Poslední příspěvky: DaveD

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Říjen 2021, 06:05:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1]
1  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 03. Červen 2011, 00:14:00
2.6. Report

Na tý délce postů něco bude  Šťastný

Majda se ozvala, tak v nejbližších dnech někam zajdeme.
S Neli jsem se dohodnul na Day2, takže příští týden bude zajímavej   Znepokojený

Ten den se konala grilovačka u kámoše a složení bylo vážně zajímavé. 4 páry a já Šťastný. Ještěže večer dorazila kámoška (ta ze ZW), sice také v pánské společnosti, ale hned dala najevo že spolu nic nemají (u ní člověk nikdy neví). Popíjelo se, koupalo se, bavilo se, dělali jsme si srandu jak my 3 ostatním strašně křeníme a po pár lahvích přišel čas na hry a sázky. Já jsem pro všechny takovýhle akce, hlavně at je sranda, ale tentokrát jsem si dával majzla abych nebyl za šaška. Každopádně pít pivo z flašky pod vodou je skvělej zážitek. Pak kámoška navrhla at skočim v tomhle stavu salto za pusu na líčko. Odpověď byla jasná. Kvůli tomuhle přece nebudu riskovat svůj život. Pak se do toho vložil organizárot, že si za to od ní aspon zasloužim pořádnýho francouzáka. S tím už jsem souhlasil a vzhledem k tomu že salto skočim za jakýhokoli stavu, tak jsem tak i učinil a došel si pro odměnu  Provokatér Pak mě požádala abych jí ukázal a naučil pár základních triků, což mělo za následek DHV jak prase. Nakonec jsme zústali jen my 3 s jejím kámošem. Dopili jsme a šli spát všichni do 1 pokoje. Já s ní na zemi, on pochopil a vzal si gauč (chudák). Chvilku jsme kecali, převážně já a převážně blbosti  Šťastný (btw. když rozvyprávíte příběh, který jste si právě vymysleli a nevíte jak dál, tak to nějak ukončete, ale žádný vyšumění do prázdna Úsměv) Kdyby všechny holky dávali IOI jako ona, tak tu není jedinej single člověk na planetě. Během 3 minut jsme byli na sobě a měli pěknou make out session. Nejlepší na tom je, že z toho žádnej vztah nebude (na to ji znám moc dobře), prostě jen kamarádský uvolnění napětí.
2  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 27. Květen 2011, 23:08:32
Rozhodl jsem se to tu od teď vést jako deník a ne jako ufňukánkův blog, jak jsem to praktikoval do teď, protože se to fakt nedá číst a já si to pak budu chtít někdy v budoucnu určitě přečíst znova. Takže jen budu popisovat co se dělo a pokud budete mít nějaký postřeh, tak se podělte  Šťastný

25.5.2011 REPORT

Kompars na Mácháči

Zúčastnil jsem se natáčení nějaké reklamy na mácháči, šlo o můj první kompars. Musel jsem vstávat už ve 3 ráno, tak jsem radši ani nešel spát a vytuhnul až v autobuse. Vtipný bylo, že jsem ani nevěděl kam jedu  Úsměv V 6 ráno jsme dorazili na místo a já se rozplácnul na ledovém písku. Po chvíli i poblíž přisednul nějaký kluk, tak jsem si s ním pokecal. Sice nikoho z okolních komparsistů neznal, ale během dne jsme se aspon zkamarádili a on mi pak mohl říct pár postřehů, když viděl moji snahu  Smějící se
Během natáčení jsem byl přiřazen abych si lehl k jedné slečně, protože 2 kluci na pláži vedle sebe asi nepůsobí nejlíp. Vůbec mi to nevadilo, alespoň jsem nemusel vymýšlet nějaká oslovení. Navíc mi padla do oka už ráno HB9, tak nebylo co řešit. Témat na pokec naštěstí bylo dost, od toho že jsme ani jeden nevěděli kam jedeme, přes brzké vstávání/nevstávání až po vlastní natáčení. Na oběd se k nám přidal její a můj kámoš, tak jsme vytvořili takový 4-pack a všichni se dobře bavili. Potom její kamarád musel zmizet natáčet jinam, tak jsme zústali jen my tři. Moji snahu nejlíp právě později popsal ten kamarád a já mu musel dát za pravdu. Zpozoroval, že já vždycky řeknu něco, kdy dávám najevo jasný zájem, ale hned to něčím zakecám nebo popřu. Snažil jsem se na to dávat po zbytek dne bacha, ale stejně jsem se přistihnul, že jsem to 1-2x ještě udělal, ale aspoň jsem si to hned uvědomil. Rozhodně to nepůsobí moc sebevědomě. Jednou se to přihodilo ve velice nevhodnou chvíli a to když jsem chtěl její číslo, ale pak jsem řekl, že bych si ho stejně nezapamatoval, když jsem dřív ten den utopil mobil, takže jsem si pod sebou hezky přeseknul větev.
Moc mě to netrápilo, protože měli být ještě 2 natáčecí dny, takže když jsme dojeli do Prahy, jen jsme se rozloučili a připoměli jí ať upeče na pátek koláč, že se těšíme na pořádný jídlo  Úsměv Po 16 hodinách na pláži s mojí kůží se ale stalo nevyhnutelné. Spálil jsem se jak hovado (i když jsem se krémoval furt). Diagnoza: Úpal a popáleniny 2. stupně (s puchýřema) na nohách, takže jedinný co ted můžu dělat je sedět doma na zadku. Nemám číslo ani na jednoho z nich, paradoxně mě to mrzí víc u toho kluka, a natáčení se z pochopitelných důvodů nezůčastním. Takže snad na nějakém příštím komparsu.

Ostatní news:
Mám číslo na Neli z párty. Day2 se posouvá minimálně na konec příštího týdne. Není čas díky stěhování.
Majda zatim ignore.
3  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 23. Květen 2011, 17:19:27
Joei -> Popsal si to dokonale. Dont think, grab some balls and just do it...

Stoudy-> a) je správně, b) je správnější  Kroutící očima
4  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 22. Květen 2011, 22:48:22
21.5. Report

ZombieWalk vynechám, nic zajímavého se nedělo a kolem 5 vpodvečer jsem vyrazil na fesťák. Pro ty kdo nečtou moje předchozí příspěvky, jel jsem tam za slečnou se kterou jsem před rokem krátce chodil, říkejme jí třeba Majda. (bližší info v prvním příspěvku) Když jsem dorazil, vypadala hodně ráda že mě vidí, ale než jsem k ní došel abych ji obejmul, už byla na cestě si sednout na deku. Bylo tam pár společných známých, kteří Majdu asi moc nemusí nebo si to ona aspoň myslí. Pak kolem ní seděli 2 kluci, což byli jedinní lidi, kteří se s ní bavili. Zato u ní seděli furt.

Já se po seznámení s neznámými a pozdravení se známými uvelebil na deku a nějak se zapojil do konverzace. Už nevim o čem, jen vím, že mě to vůbec nebavilo, tak jsem si došel pro pití. Vrátil jsem se s malinovkou, což Majdu překvapilo. Moje výmluva byla, že po včerejší noci alkohol nechci ani cejtit, což byla částečně pravda. Ve skutečnosti po alkoholu blbnu a nesvědčí mi. Někomu pomáhá odbourat zábrany, ze mě se akorát stává nevyrovnanej uzlíček nervů. Po návratu jsem si lehnul a zabral tak půlku deky, půjčil si šíšu a začal dýmat. Slunce mi svítilo přímo do očí a Majda si taky chtěla podýmat, jenže šlauch byl krátkej, tak se musela přisunout. Ona klečící přímo nademnou, na sobě minišortky a její typický výstřih plus krásně rozevláté hnědé vlasy. V tu chvíli jsem byl celkem spokojen, ale bylo by to lepší, kdyby mi to pitomý slunce pořád nesvítilo do očí. Tak jsem jí nasměroval hlavu do cesty a začala hra o to jak moc mi bude clonit. Navíc ještě standartní přetahování se o šíšu. Nikam jsem to eskalovat nemohl, protože pár metrů vedle seděli ti známí a když jsem ji chtěl například sundat kus trávy z vlasů, (další "hra", do který se zapojili i ostatní dva kluci, imo moc infantilní) tak ucukla. Několikrát se během dne na mě podívala nějakým pro mně nerozluštitelným pohledem a moje reakce byla vždy stejně originální. Pousmál jsem se a řekl: "Co?" Na druhou stranu jeden její pohled jsem rozluštil okamžitě. Byl ten překvapený typu: "O co se snažíš?" To bylo když jsem zas spatřil kus trávy, tentokrát v jejím výstřihu. Trochu jsem natáhl ruku abych ji ukázal, kde se dané stéblo nachází, jenže ona to asi pochopila trošku jinak. Celý odpoledne jsem se choval C&F a když se náhodou nebylo o čem bavit, tak jsem pokecal s vlastnicí šíšy. Po nějaký době k Majdě přišel nějaký pro nás neznámý chlápek a začal ji vyzpovídávat s jasným úmyslem. Navíc měl sebou i "klásně loztomilýho pejsánka," takže dostal i číslo. Pochopitelně jsem nebyl moc nadšenej a potom co odešel, tak jsem si prostě nemohl pomoct a zeptal se jí kdy bude rande. "Seš ale blbej." Jinou reakci jsem ani nečekal, ale lepší než trapný ticho. Aspoň jsem se dozvěděl, že se od pohledu odněkud znají, tak mě to trochu uklidnilo.

Potom jsme se už s těma dalšíma dvěma klukama sbalili a že zajdeme někam do hospy. Majda ještě dostala zprávu od jejího ex, že je velká venkovní grilovačka, tak ať dorazí. Sama mi nabídla jestli bych nešel taky a já samo souhlasil. Najedli jsme se a pak už jsme jen já s Majdou vyrazili směl grilovačka. Po cestě byl čas pokecat i o "vážnějších" věcech, jako její brigády, výběr školy, rodiče apod. Navíc jsem využil i svého hlavního DHV v případě stěhování se... a že sháním nutně mikrovlnku  Smějící se Naštěstí se neptala, kde beru peníze, po zkušenostech z pátku a jak znám Majdu by to byl asi konec mých snažení.
Vtipná část byla když jsme skoro nastejno zjistili, že jedeme na špatnou stranu  Šťastný Proběhlo dohadování o tom, kdo za to může (v rámci srandy). Dali jsme si low-five a jeli zpátky. Po cestě jsem se snažil kinovat, ale maximálně tím, že jsem ji pohladil po zádech, nebo dal ruku kolem ramen anebo jsme se pošťuchovali.

Na přestupu si začala stěžovat jaká je jí zima a místo toho abych jí já kretén, řekl, že ji zahřeju, když se přitulí, (jakýkoli jiný holce bych to bez problému řekl) tak jsem se jen zmohl na to, že jsem jí dal ruku na tvář aby nedrkotala zubama, že to stejně hraje a taková zima není. Po příjezdu na místo už na nás čekali. Bylo tam kolem 20-ti lidí. Já tam znal jen jejího ex, říkejme mu Truhlík, a taky jejího nejlepšího kamaráda. S oběma se znám od vidění a oba vědí že jsem s ní chodil. Tady se situace začíná komplikovat, protože někteří lidi si furt mysleli, že je Majda s Truhlíkem. Sám jsem se jí na jejich vzájemnej vztah tak před měsícem ptal a řekla mi že spolu chodí na akce a tak, ale nic fyzickýho spolu nemají. Na tý grilovačce to tak vypadalo. Majda byla spíš se mnou a jejím kámošem. Truhlík se hlavně věnoval svému opileckému stavu. Já si dával bacha ať za ní moc nedolejzám a neudělám nějaký DLV, což se mi bohužel i povedlo, když jsem se jí párkrát celkem bezdůvodně omluvil (například jsem přes ní přehodil deku at se teda zahřeje a ona se lekla aby jí nespadly brýle). Na té grilovačce jsem teda dal celkem 3 panáky (uvítací a 2 nevyhnutelný), což mě teda poznamenalo trochu víc, než jsem čekal. Majda toho měla stejně a když jsem sebral deku, tak jsme seděli vedle sebe a přirozeně jsem ji půlku půjčil. Jenžě zrovna v tu chvíli se někdo zeptal jako jak tenhleten trojúhelník funguje, (myšleno Majda, já, Truhlík) a že to teda vůbec nechápe. Truhlík fyzicky seděl naproti nám, ale nepřišlo mi jakoby moc vnímal, Majda radši neříkala nic a já na tom byl stejně. Tak nějak mi přišlo, že cokoliv by řekl, tak by bylo použiton proti mě. Nakonec se to nějak zakecalo a po tom co se Truhlík vzpamatoval se už muselo jít na bus. Majda v povznešenější náladě, já trochu naštvanej, že jsem nic nevyeskaloval a že to dopadlo prakticky stejně jako minule. Majda se po cestě zavěsila střídavě na nás na všechny, nakonec mezi mě a jejího kámoše a potom jejího kámoše vystřídal Truhlík. V tu chvíli ji napadlo, že ji je zima a nejpohodlnější by bylo přespat u Truhlíka, který bydlel jen 2 zastávky (naopak já hodinu cesty). To mě nas*alo do běla, ale nic jsem nedal najevo. Co jsem asi v tu chvíli měl říct? Zima fakt byla a on bydlel nejblíž, takže to bylo racionální rozhodnutí. Jo, jen jsem ještě možná nezmínil, že s Truhlíkem chodila 3 roky a řekla mi ve srandě že to berou jako by byli ve 40 letym manželství a nějak si nemyslím, že by tu noc cokoli spolu měli (nevypadalo to tak na grilovačce a řekl bych že Truhla by toho ani nebyl v tom stavu schopnej). Samozřejmě spolu vystoupili, já je pozdravil a dokodrcal se na*ranej domů.
Ráno mi napsala, jak jsem dorazil, tak jsem ji jen odpověděl, že jako kostka ledu a nijak jsem konverzaci nerozváděl.

Takže co teď?
Furt nevim, jak na tom jsem s její attraction. Prostě neumim číst IOI
Párkrát jsem se přistihnul, že se k ní chovám jako než jsme spolu začali chodit, tzn. bál jsem se jí i dotknout.
Popravdě ani si nejsem jistej, co od toho očekávám.

Máte nějaké rady nebo tipy, co s tímhle udělat? Já jsem si řekl že bud ji někam vytáhnu SAMOTNOU nebo na to prostě kašlu, ale zas to nechci vzdávat.

TL:DR Přečtěte si aspoň poslední odstavec  Mrkající
5  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 21. Květen 2011, 12:41:44
Já s tímhle přístupem měl minule úspěch  Šťastný  ale když nad tím ted střízlivej přemýšlím, tak asi máš pravdu.
6  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 21. Květen 2011, 01:04:53
20.5. Report

Takže velké překvapení na začátek, holčina se kterou jsem flirtoval před vánoci se opravdu ukázala a zjistil jsem, že se před měsícem rozešla, což mě zastihlo mírně nepřipraveného. No, rychle jsem se z toho oklepal a začal se svojí taktikou. Negoval, jsem co jsem mohl. Nikdy nevypadala uražená a celkem se snad bavila. Dál jsem rozjel C&F styl, což je moje přirozená poloha. Když nebylo o čem se bavit, tak jsem začal komunikovat s okolím a potom jsem se vrátil. Snažil jsem se kinovat víc než obvykle, což se mi i povedlo a byl jsem v pohodě. Samozřejmě jsem to podělal tím, že jsem jí řekl, čím se živím, což nesla celkem nelibě, ale snad ke konci večera se s tím nějak smířila (jo kdybych byl furt na škole, tak bych takovej problém neměl, zas*aný předsudky).
Mezitím se zjevili dva společní známí, kteří si přisedli k nám. Já se stáhnul trochu do pozadí, protože oba jsou celkem osobnosti a dokážou bavit lidi + mají oba přítelkyně. Zábava celkem plynula, moc jsme toho ani jeden nevypili i když náladička byla. Oba si všimli, že se něco děje, takže moje kino bylo jasný a i nějeký narážky proběhly. Oba jsme je nechali proplout bez povšimnutí. Nakonec jsme všichni 4 odešli najednou, protože kámoš musel stihnout bus. Rozloučili jsme se s ním a druhý člověk šel jedním směrem a já jsem šel Neli (její jméno)  vyprovodit (bydlíme 10 minut od sebe). Bohužel tady už jsem byl celkem v koncích, protože jsem během večera od ní necítil nějakou výraznou attraction, takže vození za ruku mi přišlo hodně, ale aspon rámě jsem jí nabídnout měl. Před jejím barákem jsem měl v plánu ji rovnou bez vytáček pozvat na rande, ale nějak jsem nevycítil příležitost a místo toho jsem se jí jen zeptal jestli zajdeme někdy do tý čajky (o který jsme se bavili dřív). Potvrdila, že jo, proběhlo KC na rozloučenou a nazdar.
Jedinný kontakt co na ni mám je email (jsem si neuvědomil až doma že nemám číslo) a další plán je pozvat ji po víkendu do tý čajky, označit to rovnou za rande a doufat v kladnou odpověď.

7  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 19. Květen 2011, 22:03:00
Hele, pokud by to ten příští týden vyšlo, tak bych se s radostí přidal. Sám jsem přemýšlel, že puzzlovi napíšu, ale nák jsem se k tomu nedokopal.

Jinak tenhle víkend bude zas po dlouhý době zajímavej. Proč se vždycky na jeden den sejde tolik akcí? V pátek jeden kámoš slaví narozky. Z jeho okolí skoro nikoho neznám, ale bude tam jedna pěkná holčina se kterou jsem před pár měsíci flirtoval, jen je teda s jedním klukem přes 3 roky, takže nic z toho nebylo, ale třeba se její status změnil. Pokud ne, tak zkusím potrénovat na dalších. Skoro nikoho tam znát nebudu, snad bude z čeho vybírat. Plus v pátek jsou ještě 2 další akce, ale tahle vypadá z hlediska PU nejnadějněji.
V sobotu jdu s kamarádkou na Zombiewalk. Hezká holka, líbí se mi, ale svoji šanci jsem promrhal před 2 rokama, když jsem ji poznal (nic jsem neudělal) a před rokem, když jsem byl zrovna zadanej  Kroutící očima
No a ještě v sobotu večer možná zajdu na jeden fesťák s holčinou z prvního postu (společně s 20 milionama jejích známých  Kroutící očima )
8  Pokecání / O Vás / Re: Arty the Barbarian kdy: 18. Květen 2011, 21:40:21
Pokud nechcete být bodybuildeři nebo super extra vyrýsovaný, tak cpát peníze do těhlech suplementů je ztráta času. Posilka, běhání, případně plavání a nesedět celej den u kompu stačí. Při nabírání koupit gainer. Při shazování posilovat stejně, zapojit víc kardia a hlídat si stravu. Keep it simple guys  Mrkající

IMO je lepší zainvestovat 1500 do boxovacího pytle, než to vyhazovat měsíčně za placebo.
9  Pokecání / O Vás / Re: DaveD's Diary kdy: 18. Květen 2011, 17:40:54
Pár dní uplynulo a velké změny se udály!
Problém popsaný výše jsem poslal na odstavnou kolej. Není kam spěchat a stejně můj hlavní problém je úplně nekde jinde (popíšu níže). Hlavní událostí ale je, že jsem sehnal sám pro sebe krásný byteček v Praze a tak se budu stěhovat! Sice je to jen na 3 měsíce, ale pro člověka, který žije s dalšíma 6-ti lidma v baráku a miluje své soukromí nadevše, to je jako vysvobození.  Šťastný

Vzhledem k tomu, že mám svůj "profesionální" život celkem zvládnutý, kdy jsem se od ledna stal úspěšným (rozuměj "zlepšil se") prakticky ve všem co jsem si umanul (sport, peníze, osamostatnění se) tak ted přišel čas na velkou výzvu. Vztahy a seznamování se. Nikdy mi to nešlo, ale věřím, že pokud se do toho vrhnu se stejnou vervou, jako do ostatních věcí v posledních měsících, tak budu dřív nebo později slavit úspěch.

Mým největším problémem je oslovit nějakou neznámou holčinu, ať už je to na ulici nebo v klubu. Prostě se k tomu sám nepřinutím, takže kdybyste chtěli někdo se mnou vyrazit na sarge (je to správně?) nebo i jenom na pivko pokecat si, tak se bránit nebudu. Mistr Arfienel se stal mým vzorem, tak to chci zkusit jako on, ale prostě sám se zatím nedonutím ani omylem  Kroutící očima Pravděpodobně budu prvních pár dní úplně ubohej, ale věřím, že s praxí se to zlepší Úsměv
10  Pokecání / O Vás / DaveD's Diary kdy: 13. Květen 2011, 23:58:36
Pro pořádek jsem se rozhodl psát jen a pouze sem ať je to vše na jednom místě.

O mě
Jméno: Jirka
Datum narození : 1990
Bydliště : Praha
Počet vztahů : 0 vážnější, 3 méně vážné, pár úletů ze strany holek
Panic : ne
Oblíbený typ holek : bruneta, delší vlasy, přirozená normální holka od které bych se mohl přiučit (čemukoli) a měl důvod ji nějak respektovat. Prostě žádný blbý, zmalovaný, diskotékový nány Úsměv
Zájmy : SPORT - Je to můj životní styl, 90% věcí podřizuju tomu co dělám za sport. Dál snad jsem zapálený filmový fanda a amatérský fotograf.
Škola: Střední - Informatika, pak jazykovka na rok a potom chvíli na zdrávce, kde jsem to zabalil po vánocích
Práce: Nezaměstnaný, ale vydělávající (ne dost abych se odstěhoval od rodičů). Nejvíc práce mám o víkendech odpoledne, což nemůžu ovlivnit.
Motto : "Between safety and adventure, I choose adventure."
Vzhled: Objektivně celkem pěknej kluk s atletickou postavou s pár nikdy nemizícíma beďarama
Osobnost: Introvertní (INTP)
Cíl: stabilní LTR
Pickup: nepraktikuji, nečetl jsem žádnou knihu a jedinné co vím je od quarka.

Nedávná Historie:
Po rozchodu o Vánocích, kdy jsem zažil rozchodové Deja-Vu ("necítím, že by ses o  mě dokázal postarat") mi došlo že chyba bude asi ve mě, tak jsem se v první řadě zaměřil na sebe abych byl zodpovědnější, věděl co chci a celkově se choval dospěleji. Jako první jsem seknul s vejškou (slepá ulice), šel jsem na 3 měsíce dělat na plnej úvazek abych měl peníze na rozjetí byznysu (povedlo se, vydělávám stejný peníze jako v práci za zlomek času, ale ne víc). Uspořádal jsem sportovní kemp s mezinárodní účastí, což byl velký úspěch a začal mít mnohem profesionálnější přístup ke sportu co dělám. Důsledky: Vůbec nebyl čas nebo nálada na nějaké balení (z části jsem byl otrávený z předchozí zkušenosti, z části mi to prostě nevadilo, měl jsem furt co dělat) a hlavně obrovské zvednutí sebevědomí => znám svoji cenu a nechovám se tolik needy, což byl můj trademark Úsměv

Momentální stav:
Co mě vůbec přimělo sem napsat. Před nějakou dobou jsem po dlouhé době potkal holčinu se kterou jsem před rokem 2 měsíce chodil. Důvod rozchodu z 90% moje neediness a "přechození." (moje dětinskost a snižování hodnoty tomu taky moc nepomohlo) Nespali jsme spolu. Nerozešli jsme se ve zlým. Potkal jsem ji v metru, tak jsme pár minut pokecali, zjistil jsem že taky sekla se školou a je nezadaná, takže měla taky hromadu času. Po nějaký době jsem ji napsal jestli nechce jít na procházku a něco vyfotit. Jedinej důvod byl že jsem se nudil a že už mě nebavilo furt sedět u kompu nebo sportovat. Překvapivě jsme si celkem rozuměli, tak se pak ozvala sama jestli někam zase nevyjdeme fotit. Já pořád spíš z nudy než ze zájmu šel. Nákej čas to zabilo a byla sranda. Po návratu mi to ale začlo v makovici šrotovat a řekl jsem si že by nebylo špatný ozkoušet si jak na tom sem. Chtěl jsem aby si začala myslet, že jsem prostě úžasnej a aby začala pochybovat o tom rozchodu. Netrvalo dlouho a pozvala mě na jednu akci v přírodě kde bylo asi dalších 6-7 lidí. Vůbec mi nedělalo problémy se bavit s ostatníma a co jsem viděl, tak jsem ji dokázal i dost často rozesmát. Popravdě jsem tam byl asi ten nejkomunikativnější a nejvtipnější člověk (kdybych tohle čet když mi bylo 16 tak neuvěřim Šťastný) a v jednu chvíli jsem hodil jen takovou narážku:
 "Sice se chovám občas dětinsky ale baví mě to a nehodlám se toho zbavovat aspon do 40." Její odpověď byla, že se jí mám teda potom ozvat. Nerozváděl jsem to, ale potěšilo to. S tímhle jsem se spokojil a když jsem pak koukal na fb na její fotky, tak na dobrejch 70% jsem byl já.
Uběhl týden bo dva a my byli pozvaný do hospody od společný kamarádky. Přijeli jsme tam společně protože jsem nevěděl kde to je. Bylo tam hodně známých a dobrá atmosféra. Zase jsem se zapojil do konverzace s ostatními bezproblémově. S ní jsme se bavil taky, jenže ona po necelý hodině (asi v 9 večer) řekla že už půjde, že musí vstávat na brigádu (pravda), tak jsme se jí všichni snažili přemlouvat, mě to celkem i naštvalo a když jsem šel pro pití, tak jsem ji koupil kolu aby zůstala ještě chvíli (chyba, vim!). Zůstala asi 10 minut a pak šla, já se bavil s ostatníma. Druhej den napsala na fb jak jsem si to užil. Já že supr a konverzaci jsem nijak nerozvíjel.
V tu chvíli mě tak nák napadlo že můj plán s tím že pro ni budu neodolatelný má jednu velkou trhlinu a to že bych moh hodně rychle zapadnout do Kámoškatule, protože jsem ji nijak nedával najevo, že bych ji chtěl, maximálně proběhli nějaký pohledy, ale žádný "kino" (v přítomnosti společný kamarádů by mi to přišlo hooodně divný) a když jsme byli na procházce, tak jsem o tom takhle nepřemýšlel. Týden uběhl bez komunikace a já teda že musím něco udělat s attraction a začít s "kinem." Tak jsem ji dneska napsal jestli nechce zajít na staromák na hokej. Podle mě ideální příležitost pro něco takovýho, hodně lidí na sobě, emoce a jasně daný zachranný téma v případě záseku. Bohužel napsala že zítra vstává na brigádu. Odepsal jsem že hrajem odpoledne a na spaní bude času dost. Její odpoveď byla že nemá moc energii ani chut, spíš tu energii. Moje reakce: "Měla si to říct rovnou že se ti nechce, hlavu ti za to neutrhnu Úsměv" Pak mi jen řekla ať tam pořádně fandim a já na oplátku at fandí doma a zas sem konverzaci ukončil.

To bylo dneska. Otázka je, jestli na to jdu dobře a mám ji zkusit vytáhnout zase někam fotit, s tím že tentokrát zapracuju na attraction a "kinu" (to byl vždy můj problém) nebo mám udělat něco úplně jinýho. Kamarádek mám dost (proč asi Šťastný) a  kdyby tohle nevyšlo, tak mi to srdce trhat nebude... ale smutnej možná trochu budu Úsměv
11  Pokecání / O rozchodech / Re: "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará" kdy: 06. Leden 2011, 00:01:09
Artist -> Díky za takovej kopanec, to jsem přesně potřeboval  Šťastný
12  Pokecání / O rozchodech / Re: "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará" kdy: 20. Prosinec 2010, 19:25:27
Díky a určitě to pomůže i když to není nic, co bych už nějak nevěděl/netušil, ale je dobrý to mít napsaný  Šťastný ...a ještě by to chtělo názor někoho dalšího, třeba i z "druhé strany"... anybody?  Mrkající
13  Pokecání / O rozchodech / Re: "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará" kdy: 19. Prosinec 2010, 21:45:35
Jo, něco na tom bude... jednou jsem ji 4 dny nenapsal... mno a ona mě taky ne  Smějící se (to bylo myslím mezi 2. a 3. rande), tak jsem to nevydržel Kroutící očima Jsem se prostě bál, že to může vyšumět do ztracena... a já prakticky ve všech případech chci tu holku nejdřív nějak trochu poznat, jaká je apod. a než ji pozvu na rande tak uběhne minimálně měsíc od toho co jsme poznali (a pokud se mi líbí, tak si dávám sakra bacha abych nezapadnul do škatulky kamarád). Ale prostě pak když dojde na "lámání chleba" tak mi prostě přijde strašně líto zahodit ten +/- měsíc "práce" za 2 rande...a nic víc... jinak  dobrá ironie je, že já chci vždycky jít do LTR a žádnej můj vztah netrval dýl než 3 měsíce  Projel jsem to
14  Pokecání / O rozchodech / Re: "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará" kdy: 19. Prosinec 2010, 20:36:29
To, že problém leží ve mě jsem si tak nějak dokázal vydedukovat  Úsměv Jinak věk slečen byl 20 a 22-23...

Spontální být dokážu, když jsem v naprostý pohodě.. což se teda nestávalo často... aktivní, nevím, jak to myslíš, nák mi to koliduje s tím uháněním, jestli myslíš zvaní na schůzky a projevovat zájem o její koníčky, tak to tam bylo... drzý: mno naoř. dobírání, holek mi nedělá problémy a skvěle to funguje při balení, hlavně kyž to je vzájemný Úsměv ale občas nepoznám únosnou míru a navíc to pak už moc nefunguje po sblížení (bud přestanu já (případ1) nebo najednou nejsem moc milý (případ2)... nejhorší je, že to že jsem ji nějak urazil jsem si ani neuvědomil.....

mno a temperamentní fakt nejsem... maximálně ve sportu, jinak jsem spíš takovej flegmatik, který, když může, tak nevyvolává spory. V hlavě všechno analyzuju, ale navenek nic nedávám najevo (ale to má tak většina chlapů ne?)... jo a dokážu se nechat dobře manipulovat, pokud mi to je ve výsledku jedno (př: pozvu ji někam, ona navrhne jiný místo... mě jde o to ji vidět, je mi jedno kde, tak jdu podle ní) ... ale pokud mi to jedno není, tak to dávám celkem ostře najevo... A uhánění... no "nultý" případ s holkou ze školy byl jasnej... potom ten první týden s holčinou z prvního případu taky, prostě jsem chtěl být furt s ní... a u poslední slečny jsem se vědomě snažil neuhánět (po tom, co mě balila jedna holčina vyloženě chlapským způsobem a stylem 5 sms denně, což je vážně hrozný). Ale stejně jsem se snažil abysme se aspon jednou týdně viděli a 1x - 2x ji napsal, jak to vidí o víkendu...
15  Pokecání / O rozchodech / "Roztomilý" + "Nejsi člověk, který se o mě postará" kdy: 19. Prosinec 2010, 04:40:28
Předně, mám qarka přečtenýho skrz naskrz, takže vím, že tohle člověk fakt NECHCE slyšet a tyhle hlášky poslouchám furt dokola (at se snažim, jak to jde),takže asi potřebuju trochu píchnout...

Jsem osobnostně INTP, takže to bude psáno hezky bodově a s odstavci  Mrkající

Můj příběh:
Já: Do 18 naprosto nesebevědomý loser, co se bál jen podívat na holku blablabla. Ted ve 20 nejen díky qarku nemám problém se seznámit, jít na rande a zaručit dobrý výsledek toho rande. Problémy začínají těsně potom... Rád v konverzaci některý věci bagatelizuju a zlehčuju. Dělám to pro odlehčení, když jsem s ní, aby se tím nemusela Teď zabývat... i když nad tím doma přemýšlím... a rád pomůžu s jakýmkoli problémem..

Studie První:

Seznámil jsem se s ní na jedný akci v době, kdy jsem se snažil sbalit zadanou holčinu ze třídy, líbila se mi už tehdy a tak jsem na té akci s ní jen tak flirtoval, pak jsem to nechal být. Holčinu ze třídy jsem pár dní potom "uhnal" po několikaměsíční práci k sobě domů a strávili spolu noc. Obrovskej nárůst sebevědomí, ale pak po týdnu mi dala najevo, že to byl jen úlet z její strany. (asi jsem ji moc uháněl... a pak jsem vypěnil...). Po tomhle fiasku jsem se tak po měsíci "na vyčištění hlavy" upnul na tu druhou holčinu. Párkrát jsme spolu někde byli, nebylo to rande, jen jsem s ní pořád flirtoval, dobíral si jí apod. dokud jsem si nebyl celkem jistej, že o mě má taky zájem. To mi bylo jasný, když jsme pak jeli na akci na chatu, kde jsem se ani nemusel moc snažit... opili jsme se a skončili v posteli. Druhý den ONA navrhla aby jsme spolu chodili... Já s téměř nulovýma vztahovýma zkušenostma jsem s ní chtěl být každej den (bydleli jsme 5min od sebe) a někdy to bylo až divný. Po týdnu jsem ji pozval k sobě... romantická atmosféra, víno, všechno, já nervózní, jsme si sedli a najednou nikdo neměl co říct, asi nejtrapnější chvíle mýho života... Navrhnul jsem že teda radši vypadneme ven a ona poprvý začla s tím, jestli jsme na to nešli moc rychle, že jsme přeskočili nějakou fázi a taky že si mě nedovede představit jako člověka, který by se o ni dokázal postarat. Ještě to nebyl rozchod, jen, že uvidíme...

Pár dní jsme nekomunikovali a asi po týdnu jsem zase někam pozval, s tím že v mý hlavě jsme spolu jako už nechodili a snažil se chovat, jako když jsem s ní předtím jen flirtoval... Vyšlo to úžasně (i ona potvrdila) a bylo to jako to správný první rande (místo opilosti a postele předtím)... Byli jsme spolu 2 měsíce, pak jsme se 2 týdny nemohli vidět, když jsme se viděli potom, tak jsem tušil, že je něco špatně... Nechtěl jsem, ale musel jsem se zeptat. Vypadlo z ní, že když byla pryč, tak se jí po mě nestýskalo a zas padlo, že bych se o ní prý nepostaral... Rozchod, nazdar, pápá... dál jsem se nesnažil, ted chodí se svým bejvalým ale nevyhýbáme se sobě navzájem.

Studie Druhá:

O 2 měsíce později jsem potkal tuhle holčinu. Hezká, o málo straší než já, rozhodně zkušenější, prostě někdo od koho bych se moh něco přiučit, nejen ve vztahových věcech, znamenala výzvu. Chodil jsem k ní na doučování a po 3 týdnech ji konečně pozval na rande. Souhlasila, rande dopadlo dobře, líbali jsem se a já měl zas skvělej pocit... Věc se ale měla tak, že bydlíme 2 hodky od sebe a ani 1 jsme neměli moc času, já navíc bez řidičáku, což bylo nejdřív dobrý (nemoh jsem jí tak uhánět)... Další rande dopadlo ještě líp, než to předchozí. (aspon jsem si myslel) ale zřejmě jsem řekl nechtěně pár poznámek který ji mohli urazit, což zmínila na 3. rande... pak jsem ji 3 týdny neviděl, ale psali jsme si na icq. Byla fakt zaneprázdněná, čemuž jsem i věřil (mám to i potvrzený od společnýho kámoše) a já sám neměl moc času, ale psal jsem ji, kdy by jsme se mohli vidět, ale pořád psala že fakt ten čas nemá a navíc se nikdy neozvala jako první. Jasný signály, ale na icq se pak se mnou bavila úplně v pohodě... Mno nebudu vás napínat, někoho pár dní zpátky potkala a včera napsala tohle. Cituji:
Citace
- "Předtím jsem se vidět s tebou chtěla, a teď mi postupně došlo, že už nevím, co bych si s tebou vlastně řekla. že bych nevěděla co s tebou. a ne, nedělala jsem z tebe blbce - ten čas fakt nemám. Nebo přesněji mam čas jindy než ty a moje priority jsou jinak postavené - bohužel"
- "mám dojem, že kdykoliv jsem byla s tebou tak jsem se tak nějak musela přetvařovat. a to je sice na jednu stranu super - protože to znamená, že jsem chtěla být s tebou. na druhou stranu hrozně vysilující..."

Tady ve mě hrklo, protože jsem se s ní taky takhle občas cítil, třeba to bylo mojí občasnou nervozitou abych něco nezkazil. Nevím...

-" cítila jsem že nemůžu vyjádřit to co chci... nemůžu se chovat jak chci. jako spoutaná... a kdy jsem to zjistila? zjistila jsem to asi potom, co jsem ho potkala... což bylo spíš v závilosti na tom, že s ním jsem se tak necítila.

Co se jí na mě líbilo
-"byl jsi roztomily... a vůbec takovy co jsem dlouho nezažila... nevím, jak to popsat." Ouch...
O něm
- "není roztomilý"... "je to člověk, který se o mě postará."

Blbý je že u mladších, "nezkušených" holek necítím žádnou výzvu, nemám důvod s nima chodit, nejsou zajímavý pro vztah... což je skvělej začarovanej kruh ve kterym se ted motám... potřebuju někoho, kdo mě obohatí, potřebuju cítit výzvu, ale oni mě pošlou do háje, protože nejsem dost "vyspělý" cokoli to sakra znamená... Prostě plyšovej medvídek na hraní, co rychle omrzí... Navíc se asi nedokážu chovat "normálně" ve vztahu...

Jen pro informaci... já si o sobě samozřejmě myslím, že se o sebe i o jiné dokážu postarat bez problému, jen prostě nepůsobím tím "vůdcovským" dojmem...

Můj dotaz tedy zní: Jak o tom přesvědčit ty holky, protože já se prostě jinak chovat očividně nedokážu (i když jsem se v druhém případě o to i vědomě snažil...) ... a neradtě mi prosím žádnou "Jak být Alfa" knihu...
 
Kdo to přečte je machr... kdo poradí, tak je ještě větší  Mrkající
Stran: [1]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS