Poslední příspěvky: Pentrax

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
07. Březen 2021, 06:17:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 [2]
26  Pokecání / O ženských / Re: Balení holek na plesu kdy: 05. Leden 2013, 18:55:07
Bud prvý na parkete a budeš kráľ  Vykřičník
27  Zážitky z terénu / Vaše Velké testy / Re: Zapisy Dona Barziniho kdy: 02. Leden 2013, 23:00:10
 Šokovaný Šokovaný ide z toho krásna energia a chuť žiť, jednoznačne motivačný príspevok
28  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nemám dobrý pocit ked ochádzam zo stretnutia kdy: 19. Prosinec 2012, 15:57:02
 Šokovaný Šokovaný Napísala mi SMS " ty sa mi bojíš dať pusu ?" ............ ako by si na toto zareagoval ty sensei Av4   Kroutící očima?
29  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Nemám dobrý pocit ked ochádzam zo stretnutia kdy: 18. Prosinec 2012, 02:16:37
Takže vždy, ked zakončím stretnutie a dievča odchádza tak mám zlý pocit, neviem posúdiť či sa jej to páčilo a aké zážitky si z toho pobrala.

Je tu dievča ktoré mám hrozne rád, v poslednej dobe som mal myšlienky, že nepoznám dievča s ktorým by som chcel prežiť život a tu ťuk  Stydlivý prišla na jednu grilovačku. Potom na chate som ju  zatiahol hrať karty a ten kto prehrá pije Šťastný skončilo to vtedy ked nám došiel alkohol. Nedávno sme boli v jednom podniku, príjemné prítmie, sedeli sme oproti sebe a rozprávali sa LEN sme sa rozpráváli. Teraz idem z dalšieho stretnutia kde som ju odviezol na vyhliadku ( ja blbec som si zabudol peniaze doma) a pozerali na domy v jednej dedine Šťastný a zase sa rozprávali. Dievča je hanblivé ma 20, malo jedného chlapca, príjemné rozpráva a krásne vonia. Možno sa toto dá použiť ako návod na prelomenie ladov na chytenie ruky: navrhol som hru na otázky, a da sa odpovedať len ANO a NIE. Prvú otázku som sa spýtal či má teplé ruky, Druhú som položil takto: Teraz ťa chytím za ruku, jooo ? Zabralo to.(ona čakala iné otázky, mna sa pýtala na sukromne veci).

Prečo mám z toho zlý pocit ? myslíte že niekto v mojom vnútri čakal viac ?
30  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Jak na úplně cizího kluka z busu? kdy: 26. Listopad 2012, 14:00:18
"Nebo si zkus přisednout a říct: "Jezdíme spolu busem už víc jak 2 měsíce, a ty jsi si mě ještě nevšiml?""  

nemusíš používať takéto hlúpe hlášky, nie si predsa lovec ty máš byť lovená zver. Ak ten chlapec na teba pozrie viackrát, dajme tomu že sa trošku usmeje, choď za ním usmej sa Šťastný/ a povedz že ťa môže kľudne osloviť a rozprávať sa s tebou.
31  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Ako sa jej najlepšie odplatiť kdy: 09. Červen 2012, 13:09:50
Tak príbeh začína 3 roky dozadu, ked som mal 17 rokov a dievča malo 15. Písali sme si, chodili sme spolu von, perfektne sme si rozumeli. Zblížili sme sa aj intímne, bola ešte mladá tak som ju nechcel do ničoho húriť, prstil som ju, fajčila ma a takto sa to točilo. Po čase nás to prestalo baviť a nejak sme sa odcudzili. Ona sa dala dokopy s mojim spoluhráčom a ja som šiel tiež inou cestou. Po pol roku som bol znova slobodný a zatúžil som po starej kamarátke. Tak som jej začal raz týždenne písavať, časom som pridával. Nebola s ním šťastná a rozišli sa. Zase sme sa vrátili do starých koľají.

A tu príchádzame k posledným dnom kedy sme u nás mali diskoteku. Bavili sme sa, tancovali, rozprávali sme sa vonku. Zobral som ju ku mne domov, nejakých 200-300m. Na záhrade sme položili deky a začali si užívať jeden druhého. Po nejakom čase sme sa vracali späť na diskotéku, ona si na mna vyskočila a ja som ju niesol. Dorazili sme na parkovisko a tam stála zhodou okolnosti moja bývala. Pozdravil som ju chvilu som sa na nu pozeral a šiel dalej. Za rohom sa ma tá moja začala pýtať prečo som sa na nu pozeral, začala byť paranoidná tak som od nej zamieril ku kamošom a ju som nechal tak. Za pol hodinu vidím moju bývalu ako sedí na sama na lavičke, tak som si prisadol, mali sme menší rozhovor ako ide  život blabla, povedala že už musí tak som ju odprevadil ku autu ktoré pre nu prišlo objal ju a šla domov. Na vyjebanú náhodu šla okolo ta paranoidná ženska ktorá to videla a domyslela si rozne veci. Siel som k nej a začala po mne pred všetkými kričať ,,Jednu pošleš domov a hned bežíš za druhou" nechal som to tak a šiel domov. Samozrejme si ma zmazala z priatelov a neodpovedala na SMS. Potom som ju stretol v meste, prišiel som za nou, začala mi nadávať a povedala ,,Tak ty ma máš len na pobavenie a druhú máš na vzťah" jebla mi facku a odišla.

Od vtedy všetko schladlo, mám k nej nechuť a vobec by som to neriešil ak by som sa nedozvedel že na mna celý čas hovorila poza chrbát sračky. Počúvala svojho bývalého (môjho spoluhráča) ktorý jej všetky tie koko.... natrepal. A teraz sa dozviem ako povedala svojej kamarátke, že ak by som to chcel dať nejak dokopy mohol by som...

Dievča potrebuje lekciu do života... a od Vás chcem nejakú radu ...
32  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 02. Květen 2012, 09:38:53
objekty našej túžby   Šokovaný  Šokovaný

http://www.youtube.com/watch?v=8-QToIzw7Fk&feature=related
33  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Dirty Dancing kdy: 23. Duben 2012, 18:41:12
tiež by ma potešila PM  Znepokojený  dakujem 
Stran: 1 [2]
Copyright © 2005–2021 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS