Poslední příspěvky: Ezio

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Květen 2024, 16:11:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 14
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše osudy kdy: 15. Červenec 2019, 08:10:18
Kdyby registrace znovu fungovaly, tak to tu zase ožije. Stará parta odešla a nahradila by ji nová krev.

Jinak jsem to shrnoval u sebe v deníku cca rok zpátky. Od té doby proběhla asi jenom jediná změna. Přesedlal jsem na spisovatelskou dráhu a v záři mi vychází kniha. Do toho už píšu další Úsměv Beletrie - psychologický thriller zkombinovaný s hororem, napětím a akcí. Těším se Super!
2  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 08. Březen 2019, 10:51:57
Kdo má zájem, může si poslechnout můj nový song. Tentokráte je to čistě kytarová masturbace. Ale zato s vlastním klipem! Smějící se
https://www.youtube.com/watch?v=jtNIV6PiUBY

Štramák Super!
3  Pokecání / O Vás / Re: konec jedné éry kdy: 08. Leden 2019, 11:04:26
Díky za takový obsáhlý přehled, Abruzzi. I když jsme občas v kontaktu na FB, rád si přečtu, jak si vedeš. Na jednu stranu je to smutný, na druhou obrovská příležitost nakopnout svou uvadající kariéru a začínat se posouvat ke svým cílům. Bral bych to rozhodně pozitivně Mrkající

Tady je krásně vidět, že člověk na sobě musí pořád makat, jinak zvadne jako ta utrhnutá květina. Věřím, že se brzy vrátíš na výsluní. Lehké to nebude, ale to nebylo nikdy, viď?

Co máš nyní za cíle? Jiná práce? Jiný způsob života? Zpátky k PU? Zajímá mě to Úsměv

Měj se hezky,
Ezio
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 23. Srpen 2018, 11:38:12
Aha Šťastný poslední registrovanej je z roku 2015, co tak koukám, takže to po dovolený musel ještě pustit Šťastný (včetně mě, já tu sem pár dní po tom, co se vrátil). Myslel jsem, že jste nějak v kontaktu, když mu tady hlídáš stránky Úsměv Napiš mu, ať to zapne. Určitě se to tu pak zase rozjede. Stačí, když vidím, jak je tady věčně několik desítek anonymních uživatelů, kteří určitě dychtivě čekají na registraci Smějící se
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 21. Srpen 2018, 18:03:53
Takže moje teorie ohledně vypnutých registrací byla správná Úsměv Každopádně je to škoda. Nevíš, proč to udělal (čistě ze zvědavosti)?
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 17. Srpen 2018, 12:52:15
SD je taky docela mrtvý...
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 09. Březen 2018, 15:11:04
My last report?

Znovu se hlásím, ač cítím, že je to pro tentokrát naposled.

Projíždím si postupně deník od prvního začátku, postupných krůčku až do úplného konce. Občas se zasměju své mladické naivitě a nerozvážnosti a všem těm věcem, co jsem tak úzkostlivě řešil a bez kterých bych se pomalu neobešel. Celou dobu však převládají emoce, někdy dobré, někdy špatné a staré vzpomínky, které jsem již dávno uklidil do šuplíku. Spousta věcí je mi líto a za jiné jsem naopak velmi vděčný. Postupem času bych se v určitých situacích zachoval jinak. Ono to však nejde. To je na tom to krásné.

Ve volných chvílích na forum občas zavítám. Většinou odcházím zklamán z důvodu zdejší takřka nulové aktivity, což má za následek žádné nové příspěvky. Světlá výjimka je Arfi, kterému bych chtěl moc poděkovat, že sem občas něco napíše. Vždycky si to rád přečtu a zjistím, jak si vede. Nedávno jsem si i pročítal deníky některých ostatních členů. To mě přivedlo k myšlence konečně po tolika letech taky něco přidat a možná tak uzavřít svůj Qarkovský příběh. Třeba se něco v budoucnu změní, ale teď to vnímám tak, že je tohle spíš takové mé rozloučení, které si toto forum určitě zaslouží.

Tento úvod bych chtěl více rozvíjet až na konci tohoto příspěvku. Nejdřív rád nastíním svou momentální situaci a vlastně celou dobu, která uběhla. Dovolil bych si to vzít chronologicky. Toto je můj příběh.

Začíná to rozchodem s mým prvním LTR. Špatná doba, byl jsem z toho totálně na dně. Trvalo to tak měsíc, než jsem se z toho dokázal oklepat. Ještě na konci prázdnin jsem se přistihl, že na ni myslím. V tu dobu, jak jsem psal, jsem se dostal na VŠE a bral jsem to tak jako nový začátek. A opravdu to jako začátek vypadalo. V srpnu byl seznamovák, kde se celý týden jen chlastalo a bavilo. Poznal jsem spoustu skvělých lidí a hrozně si to užíval. Byly tam ještě další školy, ČVUT a nějaká z východních Čech, UJEP. Od této chvíle jsem vlastně začal pořádně vnímat noční život a klubové akce. Zkoušel jsem to na různé holky a posilněn alkoholem mi to nedělalo žádný problém. Asi jsem nadaný tanečník, jelikož i bez předchozích zkušeností se mi celkem vedla dancegame včetně dirty dancing, kterou jsem v následujících měsících zdokonalil. V místním klubu jsem sbalil jednu holku z ČVUT. První noc skončila MCčkem, další den jsme se byli projít a v noci, která byla poslední, mi ho pohonila. Ráno jsme se loučili a já měl v hlavě to, jak z ní udělám příští LTR, jelikož od září nastupovala na školu v Praze. To bylo naposled, kdy jsem ji viděl. Psali jsme si, ale z její strany jsem cítil, že je to konečná.

Začíná škola a s tím i různé party. Toto období považuji za jedno z nejlepších v životě. Tolik kamarádů jsem snad neměl ani za celou dobu před školou. Byl to zajímavý pocit, kdy jsem šel do školy a cestou mě pomalu každý druhý zdravil. Jak jsem již zmínil, CG jsem dokázal vypilovat a jel ji minimálně jednou, dvakrát týdně. Často jsem chodil do El Magica, vzdáleného 10 minut busem z domova. Potkával jsem tam spoustu známých lidí, jelikož klub leží hned vedle kolejí. Občas jsem zalitoval, že tam nebydlím. Rozšířil se mi SC a já se toho snažil využít. Jedna kámoška v noci v klubu říkala, že už je unavená a že půjde na kolej. Zeptala se, jestli nechci jít s ní. Víte, jaká byla má odpověď? Nešel jsem. V tu chvíli mi asi nedošlo, že je to pozvánka na FC a radši jsem si chtěl ještě užívat klub. Dodnes toho lituju. Pro změnu z jiného soudku. Sbalil jsem tam cizí starší holku, se kterou jsem se již však vydal pryč. Bydlela sama na pokoji, takže no problem. Skončili jsme v posteli, vášnivé MC, šahám jí pod tričko, cítím její krásné tvary. Bum, najednou je ráno. Ano, usnuli jsme!

Později jsem jel CG víc v centru. Skoro pokaždé jsem měl NC, MC, avšak k FC se ne a ne dostat. V tu dobu jsem stále bydlel u táty, takže nějaké vodění holek domů nepřicházelo v úvahu. Ve škole jsem úspěšně zvládnul první i druhý semestr (kromě jednoho předmětu). Již ten druhý semestr však pomalu přicházela změna. Stále častěji jsem sral na CG a nakonec toho nechal. S tím ruka v ruce šel dolů i můj zástup přátel. Víc jsem se zavíral do sebe a už nikam moc nechodil. Nejvíc mi ublížilo následující léto. Chodil jsem do práce a pomalu ztrácel kontakt s mými vrstevníky a vlastně i se všemi ostatními lidmi. Následující semestr jsem vyloženě protrpěl. Můj state šel do kytek a já byl na tom psychicky hodně špatně. Jediné vysvobození jsem viděl odchodem ze školy a pokračování v práci, která probíhala paralelně. Podvědomě (no možná vědomě) jsem sabotoval zkoušky a skutečně odešel.

Doma z toho byl samozřejmě poprask a úleva se dostavila pouze chvilkově. Za nějakou dobu jsem byl tak v háji a zoufalej, že jsem nevěděl, jak z toho ven. Můj problém viz date s HB z tanečních, co jsem tu psal, se více a více prohluboval. Dopadlo to tak, že už ráno při představě na cestu metrem jsem musel jít zvracet. Sociální fobie jak vyšitá. Nepomohla ani několikátá psycholožka. Pomoc musela přijít z mé strany! Postupem času jsem se zklidňoval a začínal to zvládat. Momentálně se to občas může objevit, ale já již vím, jak tomu čelit. Ty dva roky mi to ale nevrátí.

Za tu dobu jsem samozřejmě řešil i dívčí společnost. Rozjel jsem proto digigame přes různé aplikace. Ještě že tu máme takové technologie! Spíš než datovat jsem byl zprvu schopen si s holkou jen psát, ale aspoň něco. Následně proběhly i nějaký daty. Povedl se mi FC, kdy byl táta pryč a já měl tak volný byt. Pozval jsem holku, se kterou jsem byl dřív jednou venku, zapařit FIFU. Můj plán byl ale dávno jasný. Mé chování pak v dalších dnech nebylo moc ukázkové, jelikož se mi tolik nelíbila. Kdybych chtěl, stala by se FB nebo LTR.

LTR se mi nakonec povedlo s moc pěknou HB. Chvilku jsme si psali a byli i venku. V tu dobu jsem již chodil do posilovny, což je taková má nejhlavnější věc, ke které se upírám. Celý život mám problém se svým vzhledem. V létě byl vždycky problém si sundat blbý tričko. Rozhodl jsem se to změnit. Chci vypadat dobře a proto jsem se taky do toho opřel s vervou. Teď je to asi 2,5 roku (bez 3 měsíců pauzy), co cvičím a jsem za to opravdu rád. Díky tomu stouplo mé sebevědomí a pomohlo mi se vyhrabat z těch mých problémů. Zpátky k LTR. Mé sebevědomí bylo pomalu zpátky a já konečně jel jako starej Ezio. Cocky&funny styl. To je moje. Třetí date MC a nakonec se z toho vyklubal vztah. Nedávno jsme slavili 2 roky. Skvěle si rozumíme a je to přesně ta, na kterou celý život čekám. Stačilo vzít mobil, nainstalovat appku a napsat jí. Jak jednoduché.

Bohužel se mi tolik nedaří tolik po zdravotní stránce. Zažil jsem ataku (když tak si to najděte) a z toho důvodu jsem přes měsíc viděl dvojitě. Nic příjemného to není. Lékaři mi na to našli na mozku a páteři ložiska. Řekli, že mám roztroušenou sklerózu. Neléčím to, nechci si do sebe píchat celej život sračky. Zatím se to pouze pozoruje a zakročí se, pokud se to zhorší. Snad se to nestane.

Ale abych nekončil tak zachmuřeně, v současné době si hodně rozumím s lustrigolem, se kterým jsem jako jediným zůstal v kontaktu. Jsem za to rád. Kamarádi jsou potřeba. Hodně se bavíme mimo jiné o cvičení a fotbale. Chodíme spolu na Spartu a zažili jsme spoustu výjezdů, například legendární Schalke na Gelsenkirchenu. Snažím se zdokonalovat ať již zmíněnou posilovnou nebo také angličtinou, kterou si procvičuji na soukromých lekcích s rodilým mluvčím. Tak by to mělo být, stále posouvat své limity a zdolávat překážky cestou životem.

Teď mě tak napadlo, co bych tomu řekl před těmi sedmi lety, 28.6.2011, kdy se tu zrodil tento deník. Myslím, že to nakonec skončilo přesně tak, jak jsem si vždycky přál. Začal jsem dělat PU právě kvůli tomu, abych měl dlouhodobé LTR. Věděl jsem, že tak budu maximálně spokojen. Nikdy nebylo mým stylem mít holek víc než prstů na rukách.

Chci poděkovat všem členům Qark týmu, jmenovitě Lustrigolovi, Daidalosovi (kde bych bez tebe byl, kdybys nás s lustrim nevzal poprvý na street), Puzzlemu, Abruzzimu, Barzinimu, Markkovi, Arfimu, Rookovi, Skwallovi a dalším. Děkuji za vaše rady, postřehy, krásné vzpomínky a v neposlední řadě podporu.

Co říct na závěr po dvouhodinovém psaní? I přes všechny možné překážky jsem se dokázal vypracovat a nyní můžu říct:,,Jsem šťastný a spokojený." A o tom to snad je, že?

Díky, pokud si to dočetl až sem. Jestli něco připíšeš, nebudu se zlobit. Carpe diem. Užívejte každého každičkého dnu na tomto světě.

Ezio Auditore da Firenze
8  Pokecání / O ženských / Žárlivost and shit kdy: 30. Prosinec 2015, 15:59:00
Nedávno mi došlo, v čem mám asi největší problém. A to je žárlivost. Nedělal bych z toho nějakou velkou vědu, jen mi přijde, že v mym případě se to projevuje poněkud ve větší míře. Vadí mi (resp ne nějak hodně, ale není mi to příjemný), když holka/přítelkyně/w.e jde s nějakým klukem ven, na kafe atd... I když je to třeba její kamarád. Rozhodně nejsem ten, kterej by něco zakazoval, to vůbec. Chápu, že je to všechno o důvěře, ale já prostě lidem nevěřim. Hlavně se to také projevuje i u holek, o které mám teprve zájem, tudíž tam se o nějaké důvěře mluvit nedá. S tím se váže i třeba další věc a to jsou bývalí. Rád bych znal názor, zda vám to třeba nevadí, když na to pomyslíte? Jasně, připadám si trochu divně, když tohle píšu, ale já to tak mám. Zajímalo by mě, zdali se to dá nějak minimalizovat nebo aspoň o něco snížit a nebejt z toho takovej vypleskanej.

Dík za názory týpci Přemýšlím
9  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 15. Červen 2015, 09:47:27
+

Super report, docela tě obdivuju, že si jel do zahraničí a nebál ses třeba jazykový bariéry. Aspoň procvičíš angličtinu a i ten zbytek. Šťastný Doufám, že to nebudeš nějak extrémně rozjíždět na fotbale, jak jdeme. Šťastný
10  Pokecání / O ženských / Re: Mají ženy jednodušší najít vztah? kdy: 05. Červen 2015, 20:13:19
Nechtějí šukat stejně.... alespoň ne stejně jako já

 Šťastný Šťastný
11  Pokecání / O rozchodech / Re: Zacyklen v agonii kdy: 26. Prosinec 2014, 19:51:08
Not sure if troll or...
12  Pokecání / O rozchodech / Re: Zacyklen v agonii kdy: 22. Prosinec 2014, 20:21:08
kup si děvku
13  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Minibb a jeho deník kdy: 09. Květen 2014, 18:35:10
K tomu cg, já mám zase radši navazování kontaktu na parketě, nemusíš se aspoň snažit pořád něco vymýšlet a držet konverzaci. Nějakou si vyhlídnu, mrknu na ní, usměju se, pokud i ona, jdu za ní. Někdy spolu tancujeme beze slov a až po chvíli jí něco řeknu a jindy hned ze začátku s ní hodím řeč. Tam je právě dobrej ten hluk. Musíš se k ní pořádně přiblížit a zařvat ji to do ucha Šťastný. Tím samozřejmě i kinuješ a ona naopak tebe, když ti chce taky něco říct anebo prostě i u toho tance samozřejmě. Když se to vyvíjí dobře, tak není problém za pár minut dát MC. Dřív jsem měl z toho celkem strach, ale párkrát si to vyzkoušíš, naučíš se správně vyhodnocovat situace a zjistíš, že je to celkem pohoda.
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Těžko se mi o tom píše... kdy: 10. Duben 2014, 18:51:38
Vypadá to tak, že Abruzziho vůbec neznáš. On na sobě neskutečně zamakal a taky díky tomu je tam, kde je. Přečti si třeba jeho deník, není to žádný začátečnický elán, ale prostě poučení ze všech věcí. Nebo se mrkni na pickup videa na YT. Až tohle uděláš, tak se zamysli nad tím, co jsi řekl. Opravdu nejde na ulici sbalit (direktivně) holku?
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí? kdy: 24. Únor 2014, 23:44:54
2) S tím ti určitě poradí Daidalos Šťastný
16  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 04. Srpen 2013, 20:45:12
Díky za odpověď borci. Francii jsem si užil a celkově pročistil hlavu.

Máš pravdu, Abruzzi. Byl by to krok zpět. Hodně jsem o tom přemýšlel a nechci se vrátit, musím se posunout dál. Dalo mi to dost zkušeností, abych se příště nedopustil třeba stejných chyb.

P.: Možná máš trochu pravdu. Může to vycházet jen z momentálních emocí, každopádně v tom nehodlám nepokračovat. Rozchody bere každý jinak, každý člověk je jiný, každý vztah je jiný, tudíž někdo to přejde mávnutím ruky, někdo jinej je z toho špatnej. Celkově se ale cítím líp, jako bych našel v životě nový směr, možná kecám, možná ne, uvidíme časem.
17  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 21. Červenec 2013, 22:58:42
Comeback vol. 4?

Tak jak tu beze mě válčíte? Úsměv

Po velice dlouhé době se s vámi zas podělím o těch několik zážitků, které se mi přihodily. Už je tomu rok od mého posledního příspěvku. To je dlouho, co? Jen abych uzavřel tu kapitolu s Němkou. Samozřejmě, že jsem nikam nejel. Časem to prostě vyšumělo a byl konec.

Následovalo takové půlroční nicnedělání. Teda ještě jsem byl vlastně s Markkem, Daidym a jeho kámošema na Mácháči. S Markkem jsme tam byli 2 noci, ostatní jen jednu kvůli nějaké akci v místním kempu. První noc byla určitě lepší, jenže drtivá většina účastníků byla starších než my, tudíž to slavné úplně nebylo. Celkově byla celkem zábava, jenže bez většího úspěchu. Jak jsem již naznačil, následovala flákačka, škola atd.

V prosinci jsem byl na 2 akcích se spolužákama vždycky u někoho doma. Na první byli jen lidi ze třídy - nějaká známost nepřipadala v úvahu. Jenže tady se opět projevil můj problém (viz. date v lednu). Bohužel postupem času se to prohloubilo a momentálně s tím mám velké problémy. Nicméně na druhé akci jsem poznal kamarádovu starší sestru. Moc jsme se nějak nebavili, ale další den si mě přidala na FB. Občas jsme si něco napsali nebo třeba na maturáku, kde nás fotila, sme pokecali. Až v únoru jsem se konečně odhodlal ji vzít ven, ona byla pro. První date - procházka, fluff talk. Druhý date byl hned další den, jelikož pak jsem odjížděl na hory. Skončilo to MC (ona si o něj řekla) a tímto se datuje začátek našeho vztahu, který trval 4 měsíce. Byl jsem opravdu šťastný, na druhou stranu to bylo období maturity a zkouškového. Ti, kteří četli pravidelně můj deník, vědí, že jsem ještě nikoho pořádně neměl (max na měsíc), tudíž to bylo pro mě něco nového, první sexuální zážitky a první opravdová láska.

Jak se říká, vše musí jednou skončit. U tohoto vztahu to také platilo. Zničeho nic - byl jsem slepý. Podle ní jsme každý moc odlišný - ona velký extrovert. Tímto mi neskutečně, ale opravdu neskutečně otevřela oči. Od té chvíle jsem přestal život jen přežívat, začal jsem si ho vážit a užívat. Po rozchodu jsem byl úplně v hajzlu. Moc jsem nejedl, na nic neměl náladu. Rozchody jsou fakt svině, nikomu to nepřeju. Ten den byl pro mě nejhorším dnem v životě. Je strašný, jak si vás holky omotaj kolem prstu a hrajou si s váma. Momentálně stále někde v koutku duše doufám v návrat k ní. Rozešli jsme se v dobrym, ona sama říkala, že potřebuje čas. Postupem času si však říkám, ať se k ní nevracím, zase se akorát spálím - šťastné vzpomínky to však přebíjí.

Teď jsem ve fázi "přestavby". Chodím víc ven a nesedím jen domu u kompu. Nevím, zda to dělám i kvůli ní, ale prostě fakt mi ten rozchod částečně pomohl. Našel jsem si novou práci, fin. konzultant - někteří z vás se u toho asi zašklebí, ale já to beru jako takový další krok. Točí se v tom zajímavé peníze, kontakty a naučím se určitě nové věci, které se mi budou na škole hodit. Dostal jsem se na VŠE, v září bude seznamovák, na zápise jsem poznal pár nových lidí. Tudíž momentálně to opravdu vnímám jako nový začátek všeho. Sice mám stále občas depky, pořád je to pro mě hrozně citlivé téma, ale snažím se je ignorovat a opravdu žít naplno. Zítra odjíždím do Francie na kola a snažím se na to všechno nemyslet, jenže rozumu neporučím.

Toť nejspíše vše, užívejte léto a nenechte tohle forum padnout - byla by to škoda Mrkající

Ezio Auditore da Firenze
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Postup? kdy: 29. Listopad 2012, 23:06:48
Klidně za ní běž, i když má kolem sebe houf kamarádek. "Na chvilku si půjčím vaši kámošku/konkrétní jméno." A pak už se jí jen zeptej...
19  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 19:12:24
Neber si to osobně, je to jen legrace. Samozřejmě gratuluju, že ses konečně někam dál posunul Mrkající

A vzkaz pro "snižovatele" karmy:
20  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 15:59:32
Teď ji bohužel tak 14 dní neuvidím, protože musím do nemocnice na operaci
To je dobře, že jsi se rozhodl pro to zmenšení penisu, s tak velkým by to stejně nešlo!
A já myslel, že si jde přišít koule Smutný
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Jak na úplně cizího kluka z busu? kdy: 17. Říjen 2012, 19:33:33
Nebo se snad pletu pánové??  Úsměv

Pravdu úplně nemáš. Na mě jednou jedna holka použila přesně tu metodu, jak si tu popisoval. Akorát použila něco ve stylu "líbí se mi tvůj účes blabla". Vzhledově nevypadala úplně nejlíp a já se nějak nemohl dostat přes ten prvotní "šok". Konverzace pak nijak nepokračovala.

Takže pokud L88K nevypadá nějak fakt špatně, tak šanci má.
22  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 28. Září 2012, 20:14:54
to nee Šťastný
23  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 22. Září 2012, 18:54:47
http://www.youtube.com/watch?v=2O3hpI9QleQ&feature=player_embedded
24  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 29. Srpen 2012, 23:37:33
Výhra Realu v superpoháru. Ještě proti Barceloně, co víc si přát Úsměv
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Proč chodí na seznamku?? kdy: 29. Srpen 2012, 09:19:19
Tak mi odpověděl, že to není trapný a ať toho nechám nebo dostanu na prdel.
Šťastný Šťastný
Stran: [1] 2 3 ... 14
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS