Poslední příspěvky: Spokey

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
09. Prosinec 2022, 09:37:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 16
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 12. Květen 2013, 20:37:07
Diky parde Mrkající

No, nějaký čas uběhl a já napíšu pár novinek. Ta největší asi bude ta, že jsem po rozchodu přišel za přítelkyní a omluvil se. Vidina něčeho lepšího mě hnala v před ale díval jsem se jen na pich! Ne na osobnost, normy a to co má v hlavě. NENÍ bůh ví jak dokonalá ale když vidím, že se snaží změnit ( a výsledky se dostavují ) tak si říkám, že jsem rád za to, co jsem udělal. Rozchod je bud konec a nebo nový start. Ukázal jsem jí, že nejsem samozřejmost a může mě ztratit. Pochopila včem byly chyba vztahu a pracujeme na zlepšení. Důvod byl ale hlavně ten a nebudu tady psát nějaké frajerské kecy: chyběl mi sex, kuřba apod.. " Chyběla mi celkově. Jak po fyzické tak i po duševní stránce. Seděl jsem doma v pokoji a měl jsem chuť jí zavolat ať příjde. Jsem rád, žejsem vytáhl koule z prdele a použil jsem je.

Další příhoda je ta, že skoro po týdnu jsem schopen lehnout si k notebooku a napsat nějakou smyslu plnou větu. Skolila mě " bakteriální meningitida" a týden jsem vypadal, že umřu. Ted čekám na další výsledky. Je to sranda nemoc. 5-15% prý umře a do 30% má trvalé následky na CNS. Ještě, že mám silný imunitní systém Šťastný ..

Všem přeji hodně úspěchu v životě a to po všech stránkách a na závěr citát : Dobře prožitý život, je dlouhý život!
2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 28. Duben 2013, 10:17:35
Tak se po dlouhé době hlásím. Nějaké novinky? No krom toho, že si daří ve škole, v práci jsem se po roce rozešel s přítelkyní.

Rozchod. Rozešli jsme se proto, že jsem každý úplně jiný a další faktory do toho hrály svoje. Lituji toho, chybí mi ale vím, že znovu už nechci, nemůžu! .. Trápit se další čast života a uměle udržovat vztah. Ne už né!..


Po rozchodu chtěl kamarád zapít to, že jsem sám, Říkam si proč né, nechci zůstavat sám doma. Máme sraz  v 11ct před klubem. Bylo akorát 19.45 a říkám si co do té doby?.. Na FB mi vyskočí zpráva od kamarádky. Píšem si a říkam jestli nemá chut se provětrat - ÚSPĚCH.  Dáváme si sraz u ní a jdeme si sednout na lavičky na hřišti. SE slovy, dobře ale jen na chvilku se vyklubala 2 a pul hodinová konverzace uplně o všem. Cítil jsem zní, že jí je se mnou dobře. Smála, sem tam si rejpla apod. Ale hrozně jí to slušelo!

Je 22.30 odprovázím, děkuju a jdu směr klub. Po cestě kupuju lahváčka v místním nočním obchodě a párek v rohlíku do ruky. Rychla večere, fuj. Stojím před klubem a čekám na kluky. Za užasné melodie troubicího vlaku a vybrací mi přichází sms: Vyšli jsme, čekáme na bus budeme tam kolem půlnoci... Super. Kašlu na to, vytahuju peněženku, platím vstup a jdu IN.

Mířím okamžitě na bar, objednávám si ledově vychlazenou 12ctku a říkám mu, jestli by mi schoval věci do skladu. Jdu si sednout ke známým, ptají se mě, jak mi je a podobne sračky. Asi jsem divný ale prostě nechtěl jsem se o tom TEN den bavit, proto jsem tu nebyl. Jakmile banda dorazila. Klub byl náš. Holky mi koupily panáka, což jsem čuměl jak péro z gauče. No noviky se šíří hodně rychle. Potkal jsem tam holku, se kterou si někdy napíšem smsku či na facebooku nějakou zprávu. Není vůbec špatná.

Celý večer tančila kousek ode mě ale neměl jsem náladu, chtěl jsem dělat naprosto stupidní věci s klukama. Když mě po 2tí něco štíplo do zadku, otočil jsem se a stála zády jako by nic. Vzal jsem jí za břicho a druhou rukou chytil stehno a projel po něm nahoru. Cítil jsem její zatnuté nehty na mém stehnu a krku. Dirty Dancing.

Tím jsem končil. Najednou dorazilo svědomí a já nemohl. Neberu to jako selhání ale jen jako emoční zkrat, který bohužel dostaneme všichni někdy. Není mi dobře, cítím se sám ale snad to přejde. Dívám se na to jako bohatou zkušenost.

3  Pokecání / O ženských / Re: Pošťouchnutí GF k fitku - GF má spotřebu jako tank a začíná i tak vypadat +more kdy: 16. Únor 2013, 12:14:28
V některých bodech jsem viděl i můj vztah ( 1dno roční). Také, když jsem řekl, že se mi něco nelíbí, nechci to apod. tak to nerespektovala. Mě to dosti sralo a jak říkáš, když mi přátelé říkali, že jsem pro ni až moc dobrej a podobné kecy, což mě udivilo, protože to byli i její kamarádi a sama mi to říkala její best friend ever Šťastný ..
Pár dnů jsem přemýšlel co s tím, jednoduše jsem hodil ignor a řekl, pokud se nezamyslíš nad svým chováním a respektováním MNE jako partnera tak se nemáme o čem bavit. První reakce byla, že jsme kretén apod. Odešel jsem. Večer mi volala a omluvila. Dnes je to jiné, když něco řeknu, respektuje mě.

Je to o tom, uvědomit si, zda to pro tebe cenu! Pokud si myslíš, že ano tak vydrž ale vztah není o tom, že si jí převychováš, to snad ani nejde. Ale o tom, že jsi s někým, kdo je takový jaký je. Nejsme bezchybní ale proč se trápit a utapět, když můžeš být spokojený?.. Chápu tě a věř, že jo. Mám pravej opak. Přítelkyně si myslí, že je hrozně tlustá, přitom má postavu modelky a luxusní pevný trojky. Plátím za ní, ona potom za mě. Bylo těžký, jí to naučit. Nejsem stroj, jsem student a žiju z příjmu rodičů, tréninků a brigád ( a prosit o prachy je mi prostě trapné, mám co potřebuji a a zábavu si platím sám).

Udělej si jasno, co se ti přesně nelíbí. Zkus si o tom s ní v klidu, bez emocí promluvit. Uvidíš co řekne a jak bude reagovat. Pokud se bude zase smát, tak si myslím, že jak psal Joie, má tě na párku a psychicky je dosti nezralá ..
4  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé akce, aktivní život kdy: 16. Únor 2013, 00:04:52
Zvažoval jsem, že bych letos zavítal na Coloursi Úsměv
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: ex partnerka do pelechu? kdy: 14. Únor 2013, 09:54:36
Tak to máš Abruzzi z ruky co?... Jinak z Ostravy jsem JÁ, Arfienel a pár dalších kluků...

Zeptej se sám sebe, zda se chceš znova trápit nebo zkusit něco nového?
6  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 06. Únor 2013, 15:57:57
Dívám se na http://www.csfd.cz/film/8287-spy-game/ z roku 2001 a je to fajn, další super film je http://www.csfd.cz/film/14321-kokain/ s Johnym Deepem a musím říct, že je to jeden z těch filmu, co jsem žral!
7  Pokecání / O čemkoliv / Re: Silvova metoda kontroly mysli kdy: 05. Únor 2013, 16:33:58
1Taky z tohohle tématu budu dělat určitou práci do určitého předmětu. Takže budu připisovat nové věci..  Držte pěsti at je za 1! Šťastný
8  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Zaujímavé knihy kdy: 03. Únor 2013, 21:20:52
Možná jsem ženská, ale tuhle knížku jsem přejel za 2dny! Je to super. Mě osobně se to líbilo. I když to není typická romatika, vzhledem k Christianovi Grayovi a ke stylu jakým miluje ženy Šťastný
9  Pokecání / O čemkoliv / Re: Silvova metoda kontroly mysli kdy: 03. Únor 2013, 21:12:20
Tohle je takový základní manuál. Hodně informací je bud v knihách a těch je dost, nebo na netu.
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Silvova metoda kontroly mysli kdy: 03. Únor 2013, 21:11:34
Do delší odmlce, teda hooodně dlouhé sem se dokopal do dopsat.

Jak jsem psal výše, je to o kontrole mysli a něco říznuté z meditace. Na internetu kolujou semináře, materiáli at videa či text. formátu.  Google → Silvova metoda.

Takže Step One - Já jsem začínal večer. Před spaním. Zašel jsem se vychcat, napít a zalehl do postele. Pokud spíte se dvěma a více polštářema, vyhoďte je a mějte jeden. Lehněte si tak, aby jste měli poštář i tak zhruba kousek pod ramenama, ono to pak pomáhá k uvolnění, protože nenamáháte krčí a zádové svaly ( Nemáte hlavu podloženou pouze pod krkem ).
Ležte uvolněně, má to být příjemné né pocit mučení!  Mrkající . Zavřete oči, nohy dejte mírně od sebe a ruce uvolněně podel těla, dlaněmi nahoru. Nádech. Já se nadechuji 3krát pořádně nejlépe do břicha a pomalu vydechnout. Myslete na to, jak vás opouští napětí, potíže, stress. Tady je na vás, co chcete dále. Já si před tím, než se pustím do počítání projedu seznam přání, představím si to.


Počítání. Ono se všude uvádí jinak. Pokud jste na tuto metodu naučení, tak někomu stačí od 10 k 0 a spí.
Počítejte třeba od 25. Nádech a při výdechu 25, Nádech a výdech 24 ... U 10 si řekněte, jsem za polovinou. Nádech a výche 9 .

U 5 si řekněte: Blížím se k hladině Alfa. Ono to má fungovat jako nabuzení mozku, že se blížíte k vámi požadované úrovni.
0 - slovy Jsem v hladině alfa vydechněte a zhluboka dýchejte. Znova si představte co chcete.

Až budete chtít, tak vylezte s Alfy - Počítejte od 1 do 5 a u 5 - Vycházím z hladiny Alfa otevřete oči.

Upřímně, ten konec jsem dělal jen přes den. Tohle je fajn, pokud chcete usnout. Z druhého hlediska mozek večer odmítá pracovat pokud víte, že jdete spát...

11  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 03. Únor 2013, 20:46:26
Jak píše Puzzle.  Přes FB poznáš kulový, to vím z vlastní zkušenosti. Vytáhni jí ven, pokecejte z očí do očí a uvidíš. Poznáš to!  Hodně štěstí chlape a piš dále!  Úsměv
12  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 01. Únor 2013, 18:58:15
Barzi děkuji .

Spokey se válí ve sračkách...

Poslední dobou to s přítelkyní skřípe. Dneska hadka vyvrcholila k tomu, že mi bylo řečeno, že je mezi náma konec, protože to nemá cenu. Prej jsem dítě a hovado co se týče vztahu, nikdy jsem pro ní nic neudělal, nemám na ní nikdy čas a když už jo tak jsme prej spolu 15,30minut. Bohužel já to vidím opačně, můžu se pro ní přetrhat, což je asi chyba. Nesnáším, když mě někdo bere jako samozřejmost a tady ten pocit mám..

Ano, poslední dobou toho mám hodně. Opět trénuju na profesionální úrovni, dělám autoškolu a bokem další práci s tatkou jako výpomoc. Rodina je a vždy byla pro mě na 1. místě. Koníčky nebo spíš věc, na kterou mam talent a jde mi perfektně se vysrat nechci. Jenomže pro ní to není ono. Aby mi někdo řekl, že s bývalým jí bylo mnohem lépe, tak to PARDON ale to se nevidí do huby..

Ano, náš vztah byl super. Hádky k němu patří ale drželi jsme je v mezích a rázem, kdy jsem si uvědomil, že JÁ jsem ta nejdůležitější osoba a po mě ost. ( možná to zní sobecky ale je to tak, pokud dokážeš mít rád sám sebe, dokážeš opravdu milovat jiné). Nikdy jsem nad ní neměl kontrolu, věřil jsem jí, nechával jsem jí prostor, když chtěla jít s holkama, něbyl jsem proti ale když já s klukama na piveso či kofolku, tak byl ohen na střeše.

Nevím jak z toho, nevím jestli to myslela z rozchodem vážně. Asi to toho rýpat nemá cenu, nechám to ustálit a počkám na její po-reakce.. Chlapy, vím že mi tady asi moc neporadíte, ono se radí těžko přes monitor, ale jakýkoliv post či radu uvítam! :--) .
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 17. Leden 2013, 19:21:05
Doporučuju Cloud Atlas : http://www.csfd.cz/film/290326-atlas-mraku/ .. Je to šílený film. Kafe, Red Bull a nebo se před tím vyspat, má to 3 hodiny ale jinak je to dobře udělaný snímek! Takže klid, pivko, brambůrky a Watch!
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší vtipy kdy: 30. Prosinec 2012, 10:23:34
U těch filmu jsem málem spadl ze židle!! Šťastný
15  Pokecání / O ženských / Re: bojí se ženský pěknych chlapu?? kdy: 30. Prosinec 2012, 10:08:45
Já to vezmu jako mladší jedinec.

Holky v mé okolí ( 17,18,19let sem tam i 20) jsou různé. Některé už nemají potřebu běhat barem, natřásat dupou před každým klukem a doufat, že si večer vrzne, MC či se hodí do vztahu. Tyhle už hledají něco víc. Vztah, oporu, šťastné společné chvíle apod. Většinou co sbalí za kluka, tak je to někdo, koho už znali, nebo znají skrze přátele. Není to žádný random týpek od někud. ( můj názor, co jsem viděl na vlastní voči ! ).. Už to nejsou holky, co hledají supermodela ale kluka, se kterým jim bude fajn, budou mít pocit bezpečí a důvěry. Samozřejmě nesmí vypadat jako právě z predele vytažený.

Ty druhé ( 15,16,17) to jsou pravý opak. Na Fejsbuuku vidím statusek: Už by to chtělo vztah. Za 3dny vidím - ZADANÁ a za další den, Já toho mého miláčka miluji! Tohle mi nějak nejde přes kebulu, ale budiš, láska na první pohled může být Šťastný . V baru či klubu to vidíš - leginy a krátke triku, tanga lezou až na bedra ale ano, dívat se na to dá. Příjde k ní hezký mladý "gay" ala styl One Direction - taky takových 15,16let. A po chvilce je vidíš jak se šermují jazyky. Ale nic víc, tady jde jen a jen o vzhled! Později časem, to přechází ze vzhledu jak píšou kluci na charakter, osobní kouzlo, smysl pro humor a jiné. Na to holka musí přijít sama.

Celé tohle je můj názor.. Nazor založen na tom, co jsem viděl od začátku toho, co jsem vytáhl svoje koule z prdele a začal je používat. To co ted zažívám, když mé méně "zkušenější" kámoše komu k tomu, aby si v baru zatančili s holkou, jednomu jsem ze začátku pomáhal tvořit smsky, holka se chytla a ted je píše sám!  ( dodám, že úspěšně! jeden z nich je již zadán a vypadají spokojeně Šťastný )..
16  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Zaujímavé knihy kdy: 29. Prosinec 2012, 17:55:48
Puzzle mohl bys mi prosím tě, přes PM poslat link na stažení? Pokud sis to ale nekupoval, pokud ano, tak asi prd Šťastný
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 27. Prosinec 2012, 13:34:05
Abruzzi: Děkuji, zrovna od někoho jak TY číst koment je pocit zvyšující ego  Šťastný ...


Tak sem hodím i něco s oblasti Pick Up/Sociální Dynamiky/Balení žabek aneb každý tomu říká nějak.

Nedávno jsme měli jednu takovou akci v našem "kulturním" domě ale podmínkou bylo přijít společensky oblečený. Z tanečních mám sice dva obleky, asi 10košil a kravat ale neměl jsem chut se oblíkat. Vyřešil jsem to s elegancí "hajla" - rifle, konversky, riflová košile a sport. sáčko a vlasy upravené voskem co jsem dostal od máti na vánoce = měl jsem úspěch jak u kluků tak u slečen. Vedle mě stal "borec" na hlavě kilo gelu, na rukou plno cenností ale když kolem prošla holka, začal koukat do země a celej z červenal. Potom jsme se ještě potakali jednou a prohodil něco jako : "Hej, ty nejsi nervózní, když se bavíš s holkama?"..

Přišli jsme s klukama, já nechal přítelkyni doma, měla angínu takže jsem jí někam tahat nechtěl. Hodili si věci do šatny a šel jsem si pro pití. Přišel jsem na bar, objednávám si 0.5l ALOFOK a jdu hledat kluky. Ze záčátku sedíme a bavíme se mezi sebou, tančíme jako zuberanti a teplometi ale co jsem čuměl, tak to mělo ohlas. Žabky se na nás dívali a usmívali a sami si nás rozebrali.. Po sléze jsem si skočil na cíčko abych nastartoval mozek.

Píšu mladé, že jsem živý,zdravý a hodný. Přisedla si ke mě kamarádka a prohodili jsme pár slov. Chytla mě za ruku a vytahála na parket. Škrábla mě přes RUKU, Auuuuu to bolelo ale v tom jsem měl svoji RUKU pod jejími rty a jemně mi to foukala a pusinkovala. Ano líbilo se mi to, ano dohral bych to do konce ale nechtěl jsem. Doma na mě čeká úžasná žena, která mě miluje a tohle by mi za to nestálo.. Dotančili jsme, přišli kamarádi a bavili se společně všichni.

Vánoce jsou za námi, před námi  je Silevestr a potom rok 2013. Mayové se spletli, Kateřina Peak se ohřálala jako ministr Obrany asi týden a volby prezidenta jsou za dveřma.

18  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 24. Prosinec 2012, 11:13:35
10 měsíců vztahu je za mnou a do celého 1.roku zbývají 2měsíce. Spokey je má rozporuplné pocity. S nikým jsme tak dlouhou dobu netrávil ale líbí se mi to. Jsou dny kdy se hádámé a skoro zabíjíme a dny kdy bez sebe nedáme ani ránu. Mám plno krásných zážitků, které mi už nikdo nikdy nevezme. Vždycky si na ně vzpomenu. 

Před necelými 3mi lety, bych neřekl, že budu mít vztah, že prožiju sexuální znalosti do takové míry (skoro všechno mám za sebou, krom 3  Ďábelský ale na té se taky pracuje  Provokatér )
... Kamarádů mám spoustu ale takových těch, za které dám ruku do ohně a oni za mě mám na prstech jedné ruce. Jsou to lidi, kteří pro mě něco udělali a né jednou a né jenom něco jako něco. Škola se mi od prváku zlepšila, začal jsem tomu studiju dávat trochu víc a z 3 jsem se vyšplhal na 1,2 :--) .

Ujasnil jsem si, co je v životě důležité ( pro mne ), co chci do budoucna dělat, urovnal si myšlenky a jsem spokojený  Úsměv


Tímto chci i popřát všem BLOODY CHRISTMAS and FUCKING NEW YEAR BITCHES! Šťastný _D
19  Pokecání / O čemkoliv / Re: Medoda sebeanalýzy kdy: 16. Červenec 2012, 15:11:55
Abruzzi +
20  Pokecání / O čemkoliv / Re: Přebírání zvyku kdy: 15. Červenec 2012, 09:17:41
Puzzle, díky za odpověd. Když to tak vemu ( žádné chvástání ) tak se kopírovali jako já a kámoš. Prostě bylo vidět to, že kam jdu a on jdou i oni.

Určitě, rozepiš mi to přes PM
21  Pokecání / O čemkoliv / Přebírání zvyku kdy: 14. Červenec 2012, 17:50:52
Zdravím, po delší odmlce jsem znova nakoukl na Qarka :--). Vděčím foru a vám za hodně!

Byl jsem se skupinkou kámošu, kamošek a s přítelkyní u moře. Po druhém dnu, jsem si začal všímat toho, že jeden z kamarádu byl sebevědomej kluk ( to už o něm vím dlouho, něco máme za sebou), vtipnej, plno příhod u kterých mi praskala bránice od smíchu, prostě kluk do nepohody. Použival hlášky a sem tam mluvil jako jedna kreslená postavička z Futurami  Šťastný. Co bylo ale zajímavější, po dvou dnech ho začali postupně všichni napodobovat. Styl mluvení ale postavička jsem slyšel častějí než normálni větu. Hlášky které řikal, začli všichni opakovat a slyšet hlášku : Guláš s pěti knedlama, jaa?! 5* denně mě začala dohánět k šílenství.  Naštěstí jsem zůstal v klidu.

Zajímalo by mě, proč tohle někteří kluci dělají? Nedostatek sebevědomí? Snaha vyrovnat se či nahodit si svůj "status"?..

Díky Qarkovi a vám, jsem se posunul hodně dopředu. Našel jsem si přítelkyni, se kterou jsme spolu skoro půl roku a šlape nám to pohodlně :--). Posledních pár týdnu jsme sice pomalu padal dolů, bral jsem si zase všechno osobně, urážel jsem se jako za starých času ale uvědomil jsem si to a díky bohu vrátil jsem se zase do "staronových kolejí".. Jenže, pořád mi vrtá hlavou otázka položena o pár řádku nahoru.
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 15. Červen 2012, 21:18:10
Jedna předělávka staré klasiky :--) http://www.youtube.com/watch?v=OglV9wNdTDA
23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Reporty by agent smoula_007 kdy: 15. Červen 2012, 21:16:09
Vítej zpět Šmoulinko!   S jazykem Úsměv
24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 18. Květen 2012, 15:34:28
Spokey se radostně válí ve vztahu, který trvá zhruba 3-4 měsíce. Jsem spokojenej. Hodně štěstí chlapy :--)
25  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Dirty Dancing kdy: 27. Duben 2012, 14:02:02
chlapy poslal bych to rád, ale bohužel link na ulož.to byl smazán a já ho uložen nemám.. A i ony videa se mi smazali společně se 520GB dat :/
Stran: [1] 2 3 ... 16
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS