Poslední příspěvky: Steamfox

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Květen 2022, 00:43:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 5
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kam po gymplu - Studium psychologie kdy: 04. Březen 2011, 17:53:11
1 .Studoval sem průmyslovku, ve třídě sem měl jeden z nejhorších prospěchů a přesto jsem dal nsz 174 OSP+ZSV, takže v žádném případě to není o našprtanosti. Dá se to cvičit tak že si projedeš všechny testy z minulých let. Věř mi, že většina lidí je dementních a vůbec se na to nepřipravuje takže šanci máš velkou pokud nebudeš jak oni.

3. Byl jsem na kurzu pořádaným sciem a nestálo to za ty prachy. Lektor byl výborný, ale jediné co potřebuješ je : Mít strategii jak vyplňovat test a dostatečně procvičovat. Na kurzu ti pouze ukazují vychytávky jak řešit některé úlohy, trochu to pomohlo, ale nic na co bych nepřišel sám.

4. Určitě ZSV seminář

Ta nezaměstanost na FSS MU to je vtip. Nevěř tomu, oni to nějak falšují  Šťastný . Nebo sou to pravé cifry, ale už neuvádějí že lidé nepracují ve svém oboru, ale třeba dělají úředníky. Studuju na FSS MU, sice ne psychologii, ale můžu ti poslat předměty co se tam vyučují v bakaláři ať si uděláš představu. Ono totiž, co si lidé představují pod pojmem psychologie a co se tam učí jsou dvě různé věci.
1. Taky mám známky spíš horší, i když jak jsem psal, spíš ohledně technických předmětů. To s těma testama je dobrej nápad a budu je potřebovat tak jako tak, takže si určitě nějaký seženu. A řekl bych, že právě v psychologii je sice malá úspěšnost, ale jen proto, že tam jde plno lidí "jen tak". Ale kdo ví.

3. Díky moc. Už pár lidí řeklo, že to za to nestojí, takže si radši vyčtu nějaký tipy z netu a nakoupím knížky.

A jinak bych řekl, že máš asi pravdu, počítají i ty, co nejsou ve svým oboru. A kdybys mi poslal ty předměty, tak by to bylo perfektní. Už jsem na pár rozvrhů koukal, ale stejně jsou to obvykle takový názvy, pod kterým si toho moc nepředstavím. Ale bylo by fajn to mít, takže jestli to dáš sem, PMkou nebo chceš mail, to je na tobě Úsměv

Díky!
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kam po gymplu - Studium psychologie kdy: 04. Březen 2011, 12:50:33
1. NSZ (aspoň ten OSP) je spíš IQ test, než o tom se něco našprtat. Pokud nejsi chytrý, moc si učením nepomůžeš.

3. To je tvoje věc. Můžeš se tam něco přiučit, něco si procvičit, ale nepočítej s tím, že tě to automaticky něco naučí. Pokud na to máš peníze, proč to nezkusit?

Pokud chceš studovat psychologii jen kvůli praktickému využití v životě (v pick-upu), tak se na to rovnou vykašli a běž studovat něco jiného. Většinu potřebných věcí se dokážeš naučit sám z internetu a knížek. Pokud cheš být opravdu psycholog, hurá do toho.
1. Myslel jsem si to, ale vcelku to hraje pro mě, protože při logických testech mám rozhodně větší úspěšnost než při vedomostních.

Kvůli pick-upu jí rozhodně nechci. Celkově pick-up moc nevedu, spíš jsem z něj vyčetl hodně užitečných článků, co mám v hlavě, ale na studium psychologie jsem ve spojení s pickupem vůbec nepomyslel. Ale psychologie jako taková mě táhne, řekl bych, že jsem hodně empatickej a celkově mi to připadá zajímavý. Je pravda, že se na ni hlásí hodně lidí prostě proto, že neví kam, ale rozhodně nemyslím, že bych do tý skupiny patřil. Bavila by mě psychologie, co by se přímo týkala jednání s lidma (diplomacie/kriminalita, psychoterapeutie a tak dále), nebo všemožný TAT testy. Vždycky mi to přišlo zajímavý a myslím, že by mi to nedělalo až takovej problém naučit (právě kvůli tomu, že je to zároveň koníček). Ale zatím bych měl přemejšlet spíš nad maturitou, tak ještě uvidíme Úsměv
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kam po gymplu - Studium psychologie kdy: 02. Březen 2011, 22:07:21
Nemohu si odpustit jednu otázku: Co chceš po škole dělat? Jaká je úspěšnost absolventů při hledání přiměřeně odborné práce? Co jsem dřív slyšela, tak u psychologie to není nic moc...
Btw. NSZ můžeš dělat víckrát (i když každý pokus je placený), nebo si teď zjistit od někoho typové úlohy a připravovat se na to - myslím, že je to lepší, než ty knížky (nejlépe tedy oboje).
On problém je, že na školách, kde je to pod filozofií (MU třeba, ale tam to je i pod soc. studiema), tak se NSZ nedělají. Takže je to asi i o tom, jestli půjdu na bakaláře a pak budu pokračovat na 2 roky na magistra (pak by to bylo NSZ), nebo půjdu přímo na filozofii (pak to je test od univerzity).

Konkrétní zaměření vymyšlený nemám, ale určitě nějaká práce s lidma (žádný analýzy nebo podniková psychologie), o moc víc rozmyšleno nemám. Na filozofický fakultě je nezaměstnanost 1,27% (UK) a 2,60% (MU), v případě soc. studií 1,39% a 0,72%, což je podle mě dost slušný. S nulama jsou v podstatě jen doktoři.
4  Pokecání / O čemkoliv / Kam po gymplu - Studium psychologie kdy: 02. Březen 2011, 19:24:56
Zdravím.

Jsem ve třeťáku na gymplu a poslední dobou hodně přemýšlím o tom, že bych šel studovat psychologii. Sice mám ještě přes rok na rozhodnutí, ale už mám skoro jasno. Jen pár věcí mě drží zpátky Úsměv

1. Úspěšnost uchazečů. Ještě v tom nemám uplně jasno, ale pokud vím, psychologie je pod fakultou sociálních věd (ale na UK údajně i pod filozofií, takže tohle je moje první otázka. Pod jakou fakultu se zařazuje?). Zájemců jsou tisíce (UK 6999, z toho 1103 přijatých, MU 9464/1121, takže okolo 11-15%. Na obojí se dělají NSZ. I když mě zajímá (už když jsem byl menší, četl jsem knížky, kterýma vám tady ale asi dech nevyrazím, třeba Řeč Těla od Lewise a tak dále), u NSZ to je asi víc o našprtanosti než nějakých všeobecných znalostech o ní. Já mám známky spíš horší (i když spíš v technických předmětech) a moc nevěřím tomu, že se mi povede bejt lepší než 85% lidí. Co s tím? Jediný co mě napadá je:

2. Vsadit všechno JENOM na studium psychologie. Je asi lepší mít pár záložních škol, ale když si už teď nakoupím několik dalších knížek a začnu je studovat, šance na přijetí by se za ty skoro dva roky mohla slušně zvýšit. Na druhou stranu je to vážně all-in na jeden obor, a pak bych mohl mít problém s ostatníma, kdybych zkoušky neudělal.

3. Má cenu si dělat přípravný kurz? Viděl jsem jich několik, cenově mezi 5.000-25.000 Kč. Hodně lidí na to má různý názory, tak třeba poradíte víc.

4. Jaký si zvolit semináře? Momentálně mám FCE (certifikát z angličtiny, je to pomalu můj mateřskej jazyk a i když nemá s psychologií nic společnýho, do porfolia se hodí vždycky), IVT (budu z ní maturovat jako ze 4. předmětu). Do čtvrťáku musíme vybrat třetí, a to momentálně ZSV. Jak je důležitej třeba dějepis nebo biologie? Vím, že testy se dotýkají i biologie člověka, nervový soustavy a genetiky. Z jak velký části?

Když mě napadne víc, připíšu, ale prozatím toho je až až.

Nejlepší by bylo, kdyby se našel někdo, kdo psychologii studuje, a dal třeba ICQ nebo Facebook, abych se mohl zeptat konkrétně, ale tak jako tak díky!
5  Pokecání / O čemkoliv / Re: Hudba/song, který podle vás znázorňuje pick-up kdy: 29. Prosinec 2010, 16:04:33
Bob Dylan a Rolling Stones ze starších, a třeba Hilltop Hoods z nových. Ale kromě Hilltopů nemám žádný extra oblíbence, spíš se mi líbí konkrétní písničky od různejch interpretů.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Váš názor kdy: 25. Prosinec 2010, 22:30:51
Rozejít se. Měl jsem půl roku stejnou, a dokonale mě to vyždímalo. Pokud jí nestačí, že má tebe, nezaslouží si tě. Hotovo tečka.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak se nakopnout? kdy: 13. Prosinec 2010, 23:09:44
Moc ti toho nepovím, jsem unavenej, ale jedno ti řeknu už teďka. Podle toho textu působíš hodně inteligentně, a to je jedna z věcí, co ti rozhodně může pomoct Úsměv Jen se kousnout Úsměv

A s tím oslovováním u anket a tak - jde o to se to naučit tak, aby to těm lidem nevadilo. Jde to vždycky Úsměv

A nechápu, jak se můžeš rok sbírat z platonický lásky?

Tak jako tak, go on Úsměv
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak pokračovat. kdy: 13. Prosinec 2010, 20:19:53
Výjimečně souhlas s D9. Kdyby chtěla jít, řekne aspoň "v neděli nemůžu, nezajdem třeba v úterý?". Ale když to napíše takhle, vypadá to vážně jako nezájem. Ale kdoví, každá holka není stejná. Uvidíš Mrkající
9  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 09. Prosinec 2010, 17:52:50
Tak nezapomeň se podělit o všechny detaily Šťastný
10  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 08. Prosinec 2010, 21:34:13
Ahojte Qarkovci moji !
Ted zrovna jsem byl na datu a vrátil se Úsměv a musím se s váma podělit o část konverzace které se v duchu a ted i nahlas směju pořád dokola.

Já : Rutina s hádáním čísel, obě jsem uhádl.
Ona : jak to dělááš ?
Já : No mám rád misionáře a obrácenýho koníčka, ale takovéhle otázky by jsi mi fakt neměla pokládat na prvním rande Šťastný
Pekny Šťastný Bohuzel nebezpeci, ze ne kazda holka to pochopi (jsou pomalejsi Šťastný). Co ti na to rekla?
11  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Steamfoxův nepickupový plátek kdy: 05. Prosinec 2010, 11:45:39
Takže další update Úsměv

V pátek jsme šli zase do klubu (opět Max). Já, Katka (šel jsem hlavně kvůli ní, pozdějc jsem zjistil, že ona zase kvůli mně Šťastný), a dva kámoši, Radek a Vítek. Než jsme vyrazili, dali jsme si ve třech (bez Katky) vodní dýmku (narozdíl od travky jí mám rad), pokecali a prostě relax. V 21:45 jsme vyrazili na autobus, po cestě nastoupila Katka a jelo se.

Když jsme přijeli, bylo celkem prázdno (ten den byl ples průmky), ale aspoň jsme si mohli sednout a dali bowling. Zkušeně jsem prohrál (asi o tři body, ale i tak Šťastný), ale byla sranda. Moc jsem se jí ani nesnažil balit - když si šla pro kouli a třeba mě obcházela (hrála po mně), udělal jsem nějaký kino, přejel jí lehce po břiše a řekl nějakou narážku na její hru, ale rozhodně jsem do toho nedával tunu snahy. Ona to začala (lehce) vracet.

Potom jsme šli na chvilku ven, a funny story. Stáli jsme tam, přišli k nám tři rusové a začali na nás řvát co čumíme, jestli máme problém a tak dále. Radkovi jeden dal facku (ale žádná plácečka, bylo to pěkný dělo), ale nikdo z nás se prát pochopitelně nechtěl. Byli jsme trochu přiopilí a i kdyby ne, nechci mít z břicha cedník - kdo chodí po městě a hledá, koho bezdůvodně mlátit, není nikdy s prázdnýma rukama Úsměv Já se ptal toho, co začal, "co jsme vám udělali" (žádnej heroickej tagline, ale říkal jsem to sebevědomě, koukal mu do očí a měl pevnej hlas), ten pořád opakoval "máte problém?" a pak mi dal pěstí.

Katka z toho byla dost špatná, pořád říkala ať jdeme dovnitř, tak jsem nakonec zařval na Radka a šli jsme. Vítka nechali napokoji uplně (asi vypadal moc přátelsky, pokud jsou to hodnoty který maj rusové rádi Šťastný). Šli za náma, ale došli jsme až na Max a tam se o ně postarali vyhazovači. Tenhle "šok" mi, řekl bych, celkem pomohl s Katkou. Chytl jsem jí za bok, pevně (ale ne něžně Úsměv) držel u sebe a dělal si z toho spíš srandu. I když jsem dostal pěstí a nic nerozdal (Radek taky ne), rozhodně si nemyslím, že by mi nějak spadla hodnota. Spíš naopak Úsměv

Pak už jsme jen seděli, kecali o rusácích, pili pivo a s Katkou se drželi za ruce. V jeden okamžik jsem jí dal pusu na tvář, potom jsme se začali líbat... A bylo to fajn Úsměv Kolem půl 2 přišla bejvalá s jedním klukem z plesu (psal jsem o ní v druhým threadu, v sekci "O ženských"), a jsem si jistej, že nás s Katkou viděla - ale ani mi to nevadí. Já mám díky ní (Katce) suprovou terapii, co mi Markétu doslova vylila z hlavy a Markéta uvidí sama, až jí ten kluk okurví. Když si nenechá poradit (a nejsem sám, kdo to říká), je to její problém, ne můj.

S Katkou chodím na stejnou školu, ale nebydlí ve stejným městě a je o ročník níž. Ale zatím se mi to s ní fakt líbí (i když sami jsme venku nebyli ještě ani jednou - musím jí vzít aspoň do kina nebo tak), doufám, že to vyjde. Říkala, že se jí se mnou "bylo fakt dobře", a nebrala to určitě jako nějakej úlet. Takže uvidíme Úsměv

Jinak jsem poprisil Aveho, aby smazal linky na fotky "zúčastněných". Až najdu nějakej private hosting na heslo, zase je přidám.

Zatím se mějte Úsměv
12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Otvorený vzťah, vaše skúsenosti kdy: 03. Prosinec 2010, 17:09:28
S kamarádkou jsme to takhle chtěli, ale nakonec jsme skončili spolu. S bejvalkou jsem jednou spal po rozchodu, pak musela vysadit HA a nakonec napsala, že už nechce. A s druhou bejvalkou to budu asi zažívat teď, pokud se mi nepovede něco vážnějšího s kamarádkou ze školy, protože se sama nabídla.

Pokud to dokážeš emocionálně (tzn. se vůbec nezamiluješ), pak to musí bejt fajn. Jinak ruce pryč (pokud nechceš vztah).
13  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 01. Prosinec 2010, 21:23:01
Steamfox: či-li ze všech nejhnusnějších míst, co existujou....
Steamfox: Lawyered ! Úsměv
Mě to rozhodně nijek nešokuje, jsem za to rád a nabídněte mi to podruhý a jdu znovu Úsměv Přijde mi to zajímavý Úsměv Navíc jsem zvyklej, že D9 ryje do kde koho, jedna narážka na to, že jsem měl sex na pár neobvyklejch místech mě nevyděsí. Ale chápu, že ne každej by to bral všema deseti. Věc názoru, řekl bych. A připomíná mi to, že mi zbejvaj 3 díly HIMYM, takže jdu na to Šťastný
14  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 01. Prosinec 2010, 20:57:59
Steamfox: či-li ze všech nejhnusnějších míst, co existujou....
Zkušenosti, zkušenosti Mrkající
15  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 01. Prosinec 2010, 17:51:56
Abyste meli nejakou sanci chyit AIDS libanim, potrebovali byste 4 litry slin. To stejny plati pro zvratky a stolici, ale to asi nikdo neplanuje.

A por v kondomu je 100x vetsi nez bunka AIDS, ale i tak bys musel mit sakra smulu ho s gumou chytit.
16  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 01. Prosinec 2010, 17:45:27
To ja bych nejakou nymfomanku neodmit Šťastný Vlastne uz jsem jednu mel a mam zazitky z autobusu, vlaku a zachodu v Mekaci, a taky vlakovyho nadrazi Šťastný
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 30. Listopad 2010, 22:37:07
Taky mi trochu uniká smysl BC s kondomem. Ono se dá otěhotnět pusou?  Smějící se

Třeba když ta holka nechce něco chytit. Šťastný Ale jinak to asi oboustranně nemusí být až taková zábava.
Ta joeiho hláška mě rozsekala.  Smějící se

Ale jinak, Kandinsky, dobrá práce.  Potlesk
Ono něco chytit z orálního sexu je složitější, než se zdá. Zaprvý by to nejspíš musela polknout, a navíc by musela mít v puse nějakej aft nebo ranku. Jinak by to bylo celkem těžký Úsměv
18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 30. Listopad 2010, 21:50:52
Abych taky přihodil, z BJ jsem nebyl taky ani jednou, zatím 2 holky Úsměv A víc než masturbace tě vytrénuje sex, protože se většinou spíš udělám z toho, když vidím tu holku pod sebou, než z tý fyzický práce (i když bez ní by to asi nešlo, že) Šťastný Ale to je asi logický, vzhledem k tomu, že sex > masturbace Úsměv

Jinak dobrá práce, jen tak dál Úsměv

EDIT: A BJ s kondomem nechápu, respektive nechápu jeho účel Úsměv
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rejpání kdy: 30. Listopad 2010, 21:40:05
Sakra tyhle terminologie mi lezou na nervy, citim se jak v nejaky risi robotu Šťastný Ale potom asi nemam lezt na pickup forum.

Neni to pickup forum, jen se tu z toho něco takového stalo, protože se nám pickup čím dál tím víc rozšiřuje. Je to otázka času a ztratí se z něj veškeré kouzlo (IMO).

innominate : Jednoduše se nenechat rozhodit a držet věci ve svých rukách, nic nehrát a na nic si nehrát...
Jo, oproti Sociální dynamiice je to ještě celkem v klidu Šťastný Ale dokud jsou tady lidi, co jsou pro mě trochu Qarkovský ikony (napadá mě Ave, nechci někomu lézt do pr...., ale prostě mí tady vyčnívá), nějaký ztráty kouzla bych se nebál Úsměv Ale bylo by smutný, kdyby se to proměnilo v HB NG STR LTR FBC FC KC MC BC robotiku Úsměv
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Problém s novou přítelkyní co si mám myslet ?? kdy: 30. Listopad 2010, 20:58:12
moc děkuju tady všem za podporu a za rady... na tohle forum mě přivedl můj kamarád a říkal, že jsou tady fajn lidi kteří rádi poradí a měl pravdu Úsměv jo a k mému stavu popravdě sem myslel, že budu mít špatnou náladu kvůli tomu rozchodu ale opak je pravdou... ten poslední týden sní sem se jen trápil a když sem se sní rozešel tak se mi nějak ulevilo a začal sem se cítít zase skvěle jako by mě prostě vysávala... jen mi mrzí že sem opět sám ale co život jde dál Úsměv takže děkuju všem
Vidíš, že ti je líp Úsměv Dej si pauzu, užívej si života a kámošů a časem najdeš jinou, co za něco bude stát Úsměv Jsem rád, že jseš rád Úsměv Life goes on!
21  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Steamfoxův nepickupový plátek kdy: 29. Listopad 2010, 21:54:56
Tak ještě stihnu jeden menší update. Věru (ta co mi psala na FB) mám asi omotanou kolem prstu, navíc má čas kdykoli - i ve všední dny - a může u mě spát. Pokud to nevyjde s Katkou, aspoň takhle Úsměv

Katku jsem pozval do kina (SMS), odepsala, že sice píše ve čtvrtek matiku (bydlí v jiným městě a kino začíná v půl osmý), ale že by šla. Lock n' load! Psala, že to ještě dořešíme, takže mám trochu obavy, ale jsem rád, že jsem se aspoň zeptal - lepší než to zase nechat bejt. Uvidíme zejtra, teď si s ní píšu a líbí se mi Úsměv

Zatím se mějte a pokud bude proč, napíšu nějakej menší update.

Fox
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak pokračovat. kdy: 29. Listopad 2010, 18:47:31

 Kroutící očima Šťastný

Joudo, nějakej update? Jak to vypadá? Úsměv
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Kandinského deníček :) kdy: 29. Listopad 2010, 18:13:00
Souhlas, těším se na novou krev, ať to tady trochu žije!

Jen tak mmj., co to je "STR"? Pořád to vidím a nemůžu si vzpomenout, a The Game jsem půjčil kamarádce Šťastný
24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Steamfoxův nepickupový plátek kdy: 29. Listopad 2010, 17:50:37
Nice Steame Mrkající
Líbí se mi tvůj styl, jak se do toho vrháš po hlavě..
Jen tak dál Mrkající
Díky Úsměv Jen jsem se teď vyděsil, když čtu, že jsem dvakrát začal stejnou frází ("v tom případě") Šťastný Ale mám pocit, že jí to asi nevadí Úsměv A zase aby se neřeklo, tu holku už znám a pár měsíců jsem s ní chodil - na někoho míň známýho bych si tolik nedovolil Úsměv A navíc vím, že už mě chce nějakou dobu Úsměv Ale přesto, díky!

Jinak jsem jí napsal, že mám často volnej dům (což je pravda, máma bydlí jinde a táta je třeba 100 dní z roka pryč), a odepsala "že už je velká holka a možná by u mě mohla i spát" Úsměv Takže mám pocit, že pokud budu chtít, stačí zvednout telefon Úsměv Ale hodně teď přemejšlím o něčem vážným (sakra, tak rychle?!:D) s Katkou (psal jsem o ní v reportu z tanečních o pár postů vejš). Ale ještě uvidím. Navíc nechápu proč, ale už asi 4 roky se mi nedaří jí pozvat do kina Šťastný Když jsem byl mladší, tak jsem byl pívo, jinak je pořád zadaná. Ale teď na FB svítí single a pořád od ní dostávám indikátory, že by chtěla (asi rok zpátky jsem jí sbalil na zábavě, jenže pak tam oblezla dalšího kluka - tenkrát jsem o tom tady psal). Teď mi pořád píše (i když "nenápadně", je mi jasný, že naráží na tohle), že se uklidnila, moc poslední dobou nepaří a když jo, tak spíš s mírou, a že je "hodná" a tak dále. Tak uvidíme, třeba se k tomu dokopu a vytáhnu jí ven Úsměv
25  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Steamfoxův nepickupový plátek kdy: 29. Listopad 2010, 17:33:16
Takže menší update Úsměv

Včera mi napsala bývalka (bývalá bývalka!:D), tady je pro zatím výsledek:Nějak se mi ty holky sbíhaj! Šťastný

Ještě s Markétou bych mohl mít rovnou dvě naráz, ale asi bych se cítil jako parchant. A Markéta řikala, že jestli budu mít jinou, spát se mnou nebude Úsměv Takže, dilema dilema!
Stran: [1] 2 3 ... 5
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS