Poslední příspěvky: msankh

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
11. Srpen 2022, 06:49:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 13
1  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 04. Září 2011, 04:29:46
Předem bych se chtěl omluvit, že jsem sem nic nepsal po dost dlouho dobu, ale věřím, že po přečtení tohoto trošku delšího příspěvku to pochopíte.

Nejspíš z předchozích příspěvků jste pochopili, že mě Amerika hluboce zklamala. Můj bazén se ukázal během července ještě větší noční můrou než by se mohlo zdát. Červenec byl v USA extrémně teplý, což přilákalo hordy rezidentů, takže počet problémů rostl a pro mě to byl na nervy obrovský nápor, obzvlášť poté, co se Josh s rezidenty skamarádil a snažil se mě fuckovat i s nimi. Property manažerka se ukázala jako ještě větší kráva než si všichni mysleli. Kvůli každé volovině volala do officu. Já se mezitím hodně skamarádil s mým supervizorem, který v případě problémů na bazéně byl ten, který to odnesl. Už kvůli němu jsem nerezignoval a snažil se dodržovat pravidla. Snažil jsem se každému slušně vysvětlit, že je na bazén nemohu pustit, ale oni ke mně slušní rozhodně nebyli. Po jednom vážnějším incidentu, kdy mě vyfakovalo asi deset lidí, šli na bazén, mě ignorovali a ještě byli sprostí, Josh mě nechal ve štychu a ještě odmítl podat o tom svědectví na incident report, takže jsem vypadal jak totální debil, jsem byl totálně na dně… žádosti o přesun nebylo vyhověno, protože prý dělám svoji práci naprosto skvěle, bazén funguje lépe než kdy v předchozích letech a že mě přesunout nemůžou. Od této chvíle jsem rezignoval na vše a Ameriku bral jako trest za něco, co jsem nespáchal… proč já se musel dostat na tenhle bazén a bydlet v naprostý prdeli, všude kam člověk dohlédne debilní černoši, na párty mě každej přehlíží, v diskusích jsem si připadal navíc, když jsem nějakou holku na ulici nebo na párty oslovil, tak se mnou naprosto vyběhla, s prachama naprosto v hajzlu, prostě jsem k ničemu, prostě jsem v piči…

Mezitím, co já jsem se takto litoval, můj spolubydlící, naprostý natural, podle 9 z 10 holek totální kunďák, klátil jednu holku za druhou, ať už to byla černoška, Ruska, kterou potkal v obchodě nebo Bulharka, kterou potkal na kurzu a o párty ani nemluvě. Druhý spolubydlící, ze začátku prázdnin trošku tichošlápek, poté se opálil, začal drsně posilovat a udělal ze sebe hodně dobrou partii a ještě k tomu jeho vlasy vybledly na blond a po blonďácích Američanky naprosto letí. Takže tu utáhl bloncku HB 9 a s tou si prázky dobře užil.

Teď se vraťme zpět ke mně, i když rozebrat spolubydly balící metody by taky stálo za článek. Spolubydla zval na náš apartmán Rusky, Bulharky, Etiopanky, nejlepší si vybral a horší nechal nám (když to řeknu bez obalu). Ovšem se mnou byl problém. Já po všech výbuších, ztratil naprosto všechno sebevědomí, ať už s holkami, tak v ostatních oblastech. Když odbočím, jedinou věcí, která mi pomáhala se trošku spravit, byly knížky a posilování, takže jsem přečetl asi 15 bichlí z různých oblastí a pohled do zrcadla je hned lepší a lichotky od holek také potěší. Zpět k mému sebevědomí.

Byl jsem v háji… vždy jsem našel nějakou výmluvu, proč se o některou holku nepokusit nebo důvod, proč se mi holka nelíbí – pravdou bylo, že jsem byl tak nadrženej, že by se mi líbila snad každá. Takže všechny holky, které k nám chodily, mě asi braly jako teplého kamaráda, který se rád opije a zasměje, zahraje chlastací hru, ale to je tak vše. I když jsem byl naprosto ožralej, pořád jsem si uvědomoval, jak moc jsem vybouchl a měl jsem pořád blok.

Přišel srpen, já se trošku srovnal, úplně jsem rezignoval na všechny holky, ovšem s výjimkou těch doma, s těma jsem si pořád psal prasárny jako by se nechumelilo. Celkem jsem si začal tu Ameriku i užívat, výlety byly koneckonců skvělý, kamarády jsem tu měl taky dobrý, i když jsem si stále připadal, že jsem někde navíc, četl jsem, nainstaloval jsem si UT, CS a Warcrafty a tak nějak jsem se smířil s tím, že to tu budu muset přetrpět. Bohužel jsem zjistil, že se ze mě stal rasista, když jde o ghetto černochy (normální černoši ani jiné rasy mi nevadí). Naučil jsem se jednat s těmi na bazénu. Řešením bylo být stejný jako oni. Takže jsem značně přiostřil svoje vystupování. V Česku ani na jiném bazéně bych se takto nikdy nechoval, ale tady „asshole behavior“ fungovalo, i když jsem občas čekal, že mi jednu vrazí. Začaly se u mě objevovat stavy, že jsem měl třeba 2hodinovou depku, během které jsem zas a znovu probíral, co vše jsem zkurvil, a nebo jiné stavy, co vše bude v hajzlu až se vrátím do Čech, včetně takových, že už asi nikdy nebudu schopnej sbalit hezkou holku nebo že už nic nebude, jak bylo, než jsem odjel, že prostě budu naprosto poznamenaný tímto hororem… už jsem nebyl v háji, ale úplně v hajzlu!!

„Liberty Place pool, Michael’s speaking“
„Čau Míšo, tady Lukáš, hele já jsem měl právě health department na Key Landingu… no kámo, je to v háji…“ (*Key Landing – velký bazén, na naprostém zapadákově s nejvíce problémy, nikomu se tam nechtělo)
„Oká, takže kdy se stěhuju?“
Byl jsem jedinou možností, koho tam dát. Měl jsem platnou licenci pool operátora, skvěle jsem vše pochopil a dokázal jsem si sám udělat i středně těžký opravy… prostě kutil. Bylo mi naprosto jedno, že se stěhuju a dokonce jsem se na tu změnu i těšil. To hlavně proto, že tam pracovaly dvě hodně hezké holky, zadaný, ale holky… Když jsem tam přijel, vše se zdálo hned jiný. Komunita byla sice daleko od obchodů, ale čistá, nikde žádný smažky, nádherný okolí – záliv, přístav, dokonce les a bazén byl plnej Slunce a s holkama a Stasem (Rus, který tam také pracoval) hned začala být sranda… Teď jsem se jenom bál, co tam bude za lidi, že je s nimi pořád problém. Prý tu mají gangy. Gangy?? Takto nazývali skupinky teenagerů, kteří se před sebou kravili a ti problémoví rezidenti = trošku vidláci, kteří byli líní si přečíst pravidla, ale když se jim to vysvětlilo, s úsměvem odešli. Poprvé v USA jsem byl opravdu spokojený v práci… skvělí kolegové, výborní rezidenti, teenageři, s kterýma je sranda a nádherný okolí, ideální na běhání. Všichni tu byli hrozně milí, i když trošku hloupí, ale to už je Amerika.

Brzy jsem si začal uvědomovat, že jednu z holek chci. Byla naprosto úžasná, hnědovlasá HB 9, milá, skvěle se s ní povídalo a byla s ní sranda – bohužel zadaná a opravdu ho milovala. Nic nebylo, ale času jsme spolu strávili hodně a věřím, že nebýt zadaná nebo mít více času, byla by moje.

Čtrnáct dní na tomhle apartmánu uběhlo jak voda a byla tu rozlučková párty s holkama. Ujal jsem se organizace a všeho a byla to asi první párty v USA, na kterou jsem se opravdu těšil a o který už jsem předem věděl, že bude skvělá – jako si to myslím o každé párty kam jdu v ČR. A také že byla… byla legendární, vše bylo úžasné. Druhý den pokračovačka na college party, kde jsme byli asi 4x během prázek a vždy jsem tam jenom stál a koukal se, jak se ostatní baví, ale tentokrát to bylo jiné. Jeli jsme tam s kámošema, kteří tu byli místo holek a totálně jsme se hecovali, protože poslední college party, že?

Ze začátku to ale na nějaký balící maraton nevypadalo, díky akci bottomless cup jsme byli chirurgicky připoutaní k baru a klopili to do sebe. Když se dostavila náladička, šli jsme pařit. TY KRÁÁÁÁVO!!!! Nevím, jak to popsat. Všichni naprosto šílení, všechny nás chtěly, pouze jste se procházeli po parketu a holky vám nabízely prdele. Oni černošky a vůbec Američanky neumí tancovat face-to-face, oni tancují jenom ze zadu. Celý parket vypadal, jako by se tam jenom šukalo. Mrzí mě, že nemám video. Kteroukoliv jste vzali, tak s Vámi začala tancovat a první líbačka byla jen otázkou počtu pokusů. Ještě jednou připomenu jejich styl tance, tj. zadek na Váš klín, takže si asi umíte představit, co to vyvolávalo. A o jejich umění svědčí kámoše hláška: „Ty vole, já mám úplně žmolky na kalhotech od těch jejich prdelí“ Moje první líbačka v USA – docela smutný bych řekl po čtvrt roce. Nevím, co to do nás vjelo, ale šli jsme do každý a všude. Líbat se za jeden večer s černoškou, běloškou a asiatkou, s tím budu machrovat dlouho. Šťastný Ovšem ne před lidma z USA, protože ti ví, jak snadné to bylo. Zde šlo v podstatě jenom o tu odvahu chytnout ji za zadek a v pravou chvíli otočit. Já ale nechtěl u líbání skončit, bohužel moje angličtina při 2 promilích a hlasité hudbě není nic, čím bych mohl holku ukecat, takže to muselo jít neverbálně… Jednu holku jsem si během líbání otočil, a poněvadž jsem cítil, jaké jí je horko, ledem jsem jí začal jezdit po zádech až k dekoltu a zpět a jí se to hodně líbilo, tohle jsem dělal chvíli, poté jsem jí začal líbat na krku a na to ona: „To je docela odvážný na to, že jsme v klubu“ „Tak pojďme ke mně domů“ a vedl jsem ji pryč z parketu, když už jsme byli kousek od východu, s jekotem k ní přiletěly kámošky a šlo to do kopru. Ale i tak, tahle párty mi vyléčila zbývající rány na pošramoceném sebevědomí a už si v kolektivu nepřipadám navíc, když oslovím nějakou rezidentku, tak jsem většinou já ten, který musí okamžitě jít něco udělat a celkově mi připadá, že je hned vše lepší.
Povedlo se mi získat after- season work nejdřív trošku v zapadákově a pak ve Washington DC od příštího pátku, takže nebudu tolik v dluzích a vypadá to na dobrých 14 dní. Domů se vracím 19. září a už jsem rozebraný na večery po celej následující týden. Jsem rád, že se na mě v ČR nezapomnělo Úsměv

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it isn't the end. Ono na tom něco bude Úsměv

ALE TU AMERIKU SI JEŠTĚ PROSTĚ MUSÍM POŘÁDNĚ POVODIT!!! PŘECI JENOM BYLO BY TO POŘÁDNÝ PROMARNĚNÍ POBYTU V USA BEZ SEXU S ČERNOŠKOU!

2  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 13. Červenec 2011, 02:29:12
Omlouvám se, že jsem nepřidával žádné nové pick-upy, ale ani jsem žádné nedělal. Měl jsem problémy v práci, kolega dělal chybu za chybou a já dostával kotel. Neměl jsem chuť naprosto na nic a v jednu chvíli jsme si málem přerezervovával letenku. Teď už je to trošku lepší, takže už mám chuť i na holky:

4th July - Independence Day - Masa lidí, síť spadla, takže ohňostroj jsem si užil sám. Po ohňostroji jsem mířil do přístavu, kde jsme se měl sejít s ostatníma a nemoch jsem si všimnou, že za mnou je tak pět HB. To nemohli být Američanky. Raz, dva, tři, sebral jsem koule zastavil se, otočil se: "Zdravstvuj, vy iz rasíji?" Kolem mě se vytvořil kroužek, zblízka bych je typoval tak na 18 plus mínus, zcela netakticky jsem se zaměřil na hodně hezkou černovlásku, řekl jsem, že sem tu novej, zeptal jsem do jakejch klubů oni nejradši chodí a kde jsou, tak obecně jsme kecali, pak jsme začali komentovat ohňostroj - v tuhle chvíli jsem přešel z ruštiny na ájinu a už sem cejtil, že ještě chvíli a sklouzne to do ticha, takže jsem jí řek, ať mi dá číslo, že někdy můžeme uspořádat nějakou akci. Dala, ale na sms neodpovídá.

Když jsem si kupoval boty, tak na mě hodně zaujmula HB 8 za pokladnou (připadala mi spíš jako Francouzska než jako Američanka). No, takže jsem takticky počkal až bude její pokladna volná a zamířil tam. Proběhlo tradiční a už naprosto automatický: "hey, how are you?" "fine" "and you?" "great", "kdy tu končíš?" "v 10, proč to potřebuješ vědět" "jenom, že bychom mohli někam zajít, ale dneska nemůžu, dáš mi tvoje číslo? No, tak číslo nedala s výmluvou, že jsem zákazník... i když teď je otázka jestli to spíš nebylo kvůli tomu, že na vedlejší pokladně napínala uši nějaká babča v nějaký jiný kombinéze.

A třetí trošičku trapásek Šťastný Byl jsem v knihovně a byla tam fakt luxusní knihovnice - Ruska, právě dávala knížky do poličky. Raz, dva, tři a čtyři, pět, dvacet osm - tak tohle chce plán. Takže jsem si naplánoval, že jí prostě řeknu, že bych se chtěl učit Rusky a budu hrozně překvapenej až řekne, že je z Ruska a zkusím si s ní zaflirtovat... Jedinej průser byl v tom, že to byla Američanka a já tak zazmatkoval, že sem zapomněl i tu Angličtinu Šťastný no nic, knihovnu mám kousek Šťastný
3  Pokecání / O čemkoliv / Re: Co vy na to? Dating conference - lepší šance už asi nebude :) kdy: 05. Červenec 2011, 19:25:18
Sakra levný, s výborným programem. Jenom doufám, že dostanu volno a budu mít prachy.
4  Pokecání / O čemkoliv / Co vy na to? Dating conference - lepší šance už asi nebude :) kdy: 05. Červenec 2011, 19:23:51

When: Friday, July 22-24, 2011

Price: $149.00 per person

Friends,

The Real New York City Dating Skills Convention July 22-24 line-up is awesome. Hear a bunch of different styles and expert dating coaches -- to decide which works best for you. It's the least expensive Conference or Convention in existence. These speakers are the biggest out there and include:

- David Wygant, real-life guru WIll Smith plays in the movie " Hitch"

- Vince Kelvin of Seduction Coaching, attraction guru with 20 years experience teaching

- Garvelous of Root Of Attraction, guru written about in Neil Strauss' "The Game"

- Race DePriest of The Social Man & formerly Art of Charm, online & text game guru

- Big Will of You Are So In My Way , from David DeAngelo's original Interviews With dating Gurus series 

- Christian Hudson of The Social Man, social-artists and social circle guru

- Nathan P. of "Wingman Crew", creator of only nationwide men's dating education not for profit group and scholarship fund

- Philip J. of Inside Out Social Dynamics, inner-confidence guru

- Luke Alishus, same day lay & stripper game guru 

- JerseyBoy of JerseyBoy Pua, non-verbal & body language guru

- C.J. The Siege of Adventures Of Attraction, high energy guru

- Jonnie Walker, direct game guru

- tips on where to go to get free professional fashion stylists

You also actually get optional Free FIELD-TRIP coaching included in the ticket price. Tickets are for 3 days of seminar (classroom style) and some FIELD-TRIP coaching. This way you’re able to learn from the best Guru’s in the world and then actually go on a field-trip with them and have them help you every step of the way. Separately, just this alone would cost thousands.

The event will go the entire weekend Friday 5pm-9pm, Saturday 11am-8pm and Sunday 11am-8pm. This alone would cost you thousands. There will also be a "mystery" guest speaker we're not allowed to name yet at an included bonus presentation you would get exclusive access to the following Friday, July 29, 2011 at 7pm.

Like all things... because seating is limited, the price will continue to drastically increase from here. You'll get the best price here and now. This is not a payment plan price... this is the full price. There is no payment plan available because it's already too inexpensive. You can now Paypal with only a credit or debit card.

I believe in covering expenses and keeping things affordable for the average guy because I once was. As a result, the seduction "industry" doesn't care for my Wal-Mart approach, but the smaller quieter seduction "community" loves the value I consistently deliver with great events for my members. You're not going to find a super fancy websites, slick overhyping salesletters and never ending corporate style squeezepages -- just great live content!
5  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 26. Červen 2011, 04:47:41
Artist: Jak jsem napsal, většina je v pohodě. Ale když někdo dělá problémy, je to Američan a černoch. A už u vchodu poznáš, že bude problémovej - říká se nesuď knihu podle obalu, ale když má oblečení dvakrát větší než já on sám, který k sobě vůbec neladí, vedle sebe hnusnou ženskou a 4 děti a přízvuk, že mu nerozumim ani fň, tak už vím, že si musím pořádně zkontrolovat pool pasy - a je 90 % šance že se tě snaží ojebat (naposledy se mě snažil přesvědčit, že jeho 10ti letej kluk je dvojroční holčička a na fotce bylo něco plešatýho s prstem v puse - prý to byla stará fotka a v officu udělali chybu - nejsou moc inteligentní), a pak nejsou schopný respektovat pár jednoduchej pravidel a ještě dělaj ramena, když je slušně poprosim, aby to nedělali (takový rodinky tam mám asi 3 a jsou to ti jediní, s kterýma jsou problémy, kromě pár teenagerů, ale u těch se to dá pochopit). Například dneska bylo vše skvělý, protože tam žádná podobná rodinka nepřišla, ale jsou dny na zabití, když se tam takový sejdou dvě. Tohle není předpojatost, ani rasismus, nýbrž konstatování faktů.

A myslím, že o tomhle tento deník není, takže pokud to chcete někdo nadále rozebírat, prosím, založte nové téma a rád se diskuse zúčastním. Děkuju.
6  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 25. Červen 2011, 15:55:23
To s tim černochem jsem jenom parafrázoval ženskou, která defacto šéfovala celý divizi 5 let.

Pracovat s Američanem je na nic a když je to černoch, tak to je teprve průser.

V těhlech komunitách jsou černoši (neříkám že všichni, dokonce bych řek, že menšina) hodně problémový a dost (třeba jako můj kolega) jsou už od přírody hrozně líný. Co jim neřeknete, to neudělaj (a ještě se při tom tvářej, jako kdovíco po nich chcete) a když už něco dělaj, tak většinou úplně na hovno. Problém s těma úspěšnejma černochama je v tom, že jakmile se nějakej stane úspěšnej, tak se od komunity začne distancovat, takže opět zbytou ti "méně inteligentní" bez nějakého vzoru. Ale opět není černoch, jako černoch. Jak již jsem řekl, ti co tu nejsou moc dlouho jsou opravdu v pohodě a i inteligentní.

Nesouhlasím s přirovnáváním černochů k cikánům, ale ve vybranejch případech je to dobrý.
7  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 25. Červen 2011, 02:34:11
nemluvě o tom, že v ČR jsou taky hezčí holky Úsměv
Ještě jsem nebyl v zemi, která by měla hezčí holky než my.

Artist: Postavu mám docela oká Šťastný a poněvadž fitka tu jsou drahý jak sviň, tak nudu na bazéně zabíjím cvičením... takže na konci prázek fakt budu jak Arnold Šťastný

0254: Souhlasím se všim. Ty lidi jsou tu skutečně hrozně omezený. Ale omezený jsou pouze amíci, kteří jsou tu tak třetí generaci. Většina lidí s kterejma se tu bavím jsou emigranti z Afriky nebo Indie a ty i vědí, kde je Česká republika a jedna 12ti letá holčička mi začala vyprávět o tom, jak John Hus a John Wycliffe chtěli reformovat katolickou církev Šťastný Ale Amíci jsou tragický. A je pravda, že když mám na bazéně s někym problém, je to vždy Amík. Zrovna včera jsem si myslel, že je po mně. Mám naprosto neschopnýho a línýho kolegu (19ti letej američan a ještě k tomu černoch - smrtící kombinace), kterej s těma lidma táhne za jeden provaz. Tak samozřejmě opět pustil na bazén lidi bez pool passu a mně do očí tvrdil, že je vše v pořádku. No, já mu nevěřil a zkontroloval si to (je to fakt průser - jsou schopný ti za to dát warning a odnes bych to já jako master-guard). Tak jsem se rozhod, že ho potopim (asi 5krát jsem mu zachránil krk a mám toho dost), takže jsem sepsal "incident report", udělal si fotky falešnejch poolpasů a lidí na bazénu a pak sem k nim přišel, řek, že je to falešný a chtěl jsem to podepsat. Ty pohledy bych nepřál ani největšímu nepříteli. Nejdřív se bránili a potom to přiznali a odešli s pohledem typu: "Nabiju si pušku a jsem zpět". A dneska se všici chovali, jako by se nic nestalo.
Mimochodem, já jezdím na kole, koupil jsem si cruisera (z lásky k tradici) a troubí na mě každej pátej Šťastný Šťastný

S těma klubama je to trošku těžší. Vstup je od 21 a spolubydlícím je 20. Průser je s dopravou, noční spoje tu skoro neexistujou. Ale i to by se podalo, mám v Baltimoru kámoše, kteří mi nabídli, abych tam spal. Ale musel bych přejít asi čtvrtku Balťáku a jít v noci po Baltimoru pěšky, to je hodně o držku. Takže bych musel tágem, nebo to risknout. Ale každopádně jakmile dostanu vejplatu, tak prostě jedu do klubu. Už jsem rozhodil sítě po fórech, že hledám winga, tak uvidíme. Úsměv

8  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Re: Sarge USA kdy: 24. Červen 2011, 15:21:46
Washington Six Flags: Konečně jsem se dostal někam, kde byly i nějaký hezký holky Úsměv ale poněvadž jsem tam byl s partou kámošů, tak bylo docela složitý nějakou oslovit, protože jak je znám, tak by mě hajzlové pořádně potopili. Takže jedinej approach jsem udělal u skříněk, kde vedle mě HB 7 brunetka nevěděla, jak používat tyhle elektronický skřínky. Co naplat, nabídnul jsem pomoc, bohužel jsem neměl moc času, takže jsem jí pomohl a řekl jí. "Hey I love your smile (načež se začala smát ještě víc). Rád bych si s tebou ještě chvíli povídal, ale musím jít za kámošema. Můžeš mi dát tvoje číslo?" "Promiň, ale číslo je pro mě moc osobní, ale můžu ti dát e-mail" Podle mailu jsem si jí vygooglil a zjistil, že je z Chicaga, což je trošku z ruky.

Byl jsem na rande s jednou docela hezkou černoškou. Přišla po zavíračce na bazén, jestli si může zaplavat. Ale poněvadž jsme v tržním hospodářství, zeptal jsem se jí, co za to? A tak jsme šli do mekáče na kafe. Nejhorší na tom bylo, že i když se mi s ní skvěle povídalo, tak na konci schůzky sem se jí nepokusil svést. Ale né proto, že bych nevěděl co říct nebo udělat, ale proto že jsem nechtěl. Připadalo mi to hrozně nepřirozený v tu chvíli. Takže jsme to odbyl rychlou pusou a i ta mi připadala hrozně divná... V tomhle bych chtěl Vaši radu.

Nevím, proč mi to připadalo takhle divný. Nikdy jsem nebyl rasista nebo tak, ale s ní sem v tu chvíli nic mít nechtěl ani za mák. Proč? Začínám tu být trošku zoufalej. V Česku jsem měl vždycky s kým spát - dokonce sem si mohl i vybírat, ale tady bohužel zatím nikoho. Výběr je tu dost omezenej. Nechci udělat nějakou volovinu (= vyspat se s nějakou, která se mi úplně nelíbí) a s českejma holkama se tady taky nic mít nedá. Jsme v oblasti, kde moc holek není (je to pro ně dost nebezpečný) a jediný holky s kterejma jsme v kontaktu jsou moje hodně dobrý kamarádky s kterejma si nedovedu představit, že bych něco měl (užívají si s nimi moji spolubydlící). A na to, abych jel za nějakou "kámoškou", která je taky v USA mám moc málo volnýho času. Pracujeme každý den od 12 do 8, do práce jezdím na kole a musím si sám vařit. A dostat se někam dál bez auta je téměř nemožný. MHD tady funguje úplně na ho.... co s tim?

Úplně přesně jsem v Pikesville, Baltimore.

Artist: Jedinou podmínkou bylo absolvovat přijímací pohovor v AJ, udělat kurz plavčíka a zaplatit milion poplatků. (celkově mi to vyšlo asi na 40.000 včetně letenky a kurzu). Kvůli mamince jsem některý alba na facebooku udělal veřejný, takže můžete kouknout: https://www.facebook.com/photo.php?pid=31525863&l=0b8071a3c3&id=1273387271
Mimichodem, docela se bojim návratu domů. Vždycky jsem byl trošku snědší, ale tady sem se opálil tak, že se radši budu vyhybat mistrům s plešatou barvičkou na hlavě.

9  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Sarge USA kdy: 19. Červen 2011, 06:33:04
Tak jsem vyrazil do USA jako plavčík... mimojiné si tady chci vyzkoušet The Game na místech, kde vznikala. Jsem tu sice jenom tři týdny (z toho jsem dva strávil na naprosté periférii), ale už teď musím říct, že balení je tu mnohem jednodušší. Už jenom z jejich mentality. Je tu naprosto běžné, že člověk, kterého neznáte se s Vámi začne na zastávce bavit o tom, co rád dělá. Sotva vyndáte mapu, hned kolem Vás stojí dva lidi a radí Vám. Lidi tu nejsou podezřívaví jako v ČR.

Zatím jsem se nedostal do žádného klubu, takže mám jenom pár holek z bazénu. 3 holky NG - najít tady hezkou holku je opravdu umění. Zatím jsem jich viděl asi tak 6 (a z toho 2 v International Food Store).

Zatím jsem tady v podstatě žádnou nesbalil... Nechci balit NG.
1. holka = sedí s kamarádkou a kouká na mě, jak na svatý obrázek. Tak jsem se jí tady zeptal, jak se má, ona mě odkud jsem, pak jsem se dozvěděl, že jsem "very handsome boy" (což v konkurenci místních Američanů není nic těžkého), pak jsem jí jenom řek o číslo, díky čemuž mě obdivují asi 3 místní kluci. Poté, co jsem její číslo dal jednomu z nich (mě se teda moc nelíbila), tak jsem vstoupil do drbů. Šťastný
2. a 3. holka = Myslím, že ségry. Začalo pršet, tak jsem jim nabídl přístřešek. Tam jsem je naučil pár českejch frází, trošku jsem zavtipkoval (už můj přízvuk je trošku vtip pro ně) a už se ptali, jestli jsem tu každej den a až nezvykle hodně si hrály s mobilama, ale nepoužívali je Šťastný a druhá se pak ptala mého kolegy, jestli jsem zadanej.
4. holka = tragédie největší. Začala mě balit extrémně tlustá černoška. Problém je, že se jí nemůžu zbavit. Jedinej způsob, jak se jí zbavit je buď plavat, nebo dělat něco, kde je hodně pohybu. Takže na konci prázek budu jak Michael Phelps a bazén se bude lesknout čistotou ještě příští rok...

Každopádně plánuju okouknout s pár kámošema kluby a určitě zajet do Washingtonu na nějaký pick-up workshopy. Budu sem přidávat mé úspěšné i neúspěšné pick-upy.

A také Vás prosím, jestli znáte někoho, kdo je v současnosti v USA a má ponětí o pick-upu, jestli byste mi napsali kontakt na něj. Děkuju Úsměv Zkouším si najít winga přes USA fóra, ale zatím bez úspěchu.
10  Pokecání / O čemkoliv / Lidi, dáme sarge!! kdy: 05. Únor 2011, 13:57:39
Nevím jak vy, ale já sem nebyl na street-game ani nepamatuju. Bez winga se k tomu nedokopu, práce a školy hodně, vždy se najde dobrá výmluva Šťastný

Takže, mám tu návrh. Středa 9.2. v 19:30, sraz v OC Nový Smíchov ve vestibulu. Potom bysme to mohli někam protáhnout na club game.

Většinu lidí z fóra jsem nikdy neviděl, takže by to byl i takovej trošku seznamovák.

Co vy na to?
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: problém s prvačkou kdy: 13. Říjen 2010, 21:29:53
Počkaj ty si ju pozdravil a hneď si si ju pridal na FB? Keď si píšete tak ju proste zavolaj von ako kamošku, nič viac nič menej.. a potom jej daj to čo jej v tom jej vzťahu chýba. To už by si mohol vedieť.
Zajímavý že? Tohle je teď normální. Kamarád tě s někym seznámí, tobě se dotyčný líbí, tak si ho hned přidáš na facebooku. Jednou z výhod je, že hned poznáš, s kym máš tu čest. Pokud statusy jsou psaný vypatlanštinou (W, sh apod.) nebo má v kolonce "sourozenci" 20 lidí s jmény "Kája Lukášečka Novotná :-P", tak je lepší dát ruce pryč, než bude pozdě - IQ houpacího koně. Facebook je taky dobrej v tom smyslu, že přes internet jsou lidi míň opatrný, takže na sebe víc prozraděj a poněvadž nemůžou posuzovat tvojí řeč těla a další signály, soudí tě jenom podle toho, co napíšeš. Pokud máš dobrej psanej projev, mladší holku přes facebook utáhneš dost snadno.

To Kidik: Slovo "zlatí" dávno neni nic extra. Naopak je to normální výraz, kterej mladší holky používaj pro každýho, kdo tak dvakrát vyslechne jejich problémy a soucitně pokejvá. Ale používaj to pouze na netu. Z očí do očí ti to většinou neřeknou. Takže to bych nebral jako nějakou velkou výhru. Jestli jí chceš, vykašli se na nějakýho "synka" a začni jí balit. Vem jí ven, vymluv se, že je zima a že by sis šel radši někam sednou. Zřejmě nebude proti (vzhledem k počasí), zatáhni jí do nějaký čajovny nebo někam, kde je intimnější atmosféra a povídejte si. Nesnaž se to uspěchat, jenom dělej různý náznaky, občas dotyk. Může se stát, že se začnete líbat, ale moc bych na to nevsázel. Přeci jenom má kluka, ale na rozloučení jí můžeš políbit. Pak si s ní dej spicha na nějaký akci, trošku jí přiopij, vem jí na ploužák a máš jí. No a pak je otázka jestli zůstane s tim svym a tebe bude brát jako úlet, nebo jestli pude k tobě. To ti fakt neřeknu 50 na 50. Hodně štěstí.
12  Zážitky z terénu / Jak a kde jste někoho sbalili / Tohle chci taky umět! kdy: 05. Srpen 2010, 14:46:59
Byl jsem včera na akci, ale bohužel mám zase slušivou ortézu, takže jsem dění většinou jen sledoval a kecal se známejma. Na týhle diskotéce jsem vyrůstal, takže dost lidí znám a skoro všechny od vidění a přišli dva kluci, který nejspíš trávili prázdniny v nedalekym kempu (každopádně je nikdo neznal). Vzhledově průměr a oba absolutně vychrtlý. Ale... Přišli na diskotéku, stoupli si k baru, objednali si pivko a panáka, opřeli se, naprosto uvolněnej postoj a jeden (třeba Adam) si rejpnul do holky ve vedlejší skupince (tak 8 lidí půl na půl - chlapi docela nařáchlý) (zařval to tak, že to slyšelo slušný okolí (hudba byla ještě potichu)), holka si rejpla zpátky a oni se přidali ke skupince. Jeden se zakecal s klukama a druhej začal kecat řekněme s Evou (HB Super!. Pak jí gestem pozval k tanci, ale ona nešla a začala se bavit s kamarádkou. Adam odešel k baru a začal se bavit s holkou, která byla nejblíž (HB 8.5). Pak šel s tou holkou pařit k jejím kamarádkám a vypadalo to, že se všichni dobře bavěj.

Mezitím Eva začala taky pařit s kámošema a pořád koukala na tohohle kluka, ale ten absolutně nereagoval. Pak to nevydržela a na jednu písničku k němu přišla, že si zapařej. Asi deset sekund tancovali tělo na tělo a pak s ní udělal otočku a vrátil se ke skupince. Eva, která v tu chvíli celkem nechápala, se vrátila ke svejm kámoškám. Za chvíli si šel Adam pro pití a cestou zpátky něco zahlásil na Evu a začali si povídat. Pak asi jednu písničku tancovali, pak se vykousli, chvíli kecali a pak šli někam pryč.

Tenhle scénář mi připomíná Mysteryho v The Pick-Up Artists, když ukazoval v první epizodě, jak se balej ženský, a vůbec Mystery Method. Ale až do teď jsem si myslel, že tohle je možný jenom v Americe, že Češky maj jinou mentalitu, ale co sem viděl včera...

Prostě ten kluk musel bejt naprostej alfa. Já bych si nikdy netroufnul zahlásit na HB 8 ve smíšený skupince se 4 borcema a pak se k nim ještě přidat, zvlášť kdybych měl jeho tělesnou stavbu. A dál bych Evu nedokázal po 10 sekundách odstrčit. Včera sem viděl, že co se týká balení ženskej, mám fakt na sobě ještě co makat a tomuhle týpkovi fakt poklona.
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Čekání až se rozhodne který kdy: 26. Červenec 2010, 19:54:03
Tak jsem konečně dočet všechny komentáře přede mnou a řeknu ti tohle: je blbá a neopustí ho. Má takovou povahu, že to s tebou bude táhnout klidně i rok a bude nadále měnit rozhodnutí, ale neopustí svýho partnera s kterym bydlí, protože je na něj zvyklá. Bohužel jsem tenhle typ holek poznal moc dobře. Ačkoliv jí kontroluje smsky (což sám píšeš), icq, omezuje jí a vlastně je to zoufalec, kterej si /podle ní/ neumí najít jinou, tak s nim i po třech měsících, co to táhne s tebou, a udajně se do tebe zamilovává, pořád zůstává.

Sorry, ale ať už tě miluje nebo ne, tak to nic nemění na tom, že seš v solidnim průseru a jestli to budeš táhnout dál, dostaneš se do ještě většího. Nedávej jí nůž na krk, tim hodně spadneš, radši to sám ukonči, a pokud tě miluje, vykašle se na něj a příde. Pokud to bylo jen takový vzplanutí, zůstane s nim a na tebe časem zapomene.
14  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: jak na holku ktera ted nechce vztah kdy: 19. Červenec 2010, 17:19:25
Bal jí, flirtuj a nic si od toho neslibuj. Zkoušej to dál, jednou se chytí a nebo si tě dá do ignoru.
15  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Půlroční známost zadané holky kdy: 22. Červen 2010, 09:16:01
30 km, ty jo! To abys napojil velbloudy Šťastný Udělal si pár chyb při jejím balení, ale celkově to bylo precizní. Ta holka tě chce, protože jí zřetelně dáváš to, co její přítel považuje za samozřejmost... takže jen pokračuj v tom, co děláš. Hodně štěstí.
16  Pokecání / O čemkoliv / Re: Byla to sebeobrana nebo útok? kdy: 28. Květen 2010, 19:55:12
Kolejní dveře, trošku pošramocený, vzhledem k úrovni koleje si tohohle nikdy nikdo nevšimne.
17  Pokecání / O čemkoliv / Re: Byla to sebeobrana nebo útok? kdy: 25. Květen 2010, 14:26:09
To Hox: Snažil sem si tu situaci představit, ale já se od něj v jedný věci lišim. Začaly mě hrozně bavit bojový sporty (asi dva roky zpět), ale nesnášim násilí. Já bych tu rvačku nevyprovokoval a neřval bych na holku, že se s někym kurví, neztropil bych jí žárlivou scénu (když jsem byl menší, měli jsme doma často itálie a tohle fakt nemám rád). A i kdyby mi nakrásně ruplo v bedně, tu scénu jí ztropil, tak bych se nesnažil vyrazit dveře toho kluka. Spíš bych se vožral do sraček nebo bych jí nebo mu zavolal.

A koneckonců, k tý "rvačce" nemuselo vůbec dojít. Kdyby on na ty dveře normálně zaklepal, šel bych mu otevřít. Kdyby mi slušně řek, že s ní chce mluvit, nedělal bych problémy.

P.S. Už je u nich opět ruka v rukávě, jako by se nic nestalo.
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Fakt nikdy nekývejte na "jen kamarádi" kdy: 25. Květen 2010, 14:11:36
Tohle nikam nevede. Tu "kámošku" vůbec nepřitahuješ. Bere tě jako svou kamarádku, který může všechno říct, a která jí pomůže. Ale o vztah s tebou evidentně nestojí. Naopak jí tvoje pozornost už začala bejt částečně nepříjemná. Ale stále tě nechce ztratit, protože ví, že by ses kvůli ní rozkrájel.

Citace
Hlavně nechci aby to skončilo tak, že ona z toho odejde jako vítěz i s mýma kamarádama na její straně. ( = Máme moc společnejch známejch a bojím se že se budeme i přes to jak je svět velkej jak na sviňu potkávat.)
Zahraju si na filozofa: "Jako vítěz odejde tehdy, pokud ty budeš poraženej." O svaťáku se na ní vykašli, když napíše ona, klidně s ní pokecej, ale nedělej jí citovej hromosvod, na pomaturitní afterparty se bav s ostatníma, chlastej, užívej si, flirtuj (na týhle akci se ožerou všichni - i holky, který normálně nepijou - lehká práce). A když ona uvidí, že se skutečně bavíš a možná i vykousneš s jinou, pod vlivem alkoholu by mohla začít i žárlit. Ale každopádně před timhle okamžikem se k ní chovej, jako by tě nezajímala víc než ostatní ze třídy.

Good luck.
19  Pokecání / O čemkoliv / Re: Byla to sebeobrana nebo útok? kdy: 20. Květen 2010, 19:17:56
Já nejednal v afektu. Věděl jsem, co dělám. Kdybych se měl držet svého instinktu, tak bych mu fakt musel něco udělat, ale vzhledem ke slibu jsem se snažil mu neublížit.
20  Pokecání / O čemkoliv / Re: Byla to sebeobrana nebo útok? kdy: 20. Květen 2010, 18:40:37
Byla na mě naštvaná kvůli tomu, že ať už udělal cokoliv, miluje ho. Já sem jí slíbil, že mu nic neudělám, ale on si pak stěžoval, kdoví co ho bolí. Ale jak řikám, skutečně jsem se snažil mu neublížit, ale zase jsem nechtěl, aby se on dostal na mě... nebo spíš hlavně k ní.
21  Pokecání / O čemkoliv / Byla to sebeobrana nebo útok? kdy: 20. Květen 2010, 07:18:43
Spala u mě kamarádka, protože se pohádala se svym naprosto opilym a proto nepříčetně žárlivym přítelem. On, se ale začal dobejvat do mýho pokoje. Mlátil asi půl hodiny na dveře, že je téměř vyrazil. Po té půlhodině už jsem to nemoch ignorovat a šel jsem otevřít načež on na mě začal řvát nadávky všeho druhu a snažil se dostat dovnitř do pokoje. Byl hrozně agresivní. Neměl jsem šanci ho uklidnit slovy. Takže jsem ho zpacifikoval.

Nepoužil jsem pěstí, koleno ani jsem mu nedal ránu jinou částí těla. Ale několika chvaty jsem ho poslal k zemi a když byl na zemi snažil jsem se ho udržet v poloze, kdy nemůže útočit a domluvit mu. Tohle se několikrát opakovalo. Můžu říct, že jsem si nebral servítky se sílou pádu. Prostě jsem s ním švihnul. Výsledkem je, že má pár modřin na rukou (kde jsem ho držel), pár odřenin na krku, měl slabě rozbitou hlavu (to jsem fakt nechtěl - úzká chodba, napálil si do zdi) a prej mu tekla krev z nosu - to už vůbec nevim, jak se mi mohlo povést a co je nejhorší, nejspíš jsem se dotknul jeho ega. A právě došlo k hádce mezi mnou a tou kamarádkou. Já jí slíbil, že mu neublížim a to jsem se taky snažil dodržet, ale teď je otázka, jestli byla nějaká jiná možnost.

Teď, ale kvůli tomu vznikly dost solidní dohady a on je schopnej to dát na policajty. Všim sem si, že pár lidí se tady zajímá o bojový sporty, takže by mě zajímal váš názor. Byla to ode mě sebeobrana (přiměřená nebo nepřiměřená) nebo neopodstatněnej útok (taky jsem ho moch pustit, aby naprosto ožralej vlítnul do mýho pokoje a dělal jí scény).
22  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Stydlivá... nebo v čem je problém? kdy: 28. Duben 2010, 14:26:01
Holce se musí tvý doteky líbit a stejně tak ona musí chtít se dotýkat tebe, aby ten vztah měl vůbec smysl. Takhle se jí za chvíli začneš hnusit. Poradil bych ti zkusit jí trošku opít - alkohol dělá se stydlivejma a netečnejma holkama fakt divy, ale vzhledem k věku ti to fakt radit nemůžu. Sorry, ale tohle je o ničem.
23  Pokecání / O čemkoliv / Re: CSD Konference 2010 kdy: 16. Duben 2010, 16:58:08
Pro nerozhodný s ubytováním - Blanici doporučuju. Sem tam ubytovanej a ideální. Žádnej luxus teda nečekejte, ale hned dole je klub Blanice a pod sousední Vltavou je El-Magico - tam jsou holky hodně přátelský. A je na trase nočky 511, takže kluby v centru taky nejsou žádnej problém.
24  Pokecání / O Vás / Re: Tak jsem to zas asi podělal... kdy: 06. Duben 2010, 13:18:22
Jo to "něco" je podle mě to, že je si
a) moc hodnej
b) /to nevim, ale domýšlim/ občas nenápaditej
c) nejseš prase
e) nekontroluj se

a) Holka musí vědět, že když tě odmítne ona, nebude pro tebe problém si najít jinou. Celkově musíš budit tenhle dojem a podle toho se chovat. Ale zase to nepřehnat, protože pak by si řekla, že seš regulérní kurevník.

b) Myslím to tak, že holku musíš občas překvapit - kravinou, ale překvapit - hrozně to pomáhá a tohle si ta holka pamatuje i rok po rozchodu. Já třeba pozvu holku, s kterou ještě ani nechodim k sobě na oběd. Stačí uvařit něco snadnýho univerzálního a nepřipálit to.

c), e) "To je hrozný prase" - od svejch kámošech to slyšim dost často, ale taky je potom vidim, jak se s timhle klukem líbaj nebo jakmile on do nich přestane dělat, tak jsou z toho přeslý. Ale hlavně, že je to prase. Neboj se použít i dost "tvrdej" dvojsmysl - však ona to přežije nebo lichotku s erotickym podtextem. Nedávno jsem měl tenhle rozhovor:
(kámoška (myslim, že 20 let) se předklonila, džíny se klasicky stáhly)
Já: Hmm, hezký srdíčka.
Ona: Kam mi to koukáš?
Já: Seš ke mně zády, na prsa ti koukat nemůžu, ale srdíčka hezký.
Ona (rozpačitě a se smíchem): Díky

Já: Ježiš, co tam máš za obrázek?
Ona: Kde?
Já: Ty jich máš kolem zadku tolik?
Ona: Ty mi koukáš na zadek?
Já: A kam bys mi koukala ty, kdybych se předklonil? Mrkající
Ona (smích) no na zadek no...
Já: Takže cos tam měla za obrázek?
a debatovali jsme o obrázku

Nebo jsem třeba občas použil: "ty jo, nezvětšily se ti prsa?" a dalších xy hlášek, který si ani nepamatuju. Jsem holt prase, ale na nedostatek holek si opravdu nemůžu stěžovat.

Jak řikáš s tím přestavováním, tak u nás je to to samý. Brácha (kluk, po kterym se holky otáčej) v životě neslyšel o pick-upu, ale holek měl, že by to sám nespočítal (ale za minulejch 5 let drtivě vedu - měl jenom jednu Šťastný ). Ale neni to jeni o vzhledu. Důležitý je i vystupování - jak podáváš ruku, jak dáváš pusu, jak se vůbec stavíš k tomu představování. Třeba já se řídim pravidlem, že nenechávám nikoho, aby mě někomu představoval. Ono, když přídeš ke stolu, kde 4 lidi neznáš, vypadá líp, když tam přídeš, pozdravíš a hned se suverénně představíš a né když nastane "Jo vy se neznáte, tak tohle je:"

A pokud balíš holku na akci (jeden na jednoho), počkej až ona sama bude chtít znát tvý jméno. Jestli se dostaneš až k tý fázi, že bude chtít znát, jak se jmenuješ, tak určitě jí nebudeš u prdele.

Pokud ve škole nebo v práci, klidně se představ po chvíli hovoru ty sám.

Prostě to "NĚCO" je podle mě jen vzrušení a chuť se s tim člověkem líbat nebo vyspat. Protože která holka by odmítla kluka, kterej by jí přitahoval? I zadaný s tim maj problém.
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Omluvit se, nebo ne? kdy: 06. Duben 2010, 12:35:11
Slušně řečeno: je to v prdeli, klidně si smaž její číslo. Možná někdy napíše, proč se jí neozejváš.
Stran: [1] 2 3 ... 13
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS