Poslední příspěvky: Ondris

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Září 2022, 09:51:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2
1  Pokecání / O ženských / Re: Občas nechápu aneb o čem to je sakra ! kdy: 14. Srpen 2011, 20:17:33
lexeron: nevzdávej se tak lehce. Věnuj se pickupu a třeba jednou pochopíš proč ty holky s těma klukama jsou. Menší nápověda, 14 měsíční vztah se na náhodě založit nedá. Nastuduj si jak vzniká atraction. Za sebe doporučuju Badboye a Blueprint, oba se na to dívaj z jiného úhlu, ale oba produkty jsou pravdivý. Až tohle rozkóduješ, stačí převzat vzorce chování těch kluků, přispůsobit je své osobnosti a taky se k tobě budou holky jen hrnout. Takže hlavu vzhůru, a už žádný výkřiky, že něco ze svádění nikdy nepochopíš. Pochopíš všechno jen něco bude trvat dýl.

2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak se nakopnout? kdy: 23. Prosinec 2010, 14:25:22
Nesmíš mít papíry v ruce, pak si tě lidi pletou s obchoďáky a podobnými troskami a je jasný, že se snaží zdrhnout. Zkus klasický qarkovský zeptátní na čas a hodiny a hned uvidíš, jak ti většina lidí pomůže. Pak se videj třeba do té knihovny (to je i moje oblíbené místo) a tam už můžeš otevřít něčím s knihami nebo i s čímkoliv jiným.  Mrkající
3  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Neřiká mi to kdy: 20. Listopad 2010, 11:30:36
Po měsíci bych to taky neříkal, takže zatím bych to rozhodně nijak nehrotil. Kdyby to neříkala po půl roce tak to může být problém.  Mrkající

Ještě mě tak napadá.. hlavně ji do toho nijak netlač, nejlíp bude když se nebudeš zmiňovat, že ti to vadí a časem to řekne sama.
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: problem:( kdy: 07. Listopad 2010, 21:04:09
A kolik té slečně je? Přece jen zarach na měsíc mi přijde jako jasná výmluva, že nikam nechce jít.

PS: Jj facebook je zlo, já jsem tam teď už měsíc nebyl a až si najdu čas tak postahuju fotky fenek a dám profil smazat.
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Přesvědčit zadanou? kdy: 24. Říjen 2010, 12:56:35
Jednoznačně NE, myslím, že jsi udělal SAKRA DOBROU VĚC chlape, třeba konečně přestaneš myslet na "bývalou" a začneš myslet taky ptákem Šťastný.

Jo jo myslet ptákem se většinou nevyplácí, ale tohle je ta výjimka, která potvrzuje pravidlo.
6  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 12. Říjen 2010, 21:31:09
K tomuto tématu ještě přihodím jeden citát, ale ani za boha si nemůžu vzpomenout od koho je   Kroutící očima


Miluj, jako by tě nikdo nezkamal a tancuj, jako by se nikdo nedíval.
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Potřebuju pomoct s jednou holkou kdy: 12. Říjen 2010, 21:28:04
Jestli to chápu dobře, tak ses s ní ještě neviděl. Takže v první řadě se s ní sejdi (radši ať zajede ona za tebou) a pak řeš něco dalšího. Jinak pokud byste spolu začali chodit tak si ji hlavně musíš docela dlouho držet od těla, hlavně psychicky, fyzicky nemusíš jen jde o to aby ses do ní opravdu nezamiloval.

Jinak na vesnici je to drbárna jak prase, ono si spíš myslím že to nebude tak horký. Na každým drbu je kousek pravdy tak dej tomu čas a uvidíš jak moc to odpovídá realitě.
8  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak ziskat z5 kamaradku kdy: 27. Září 2010, 08:32:53
Podle toho co píšeš to s kamarádstvím moc společnýho nemělo. Kdyby si chtěl být jen kamarád tak je ti jedno jestli se s někým baví nebo ne. Holčina poznala, že ti jde o něco víc a tak se s tebou přestala kamarádit. Možná se to nezdá, ale tohle mi od ní připadá docela férový. Většina holek by tě vodila za nos ještě několik let. Sice ti mohla napsat, že se s tebou nechce vidět a proč, ale to by si po ní chtěl už moc, to by bylo sci-fi.
Chybu si udělal v tom, že ses k ní choval jako kamarád, ona si tě jako kamaráda zařadila a v momentě, kdy ses poprvé opil, si změnil své chování.
A než začneš protestovat, že si s ní nic nechtěl mít, uvědom si že si žárlil, takže aji kdyby si sní nic nechtěl mít, tak ta holka si bude myslet, že chceš.
9  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Čtení z ruky kdy: 17. Září 2010, 16:40:28
Pokud chcete číst z ruky je dobrý se i naučit jak se jednotlivý čáry jmenují, je to popsaný třeba tady http://www.panna.cz/chiromantie.13/cteni-z-ruky-chiromantie.247.html

A hlavně se u toho nezapomeňte dobře tvářit, třeba tady je ukázka jak se to dělá abyste vypadali přesvědčivě  Smějící se http://www.youtube.com/watch?v=h8-OlE-mv4Y Prostě si jen něco vymýšlí a lidi mu za to platí Smějící se
10  Pokecání / O ženských / Re: Jak poznám, že je ta pravá? kdy: 14. Září 2010, 09:47:59
Metoda o které mi řekl známej. Nejdřív sem ho odbyl s tím že je to blbost, ale když se nad tím člověk zamyslí tak to smysl dává.

Odhadněte kolik partnerů za život můžete poznat. Poté, co vyzkoušíte třetinu z tohoto počtu berte prvního, který je lepší než všichni před ním, i když není ideální.

Ideální holka neexistuje, je potřeba se pouze snažit přiblížit k tomu našemu vysněnému ideálu. Problém tohoto postupu vidím v tom, že těžko můžu porovnávat holku, s kterou jsem chodil rok s holkou s kterou jsem byl například měsíc.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Potřebuju radu ohledně schůzky (překvapení) kdy: 14. Září 2010, 09:03:43
Přesně kvůli tomuto je lepší facebook nepoužívat. Až s ní budeš tak se na to snaž nemyslet a už jí nikdy nekontroluj její profil, stejně se tam nic nedozvíš. Vždycky,  když se takhle holce podíváš na profil tak ti zůstane víc otázek jak odpovědí. A navíc aji kdyby si zjistil, že sním něco měla na té akci tak je lepší se chovat jako by si o tom nevěděl.
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sam na diskoteku kdy: 01. Září 2010, 12:32:23
Ondis, sorry, ale zdá se mi, že to jsou jenom tvoje domněnky, ale ozkoušené to nemáš.

Když přijdeš do klubu sám a jsi přátelský a v pohodě, tak to ukazuje, že máš charakter. Jeden rusák mě za to málem zbožštil, když se dozvěděl, že jsem přišel v Londýně ve 2 ráno sám do ruskýho klubu a bavil se s ním.

Pokud to dokážete sami utáhnout, tak nějaké otázky holek na to s kým tam jste nemají žádný vliv ani význam.

To je fakt ozkoušený to nemám a myslím, že ještě chvíli na to koule mít nebudu Podivený Ale jak jsem psal lepší přijít sám než vůbec. No a taky ve dvě hodiny ráno už je to lepší, když je klub plnej, tak se to ztratí, ale ne v 9.
13  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: kniha: Jak na ženy kdy: 23. Srpen 2010, 13:24:34
Knížka je obstojná, rozhodně patří mezi to lepší co lze v češtině nejít. Jinak je i na uložto, takže to platit nemusíte a je fakt že za dvě stovky to nestojí, ale za přečtení určitě jo.
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: zvlastna situacia kdy: 23. Srpen 2010, 12:25:40
Jo, má zájem Mrkající
Tak se rozhoupej a eskaluj dotyky atd jak je to tady popsaný v každým druhým tématu.
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Potřebuju radu ohledně schůzky (překvapení) kdy: 23. Srpen 2010, 12:22:39
Jen si dej bacha na počasí. Takový naplánovaný perfektní radne ,kde je potřeba ,aby bylo pěkně (odvozuju to od té vyhlídky, jestli je zastřešená tak v poho) se vždycky pokazí deštěm.
16  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sam na diskoteku kdy: 23. Srpen 2010, 12:17:39
Jít sám na akci bych moc nedoporučoval. Jít na street sám je v poho, ale v klubu to působí dost divně a máte u holky hned body dolů. Jediná možnost je přijít až kolem půlnoci a od dveří si to zamířit rovnou na parket a přitančit se k holkám, ale stejně dřív nebo pozděj přijde otázka s kým tam jste. Ve velkých klubech v praze není problém říct, že se ti někde ztratili a nemůžeš je najít, ale u menších městkých klubů to moc věrohodný nebude. Navíc jestli tam budou chodit pořád ty stejný lidi, tak budete zařazen jako ten kdo chodí na disco sám. Podivený

Henry: a to není jiná možnost kde přebývat do půlnoci, nebo aspoň nějakýho rozumnýho času? Takhle tím postupem co si popsal si pak následný balení dost stěžuješ. Jako je to lepší než sedět doma....
17  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 16. Srpen 2010, 11:30:59
Jo možná to vypadá sobecky  Šťastný
Když to budou bisexuálky tak je nechám ať si mezi sebou dělají co chtějí a občas se i přidám. Vadil by mi tam hlavně jinej chlap.
18  Pokecání / O ženských / Re: Odpouštíte nevěru? kdy: 15. Srpen 2010, 20:32:14
naštěstí už si nemusím nic dokazovat s holkama, který jsou alldayparty. se současnou partnerkou se fakt bát nemusím.

Tak tohle je dost silný prohlášení Šokovaný , jako já beru že některý holky jsou prostě větší děvky a některý menší, ale 100% jistotu nemáš nikdy a z toho cos napsal to tak trochu vypadalo.

Jinak první stupně nevěry (líbání atd) se odpustit dají, hodně záleží na okolnostech. Nesnáším pokud do dělá všem na očích a ještě se tím chlubý (no jo.. to je ta ješitnost). Ale aby se holky vyspala s někým jiným to bych nikdy nezkous a hned bych se na ni vykašlal.
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: co robit dalej ak povie, ze sa jej pacis? kdy: 15. Srpen 2010, 20:25:31
1. Nepiš ji počkej až se uvidíte.
2. Nepřežer se zase Smějící se případně aji alkohol udrž na nějaké rozumné normě. Stačí jen tak zlehka do nálady.
3. Dej ji nějakýk způsobem najevo zájem. Celý fórum je toho plný tak jen zkusím vypíchnout. Spíš něž slovně se pokus eskalovat dotyky. Pokud na si na pohovce sedne až úplně k tobě tak řekni ať se neroztahuje atd. Jestli jste si psali tak to vypadá, že zájem ještě pořád má, ale připrav se na to, že jestli si ji minule víceméně ignoroval možná budeš muset udělat první krok.

K tomu dalšímu borcovi; je dost možný, že se snaží zapomenout na svýho bývalýho a když ses k ničemu neměl tak prostě musela změnit cíl. Každopádně se k tomu nijak nevracej.
20  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Techniky budování soc. circle kdy: 15. Srpen 2010, 19:56:23
Nejlepším řešením mi přijde to co už tu zaznělo. Najít si koníčky a kontakty vytvářet na nich. Když s těma lidma půjdeš do hospody tak se stejně polovinu času budeš bavit o té společné věci. Dobrým řešením je to zmíněné tančení. Když to bude nějaký moderní styl (v tomhle se fakt vůbec nevyznám) tak se se známýma z toho klubu dá zajít i na disko a na dobrý tanec se dá i dobře balit, takže zabiješ dvě mouchy jednou ranou.

Jinak se můžeš začít zajímat o celospolečenský 'chlapský' témata: fotbal, baby, jak si kde zakalil, rychlý auta, možná trochu politiku (tady záleží na věku) a určitě se ještě něco najde. Předplať si playboy a maxim, připrav se na pořádnou nálož bullshitu a čti Šťastný . Je to stejný jako když holky zajímá věštění z ruky a podobný bláboly.
21  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: 2. Oficiální sraz tohoto fora - 14.srpna kdy: 12. Srpen 2010, 16:13:48
Jak už jsem psal do soukromky přijdu také Úsměv Pátek mi vyhovuje ještě víc jak sobota. A hlavně se těším na CG  Šťastný

ad Rend: z tvýho facebooku jsem si vzal mob. číslo, takže jestli to nebudu moct najít tak ti volám  Smějící se
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Facebook game kdy: 08. Srpen 2010, 19:58:33
Myslim ze z toho rozhovoru co jsi tu napsal, stejne jako z mojich rozhovoru je drive ci pozdeji holce dost jasne jak to snama ve skutecnosti je, ze holky to z rozhovoru (ne jen ze slov, ale taky treba ze svouvislosti delek pauz mezi odpovedmi ) poznaji, ze proto proste maji vycviceny cit. Napr. kdyz mas dlouhe pauzy a pak napises neco pseudovtipneho - je z toho videt ze si dlouho premyslel abys ten houpy vtip vymyslel = needy. Kdyz odpovidas rycheji nez onaje to taky needy. Kdyz odpovidas moc pravidelen, vypada to ze si to odpocitavas, abys udrzel konverzaci. Kdyz umyslne pauzy protahujes, tak to vypada ze to delas schvalne, nebo ze si nemate co rici. => Zase asi jedina moznost aby nevicitila nejakou zradu, je bavit se sni na ICQ "prirozene" (OCH, JAK JA NENAVIDIM TO SLOVO) . Jenze kdyz se prirozene nebavis, tak sme zase tam kde sme byli - proste je to

Si jako myslíš že to ty holky stopujou Smějící se Když neodepisuješ dlouho tak to znamená že ti píše hodně holek, když odpovídáš moc rychle tak asi umíš psát všema deseti... všechno se dá převrátit, jen záleží jak se na to díváš. Holka, která bude řešit délku mezi odpovědmi, by byla víc needy než my všichni na tomhle fóru dohromady Smějící se
23  Pokecání / O ženských / Re: Platonická láska ze mě vysála život kdy: 08. Srpen 2010, 19:54:42
Čau lidi, svěřím se vám se svým kostlivcem ve skříni.
......

Jestli jsem to správně pochopil tak si ji nikdy nikam nepozval?! To znamená, že tě neodmítla. Někde tady na fóru kdosi doporučoval smsku po dlouhé době (omlouvám se že si nevzpomínám kdo a nemůžu to najít): ahoj, bydlí na tomto čísle x? a žije ještě vůbec? Šťastný
za x dosaď jméno holky

Minulej týden jsem takhle psal třem holkám, všechny odepsali a je z toho jedno rande, takže úspěšnost poměrně vysoká.
Rozhodně bych ji nepsal co cítíš. Tím, že by holka věděla, že ses k tomu odhodlával dva roky bys nepředstavitelně ztratil hodnotu.
24  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Facebook game kdy: 02. Srpen 2010, 14:02:15
V poslednom čase mám veľké úspechy na digigame (síce nie FB ale lokálny slovenský chatportál Šťastný) avšak zaujímavý problém s closom, tak to dám sem.
..........

Tady bude problém v tom, že na chaty chodí určitej typ holek. Budou to povětšinou spíš introvertky a tak je kecaní přes mobil moc neláká. Běžně s tím nemám problém, většina holek si před schůzkou radši vymění číslo s tím: co kdy se něco stalo tak si můžem napsat. Zkus to třeba na tom FB tam už by s tím problém být neměl.
25  Pokecání / O ženských / Re: Balení normal girl, NG kdy: 02. Srpen 2010, 12:00:59
nějaký rozdíly v tom jsou.. NG nemůžeš tak moc negovat a UG radši vůbec... přece nemůžeš holce která je nemehlo říkat že je nemehlo Šťastný to si můžeš dovolit jen u holky která si věří a je zvyklá na komplimenty
Stran: [1] 2
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS