Poslední příspěvky: izmy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
11. Srpen 2022, 06:51:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé akce, aktivní život kdy: 11. Květen 2012, 22:02:44
Bruno Ferrari

I když si nedělam velký naděje, tak to zkusim. Zašel by někdo na tuhle dekadentní ujetost?

Naprosto dokonalá pozvánka: http://youtu.be/JEboBfMolhU

http://www.facebook.com/events/345715062143051/
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 31. Leden 2012, 14:37:12
Z novinek ještě určitě nová Lana Del Rey

http://youtu.be/Bag1gUxuU0g
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 30. Leden 2012, 17:34:26
Doporučuju poslechnout nový album Die Antwoord.
http://youtu.be/zNp-C3FnlkM
4  Pokecání / O Vás / Re: Natural way kdy: 29. Leden 2012, 22:37:11
Při poslechu jsem si vzpomněl na jednu věc, která se mi stala ještě před znalostí pickupu.

Byl jsem na Lávce s kamarádama, kteří nechtěli jít na parket. Tak jsem tam šel sám, protože mě tancovat celkem baví a nudil jsem se s nima. Vydržel jsem tam tancovat fakt dlouho a s pár holkama jsem tancoval (dokonce i tělo na tělo), aniž by to byl můj cíl. Nepředstavil jsem se jim a vlastně vůbec jsem s žádnou holkou neprohodil ani slovo. Několik dní na to mi přišla žádost na FB. Jedna z těch holek si mě přes někoho našla a přidala si mě. Nemohl jsem tomu uvěřit, protože jsem se nijak nesnažil.
5  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: izmyho deník kdy: 23. Říjen 2011, 22:02:05
21.10. - Oslava kamarádových narozenin

Minulé trable s M. z minulých zápisků jsem vyřešil. Prostě to nemělo cenu a už mě přestala bavit, a tak jsem se s ní rozešel.

Tento pátek měl můj kamarád oslavu narozenin. Část lidí začínala oslavovat v hospodě, ale tam jsem nechtěl jít. Dorazil jsem až do klubu společně se dvěma kamarádkama. V klubu nebylo moc lidí, se kterými bych si měl co říct. Ze začátku jsem se teda nudil. Naproti mně seděla jedna holka (T.), která se taky očividně nudila. Posadil jsem se k ní a začali jsme se bavit. Povídalo se mi s ní docela dobře. Před odchodem jsem si teda od T. vzal její Facebook a rozloučil se s pusou. Možná bych v tom mohl nějak pokračovat, uvidíme... Úsměv
6  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 28. Září 2011, 13:01:06
(btw, coca cola ve větším množství škodí tělu mnohem víc než pivo nebo víno... či-li tadyto "abstinuji, protože jsem sportovec" je prostě totální blaf a sebeklam... alkohol neni heroin)

Sice opět trochu OT, ale musím se k tomu vyjádřit. Šťastný
Alkohol je někdy horší než heroin (opět si pamatuji na nějakou studii, která to dokazuje). Akorát alkohol je legální a společností podporován. Netvrdím však, že je heroin lepší, jen je tam větší riziko závislosti v poměru s velikostí dávky.
7  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 28. Září 2011, 10:13:38
Izmy: O takových studiích už jsem četl ale ty jsou převážně o víně a o tom tu nepadlo ani slovo ne?  Šťastný

Nejde ani tak o druh alkoholu jako o látku (a množství té látky) v něm obsaženou. Takže i pivo a případně nějaký destiláty.

Nicméně tohle už moc s tématem nesouvisí Šťastný
8  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 28. Září 2011, 00:18:56
Když někdo miluje sport, věnuje se tomu obden, tak je přeci rozumné se vyhýbat těmto věcem, pokud chce nejlepší výsledky. Já třeba dodržuji zdravou stravu den, co den.. skoro dva roky. Teď jsem najel na cvičící program, který si vyžaduje 5x týdně návštěvu posilovny. Alkohol naprosto vyloučený. Ani sklenici piva, které je do takové míry i zdravá, protože i po té sklenici už zpívám pod stolem. Nejsem zvyklí.
Chápejte to prostě..

Jo, tohle chápu, nejsou to falešný argumenty. Jako falešný jsem měl na mysli věci typu - nechci dopadnout jako alkoholici, nechci si zničit játra, alkohol je zlá droga a "správní" (úspěšní) lidé ho nepijí. Jasně, všechno to může bejt pravda, ale při rozumné konzumaci to na tělo nemá tak velkej vliv.

Co se týče zdraví, je dost studií, které potvrzují, že konzumace alkoholu je v určitém množství zdravá.
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Žádnej chlast, kouř, drogy - správnost, nebo nudnost? kdy: 27. Září 2011, 23:23:32
Bejt za každou cenu alternativní je životní styl! Motto "jen mrtvý ryby plavou s proudem" je určitě cool, ale né vždycky je dobrý se jim řídit.

Taky jsem se dřív vymezoval vůči mainstreamu, poslouchal jsem neznámý kapely, sledoval alternativní filmy, odsuzoval jsem chlast (teda spíš lidi, kteří chlastali). Ale postupem času jsem přišel na to, že ten mainstream není vůbec špatnej. A ačkoliv se k nám dostává dost hrůzy a nevkusu z okolí, vždycky se najde něco kvalitního.

D9 to krásně vystihl. Nesnášim pózu všech těch rádoby abstinentů. Falešný argumenty, který si nalhávaj a sami jim věří, dělaj z toho přednost a tvářej se správně. Nepíšu to jen tak, sám jsem se dřív podobně choval (a asi taky přišel o dost zážitků).
10  Pokecání / O ženských / Re: Chape to někdo? kdy: 22. Září 2011, 17:11:33
Měl bych takovou kacířskou a mírně paranoidní myšlenku... není to někdo zdejší a nesnaží si ze všech udělat srandu?

Nebo je to sakra inteligentní spambot Šťastný
11  Pokecání / O čemkoliv / Re: Getting Things Done kdy: 18. Září 2011, 12:56:38
Četl jsem knihu Mít vše hotovo, dočetl jsem ji do půlky a pak mě to přestalo bavit. Jedna dobrá rada ale v knížce byla - pokud vám nějaký úkol zabere míň jak 2 minuty, udělejte ho hned.

GTD je metoda dost složitá a podle mě vhodná pro vytížené manažery. Pokud chceš něco jednoduššího, podívej se po Zen To Done. Je to metoda vycházející z GTD, ale zjednodušená. Já si momentálně vystačím se seznamem úkolů, které si píšu buď do Remember the Milk nebo do Rychlých poznámek z Windowsu.
12  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 15. Září 2011, 20:29:09
Dismantle - Computation
http://youtu.be/R8M4BuX5rFQ - nehorázná pecka! Úsměv
13  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 12. Září 2011, 20:31:40
Ti, co fotku neviděli, o nic nepřišli Šťastný
14  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: izmyho deník kdy: 06. Září 2011, 22:20:42
Mimochodem, na koncert Tata Bojs sem si tam chtěl počkat, ale nakonec jsem utekl. Jaké to bylo? Mrkající

Tos udělal chybu, Tata Bojs byli skvělí Úsměv
15  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: izmyho deník kdy: 06. Září 2011, 20:48:00
6.9. - "Motat se v kruhu mě nebaví"

Je to už přes tři měsíce, co jsem se začal stýkat s holkou (M.) z minulého reportu. Ze začátku se to vyvíjelo docela slibně, ale pak přišly prázdniny a nebylo tolik příležitostí někam zajít. Řekl jsem si OK, jsou prázdniny, jezdí se na dovolenou, někteří chodí na brigádu. Na druhou stranu jsem si řikal, že přece nemůže být problém si ten čas na pár hodin udělat.

Když jsme byli venku, vše šlo skvělě a dobře se eskalovalo. Jenže venku zas tak daleko M. zajít nechtěla a stále mi slibovala, že ten a ten den bude mít volnej byt a že k ní zajdeme. Jenže pokaždý se něco stalo a buď nemohla, nebo byt volnej nebyl. Snažil jsem se jí proto dostat ke mně. Po náročnym domluvení a zámince, že musim na chvíli něco vyřešit doma, mi zůstala stát přede dveřma a dovnitř se jí nechtělo. Domluvili jsme se předtim, že někam pujdeme a ona prej zrovna nechtěla zdržovat u mě doma (celou cestou na bus se ve mně zmítaly pocity, který ani nedokážu popsat Šťastný).

Co mě ale vážně unavuje, je domlouvání schůzek. Ani tak mi nevadí, že jsem hlavním iniciátorem schůzek. Když ale schůzku domluvim, M. jí dokáže jednou nebo dvakrát odložit, protože nemůže. Domlouvali jsme se na minulej čtvrtek, odložila to na tohle úterý a dnes napsala, že se jí to spíš hodí zejtra. Vážně nevim, jak se k tomu postavit, jestli stále čekat, nechat to plynou nebo to utnout.

Ale teď jedna dobrá zpráva, aby tenhle post nebyl tak negativní Nike Run Prague dopadl úspěšně, 10 km jsem si dal za 57 minut a večer jsem si náramně užil koncert Tata Bojs. Úsměv
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Mluvení o minulosti kdy: 28. Srpen 2011, 23:23:01
Můžeš použít frázi "žádná si zatím nestěžovala" - s tím určitě lhát nebudeš.

Nebo jí prostě řekni, že jsou to věci, o kterých nechceš mluvit a budeš rád, když to ona bude respektovat.
17  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 23. Srpen 2011, 18:49:55
Myslim, že se sem tenhle song od J.A.R. tématicky hodí Šťastný
http://youtu.be/0HjG9HxEFFA
18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Ženy vs. Jouda kdy: 14. Srpen 2011, 22:47:43
Chovat se k lidem mile taky není k zahození, mohl bys to zkusit a pak porovnat s tvym přístupem á la buran z horní dolní. Je mi docela fuk, že to na holky zabírá, pokud ti tenhle přístup vyhovuje, tak ok. Já bych se k tomuhle chování nesnížil, protože mam nějakou úroveň.

Rádobydrsnou konverzaci si napsal, ale čast "A konverzace pokračovala pozitivně dál, samé otázky a IZ" si vynechal, docela by mě zajímala.

19  Pokecání / O čemkoliv / Re: Google+ kdy: 08. Červenec 2011, 22:10:06
Podle mě porazí tak maximálně Twitter, protože to je navžený hlavně pro geeky. Otázka je hlavně, co ty od sociální sítě čekáš. Google+ ti umožní sledovat všechny, který skutečně sledovat chceš a proto si je můžeš přidávat do skupin. Skupiny (kruhy) sou tam fakt promakaný. Nicméně co chce běžný uživatel? Sledovat své přátele, sledovat jejich nesmyslné statusy, zjišťovat, zda je někdo ve vztahu, koukat na fotky z různých akcí a podobně. Je to něco jako zajít do klubu a bavit se tam (Facebook) nebo jít posedět s partičkou intelektuálů do knihovny (Google+).
20  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Knížky o komunikaci s lidmi kdy: 03. Červenec 2011, 20:10:33
Já doporučuji k přečtení knihu Zakázaná rétorika od Glorie Beck. Jsou v ní skvěle rozepsané techniky manipulace i s příklady.
21  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 30. Červen 2011, 22:19:11
Pickup dělam skoro stejně dlouho jako ty, ale narozdíl od tebe skoro vůbec nechodim na SG a CG. Mně ten rok pickupu dal především spoustu znalostí, co se komunikace a všeobecně sociální dynamiky týče. Díky tomu všemu jsem si zlepšil innergame a přepnul na pozitivní myšlení (to je fakt super věc, brát všechno pozitivně, hlavně neúspěchy, tě hodně posune, protože jak se říká - všechno zlý je k něčemu dobrý). Zkus si z toho tvýho momentálního stavu vzít to dobrý a špatný věci přehlížej, bude líp Mrkající

Hnát se za co nejrychlejším zasunutím, resp. dávat si na to časovej limit, je blbost. Jak bude čas běžet, ty z toho budeš akorát víc vystresovanej. Pro tenhle případ bych ti doporučil spíš budovat vztah s někym ze SC, protože v SC máš u holek větší důvěru a nemusíš jí tak pracně budovat u naprosto neznámý holky.
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Kniha Expanze na Mars kdy: 05. Červen 2011, 09:43:47
Zní to dobře máte to někdo v ebooku prosím ?  Andílek
Tak už jsem si ebook našel sám,kdyby ho chtěl někdo další,pište PM,Ava tu nechce warez Šťastný

Nebo stačí otevřít uloz.to a vyhledat název knihy Šťastný
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 04. Červen 2011, 23:02:39
Koukám, že na Nike Run Prague se chystá snad každej Šťastný
24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: izmyho deník kdy: 01. Červen 2011, 22:05:12
28.5. - Pivní festival

Přináším trochu kratší report - V minulém příspěvku jsem psal o holce, se kterou jsem si docela rozumněl. Zrovna teď byl v Letňanech pivní festival a tak mě napadlo se domluvit a vyrazit tam. Souhlasila a tak jsme se sešli. Celej večer byl naprosto fajn, bavili jsme se. Ke konci jsme se domlouvali, že musíme zase někam zajít. Včera mi psala a ptala se, jestli jsem už něco vymyslel. Tenhle víkend čas bohužel nemám, takže někam půjdeme až příští. Beru to jako dobrý vývoj a mám z toho dobrý pocit. Úsměv
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 01. Červen 2011, 21:17:52
Zrovna jsem objevil Kazety a sou super http://youtu.be/lzfqHrJJotc
Stran: [1] 2
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS