Poslední příspěvky: pix

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Květen 2024, 17:36:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O čemkoliv / S holkou do vířivky kdy: 12. Listopad 2013, 22:57:03
Ahoj, už nějaký dobu chodím jedno za čas zrelaxovat do vířivky. Dřív jsem tam chodil hlavně s přítelkyní - tu jsem poslal před časem do háje, tak jsem s sebou začal tahat milenky. Sleduju na to pozitivní reakce, většina holek to moc nezná, a takové naložení do teplých bublinek s flaškou vína při klidné hudbě a intimním osvětlení je pro ně docela lepidlo.

Nutno říct, že normálně příliš "romantickej" nejsem, takže je to další "stránka" kterou holkám ukazuju. Navíc to podávám spíš stylem "jdu si odpočinout do vířivky, beru si tě s sebou" (repektive, tak to opravdu je Úsměv. Je to určitě i super do LTR na odbourání stereotypu.

Na Internetu se dost špatně hledají nějaké ucelené informace o tom, kam se dá konkrétně do vířivky v Praze zajít. Založil jsem nedávno web http://prahavirivka.cz, kam se snažím nacpat přehledně info o všech možných pronájmech v Praze. Časem tam začnou přibývat i konkrétnější recenze.

Pro super atmosféru vám můžu doporučit rovnou třeba privátní wellness centrum v Chateau st.Havel (http://prahavirivka.cz/virivka/chateau-st-havel/). To mám asi nejradši.
Stran: [1]
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS