Poslední příspěvky: Pickle

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Říjen 2020, 15:28:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Neřiká mi to kdy: 23. Listopad 2010, 21:02:20
No a já to holce řekl po dvou týdnech. Tohle je nejlepší neřešit. Řekni ji, že ji miluješ, pokaždý, když to budeš cítit.
Ale ptal ses na něco jiného, takže: holky jsou v tomhle opatrnější, cítí se zranitelnější, když to vyslovují. Chlapi naturálové prostě řeknou to, co jim příjde na mysl. To holky nedokáží. Říct "miluju tě", je pro ně obrovský posun ve vztahu. Netlač na ni, až to sama ucítí, řekne ti to.
Takový můj brainstorming, třeba tě z toho něco zaujme.
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Neflákám(e) se! kdy: 23. Říjen 2010, 13:52:59
http://www.hundredpushups.com/

Trochu mě mrzí, že v tom předchozím threadu nikdo nenapsal, zda tu challenge dokončil. Všichnni tady píšeme, jak je důležitá persistence a jak si ji uvědomujeme, ale "skutek utek"...
3  Pokecání / O Vás / Re: Pickuper z Českých Budějovic? kdy: 16. Říjen 2010, 17:16:56
Kámo, pár nás tu v ČB je. Můžeme zajít na pokec, případně CG. Úsměv
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Prý nechce vztah kdy: 17. Srpen 2010, 15:23:02
Citace
Myslim, ze kdyz se dostanes za urcitou hranici vztahu, tak si te zenska bude drzet sama

Možná OT, ale tohle mě hodně zaujalo. Mohl by to prosím někdo trochu rozvést? Co je tou hranicí? Vím, že to není lehká otázka.
5  Pokecání / O ženských / Re: Jak je to možný ? jak to dělaj ? kdy: 15. Srpen 2010, 11:07:06
Další důkaz, že pro ženský znamená vzhled chlapa <20% celkový attraction.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Facebook game kdy: 14. Červenec 2010, 17:56:20
Good game, nevidím v tom žádný větší nedostatek, šťouchání teoreticky zafungovat musí a prakticky tomu tak je.

Možná trochu offtopic, ale: já Facebook nikdy neviděl jako seznamku (asi už jsem starej Úsměv). Příjde mi podivný seznamovat se na síti, kde má téměř každý profil a lidi se mezi sebou znají jak v tvým SC, tak často i mezi jednotlivými SC. Co se snažím říct je to, že seznamování na netu vnímám (ale možná tomu už tak není) jako jakýsi podřadný postup, resp. vyjádření neschopnosti vyhledat si partnera ve skutečném světe. Jasně, že mezi zejména mladými lidmi je to běžný trend, takže spíš mluvím o lidech okolo mého věku a výš (23).

Takže ačkoliv jsem o tom kdysi uvažoval, neodhodlal jsem se k oslovení holky na FB právě z toho důvodu, že se bude skoro určitě (přes kamarádky kamaráda atd.) znát s někým z mého SC a neustál bych to, kdyby se rozšířil fakt, že balím holky na FB a na netu celkově. Ale je možný, že je to zbytečná paranoia.

Ale jinak jak říkám, dobrá hra, která funguje a zároveň nevadí, když takhle bude hrát každej, protože jde o to, dokázat holce, že nejsi úchyl nebo divnej, jak správně Rend píše, a nezapomenout v ní stále vzbuzovat zvědavost.
7  Pokecání / O rozchodech / Re: upadající vztah kdy: 28. Červen 2010, 09:37:42
Chlape, neprosto přesně vím, o čem mluvíš. Už dlouho si lámu hlavu tím, jak si udržet attraction v LTR. I když je mi jasný, že v dlouhodobým vztahu to není jenom o attraction, tak tam pořád musí být něco, čím tu holku budeš přitahovat. Jak se sakra vyvarovat STEREOTYPU a nudě?

Mám to jako adams. Taky jsem to dal dohromady s holkou během jednoho týdne, tzn. moc rychle a už po pár týdnech cítím, že to není takové jako na začátku.
Neporadím ti, jestli se to dá zachránit a jak, protože to sám nevím. Ale buď takový jaký jsi byl dosud a nesnaž se změnit. Myslím, že právě tak rychlost, jak se to událo a že jste oba byli volní a tak jste si řekli, že to zkusíte, jsou klíčové aspekty problému.
8  Pokecání / O chlapech / Re: Padouch kdy: 28. Květen 2010, 00:37:00
Ani sobeckej, ani škodolibej. To jsou výrazně negativní vlastnosti a pokud to děláš záměrně, tím ještě horší. To by se v budoucnu obrátilo proti tobě.

Jak říká Mr.LiWu, říkat NE je základ. Z toho dál vychází dělat si věci podle svýho uvážení. Samozřejmě se to musí kalibrovat tak, aby tě okolí nepovažovalo za samolibýho zmetka = hulvát vs. přirozená dominance a sebevědomost.
Když po tobě něco holka chce a zaslouží si to, tak proč ji neudělat radost. Ale pokud se ti to nelíbí, tak prostě ne. A nemusíš být zrovna padouch.
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co budete dělat v létě? kdy: 20. Květen 2010, 08:52:30
Taky doporučuju nějaký road trip. V poslední době je to oblíbená a už celkem běžná záležitost. Naposled jsme se s kámošem vypravili nízkonákladovkou do Holandska, zastopovali do Amstru, Utrechtu, do Twente na fotbal, do Eindhovenu. Vyspíš se v motelech za 10-15 E a za dopravu v místě nic nedáš. Je to skvělý odreagování i během roku, kdy utečeš od povinností. Teď plánuju Barcelonu. Osobně doporučuju Slovinsko. Vyspělá země, kde každej mluví anglicky, nabízí Alpy i moře + krásný města. A je to kousek.
10  Pokecání / O ženských / Re: Vtipálek vs Muž kdy: 20. Květen 2010, 08:46:14
Citace
Úplně hrůzostrašné pomyšlení je pro mně,když si představím,že bych měl přestat být,jaký jsem teď.Nebo že bych se dokonce někdy měl chovat zodpovědně a dospěle a nevtípkovat furt...Brrr toto je horror snad pro všechny,kteří jsou stejným typem jako já.

Jistě, o to přece jde! Nesnaž se změnit se. Nebo to brát jako Rend, který "takový" byl, ale teď už není, je "lepší".

Je dobře, že si uvědomuješ, jaký jsi a že hledáš holku, která tě takového přijme. Z mé vlastní zkušenosti: pokud uvidíš, že si tě holka neváží z toho důvodu, jaký jsi, že má tendenci tě vychovávat, je zbytečné se ji snažit přesvědčit o tom, že jsi např. zodpovědný, whatever patří k "chlapákovi". Ta holka už si tě někam zařadila. Takže next, next, až najdeš tu pravou, která s tebou bude šťastná. Jak říká joei, vyselektuješ tím skupinu holek.

Rozhodně se nevylučuje být "vtipálek" a být zároveň zodpovědný. Určitě jsi zodpovědný atd., když si toto sám uvědomuješ. Jen u tebe převládá ta lehká nadnesenost v řešení problémů, což většina lidí nechápe.
11  Pokecání / O ženských / Re: Vtipálek vs Muž kdy: 19. Květen 2010, 20:12:52
Tak přesně s tímhle se potýkám celou svojí aktivní kariéru v balení. Jsem přesně ten typ jak popisuješ. Nemám rád, když se věci berou příliš vážně, jsem věčný optimista a snažím se to přenášet i na ostatní. Často a rád se směju.
Zrovna nedávno jsem byl ve vztahu s holkou, která se přes to nemohla přenést a nakonec se přiznala, že mě měla jenom na krátkodobý vztah (přesně jak říkáš). Pořád mi připomínala, že se chovám jak dítě, že by mě musela neustále peskovat a poučovat.

Ovšem takový prostě jsem a nechci to měnit. A myslím, že to ani nejde. Jde o celkový pohled na svět a na život. Někdo jím prochází od problému k problému (z jeho pohledu), já naopak vše vidím jako něco, co v daný moment je, co se stane nebo může stát a nějak si s tím musím poradit. Každopádně z toho vyjdu zase o něco bohatší. Pro mnoho lidí to může znít právě lehkovážně. Záleží na jejich pohledu na věc. Já to beru jako svojí výhodu.

Někdo si taky může myslet, že jde o celkovou nezralost, nezkušenost, což je nesmysl.
Nepochybuju, že ženský letěj na 1. typ. Je to jejich věc. Takových holek je většina. Ale ženská, která tě přijme takovýho jaký jsi a nechá se vtáhnout do tvojí reality plný energie, zábavy a pozitivního myšlení, je lepší než většina ostatních a takovou já třeba zrovna hledám  Super!

(Píšu to ve spěchu, tak se omlouvám za případný stylistický chyby)
12  Pokecání / O ženských / Bojovat o ní nebo ji ignorovat? kdy: 25. Březen 2010, 17:25:08
Zdravím vás a prosím vás o pomoc s mým problémem.
Stručné intro do mé story: jsem na VŠ a něco jsem si začal se spolužačkou (oboum nám je 23 let). Prvně kecání přes FB, pak ICQ, moc dobře se nám povídalo dlouho do noci a rozuměli si jsme si. Nakonec to skončilo až tak, že jsme se několikrát spolu vyspali. Ona si chtěla užívat, zapomenout na rozchod a já si taky užíval. Bylo ji se mnou fakt moc pěkně.

Pak se ve mně něco zlomilo a já k ní začal cítit něco víc. Vyventiloval jsem ji svoje pocity a ona se toho asi trochu lekla, chce si totiž pořád užívat a prý mě tím nechce zranit, že jsem hodnej kluk.
A zde přichází problém: našla si doma ještě jednoho kluka, s kterým si chce užívat jako předtím se mnou. A rozuzlení: obecně se ví, že ženy nerady dělají velká rozhodnutí a spíše nechávají věci vyšumět. A toho se moc bojím. Nechci o ni přijít, i kdyby to mělo být zase bez citů a šlo jenom o užívání si.

Jak si ji teda udržet? Jak nespadnout do kategorie kamarád? Jak ji přimět, aby si nic nezačínala s tím druhým? Měl bych dát holomráz, nechat ji trochu vycukat, ať zjistí, že už to třeba beze mě nebude ono? V tom případě ale riskuju, že to vyšumí úplně, půjde za tím druhým a bude vymalováno. Nebo ji dál svěřovat svoje city, bojovat o ní?
Mám dilema a fakt nevím, co mám teď dělat...
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Tanec kdy: 08. Leden 2010, 17:49:07
Mě by zase zajímalo, co podle tebe je obyčejný tanec na disku.
Na disku je podle mě 99% tanců se sexuálním kontextem. Holky na parketu nejsou proto, aby ukázaly jak dobře se v tanečních naučily kroky.
Takže si buď jistej tím, že už jenom to, že si tě holka připustí k tělu a tančí s tebou, je něco víc, než ten "obyčejný" tanec. To ostatně musíš poznat sám z jejího body language, když se na tebe lepí zadečkem, je to jasná známka zájmu.
14  Pokecání / O ženských / Re: Film a sex kdy: 16. Listopad 2009, 21:45:52
Tak horrory bez krve (téměř):

The Others http://www.csfd.cz/film/17445-others-the/
The Ring http://www.csfd.cz/film/43514-ring-the/
The Strangers http://www.csfd.cz/film/230542-strangers-the/ Doporučuju!
The Orphanage http://www.csfd.cz/film/231593-orfanato-el/gallery/
The Blair Witch Project http://www.csfd.cz/film/6869-blair-witch-project-the/
Paranormal Activity http://www.csfd.cz/film/253311-paranormal-activity/
The Descent http://www.csfd.cz/film/208292-descent-the/
Funny Games U.S. http://www.csfd.cz/film/224876-funny-games-us/ Lahůdka
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Problém introverta se seznamováním kdy: 15. Listopad 2009, 11:42:06
Poznámka k tomu discu. Vůbec není divné, vyrazit si tam sám. Když tam přijdeš, tak tě tě určitě nebude nikdo sledovat a ukazovat si na tebe. Já taky jdu sám, když mám chuť a kámošům se nechce jít. A navíc, pokud tam jsem s kamarády, tak chvíli kalíme na baru a pak se stejně odtrhnu, protože mě to přestane bavit a jdu na parket nebo se procházím po tom lokále.
A pro začátek je club game určitě ta nejjednodužší cesta, jak se osmělit, otrkat, zjistit co a jak.
16  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: chceš si zašukat by hasonlo kdy: 23. Září 2009, 13:33:49
Já bych si ten "přátelský úsměv vyložil spíš takhle: "Chudáček, už ani neví, jak někoho dostat do postele, tak se na něj alespoň hezky usměju a pro jistotu zrychlím krok" ;-) Někomu tohle prostě nikdy nevyjde a tak by toho pro své vlastní dobro měl radši nechat a zkoušet jiné způsoby.
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 23. Září 2009, 10:10:51
RoboBrouk: Tak nejspíš přesně takový mám teď taky, bílo hnědý, z kůže. Kdyžtak další konverzaci můžeme přesunout do jinýho vlákna, ať tady nešpiníme Comanchovi deník Úsměv Díky za potvrzení, že se to nosit dá Mrkající

Ava má pravdu, sako přes triko je jiný styl, také ale záleží, jak to sako vlastně vypadá a mezi jakými lidmi se ten člověk pohybuje. Takže záleží na spoustě věcí, které když si sednou dohromady, může to nakonec vypadat zajímavě a přitáhne to pozitivní pozornost Úsměv

Btw. kluky, který se navlíknou do saka, machrujou s tím a hned se cítí Alfa, moc nemusím. I když druhou stranu je to nejspíš jediný moment, kdy se jako alfa mohou cítit Úsměv Chce to trochu sebereflexe a může být všechno v pohodě Mrkající
18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Comanchův deník kdy: 22. Září 2009, 21:26:14
IMHO oblek ve škole bude vypadat opravdu blbě a hlavně nepřirozeně, zvlášť pokud se jedná o střední školu. Hodně by mě zarazilo, kdybych jako učitel vlezl do třídy a za lavicí viděl nějakého týpka v obleku, který tam vypadá jak nějaký podnikatel na firemní schůzi. Oblek ani sako samotné na střední školu v žádném případě, je to naprosto zbytečné a do takového prostředí se nehodí. Oblek na vejšce už je přirozenější, dokonce vyvolává dojem, že ten člověk už samostatně podniká či má stálejší zaměstnání, což zvyšuje hodnotu. Každopádně já nosím oblek pouze na zkoušky, během běžného dne mi to přijde příliš upjaté, zvlášť, když nemám sebemenší důvod oblek nosit.
Ale chtěl bych se vás zeptat na jinou věc, a to jaké zvolit boty do kombinace sako, košile džíny. Zda klasické "oblekové" boty nebo normální botky do města. Mám oblibu v bílých botech a příjde mi kombinace bílé boty, černé sako jako moc kontrastní, ale možná by to zmírnila bílá košile...?
Stran: [1]
Copyright © 2005–2020 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS