Poslední příspěvky: kvarkopako

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Červen 2024, 07:57:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: 1 ... 14 15 [16]
376  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / me rande pred rokem kdy: 14. Září 2006, 10:22:36
Kdepak!

Právě, že to platí i v tom duševnu. Holka v devatenácti letech už zpravdila bývá "hotový člověk", zatímco kluk je ještě těžkej puberťák. To mám ověřeno z vlastní zkušenosti - samozřejmě to neplatí vždy, ale dost často ano.
377  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Prima holka kdy: 14. Září 2006, 10:00:27
Slušný?
OK, to je v pořádku a šlechtí Tě to. Ale říká se vocamcaď až pocamcaď .

Snažím se také být slušným, ale ne vždy se to vyplácí, protože někteří lidé (hlavně takováto pakáž) na to pak hřeší.
Proto uplatňuji to, co znám z TEORIE HER - konkrétně postup TFT - ve stručnosti to znamená, že zpočátku jsem k tomu člověku slušný a dále se pak k němu chovám přesně tak, jak se on v předchozím "tahu" zachoval vůči mé osobě.
378  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / me rande pred rokem kdy: 14. Září 2006, 09:49:50
Huh Přemýšlím
Tak to se celkem divím - čekal jsem nějakou slípku kolem 15 - 16 let Sákryš

No a pak, že holky "dospívají" dříve než kluci Kroutící očima  A nebo že by šlo jen o výjimku potvrzující pravidlo Mrkající  Otázka

Ovšem může jednoduše jít o to, že je prostě SVINĚ, což se také vyloučit nedá  Ďábelský
379  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / me rande pred rokem kdy: 14. Září 2006, 08:37:15
Jojo, holt žijí mezi námi i takoví jedinci Sákryš

Ale jedna moudrost praví, že "na každou svini se vaří voda", takže bych se nebál, že se jí to někdy nevrátí Provokatér

EDIT: A kolik jí bylo let?
380  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Prima holka kdy: 14. Září 2006, 07:46:51
Citace: "LordAli"
Se ji ptal co to ma byt a ona mu rekla (upraveno do slusnejsi formy): "To je jen jeden kluk, my spolu jen su..me, vadi ti to?".  Šokovaný Ja kdyz jsem to slysel, tak jsem byl teda uplne mimo (natoz on).


Celkem by mne zajímal věk všech tří zúčastněných.

A k tomu samotnému - až bych se vzpamatoval ze šoku, odvětil bych jí něco v podobném smyslu - ať s ním klidně š**á dál, ale už bez mojí "spoluúčasti" a ještě bych si pořádně odplivnul Provokatér
381  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Prima holka kdy: 14. Září 2006, 07:40:56
Citace: "kalep"
na prvním rande když sem odesel na toaletu mi prohrabla mobil s sms


Sice se mi to ze židle u monitoru kecá, ale už jen za tohle bych ji hnal svinskym krokem Styď se
Co můžeš čekat od holky, která se Ti na prvním rande začne hrabat v tak osobní věci, jako je mobil? Co přijde pak? Prolustruje Ti doma šuplíky a skříně?
To pak může klidně vypadat jako Miss World a je to k ničemu Tralala
382  Pokecání / O rozchodech / Jak se nejlíp rozejít?? kdy: 12. Září 2006, 21:07:41
Téma přesunuto do sekce O ROZCHODECH.

to Mikmik: Příště zakládej topicy tam, kam svým obsahem patří Provokatér
383  Pokecání / O ženských / Proč to dělá ? kdy: 08. Září 2006, 20:32:10
Citace: "JirkaT"
To mě už napadlo, že třeba nechce, aby si někdo něco o nás myslel. Pokud by se, ale takhle chovala když už bychom spolu chodili bylo to hodně nepříjemné.


No, to je přesně ono! Taky jsem to nejspíše zažil a nedovedu to stále pochopit! Co je proboha komu do vašeho vztahu? Připadá mi to na hlavu postavené - proč se zabývat tím, co si myslí ostatní a vytvářet zbytečně další komplikace? Jako kdyby jich už tak nebylo víc než dost samo od sebe Přemýšlím
384  Pokecání / O ženských / Proč to dělá ? kdy: 08. Září 2006, 20:27:24
Citace: "JirkaT"
A ty jsi s ní o tom mluvil ? Mohl bych se zeptat jak ti odpověděla ? Já myslím , že dívka na tyhle věci odpovědět neumí.


Samozřejmě, že odpovědět kloudně nedovedla Projel jsem to
385  Pokecání / O ženských / Proč to dělá ? kdy: 08. Září 2006, 08:57:18
Bude to zase asi jedna z nelogických věcí, které slečny s oblibou dělávají.

Mám podobnou zkušenost - když jsme byli spolu sami, téměř se ode mne nehnula a nepustila moji ruku ze své. V momentě, kdy jsme byli mezi kamarády, téměř si mne nevšímala a byla zásadně jen se svými kamarádkami. Samozřejmě jsem se cítil docela potupně a připadalo mi, že se za mne stydí. Nakonec to skončilo všelijak a celý "vztah" vyšuměl do ztracena Přemýšlím
Ovšem Ty s ní ještě asi nechodíš, takže se to nedá úplně srovnávat.

Co se jí na to přímo zeptat, až budete spolu sami a bude se zase jednou chovat normálně?
386  Pokecání / O ženských / Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem? kdy: 08. Září 2006, 08:48:00
Sporné slovo nahrazeno a rozvíjející se "debata" o pravopise promazána, protože už příliš začínala smrdět offtopicem.
387  Pokecání / O čemkoliv / Vady a hendikepy vs. vztah kdy: 07. Září 2006, 15:04:33
Citace: "Mikmik"
tím myslíš že jsi začal chodit do posilovny?


Mimojiné ano. K tomu jsem samozřejmě musel přidat další věci, jako je úprava jídelníčku, pitného režimu atd.
388  Pokecání / O čemkoliv / Re: jsem tlustý? kdy: 07. Září 2006, 15:01:28
Citace: "Qark"
No já osobně nevím, že by byli kluci s nadváhou na ocet a užívali si jen kluci s vypracovaným tělem a bříškem jak vánočka.


Tak to mohu potvrdit! Jedna moje přítelkyně mi kdysi řekla, že nemusí mít kluka nějakýho svalovce, že jí nevadí, když bude kluk "tlustej"...že jediné, co by nesnesla, je aby byl kluk vychrtlý a hubenější než ona - že by se o něj při sexu "odřela" Provokatér  a hlavně, že by se sním necítila v bezpečí atd. Říkala, že jí nevadí, když má kluk "bříško", protože to z dětství považuje za takový symbol bezpečí a klidu, kam se vždycky utíkala schovat - u dědy, táty, strejdy. Říkala, že svaly na klukovi se jí mo líbí, jsou hezký, ráda se podívá, ale nevyžaduje je.


Citace: "Qark"
Půst je velmi zajímavý způsob jak rychle zhubnout, jen se předtím prosím poraď nejdříve se svým lékařem. Můžu jen říct, že jeden můj kamarád tímto způsobem dosáhl velmi zajímavé výsledky.


Nevím, co bylo myšleno oním "půstem", ale pokud nějaké razantní omezení přísunu jídla bez cvičení atd., tak to je nejrychlejší cesta do pekel. Absolutně totiž neplatí, že když někdo s nadváhou bude méně jíst a nedělat nic jiného, tak zhubne. Spíše naopak, protože má tělo navyklé na určité dávky jídla a když dojde k jejich extrémnímu zmenšení, tělo instinktivně bude tušit, že se blíží "zlé časy" a veškerou energii nevyužitou pro vegetativní procesy organismu (a bude jí hodně, pokud se člověk nebud současně hýbat) bude ukládat do tukových zásob na doby, kdy bude hůře...aby bylo z čeho brát.
389  Pokecání / O čemkoliv / Vady a hendikepy vs. vztah kdy: 07. Září 2006, 14:51:19
Citace: "seal"
Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????


Tloušťka ve většině případů nebývá žádným "hendikepem", ale prostě jen výsledkem pohodlnosti a záliby v nezdravých jídlech.
Ale jak už zde někdo napsal, pokud jsi tak spokojený, je to Tvá věc. Ovšem bych si být Tebou zjistil všechny negativní důsledky obezity atd.
A pokud s tím chceš něco udělat, je to jednoduché. Chce to je mít vůli vydržet. Musíš vědět, proč to děláš a tomu v podstatě vše podřídit - výsledky, které se potom dostaví překvapí Tebe samotného a okolí bude teprve koukat. Ovšem zapomeň na nějaké diety, koktejly a podobné nesmysly. Všecko je to jen o tvrdé dřině.

Já sám jsem měl opačný problém - vyhublost až na kost. Moc mne to štvalo a dlouho trvalo, než jsem se dokopal něco s tím dělat Ďábelský  Ale nakonec jsem se do toho dal a nyní, když jsem na sebe nabalil kolem 20 kilogramů hmoty už si konečně připadám jako normální člověk a ne jako reklama na hlad. Byla to dřina, ale ten pocit za to rozhodně stojí, to mi věř Mrkající
390  Pokecání / O ženských / Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem? kdy: 07. Září 2006, 14:44:10
Citace: "lampamekvak"
Citace: "shwaara"
Je fakt, ze k  tomuhle prispevku uz asi opravdu neni co dodat. Kazdy ma pravo na svuj nazor, ale tohle asi nebylo mysleno moc vazne, ze ne?

je to taky řešení ... sice trošku energičtější ale je to tak


Každý názor, i ten nejenergičtější, je možné napsat slušně. A kdo toho není schopen nemá co dělat nejen tady, ale ani mezi slušnými lidmi.
391  Pokecání / O ženských / Re: úroveň kdy: 07. Září 2006, 14:41:56
Citace: "SpeedMaster"
Psal jsi, že je ti 20. Mně to vyprávění a popisování a peripetie připadají nějak dětsky. Tak na 14 let.
Co se týká toho oslovení jiným jménem, to bych vůbec neřešil. To je naprosto normální. Každý si může myslet při sexu na co chce. Ať se to někomu líbí nebo ne, tak se holt musíte smířit s tím, že většinou vaše partnerka, pokud není zrovna čerstvě zamilovaná, myslí na nějakého většího borce, než jste vy.
Já to taky tak dělám. Když šukám nějakou holku, ať už přítelkyni, nebo nějaku bokovku (u přítelkyně je to častější), tak myslím na někoho jiného, na její mladší sestru, na její matku a zskrátka XX jiných sexuálních představ, abych se třeba rychle udělal.
Ženský dělají to samí. No problem.
Nezlob se na mě, ale ta tvá se chová normálně jako malá kunda. Copak jí je 12, abych přemýšlela a chovala se tak, jak se chová. Já bych to řešil tak, že bych jí dal pár facek, kopnul do prdelky ať si jdeza tím troubou s barevnými koly. To je asi nějakej hustej magor.
Najsi si nějakou normální holku, se kterou můžeš normálně šukat, chodit do kina atd. Nejlépe s IQ kolem 100, abys nemusel dennodenně řešit nějaký primitivisticko-infantilní sračky. Vždyť kdo má řešit její puberťácké "kámošení", paření bratránkem, každodenní sms od nějakého trouby s barevnými koly a vůbec tu její patologickou závislost a bratříčkování s nějakým "hustým" týpkem. (Nemusí jít ani o sex, mně by sralo i takové dětinské kámošení, vždyť normální dospělý lidé s IQ nad 100 se dovedou přátelit a stýksat normálně, bez vtváření patologických závislostních vazeb jako malé děti.)
Takže jí konečně pošli, kam patří. Nebo jí ještě udělej piss do pusinky a adieu. co dodat.


A já mám zase z toho, co jsi napsal, pocit, že věk, který jsi tak pregnantně diagnostikoval u zakladatele tohoto tématu spíše pasuje na tebe. Krom toho názorového průjmu, který jsi nám zde předvedl, by tomu ostatně nasvědčoval i pravopis.

Takže takhle ani náhodou! Naštěstí se zde zatím nic takového nevyskytlo, ale abych předešel dalším podobným excesům, tak upozorňuji, že takové vulgární příspěvky zde nemají co dělat a jejich publikování na fóru se příčí nejen pravidlům, která budou co nevidět zveřejněna, ale také obecné morálce a dobrému vkusu.
Další podobný "výtvor" bude vez varování odstraněn.
392  Připomínky, náměty a další / QARK.net / Okopírované články kdy: 06. Září 2006, 21:47:52
Citace: "Qark"
Také tyto konzultace nabízí za tisíc korun za setkání. Tím pádem, jak sám píše, si i účtuje za radu "jak zvládnout bolest po rozchodu a vydat se novým směrem" - kterou ukradl ode mne. Obdivuhodné je i to, že článek má v titulku nadpis: Kniha jak najít životního partnera.


No tak tohle je vážně síla Ďábelský

Navíc se tak koukám na ten jeho web a vypadá to, že se tím slušně živí a "školí" nejednu významnou firmu Šokovaný
393  Pokecání / O ženských / Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jménem? kdy: 01. Září 2006, 10:50:37
Citace: "darth"
Tak ja to jeste trochu rozvedu..
ten jeji bejvalej byl jeji prvni, pak chodila s dalsim - na toho si ani nevzpomene, a ted se mnou se blizime k tomu, ze by jsme spolu zacli chodit. Ten jeji prvni, s kterym se styka je shodou okolnosti muj spoluzak ze stredni, dokud nezaclo tohle tak jsme se spolu docela bavili, ale ted u me skoncil, tim ze mi rikal, jak mezi nima nic neni a ze jsou vlastne neco jako sourozenci.. a pak mi rekla ze ji vecer psal, ze by s ni spal.. takze nebranim se ho vidat, spis ho vyhledavam, a davam mu slovne najevo, ze je pro me nic.

Ok ultimatum dat muzu, ale kdyz se nevidame kazdej den, tak je to docela problem. Co kdyz to prede mnou zacne skryvat jako predtim, kdyz jsem to odhalil, a zacli jsme si rikat pravdu ?
Tim vzdychnutim v posteli, myslis ze ho nejspis tak nejak podvedome chce ? Ja fakt nevim jak to maj holky v hlave a jestli fakt mohlo jit o omyl...


Nějaká ultimáta bych si rozmyslel. Všechno chce čas a u takhle komplikovaného vztahu to platí dvojnásob. Byl jsem v podobné situaci - sice jeho jméno neříkala v posteli, ale trávila s ním poměrně dost času. Tlačil jsem dost na pilu, protože jsem se bál, že o ni příjdu a ona s ním zůstane - byla to totiž ženská, která pro mně byla naprosto ideální - no a nakonec to (ne)skončilo tak nějak do ztracena. Takže bych byl skutečně velmi opatrný.

Zvaž si pořádně, jestli to všechno má smysl a nebylo by nadějnější se poohlédnout jinde.

A když říkáš, že on byl její první, tak to jeho vyslovené jméno může být klidně způsobeno právě tím - taková nějaká fixace na prvního kluka a vlastně to nic nemusí znamenat.

Jo a ještě jedna věc - pokud je ona normální holka, která za něco stojí, tak ji rozhodně neohromíš tím, že se k tomu druhému klukovi budeš chovat pohrdavě a nějak ho před ní schazovat. To nikam nevede a dívka, kterou tímhle zaujmeš, s tou šťastný nebudeš.
394  Pokecání / O ženských / Re: Už vám vaše drahá v posteli vzdychla jiným než vaším jmé kdy: 31. Srpen 2006, 20:02:10
Citace: "darth"
Mě se to poprvé stalo včera a jsem z toho dost mimo.
V tu chvíly Okamžitě všechno přestalo a já si připadal fakt hrozně, říkala že se prý spletla.. Má mi stačit tohle vysvětlení ? Bylo to jméno jejího bejvalého s kterým se i teď stýká a chodí ven (zdůvodněno tím, že prý přece nebude sedět doma, když já na ni nemám čas, jenže já mám jednou za čas rád svůj klid.. nemusíme se přece vídat každý den), a přesvědčuje mě, že mezi nima už nic není, že chce jen mě. Věřím jí, od té doby co jsem odhalil jednu její lež, kdy tvrdila, že na určitém místě s ní nebyl tak si říkáme ůplně vše.. cítím to. Jenže pak včera taková rána v tý posteli. A momentlně je venku také nejspíš s ním, připadá mi jakoby neměla kam jít s nikým jiným než se mnou nebo s ním.
Co holky k tomuhle vede, k tomu přeřeku v posteli ? a šlo opravdu jen o omyl ? Vážně přemýšlím o tom, že ji nechám.. kvůli tomu co jsem popsal výše
Dík za jakejkoliv názor na téma přeřeku, nebo mojeho konkrétního problému Mrkající


To je poměrně drsné Ďábelský

Co na to říci. Nikdy se mi to nestalo (naštěstí). Ale když k tomu dojde, tak asi fakt něco nebude v pořádku, protože to znamená, že v ten moment myslela na něco (někoho) jiného, než by asi měla Mrkající  a to v situaci, která je značně specifická Vykřičník

O tom, co to znamená, musíš rozhodnout Ty sám, protože ji určitě znáš a stejně tak znáš i okolnosti s tím vším související. Jen na základě toho, co jsi napsal, lze jen těžko dělat závěry.
395  Různé / Co se mi na web nevešlo / Re: Musíme si pomáhat kdy: 29. Srpen 2006, 23:40:09
Citace: "Qark"
Ovšem samotná Osvětim se nevyrovná nedalekému obrovskému táboru Birkenau.


Ano, nemohu než potvrdit, že návštěva koncentračního tábora Auschwitz-Birkenau je vskutku mimořádným (nejen) emociálním zážitkem. Osobně bych do dějepisných osnov středních škol zavedl návštěvu tohoto místa - bylo by to velmi přínosné a mnohem efektivnější než hodiny abstraktního tlachání o tom, co to ten holocaust vlastně byl.

Proti tomuto místu mi osobně připadá například Malá pevnost Terezín jako slabý odvar. Možná to bude tím, co se o Osvětimi všechno ví - ono notoricky známé "...šest miliónů srdcí vyletělo komínem..." mi znělo v hlavě prakticky po celou dobu prohlídky tábora...
396  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Prvni nevirtualni setkani (ICQ) kdy: 29. Srpen 2006, 22:23:35
Citace: "Arnold"
no prave,.. je to zvlastni,..   na prvnim rande se lide obvykle poznavaji,, seznamuji se,ale v prubehu dlouhych vecernich rozhovoru jsme toho o sobe zjistili hrozne moc, mam strach,ze uz dojdou temata..
sice jsem ji uz rekl,ze moje vyska je o necelych 5cm mensi nez jejich 183 a vzala to v pohode,ale stale me to trosku znervoznuje, nejsem na to zvykly..


To se ani nedivím, celkem chápu, že chlap je tak nějak podvědomě rád vyšší, než dívka. Třeba je to nějaký pozůstatek patriarchátu nebo prostě jen něco "ochranářského" z dob úsvitu člověka. Já to mám taky tak nastavené.
Ale překážku bych v tom vážně neviděl a důvod ke stresování už vůbec ne. Jak sám říkáš, ona o tom ví a fotky jste si jistě již také vyměnili. Navíc v tomhle případě není 5 cm žádný velký rozdíl, dle mého názoru.

A stran toho, že by došla témata při osobním setkání - tomu něvěř - ICQ je ICQ a nemůže nahradit osobní setkání - všechno, co jste probrali virtuálně se pravděpodobně bude řešit znovu na živo Mrkající
Z tohoto "řešení" následně vyplynou témata další a pokud si padnete do noty, později už ani žádná témata potřebovat nebudete - sami dva budete jedno velké téma, které budete řešit dohromady i každý zvláště.
Stran: 1 ... 14 15 [16]
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS