Poslední příspěvky: Maťko

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2021, 19:26:00

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 [2] 3 4 ... 12
26  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 12. Červenec 2012, 19:10:09
11.7.
Prechádzam sa Nitrou keď ide oproti naozaj nádherná baba, výška okolo 165cm, to môžem. Výzor bitchky ma trošku odradzuje ale po dlhom očnom kontakte a krátkom váhaní som sa otočil, dobehol ju a naznačujem jej aby si dala dole slúchátka. Ochotne spolupracuje a ja na ňu idem direktom.

Ja:Ahoj, prišla si mi strašne sympatická a vyčítal by som si keby ťa nechám prejsť len tak.
HB: *v šoku*
Ja: Ako sa voláš?
HB: Klaudia
Ja: Martin, teší ma
HB: To bol koho nápad?Šťastný Som to vôbec nečakala. *strašne sa smeje*
Krátky fluff
Ja: Tak či tak, zachvíľku mi to ide ale rád by som ťa spoznal
HB: Jasne, môžme *diktuje číslo a stále sa smeje*
Ja: Ale tú dobrú náladu si podrž *prezváňam*
HB:*chytá mobil* Martin, či?
Ja: Už sa ti neozvem za toto! Šťastný Srandujem, maj sa pekne
HB: Ahooj

Bola to asi najkrajšia baba akú som kedy oslovil, dúfam že z toho niečo kápne. Každopádne doma ma už čakala moja "FB č.2" Kika, mal som v pláne to tento deň ukončiť, jednak ma nepriťahuje,jednak sa mi hnusí že má frajera, tvrdí že ho ľúbi a behá za mnou, píše mi desiatky sms ako nejaký stalker(a to jej ani neodpisujem) a neustále sa zhadzuje a podceňuje. S mojou "FB č.1" som "vzťah" ukončil ale chcem aby to ostalo v rovine kamarátstva, pri Kike som nemal záujem ani o to.

Ako som ju zbadal, zrazu mi prišla úplne nepríťažlivá Šťastný Neviem či som ju videl zrazu cez čierne okuliare alebo predtým cez ružové, každopádne myšlienka na posledný sex ma v momente prešla. Rozhovor bol taký klasický, počúval som aká je hlúpa, nikto ju nemá rád, nikto si ju neváži a podobne, nereagoval som na to, nebudem ju presviedčať o opaku, neznášam sebaľútosť. A ešte to aká je "nenormálna" a "bláznivá". To hovorí asi každá a realita je úplne inde. Nebolo mi to celé príjemné, chcel som zvoliť kratšiu cestu nech to skončí čím skôr. Keď sme boli pod železničným mostom, už ani neviem o čo išlo ale bolo to v rámci srandy a ona "akože" ide varovať svoju mamu predomnou a otočila sa. Išiel som si svojou cestou že však ma dobehne a za 15 minút zvoní telefón. "Kde si? Ja sa bojím Smutný" a potom 3 sms za 5 minút(taký jej priemer) "Bojim sa" "Ponahlaj sa" "Kde si mam strach"

Keď som prišiel objala ma a rezignovane som povedal že poďme domov, mal som jej fakt plné zuby, tie neustále kecy o tom istom aké je všetko zlé, nemá na veci ani vlastný názor * . No a zrazu Šťastný Ja už nemôžem nikomu veriť, ani tebe nemôžem veriť po tom čo si mi teraz urobil Prečo si sa otočila a nešla za mnou?Lebo som tvrdohlavá ale aj tak ti už nemôžem veriť Áno, áno, je to všetko moja vina Šťastný Nevedel som sa dočkať kedy budeme doma! Viacmenej som bol ticho, kašlal som na to, ona sa ďalej ľutovala,  pred mojím domom som ju sucho objal a šiel dovnútra. SMS To dnes co malo byt? si bol uplne ze iny..si ma nesmierne vydesil Bez reakcie. Keď si to tak čítam, asi som bol zbytočne arogantný ale snáď je to už uzavretá kapitola.

12.7.

Date č.1 - Sisa
Stretli sme sa v Nitrianskom parku, ryšavá NG v krátkej sukni. Nemal som toľko času pretože som mal potom dohodnuté fotenie. Prešli sme si bludisko, rozprávala mi o svojej tanečnej kariére, bavili sme sa o literatúre a fotení. Prišli sme na krátky drevený most nad malým jazierkom. Existuje lepšie miesto na MC?Šťastný Myslím že snáď ani nie. Tak som si ju pritiahol, pobozkal, otočil, oprel o zábradlie a bozkával. Strávili sme tam nejakú chvíľku, potom sme sa premiestnili na lavičku kde sme pokračovali no pri pokuse dostať sa jej pod sukňu mi ruku chytila a dala preč. Ešte chvíľku sme sa bozkávali a potom sme sa vybrali smerom do centra kde sme sa rozlúčili a ja som sa šiel venovať foteniu. Hoci boli témy konverzácie zaujímavé, bolo to nejaké nemastné neslané a nemám záujem sa s ňou stretnúť znova. Zdá sa mi že keď ma dievča fyzicky nepriťahuje tak som trochu odmeraný a to sa prejaví.

Date č.2 - Viki
Z fotenia som si to zamieril do vedlajšej dediny od môjho mesta kde som stretol Viki, dievča ktoré som doteraz poznal skôr z videnia a zbežne ale cez známych sme sa dostali do kontaktu a naše cesty spojili. Prišla v amerických legínach ktoré som v ten deň videl asi na 15 rôznych babách Šťastný a zaviedla ma do miestneho parku. Stále zbesilo smskovala tak som jej mobil zobral a hodil ho do svojej "kabelky". Sadli sme si na lavičku, bavili sa o Mníchove(je veľký fanúšik Bayernu a ide aj na oktoberfest) a psoch Šťastný. Prekvapilo ma koľko si toho o mne pamätá, mal som z toho dobrý pocit, napríklad vedela že ma vzrušujú mašličky a okuliare..a nasadila si svoje číre červené wayfarery Šťastný Lepšie IZ som chcieť nemohol, no skúsil som to inak.
Čo keby ti poviem že ťa chcem pobozkať?
*dáva si dole okuliare*
Hmm, už nechcem Šťastný
*dáva si okuliare s5* Hmm, musela by som porozmýšlať a úsmev
Tak nič nehovor Úsměv
Bozkávala sa o dosť horšie ako Sisa ale bola zase fyzicky krajšia. Pri šmátraní rukou popri bozkávaní mi ju zase chytila, šteklil som ju a blbli sme. Vravela že mám prísť na nejaký futbalový turnaj či čo. Potom sme sa už len bozkávali a bozkávali, vraj to robím neporovnateľne lepšie ako jej bývalý ktorého sme predtým stretli Šťastný Potom som už musel ísť na bus  tak ma odprevadila a šli sme obaja svojou cestou.

Veci sa pomaly dávajú dohromady, krátkodobo som vyriešil peniaze, mám nejaké nápady len ich musím zase to hlavné - realizovať,  dievčat je okolo až až, ponuky na fotenie pomalinky pribúdajú(vrátane dievčaťa z emo reportu Šťastný). Z pohľadu pickupu je to dobré, ale my chceme predsa viac ako len mať ženy Úsměv

btw.Je blbé keď som na dejte s dievčaťom s ktorým nechcem v budúcnosti nič mať a oslovím cudzie dievča? Prebehla okolo mňa prednádherná červenovláska a mal som brutálnu chuť ju osloviť.


* Kto ma má pridaného na Facebooku si možno všimol moje včerajšie extempore, teda že mi to asi zvykne vadiť Šťastný
27  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 10. Červenec 2012, 15:24:08
Taková trička (no boyfriend - no problem) by měli nosit všechny single holky, ať člověk ví, kde má lehčí práci... Šťastný
Bohužiaľ, mám pocit že ľahšiu prácu má človek pri tých zadaných.
28  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 08. Červenec 2012, 13:41:25
V prvom rade si vážim reakcie chlapi, určite som si z toho niečo zobral Úsměv
Ešte len tak pomimo, čo sa týka bike tripu tak po prvom dni a prespaní sa môj spolujazdec fyzicky zosypal a museli sme to otočiť, sám by som to pravdepodobne zvládol až do Žiliny.

K tomu sexu a vzhľadu, faktom je že 1. nechcem povedať že boli škaredé, to vôbec nie, no pre mňa nepríťažlivé. 2. neboli sexuálne extra skúsené a tým pádom ani ten sex nebol nič extra. A investovať energiu do dievčat ktoré vlastne nechcem a ktoré to navyše podľa náznakov emočne ničí asi nebude to pravé. Tým pádom som to s jednou z nich už ukončil a s druhou to mám v pláne. Radšej by som stretol zaujímavé,krásne dievča a zamiloval sa, zvláštne že kedysi som sa "zamiloval" do každej druhej a teraz mi žiadna nepríde dosť dobrá a pripadám si taký citovo chladný (možno sklamaný zo žien).

Uznávam že som možno čo sa týka dejtu reagoval príliš impulzívne ale jednoducho ak bola unavená (90minut pred dejtom by to snáď mohla vedieť či sa na to cíti) tak stačilo navrhnúť iný termín a nie ľahnúť si a zaspať(ešte k tomu si dať telefón na tichý režim). Každopádne toto dievča som spomínal v jednom z reportov, zavolal som ju teraz len z dôvodu že mi iná HB zrušila date, proste som len chcel a potreboval byť v ženskej spoločnosti. Toto dievča bolo fakt zvláštne a napísal som myslím že už s ňou rozhodne nikam nepôjdem. A opäť sme pritom, nerozumiem sám sebe prečo som ju vlastne zavolal keď je taká aká je a rozhodne za to nestojí.

Tak či tak, vezmem si vaše rady k srdcu a dúfam že čoskoro vám prinesiem nejaký šťavnatý report Úsměv
29  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 06. Červenec 2012, 00:29:53
Tento zápisok nebude report, skôr myšlienkové pochody, možno súhrn udalostí za posledné dni , mám  jednoducho nutkanie sa rozpísať, možno vypočuť si názory ostatních.

Mám nejaké blbé obdobie, neviem si to vysvetliť ale čoho sa chytím - to nevyjde resp. sa pokazí, stretávam nepríjemných ľudí, všetci sú okolo mňa negatívny. Príklad, dohodnem si date o 17:00 na 18:30, ona súhlasí ale nakoniec ?nepríde?, nedvíha mi telefón, napíšem jej sms že čo to má znamenať a na internete si nájdem správy, ako ju strašne mrzí že zaspala a po mojej smske ďaľšiu že jej ani nemám písať keď som taký a vymazala si všetky kontakty na mňa. Pritom som nenápisal nič zlé, ona si len zaspala rande. A ja som ten zlý.

Ďaľší príklad, možno niektorí viete že by som chcel byť fotografom, moc mi to nejde Šťastný Každopádne snažím sa na sebe pracovať a fotím za symbolickú sumu. Sem-tam sa niekto ozve a niečo málo si tým privyrobím..a takto sa mi ozvalo jedno dievča. Bola milá, flirtovala so mnou (aj keď som vedel že je zadaná), zrazu že pôjde aj kamarátka s ňou..potom ešte že aj kamaráta zoberie, dobre že nie celé mesto. Keď som spomenul poplatok(na osobu to vychádzalo fakt za babku), bum, z fotenia nič nebude. Neviem či to tomu môžem prisudzovať ale mám z toho taký pocit, jednoducho dievča si chvíľku s kýmkoľvek poflirtuje a keďže chlapi sú akí sú tak im dajú všetko. Dievčatko si myslelo že pre jej peknú tváričku pre ňu znesiem aj modré z neba a budem ju obskakovať zadarmo. Nakoniec som zase skončil ja ako ten zlý.

Bývalá mi napísala o novom priateľovi, prakticky mi to vnútila aj keď som jej jasne dal najavo že nič o nej vedieť nechcem, bola ku mne prekvapivo milá a snažila sa so mnou udobriť, ja som si nedával servítky pred ústa a povedal čo si myslím o jej správaní ku mne. Mám z rôznych dôvodov pocit že si ho vymyslela a pod dôsledkom ..ani neviem akým som si tiež vymyslel priateľku. Takto sa pravý chlap nespráva :/ Keď už sme pri pravých chlapoch, čítal som na SD veľmi zaujímavý príspevok od Mloka v ktorom som sa našiel.

Citace
Zbylých 90% probíhá tak, že kluk sbalí holku s ještě o dost nižší hodnotou než má on sám a kterou už dopředu chce (jen) a pouze na sex. A protože je to přece správný alfa samec a ještě navíc upřímný a férový kluk, tak s výrazem ala Clint Eastwood té holce hned na začátku oznámí, že nemůže slíbit věrnost a že bude šukat i jinde.
Čili v praxi to pak vypadá tak, že chudák holka - většnou max NG6 a nicegirl, které celá věc nebyla vysvětlena ze správné perspektivy či vůbec, pořád doufá v budoucí vztah (což je zcela přirozené) a investuje plno emocí, zatímco kluk má tu holku v podstatě celkem v píči, z HBček a bitchek je posranej, ONS se mu taky moc nedaří, ale zato na svojí NG FB si honí ego, je největší alfa a frajer a vypisuje do deníků, jaké všemožné prasárny všude možně s tou holkou prováděl.
+ citát z knihy Sex God Method
Citace
Bezemoční robot si neužívá sex, on si užíva fakt že múže mít sex

Začal som spávať s dvoma NG ktoré som si idealizoval miesto aby som mieril vyššie a šiel za tým čo naozaj chcem, myslel som si aký som borec keď k nim budem úprimný. Lenže o tomto pickup asi nieje. Nie šukať priemerné ženy, naučiť sa zaujať každú ktorá sa mihne okolo. Nepriťahovali ma ale cítil som sa ako king of plot lebo som proste šukal. Takže som sa prakticky vyhýbal "zodpovednosti" a honil si ego pomocou dievčat ktoré možno tajne celý čas dúfali vo vzťah. To mi teraz príde dosť sebecké a úbohé.

Veľký počet naplánovaných dejtov sa mi ruší deň dopredu, neviem pochopiť čo robím zle ale vždy je to o tom istom, ano, pôjdeme tam a tam a deň predtým zrazu dievčatám niečo do toho príde. Pritom medzitým ani niesme v kontakte takže neexistuje možnosť že by som to nejak pokazil. Čim to môže byť? Zľaknú sa? A zaklincovanie blbého obdobia bolo asi také keď som si otvoril internetbanking a tam bolo asi o 70% menej peňazí než som predpokladal. Darmo si stále hovorím že preto niečo urobím, vždy to zostane v rovine plánovania. Vždy som považoval za svoju prednosť v balení to že som vždy konal, mal som dobrý ťah na bránku, čo som chcel za tým som šiel, nerozumiem prečo to tak nemôžem robiť aj v biznise. Ani na vysokú ma napriek skvelým výsledkom z prijímačiek nezobrali, ak nevyjde odvolanie tak už fakt neviem. Navyše, takmer ma zrazil vlak.

1.7. som si chcel dať ako dátum nového začiatku, paradoxne, vtedy sa začalo všetko kaziť. Zdá sa že sa musím z tohoto obdobia dostať a začať inokedy. Každopádne asi za 10 hodín vyrážam na veľkú 3-dňovú cyklotúru, bude to veľká výzva a dobrodružstvo snáď spojene s oslovovaním, pondelok pravdepodobne pridám súhrnné video, dúfam že mi to prečistí hlavu a zase bude všetko O.K. Ak sa pokazí počasie alebo sa niečo cestou pokazí tak budem už fakt na dne s psychickými silami.

Negatívne udalosti = negatívne myslenie a to priťahuje ďalšie negatívne udalosti. Ako sa z tohoto začarovaného kruhu dá dostať?

P.S. Aby to nebolo čísté EMO, bol som na day2 s Kajou a skončilo to krásnym MC Úsměv
30  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 02. Červenec 2012, 12:04:02
Dnešné príspevky joei-ho Šťastný Ma vykotilo zo stoličky Šťastný
31  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 27. Červen 2012, 23:11:33
Chandler nieje excuser, ospravedlňujem sa za šírenie tejto informácie Šťastný

26.6. - 27.6 Návšteva

Návštevou ma poctil veľavážený Chandler. Nebudem rozoberať to ako si ku mne v noci ľahol a čo sme robili, rozoberiem radšej approache Šťastný.

AP1 - HB8, 20 rokov
V krátkej sukničke si to štrádila okolo nás a okamžite som vyštartoval za ňou.
M:Ahoj prišla si mi strašne sympatická a vyčítal by som si keby ťa neoslovím.
D: Ježiš to je milé a začala sa usmievať
M: Ja som Martin
D: Dominika
Fluff o škole, kam ide, čo je zač, bol som trochu dosť nervózny, neapproučoval som dlho.
M:Takže ja si na teba vezmem kontakt.
D: Dobre tak diktujem
Šahám si do vačkov a mobil nikde, nechal som ho v aute Šťastný. Čo teraz?
D: Tak mi povedz meno a ja si ťa nájdem
M:Máš pero?
D: Práveže nie
M:Počkaj ja mám vlastne vizitku tak sa mi môžeš ozvať

AP2 - Simona, ??rokov
M:Ahoj prosimťa aký máš názor na klokana ako domáce zviera?
S:Ja neviem, asi sa to môže asi je to v pohode nie?
A kecy a kecy o klokanovi, bola taká nepríjemná a nezáživná a cítil som že z toho nič nebude ale z princípu som si číslo vypýtal a ona mi ho nedala Šťastný

AP3 - ???,???
Toto ani nebol ap, chcel som ju osloviť na klokana, piknikovala na trávniku a zdalo sa že nikde nikto nieje ale keď som k nej prišiel a pozdravil ju tak si to k nám nasmeroval nejaký vlasatý týpek s tým že to je jej frajer takže nič.

AP4 - Sonička, 18 rokov
Sympaťáčka v letných šatičkách, povinnosť pre každého pickupera  Smějící se
M:Ahoj prišla si mi strašne sympatická a vyčítal by som si keby ťa neoslovím. (tento direkt mi nejak podozrivo funguje)
S: Jé ahoj to si zlatý
M: Ja som Martin
S: Soňa
Fluff. Fotili sa tam s ňou nejaké baby v dobových kostýmoch tak som tam začal "kričať" že teraz som ju oslovil nech mi ju nekradnú Šťastný
S: Ja budem mať za mesiac 19
M:Super to budeme musieť osláviť, vezmem si kontakt.
S: Ja ti musím niečo povedať, ja mám priateľa
M:To je úžasné to zapijeme tiež.
S:*diktuje číslo*
Ideme k jej autu, fluff, pusa na rozlúčku a ideme svojou cestou..

AP5 - Sonička, 17 rokov.
Zbadal som ju ako prvý! Keď Chandler zistil že idem za ňou rozbehol sa že tam bude prvý. Tak sme si dali preteky. Predstavil som sa ako prvý a potom sme sa tam začali nehorázne amogovať Šťastný  Vraj bola zadaná ale nevyzerala na verný typ, zobrala si moju vizitku, pýtala sa na fotografovanie a dala mi svoj fb nech si ju pridám. Celý čas z nás bola hotová že sme strašne zaujímavý týpci  Super!

Takže prakticky 60% úspešnosť, fajn 2 dni. Inak to je dosť na nič, na školu ma nezobrali aj keď som napísal testy super, pokazil mi to prospech zo strednej, skúšam sa odvolať. Nejak strácam kontrolu nad vecami, ženy sa mi prestávajú ozývať, zajtrajší date na ktorý som sa veľmi tešil sa zrušil, sobotu som sa takmer zamiloval do jednej supermilej UG, každý deň ale mám čo robiť, nestrácam čas, mám stále nejaký program.

A ešte raz omluva Chandlerovi za šírenie rečí o excuserstve, oslovoval bez problémov Šťastný
32  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Sraz? kdy: 26. Červen 2012, 21:18:18
Že by sme otvorili túto myšlienku?Šťastný
Tak to zase zavrieme Šťastný
Závisť si musíte zaslúžiť hoši Šťastný
33  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 15. Červen 2012, 23:56:43
Ďakujem Barzi, vážim si to, obzvlášť od teba Úsměv

Date 15.6.2012
Už nejaké 3 týždne som nemal prvý date a už mi to chýbalo. Podarilo sa mi dohodnúť s jednou mladšou, ale roztomilou kočkou a večer sme sa na dohodnutom mieste stretli. Naživo vyzerala staršie než na fotke. Oblečené čierne lesklé legíny a dlhšie tričko, v 30 stupňovom teple ideálne Šťastný. Pusa na líce na uvítanie a išlo sa. Bavili sme sa o takých bežných veciach, klasické spoznávanie sa, trochu drzosti nikdy nezaškodí. Potom som dodržal sľub o tom že ju ponesiem na rukách, bohužiaľ už nejakú dobu necvičím a prejavilo sa to na dľžke nosenia Šťastný. Ale potešilo ju to.

Skončili sme na takej betónovej ploche za mestom. Keďže slušne tancuje salsu, ukázala mi základné kroky, niečo sme si vyskúšali. Prisámvačku že nič viac sexy ako ženy tancujúca salsu neexistuje. Od Septembra ak budem bývať v novom meste tak idem na prvý kurz bez debaty. Medzi rečou som spomenul knihu Oscar Wilde - Lady Fuckingham (credit to Chandler Šťastný). A už spustila, ako spávala s kamarátkou, ako si to rozdala s 2 kamarátkami naraz, proste pekný kvietok. Tak sa nám rozbehla úprimnosť a debata nabrala správne grády Úsměv Nezabudla ale spomenúť že od Silvestra sa zmenila a odvtedy sa s nikým ani len nebozkávala a ani to nemá v pláne porušiť.

Ale Maťo knows how Šťastný prešli sme asi 100 metrov a už ma vášnivo bozkávala a tlačila svoje chutné telo k môjmu stoporenému kamošovi. Potom sa to už stalo pravidlom. Stretli sme sa s jej kamarátmi a kamarátkami na pláži, chvíľku pokecali, rozšírenie SC. Z jej slov usudzujem že ide o veľmi nádejné Friends with benefits.  Moja prvá FB ma zajtra volá na opekačku. Tak nejak som si ten pickup predstavoval. Mať kamarátky(s benefitom) a tak si zašukať a zároveň cez ne získavať kontakty a rozširovať SC. Odprevadil som ju, zakončil to posledným MCčkom a vymenil si s ňou smsku na dobrú noc Úsměv

Inak čo sa týka cieľov, čas behu som zlepšil na 46:01, chýba mi 61 sekúnd. Free Hugs sa už pomaly bude realizovať koncom mesiaca, 6.7-8.7 idem na bicyklový trip iba s kamarátom, so spacákom,stanom a kamerou, verím že stretneme nejaké targety keď už obehneme pol Slovenska Úsměv, na celé leto mám prakticky rozplánované akcie takže to vyzerá že život naozaj začínam žiť naplno ako som chcel. Cvičiť som nezačal :/ resp. občas ale nie pravidelne, ženy spoznávam (Facebook ledva zvláda nápor Šťastný), prijímačky som zvládol ako frajer, už ma môže ohroziť len blbý prospech z gymplu, SGM som neprečítal, ani MJM necvičím. AJ sa tiež neučím. To treba napraviť. A stále mi chýba zdroj príjmu. A nakoniec, z exLTR sa už dostávam, nieje to ideálne ale už sa cítim o kus lepšie.

Ešte by som snáď spomenul že som si kúpil knihy Tima Ferrissa, 4-hodinový pracovný týždeň vrelo doporučujem a taktiež som kompletne vymenil šatník a outfit robí divy Úsměv Ani nestíham vraciať všetky eye contacty  Smějící se
34  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 07. Červen 2012, 19:06:05
youtube.com/watch?v=WxfZkMm3wcg
Buy ticket and take the ride!

youtube.com/watch?v=WxfZkMm3wcg
RSD 2010
35  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 06. Červen 2012, 00:01:56
36  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Sraz? kdy: 04. Červen 2012, 20:57:21
zo Šale Šťastný ako sa vola? PM Úsměv
37  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Sraz? kdy: 04. Červen 2012, 11:21:20
Že by sme otvorili túto myšlienku?Šťastný
38  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 31. Květen 2012, 09:23:34
Date 28.5

NG6, stretli sme sa a prvú hodinku to prebiehalo podľa plánu, bola fajn, príjemná, rýchlo sa na mňa začala sama vešať, zachvíľu už sme sa MCčkovali a keďže trasa je dlhá tak som sa tešil na potenciálne FC   Super!

Trasa kade ich všetky vodím: http://www.endomondo.com/workouts/59199644

Po hodinke pohodovej konverzácie si zrazu sadla že sa naje. WTF?!  Ale dobre, najedz sa. Jak sa najedla tak bum. Ako by to bolo úplne iné dievča. Grgala!!  Řekni to mé ruce, smiala sa na každej blbosti. Prestala sa MCčkovať, pri pokusoch dostať sa jej rukou pod gate sa vždy len strašne smiala a mne to začalo liezť na nervy. Potom z nej vypadlo že ma neľúbi a ja už pekne nasraný som jej povedal: Lebo ja ťa milujem!  Smějící se  Už som sa neozval..

2 dni na to som sa stretol s dievčaťom ktoré bolo na mňa nasrané 3 roky lebo som to chvíľu ťahal s ňou aj s jej kamarátkou naraz  Ani by som to nenazval date. Bolo to skôr o tom že obaja sa snažíme byť dominantný a tak to bolo celé o súbojoch kade pôjdeme a kto skôr podľahne . S takým dievčaťom by som vo vzťahu vydržal 3,5 minúty. Inak veľmi inteligentné dievča, to sa len tak nevidí.

Moje 2 FB ma už nebavia, prestal som ich volať von tak pre zmenu oni vyvolávajú mne,ťahajú ma von a pýtajú sa čo sa deje. Faktom je že sa stále neviem vyrovnať s rozchodom a už naozaj neviem čo mám preto urobiť.

Chcem sa viac venovať svojím projektom a niečo budovať, toto denné stretávanie žien ma už nebaví. Mal by som sa asi viac zamerať na kvalitu ako na kvantitu..aj keď kontakty sú tiež fajn Úsměv  A v neposlednom rade mám 12.6 prijímačky tak sa učiť.

Inak je to relatívne fajn, športujem, posiľujem, stravujem sa zdravo..za 2 týždne som dal dole daľšie 3kg a pomaly sa blížim k svojmu cieľu.


Cieľe na jún:
- učiť sa angličtinu z livemocha.com
- učiť sa na skúšky
- zlepšiť čas behu aspoň na 45 minút
- prestať myslieť na ex
- zvládnuť prijímačky
- prečítať Sex God Method a dať 5 cvičení denne z Mluvte jako Mluvčí.
- spoznať čo najviac žien.
- cvičiť denne
- natočiť to sľúbene free hugs, nedávno sme to začali znova riešiť a pomaly by sa to už malo realizovať
39  Pokecání / O čemkoliv / Re: BORDEL - ANO či NE? kdy: 24. Květen 2012, 14:58:25
Ako by ti to malo zlepšiť sebavedomie? Myslíš že sa budeš cítiť lepšie s vedomím že si si musel prvý sex zaplatiť? "Těch sraček" sa tým tiež nezbavíš.
Za mňa NE
40  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 21. Květen 2012, 01:51:53
Už to bolo dakde spomenuté v tomto vlákne, bolo by fajn keby ste k odkazom písali aj kapelu a názov piesne Úsměv

http://youtube.com/watch?v=ThWGMsh9Tjs
IMT Smile - Viac

Fantastický je celý album, nemal som ich moc v láske pretože Tásler mi príde trochu arogantný ale na Slovensku robia určite najlepšiu hudbu Úsměv
41  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 19. Květen 2012, 23:04:43
Slovenskooooooooooooooo  Smějící se
42  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 19. Květen 2012, 11:43:08
Heh, díky Úsměv Čo sa zmenilo? V prvom rade som sa rozišiel Úsměv A potom som to proste nejak prestal riešiť, prestal som si zapĺňať mozog balastom, nerozmýšľal som, proste som išiel za tým čo chcem(pozvanie na date) a na date za MC,FC a návrh na FB. Myslím že je to o ťahu na bránku a o tom že som k tým dievčatám úplne úprimný a otvorený, nebojím sa s nimi baviť o sexe, nebojím sa ich dotýkať a oni mi potom dôverujú, sú nadržané a chcú ten sex. Myslím že aj to že ich riešim viac je fajn pretože potom nemám strach dovoliť si niečo viac az za cenu straty pretože viem že inde ma čakajú iné. Možno sa mýlim ale to je taká moja teória lebo sám som prekvapený zo seba  Smějící se
43  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 18. Květen 2012, 23:31:03
Šťastný
44  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 18. Květen 2012, 23:05:48
18.5. Date
S týmto dievčaťom som sa zoznámil na našej ulici keďže býva naproti. Boli sme v kontakte a trošku ma desila smskami ako Chýbam ti, myslím na teba a podobne. Zdalo sa že od toho čaká rozhodne viac ako ja.

Neboli sme dohodnutý na presný čas, dneska sa lúčila na strednej škole (maturuje). Každopádne kým som čakal že pôjdeme okolo 5,6 a do 8 budeme doma tak sa ozvala až 19:30 a nečakal som že ešte niekam pôjdeme. S malou dušičkou som navrhol 20:10 a ona súhlasila. Predsa len, býva v baráku naproti Úsměv Ešte by sa hodilo poznamenať že je zadaná ale má problémy a už 4 týždne sa nevideli.
 
Edit: Sry, fotky ne. NApiš Q jestli máš problém. Ava.

To prvé čo nastalo..no myslel som že je psychicky narušená. Išla mojím smerom spoza budovy, zrazu sa zastavila a rýchlym krokom išla preč. Išiel som pomaly tým smerom nech aspoň zistím čo sa deje. Napadli ma 2 veci: 1.výčitky kvôli frajerovi 2. som jej extrémne nesympatický Šťastný Nakoniec som ju zbadal, ona sa zastavila a vysvetlila mi to tak že na mňa nemá. Čomu som neveril, predsa len, sú aj krajší ľudia Šťastný. Časom sa jej ale nechcela zastaviť pusa o tom aký som pekný a mám krásny zadok a že mám určite milión žien tak som si pomyslel že možno nekecá. Sebavedomia na rozdávanie teda nemala.
 
Prvý dojem z mojej strany bol teda dooosť skeptický ale časom sa dala nejak dokopy a začala byť fajn. Tak sme sa prešli, stále mi obdivovala zadok. Keď som sa chcel pokúsiť o MC tak robila asi 20 minut drahoty a keď sa mi to konečne podarilo tak ani neotvorila ústa. Nebavilo ma to. Tvrdila že ma potrebuje lepšie spoznať. Povedal som že kašlem na to a nejak som blbol s burinou a ona sa akože urazila a ostala stať chrbtom 30 metrov. Prišiel som k nej, chytil ju zozadu, pritlačil svoj postavený penis na jej riť a začal ju bozkávať na krku. No jooo, pri tomto zrazu nieje problém že ma nepozná Šťastný Šli sme si sadnúť na taký kamenný neviemčo, boli sme slušný kus za mestom a už bola skoro úplná tma. Zvalil som ju a bozkával ju po celom tele no keď som chcel zájsť pod nohavičky, vždy sa cukla. Takto sme sa obchytkávali a dráždili cez oblečenie asi 20 minút a potom sme šli. Ešte ma stihla obdivovať ako zvyčajne potrebuje chlapa spoznať a ja som ju dostal tak rýchlo  Provokatér Hold pickup, ženská  Smějící se

To už sa ku mne mala viac a bola vášnivejšia. Nastal čas si vyjasniť čo si od toho sľubujeme. Na rovinu som povedal že vzťah riadne dlhú dobu nechcem a mám pocit že ona si od toho sľubuje niečo také. Nevyzerala na to že by to bola taká mrška. No začala mi rozprávať ako šukala so svojim kadernikom, ako podviedla svojho borca, ako šukala po rozchode s byvalym. A že kamarátstvo s benefitmi ala FB jej vyhovuje. Pondelok a utorok som doma sám tak som ju na utorok pozval k sebe s tým že ju snáď ošukám. Súhlasila. Pondelok to nejde. Na pondelok príde FB č.1 Šťastný

Na záver mi ešte prišla smska na dobrú noc. Dúfam že z toho naozaj niečo bude.
45  Pokecání / O Vás / Re: MAXIKING?! tak jo, sem tady... kdy: 18. Květen 2012, 18:01:29
Teach me master
46  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Problémy s erekcí. kdy: 18. Květen 2012, 11:54:24
Ak sa na tom vzájomne dohodli tak prečo nie? Btw. ja tie problémy nemám, PM  Smějící se
47  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 17. Květen 2012, 03:13:53
Myšlienkové pochody..

Za pár hodín hráme s Kanadou a kým by som mal spať pretože ráno potrebujem ísť rezervovať stôl tak tu kaprím na novom PC a cítim potrebu sa rozpísať.

Pondelok mi oficiálne skončil pracovný pomer na dobu určitú a som zase bez práce. Čakal som že ten rok po tom čo som nechal školu bude predsa len úspešnejší a lepší. Ak sa nedostanem teraz na školu do TT tak sa otvárajú nové možnosti. Viem ako to už nepôjde takže kam? Zahraničie? Brno? Vlastné podnikanie?

Aspoň že čo sa týka žien sa darí. Vzťah s mojou FB pokračuje aj keď už vznikli prvé náznaky túžby po niečom viac (z jej strany). Včera sme na prechádzke stretli auto v ktorom sa oddávali rozkoši chlap s 2 ženami tak nás to inšpirovalo Šťastný. Verím že to takto vydrží čo najdlhšie, pondelok má u mňa stráviť niekoľko hodín takže sa teším na deň plný divokého sexu Úsměv. Stretol som aj jej kamarátov a pomaly si rozširujem svoj social circle.

 Na ex som sa definitívne vysral. Najprv som ju vyhodil z fejsbruku z čoho bola trochu mimo, potom bola milá a potom zase odporná. Pomohlo to k tomu aby som si prehodnotil svoje priority. Absolútne ma nezaujíma a nemyslím na ňu. Je to pre mňa uzavretá kapitola. Akurát cítim určitú averziu voči láske a vzťahom.

Okrem toho sa pripravuje date s 3-4 ďalšími dievčatami. Jedna je z môjho gymplu, stále panna(17), trošku zvláštny typ, druhá je sestra môjho známeho ktorú odkopol frajer a tak teraz nehorázne básni o sexe so mnou Šťastný, tretia býva 30 metrov odomňa a z jej smsiek (chýbaš mi Smutný, sladko sa mi vyspi :*) súdim, že od toho čaká niečo viac, štvrtá mi sľúbila vášnivú narodeninovú noc(25.5. mám 20) ale už pár dní niesme v kontakte tak neviem.

Keď si zrazu užívam tú pozornosť žien(na akú úprimne niesom príliš zvyknutý), príde mi neuveriteľne hlúpe ako som kedysi všetko riešil. Veď toto všetko o čo sa tu snažíme nieje o žiadnej psychológií a trikoch. Všetko je to v nás skryté. Z desiatok kníh ktoré som prečítal, stovkách článkov a hodinách videí a prednášok som si nakoniec vzal len to najdôležitejšie - nebuď pičánek, buď sebavedomý, pozitívny a snaž sa žiť čo najlepšie. A ono to naozaj bohate stačí. Ponaučenie? Keď si so ženou, vypni mozog a užívaj si momenty naplno.

Trošku som v tomto pre mňa divokom období začal zanedbávať svoje telo, stravujem sa v pohode no posilovňu mierne zanedbávam. Naučil som sa ale zase o kus lepšie variť, ide mi to lepšie už aj na gitare, viditeľne som schudol na bruchu a o niečo lepšie sa obliekam. Možno na PC trávim viac času než by som mal.

Ešte by som snáď zmienil jeden menší problém, kým na nových ľudí pôsobím ako nový Maťo(sangvinik), pri starých známych sa jednoducho neviem tak prejaviť a zďaleka niesom taký komunikatívny. Čo s tým?

Môj život má ale v základe správny smer a do skladačky chýba už len zdroj príjmu peňazí.
48  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: průzkum kdy: 15. Květen 2012, 16:45:37
Tak určite 2 Šťastný
49  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 13. Květen 2012, 17:19:16
Skvelá piatková noc keď som sa s 2 dievčatami vozil v nákupných vozíkoch po prázdnom parkovisku..až kým nás nechytili policajti Šťastný

A samozrejme, pre mňa ako nezaujatého fanúšika(aj keď som to prial City) famózny záver Premier League, fantastické divadlo až do posledných sekúnd, plno emócií, proste bomba Úsměv
50  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 29. Duben 2012, 21:22:39
V krátkosti..
s dievčaťom s ktorým som bol na dejte sme sa odvtedy stretli 2 krát. Na prvom sme sa začali bozkávať na pláži, začal som tvrdé kino a povedal jej že chcem byť niekde kde máme viac súkromia, odtiahol som si ju do lesa, stiahol jej legíny a zvyšok si domyslíte  Provokatér, na druhom sme tomu oficiálne dali nálepku FB Úsměv Ona by vzťah chcela, ja som jej úprimne povedal že po tom všetkom sa na to necítim a ona to navrhla takto. Je to fajn dievča, rozumieme si, je zlatá ale do nového vzťahu sa mi fakt nechce. A úprimne, ani si to neviem s ňou predstaviť.

ExLTR ako naschvál teraz stretávam všade kde sa pohnem, to dievča je odporné, nemá ku mne žiadnu úctu a to som sa ju snažil len pozdraviť. Možno by bolo najrozumnejšie ju vyhodiť aj z fejsbruku kde sa chová ako malé dieťa a zbytočne ma provokuje niektorými vecami. Zvláštne ako môže byť človek s pribúdajúcim vekom čoraz menej vyspelý.

Bol som na jednej akcii, dal som tam jedno MC ale to nemalo so skillom nič spoločné, bol to proste alkohol Šťastný. A stretol som dievča, nazvime ju Klaudia(naozaj Šťastný) ktorej som kedysi ublížil. Bola to moja skvelá kamarátka ale páčila sa mi. Ja jej vraj tiež. Každopádne som sa nejak dal dokopy s jej kamarátkou, potom sa stretol s Klaudiou, povedal jej že sme sa rozišli a skončili sme spolu v posteli. Potom sa samozrejme obe dozvedeli pravdu a ja som sa choval ako pako a ešte som ich provokoval a smial sa. Niesom na to hrdý. Keď som Klaudiu teraz stretol, odtiahol som si ju bokom a ona mi povedala že ju to naozaj bolelo pretože ma mala rada. Ospravedlnil som sa jej, objal ju, mám sa jej ozvať?

Stran: 1 [2] 3 4 ... 12
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS