jako ty moc neni, docela ziram" kecy.. takze pro me spokojenost. pokracovalo to dal a dal, tri tydny jsme rekneme spolu chodili, vidali se... bylo to super [vložte klišé]. budoval jsem to a jednu dobu slo videt, ze ji opravdu ziskavam na svoji stranu. (jenom bych mel dodat, me je 18, ji v kvetnu a predtim chodila 2 roky s klukem, ktery ji nehorazne vyuzival, mel ji jen na jedno a zahybal ji, takze je ted podle svych slov "neduveriva a hodne opatrna vuci klukum, uz se nikdy nechce tak spalit a nechat si ublizit jak ji ranil on")
jeden den se ovsem neco nepochopitelne zvrtlo, psali jsme si normalni na icq a u ni v hlave se neco semklo a zacala si rikat, ze se chovam jak jeji byvaly, bylo to zrejme slovy, ktere jsem pouzil a ktere on urcite taky pouzival, ale uplne v jinem kontextu a smyslu (konkretne "postoj", "bud tak laskava" - at me nesrovnava s jejim byvalym a zakoncil jsem to slovy "nenecham si srat na hlavu", protoze proste cokoliv jsem rekl tak bylo spatne.. to pro ni byla posledni kapka a odpojila se)
po tydnu co jsme spolu nemluvili jsme byli venku, ze to probereme s chladnou hlavou, rekl jsem ji vsechno, vyslechl, snazil se najit nejake vychodisko a pokracovat v tom, ale pro ni jedine vychodisko byla pauza.. prozatim konec a co potom se uvidi, musi si procistit hlavu [to co rika kazda proste]) chtel jsem at rekne, jestli je to naprosty konec nebo jeste pokracujeme, ale ona si jela porad svoje, tusil jsem ze pauza je cesta do pekel.
takze jsme se zase dva tydny nevideli (byl jsem v alpach), potom co jsem prijel jsem ji zavolal (poucil jsem se z chyby a uz si rekl, ze nebudu nikdy resit nic pres icq), jak se ma a jestli se neco zmenilo, jestli se uvidime.. prekvapive byla vesela a ze i docela jo, v tydnu se setkame. ovsem jak tyden plynul tak vychazelo na povrch ze ma spoustu veci, co musi udelat, takze se to oddalovalo a oddalovalo. to me docela stvalo, takze mi na konci tydne ruply nervy a napsal jsem ji, jestli se vubec neco zmenilo a jestli me chce videt. to pro mi byl naznak toho, ze se zacina zase resit neco co ona nechce vubec rozebirat a odpojila se. tak jsem ji teda napsal sms, at se ozve, ze bych s ni rad mluvil, alespon po telefonu si o tom promluvit. cekal jsem den a kdyz se neozvala, tak jsem ji napsal, ze je konec, nemam nervy se takhle trapit, ze uz mi toho dost stacilo a ze zkratka o moji lasku nestoji, tak nevidim duvod se ji dal vnucovat. samozrejme neodepsala, totalni ignore.
tri dny potom jsem ji napsal naprosto vecne jestli ma bratrance (skutecne me to zajimalo, jen ta vec).. neodepsala.. tak rikam to to zaslo hodne daleko, ze jsi me jen tak smazala ze zivota. ona odvetila, ze si za to muzu sam tou smskou (ktera v podstate rikala, miluju te, ale ty o to nestojis, tak sbohem), ze jsme se mohli sejit ale timhle jsem to naprosto zazdil a klasicka veta, ze dvakrat do stejne reky nevkroci, ze uz nebudeme vice nez kamaradi..

takze se ptam, jake ted prichazi chovani? udelal jsem spoustu chyb, ktere jsem si v prubehu toho "vztahu" uvedomil a pro priste je to pro me obrovske ponauceni, precijenom jsem jeste takove kuře v tomhletom.. ale cokoli co jsem zkousel, tak nikdy nemelo ten kyzeny efekt, ze zacatku jsem na ni byl prehnane hodny, potom jsem ji dost nastval a delal "alfa", ale v nespravny moment, kdy jeji zajem velmi opadl, potom jsem ji zase prosil o navrat a ted se snazim donutit k ignoraci a delani "ze jsem nad veci", tudiz abych v ni zbudil pochybnosti, prestoze ona tusi, ze jak ona luskne prsty tak se k ni dobelham po ctyrech.. hold jsem u ni ztratil veskerou cenu a nevazi si me, vi ze me ma naprosto jisteho, ale rad bych to zmenil, ikdyz ted uz temer urcite neni cesta zpet to napravit.

urcite mi budete radit at se na ni vykaslu, to mi rika uplne kazdej Úsměv klasika.. ale proste ona mi za to stoji, ikdyz jsem si to posral. spis me zajima, jestli je cesta to nejak zlepsit, horsi to totiz uz byt nemuze =) chtel jsem od ni slyset, jestli je naprosty konec a uz se nikdy neuvidime, ona zatvrzele tvrdi, ze ted se videt nemuzeme.. casem se budeme moct bavit jako kamaradi, ale to pro me neni reseni. bud vztah nebo ji mazu ze zivota, protoze na ni minutu co minutu myslim a ubiji me to.

fakt soráč za ten sloh, kdo to přečetl tak +medál, diky.
PS: zda se mi to nebo je to naprosto typicke u holky, kdyz po rozchodu ma statusy na icq typu "je mi úžasně", "láska je láska" [vzhledem k jeji spoluzacce, ony jsou take dve trdla] atd.. uplne me z toho pali oci, jak je to okata provokace, a hodne uboha.
Stran: [1]
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS