Poslední příspěvky: Maxx

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Leden 2023, 13:17:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 11
1  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí? kdy: 24. Březen 2013, 22:10:15
Tým ultimátom som myslel až to krajné riešenie...
Proste jej vysvetliť, že je pre teba prítažlivá, ale že si nevieš predstaviť fungovať vo vzťahu, v ktorom si bez sexu... Samozrejme sa hráš s možnosťou, že to môže viesť až k tomu, že sa rozídete - prípadne keď jej to takto vysypeš, môže to ukončiť aj ona, lebo bude mať možno pocit, že na ňu tlačíš.
Otázkou ale je, nakoľko vážne uvažuješ o tom, že by si to ukončil... Postaviť to na tom, že keď spolu nebudete mať sex tak sa s ňou rozídeš je možno hlúposť, ale rovnako je hlúposť zostávať v takom vzťahu.

Tých problémov je tam hneď niekoľko, okrem toho, že nedochádza k samotnému sexu o ňom ani nerozprávate, čo je tiež zle a tiež to musíš zmeniť. S časti sa v tom vidím, pred niekoľkými rokmi, keď som ešte nevedel o Pickupe, som tiež nevedel rozprávať z LTR otvorene o tom čo vo vzťahu chcem, prípadne nejaký dirty talk bol mimo moje schopnosti taktiež... A narovinu, naučil som sa tomu, ale pri LTR som to aj tak nedokázal, pretože som mal pri nej stále to AFC nastavenie a vyriešilo sa to až ďalšími dievčatami, po tom čo sme sa rozišli...
Potrebuješ aby ťa začala viac rešpektovať...
"Já nevím, jestli jí přijde, že mě má jistého a nemusí se už snažit, nebo co." - to ale nie je o tom, že sa nemusí snažiť, ale podivnejšie je, že vyzerá, že ani nechce..
2  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Co se slábnoucí sexuální přitažlivostí? kdy: 24. Březen 2013, 21:06:56
Je konec března a za letošek jsme měli sex 1x, ano, slovy jednou.
 Šokovaný

Možno budem arogantný, ale divím sa, že spolu ešte v LTR fungujete - obyčajne totiž absencia sexu býva vedie koncom vzťahu... Možno by si sa mal zamyslieť, aký status v tom vzťahu máš. Teória vraví, že by muž mal byť tým vodcom - skús sa zamyslieť nad tým, či to tak je. Pretože z toho čo čítam, to vidím tak, že ty po večeroch "prosíš" o sex, partnerka povie nie, tak idete spať a nič sa nedeje?
Síce sa snažím pochopiť (aj keď mi to v poslednej dobe moc nejde), že ju miluješ, každopádne pokiaľ spolu nespávate, tak to úplne funkčné LTR nie je a neviem si predstaviť, ako to vyzerá.
Máš 27 či koľko (podľa prvého postu), riešiš problémy 50tnikov.. Otázka je, ako to bude vyzerať, o rok, dva, keď spolu nespávate už teraz.
Na mojom mieste by som sa dennodenne hlodal myšlienkami, že šuká inde, že nie som dostatočne atraktívny, respektíve by mi to celé znižovalo sebavedomie. Nevedel by som si predstaviť to neukončiť, respektíve FCs nehľadať inde.

Dosť dobre si neviem predstaviť, ako fungujete. Dokážeš sa pred ňu postaviť a vyjadriť, že ti to vadí, respektíve dokáže ti normálne vysvetliť, prečo odmieta sex? Čo prichádza ako odpoveď? Nerád to vravím, ale myslím, že pre tvoju budúcnosť bude lepšie ak to skončíš, respektíve nasadíš nejaké ultimatívnejšie riešenie....
Inak sa problém vystupňuje...
3  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 07. Srpen 2012, 17:15:36
I když ji navléká slečna .... ? Úsměv
No neviem, u mňa vždy všetky pokusy o to nechať to navliecť ju skončili tým, že som jej to po asi pol minute zobral z ruky a ušetril ju trápenia  Šťastný
4  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 19. Červenec 2012, 10:43:25
btw.Je blbé keď som na dejte s dievčaťom s ktorým nechcem v budúcnosti nič mať a oslovím cudzie dievča? Prebehla okolo mňa prednádherná červenovláska a mal som brutálnu chuť ju osloviť.
Asi tvůj LB? Normálka bych to zkusil. Aspoň můžeš o nečem psát/vyprávět. Šťastný
LB ne LB, podľa mňa je to hovadina už len z pohľadu tej baby čo si s ňou na date. Vidíš sám, že ony sú niekedy dosť emočne v prdeli samé o sebe, niekedy s nízkym sebavedomím, takže keď si od date, na ktorý sa 456hodín doma pripravovala a maľovala aby bola sexy odbehneš za prvou čo ide po chodníku, tak ju podľa mňa dosť zhodíš... A Maťko je k nim arogantný už aj tak  Šťastný (just joke Šťastný)
Niekedy to môže byť fajn, ale niekedy to môže byť kliniec do toho, aby si myslela, že si len honíš svoje superego.. Môže byť fajn explicitne flirtovať s predavačkou, alebo čašníčkou keď si s ňou na date a ona to vidí, ale direkt na ulici, to si nemyslím...

ALE, medzitým mi napísala aj Veronika a nakoniec sme sa nejak dostalo k tomu že mi musí niečo povedať. Vraj má Nina frajera, podvádza ho a ešte do toho rada namotáva aj iných chlapov. Takže som sa dostal do situácie keď neviem ako sa zachovať
Ale oni vôbec nie sú intrigánky!!!  Šťastný Šťastný Šťastný
Okrem toho som včera začal podľa yourbrainonporn.com 100 dňový pôst od masturbácie a porna
Idem si pozrieť ten web, možno to skúsim ako challenge s tebou Šťastný
5  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 28. Duben 2012, 19:48:23
Až budem mať raz deti a bude to syn, chcem aby bol ako on! (aj keď môj pravdepodobne vďaka genetike bude vyšší Šťastný)
6  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 01. Březen 2012, 17:12:16
Však tam píšou, že když nedáváš, máš se vrátit na ten předchozí týden a ten dělat, dokud nebudeš schopný dát ten postupový test do týdne dalšího (do toho pátého myslím musíš udělat 45 kliků nepřetržitě v kuse...)
V tomto som vždy mimo, na Androide v tej App je ten tréning úplne iný. Ideš deň po dni, a myslím, že tam ani nikdy nerobíš continiously 45, max tak 25, v 6 sériách. Úplne tomu nerozumiem, ale cvičí sa podľa toho skvele. Robím to cca od januára, síce som potom prestal a začal teraz ale nejaký rozdiel už pozorujem. Robím aj 100 brušákov Šťastný

K horšej stránke veci, čo sa týka biznisu, prakticky som sa nepohol. Ešte jedna výplata a príjem bude fuč. Kúpil som z UK 3 dresy Liverpoolu v megaakcii a ak sa mi ich podarí predať tak aspoň krátkodobý zisk 70 eur poteší ale to samozrejme nestačí. Keď som opitý, chovám sa nechutne, som oplzlý a trápny, musím sa naučiť lepšie kontrolovať Šťastný Pritom som mal len pár pív, na prázdny žalúdok však nepadli dobre. Ďalej som sa trochu vyhádzal na tvári, neviem sa toho zbaviť. Viem že sa tu riešili nejaké prípravky takže ocením každú radu.
Šťastný Tie dresy si kúpil len tak, alebo si plánoval že s nimi Škrteľ vyhrá FA Cup a dostane cenu Futbalista Roka na SK? Šťastný Teotreticky by to bol awesome biznis plán, ale myslím že to na Slovensku nefunguje a až taký hype tu nie je a nárast dopytu je vrámci 0,000nič% Ale niekde na Bazoši sa to dá streliť, až takto som nikdy o biznise neuvažoval, teda formou že najprv niečo investujem a potom to skúšam dostať späť aj s obratom... Príde mi to unsafe.

Na to akné by mohli pomôcť nejaké prípravky z drogérie, čoho je milión a mám zato, že väčšina funguje, ak dodržiavaš pravidelne ich používanie každý deň. Len sa na to netreba vysrať... + mám niečo od mamy čo dealuje nejakú drogériu, niečo na spôsob peelingu na ksicht (Marry Key?) a potom nejake Yves Rocher zelené mydlo -> works - Aj keď u mňa nie je väčšina tých sračiek na ksichte z akné ale z holenia.
7  Pokecání / O Vás / Re: Maťo kdy: 21. Únor 2012, 16:11:39
No tak po mesiaci kvôli skúškam sem zablúdim a pozerám že si zresetoval a začal nový denník Úsměv Pekne, budeme sa tento rok snažiť a dúfam že ti hlavne vyjde tá škola  Provokatér
8  Pokecání / O ženských / Re: Mám krásný vztah, ale často mě vzrušují jiné nové slečny. Chci je! kdy: 21. Únor 2012, 15:24:06
dojdem zo skoly su aj 3 hodiny.. najem kuknem net a idem si pospat.. o 6 do posliky.. dojdem s posily je 9 hodin zerem a idem spat..
Time management celý v piči.
Osobne by som sa totálne hanbil, keby mi frajerka dávala peniaze. Šokovaný Ešte to že ti kúpi na meniny tričko je OK, ale že ti dáva PENIAZE ako na ruku? Seriously? To ja dostávam v obálke na narodky od tety alebo od babky....
Preboha, veď kebyže mám pracujúcu frajerku a ja nič, tak je to motivák ako prasa aby som sa jej dorovnal a pracoval na sebe. Ty prídeš domov, a IDEŠ SPAŤ.
Dateoval som sa z dvomi babami (z toho jedna STR), čo chodili do práce (VŠ doktorantka a američanka učiaca angličtinu), ale dával som si sakra pozor aby som status študenta vykrýval a nedával jej pocit že niečo platí.
Ako píše Maťko, to že jej to nevadí je to čo ti vraví, skús si predstaviť čo jej hovoria tie jej kamarátky na teba. Wake up, kým ťa pošle doprdele (alebo stretne niekoho seberovného). Myslím to dobre.
9  Pokecání / O Vás / Re: Moje výchova - matka, otec kdy: 18. Leden 2012, 11:15:15
Já to vidim tak, že plus mínus okolo 18ti už ti rodiče snad nezakazují chodit ven a nemusíš být na desátou doma a v klubu tě nevyzvedávají. Chápu hádky ohledně toho kam jdu v době, kdy pokud se mi nepodaří rodiče přesvědčit, tak nejdu = máš zaracha, nejdeš nikam!
Veď fajn, vravím, že časom som svoj problém vyriešil (= vymyslím si bullshit namiesto "date"/"FC" aby to nerozoberala) a teraz už pre mňa prakticky neexistuje. Vravím o tom čo sa dialo, s tým ďalším riešením v tvojom príspevku súhlasím a aj to sám praktikujem.

to není JEJÍ PROBLÉM ani PROBLÉM V TOM JAK SE CHOVÁ, ale je to problém tvůj a tvé psychiky. Ona reaguje v rámci očekávání logicky
Je to JEJ PROBLÉM v inom zmysle. Ako PUA som problém vyriešil JA, to že nechcem aby rozoberala moje FCs a daty a sarge som vyriešil ja, tým že jej presne nepoviem čo idem robiť.
To, že ma denne zasype minimálne 2x výsluchom od to toho čo som žral až po to čo bolo v škole, a vytvorila vo mne blok s ňou o tom komunikovať, lebo si nepočkala na to, kým s ňou budem chcieť komunikovať sám, je jej chyba.

Píšem to preto, lebo je to pre mňa zásadná vec, ktorú chcem robiť inak niekedy pri mojich deťoch. S LTR (tá analógia tu je namieste) sa tiež pýtaš, lebo ťa zaujíma kam ide/čo robila, ale robíš to vyrovnane, ona ti to často povie aj sama, NEROBÍŠ JEJ VÝSLUCH, lebo si si to tak nastavil.
Matka si to tak nenastavila = urobila chybu, spravila to zle. To že to teraz nejako parciálne funguje je preto, lebo som PUA a dokážem eliminovať jej chyby. Keď by to tak nebolo, ako by ten vzťah vyzeral?  Kroutící očima
10  Pokecání / O ženských / Re: Mám krásný vztah, ale často mě vzrušují jiné nové slečny. Chci je! kdy: 18. Leden 2012, 11:00:34
No offense, ale tohle je prostě pro mě známka toho, že si neměl LTR tak dlouho, žes zapoměl jak to funguje. Je to známka toho, že jsi v poslední době do žádného vztahu neinvestoval tolik úsilí, aby ses dostal do fáze, kdy je důležitější ten samotný vztah, než objektivní kvality té holky.
Toto je úplne zle. Čo je preboha fáza keď je dôležitejší vzťah ako kvality holky? Šokovaný

Je to fáza, keď sú tie kvality HB preč, už neexistujú, objektívne chceš inú (či už ošukať alebo na LTR) , ale ty si v tom vzťahu zo zvyku, pretože ak by si ju pustil, máš dojem, že sa ti trebárs dostať inú nepodarí a nebudeš mať ani ten starý ojazdený Land Rover. Značí to nedostatok sebavedomia a to, že je v tom vzťahu chyba, si tam zo zvyku a mal by si zapracovať na tom ako ho zlepšiť ak tam chceš zostať.

To je dôvod, prečo ľudia podvádzajú svoje/ich LTR. Proste chcú niečo iné, ale chcú poistku - ak by to nevyšlo, tak postačí aj to súčasné.
Potom je tu aj cesta priamo predostrieť, že nejde o LTR, ale o FB a prípadne ich máš viacej. Je ale otázka, ako dlho také FB vydrží, kým jeden nebude chcieť LTR/začne mu vadiť že šukáš inde.
11  Pokecání / O Vás / Re: Moje výchova - matka, otec kdy: 17. Leden 2012, 10:06:21
A v čem byl jako problém? Logicky se ptá kam jdeš, protože to chce vědět. Na tom neni nic divného přece. Ten problém je úplně umělej. A celej stojí a padá jen na tvém sebevědomí - že se snad stydíš říct mamce, že jdeš s kámošema ven balit holky? Jaká by jako měla bejt reakce? Přednáška o tom, že si máš hledat holky ve škole nebo co? A jestli ano, tak rozumné řešení je si poslechnout, co ti chce říct a pak odejít. Nebo v čem je problém?
Puzzle ti to už napísal.
Umelý problém? Hej, je presne tak umelý, ako keď ti niekto povie, že má AA osloviť na ulici, alebo že mu nestojí keď ide na FC. Ba vlastne nie, rozdiel v tom je, že v tých prípadoch je to len o tebe, tu o tretej osobe ktorá reaguje dementne a ty jej reakcie svojou innergame nezmeníš lusknutím prsta. To že máš svoj vzťah s matkou riešený naturálne a nikdy si to neriešil neznamená, že to tak je u každého a problém neexistuje. Takže poporade:

- Hlavný problém je asi v tom, že keď pred pár rokmi prišlo k problému "doviesť niekoho domov" - tá situácia predtým 15r nikdy nenastala, preto som nemal predprogramované ako to vyriešiť = Hladanie excusov a nakoniec FCs radšej u nej, kedže bývala väčšinou sama a mala to s matkou vyriešené a otvorené.
- Tak ako Puzzle, jednoducho nevidím dôvod oznamovať kam idem - ak by som jej to chcel oznámiť, urobím to sám, ale ak ma 4x do týždňa vystavuje tlaku, pošlem ju pochopiteľne do prdele.
- AD: "se snad stydíš říct mamce, že jdeš s kámošema ven balit holky? Jaká by jako měla bejt reakce?" - Obávam sa toho, že podobná ako u banálnejších otázok. Pri stretnutí rodín, keď prijdú bratranci a tety, babka a neviem kto rada rozpráva o veciach čo robím, bez mojej prítomnosti. Nepotrebujem riešiť že im vykecá svoju zalimitingbeliefovanú verziu, upraví realitu a ja pred širšou rodinou vyjdem ako debil. Preto radšej problém obídem a informácie jej nedám.

A v neposlednej rade, často sa stalo, že som niekam išiel s HB, s ktorými boli nejaké otvorené možnosti, ale napríklad som si nevedel predstaviť ich identifikovať okoliu ako moje LTR. A zasa sme pri tom, že oznamovať jej prečo idem 3x po sebe na date s tou 17r čiernovláskou s dvoma piercingami a vytetovaným netopierom na zápästí a o dva týždne s nejakou inou, prípadne, kde som spoznal tú babu čo je o 6r staršia ako ja a prečo som ju FCčkol u nás v byte a potom sa s ňou prestal stretávať sa mi jednoducho nechce a nevidím na to dôvod.

Písal som to preto, že chápem puzzleho problém v tejto oblasti (ten jeho príspevok nad týmto sa zhoduje 100%) a mal som ho tiež. Len sa mi to podarilo posunúť s roviny "nechcem oznamovať -> nejdem" na "nechcem oznamovať -> neoznámim/vymyslím si story -> spravím si čo chcem" s čím som spokojný a mám pocit, že som to vyriešil.

Je dosť možné, že to niekomu príde neprijateľné, "pretože maminka", a majú nutkanie udržovať nejaký nadpriemerný vzťah so svojou matkou niekde na úrovni LTR bez sexu, ale u mňa to tak nie je... Podľa mňa tu je zárodok problémov, prečo niektorý tridsiatnici bývajú stále s maminkou ktorá im žehlí a prídu pre HB v okolí neatraktívny. Narovinu, nemať krásny vzťah s matkou minimálne do doby kým sa odsťahuješ je podľa mňa velmi žiaduce a progresívne pre vývoj osobnosti  Šťastný
12  Pokecání / O Vás / Re: Moje výchova - matka, otec kdy: 16. Leden 2012, 17:52:27
Súhlasím s bajtom.
Určite je pravda, že vplyv rodičov má vplyv na to, ako sociálne interaguješ. U mňa napríklad vinou matky a jej chybného prístupu som sa v nižšom veku príliš nesocializoval, nechodil von, atď. To sa samozrejme premietlo do doby pred PU a aj do interakcie z HBs. Takže pointu toho kde je tvoj problém, si uchopil správne, otázka je ako z toho von, a (síce som to pre rozsiahlosť čítal len zbežne) nemyslím si, že to čo čakáš je magic pill.

Očakávaš, že sa veci pohnú, keď nájdeš otca/mužský vzor - nestane sa tak. Máš 20, to je dobrých minimálne 5-10 rokov za lajnou, kde sa tvoja osobnosť výchozím smerom v rodine vyformovala. Neskoro. Tak ako väčšina ľudí v PU, proste nastala chyba a ten vlak ušiel. Cesta von samozrejme je.

Musíš si pomôcť SÁM. Štúdiom materiálov, empirickým skúšaním pokus/omyl v sociálnom smere - proste rob PU naďalej, to je totiž cesta ako nabrať sebavedomie a zmeniť si innergame.
To čo plánuješ je outsouceovanie vlastnej zodpovednosti za to aká si osobnosť na niekoho iného. Obávam sa, že je to slepá ulička a a budeš tomu venovať veľa času namiesto toho aby si pracoval na sebe SÁM.

Citace
Ono si vlastně ani neumím představit, že si domů přivedu holku a bude tu i matka - to bych nyní řešil tak, že bych si holku domů buď nevodil nebo jenom ve chvílích, kdy jsem doma sám.
Presne toto som mal aj ja. Nie len s vodením báb domov, ale aj s tým, že idem niekam so SC, na date atď. Vytáčalo ma, že sa matka vždy pýta kam idem, až do takej miery, že som niekedy radšej nešiel atď.
Rada na to existuje len jedna. Proste to sprav a ser na to, aká bude reakcia. Pár krát to spravíš, privedieš ju domov a stane sa to väćšia rutina a nebudeš to už riešiť.
Ohľadne ostatných bodov ktoré riešiš. Rada nie je, proste musíš nájsť v sebe to odhodlanie niečo zmeniť. V SEBE, SÁM. To by ti z PU mohlo byť dostatočne známe, tu je riešenie rovnaké. Nikto ďalší ti tu nepomôže.
13  Pokecání / O čemkoliv / Re: Filmy, které byste doporučili ostatním kdy: 02. Leden 2012, 15:21:49
127 hodin
Film som tento týždeň videl, navnadený tým, čo som počul 80% na CSFD...
Fail, velké sklamanie. Dojem, že je film natočený skupinkou 3 ľudí na jednu domácu kameru, sprostosti v scenári - týpek má foťák, kameru, camelbag, štyristo istiach lán a polovicu horolezeckej výbavy v batohy zo sebou.... Ale drbne na jednom šutri, má len jeden tupý čísky nožík od mamy a v batohu s elektronikou za $1000 žiadny telefón/možnosť si zavolať pomoc. WTF?  Znepokojený
14  Údržba fóra / Hovadiny / Re: Obrázky hustých kočiek kdy: 13. Listopad 2011, 12:28:15
Kto to je?
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Dívka z nádraží kdy: 05. Listopad 2011, 12:00:56
Podľa mňa je to strašne DLV, vypáliť, že na ňu čakáš ako stalker Úsměv
Proste by som tam normálne čakal s kamarátom a keď tam bude, tak ju oslov, prípadne daj direkt a skús closnuť. Minulý týždeň by som vôbec nespomínal, ako by sa nestal, rozhodne nevrav že si tam kvôli nej, tvár sa že je to náhoda.
16  Pokecání / O čemkoliv / Re: Podezřívá mě, že jsem gay kdy: 30. Říjen 2011, 21:51:54
Jedna známá mi nedávno řekla, že už jí tak rok vrtá v hlavě, že jsem gay. A údajně se jí na to ptali i všichni její známí, kteří nás spolu vidělí spolu. Důvod? Že jsem ve 23 letech ještě nikoho neměl (už to ji stačilo k utvrzení)
Ja by som neriešil, prečo rozmýšľa či si gay alebo nie, ale prečo si myslí, že si AFC a neeskaluješ.
17  Pokecání / O Vás / Re: club game kdy: 17. Říjen 2011, 21:08:54
Ešte si ho sčítaj s karmou a dostaneš hodnotu, na ktorú sa na fóre správaš. Pssst!
18  Pokecání / O Vás / Re: club game kdy: 17. Říjen 2011, 17:56:03
To se nedá ani číst... Nejdřív se nauč pořádně psát a pak sem něco dávej.
Co takhle se naučit číst není to tak těžké.
.
.
.
Jinak občas kinu ji úplně spontánně jenže to je velice málo kdy.
A to kinu ji spíš vlasy.


Pripájam sa, tiež nechcem aby si prispieval.
+1 Ava, pošlem ti darčekový koš...
19  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Dirty Dancing kdy: 15. Říjen 2011, 13:16:01
"Jak je uvedeno v komentáři k autorskému zákonu, je i zveřejnění pouhého linku zpřístupněním díla veřejnosti. K tomu potřebujete souhlas majitele autorského práva. Pokud to děláte bez oprávnění, porušujete autorský zákon"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/student-daval-na-web-odkazy-na-stazeni-filmu-hrozi-mu-vezeni-pl5-/krimi.aspx?c=A110621_171113_liberec-zpravy_alh
Sme OT, ale ten tie citácie z iDnes sú z argumentačného pohľadu nulové. To, že si to právnička z nejakého kanclu myslí, je irelevantné. V samotnom článku máš aj vyjadrenie "Obžaloba libereckého studenta je podle nás absurdní, odkazování na jiný server není trestný čin. Odkaz jen říká, kde se dá něco na internetu najít a samotné dílo se tak nezpřístupňuje veřejnosti. ," shrnul mluvčí České pirátské strany Jaroslav Kučera. - argumentovať tým môžeš, až keď by o tom rozhodol súd, čo sa samozrejme kvôli totálnej absurdnosti žalovania za link nestalo.

A ako perlička SOZA (autorský zväz SR) chcel vyberať poplatky od autorov blogov atď zato, že si embedneš video z Youtubu na svoj web. Samozrejme to trvalo asi tak týždeň, kým boli vysmiaty, a poslaný dokelu.

Anyway, tvoje rozhodnutie ako móda o linkoch a ich nezverejňovaní rešpektujem, aj keď nechápem a zdá sa mi smiešne, z legislatívneho hladiska Mrkající
20  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Bobo je spat kdy: 15. Říjen 2011, 12:56:16
Vravíš, že si tú stovku dosiahol, závidím tú vytrvalosť, každopádne:
- Môžeš urobiť nejaký sumár, pocit z toho? Viedlo to k cieľom, ktoré si si stanovil na začiatku (prekonanie AA)?
- Zosumarizovať úspešnosť, počty closov, MC, ďalších.
Neviem si totiž urovnať svoj názor na takéto challenges, na jednej strane mám za to, že masová akcia je dobrá na prelomenie AA. Na druhej, ak by som po 100 app nedosiahol nejaký close v zmysle FC, alebo LTR, mám pocit, že by mi to kvalitne dodrbalo innergame - niečo podobné myslím riešil Puzzle, keď lietal každý deň po streetoch, a dostal sa do nejakej krízy innergame.
Zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte.
21  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Dirty Dancing kdy: 08. Září 2011, 14:31:19
Sry, ale linky si posílejte PMkama kdyžtak. Díky Ava.
WTF?  Kroutící očima (neviem, jedná sa o PU materiál, neviem či je nutné riešiť nejaký warez... obvzlášť keď je to na uloz.to, takže plne legálne sem umiestniť link...

Môže mi to niekto hodiť do PM prosím?
22  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge Brno kdy: 16. Srpen 2011, 10:33:11
V piatok, 19.8. budem pravdepodobne v Brne. Dal by poobede somnou niekto z miestnych street, prípadne nejakú obchoďák game? Možno prídem aj z dalším PUA.
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nezájem? kdy: 24. Červenec 2011, 17:47:14
Neozve sa. Keď ju chceš vidieť, budeš musieť dohodnúť ten dátum sám.
24  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Daidalosův deníček kdy: 19. Červenec 2011, 10:27:18
Jde o to, jak to bereš. Když se sejdeš v bandě 8 lidí, kteří jdou balit holky a vzájemně se hecují "Támhle, támhle, běž za ní, dělej než se otočí!", bude to něco úúúúplně jinýho, než když se sám sebereš z domova, řekneš si, že deš na hamburger, a když uvidíš pěknou holku, tak za ní půjdeš.
V určitom zmysle áno, v druhom zasa nie podľa mňa.
Určite je na zoznamovanie najlepší SC, pretože tam tú babu máš stále pri sebe, vídavaš sa s ňou aj bez toho aby si inicioval daty a za tých x-stretnutí si môžete sadnúť a niečo z toho byť, bez použitia jediného PU prvku.

Avšak rozdiel medzi streetom, klubom, festivalom a tým či ju oslovím sám v rade na hamburger, alebo ma tam napushuje 8 wingov nevidím. V čom? Veď predsa tak či tak ju pri app closnem, a potom ťakám na day2 kde sa to zlomí na LJBN/LJBF/FC/STR/LTR. A v čom je ten day2 iný, či ju stretnem na fesťáku, alebo v rade na MHD?

Jasné, má to taký ten filmovejší a romantickejší feeling, ale koľko % závisí od approachu a koľko na day2? 10:90? 5:95?
25  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vám poslední dobou udělalo radost... kdy: 29. Červen 2011, 18:03:31
Koupil jsem si MacBook Pro S jazykem
<!-- zbytečný provokativní joke --> Supr! Teď můžeš balit holky na EMO rozřezaná zápěstí od té ostré hrany vpředu Mrkající
DIY http://www.youtube.com/watch?v=NnGAlf1hjs4
Stran: [1] 2 3 ... 11
Copyright © 2005–2023 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS