Poslední příspěvky: Stranger

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Červen 2022, 20:21:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
  Zobrazit příspěvky
Stran: [1] 2 3 ... 8
1  Pokecání / O čemkoliv / Re: The Secret - Tajemství kdy: 25. Březen 2011, 19:58:14
Podle mě neexistuje princip "pozitivního myšlení" ale pouze princip "pozitivního KONÁNÍ".

Když se průměrnej zaprděnej člověk podívá na to super "Tajemství" tak si řekne - teďka budu pozitivně myslet a všecko bude super, budu úspěšnej a nebudu mít problémy. Jenže ejhle, nic takovýho se nestane. Jediný na čem záleží je na samotném provedení aktu/činu.

Nestačí si na něco myslet, ale musíte pro to prostě něco udělat, což je pro mnoho lidí nepřekonatelnej problém, a je to dobře. Nemůžou bejt všichni úspěšní bossové.
Tak jasně, to je jako se vším. Ani pickup nebude fungovat, když nevylezeš ven a neaplikuješ ho v praxi. I návod např. od foťáku je ti naprd, když ten foťák nedržíš v ruce a nefotíš s ním.

The Secret je motivační materiál pro lidi, kteří se rozhodli se svým životem něco udělat a stojí na samým začátku. A myslím, že tuhle funkci "startéru" plní na jedničku. Tištěná verze je pro normálního člověka polopatičtější a čtivější než filozofická Moc přítomného okamžiku od Tolleho (ze který částečně vychází) - ani není agresivní jako "nakopání do prdele" v podání Davida X a jeho Be Rentless. Ale každej ať si vybere dle vlastního gusta.

Ta vlastní iniciativa a akce je tam samozřejmě nejdůležitější. Bez nich v podstatě rozdělíš nerozdělitelný, a výsledek se logicky nemůže dostavit.
2  Pokecání / O rozchodech / Re: (Zbytečná a bezdůvodná) nenávist k bývalce kdy: 24. Listopad 2010, 21:53:02
To chce pořánej voraz - buď zakalit trochu víc než normálně, na víkend vypadnout úplně někam do prdele, nebo třeba i zkusit něco adrenalinovýho... zkrátka nějakej silnej zážitek. K zahnání myšlenek na jednu ženskou nepotřebuješ nutně hned ženskou jinou.
3  Pokecání / O chlapech / Re: Přebírání zadaných holek aneb buďte ku*va lidi kdy: 22. Listopad 2010, 23:22:50
Ať si každej dělá, co mu podle jeho přesvědčení vyhovuje, ne? Úsměv
4  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Co si otom mylíte ? kdy: 16. Září 2010, 19:39:18
Pár dní nereagovat, nechat podusit, pak dát tu další šanci. Úsměv
5  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Marshal :) kdy: 09. Září 2010, 22:46:31
Hej, tak proč k ní vlastně nebejt upřímnej?

"Já ještě nevím, jestli s tebou chci chodit. Ale je mi s tebou fajn. Budem pokračovat a necháme tomu volnej průběh, OK?"

* Udělal sem to takhle jednou, a ta dotyčná se ze mě mínila zbláznit (pak sem to ukončil, páč se krátce předtim rozešla s kamarádem, kterej to těžce nesl - a zase tak dobrá nebyla, aby mi stála za trápení kámoše).

* Známej to takhle dělá pořád, a holky sou po něm jak šílený.

Blik - cvak - příjem! Právěs ji dostal na druhý nejlepší místo, kde chcem my chlapi ženský mít (to první je postel). Akorát sis to možná ještě neuvědomil. Seš nezávislej, udáváš směr, a právě to se jí líbí. Drž otěže a keců o vztahu si zatím nevšímej. LTR nevzniká po několikadenní známosti a pár procházkách, ale postupně vyplyne...

Takže se hoď do klidu a ber to tak, jak to je. Úsměv

Klidně flirtuj dál i s ostatníma holkama, zdravá žárlivost je potřeba.
6  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uz jen "kamarad" ale jinak kdy: 15. Srpen 2010, 23:23:39
Nemusí bejt jeblá. Jens ji nezaujal jako chlap, se kterym by chtěla chodit, a řekla ti to "po babsku". V tomhle sou všechny stejný.

U mě to bylo to samý.

Teď se soustřeď na novej cíl. Tím týpkem se nerozptyluj, je to jejich věc. Bude ještě dost času ho poznat, ale zatím už můžeš mít jinou holku... Hodně štěstí!
7  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uz jen "kamarad" ale jinak kdy: 13. Srpen 2010, 19:17:23
Výborně, tak se to vyřešilo. Úsměv

Jak tak čtu, vzpomněl sem si na jednu holku, se kterou sem se před časem seznámil a měl o ni zájem. No, nechtěla mě, protože sem byl "takovej a makovej". Nebudu tady rozepisovat, co přesně dělám, jen naťuknu, že sem spoustu dní v tejdnu pryč a do toho ještě válčím s vejškou. Ona je vzorná studentka, jediná dcera ze spořádaný rodiny atd., atd.

A hádej co? Začala chodit s maníkem, kterej fušuje do toho samýho co já. Smějící se

Ještě teď mám (nebo spíš nemám) v živý paměti, jak sem se po tom, co sem se to dozvěděl, brutálně ožral. Ale když sem střízlivěl, při objetí záchodový mísy mi došlo, že on pro ni dokázal bejt prostě jen nějakým způsobem lepší než já... A nutno dodat, nejni to žádnej hezoun, sme oba normální kluci.
8  Pokecání / O Vás / Re: Ahoj, já jsem Marshal :) kdy: 11. Srpen 2010, 23:05:29
Vůbec mě v tu chvíli nenapadlo ji provonit. když jsme vyšli ven, tak se mě Barzini ptal, jestli jsem ji prozvonil. Tak jsem ji teda ještě dodatečně prozvonil, ale nahlásilo mi to neexistující číslo. Kdoví, třeba se jenom spletla
Taky to můžeš otočit. V terénu určitě narazíš na holky, který tě po oťuknutí přestanou zajímat, ale ty v nich naopak svým vystoupením nějakej zájem vzbudíš a budou po tobě chtít číslo. Alternativa k přímýmu odmítnutí je dát jim právě špatný číslo - a vymluvit se na blbej signál/vybitou baterku, když tě budou chtít prozvonit. A pak se rychle zdekovat. Někdo může namítnout, že tohle nemáš zapotřebí a jako chlap si vystačíš s jednáním narovinu. Věc názoru. Moje zkušenost je taková, že tenhle přístup může bejt v některejch situacích (např. u neodbytný připitý slečny) diskrétnější...

Koneckonců, co popisuje Qark ve svým článku o známosti na 1 noc? Nemocný#39;

Ta holka s magnetkama tam ještě chodila a představte si, že jsem šel 10 metrů za ní a ona mluvila nahlas
Výborně. Ještě ses mohl zastavit a pochválit ji...

Po chvíli jsem ji dal ruku kolem ramen a když už musely domů, šel jsem s ní za ruku u jejich domu jsem si řekl  o pusu na rozloučenou, ale pořád se otáčela jestli někdo nekouká z okna a stále koukala na sestru, že jsem si řekl že ji asi nebudu trápit.
"Neděláme přece nic špatnýho." Úsměv

Občas prostě musíš svoje vnitřní dogmata ignorovat a na okolí se vysrat. Dělej jen to, co ty doopravdy chceš a nenech se ničím zastavit.

Když mi dál nevěřila, tak jsem jí řekl, že dokážu uhodnout i barvu jejích kalhotek. Červeno-bílá. Povídám. Samozřejmě. Nechápala to pořád se mě ptala jak to dělám (ve skutečnosti jsem si všiml okraje kalhotek když seděla na lavičce).
Hezky! Potlesk

nevíte jak můžu upravit text který sem už napsal? nikde tady nevidím tu možnost Smutný A taky nevím jak se jdát pod ikonku hvězdičku... Děkuju za odpověď Úsměv
Příspěvek se dá upravit jen v určitým časovým intervalu po jeho napsání, tlačítko je v jeho pravým horním rohu - hned vedle citace. Hvězdičky ti budou přibejvat, jak poroste počet tvejch příspěvků. Ale lepší je kvalita než kvantita. Zatím ti to de. Vynikající topic!
9  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uz jen "kamarad" ale jinak kdy: 13. Červenec 2010, 22:17:55
Ale počkej až se objeví samec s číslem 10. Ten si jí omotá kolem prstu.
Povzbuzující to dovětek... Smějící se

Hele, já sem tam s váma nebyl, ani nejsem žádná balící mašina - ale když si čtu ten tvůj příspěvek; nenaservíroval ses jí náhodou jak na podnose? Holku musíš v týhle fázi trochu napínat. Dát jí pocit, že se klidně každou chvíli otočíš a zase pudeš. "Tak jak on to se mnou vlastně myslí?" Jestlis po ní pálil, bral jí hned do restaurací apod., taks byl holt moc rychle "jasnej". Úsměv

(Tuhle problematiku dopodrobna probírá spousta článků a knížek. Zkus se na to kdyžtak, čistě pro zajímavost, mrknout.)
10  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Holka koupák - pokazil jsem si to sám? kdy: 11. Červenec 2010, 16:11:47
Co se stalo, kdyžs odešel, se můžeš jenom domnívat.

Na místě toho kazišuka bych se snažil zlákat holku někam jinam - např. "volali mi známí, že jedou kamsi na kalbu, asi pojedu s něma; jesi chceš, pojeď taky" - abych se zbavil tebe coby konkurence.

Na tvým místě bych se nedal tak lehko odstavit. Když bydlíte blízko, mohli ste zajít prvě k ní, pak k tobě. A kazišuk by se třeba časem sám stáhl - takhles mu nechal úplně volný ruce...


Ale to je kdyby. No což, poučil ses, na zbytek ser.
11  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 24. Leden 2010, 02:37:35
Nejlehčí ano. Jestli i nejlepší, toť otázka. Úsměv
12  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 19. Leden 2010, 19:03:12
Jo, přesně to sem myslel těma "docela solidně vypadajícíma holkama, který ale vůbec nehledaj' partnera". Mrkající
13  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Uspesnost seznamky kdy: 18. Leden 2010, 13:16:46
Jestli si nejseš schopnej sehnat holku naživo, neseženeš ji ani přes seznamku. Stejně se pak musíte sejít osobně a konfrontace vlastní představy, kterou si vytvoříš během komunikace přes net, s realitou je někdy docela záhul. Nekomplikuj si zbytečně život!

(Potkáš tam hlavně 2 typy ženskejch: tlustý zoufalky, a naproti tomu solidně vypadající holky, kterejm ale vůbec nejde o hledání partnera... Třetím typem sou chlapi s ženskou fotkou.)
14  Pokecání / O komunikaci a komunikačních tricích / Re: Jak se 'seznamovat'? kdy: 14. Leden 2010, 22:09:37
Nemam problem se bavit s lidma, jsem extrovert, jsem peknej, jsem vtipnej, ale co po tom, kdyz si potresu rukou? Ticho?
Pusu. Úsměv Teda holce, na chlapech sem to ještě nezkoušel.
15  Pokecání / O ženských / Re: Co žena chce? kdy: 14. Leden 2010, 20:21:12
taky si mysim, ze je (mnohem) lepsi to co napsal D9 nez Petanx..
Oboje je dobrý - obecný povědomí (petanx) vs. realita (D9). Hezky vedle sebe. Vynikající topic. Potlesk
16  Pokecání / O ženských / Re: Rozdíl Kamarádka/"něco víc" kdy: 06. Listopad 2009, 15:55:37
Nebuď blbej, Hoxi. Ta je jasná... A nejvíc se mi líbí, jak to napsal Jouda. Úsměv
17  Připomínky, náměty a další / Tohle fórum / Re: Konec nových uživatelů v roce 2010 kdy: 06. Listopad 2009, 15:48:02
Nevěřím. - Proč? - Protože to nedává smysl. Popírá to princip tohohle fóra. Spíš jde o další sociální test, stejně jako to před časem bylo s tím "v žádném případě SEM neklikejte" na hlavním webu.
18  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Nezkušená kdy: 11. Srpen 2009, 11:59:08
Tak já sem taky ještě neměl LTR (nebo jak to nazýváte). A ani mi to nevadí. Mám spoustu koníčků, do toho škola a jak řikám známejm, co do mě rejpají, k šoustání přece nepotřebuješ vztah.

I když je asi pravda, že hezky v klidu, v postýlce a s holkou, kterou miluješ, je to už trochu o něčem jinym.

Já měl dvě jasný příležitosti. Jedna ale byla z daleka a druhá sice o kousek blíž, ale zadaná - přes to teda náznaky jak sviňa, s mladým (kterýho znám od vidění) byla poměrně dlouho a už jí to nebavilo. Ale já sem si řek, proč budu jezdit někam do prdele, a stejně se uvidíme jednou za uherskej rok? A proč kurva valit do holky člověku, se kterym se zdravim, občas prohodíme pár slov a máme o sobě veskrze kladný mínění?

Tak sem se na obě vysral. Ženskejch je přece na světě dost. Úsměv
19  Prosby o radu a dotazy / Jak na chlapy / Re: Kašle na mě????? kdy: 11. Srpen 2009, 11:25:53
Mně taky v 16 chutnalo víc Cappy... Smějící se Ale teď... Šťastný
20  Pokecání / O ženských / Re: Demence jedné 15tky (NIKDY NEBRAT MLADÝ) kdy: 10. Srpen 2009, 21:14:01
..poslal jsem jí tuto diskuzi, aby viděla názor ostatních lidí..
Na závěr mi psala za svoje rodiče, že jim to je líto atp. Dělá ze sebe nehoráznou krávu Kroutící očima
A ty ses pro změnu zachoval jako vůl, no. Úsměv
Dej si bacha na jejího taťku, plastika obličeje je prý dneska docela drahá.

Co se týká slečny, tak buď to vezme sportovně, že příště nemá hned roztahovat nohy někomu, aniž by pořádně věděla, co je dotyčnej zač, nebo se z ní stane kurva, která - podobně jako ty s ní - vyjebe se spoustou třebas i docela slušnejch kluků, co to s ní myslí upřímně.

Kdoví, třeba jim pak taky - po "stvořitelově" vzoru - pošle odkaz na tuhle diskusi, aby věděli, na koho mj. maj' bejt nasraný.

Já si jen řikám, proč se k sobě lidi chovaj jako hovada?


21  Pokecání / O ženských / Re: Demence jedné 15tky (NIKDY NEBRAT MLADÝ) kdy: 03. Srpen 2009, 19:25:35
Tohle je spíš "tragiparodie" na rozchod, ale nu dobrá... Smějící se

NIKDY neřeš stěžejní věci (např. kopačky) přes IM, to je naprosto dementní postup. Už proto, že ste se chvíli znali a stačils ji i prošťouchnout, by to chtělo možná něco důstojnějšího než textovou zprávu. Když nic jinýho, tak aspoň zavolat.

Takhle si to černý na bílym přečtou i její rodiče, jaký seš hovado. Co na tom, že jejich dcerunka je teda pěkný tele...

Program ICQ nejni jedinej dostupnej Instant Messenger. Sou i daleko pokročilejší varianty, kde můžeš dokonce sám sebe vymazat z kontaktů ostatních lidí.

[...] obdivuji tvojí trpělivost [...]
Teda nevim nevim. Ono máš trpělivost a trpělivost. Od patnáctky nemůžeš čekat, že něco pochopí. Zvlášť když ji budeš odstrkovat a u toho jí něco furt dokola vysvětlovat. Zbytečně tim přilejval olej do ohně. Měl to utnout na místě (osobně, nebo telefonátem) a šmitec.
22  Pokecání / O rozchodech / Re: Pomoc. Pauza. Rozchod ? kdy: 28. Červen 2009, 19:58:57
Že tě to pořád baví nechat se sebou vyjebávat... Já bych ji poslal do prdele, pro vlastní dobro.
23  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Sex s pritelkyni kdy: 22. Červen 2009, 19:46:49
Anebo si sežeň ještě jednu kamarádku čistě na sex. S první si můžeš povídat, s druhou souložit. Úsměv
24  Pokecání / O rozchodech / Re: Po 6,5 ročním vztahu rozchod kvůli jiné? kdy: 13. Červen 2009, 14:00:24
Vezměme to z druhý strany: Zůstala by s tebou tvá (stále ještě) současná přítelkyně, kdyby se jí naskytla takováhle možnost?
25  Prosby o radu a dotazy / Jak na ženský / Re: Jak se zachovat... kdy: 12. Červen 2009, 12:04:48
A nezapomeň šprcky... kdyby náhodou...
Stran: [1] 2 3 ... 8
Copyright © 2005–2022 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS