Poslední příspěvky: Av4

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Květen 2024, 17:24:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 177
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: Vaše osudy kdy: 31. Červenec 2019, 12:42:57
Hele, jestli někdo máte nějaký offline kontakt s Qarkem, tak mu dejte vědět. On je asi jediný kdo může registrace odblokovat. Vlastně ani moc nevím, proč je zablokoval.

Záložní varianta je otevřít to celé jinde a sem jen postnout kam se lidi mají přesunout, no.
2  Pokecání / O rozchodech / Re: Příběh staršího kdy: 21. Červen 2019, 09:50:36
Zkus si schválně odpovědět, jak by sis představoval, že to skončí v ideálním případě. Nechá Roberta, vymění kamarády, přestane pařit, chlastat a kouřit, dá se do pořádku, spolu si zrekonstruujete byt a bude z vás veselá šťastná rodinka? No a s tím jak ji znáš, jak je tohle pravděpodobný?

Ve dvaceti stejně jako v padesáti máš pocit, že když to nevyjde s touhle, tak už nikdy žádnou jinou nenajdeš. Ale to je blbost. V padesáti zas přibývá single ženských, které jsou buď po rozvodu nebo jim starší manžel umřel.

Takže se na tuhle vyprdni a hledej jinde. Pokud tě teda to její chování nebaví. Případně si z ní udělej kamarádku s výhodama. Tu a tam ji s něčím pomůžeš a získáš dostatek kvalitního sexu. Ale city bych do ni teda neinvestoval. Doteď s tebou docela zametá. A to není dobře. Nezanedbatelná výhoda je, že když ti na ní přestane záležet, tak dokážeš změnit svoje chování, bejt na ní tvrdej a třeba si ji trochu zkrotit. Myslím, že by to pomohlo nejen tobě, ale i jí.
3  Pokecání / O rozchodech / Re: po 16 letech obracen život kdy: 20. Květen 2019, 13:21:28
> Jednoho syna mam v peci druheho matka dle soudu aby nemusela platit alimenty.

Tjo, docela bizár. Myslel jsem, že rozdělování sourozenců snad nikdy nikdo neschválí. (nehledě na to, že reálně jsou u tebe)

Po zajímavost - co kluci? Jak to zvládli, celý ten rozchod a věci okolo? A jaký s nima máš vztah?

Mimochodem, je vtipný, jak lidem, co tu předtím psávali jak dostat holku ze střední, je teď třeba už ke čtyřiceti! Úsměv Fakt to letí... I když ono já už mezitím mám taky ženu a dítě, takže se není čemu divit Šťastný
4  Pokecání / O Vás / Re: konec jedné éry kdy: 21. Leden 2019, 23:50:10
Hele, no offense, ale přijde mi, že to máš hrozně moc postavený na úspěchu a získávání.

Když budeš vydělávat 2x víc, tak nejspíš bude potřeba práci věnovat 1.5x tolik času a energie.
Když budeš chtít nový auto, tak budeš muset platil leasing nebo tak něco, což sežere další část peněž z předchozího a zjistíš, že potřebuješ 2.5x tolik, ne 2x.

Možná už jsem starej - ve 30 se mi to hodně přepnulo - ale přijde mi, že z toho všude trčí taková napůl falešná pozitivita. Lepší, víc, když se nepodaří, tak je to zkušenost, jedu dál, výš, ...

Citace
Říkal jsem si, jak je možný, že někdo kdo měl tenkrát takovej drive a na tu dobu úspěch, je po letech vyšťavenej jak citron.

Takhle přece drive funguje. Je to exponenciálně rostoucí potřeba něco dokázat. Průšvih je, že roste rychleji než ji stíháš naplňovat. A jednoho dne zjsitíš, že jsi tu potřebu tak dlouho doháněl, až jsi zapomněl, proč to děláš.

Pokud tě bude definovat "úspěch", tak se ti rozpadne život s každým neúspěchem. A neúspěchy a zklamaní existují a jsou. Můžeš si 100x říkat, že je to "zkušenost" nebo "další krok k lepšímu něčemu". Ale vždycky to bude zklamání. A vždycky tě to srazí.

Úplně mi v tom tvém seznamu chybí "Být spokojenější, šťastnější". A k tomu je potřeba podle mého úplně opačně - naučit se být spokojený s míň, umět zpomalit a užít si okamžik, dávat a rozdávat, zažívat altruismus, věnovat čas člověku, který ho potřebuje i když to nic nepřinese, umět se povznést nad to, že ti někdo něco udělal, někoho se zastat.

Jasně, abys tohle všechno mohl dělat, tak musíš mít naplněné základní potřeby (uplatit nájem, jídlo a rozumný auto, pokud ho potřebuješ a nemuset počítat každou korunu). Ale na to stačí relativně málo, speciálně dokud jsi sám (10k nájem, 5k auto měsíčně, 3k jídlo, 5k rezerva - 23k/měs).

Párkrát jsem zažil v životě ten drive, kdy jsem se zlepšoval, když jsem měl pocit, že mě nic nezastaví. Ale nikdy to nevydrželo. Vždycky jsem potřeboval další "nakopnutí" zas o kus výš. A je to fajn. Ne že ne. Ale nikdy jsem nebyl spokojenější, než když jsem začal dělat míň. Někdy místo pár dobře placených hodin práce jdu učit za zlomek peněz. Místo dvojnásobného platu jsem si domluvil poloviční hodiny. Místo auta mám měsíční dovolenou místo týdenní. Mám skoro pořád čas na lidi okolo sebe. Tím se nechci vychloubat, ale ukázat, že to co píšu, fakt žiju.

Ať si z toho něco vezmeš nebo ne, přeju ať se ti podaří to pro co se rozhodneš!
5  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 24. Srpen 2018, 22:52:25
Odeslána PM, tak uvidíme, jestli to někam dojde.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 22. Srpen 2018, 23:04:05
Hele, nevím, jedinou zmínku o vypnutí registrací jsem našel http://forum.qark.net/tohle-forum/provoz-od-1-11-2-12-2010/msg79589/#msg79589 a prošel jsem i PM od Qarka a nikde jsem to nenašel. Tak vlastně nevím odkud to vím Úsměv
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Zásady a pravidla kdy: 21. Srpen 2018, 16:00:39
Někdy před pár lety Qark vypnul nové registrace a podle toho to tady vypadá. Moje moderování více méně sestává z toho, že mi jednou za čas někdo zoufale napíše, že někdo si vygooglil jeho deník, tak abych ho smazal.

Je to docela škoda. Komunita tady byla suprová a dotazů byl taky dostatek. Kde dneska lidi takovéhle věci řeší? Asi na Facebooku v nějakých skupinách... Úsměv
8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Diario de Ezio kdy: 23. Březen 2018, 00:48:09
Mám radost, že jsi tam, kde jsi. Je mega inspirativní vidět, že jsi byl nahoře, pak to celé šlo do kytek a teď jsi zpátky. Nevzdat to je základ. GL & HF
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Rande a dost kdy: 08. Říjen 2017, 13:08:55
Problém není čas. Času mají dost.

Už sis nechal dát od někoho feedback naživo na to jak se chováš? Podle mého je problém tam. A je možný, že to prostě sám nedokážeš rozpoznat. Pro tebe to může bejt normální ale pro ostatní divný.
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Hlava vs. srdce kdy: 08. Březen 2017, 01:54:11
na druhou stranu, jsme v relativně intenzivním kontaktu (na dálku, viděli jsme se jen 1) už 3 měsíce
?!

To teda moc intenzivní není. A na dálku to nemá cenu.

Není to třeba tak, že si chce s tebou povídat, škádlit se a mít pocit, že o ni někdo má zájem, ale nic víc nechce? Úsměv
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Hlava vs. srdce kdy: 07. Březen 2017, 01:53:39
Pro holky je taky (v dlouhodobým horizontu) důležitý, aby se s chlapem cítily minimálně na stejný životní úrovni, jako v jaký vyrůstaly.
To je zajímavá myšlenka. Z čeho to soudíš? Spíš bych si myslel, že budou důležitý podobný hodnoty, jako ve kterých vyrůstala. Tedy, pokud vyrůstala v rodině, kde byl táta surovec a rodinu řídil pevnou rukou, tak bude hledat kluka, který bude ztělesňovat podobné hodnoty - byť třeba jiným způsobem (tj. rozhodný, rázný nebo třeba i cholerický). Nebo pokud třeba vyrůstala v rodině, kde se všechno zametalo pod koberec a problémy se neřešili, tak bude citlivá na to, aby ten kluk nedělal "scény" a nevybuchoval.

Mám pocit, že v mém okolí nenasvědčuje nic tomu, že by si holky nutně hledaly kluky finančně podobně situované, jako její rodiče. Spíš bych řekl, že čím níž sociálně jsou, tím jsou citlivější na to, aby kluk byl někde okolo průměru. Ale naopak - že by ty lépe situované nešly do průměrně situovaných kluků mi nepřijde. Předpokládám, že je to protože být chudý je těžší než nebýt bohatý Úsměv
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Kudy zpět do skvělého vztahu? kdy: 03. Říjen 2016, 18:39:32
Myslím, že není potřeba to řešit na dvou místech, ne? Úsměv Tak pokračujte tady: http://forum.qark.net/o-vas/moje-cesta/msg96301/#msg96301
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nezkusena holka kdy: 21. Srpen 2016, 23:19:39
ja ji pak budu chtit treba zajet ze zvyku do kalhotek a ona proste ...
... prostě co? Řekne, že ne? Tak musíš počkat Úsměv Nebo ji příště víc vzrušit, aby chtěla sama. Ale v praxi jsou možnosti jen dvě - počkáš dokud nebude sama ready nebo se s ní rozejdeš. Nic mezi není Úsměv

Ale mam z toho pocit, že problém máš spíš ty, ne? To, že je panna, přece neznamená, že s ní nemůžeš nic dělat, nebo jo? Pokud by s tebou nechtěla přímo spát, tak jsou přece i jiné možnosti jak si čekání na to, až bude ready zkrátit.
14  Pokecání / O chlapech / Re: sex až po svatbě?? kdy: 30. Červen 2016, 16:36:20
Jo, to jsou ty věci, který se člověk naučí až zkušenostma Úsměv
A pak je ta věc, co bys poradila své dceři, kdybys jí měla poradit v rozhodování - jestli bys ji spíš odrazovala od toho čekání, nebo jí spíš říkala, že jí nic neuteče a ať počká Šťastný
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak moc to (ne)znamená? kdy: 19. Únor 2016, 00:52:37
Kamarádka neuhne. Holka co tě chce neuhne. Když uhne, tak to znamená, že je jí jasný, že jí chceš a je to způsob, jak ti dát najevo, že tě nechce. Takže IMO je to jasné znamení, že další snažení nemá cenu.
16  Pokecání / O Vás / Re: Moje cesta kdy: 13. Leden 2016, 00:24:06
Jen nezapomeň, že je potřeba svoji pozornost dávkovat - teď když se budeš věnovat jen jí. Pokud se jí budeš věnovat moc, tak jí to může snadno odradit (i.e. kočka s klubíčkem - když jí ho dáš, tak se ho ani nedotkne, ale jak jí ho začneš brát, tak ho bude chtít chytit). Úplně nevěřim na nějaký "cílený" ignorování. To podlé mého nefunguje, protože to není uvěřitelné. Pokud ji několikrát cíleně vyignoruješ a pak na ní visíš, tak to holka pozná. Ale zdravý odstup, vlastní zábava a koníčky a to, že se k ní nechováš tak, jakoby byla smyslem tvého života - to je myslím základ.

Mám pocit, že "víc objektů najednou" je často právě berlička k tomu, abys holce nevěnoval moc pozornosti.

Každopádně hodně štěstí a dobrý lov.
17  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 27. Říjen 2015, 01:06:24
Nezvedat telefon, nevolat, nepsat, nečíst! Vydržať! Nemáš to za potřebí. Když budeš mít pocit, že jí chceš napsat, tak se nejdřív běž projít na deset minut ven Úsměv Třeba tě to cestou přejde.

Hlavně nezapomeň dostatečně masturbovat, abys přemýšlel na 100% hlavou a ne rozkrokem Úsměv
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: *Jak vzbudit city, aby se do tebe zamilovala.* kdy: 27. Říjen 2015, 01:02:11
Abruzzi, to je sice skvělá rada - dokonce asi jediná správná, ale nevim, jestli úplně pomůže, takhle bez kontextu.

Musíš
* být zajímavý
* dělat zajímavé věci
* umět o těch věcech povídat
* umět být občas tajmený
* umět si s ní hrát a nedat jí všechno zadarmo
* musíš ji umět škádlit, aby měla pocit, že tě nemá jistého
* musíš umět poznat, kdy potřebuje utěšit
* musíš umět poznat, kdy potřebuje být sama
* musí na tebe být spoleh (nebo ji musíš sbalit na to, že na tebe spoleh není - tj. nikdy nic nemá jisté a to je zábava, minimálně na čas)

A pak je z tebe ideální chlap Úsměv
19  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 04. Říjen 2015, 22:49:19
Chyby děláme, abychom se z nich poučili. Je fajn, že to bereš tak pozitivně.
20  Pokecání / O rozchodech / Re: Poradte jak z toho ven :-) kdy: 30. Září 2015, 23:05:23
Já bych to nebral. Tím, že se s ním vyspala mimo jiné prokázala, že jí pořád přitahuje. A tím, že se s ním nechce přestat vídat, je jasné, že ta samá situace může nastat znovu. Takže já bych tomu druhou šanci nedával.

A pokud ano, tak se od něj musí odstřihnout. Úplně. On si bude dceru vyzvedávat u vás, ne že mu ji bude vozit, nebudou se krom toho vídat, atp.
21  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak byt mily, ale ne slizky a snizovat svoji hodnotu kdy: 26. Červenec 2015, 11:12:01
Musíš to mít vykalibrovaný Úsměv

Nesmí to být ta věc, na kterou tu holku balíš. Ten primární zájem musíš vyvolat jinak. Buď tím, že jsi na první pohled hezký/zajímavý, nebo tím, že dokážeš pobavit společnost (tam je jen problém jak ji izolovat a udržet si hodnotu). Případně můžeš být zajímavý tím, že jsi tajemný Úsměv

Lichotky jsou IMO OK, ale musí být od srdce. Neměl by to být jen prostředek k tomu, jak ji dostat. To je slizký. Pokud dokážeš nějak ocenit nějakou věc na ni, která je pro ni důležitá, tak to zafunguje, protože to pro ni bude příjemné tím že je to validace nějaké její snahy. Holky mají typicky nízké sebevědomí a když ji řekneš, že má hezké oči, tak tomu nevěří a proto to nezafunguje...
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Trapnost trapnost trapnost kdy: 12. Červenec 2015, 22:00:53
Potřebuješ kalibraci. Zjisti, jestli máš v okolí dobrého kamaráda, který tě zvládne kalibrovat. Prostě mu vysvětli situaci a na rovinu řekni, že potřebuješ vykalibrovat, co je vtipné a co už trapné. Je to jen o treninku a o té zpětné vazbě. A ty už ji dokonce máš. Tak prostě stahni "nastavení" vtipnosti na 60% a uvidíš. Třeba se to zlepší Mrkající
23  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 25. Leden 2015, 01:00:14
Jinak tadyto "běžte bydlet do podnájmu, ať aspoň zjistíte, jak to bude fungovat" mi přijde jako pěkná hloupost. Když spolu lidi jsou 12 let, tak už moc dobře ví, jak to bude fungovat.
Nevim, jestli jsi s někým někdy už bydlel, ale "chodit s někým 12 let a bydlet u rodičů" a "chodit s někým 12 let a bydlet spolu ve vlastním bytě" jsou dvě docela různé věci.

Ale s tím podnájmem/koupí máš pravdu. V pohraničí obecně se dají sehnat byty za ~ 300k kč, což je super. A podobný v Praze neseženeš pod 1M. Takže možná to smysl dává. Ale minimálně krátkodobě - třeba na rok je to IMO v pohodě. Přesně na to, abys neměl zbytečný závazek a mohl třeba zariskovat a změnit práci.
24  Pokecání / O Vás / Re: Moje změna života nastává dnes kdy: 22. Leden 2015, 00:13:44
1) Společné bydlení je i podnájem - není důvod kupovat, když můžete bydlet v podnájmu. Minimálně tím otestujete, jestli spolu dokážete žít dlouhodobě.
2) Pokud auto nepotřebuješ, tak si ho nepořizuj!
3) Co ses naučil nového za poslední rok? Jestli nic, tak se něco nauč. Třeba jak psát HTML. Nebo jak opravovat vodovodní trubky. Prostě něco. A zkus se tím začít přiživovat, když nemáš nic lepšího.
4) Myslim, že milá holka tě má přečtenýho - že jsi zatim nic moc nedokázal a nevypadá, že se to někam pohne a - logicky - se na tebe nechce úplně uvázat hypotékou.

Rada začít od největšího problému je docela fajn. Ale možná je lepší prostě vyřešit jeden a pak řešit ostatní. Pokud přestaneš uvažovat o autu, tak máš 30k + 10k každý rok. Co můžeš udělat s 40k, abys vyřešil jeden z problému?
25  Pokecání / O rozchodech / Re: Zacyklen v agonii kdy: 02. Leden 2015, 23:43:39
Máš ban na týden, abys mohl zapřemýšlet Úsměv Takový trolling je fakt moc!
Stran: [1] 2 3 ... 177
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS