Poslední příspěvky: onsad

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
11. Srpen 2022, 07:39:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 11
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 26. Září 2011, 21:35:19
Buchy: To nevím, tak dalece společnosti nerozumím. Říkám jen to, co jsem vypozoroval. A spíš je to tak, že ti co pijou, tak prostě chodí do těch hospod a baví se. Nejsou cool kvůli pití, ale kvůli tomu, že tam jdou a baví se. Za to, když někdo nechce pít, tak třeba do té hospody nejde a sedí doma a programuje. Smějící se Promiň puzzle. Stydlivý Taky trochu programuju. Pssst!
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 26. Září 2011, 20:36:30
Je fakt, že jsem na sporty lopata. Ale neříkám chlastat každý den. Ale prostě spolužáci z gymplu, fotbalisti, sportovci, cool borci prostě skoro každý pátek a sobotu se chodili společensky bavit (něco popít). Neberte to jako dogma, chlastám a jsem cool. Těžko se to popisuje. D9 to vystihnul, kdybyste neflejmovali a neuráželi se.

Edit: A je teda fakt, co jsem vypozoroval, že lidi co se hrdě hlásí k abstinenci, byli v očích druhých za tragédy. Můžete si říkat jak chcete, že to byli alfasamci, či cokoli, ale prostě okolí to tak nevidělo. Moc takových lidí jsem tedy nepoznal, ale ty které ano, tak takoví byli. Jsem schopen to pochopit, když je někdo nemocný, nějaký alkohol mu nechutná, nechce moc pít atd.

Možná je to tím, že abyste si udrželi ten "frejm" nepiju a jsme cool, musíte být hodně frajeři. Protože proti vám stojí prakticky celá společnost, která alkohol toleruje jako zábavu atd.
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 26. Září 2011, 19:50:25
Když pominu ten emoční výlev D9 a puzzle, tak má D9 pravdu a souhlasím s ním. Pokud nechcete v 16 řešit nějaký pick-up apod. a chcete mít šanci na šuk, tak bych na ty chlastací akce chodil a bavil se. Naučíte se asi emoční inteligenci a získáte sociální skill. Neříkám, že je to nějaká magic-pill, ale určitě by mi to pomohlo. Když nebudete lejt extra moc, tak si zdraví moc nezničíte.
A ano, moralisti nebudou souhlasit. Stejně tak rodiče, babičky apod. Ale chce to malinko kalibrovat, no. Tj. třeba hrát fotbal/florbal v týmu a potom chlastat. Budete sportovat, budete cool a zároveň budete společenští. Tj. ideální status cool borce.
Toť můj názor víceméně tragéda. Podivený
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 25. Září 2011, 23:00:58
K tomuhle mám poměrně co říct Úsměv

Poprvé jsem se opil loni touhle dobou, čili v nějakých 18. Do té doby jsem nikdy nekouřil, nepil a nic tvrdšího bych do sebe už vůbec nedostal, na to si sebe až moc vážím. Dá se říct, že na všechny tyhle chlastací akce kolem 9. třídy jsem nikdy nechodil, takže mi díky tomu i hodně chyběly ty sociální vazby s holkama a s kámošema. Každopádně nikdy mě to netrápilo, měl jsem spoustu svých jiných aktivit.

Teď za poslední rok jsem něco vypil, každopádně ne tak, že bych nebyl schopný dojít v pohodě sám domů, nezvracel jsem, všechno si pamatuju, takže to vlastně ani nebylo nic hroznýho. Samozřejmě ten tlak od jiných je poměrně velký, naposledy dneska jsem jel z florbalu a ostatní mě tahali do hospody. Odmítnul jsem. Stejně tak všude v klubu s kámošema to slyším - i když zase jak kdo, už jsem na to kámoše navyknul, tak to respektují a nelákají mě. Nicméně už jsem stejně tak v pohodě, že i na 4 matonkách jsem zábavnější a lepší než průměrný kluk s několika pivama, panákama a já nevím čím vším. To je prostě fakt. Minule s lustrigolem v klubu se slečna zrzka neznámá a Monika taky ptali, proč nepiju, tak jsem tenhle můj názor řekl a akorát jsem za to byl obdivovanej a souhlasili se mnou a že to prý mají stejně - i když si dál ustrkávaly svůj drink. Stejně tak s Lenkou. Ono se dá říct, že ty holky mají radši, když nepiješ a dokážeš se bavit i bez chlastu, to ti každá řekně, jak to mají stejně, jenže stejně skutek utek, stejně chlastají jak nezavřené - holt ženský tomu tlaku podlehnou vždycky.

To, jestli jseš nudnej, nebo ne, nemá s chlastem pranic společnýho. Můžeš být nudnej i s ním, můžeš být super bez něj.

Jako slyšel jsem i názory, že kvůli pickupu někdo začal kouřit a pít. Aby právě rozšířil témata rozhovoru nebo ty sociální vazby nebo co já vím co. Nepřijde mi to dobrý. Naopak já to mám teď tak, že vyloženě chci trávit čas s lidma, co nepijou jen aby pili. Prostě když už si jednou za čas dají, tak spíše jen tak na chuť. Když mi někdo řekne, že vysedávat v hospodě je jeho oblíbená aktivita, okamitě si u mě zavřel vrátka, takový člověk je pro mě ztráta času a energie.

Samozřejmě jak říká Barzi, zdravý... když si ho zkurvíš, bude to poměrně blbý třeba vzhledem k tvým dalším životním cílům. A to tě bude tisíckrát víc srát než když pošleš kámoše do prdele s chlastem.

Tak se sám rozhodni, na jakou stranu hřiště se přidáš. Můj tým je jasný.

Jen jestli to ty holky neříkaly jentak, aby neurauzily. Šťastný Viz. jen to, že to mají stejně, ale pijou dál.
5  Pokecání / O ženských / Re: Chape to někdo? kdy: 19. Září 2011, 20:33:38
Jen prosímtě nečti BadBoye a Davida X, nebo čti. Ale hlavně se tím moc neřiď, oni si to chování víceméně mohou dovolit. Ale přijde mi, že pro začátečníka to není dobrý materiál.
6  Pokecání / O Vás / Re: Henry - čas přestat přemýšlet a začít konat :-) kdy: 19. Září 2011, 20:31:24
puzzle: Nicmoc o tom nevím, ale stejně i v SC musíš mít nějakou ATT. Nebo aspoň umět balit.
7  Pokecání / O čemkoliv / Re: Sportovní a Street style saka ? kdy: 06. Září 2011, 22:03:09
To co má, když sedí u klavíru? Přesně tohle nevím, ale zkus najít u vás ve městě nějaké second handy. Něco bys tam vyhrabal a za velice rozumný peníz. Jinak v C&A, H&M taky asi neco najdeš, ale za větší peníze.
To kožený netuším. Ale taky bych zkusil ty sekáče.
8  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Dirty Dancing kdy: 27. Srpen 2011, 13:53:26
byBurri: Něco podobného se mi povedlo, ale nevěděl jsem, že mám hledat další spojky. Takže jsem je nehledal. Ale když jsem poprvé v klubu tancoval sám a nikoho si nevšímal, tak se mi to povedlo. A holka za mnou skoro sama přišla. Tancoval jsem sám asi hodinu. Ale už se mi to nepovedlo zopakovat. Respektive je strašně těžké se dostat do té vlastní reality a nic ostatního neřešit.
9  Pokecání / O Vás / Re: Henry - čas přestat přemýšlet a začít konat :-) kdy: 09. Srpen 2011, 20:30:53
Nic proti, ale asi bych šel i do té neatraktivní. Když píšeš, žes měl příležitosti a chtěly tě. Třeba by to pomohlo.
10  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Pokusy Huga Ventila kdy: 01. Srpen 2011, 12:38:20
Můžu vědět co děláš za práci?

Jinak na disku jsi měl asi dost dobrej social proof, velká výhoda. Ono si klidně stačí i jen povídat s hezkou spolužačkou, to jsem si sám vyzkoušel a ostatní na to hezky reagujou.  Úsměv
11  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: B's + A's semináře kdy: 25. Červenec 2011, 19:35:16
Postřehy k semináři

Překvapila mě smlouva, ale formality musí být. Smějící se

Jinak seminář mi přišel určen pro úplné začátečníky, kteří chtějí do sebe dostat úplné základy a nechce se jim číst web. Ale má to výhodu, protože se vám za poměrně málo peněz někdo osobně věnuje. A podá vám tak nějak uceleně, co potřebujete vědět. Můžete se na cokoli zeptat. Já už jsem tak nějak věděl teoreticky co a jak.

Barzini de Tutto mi přišl malinko nervózní, protože to zřejmě bral docela vážně. Já jsem spíš očekával takový víceméně pokec u piva.

Úplným začátečníkům bych seminář asi doporučil, pokud jsou líní číst. Každopádně bych doporučil více vést semináře prakticky. A nějaké teoretické věci na začátku omezit, nebo sepsat a poslat předem.
12  Pokecání / O chlapech / Re: Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva kdy: 20. Červenec 2011, 12:10:43
Vím, že dají. Ale nemám důvod to říkat. A rozhodně nemyslím akcie, forexy a podobné blbiny.
13  Pokecání / O chlapech / Re: Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva kdy: 20. Červenec 2011, 12:00:06
joei: Ještě jsem neviděl fin. poradce jako zaměstnance. Všichni jsou na ŽL. Takže to nejsou zaměstananci.

A na vydělávání pěněz nepotřebuju pomáhat lidem a už vůbec nepotřebuju zaměstanance. Ale můžu je mít.
14  Pokecání / O chlapech / Re: Robert Kiyosaki v Praze - terénní zpráva kdy: 20. Červenec 2011, 10:46:28
Pokud už musíte/chcete dělat fin. poradenství/MLM/atd., NIKDY s tím neotravujte kamarády a známé. Mám zkušenosti z obou stran. A už vůbec u nich nehrajte hru na emoce.
15  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 18. Červenec 2011, 19:25:16
Rend: A co je tedy lepší? Kromě SC?
16  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 12. Červenec 2011, 12:08:51
0254: Asi tak. V podstatě se chci dostat z podprůměrného života na průměrný. Když vezmu, že průměr je s partnerským životem.
17  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 12. Červenec 2011, 11:09:37
OK, nevím jestli úspěšný, ale chci partnerský život. Tj. pro naprostou většinu lidí normální věc. V současné době by to byl asi úspěch. Berte to tak, že sem píšu upřímné věci, normálně to nikomu neříkám. A možná mám nějakou slabší chvilku.

Ad výzva: Zrovna výzva byla jet na ten kemp. Nikoho jsem tam neznal a zjistit, zda se dokážu zkamarádit a zda jsem "normální". Pravděpodobně se to povedlo.

Nicméně uvnitř jsem celkem zoufalý a prý se to projevuje i navenek. Ale potom by se tam se mnou nikdo moc nebavil a už vůbec ne holky. A ještě aby mě balily. Takže? Lítost? Těžko.
Jeden fotbalista mi tam řekl, že vypadám prý sebevědomě, ale už jsme byli docela opilí. Šťastný Ale stále nevím jak působím na lidi.
18  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 12. Červenec 2011, 08:26:08
O sebevědomí nechci už nic číst. Přečetl jsem toho mraky a zkouším na tom pracovat, ale k ničemu to není.
19  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 10. Červenec 2011, 23:07:49
Mno, dobře. Dostalo se mi poměrně velkého zájmu od jedné dívky. Něco málo jsme si povídali, ale nějak daleko jsme se nedostali. Snažil jsem si tam udělat i kamarády a bavit se s co nejvíce lidmi. Vtipné bylo, že jsem dostal IZ i od její kamarádky, docela se mnou chtěla bavit. Ale nějak jsem ji přestal bavit a radši šla za volejbalistou, který má 220 cm. Nějaké tipy jak pokračovat dál po FB? Díky.

Takže tu máme problém s kecáním, protože se vzhledem takový tragéd asi nebudu. Je to složité. Podivený

Ach jo a vůbec nechápu, proč až teď po mě jdou docela hezké holky. A já prostě nevím co s tím. To mě docela štve. Zrovna takhle je hezká, hodně sportuje a hodně společenská. A já nicmoc.
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak moc hledí ženy na vzrůst muže? kdy: 07. Červenec 2011, 16:31:55
Moji dva kamarádi jsou menší, pod 180 a na nezájem si nemůžou stěžovat. Ale jsou zas hezčí v obličeji. Já jsem větší, přes 180 a nicmoc.
21  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 01. Červenec 2011, 10:51:33
Zítra odjíždím na sportovní kemp, 4 dny akce v uzavřené skupince cca 80 lidí. V podstatě to bude SC. Sice nikoho neznám, ale nemám strach, že bych se s někým nedokázal bavit. Ale v SC nemůžu rovnou vybalit nějaký direkt, spíš bych se měl zakecat, že?
Máte nějaké rady, jak toho nejvíce využít? Zas tam nemůžu běhat od jedné ke druhé jako na ulici, nebo v klubu.
22  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 01. Červenec 2011, 09:23:40
joei: Mel jsi úpěch (FC) s holkou ještě před pickupem?
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 30. Červen 2011, 19:17:36
Daidalos: He, jestli chceš s pickupem skončit v 17, protože nezasuneš. Tak co mám asi říkat já?  Řekni to mé ruce Kdybych věděl o pickupu v 17, možná by to bylo lepší. Úsměv
24  Pokecání / O Vás / Re: Zbavení se "břemene" kdy: 30. Červen 2011, 19:12:42
Musím zapracovat na odstranění AA, jinak se dál nedostanu.

Ráno se mi stala zvláštní věc. Míjel jsem holku a těsně za mými zády řekla "Ahoj", otočil jsem se, ale za mnou nikdo blízko nebyl. Ani vedle. Samozřejmě jsem ji neznal, nicméně mě hned nenapadlo za ní běžet a aproučovat. Ale pochybuju, že by to byl pokus z její strany o AP. No nic.
25  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Bobo je spat kdy: 30. Červen 2011, 09:03:56
Bobo: No, to už je horší.
Stran: [1] 2 3 ... 11
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS