Poslední příspěvky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Květen 2024, 16:04:56

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Poslední příspěvky
Stran: 1 ... 8 9 [10]

 91 
 kdy: 01. Říjen 2016, 11:23:58 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
PS: Sama přiznala, že mě teď vnímá spíš jako kamaráda než jako přítele, ale chce to vrátit zpátky do normálu - prý to ale chvíli zabere. Mám obavu, jak dlouho to může trvat, protože teď jsme v podstatě zase skoro na nule a pokud bude dál odmítat intimnosti, asi mě to začne štvát a snaha přijde vniveč. Jak byste se zachovali na mým místě? Zatím jsme si dali čas na přemýšlení, že si dáme vědět, jak to vlastně vidíme.

Pořád jsem v šoku z toho skoku.

 92 
 kdy: 01. Říjen 2016, 02:11:27 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
Po 6 měsících úžasnýho, krásnýho vztahu mi přítelkyně na měsíc odjela na studijní stáž. Komunikace na dálku probíhala v pohodě, až do 3.týdne pobytu. Najednou mi napsala, že jí není dobře z tý vzdálenosti mezi náma a tak. Od tý doby, poslední týden pobytu, je v konverzacích odměřená, chová se jinak. Po návratu se pořád chovala jinak, zvláštně. Vytáhnul jsem z ní, že se "možná maličko zamilovala" do tamějšího studenta, ale nic spolu neměli - prostě údajně jen nějaký poblouznění vyplývající z celkový atmosféry daleko od domova. Co mě děsí víc je, že "si nevzpomíná", jak jí se mnou vlastně je. V komunikaci je dál odtažitá až protivná, odmítá se skoro i líbat, natož něco víc.

Jsem z toho dost zoufalej - půl roku to byl nejlepší vztah co jsem kdy měl a teď z ničeho nic jsme na rozchod. Oba to údajně chceme vrátit tam kde jsme byli, ale já mám pochybnosti, jestli to zvládneme - přece jenom se vídáme jen o víkendech a nedokážu si představit, že mě přes týden žere, jak to mezi náma je a o víkendu to bude dál podobně jako teď. Navíc bez sexu, přijde mi, jako by chtěla začínat vztah od začátku ... Jak byste reagovali vy, co si myslíte?

 93 
 kdy: 09. Září 2016, 21:38:34 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
V jedné firmě zaměstnali 5 kanibalů. Při oficiálním přivítání jim šéf povídá: "Můžete tu pracovat, vydělat si pěkné peníze a můžete se stravovat v naší kantýně, ale naše zaměstnance necháte na pokoji!" Kanibalové souhlasili a slíbili, že nebudou nikoho
obtěžovat. Po čtyřech týdnech přišel za nimi šéf a povídá: "Pracujete velmi dobře, ale chybí jedna uklízečka, nevíte co s ní je?"
Všichni kanibalové odpověděli shodně NE a přísahali, že s tou věcí nemají nic společného. Když šéf odešel, zeptal se vrchní kanibal:"Kdo z vás sežral tu uklízečku?" Zezadu se nesměle ozve: "Já jsem to byl!" A vrchní kanibal odpoví: "Ty jsi idiot. My jsme už sežral vedoucího oddělení, oblastního ředitele odbytu a hlavního manažera kontrolorů, a nikdo nic nepoznal a ty, debile sežereš zrovna uklízečku!!!!"

 94 
 kdy: 07. Září 2016, 20:12:39 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od Cizinkx
Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...


Tuhle pachut jsem měl ten první týden. Chtěl jsem jí něco napsat, ale nedalo mi to, akorát bych se ještě shodil a ztratil bych kus hrdosti a popravdě jsem nevěděl ani co jí napsat. Ona mi tím nezájmem dala dost najevo, jak jí na mne záleží. Takže už jsem neměl potřebu jí nahánět nebo něco zkoušet. Opravdu 4 měsíce v řiti a nasledujíc měsíc uplně o ničom, stačilo cokoliv napsat, a nemyslet si že vyšumění je asi to nejlepší řešení. A bral bych to, ale takhle se tak brutálně shodila u mě.

Když jsem ještě u ní naposled byl, tak mi vypravěla o kolegovi který se hodil marod na neschopenku a pak pri marození blbec hazel fotky z dovolený na face ne, pritom měl v pratelích sěfa apd Šťastný ...A říkala mi jak to byl fakt blbec. A víš co pokrytecky mi v tejdnu když jsem se jí naposled ptal a dal jsem jasný datum kdybych se chtěl vidět na její volno, napsala že někdy jindy, že jí je hrozně blbě a ještě mě prosila. A za cca 2 dny na facu fotka, party ve městě s kámoškama oslava narozenin v hubě brčko od kýblu a chlastáme Šťastný . Jako o tich narozeninách jsem věděl, ale jako když jí je tak monstrozně blbě, že mě ani 30 minut nemůže vidět. Nechce mě přece nakazit, nebo by byla špatný společník taková ta klasická výmluva Šťastný . A pak tohle.

Víš co ale všechno tohle začalo, jakmile se začala stýkat s kamarádkama ze střední a začlo to festáky, voda, město, kafíčka Šťastný . Nepochopíš na hlavu. Mě díky tomuhle už fakt nebaví navazovat další vztahy, ty normální baby jsou prostě zadaný dlouhodobě a pak to jsou bud rozvedený, mladý s dětma, nebo po rozchodu, nebo starý s dětma který nikdo nechce a většina je jen využije.. člověk by chtěl už prostě  s někým něco budovat, že jo 30 na krku a nějaký jedno noční románky mě prostě už nebaví.
 

 95 
 kdy: 07. Září 2016, 19:34:56 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od petanx
Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...

 96 
 kdy: 07. Září 2016, 17:51:14 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od Cizinkx
Posun žádný.

Akorát se mi potvrdilo že holky po dlouhým vztahu maximálně do postele. Žadný city do toho netahat nic, a pak by to bylo asi oukej, ale stejně by to nemělo dlouhého trvání. Je to akorát ztráta času.


Ta slečna mi napsala po týdnu, dost divným tonem že si tohle nemyslela. A že jestli si myslím ,že jí nechybím tak to není pravda, že jestli to tady tím chci skončit, tak jí to bude moc mrzet a že ty 4 měsíce byli nejužasnější v jejím životu. Prostě se oháněla jako kdyby nic nebylo. Snažila se tvarit jak jí to vlastně taky vadí, a jak toho má moc a prostě výmluvy hadr. Totalní výmluvy, sračky. Nejhorší je, že to rika slečna, kterou 4 měsíce znáte uplně z jinýho pohledu. Z toho supr, snaživá, v pohodě, usměvavá, obětavá. Co nemá ráda lež a přetvářku. A ejhle? ......Rekl jsem si že udělam ještě jedno dobrý gesto, a dám jí šanci, že to třeba fakt měla blbý. Tak jsem v přátelským duchu "jak jsi psal" jsem jí všechno v klidu vysvětlil, že mi nevadí, když chce být s kamarády, nebo je unavená nebo že je jí špatně, že to vše chápu. Ale že mi jde jen o nějaký gesto ke mě, že by mě ráda viděla. Nebo že jí chybím. Nic víc. A že se mě nemusí bát, že budu uražený nebo tak něco když mi něco odmítne, že to tak není.

 A víš jak tohle dopadlo? Dnes je to cca pomalu skoro měsíc a slečna si tohle vše přečetla a už neodpověděla Šťastný ...Prostě komedie největší. V hlavě trošku gulášek.  Tudíž všem radím, že ženský po dlouhodobým rozhodu na vztah nebrat !!!!!NEBRAT!!! I kdyby to bylo sebe větší kočka a sebevíc si sní rozuměli. Tak se na to vybodnout, je to neskutečná ztráta času, a já si ted rikam kde bych mohl ty 4 měsíce být.

Mrzí mě to, jasný po dlouhý době holka co by za to stála, ale rozhodně netruchlím(už po týdnu jsem byl oukej). Říkam si, že holka co o mne nemá zajem, nemá v mým životě co dělat, a nestojí mi už o nic. Snažil jsem se dostatek ona to odpískala, a ještě tak dementně, kdy prakticky shodila sama sebe, a svoje dosavadní chování vůči mě. Vím že kdyby nebyla po tom rozchodu a měla nějaký vztahy za sebou, tak spolu sto pro jsme. Ale takhle holka prostě přičuchla k tomu co předím ve vztahu nemohla, a znáš to holka po prvním vztahu, nevybejčená nic, to je horor.

Neříkám že to tak musí mít každá po rozchodu, ale já bohužel natrefil an tu nejhorší možnou kombinaci. První vztah, 6 let, nevybouřená.

Tudíž ano slečně jsem po rozchodu posloužil jen jako náplast na bolístku. Pomohl jsem jí s tím, že nějaký frajer o ní má zájem. Popravdě si o mě myslela, že bych si o ní neopřel ani kolo. Tudíž jsem jí dodal potřebne sebevědomý a kdy už nemohla kombinova vše časově, mám na mysli svojí práci, rodinu, kamarády, festáky apd. Tak prostě odstřihla mě, v tu chvíli ten nejmín důležitý článek, protože semnou se vyblbla, já jí z toho dostal. Už byla oukej, tak by ráda dělala ty všechny věci co ve vztahu nemohla. Festáky, kamarádky, party apd. Tudíž se na to vyprdla neměla potřebu, a tím chováním a tím psaním mi to akorát potvrdila. I když se snažila seč mohla mě přesvědčit o opaku.

Jo jo určitě. Mě když na člověku záleží a chci ho vidět, tak mu to dokážu tak že ho budu 20 dní ignorovat pak mu napíšu něco na styl že to tak není, "taky mě to mrzí že se nevidíme". A pak ho další měsíc bud ignorovat. Už jen když si nad tím zamyslím, tak je to tak komický, tak vtipný, jak si člověk dokáže protiřečit a srát do huby. Že to snad ani neni možný.

 97 
 kdy: 07. Září 2016, 12:05:56 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od petanx
Tak co, nějaký posun?

Bohužel to co popisuješ je velmi pravděpodobné - já tomu říkám tak, že když něco nějak cítíš, tak to tak nejspíš skutečně je. A to se na to podívej z pohledu ženské, ta něco nějak cítí a myslí si, že je to ještě mnohem horší Úsměv

Viděl bych to na jednoduchou radu - zeptej se jí na to. Prostě se mírným a přátelským tónem a ve vhodnou chvíli kdy má čas zeptej, jestli se něco děje (samozřejmě ti řekne, že ne) a že cítíš, že je něco špatně...prostě proběhne diskuze, možná se pohádáte, ale určitě něco zjistíš.
A nebo se můžeš stáhnout a týden jí nenapsat, naplánovat si svůj program a chovat se jako ona...to ale podle mě není nejlepší nápad, možná se to nějak pohne, ale na důvěře to nepřidá

 98 
 kdy: 04. Září 2016, 21:53:11 
Založil Samuel - Poslední příspěvek od Samuel
Ahoj po dlouhé době,
je to již 8 let co jsem se tady zaregistroval Šťastný Také se toho mnoho událo, ačkoliv jsem se tu moc neprezentoval. Pár měsíců žiji v Praze a rozkoukávám se tady. Mám tu dobrou kamarádku (přítelkyni?), ale nejsem si jistý jak to půjde dále. Kamarádí zatím žádní, i kvůli druhé změně bydliště tady v Praze, ale teď už snad bez posunu. V práci pohoda. Každopádně mládenecký život mě ještě baví, takže nějaké bary a akce jistě brzy navštívím. Kdyby tu náhodou byl někdo koho bych mohl poznat nebudu se zlobit. Ale i tak zpětně děkuji za toto fórum a za qarka, posunul mě vpřed, ačkoliv učit se budu celý život. Ahoj Úsměv

 99 
 kdy: 29. Srpen 2016, 19:10:23 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
"On k neznámé atraktivní ženě na baru: ""Vyspala byste se se mnou, kdybych vám nabídl milion korun?""
Ona bez váhání: ""Za milion? Ano. Vyspala.""
On: ""A vyspala byste se se mnou za dvě stovky?""
Ona podrážděně: ""Copak jsem nějaká kurva?""
On: ""No to už jsme si ujasnili před chvílí. Teď už pouze diskutujeme o ceně.""

 Holič stříhá osmiletou holčičku, která žvýká žvýkačku. Ta jí vypadne, holčička ji sebere a dá si ji zpět do pusy, a žvýká dál. Holič se zarazí a ptá se " Holčičko nemáš ji chlupatou?" Holčička odpovídá " Jebe ti? V osmi??"

Přijde takhle Sobotka do banky, chce si vybrat peníze, ale zapomněl si občanku.
Sobotka: "Vždyť jsem premiér, mě přece zná každý. Tak na co občanku?"
Pokladní: "Jenom obličej není jednoznačná identifikace - co já vím, můžete být jen dvojník.
Jó byl tu jednou Karel Gott, a taky si zapomněl občanku.
To ale stačilo, že nám zazpíval jednu písníčku a bylo to jasné.
Pak jsme tu měli Jaromíra Jágra, taky si zapomněl občanku, ten ale vytáhl z tašky puk
a hokejku a to co nám s ní předvedl za kličky, taky nenechalo nikoho na pochybách.
"Sobotka: "Já ale nic neumím."
Pokladní: "Pane Sobotko! Chcete to v dvoutisícovkách, nebo drobnější?"

 100 
 kdy: 21. Srpen 2016, 23:19:39 
Založil Kidik - Poslední příspěvek od Av4
ja ji pak budu chtit treba zajet ze zvyku do kalhotek a ona proste ...
... prostě co? Řekne, že ne? Tak musíš počkat Úsměv Nebo ji příště víc vzrušit, aby chtěla sama. Ale v praxi jsou možnosti jen dvě - počkáš dokud nebude sama ready nebo se s ní rozejdeš. Nic mezi není Úsměv

Ale mam z toho pocit, že problém máš spíš ty, ne? To, že je panna, přece neznamená, že s ní nemůžeš nic dělat, nebo jo? Pokud by s tebou nechtěla přímo spát, tak jsou přece i jiné možnosti jak si čekání na to, až bude ready zkrátit.

Stran: 1 ... 8 9 [10]
Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS