Poslední příspěvky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
07. Červenec 2020, 18:57:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 111 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Poslední příspěvky
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10

 71 
 kdy: 07. Březen 2017, 01:53:39 
Založil tomm - Poslední příspěvek od Av4
Pro holky je taky (v dlouhodobým horizontu) důležitý, aby se s chlapem cítily minimálně na stejný životní úrovni, jako v jaký vyrůstaly.
To je zajímavá myšlenka. Z čeho to soudíš? Spíš bych si myslel, že budou důležitý podobný hodnoty, jako ve kterých vyrůstala. Tedy, pokud vyrůstala v rodině, kde byl táta surovec a rodinu řídil pevnou rukou, tak bude hledat kluka, který bude ztělesňovat podobné hodnoty - byť třeba jiným způsobem (tj. rozhodný, rázný nebo třeba i cholerický). Nebo pokud třeba vyrůstala v rodině, kde se všechno zametalo pod koberec a problémy se neřešili, tak bude citlivá na to, aby ten kluk nedělal "scény" a nevybuchoval.

Mám pocit, že v mém okolí nenasvědčuje nic tomu, že by si holky nutně hledaly kluky finančně podobně situované, jako její rodiče. Spíš bych řekl, že čím níž sociálně jsou, tím jsou citlivější na to, aby kluk byl někde okolo průměru. Ale naopak - že by ty lépe situované nešly do průměrně situovaných kluků mi nepřijde. Předpokládám, že je to protože být chudý je těžší než nebýt bohatý Úsměv

 72 
 kdy: 01. Březen 2017, 19:46:56 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
Rozhodl jsem se to neřešit, protože bych se z toho akorát tak zbláznil Šťastný Prostě to nechám plynout a uvidí se Úsměv
Přemýšlím ale nad tím, jestli se mi to nemohlo nějak pomotat - nevím jistě, co mi říká hlava a co srdce.

Zkusím popsat, jak se teď cítím ohledně slečny 2 (říkejme jí Jana). Řekla mi, že je asi čtvrt roku po rozchodu (2letý vztah). Spolu s tím, že v podstatě první projevila zájem ona si trochu připadám jako "odrazovej můstek". Tzn. může si na mně jen zvedat sebevědomí. Každopádně, necítím se s ní tak uvolněně jako se slečnou 1 (kamarádka Adéla). S Adélou mám pocit, že jí dokážu rozveselit, udělat radost, naplánovat nečekanej vejlet a budu vědět, že bude souhlasit a bude mít radost.
Jana je sice půvabná, chytrá, vtipná, a neuvěřitelně mě okouzlila, ale nedokážu si s ní představit společnou budoucnost. Ač ji zas tak moc neznám, nemám pocit, že jí zvládnu "stačit". Pro holky je taky (v dlouhodobým horizontu) důležitý, aby se s chlapem cítily minimálně na stejný životní úrovni, jako v jaký vyrůstaly. Nebo se mýlím?

Snad jsem se vyjádřil pochopitelně, budu rád za každej postřeh Úsměv

 73 
 kdy: 21. Únor 2017, 11:26:23 
Založil tomm - Poslední příspěvek od Sith lord
No myslím, že tady něco psát už nemá cenu, je to tu mrtvé Šťastný RIP forum.

Jinak jestli 1 nebo 2, musíš hlavně vědět ty, jak to cítíš S jazykem A jít do vztahu bez zamilovanosti? Jo proč ne, pokud se ti holka líbí a aspoň trochu tě přitahuje, tak si myslím, že to přijde časem.

 74 
 kdy: 09. Únor 2017, 16:36:04 
Založil tomm - Poslední příspěvek od Milhaus
No skoro po dvou týdnech je už asi pozdě  na odpověď, ale já bych asi zvolil slečnu číslo dva... U mě vede srdce nad hlavou...

 75 
 kdy: 28. Leden 2017, 15:54:48 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
Ahoj všichni, rád bych se vás zeptal na názor - Má cenu pouštět se do vztahu bez počáteční zamilovanosti?

Dostal jsem se do situace, kdy se o mě "zajímají" 2 slečny.

1. slečna je spolužačka, se kterou jsme se nikdy moc nebavili, pak se nějakej čas jako kamarádi vídali, a ona se do mě zamilovala - nejen že se tak chová, ale dokonce mi to sama řekla. Hlava mi říká, že bychom spolu mohli tvořit skvělej pár...má vlastnosti, který jsem si u svojí přítelkyně vždycky představoval, je milá, citlivá, líbí se mi, atd... Každopádně, strávili jsme spolu už docela dost času, vídáme se, cítím se s ní dobře, párkrát jsme se líbali, ale prostě do ní nejsem zamilovaný.

Se druhou slečnou je to naopak. Taky jsme se poznali ve škole. Je krásná, vtipná, chytrá,... dlouho jsme si jen psali a na prvním rande mě pak okouzlila ještě víc. Trochu jsem se do ní zbláznil, ale když se nad tím zamyslím, hlava mi říká, že je to chyba (nevím proč).

Je docela pravděpodobný, že nakonec nebudu ani s jednou, ale jde mi o princip - je lepší poslechnout hlavu nebo srdce? Máte někdo podobnou zkušenost?

 76 
 kdy: 16. Leden 2017, 20:19:06 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
Přijde mladík do květinářství a radí se co za květinu by měl koupit své dívce.
Prodavačka na to: “Zkuste vybrat podle květomluvy. Růže znamená chci Tě líbat, karafiát znamená chci tě hladit…”
Mladík na to: “Aha, tak v tom případě mi dejte kaktus.”

 77 
 kdy: 21. Prosinec 2016, 21:24:43 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
Láďa, bezdomovec, brňák jak hrom, přijde na úřad práce a žádá tam o nějakou práci. Tam sedí dva chlápci a jeden na to: "Láďo, my bychom ti hrozně rádi nějakou práci dali, ale máš smůlu, nic nemáme." Láďa se nevzdává a říká: "Chlapi, ale já se znám s Havlem." Oni: "To ti tak žerem." Tak Láďa vezme telefon, vytočí Pražský Hrad, tam to vezme Havel, pokecaj, takový ty fráze, jako, jak se má Dáša, nebo, tak co kdy zase zajdeme na hrba. Ti dva jako že no a co, Havla u nás zná každej. Nereagujou. Láďa: "Chlapi, ale já se znám i s Billem Clintonem." Zase vytočí Bílý dům. Zase pokecaj (Jak se má Hillary,...). No a zas nic, ti dva nereagujou. "Láďo, práci nedostaneš." Tak Láďa: "Chlapi, ale já se znám i s papežem." Tak vezmou dodávku, dojedou do Vatikánu, tam papež zrovna slouží mši, plný kostel lidí. Láďa se pustí nahoru k oltáři, už zdálky volá: "Nazdar Karle !" Papež ho uvidí, roztáhne ruce, objímají se, pokecaj, jak to jde a jak se má Bůh, ...atd. Láďa se vrátí zpátky, tam stojí ti dva chlapi, úplně vodvařený, dolní čelisti spadlý až na hrudník, voči vykulený. Láďa na ně kouká: "To jste tak hotový z toho, že se znám s papežem?" "Ne to ne, ale před chvilkou tudy šli dva Japonci, a ten jeden se ptal: "Co je to za kreténa, co támhle stojí vedle Ládi?

 Šťastný Šťastný Šťastný

 78 
 kdy: 19. Prosinec 2016, 23:11:31 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
Na gynekologii lékař paní říká: "Paní, vy musíte být v posteli pěkný dřevo?" a paní se zeptá: "Proč?" .. "No, já myslel, že to je filcka, ale on je to kůrovec."

Opékají si kanibalové nad ohněm Cikána.
Kolem jde polda a povídá: Proč s ním točíte tak rychle?
A oni na to:"Když s ním točíme pomalu,tak nám krade brambory z roštu." Šťastný


 79 
 kdy: 13. Listopad 2016, 21:14:41 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
Potkají se dvě:
"Kam jdeš? "
"Jdu navštívit manžela do nemocnice. Je tam od včerejška, nějak ho bolelo na prsou."
"A dneska už je mu lépe?"
"Asi jo, protože už má jenom něco s patama. "
"S patama? Jak jsi na to přišla? "
"No, když jsem tam ráno volala, tak mi řekli, že je na patologii."

 80 
 kdy: 06. Listopad 2016, 15:51:35 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
Po měsící menší aktualizace.

První 2 týdny po rozchodu stály, jak jinak, za hovno. Trápil jsem se a doufal, že se vzpamatuje a bude chtít zpátky. Díky vám a kamarádům jsem si ale uvědomil, že v něco takovýho nemá smysl doufat a chce to jít znovu dál. Ne, že by mě myšlenky na návrat doteď nepřicházely na mysl, ale daří se mi jich zbavit čím dál rychleji. Prostě normální průběh po rozchodu.

Co mě docela těší, je, co jsem za ten měsíc stihnul. Asi po 10 dnech jsme šli na víno s kamarádkou, o který jsem tu kdysi psal - něco tehdy mezi náma proběhlo, ale furt byla nedostupná, tak jsem se na ni vykašlal. V noci jsme skončili u ní doma, líbali se, trošku svlíkli, ale víc nešlo, protože jednak nemohla a druhak jsme nemohli do jejího pokoje, kde byl spolubydlící. To pro mě byla taková pozitivní injekce, co mě na chvíli povzbudila. Pokusil jsem se s ní něco domluvit znova, ale zase dělá důležitou, tak na ni už seru Šťastný
Asi týden na to jsem se vyspal s jinou holkou, to byla docela náhoda, ale nic úžasnýho to nebylo.
Pak jsem měl dvě rande s ještě jinou slečnou, která se mi docela líbí a je sympatická, ale cítím, že na něco vážnějšího ještě nejsem úplně připravenej. Příště jí to vysvětlím a snad to bude fajn kamarádka.

Můj největší problém teď je, že se potřebuju naučit žít sám se sebou, najít si vlastní zábavu a nebýt na nikom závislej. Když se hned do něčeho pustím a znovu to nedopadne, budu zas tam, kde jsem teď. Proto se snažím najít aktivity, díky kterým si pár měsíců vystačím. Na jaře jedu navíc na čtvrt roku na školu do zahraničí, takže po něčem vážnějším začnu pokukovat cca za rok, až se vrátím. Samozřejmě, pokud se zamiluju, asi s tím nic nenadělám Šťastný Od toho roku ale očekávám, že zvládnu "najít sám sebe", zjistit, co vlastně chci, a především se oprostím od přehnaný závislosti na vnějších vlivech - jestli mám/nemám přítelkyni, co si o mně kdo myslí atp. - protože to se mnou relativně hýbá.
Proti tomu jde můj pocit, že když teď potkám holku, se kterou si budu rozumět, byla by škoda tomu nedat šanci. Mám prostě dojem, že když teď budu chtít trávit čas učením se žít sám, můžu toho dost promeškat - a to bych nerad.
Až to nějak zvládnu, myslím, že budu připravenej na něco opravdovýho.

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
Copyright © 2005–2020 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS