Poslední příspěvky: lustrigol

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Červenec 2024, 09:53:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 11
1  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 15. Červenec 2015, 22:29:57
Gratulace k tomu, že si se odhodlal a vydal se oslovovat do ulic. To dokápní se k tomu je nejtěžší.  Šťastný

Příště zkus s těma holkama víc kecat. Většina holek ti nedá číslo hned po minutě, protože tě vůbec nezná. Je potřeba tam vytvořit nějákej comfort. Zkus to něják rozvést, zeptat se kam jde, všímat si věcí na ní, říct jí něco zajímavého co se ti dnes stalo, prostě cokoliv. Ono časem to půjde líp a budou tě ty věci napadat už samy.

Každopádně určitě buď vytrvalý a směle do toho. Ono to časem půjde.

Ať se daří.  Super!
2  Pokecání / O Vás / Re: Hohy by rád změnu kdy: 10. Červen 2015, 23:01:48
Ahoj,

Rád vidím, že je na fóru někdo nový kdo se snaží zlepšovat a posouvat dál. Už jsem myslel, že to tu umřelo.  Smějící se

Upřímně v tom úvodním představení se úplně vidím.  Šokovaný Taky jsem byl, teda zčásti ještě pořád jsem, typický introvert, ale dá se to změnit tím, že budeš co nejvíc chodit lidi, socializovat se a konverzovat s nima.

Jinak pro začátek bych ti doporučil to co radil Qark. To znamená ptát se holek nebo zatím jenom cizích lidí na ulici na cestu nebo kolik je hodin abys ztratil ostych. Pak zkusit třeba nějáký indirect, že potřebuješ poradit dárek pro sestru a zkoušet to co nejvíc rozvinout a kecat s nima.

Koukám, že seš z Prahy, tak spolu můžeme někdy zajít na street.  Úsměv
3  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 10. Červen 2015, 22:55:26
Abruzzi máš naprostou pravdu. Hlavně ohledně tý energie. Poslední dobou to začínám čím dál tím víc pociťovat, že když mám pozitivní energie a cítím se skvěle tak to ostatzujní lidi přitahuje a naopak pokud se cítím na prd tak to lidi odrazuje. Ještě se musim začít pracovat s tou energií, abych dokázal dlouhodobě vyřazovat pozitivní energii a byl pozitivně naladěn.  Úsměv

Jinak s holkou z posledního reportu už je to zabitý. Od tý doby jsme si už nepsali a neměl jsem ani iniciativu to rozvíjet nijak dál.

Každopádně mě to nakoplo začít na sobě pracovat. Začal jsem opět posilovat, běhat a jíst zdravěji a opět se věnovat pickupu. Škoda těch let co jsem promarnil nicneděláním a čekáním na to, že to přijde samo a zlepší se to, ale teď mám jasno, mám své cíle, kterých chci dosáhnout a vím, že když budu aktivně makat, tak za 2-3 roky můžu být úplně někde jinde.

Vedu si teď deník na SDčku. Nevím jestli tady na qarkovi to ještě vůbec někdo čte, ale rozhodl jsem se, že přidám ty zápisky i sem, přecejenom qark je moje domovské fórum.  Smějící se


Pátek 1.5.

Poslední roky jsem na pickup sral a nikam se neposunul, řešil jsem nějáký osobní problémy a svoje věci. Teď se chci začít pickupu věnovat na plno.

V pátek 1.5. jsem byl na přednášce Badboye v Bratislavě, která mě hodně motivovala a dost otevřela oči. Uvědomil jsem si, že musim začít chodit pravidelně ven a postupně začít pracovat na svý game a krůček po krůčku se posouvat.

V pátek po přednášce a v sobotu jsme byli s Rockem a dalšíma lidma na CG v Bratislavě. Bylo skvělý sledovat jednoho z nejlepších clubgamerů fóra v akci, holky na něj parádně reagovali, otevřeli jsme s nim několik setů, ale většinou jsem nevěděl jak se v setu chytnout a pomoct mu s wingováním. V clubu mi to nikdy moc nešlo a pořád mám dost silný AA.

Každopádně teď jsem si dal závazek že budu chodit minimálně 2x týdně na CG, postupně pracovat na jednotlivých bodech hry a postupně krůček po krůčku se zlepšovat a zdokonalovat. Na street se chci taky orientovat, ale především na club, protože tam je všechno rychlejší a jednodušší a dá se tam rychleji eskalovat a přejít k FC.

Budu sem postupně postovat svoje zážitky a zkušenosti z CG a věřím, že se dočkám kvalitního feedbacku a pozitivní kritiky.  Super!

Cesta do Zagrebu

O víkendu jsme byli s Rockem, Kossem89 a Daidalosem na dvoudenim freetour Badboye v Zagrebu. Při této přiležitosti jsme se rozhodli rovnou poznat nové město, kulturu, nové lidi(holky) a místní kluby zde.

Pátek 5.6.

Dorazili jsme v pátek večer a ubytovali se v nádherném apartmánu, který jsme měli pronajmutý přes airbnb. Rock vygooglil, že nedaleko odtud je jezero, kde jsou ty nejlepší párty v celém Zagrebu, takže jsme se rozhodli vydat tam.

Dorazili jsme kolem 11 a procházeli kolem jezera až jsme vešli do jednoho otevřeného baru s malým tanečním parketem, kde jsme si sedli a dali si něco k pití. Lidí tolik tady zatím nebylo, ale všímám si že kousek od nás postává pěkný dvojset. Daidalos si jde odskočit a domlouváme se, že pak tam půjdem. Jenže mezitím už si to tam k tomu 2setu štráduje Rock. Damn it. Příště musíme jednat rychleji.

Rock je tam cca 10 minut a pak se vrací. Kousek od nás je pěknej 3set, dvě brunety a jedna bloncka. Tentokárt již neváhám a jdu tam. Otvírám je s tím, že jsme tady s kámošema poprvé v Záhřebu a hledáme nějáký dobrý klub kam bysme dneska mohli zajít. Radí nám klub Gallery co je tady kousek, ale že to tam začíná žít až kolem 1 hodiny, protože tady dřív lidi do klubů nechodí. Tak s nima kecám a za chvíli přichází Daidalos a sedá si k tý bloncce. Já pořád jedu dál s těma dvěma brunetama a chytaj se dobře, ale tady jsem udělal první chybu, protože s nima kecám pořád ve stoje už asi 10 minut a až pak mi dojde, že bych si k nim měl sednout a tak si beru židli opodál a sedám si k nim. Kecáme s nima dál, střídavě s jednou a druhou, pak si všímaj mýho trička s Homerem Simpsonem "Party animal" tak kecáme o tom. Tohle je skvělý triko na párty Laughing Ale je tu dost problém v tom, že ony jsou 3 a my s daidalosem jenom 2. Jsme tam fakt dlouho, už cca asi hodinu, ale chyběla tomu nějáká izolace a eskalace. Rock s kossem mezitím odchází do dalšího klubu. Cejtim, že v tom 3setu už to nikam moc nevede, tak se s Daidalosem domlouváme, že půjdeme dál. Beru si ještě na jednu z těch brunet alespoň facebook, respektive jí dávám svůj ať si mě přidá a pak jdeme dál.

Cestou otevíráme nějáký Polky a chvíli s nima kecáme. Ta jedna je docela dobrá a rozjetá, ale ta druhá nic moc, tak jdem dál. Kolem 1 přicházíme do klubu Gallery, kam choděj fakt luxusní holky. Začínám už chytat docela state tak tam lítám a otvírám úplně všechno. Daidalos mi pak říká, že chtěl taky něco otevřít, ale že jsem ho vždycky předběh a naběhnul tam. Laughing Každopádně nic moc z toho, až pak se chytáme v jednom 3setu u baru, jsme tam docela dlouho, Daidalos tam začíná gamit fakt libovou brunetku a já gamuju zbylý 2, ale něják to pořád nedokážeme eskalovat někam dál. Rock s kossem už chtěj jet domů, protože jsou unavený po dlouhý cestě a chtějí být zítra ready na přednášku od Badboye, takže to kolem 2 balíme a jedeme na apartmán.

Sobota 6.6.

Od 11 hodin je přednáška Badboye a jeho wingů. Především mě z nich zaujal Bozo, kterej je fakt týpek a věci co ukazoval byly parádní. Přednáška byla parádní, viděl jsem Badboye už v Bratislavě, ale tady jsem se dozvěděl spoustu nových věcí a další věci si také osvěžil. Taky jsme si pak zkoušeli dominantní oslovení v klubu otočkou, hands on the table a další druhy oslovění.
Přednáška končila asi kolem 8 hodiny večer s tim, že večer bude sraz v 1 v Gallery clubu. Mezitím jsme teda jeli na apartmán, kde jsem zkouknul finále Ligy mistrů, kluci si šli mezitím ještě zdřímnout. Podpořen výhrou Barcelony a také trochou vodky s džusem budím kolem půl 1 kluky s tím, že jdem pařit a vyražíme teda do klubu. Přicházím v hodně dobrym statu, ale je to docela malej klub a když je v klubu 50 pickuperů, tak to neni úplně jednoduchý. Každopádně nezahálím a hned otevírám několik setů, nicméně nikde se moc nechytám. Co se mi ale na Chorvatsku líbí je, že to nejsou vyložený blowouty, ale ty holky tady reagujou většinou úplně v pohodě. Pak mám trochu okno a hecuju tam nějáký týpky z konference Badboye, kteří tam postávají ať jdou něco otevřít. Laughing Kolem 2 hodiny začínám být už docela mrtvej, tak si dávám vodku s redbullem a kecám tam s nějákejma Chorvatama na baru. Říkám jim, že tady jsou fakt nádherný holky, skvělá energie tady a spousta pozitivních lidí.

Potom potkávám kosse s Daidalosem a jdeme se na chvíli projít ven. Gallery club je napůl otevřenej a venku jsou dva menší bary s terasou a venku hned lavičky u jezera, takže je to úplně skvělý na izolování. Jdeme se projít kolem jezera a cestou otevíráme dvojset holek. Jedna bruneta a bloncka. Daidalos si bere brunetu a jede na ní slušnou game. My s kossem kecáme s blondýnou, která je slušně rozjetá a docela v náladě. Lehá si tam pak na zem a kouká na hvězdy a říká ať si jdeme lehnout k ní. Koss si tam s ní lehá, já tam nechci trapčit a lehat si tam ve dvou tak zůstávám sedět na lavičce a pak vyklízím pole a jdu zpět do Gallery. Každopádně tohle byla podle mě úplně skvělá příležitost na MC, začít budovat raport, kecat o hvězdách a šlo by to úplně v pohodě. Asi po 10 minutách potkávám kluky zpět v Gallery docela nasraný, protože jim to nevyšlo a holky jim pak zdrhly, ale škoda tohle bylo podle mě parádně rozehraný.

Už je kolem 4 ráno a klub se začíná vyprazdňovat a já už jsem totálně mrtvej a low energy, takže se jenom rozvalim na gauč. Kluci ještě approachujou 2set kousek od nás, kterej byl ale approachnutej už asi od jinejch deseti pickuperů dnes, takže tam moc dlouho nevydržej. Na parketu vidim tancující HB, tak na ní ukážu a snažim se jí mávnutím ruky jako alfa přivolat, ale jsem fakt totálně low energy, takže to nejde. Laughing Rock je tam mezitím ještě v dobře rozehranym 2setu a už se chystá jednu z nich pullnout na pokoj, ale ta druhá jí nakonec pak odtáhne, takže je z toho prd a tak to v půl 5 balíme, bereme tágo a jedeme domů.

Neděle 7.6.

V neděli byla opět přednáška od Badboye, ale bylo to spíš vyprávěný zážitku ze včerejška a různé dotazy co kdo a jak v jaký situaci mohl zahrát líp. Poté byly ještě nejáké zajímavé informace, ale celkově mi neděle přišla slabší.
Kolem 9 večer dorážíme zpět na byt, Rock už se chystá spát, protože chce být ready na zítřejší cestu zpět do Prahy, ale my s kossem a Daidalosem se chceme jít ještě podívat k jezeru když je to poslední večer v Zagrebu.

Kolem 11 dorážíme k jezeru, ale je to tady už docela dost mrtvý, přeci jen je neděle. Kluby jsou už zavřený, takže tam se jít nedá, tak se alespoň procházíme kolem jezera. Oslovujeme tam 3 místní mladý chorvatky. Dvě jsou hodně pěkný, ale ta 3 je UG. Chvíli s nima kecáme a pak se už otáčíme a jdeme dál. Když v tom se najednou ty holky otočej a volaj na nás: Hey guys, can we take a selfie with you? Tak samozřejmě říkáme, že jo a děláme si s nima selfie, pak to ještě hrajem něják dál, ale nakonec jdeme po 5 minutách dál. Škoda, tady se to dalo určitě hrát dál, hlavně když se pak ještě otočily a vrátili se k nám, tam jsme měli hodně slušnou attraction.

Procházíme ještě dál a vidíme tam na trávě sedět pěknej 2set brunetek, ale excusujem to a jdeme dál. Chceme jezero obejít, jenže se trochu ztrácíme a zacházíme na nějákej poloostrov, kde to vypadá v nějákejch částech opravdu dost strašidelně. Tak tam chvíli bloudíme a pak se vracíme z pátky. Po cestě ještě potkáváme ten 2set co seděl na trávě jak se vracej a jdou někam pryč. Tak je oslovujeme a kecáme s nima. Zjišťujeme že je to Angličanka a Slovenka a jsou tady na Erasmu. Každopádně já se moc nechytám, mluvej hrozně rychle anglicky a už moc nevim o čem kecat, chci se s tou Slovenkou začít bavit česky, ale to mi zase přijde divný. Hlavně je blbý, že jsme tam 3 a ony jsou jen 2. Už je docela pozdě, takže pak odcházej na tramvaj a my jdeme pryč.

Celkově hodnotím tenhle víkend jako velice pozitivní. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací, poznatků a technik co je potřeba vyzkoušet, ale hlavně jsme si uvědomil, že nejde tyhle věci získat jinak než praxí, takže teď přes léto chci pořád někam chodit a trénovat a trénovat. Uvědomil jsem si základní princip podle kterýho chci jet a pracovat na něm. Zároveň mě dost bavilo sargování v jinym městě, takže chci různě cestovat po dalších městech po Evropě, poznávat kulturu, nový lidi a hlavně holky. Twisted Evil

Na závěr si chci sepsat pár pozitivních věcí co se mi dařilo a naopak věci co se mi nepovedly a je na nich potřeba pracovat.

+
Neměl jsem v clubu prakticky žádné AA a otvíral jsem opravdu dost setů, ale bylo to z části způsobené i alkoholem.
Bavil jsem se v clubu. Měl jsem tam spoustu energie a užíval si to tady, což je na clubgame podle mě nejdůležitější.
Když jsem zrovna nebyl v nějákekym setu, ale stál třeba na baru, tak jsem se začal bavit s neznámejma týpkama okolo, což mi třeba dřív nešlo a radši jsem tam na baru postával jak AFCčko.
Dokázal jsem se relativně v pohodě bavit a gamit v angličtině. Občas i trochu v chorvatštině.-
V tom prvním setu v pátek jsem si k nim měl přitáhnout židli daleko dřív a sednout si tam. Tohle si uvědomuju a příště si to chce pohlídat.
Hodně slabá eskalace a sexualizace
Občas jsem někdy kecal zase až moc a nedal prostor holkám je něják víc poznat.


4  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 07. Únor 2015, 22:51:13

Přidávám pokračování jak se to vyvíjí s holkou z minula.

V pondělí jsem byl na plese jejich školy v Lucerně. Seděl jsem tam s rodičema a ona měla dost starostí s nástupem, šerpováním a následným vystoupením, takže v Lucerně jsme se ani nepotkali.

Poté kolem 12 hodiny následoval přesun na after party do Retra, kde to bylo slušně rozjetý. Potkal jsem se tam s ní a dali slíbeného panáka, pak jsem s ní chvíli kecal, ale byla tam se svejma kámoškama, tak jsem jí pak nechal ať se baví s nima a kalil jsem se setrou. Byl jsem už docela ve statu a v náladě a rozjížděl jsem to tam s různejma holkama od nich ze školy. Hlavně jsem se bavil dost s jednou její spolužačkou a kámoškou ze třídy, která po mně taky jela  Smějící se Ve 4 ráno mi od tý první holky přišla SMSka Se se mnou hodne bavis dnes.  Mrkající Evidentně žárlila na to, že jsem bavil s tou její kámoškou a s ní tolik ne  Smějící se Potom následoval přesun s lidma od ní ze třídy ještě do jednoho klubu, tam jsem se s ní bavil trochu víc. Nakonec se končilo asi v 7 ráno a jeli jsme všichni domů.

Druhej den jsme si psali, že jsem jí v tom Retru připadal jako hroznej děvkař, že jsem tam byl pořád s jinou holkou  Smějící se Každopádně potom jsme si psali skoro celej den a dostalo se i na hodně zajímavý témata.  Smějící se Další dny jsme si psali taky skoro pořád. Taky mi napsala tohle, což si myslim, je docela pozitivní věc. Nevím, jak to děláš, ale připadá mi jako bychom se znali roky, přitom se známe jenom měsíc a viděli jsme se 2x. Nakonec jsme se domluvili že v pátek pátek večer někam zajdeme.

V pátek jsem měl od rána den blbec, ráno mi ujel bus a přišel jsem tak kvůli tomu pozdě do práce a potom jsem ještě řešil v práci nějáký vosery, takže jsem toho měl fakt dost a nikam se mi večer moc nechtělo, dokonce jsem chvíli uvažoval nad tím, že to zrušim, ale pak jsem si říkal, že když jsme se konečně domluvili, že někam zajdem, tak by to bylo fakt blbý rušit.

Dali jsme si sraz v 7 na Václaváku a potom si šli sednout do nedalekého baru. Měli tam docela narváno, takže jsme si sedli ke stolu dost v rohu a ona seděla naproti mně, což bylo dost na prd, protože jsem nemohl vůbec kinovat a eskalovat. Byl to můj první date po cca roce a něco, takže jsem z toho byl docela nervozní a svázanej, což se bohužel projevilo.  Podivený Ona byla hodně ukecaná a pořád o sobě něco říkala. Dokonce mi na sebe prozradila i takový věci, který moc lidem neřekla.  Šťastný Problém byl ale v tom, že já pak moc nevěděl co říkat a o čem se dál bavit, takže mluvila spíš hlavně ona. Najednou mě prostě nic nenapadlo v tu chvíli, přestože máme dost věcí společných a dost si rozumíme.(Nevím, jestli to mohlo bejt tim, že jsme si předtim psali fakt dlouho na FB a kvůli tomu se potom na datu už neměli o čem bavit). No neměl jsem z toho moc dobrý pocit, přestože mi vysílala jasný signály zájmu, tak jsem nedokázal konverzaci sprváně směrovat a eskalovat. Přesto nakonec date trval asi 4 hodky a potom jsme se vydali směrem na tramvaj. Ona jela jednim směrem a já druhým. Čekali jsme tam asi 5 minut, tak jsem si říkal, že bych se měl alespoň pokusit o MC, ale přišlo mi to blbý v tu chvíli i po tom průběhu mi to nepřišlo ideální. Nakonec jsme si teda řekli jenom Ahoj a odjeli každý svým směrem.

Cestou domů jsem si docela vyčítal, že jsem se o nic nepokusil, ale hlavně, že jsem se s ní nedokázal tolik bavit a rozvíjet konverzaci. Je to tim, že jsem dost introvertní a poslední rok jsem byl většinou doma a nikam se mi moc chodit nechtělo, takže jsem ještě zapad víc do svý introverze, každopádně to chci teď změnit a začít to zlepšovat a být víc extrovertní.

Dneska jsme si ještě psali. Psala mi, že to včera bylo fajn, ale že jsem na ní působil dost uzavřeně, ale že doufá, že časem se jí dokážu víc otevřít a chce me víc poznat.

Vypadá to, že i přes ten ne moc povedený date včera má pořád zájem, tak věřím, že se to bude vyvíjet ještě dál a na dalším datu budu víc uvolněný a otevřený.

Každopádně se mi opět potvrdilo, že je potřeba datovat a trénovat, protože jak z toho člověk vypadne, tak se do toho pak hodně těžko dostává a je z toho pak zbytečně vystreslej a svázanej, kdežto když má třeba 3 daty tejdně, tak už mu to pak přijde úplně normální a je na datu totálně uvolněnej.  Super!
5  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 27. Leden 2015, 22:01:19
Čau lidi,

Tak jsem to nechal tejden být, nehrotil to, vůbec jí nepsal a hodil jí těžkej ignore a vyplatilo se  Smějící se

Včera mi sama napsala už ani nenapíšeš jo?  Smějící se na to jsem jí odepsal, že jsem hold zaneprázdněnej a nemám čas. Pak jsme si chvíli psali a ona, že jdou ve čtvrtek někam s lidma ze třídy oslavit konec pololetí ať se k nim přidám. Tak jsem jí psal, že je to blbý, když tam jdou jenom lidi z jejich třídy a že ještě uvidim.

Dneska jsme si zase psali o tom jejich plese a tak. Vsadili jsme se o jednu věc, že když vyhraje ona, tak jí zvu na panáka a když já, tak obráceně. Nakonec jsem to vyhrál já, takže mě zve na tom plese na panáka.  Smějící se

Evidentně to ještě úplně zabitý neni a má o mě pořád zájem, přestože jsem to předtim posral a zbytečně to moc hrotil a tlačil. Uvidim, jestli s nima půjdu v ten čtvrtek. Možná se tam na chvilku stavim. Každopádně příští pondělí se uvidíme určitě na tom jejich plese.  Úsměv
6  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 19. Leden 2015, 22:59:00
Tak ještě malej update  Šťastný

Dneska mi sama od sebe napsala Jak se máme uzaženče?  Smějící se Na to jsem jí odpověděl, že nejsem urazenej, ale že řešim naky problémy v práci a doma abylo toho na mě ted hodně a zbytečně to moc hrotim....tak jsme si chvilku psali a ona mi pak napsala Jen toho ted mám moc, předtím vysvědčením a plesem! Určitě to není nic, že bych nestála o to tě vidět a tak .. ( ted je otázkou jestli je tomu opravdu tak nebo je to jen výmluva)

Každopádně další dny to nebudu hrotit, občas když napíše tak s ní něco prohodim na FB, ale jinak tomu nechám volnej průběh a zaměřim se na jiný. Co mě ale těší je, že u týhle to teda evidentně zabitý úplně neni a uvidim jí na tom plese, takže tam můžu pokračovat v Hře.   Smějící se
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 19. Leden 2015, 19:06:56
Čau Markku,

Díky za rady. Máš úplnou pravdu. Bohužel jsem to totálně posral tim, že jsem to moc hrotil a byl hrozně needy a zbytečně tlačil na ten date.  Kroutící očima Ze začátku to vypadalo nadějně, ale timhle jsem to nejspíš úplně totálně zabil.  Podivený V poslední době jsem žádný holky moc rozehraný neměl, tak jsem kvůli tomu byl zbytečně needy a tlačil. Měl jsem prostě pocit, že jí musim co nejdřív vytáhnout ven, jinak to pak už bude o ničem. Ono je to tim, že dřív jsem udělal zase opačnou chybu, že holka o mě měla zájem, ale já se k ničemu většinou neodhodlal a jenom jsem si s ní psal(případně se potkávali ve škole) ale hrozně dlouho jsem se odhodlával jí pozvat ven a až to potom vyprchalo.

Nedá se nic dělat. Musím se z toho poučit a jít dál. Teď mám rozehranou ještě jinou holku, tak tam už si na tyhle chyby budu dávat pozor. Každopádně mi to dodalo další impuls se opět pokoušet o pickup a být více aktivní, chodit víc akce(poslední dobou jsem byl hrozně línej a ani se mi nechtělo chodit, nikam do klubů, a tak  Smějící se). Je to pro mě ponaučení do budoucna.

Zatim to nechám bejt a nebudu to vůbec hrotit, za tejden jí možná zkusim napsat a uvidíme. 2. února je jejich maturitní ples v Lucerně, takže tam jí určitě ještě uvidim, ale mezitim chci rozehrát jiný holka a porozhlídnout se jinde.

Měj se fajn a někdy musíme zajít na pivko ta naše stará parta z qarka  Šťastný
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 18. Leden 2015, 18:50:48
Zdar lidi,

Po hodně dlouhý době přidávám zase příspěvek, ikdyž nevím, jestli to tady na foru vůbec ještě někdo čte.  Smějící se

Od posledního příspěvku se neudálo nic moc zajímavýho, pár datů bylo, ale nic moc z toho. Bohužel jsem časem docela zavrhnul na pickup, což byla docela chyba  Ďábelský

Teď jsem však oprášil nějáké staré knihy a články a chci se do pickupu opět pořádně vrhnout. Chystám se také udělat důležité životní rozhodnutí a to odstěhovat se od rodičů, repsektive od matky a osamostatnit se, což mi myslím může také hodně pomoct. Mít svůj byt(případně s jednim kámošem naturálem o tom uvažujem) určitě hodně pomůže, protože bude možnost si holky kam zvát. To bohužel teď nebylo moc možné.

Hlavní důvod proč jsem oprášil můj starý deník a píši tento příspěvěk je však ten, že potřebuji poradit s jednou holkou. Pokusím se vám nastínit situaci.

Potkal jsem se s ní minulej čtvrtek 8.1. na jednom rautu, který pořádala jejich třída jako gastro zkoušku k maturitě. Byl jsem tam pozvaný, protože do té třídy chodí také moje sestra. Budeme této dotyčné slečně říkát zjednodušeně T. Přes sestru jsme se s ní teda na téhle akci seznámili a chvíli si povídal a když akce pak končila a jeli jsme se sestrou domů, tak mi říkala, že se T líbim a byla ze mě nadšená.

Takže jsem si jí přidal na facebooku, kde mi napsala jako první nějákou narážku na můj profil a začala tak konverzaci. Během víkendu jsme si psali a vypadalo to hodně zajímavě. Pořád se na něco vyptávala, konverzace vypadala ze začátku hodně zajímavě. V neděli jsme si pak psali do 1 do noci a konverzace fakt plynula,  bylo tam dost sexuálních narážek i z její strany. Psaní o věcech v budoucnosti, co bysme spolu mohli dělat a tak.

Další den mi pak zase sama od sebe napsala, takže jsme si zase dlouho psali a konverzace gradovala a to samý i v úterý. To už si říkám, že je na čase vyrazit na date, takže jsem jí pozval stylem viz. níže.


T:umíš masírovat jo?
já:Jasně, jsem mistr v masírování.
T:Tak tim pádem si tě zamlouvám
já: dobře, zapíšu si tě do pořádníku
T:Kolikáta jsem v pořadí?
já:3.
T:Hm, tak to je za dlouho, nemůžeš mě přeřadit na 1.
já:Tak to se budeš muset ale hodně snažit.
T:A jak se mam snazit pres fb? A kdo je 1 a 2? Jestli mam sanci je predbehnout
já:Tak pojď zejtra ven a můžeme se pobavit o tvym postupu v žebříčku  Smějící se


Na to mi napsala, že středa se jí moc nehodí, že jde s mamkou do divadla. Tak jsem navrhnul pátek. S tím souhlasila, jenže pak mi ve čtvrtek napsala, že musí jít vybírat šaty na maturitní ples a tím pádem v pátek nemůže. Navrhnul jsem teda sobotu.

V sobotu ráno jsem jí napsal, že se teda sejdeme dnes ve 3 na Václaváku. Ona na to, že má nějákou rodinnou oslavu a neví, jak to bude stíhat a že může nejdřív tak v 5. Tak říkám OK, necháme to na tu 5. Jenže ve 4 mi od ní přijde zpráva, že ta oslava se protáhla a na 5 to nestíhá. Tak jsem jí napsal ok, v kolik(pozn. redakce bylo to dost needy a měl jsem něco navrhnout já, ale už mě to fakt nebavilo se pořád dohadovat o čase) Na to nic nenapsala a pak napsala až v půl 8, že oslava skončila a teď a že se hrozně omlouvá. Ať se nezlobim.

Jenže mě už fakt nebavilo čekat, takže jsem mezitim vytáhnul kámoše na pivko. Timhle mě fakt nasrala(kdo ví, jestli nějákou oslavu měla, ale podle mě to byla jen výmluva). Na její zprávu jsem jí odpověděl jenom stroze: Nj, dobry za to nemůžeš.

Potom jsem jí dneska celej den nenapsal a čekal co ona.

Dneska večer mi napsala:

T:"Jakej si měl víkend?"(WTF? dělá si ze mě prdel?)
Já:joo, fajn. Včera jsem se nakonec viděl s kámošem, co jsme se dlouho neviděli, tak jsme alespoň pokecali a tak. Co ty?
T:U mě víkend spíš odpočinkovej. Včera večer doma, četla jsem si a nejlíp se vyspala
Já:Joo, tak to muselo bejt taky fajn. Odpočívat je potřeba.
T:Joo šlo to, akorát jsem místo toho odpočinku mohla udělat něco do školy.
Já:Joo, to si mohla.Pak už nějáký žvásty o něčem. Na všechno jsem odpovídal dost stroze. Další konverzace pak probíhala takhle.

T:Ty si fakt příjemnej dneska.
já: divíš se?
T:Ne, promiň. Chápu to. Omlouvám se
Já:chápu, že si hrozně zaněprázdněná a tak, ale kdo chce, tak si čas najde, kdo nechce, tak ne

T:Ale já neříkám, že jsem strašně zaneprázdněná prosimtě. Jen říkám, že tenhle týden nebudu mít moc čas a že se pak domluvíme. A určitě to neznamená že tě vidět nechci a nestojim o to tak to tolik nehrot

Vůbec nevím co si o tom mám myslet. Vypadá to, že má zájem, ale zase mi neříkejte, že si nedokáže udělat přes tejden chvilku čas na date.  Podivený Nebo si se mnou jenom tak hraje? Tejden se mi moc čekat nechce, protože pak akorát všechna attraction vyprchá a budu to muset budovat znova a psát si s ní další tejden po FB mě fakt nebaví  Kroutící očima Chci teda příští tejden vyrazit na co nejvíc akcí, někam s kámošema, prostě bejt aktivní, zkusit si domluvit jiný daty a na ní zatim srát. Příští sobotu je ples mojí bejvalý školy, takže na něj se těšim a věřim, že bych tam mohl potkat některý pěkný holky z nižších ročníků.  Super!

Co byste v téhle situaci dělali vy a jak vám tahle situace případá??? Myslíte, že jsem někde udělal zásadní chybu, kterou jsem to posral? Já jsem z toho upřímně fakt dost zmatený a docela i nasraný, protože to po dlouhý době vypadalo fakt s někym dost nadějně  Kroutící očima Každopádně říkám, tenhle tejden jí vypustim z hlavy a zaměřim se na jiný a uvidíme jestli pak sama napíše, případně jí navrhnu příští víkend nějáký termín na date a pokud to nevjyde, tak na ní seru a dávám next  Směrovka
9  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 26. Prosinec 2012, 21:53:44
http://www.novinky.cz/koktejl/288693-maly-autista-hraje-na-buben-od-pracky-jako-dokonaly-profesional.html

něco podobnýho  Smějící se Smějící se

Ikdyž nutno říct, že ta holka v tom videu od Joudy je fakt pěkná  Mrkající
10  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší vtipy kdy: 29. Listopad 2012, 22:05:07
Moja thajská manželka vraví, že malý penis nie je prekážkou vo vzťahu. No aj tak by som bol radšej keby ho nemala…  Smějící se Smějící se Smějící se
11  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 20. Listopad 2012, 20:39:55
Teď ji bohužel tak 14 dní neuvidím, protože musím do nemocnice na operaci
To je dobře, že jsi se rozhodl pro to zmenšení penisu, s tak velkým by to stejně nešlo!
A já myslel, že si jde přišít koule Smutný

+1  Smějící se Smějící se Smějící se
12  Pokecání / O Vás / Re: Problém mladého introverta kdy: 18. Listopad 2012, 23:41:08
Citace
Také nevím, zda se pokusit o držení za ruce?

NE Vykřičník O držení za ruce se rozhodně nepokoušej, nesmíš na ní jít takhle rychle  Kroutící očima to by byl příliš unáhlený krok a mohla by ti potom dát košem a už byste se nemuseli vidět  Pssst!  Smějící se Smějící se Smějící se
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Poučení z cesty životem kdy: 01. Listopad 2012, 20:10:38
Klidnější možná jsou, ale je tam zima jak  pr.... ehm v pytli  Smějící se Smějící se
14  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 26. Říjen 2012, 20:27:42
http://nudaveskole.cz/obrazky/zabavne/zitra-ji-to-reknu/  Smějící se Smějící se
15  Pokecání / O ženských / Re: Domlouvání rande kdy: 30. Září 2012, 19:57:34
Máš hodně volnýho času, ale v neděli vstáváš v půl 8.  Šokovaný Smějící se To se pak nedivim, že nevíš co s časem.  Smějící se
16  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 14. Září 2012, 16:37:44
http://www.amk.to/videa/nejnovejsi/detail/27846/  Smějící se Smějící se
17  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 13. Září 2012, 21:42:24
http://www.youtube.com/watch?v=umAL-6-j1Ew

z filmu Project X  Smějící se
18  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 29. Srpen 2012, 12:30:08
http://www.youtube.com/watch?v=n8lkF4dWW7I&feature=share

neuvěřitelně pravdivej text  Super!
19  Pokecání / O čemkoliv / Re: Zajímavé odkazy kdy: 26. Srpen 2012, 15:08:17
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151124637094131&set=a.10150108798014131.287873.58576274130&type=1&theater

 Smějící se Smějící se Smějící se
20  Pokecání / O ženských / Re: Bolest při styku kdy: 14. Srpen 2012, 20:37:04
Máš hold moc velký péro no  Smějící se Smějící se
21  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 07. Srpen 2012, 21:58:42
Chápu, že se teď cejtíš asi na hovno a tak, ale určitě je to cenná zkušenost. Ikdyž to nedopadlo, tak si myslim, že ti to dá spoustu zkušeností a daleko víc než hodiny streetu a 1000 approachů.

Každopádně bych se teď rozhodně neužíral v sobě, vyrazil bych někam ven s kámošema, pročistit si hlavu a nemyslet na to. Život jde dál a příště spousta lepších a vysněných holek.
Půjčim si s dovolením Abruzziho a Barze pár Storkyho hesel, který se na tohle hoděj: "Nevědět, nehledat, neptat se." a "Všechno je jejich vina."  Smějící se

P.S.: už jsme se dlouho neviděli, musíme zase vyrazit na nějákou akci(nemyslím street)  Smějící se

P.S.II: máš dobrej vkus, ta písnička je libová.  Šťastný Mrkající
22  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 02. Srpen 2012, 22:38:12
Romy Tarangul

německá judistka, pro mě regulérní desítka  S jazykem Úsměv

23  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 02. Srpen 2012, 21:15:15
Dneska cestou z práce busem jsem si všimnul jedný HB8, co seděla kousek ode mně. Jel jsem ještě s tátou a s jednim jeho známym a tak se mi do ničeho nechtělo a hledal jsem v hlavě výmluvy. Ale po tom co jsem v minulých dnech vyexcusoval pár holek, který se mi opravdu líbili a pak si to vyčítal, tak jsem se asi po 5 minutách sebral a šel tam.  Smějící se

Přised jsem si k ní a začal na ní mluvit, ale měla sluchátka a ze začátku si mě vůbec nevnímala. Ale nenechal jsem se odbýt a nakonec si ty sluchátka sundala, tak jsem jí otevřel s tim, že už 5 minut přemejšlim jak jí oslovit. Byla to nějáká Ruska, Darja, která žije 4 roky v Praze(respektive kousek za Prahou). Ze začátku byla dost nemluvná, ale časem se mi jí podařilo rozmluvit, ale byl jsem dost nervozní a chvílema jsem nevěděl moc o čem mluvit. Celou dobu to byl spíš takový fluff talk o škole, Rusku, Praze a tak.

Dojeli jsme na končenou a ikdyž jsem necejtil moc attraction ani žádný IZ, ale řikám si, že neclosovat by byla blbost, tak jsem si od ní zkusil vzít alespoň facebook, ale prej, že má přítele a blabla.

Každopádně jsem byl rád, že jsem se překonal a šel tam i přes to, že jsem jel s otcem. Otec je ze Srbska a tam je tohle docela normální, sám matku poznal na zastávce.  Smějící se


Mym největším problémem teď asi je, že jsem moc svázanej a nervózní. Když jsem se o tom bavil se Switchem tak říkal, že záleží jenom na tom, jak je člověk uvolněnej a jak se celkově cítí. S tim souhlasim, ale nezáleží podle mě jenom na tom, ale taky na tom jak často člověk oslovuje. Cejtim, že po každym dalšim oslovení se cítim jistější.

Jinak co se týče plánu do budoucna, tak chceme se Switchem někdy příští tejden dát 100 approachů denně.  Smějící se Bude to docela záhul, ale po tomhle bysme snad už nikdy neměli mít AA. Ale hlavně teď skoro pořád pracuju, takže neni moc času na jiný věci, a proto chci oslovovat hlavně právě takhle po cestě, těch příležitostí je spoustu. Taky se chystáme s partou ze Španělska a s dalšíma lidma na Slapy, chci se zaměřovat víc na takovýhle společný akce, protože tam je šancí taky spoustu.  Smějící se


To je asi tak všechno.


24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: lolek a jeho deník kdy: 31. Červenec 2012, 22:27:06
S holkou z minulýho reportu to nepokračovalo nijak dál, ani jsem se nesnažil to už pak něják dál hnát. Věděl jsem, že jsem to měl dohrát co nejdál tu noc a teď už je to pryč a nemá cenu se vracet k minulosti, kterou stejně nezměníme.


Dnes jsem  opět po delší době vyrazil na street se Switchem.   Úsměv
Ani neuběhlo pár minut a hned mě hecuje do prvního oslovení. Vůbec se mi nechtělo, ale nakonec tam jdu. Zastavuju jí a dávám direct s tim, že se mi líbilo, že se usmívá a ostatní lidi jsou kolem zamračený a že se s ní chci seznámit.  Smějící se Pak se představujem a ptám se jí kam jde a ona, že jde za přítelem. Tak na to odpovídám, že jdu asi docela nevhod, ještě něco prohazujem a pak odcházím. Na rozehřátí docela dobrý, ale cejtil jsem že to neni ono.

Pak jsem hecoval ještě Switche do nějákej singlů, moc se mu nechtělo, ale nakonec jsem ho do dvou dokopal, ale nakonec nic z toho.  Smějící se

Na konci mě ještě dokopal do jedný, ikdyž se mi vůbec nechtělo, tak jsem tam šel, opět directem, skvělej začátek, ale pak jsem to posral. Ze začátku skvělá energie, začal jsem parádně, ale pak jsem nedokázal udržet rozhovor v sexuální napětí a pokračovat v directu a nakonec to spadlo do běžnýho fluff talku, protože jsem nevěděl moc o čem mluvit. Byl jsme tam s ní asi 10 minut, ale bavili jsme se o úplnejch píčovinách, jako je škola, atd. Byla sice ze Znojma, ale občas jezdí do Prahy a teď zrovna měla hodinu čas, takže kdybych to takhle nezkurvil, tak jí můžu vzít někam na instant a pokračovat dál. Nakonec jsem si na ní vzal alespoň facebook abych měl nějákej kontakt, jenže jsem si ho nikam nenapsal a zapomněl jsem ho, takže mám zase hovno.  Smějící se

Pak jsme ještě chvíli postávali před Paládkem, přidal se k nám Rook a potkal jsem i Arfíka, který byl na nějákym koncertu v Praze.  Smějící se Vůbec bych nečekal, že ho tady potkám, chvíli jsme pokecali, ale pak už musel běžet na koncert, tak jsme to zakončili s Rookem a Switchem v hospodě na pivku.  Smějící se

Každopádně mám z dneška docela dobrý pocity. Po dlouhý době jsem se opět k něčemu dokopal(byl jsem dokopán) a ikdyž to stálo relativně za hovno, tak mě to zase začalo bavit a začal jsem v krvi cejtil ten adrenalin a tu chuť oslovovat. Ale nevim, jak teď budu mít čas chodit ven, protože nejspíš budu makat, každopádně pákrát chci určitě ještě zajít a zlepšit to tak, abych od září mohl jet převážně daygame.  Úsměv Taky chystáme vyjet s partou ze Španělska na Slapy, takže věřim, že tam by to taky mohlo bejt zajímavý.  Šťastný
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: Nejlepší Songy kdy: 24. Červenec 2012, 17:48:06
http://www.youtube.com/watch?v=DtqgzKoTDKc&feature=relmfu

Ta holka má užásnej hlas.  Úsměv Vykřičník Pořád hráli tuhle písničku na Evropě 2 a když jsem si jí vyhledal na youtube, tak jsem zjistil, že to jsou Slováci. Myslim, že maj velkou budoucnost.  Super!
Stran: [1] 2 3 ... 11
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS