Poslední příspěvky: 0724

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2021, 04:32:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 7
1  Pokecání / O ženských / Re: Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D) kdy: 21. Leden 2008, 14:57:05
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
Možná ho to přiměje, aby se na to nevyprdnul, jak plánoval Mrkající
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.

(jemu pomůže právě snížení důležistosti jakou tomu přikládá nebo vědomí, že už pak nebude mít možnost ji oslovitř, nebude mít ani kontakt atd. - což není jeho případ - přečti se znova jeho první příspěvek a posuzuj ho podle něj a ne podle sebe)

Každopádně se mu vyplatí to nějak zakončit bez ohledu na výsledek, minimálně pro tu zkušenost, překonání se a možnost to uzavřít a jít dál. Nedávat si zbytečně naděje, být případně příjemně překvapen a kfrotit případnou euforii. Pro něj je teď ideální k tomu přistoupit v rozpoložení, že už je to stejně ztracené, ale je třeba si to potvrdit, aby mu už nehlodal červíček, co kdyby... - tady vůbec nejde o to, jak ji osloví, vymejšlet nějaký postupy, ale o to aby překonal nervozitu a vyslovil. Klidně úplně nejbanálnějším přirozeným způsobem - dost možná ji i to u něj bude připadat zvláštní - prostě na formě už tak nesejde.
2  Pokecání / O ženských / Re: Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D) kdy: 17. Leden 2008, 21:40:30
Ber to tak, že po tom všem moc nesejde na tom, co ji řekneš, takže se toho neboj a oslov ji (icq a podobné berličky vynech). Nemáš co ztratit, i když to nedopadne, bude to pořád lepší než takhle ztrácet čas stavem, který k ničemu nevede. Hýčkáš si stav, jaký je teď a bojíš se udělat něco ropzhodného, protože ti o něco jde a ta nejistota, jak by to mohlo dopadnout je hrozná. Nic moc neplánuj, snaž se být víc sponatánní, zkus víc improvizovat (a to i v životě celkově, ne jen v téhle situaci). Když to nedopadne, tak se ti alespoň otevřou oči pro ostatní, i když si to teď odmítáš připustit.
3  Pokecání / O ženských / Re: Okaté ignorování nebo vyjasnění? (někoho s kým mi to dřív HOODNĚ nevyšlo :D) kdy: 17. Leden 2008, 21:30:21
Takových holek ještě v životě potkáš... proč zrovna tuhle hrotit...
No, nevim. Z toho co píše, tak mi zrovna tahle přijde dosti unikátní Šťastný
To, že mu budeš zdůrazňovat, jak je toho hodně v sázce, mu právě nepomůže.
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Jakou hudbu k SEXu kdy: 31. Říjen 2007, 22:26:23
JJ. Já osobně mám při takových příležitostech (a to nejen při sexu, ale i mazlení) CD s nápisem "100 Best Love Songs", což je výběr jednak z mého PC a jednak někde stažená část z netu...

Jsou tam takové pecky, jako "Oh My Love" od Elvise, "Wish You Were Here" od Rednex, "Wind Of Change" od Škorpíků, "A nebo "Don't Cry" od G&R Úsměv
Wish you were here není od Rednex a už vůbec to není milostná píseň. Co z toho kdo udělal je jiná věc a upřímně řečeno mě to nezajímá.
5  Pokecání / O rozchodech / Re: Skoro po půl roce kdy: 30. Září 2007, 23:28:07
Zpět k tématu
Upřímně - na žádném fóru stejné struktury jako je tahle, na která občas chodím, nikdo nikdy neřešil, že se diskuse odkláněla od původního postu. Až na tebe. Skoro mi přijde, že nepíšeš nic jiného než zpátky k tématu; tohle mažu to už tu bylo; přečti si napřed tohle a tohle než n+co napíšeš; ...  Fóra téhle struktury nefungují tak, že budeš mít dvacet třicet "sticky" témat a bude se diskutovat v nich. Témata průběžně cirkulují, jak jsou přidávana nová a starší thready umírají a jsou postupně promazávány. Nebrat tohle na vědomí s nažit se jít proti tomu je boj proti větrným mlýnům - ale každému jeho nebe.
6  Pokecání / O chlapech / Re: Kluci, koho byste si vybrali? kdy: 30. Září 2007, 23:18:54
To je ovšem něco úplně jiného - mateřská starostlivost. Někdy je přehnaná, někdy nám může až lézt na nervy, ale to je asi tak všechno , co s tím můžeme dělat. Starostlivé matky už jsou prostě takové. A tebe na tom štve, že ti něco nutí na základě životní zkušenosti, i když o tom nemůže nic vědět. Ale to je matka, pochybuju, že by se úplně stejně chovala partnerka. Navíc jsem měl pocit, že ti šlo spíš o situaci, kdy před ní mluvíš o nějakém problému nebo přímo žádáš o radu. Pak se nemůžeš divit, že ti vyjádří podporu či ti sdělí svůj pohled na situaci.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: jak přerušit "dočasně" kontakt kdy: 30. Září 2007, 23:00:08
Už jsi něco začal, nemůžeš se vrátit neposkvrněný a jít jinou cestou. Ale můžeš  se teď rozhodnout, jestli půjdeš tama nebo tama, s tím, že každá další volba, kterou uděláš, bude mít jiný konec. Zkusím praktický náčrt.

      |        <- z tadyma ty přijít a nemoct jít zpátky
      +        <- tady ty být
    /   \      <- tady ty moct jít
   /      <- tady ty moct jít   

Smějící se
ale asi i ty tušíš, že to má trochu hlubší rozměr...
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak se zachovat po odmítnutí kdy: 30. Září 2007, 22:53:48
Neporadil by ste mi někdo, co říct holce originálního v tanečních místo "Smím prosit?" Provokatér Otázka
A co prostě jen "nezatancujem si ?/ nepůjdem' si zatancovat?" apod. Smím prosit může působit někdy trochu moc formálně, ake u tanečních je to jedno. Nic extra originálního není imho potřeba vymýšlet, prostě ji jen vyzýváte k tanci, přece nechcte působit tak, že na to musíte mít berličku nějakého vtipu.
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak se zachovat po odmítnutí kdy: 30. Září 2007, 22:44:49
Spíše by jsi se měl připravovat na to, že to výjde. Když to budeš dělat opačně, tak to spíš povede k neúspěchu, protože s neúspěchem budeš počítat. Otoč kartu na druhou stranu. Mrkající
Ale žádný zbytečný představy o tom jak a co. Toho se akorát lekne (už teď řeší proč to nemý vyjít). Prostě si vsugerovat, že o nic nejde, nechat tomu volný průběh a na místě už pozná na čem je.
10  Pokecání / O chlapech / Re: Kluci, koho byste si vybrali? kdy: 10. Září 2007, 18:16:12
Tak zalezi na tom k cemu bych si ji vybiral, na vecer A, na vztah C, kamaradku B. Jestli srdicko na psravnem miste znamena pomoc dementum(prosim nekamenovat), tak to rozhodne ne.
Kazdopadne holka musi mit kouzlo, nemusi byt ani superkrasna, hlavne kdyz ma kouzlo, a peknej usmev.
imho se tu na tomhle fóru tak nějak automaticky předpokládá na (vážný) vztah, není-li uvedeno jinak. Ke zbytku se raději nebudu vyjadřovat.
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Problem s "odmilovanim" kdy: 06. Září 2007, 18:52:36
Což ovšem na věci nic nemění.
12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Problem s "odmilovanim" kdy: 06. Září 2007, 18:17:07
A ona o tom ví a nevyšlo to, nebo nic netuší (o nic jsi se nepokusil)?

ono to o ničem jiném není, prostě to přejde, ale na to si budeš muset najspíš přijít sám.
13  Pokecání / O chlapech / Re: proč hodný kluk = kamarád kdy: 06. Září 2007, 18:14:31
Jakkoliv se mi moc nechce sem postovat odkaz na jiný podobně tematicky zaměřený server, tak články, na které odkazuje níže uvedený link, leccos vysvětlují, zejména onen problém hodného chlapce. Je škoda to tu vysvětlvoat znova, když už tio někde takhleč hezjky napsané je.

Jde o jednoho z autorů webu svadeni.cz a ačkoliv jsou tyhle stránky i skrze svoje partnerství s bleskove.cz poměrně bulvárního charakteru a kvality pomálu, tak tenhle člověk je čestná výjimka, jeho příspěvky mají hlavu a patu a přestože se nedokáže obejít bez tvoření vlastní terminologie, tak by jeho články mohly být pro leckoho z místního fóra přínosné (uznáš-li z a vhodné, tak ten odkaz Qarku smaž):
http://www.svadeni.cz/uzivatel/tomas

14  Pokecání / O chlapech / Re: proč hodný kluk = kamarád kdy: 06. Září 2007, 18:07:15
To samopzřejmě máš , ale z rozličných příčin je úspěšnost (tj. průměrný počet pokusů nutných na "úspěch") podstatně nižší než při jiných situcích, kdy se můžeš seznámit. A to kvůli tomu, že protějšek není na seznamování naladěn, nečeká oslovení, je zaskočen, přijde mu oslovování na ulici z nějakého důvodu zvláštní či nevhodné, máš na vše málo času a v neposdlení řadě můžeš pokazit svoje šance špatným postupem, nejčastěji přílišným talkem na získání kontaktu, k čemuž tě vede i časový pres. Celkově to pak působí, že se z minima snažíš dobýt maximum - tedy můžeš působit až zoufale snaživým dojmem.

Trochu lepší situace je pokud objekt zájmu někde sedí, nikam neodchází a oslovení může předcházet oční kontakt, úsměv. A samozřejmě nejlépe pokud hovor sám vyplyne ze situace. A ještě vyšší šance máš pokud seznámení proběhne nějakým zcela přirozeným způsobem, pokud se seznámíte nebo jste představeni během nějaké aktivity, která se seznamováním zcela nesouvisí (ať už to je oslava narozenin společného známého, sraz příznivců botaniky, v zaměstnání či škole).
15  Pokecání / O čemkoliv / Re: Problem s "odmilovanim" kdy: 06. Září 2007, 17:52:47
Celé se to nějak pokazilo ... n tohle nám empatie nestačí, těžko nás napadne, o co ti vlastně jde. jestli tě chápu dobře, tak prostě zapomenout, co jiného.
16  Pokecání / O chlapech / Re: proč hodný kluk = kamarád kdy: 06. Září 2007, 17:48:49
Citace
a na "rande" s nim stejne pujdu, pokud me primo nepozve na rande.

a ty si myslíš že když tě kluk, kterýho někde potkáš a on tě za krátkou dobu pozve třeba "na pokec" myslí pokec a ne rande, kde tě chce sbalit?
Určitě jsou kamarádky, se kterýma nemáš problém zajít někam pokecat, máte třeba společný vkus - onehdá jsme s jednou známou chodili do divadel a na filmy, oba single a nebyla to rande; pak máš taky přítelkyně tvých kamarádů, které jsou pro tebe tabu a nevnímáš je jako potenciální partnerky, ale máš k nim obdobný přátelský vztah jako k tomu kamarádovi apod.

A nějaký neznámý, co zve slečnu, kterou potká na ulici? Kolikrát si s ní cheš popovídat, protože těžko na první pohled poznáš, co je zač (což je jedna z věcí, která ze seznamování na ulici dělá nepřirozený a proto také málo úspěšný způsob). Ale protože to mnozí zkouší jak se dá, tak pak ženské hledají kolikrát něco někdem, kde nic není a čekají, kdy se jich budeš neuměle ptát na číslo, ikdyž jim opravdu jen pomaháš vynést těžkou tašku po schodech (prostě proto , že můžeš a máš náladu pomoct). To je někdy hrozný:)
17  Pokecání / O rozchodech / Re: rozchod - zásah z čistého nebe kdy: 06. Září 2007, 17:28:12
Si tak nějak. Akorát z toho, co jsi napsal to zase moc nevypadalo, že bys na ní nějak nezdrvě visel (teda záleží jak jsi se choval, když jste byly spolu a jestli jsi už neplánoval několik schůzek dopředu apod. -  prostě jestli tvůj zájem nebyl o moc větší než její).každopádně se chi ujistit, kdy potkala toho přítele? To  oblouznění má být na něj nebo na to jak jsi se choval ty k ní? A kolik vám je? ( píšeš o dozoru - mimochodem co je MF?) Určitě omez frekvenci kontaktů a zkus ji pozvat třeba až potýdnu apod. pokud odmítně několikrát, tak to asi budeš muset nechat plavat.
no z toho co mi napsala měla toho přítele dřív a asi ještě pořád souběžně se mnou, je mi divný že si začala něco s 2 chlapem(klukem) ale v ženskejch je těžký se vyznat, oblouzněna byla ona mnou, 18 MF- je matematika a fyzika, dozor proto že tam byly lidi kterým nebylo 18, jí je 17 mě o rok víc, už se stalo napsal jsem jí SMsku kde jsem se jí ptal zda se rozhodla správně, že mé city k ní jsou ještě pořád nakloněné, odpověděla na to že ji se mnou bylo krasne a ze neni na svete nejdulezitejsi si jen uzivat a ýe jí moc bolí že mě ublížila.
Tak pokud tam není nějaký problém, kvůli kterému si myslí že "musí" chodit s tím svým přítelem, tak mají asi hezký vztah, který jim stojí za to ho nerozbíjet a na tvém místě bych to tak bral a nechal to být. S tebou se mohla spustit z různých důvodů, třeba byl ten její delší dobu někde pryč, cokoliv. Každopádně je pevně rozhodnuta s ním zlstat, i kdyby jen proto, že se cítí provinile atd. prostě si ponech vzpomínky na to hezké a dál to neřeš.
18  Pokecání / O ženských / Re: Prohlizeni si vystrihu? kdy: 06. Září 2007, 12:06:24
ale pokud to ona střídá takhle rychle, že na něj "dojde řada" už někdy v září, tak by to měl brát opravdu jen jako trénink a mo se na to neupnout  Mrkající Mrkající
19  Pokecání / O rozchodech / Re: rozchod - zásah z čistého nebe kdy: 06. Září 2007, 12:04:01
Si tak nějak. Akorát z toho, co jsi napsal to zase moc nevypadalo, že bys na ní nějak nezdrvě visel (teda záleží jak jsi se choval, když jste byly spolu a jestli jsi už neplánoval několik schůzek dopředu apod. -  prostě jestli tvůj zájem nebyl o moc větší než její).každopádně se chi ujistit, kdy potkala toho přítele? To  oblouznění má být na něj nebo na to jak jsi se choval ty k ní? A kolik vám je? ( píšeš o dozoru - mimochodem co je MF?) Určitě omez frekvenci kontaktů a zkus ji pozvat třeba až potýdnu apod. pokud odmítně několikrát, tak to asi budeš muset nechat plavat.
20  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak sbalit spolucestující v autobuse? kdy: 06. Září 2007, 11:49:30
Ony ženský na některých věcech trochu moc bazírujou a přikládají jim moc velkou váhu. Pro tebe se vcelku nic neděje, pojedeš dalším busem, ale ona to cítí jako porušeníněčeho, cos jí slíbil. Ale když už se stalo, neviděl bych to jako zase mco klíčovej problém, prostě sklopit uši nechat to bouřku přehnat a ve výsledku není úplně od věci, když vidí, že máš taky slabší dny a ne vždycky uděláš, co jí na očích vidíš (i když to jinak děláš rád). Ale se slibama opatrně.
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak sbalit spolucestující v autobuse? kdy: 06. Září 2007, 11:45:53
Prostě věty typu:"Ano miláčku, máš úplno pravdu, ale je to trochu jinak..." Úsměv
22  Pokecání / O ženských / Re: Po rozchodu kdy: 05. Září 2007, 16:11:12
můžete to znamenat ledacos, záleží na okolnostech. Jen na základě toho, co jsi napsal, to těžko tipneme.
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kam s holkama? kdy: 05. Září 2007, 15:27:21
Výběr se taky oceňuje.  Mrkající Ale můžeš to s ní probrat, ovšem ne v tom duchu, že sám nevíš, tak ať si vybere. Já jsem ovšem povětšinou zval na konkrétní film.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak sbalit spolucestující v autobuse? kdy: 05. Září 2007, 13:09:55
ženský mají vždycky pravdu!  Mrkající
25  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Pokec s galernici... kdy: 05. Září 2007, 12:20:24
Taky ji to mezitím nemuselo vyjít s tím druhým Mrkající
Stran: [1] 2 3 ... 7
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS