Poslední příspěvky: Spokey

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 13:21:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 [2] 3 4 ... 16
26  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 11. Duben 2012, 15:40:06
Včerejší FC s mladou. Velikonoční pondělí  Provokatér
27  Pokecání / O čemkoliv / Re: Doplnky na rukach krku......atd vitaná pomoc kdy: 28. Březen 2012, 20:55:58
Nosím náramek z chirurgické oceli a korálky vlastní výroby od přítelkyně...K tomu na ukazováčku a prsteníčku prsteny. ( na jedné ruce jeden.) S tím darováním, no ja bych to nedělal ale pokud ti to Grande funguje, tak pokračuj
28  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 14. Březen 2012, 19:49:21
Spokey se po delší době hlásím.. Přináším pokroky, prohry nebo jen užívání, ze života:-)

Hlásím, že si užívám v LTR. Jsem spokojenej a štastný. Pocahontas je užasné stvoření i když, každý máme mouchy;-)...

Ples č. 1! - Byl jsem tam jako pořadatel. Odsloužil jsem si směnu, hodil se kvádra a šel okupovat bar ve vyšších patrech. Po pár pivech, pulkách Finské a 1litru Rumu jsme vyrazili s kámošem do blízkého klubu. Bylo kolem 3tí ranní a v klubu bylo docela dost lidí. Koupili jsme si panáky, hodili saka dolů a šli na parket. Podle slov od známých a i barmana jsem dělali peklo. Roztančili všechno co mělo mušličku a něco na hrudi.. Učil holky otočky, DirtyDancing apod. blbosti. Okolo páte volám taxi, že bych rád jel domů..

Již před plesem jsme chodili na procházky sněhem. MC, držení za ruce a tulení.. Pocahontas se mě jednoho dnes ptala, jestli jí věřím. Jestli jí pustím na hory. Jeli holky a kluci.. Během toho dne mi volala asi 7krát, Že jí chybím, že se bojí, že se ztratí a podobně.. Nakonec dojela domů cela. Čekal jsem, že napíše ale nenapsala. Ráno jsem jí psal sms, jestli je celá. Odpověd byla: Proč jsem jí nenapsal už včera večer, jestli je celá, živá. A sprdla mě. Večer mi píše, at za ní příjdu. Byli jsme u ní, dívali se na fotky a nějakej film. MC, mazlila se jak pominutá..
 
Ples č. 2!.. Byl jsem na něm s nejlepší kamarádkou a jejím přítelem. Doprovod mi dělala Pocahontas, která se mě sama ptala, jestli půjdem spolu.. Tančili jsme, povídali se a nehadali se.. KC v jednom běhu.

Den během týdnu: Nebyl jsem ve škole, nebylo mi dobře. Večer mi píše, pokud jsem se psem, at se za ní stavím. Stáli jsme hodku venku a líbali se, říkala, že jsem jí chyběl.
Den poté Ptal jsem se jí, jestli už viděla nejmenovaný film, ne neviděla. Super, tak se na něho podíváme spolu. Píše mi sms, že se k ní mam stavit a podíváme. Mazlení, líbání a dráždění přes oblečení.. Chtěl jsem to vyhodit o stupen víš, to se jí ale nelíbilo. Nakonec jsem jí podle jejích slov tak vzrušil, že mě "vyhodila" z domu. Se slovy: Běž už nebo tě nepustím!..


Ples č. 3!.. Sebral jsem kamarády, že půjdem na ples. 8 lístku.. Sešli jsme se všichni. Já šel opět s Pocahontas. Bavili jsme se skvěle. Alkohol, nealko a jídlo. všechno bylo fajn, říkám si : Tady se musí něco pokazit.. .. Během večera jsme s klukama odskočili ke známemu se napít. Já si popíjel džusík a pak zpět na ples.. Přišli jsme zpět. Pocahontas mě nehorázně sprdla. Během večra jsme tancovali a co víc mě překvapilo. MC i před ost.. Kamarádi nekamarádi, konečně jí to nevadilo a užívala si to.

Během víkendu jsme byli na bazéně. MC na bazéně a dráždění z její strany. Po té sledování filmu u ní, večeře. Po té cítím její ruku v kalhotách. Tak nebudu debil a nebudu se bránit. O dva, tři dny po té, jsem u ní byl zase. Dívali jsme se na filmy ale upřímně, z filmu mám akorát začátek a konec  Ďábelský .. Líbání, mazlení a ruka v jejích teplákách. Ze začátku ji to vadilo. Potom si jí tam dala sama. Vzdychala jak parní lokomotiva a né jen jednou  Provokatér ..

Pocahontas vadí, když se dívám po jiných. Když se z jinýma bavím. Když jdu někam bez ní. Když jí hned nenapíšu. A toho si užívám, ale pouze v dobrém  Mrkající

Spokey se zase na nějakou dobu odmlčí. Hodně štěstí chlapy:-))
29  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Re: IRC kdy: 05. Březen 2012, 15:39:34
Okey, pokud nebudu s mladou;-) tak se příjdu podívat Šťastný
30  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 28. Únor 2012, 18:08:19
S Terezou Kerndlovou jsem mluvil osobně, a fajn ženskáá a zasloužených 10+ má určitě!  Super!
31  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 21. Únor 2012, 20:29:37
45kliků naráz jsem ted musel udělat v těláku na známku.. Normálně bych to asi nedal ale díky treninkům karate 3krát týdně mi to problém nedělá...

Matko, cíle máš pěkné a držím palce at dosáhneš všech!! Ten sex s dvěma kočkama, Do IT!!:D.. Číst tvuj deník budu pravidélně;-)
32  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 21. Únor 2012, 20:19:03
Tak Spokey se opět hlásí.. ( Pomalu mi to příjde, že si tu píšu sám pro sebe Šťastný )...

Sobotní oslava narozenin se vyvedla. Pocahontas mi udělal dort a potěšily mě dárky, některé od srdce jiné na vypití. Nejvíc dárek od Pocahontas;-)..

Digigame s kočkou, dáme ji přezdívku IkiK. Píšem si denně. Je to hravé, baví mě to a je to to, co mi chybělo. Dostal jsem od ní číslo, takže smsky na večer, před školu jsou, to se mě i kamarádka/její kamarádka a spolusedící/ ptala, co si píšem, že celou hodinu čumí do mobilu. Právě, že nic. Uplně normální smsky Úsměv .

Včerejší večer: Píšem s IkiK , že jdu projít psa at jde se mnou. Bydlí cca 35minut. Bavíme se a vypadné zní, že možnost bez pejsků ( taky má jednoho) Hledám si bus a jedu za ní. Vyzvedává si mě a jdeme se projít večerním městem. Jsem normální, rejpavej ale vtipnej. Směje se bavíme se ovšem. Říkám at si jde sednout vedle mě. Ona na to, že ano ale budu jí muset něco splnit.. Tak jistě žéé:D.. Loučím se a večer si píšem.

Přichází mi zpráva od IkiK že už to má ale budu jí muset přesvědčit o opaku ( říkal jsem jí, že jsme gay Šťastný )..

Pocahontas mě zprdla, že jsem se celej den neozval a to už 2. večer po sobě. V pátek spolu jdeme na ples, tak jsem zvědavej..

Budu rád, za odezvu.. Pro dnešní večer se s vámi loučím:))
33  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 18. Únor 2012, 05:09:48
Barzi: Poslouchám hlas srce, denně to je MC nebo KC;-)Úsměv

Tak Včera a Dneska jsme zapil narozeniny:D.... Ples následný klub dopadl tak, že jsme roztancoval všechno.. DirtyDancicg snad z každou holkou..

Digigame jedu slušnou. S kočkou si píšem denně. Smějem se na sebe ve škole apod. Dneska si spolu jdeme sednout

S Pcahontas: Vím, že si musíme promluvit. Dneska se mě ptala co mám v plánu odpoledne, že musím do města. MC či KC pořád. Na Valentýna jsme byli spolu, sice tam měla naší spolužačku ale tak pohoda.. Potom jí poslal domu a mi su udělali venku svoje. Kousání do rtu, KC, MC - jsem spokojen, lítám v tom až po uči ale ona taky Šťastný:D)


Na zbytky co si vzpomenu, napíšu zítra. Valím spát.. Good Night man
34  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 11. Únor 2012, 18:08:12
Opět se hlásím...

Po digigame, kterou jedu s kočkou ze středy, jsem zase dostal ten dobrej pocit ze sebe. Včera jsme byli v baru spolu s kámoši a dneska večer jdeme znova.. To mi říkala, jestli tam příjdu. Ano kočko, příjdu... Jedinej problém je, že tam bude i Pocahontas, která se právě vrátila domů Šťastný..

V pátek večer jsme s kamošem sedli do klubu. Dáli kofolu a sedli si ke známým ( 2holky a  můj bývalej spolužák ).. Sedíme, kecáme a já neguju co se dá. Nemám náladu. GirlONE mi pije pití, dávám jí to sežrat.... Saju si kofolu přes brčku a sleduju okolí. Vidím 2 HBčka. Ano znám je, pozdavíme se a sedím chvilku snima. Rozkecávám se... Beru kámoše, že to půjdem projít a přidávájí se k nám obě holky od stolu GirlONE si bere mě a GirlTWO si bere kamoše, což bylo k smíchu protože si nás/mi je během večera prohazovali.. Tančíme s nima, holka samá začíná DirtyDancing chvilku si sní jedu ale po chvili přestávám. Hlavou mi proběhla myšlenka na Pocahontas. Ne nemužu Tohle se za ten večer opakuje asi 10krát od obou holek... Sem tam jsem roztančil nějakou random holku a zase vrátil zpět k její grupě. Večer utíká. Slyším od kámoše : Tak už kurva lízej mandle! - Říkám, že nechci a nemůžu, nerad bych Pocahontas ublížil. V tomhle jsem ferovej a taky se mi ta holka nelíbí, a pohrát si sní a pak jít do háje? Ne to není můj styl.

Fyzicky v LTR nejsem ale co se po psychycké stránce týče, tak ten pocit mám. Otevřeně jsme se o tom bavil s kamarádkou, která mi tak mimobokem řekla, že s Pocahontas o mě bavili . Vypadlo z ní, že se jí svěřila, že mě chce. V hlavě jí mám a jak tady nebyla tak se mi po ní stýskalo. Je to fakt a je mi jedno jestli to zní uboze. V hlavě jsme si udělal pořádek a myslím, že jenom to mě zase posunulo kousek vpřed. Jak chtít po někom aby měl jasno, když vy sami nevíte co chcete. To je sebevražda!
35  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 09. Únor 2012, 14:41:14
Poslední dobou stály zápisky za hoovno. Nepřehledné, depresivní a vlastně nebyly o ničem. Dokud mi to Zahálka s Puzzlem neřekli, tak bych je psal dál:D... Choval bych se zase jako looser, který zapoměl na to, čeho kdysi dosahoval a kam až se chtěl dostat. Dík hoši!

Pocahontas je na horách, den před odjezdem jsme byli spolu u známého doma. Domů nás házela její máti a ja se uvelebil na sedadle spolujezdce. Pocahontas po chvili jízdy mě začala štouchat do ramane. Chytám ji ruku ( přes sedadlo spolujezdce, sedí za mnou) a hladím jí, ona jí hladí mě.. Vystupuju a jdu domů. Píšu smsku, že jí bez rozloučení nepustí at mi jde naproti.. Čekám na odezvu. Žádná? Okey, svlíkám se a v tom sms : Tak kde jsi?..

Stojíme u ní před dome, tulíme se a dává mi KC to mení v MC a po chvíli přidává jazyk. Ahh, ano opět.. Přirážím jí na sloupek, koušu do krku, ona vzdychá. Opět MC. Loučím se, KC přitulí se a jdu domů..


Za celej týden v Alpach neodepsala a přiznám se, chytal jsem kvuli toho né že nervy ale nějak mě to sere. Sednul jsme si dneska na pivo, popřemýšlel a zjistil, že je jedno že nepíše. Ona mě z hlavy ze dne na den nedostane, když mě buzeruje za to, že radši napíšu první do multichatu na fcb ohledně plesu než abych napsal první jí Šťastný ( a stejně napsala ona první )...


Včera mě kluci vytáhli do kina a potom Tour de Pub. No přeskočíme, po 5hosdopě jsem nějak nevěděl kam jdu. Odbila 23hodina a já jsme cítil, že alkohol vyprchává, děkuji Zimo! . Jdeme zapadnout někam do klubu. Objednáváme další vodku s redbulem a jdem se podívat na parket. Tančí tám 2 Hbčka v uplých šatičkách. Navazuji EC usměv a napiju se. Tančíme s klukama, skáčem po sobě, parodie na hříšnej tanec, ano to mi chybělo. Dostat jiné myšlenky... Po chvili za náma přibíhájí 2 holky, známe. Pozdravíme se a tančí snáma, když sedíme jsme protivnej a rypu do té menší . HB8 pěkná a drobná No co.. štve jí to, vrací mi to a navazuje na téma jedné oslavy.. Dokazují jí, že jsem gay a chytám random týpka se slovy : Honey, seš sladkej, call me..  Hb8 se smějé a bavíme se dál.. Něco kolem 3ranní, a jdu domů.


Dneska koukám na Fejsbuuk a co nevidím. Hb8 mi píše zprávy.Šťastný.. Docela zajímavá konverzace, no uvidím..

V pátek s kamošem jedem za jeho bejvalkou a jejíma kamoškama do nějakého klubu co vybraly. I když mi nejlepší kamoška výslovně zakázala kvuli Pocahontas něco dělat a nebo se chovat jinak než kamarád. No Pocahontas mám rád, chci s ní být a ublížit jí nechci..

Jsem rád, že jsme konečně něco dělal. Než abych se litoval, přemýšlel a stejně přišel a hovno. To co bylo byl krok zpět ted už dva kroky dopředu!
36  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 05. Únor 2012, 18:07:08
Včerejší posezení v hospodě s Arfim, kde se k nám přidali Puzzle a Zahálka ( tady Ferninand?) , kteří dojeli až z Prahy Šťastný.. dík hoši
37  Pokecání / O ženských / Re: holka z FB kdy: 04. Únor 2012, 21:56:05
Nebo zkus přímo vlákno Digigame ;-)
38  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 29. Leden 2012, 11:26:34
Arfi ani sám nevím. Ne nepsal..

Tak, rafli jsme se spolu přes týden. Když se přitulila, viděl jsem jak si utírá slzy. Neměl jsme na ní náladu, po tom co začla říkat. Pokud nevěří mi a radši věří kecům, co jí nakecal kamoš ( Děkuji kamaráde! ), otočil a šel domu.. Tasil jsem telefon a volal jsem nejlepší kamarádce. Přiznám, do telefonu jsem brečel, utěšovala mě a říkala že to bude dobrý..

Druhej den ráno vstanu a přihlásím se na fejsbuuk, dám si stahovat film a jdu se umýt. Píše přitelkyně od kámoše a po chvili ONA. Říkám si : Tak ku*va, co je.. Píšem si. Je čas oběda, pozbírávám kamoše a jdem s kámošema  do hospy na pivo a teplé jídlo. Odpoledne se znova přihlašuji. Píšem si. Dobře pohoda.. S kámošem se domlouváme, že si půjdem koupit láhev a sednem někde. Zvedám se od pc a jdu na bus. Pijem, kecáme a děláme blbosti - normálka. Volám kámošce a jdu pomalu domu, ve večerních hodinách. Stavujem se s klukama k jednomu domů a dopíjíme další flašku, ted už ve více lidech a né ve 2 Šťastný... Musel jsem ještě za rodičema k nějakým známým na oslavu. Tam jsem dělal čistku v pc, promazával přebytečné soubory a instaloval antivirák.

Poprvé co jsem se uplně otevřel tatkovi. Řekl jsme u ovšem ohledně Pocahontas a řekl mi co si myslí apod. Když se potkal s její mamkou někdy minulej týden, tak se ho sama ptala jestli není můj tatka a bavili se. Řekl, že si myslí, že se o mě doma pocahontas baví. Říkám si fajn.. V tom sms - Pocahontas : Kde seš celej den?!.. Odepisuju a jak přicházím domu, už píše..

Dneska ráno taktéž, jsem tam 10minut a zpráva: A ozvat se neumíš?

Tohle mě fakt baví. Mám cíl a to je ona. Chci sní mít LTR a prostě se mi to podaří. Potřeboval jsem tohle napsat. Dneska si dám klidovej den, zacvičím, pojím, zčeknu nějaké dobré filmy..
39  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 25. Leden 2012, 21:50:45
K tomu Vašutovi : Ta jeho hra z hlasem je fajn, možná by na to do postele dostal i mě Šťastný
40  Pokecání / O čemkoliv / Re: Texty, obrázky či videa k zamyšlení.. kdy: 25. Leden 2012, 21:49:48
Možná je ta holka něco jako Dexter Šťastný
41  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Spokey´s change kdy: 25. Leden 2012, 16:37:46
Jsem v hajzlu. opět jsem si pustil holku k tělu, ano mluvím o Pocahontas ( vic výše). Spousta MC´ček, společné cesty z akci. Smsky na večer... Ted mám pocit, jako by se to všechno hroutilo, hledám kde se stala chyba. Chytají mě pocity smutky, slzy kápnou při depresivních písničkách. Lidi mi říkaj, že tím, že si je vyslechnu apodobné kecy tak jim dokážu pomoct. Tak kdo ted pomůžě mě? Opravdové kamarády mam. Dvěma kámoškám jsem se vyzvpovídal ( před časem ).. Není mi dobře, nesnáším sebe a jí. Jenže pořád na ní musím myslet.

Potřeboval jsem se vypsat. Jsem nasranej. Na sebe, na ní, na všechny. Nikdy jsem neměl deprese jako mám ted... Je mi mizerně, cítím v sobě něco co mi říká běž dál ale převládá to, že jí chci, cítím zklamání a bolest...
42  Pokecání / O čemkoliv / Re: Texty, obrázky či videa k zamyšlení.. kdy: 24. Leden 2012, 20:59:28
mě napadá - "Důvěřuj ale prověřuj" Šťastný
43  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 24. Leden 2012, 16:12:15
Ezio, upřímně, mam to stejný akorát ja jsem dostaval MC a ted mě to ku*evsky sere... Nedaří a nedaří!...

Přeju hodně štěstí a pevné nervy kámo:-)
44  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Joeiho deník kdy: 23. Leden 2012, 22:34:01
Přidávám se. Joei, působíš na mě jako jeden z nejvyrovnanějších lidí tady odsud. Upřímně tvé komentáře, rady a tipy mají hlavu a patu. Za to máš velké +!...

Přeji hodně úspěchů v práci i v životě. A ke svatbě - jen do toho bejku  Provokatér
45  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 22. Leden 2012, 22:07:39
No a jdu měnit trenky! Šťastný
46  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 22. Leden 2012, 15:11:55
S tím Facebookem už to udělali jednou Šťastný
47  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 21. Leden 2012, 23:43:27
Cestuji vlakem!
48  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 21. Leden 2012, 23:10:20
Docela by mě zajímalo, jestli je to pravda
49  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 21. Leden 2012, 22:49:24
Ted me napadlo něco, používám...  Postav se před holku, vem ji ruce a řekni jí at zavře oči, po té se naklon k ní, pořád je musí mít zavřené a do ucha ji pošeptej : To je ale tma co? a usměj se.. Dostaneš sprda, vezme to s humorem a taky uvidíš, co dělá s pusou.. Po chvilce to udělej stejně - Ruce, řekni at zavře oči, pokud odpoví : Tohle už si dělal nebo něco podobného, střel tam : Tak už víš, co to bude/ Budeš připravená.. A místo šeptání do ucha jí tam hod KC nebo MC ... Mi to fungovalo tak mě neukamenujte!  Mrkající

Jinak, nevím proč si myslíš, že si to posral. Přeju hodně štěstí:-)
50  Pokecání / O Vás / Re: Návrat zpátky k introvertnosti kdy: 21. Leden 2012, 13:04:06
Daidy, prosímtě stejně jako Lustri, jestli bys mi do Pmka neposlal ty materiály - mluvil o tom Puzzle  Mrkající
Stran: 1 [2] 3 4 ... 16
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS