Poslední příspěvky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
15. Listopad 2019, 13:17:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 109 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Poslední příspěvky
Stran: 1 ... 8 9 [10]

 91 
 kdy: 07. Září 2016, 20:12:39 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od Cizinkx
Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...


Tuhle pachut jsem měl ten první týden. Chtěl jsem jí něco napsat, ale nedalo mi to, akorát bych se ještě shodil a ztratil bych kus hrdosti a popravdě jsem nevěděl ani co jí napsat. Ona mi tím nezájmem dala dost najevo, jak jí na mne záleží. Takže už jsem neměl potřebu jí nahánět nebo něco zkoušet. Opravdu 4 měsíce v řiti a nasledujíc měsíc uplně o ničom, stačilo cokoliv napsat, a nemyslet si že vyšumění je asi to nejlepší řešení. A bral bych to, ale takhle se tak brutálně shodila u mě.

Když jsem ještě u ní naposled byl, tak mi vypravěla o kolegovi který se hodil marod na neschopenku a pak pri marození blbec hazel fotky z dovolený na face ne, pritom měl v pratelích sěfa apd Šťastný ...A říkala mi jak to byl fakt blbec. A víš co pokrytecky mi v tejdnu když jsem se jí naposled ptal a dal jsem jasný datum kdybych se chtěl vidět na její volno, napsala že někdy jindy, že jí je hrozně blbě a ještě mě prosila. A za cca 2 dny na facu fotka, party ve městě s kámoškama oslava narozenin v hubě brčko od kýblu a chlastáme Šťastný . Jako o tich narozeninách jsem věděl, ale jako když jí je tak monstrozně blbě, že mě ani 30 minut nemůže vidět. Nechce mě přece nakazit, nebo by byla špatný společník taková ta klasická výmluva Šťastný . A pak tohle.

Víš co ale všechno tohle začalo, jakmile se začala stýkat s kamarádkama ze střední a začlo to festáky, voda, město, kafíčka Šťastný . Nepochopíš na hlavu. Mě díky tomuhle už fakt nebaví navazovat další vztahy, ty normální baby jsou prostě zadaný dlouhodobě a pak to jsou bud rozvedený, mladý s dětma, nebo po rozchodu, nebo starý s dětma který nikdo nechce a většina je jen využije.. člověk by chtěl už prostě  s někým něco budovat, že jo 30 na krku a nějaký jedno noční románky mě prostě už nebaví.
 

 92 
 kdy: 07. Září 2016, 19:34:56 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od petanx
Tak to je dobrá bomba Šokovaný. No jak říkáš, převozník.

Já bych si neodpustil jí ještě něco napsat, no ale je jasný, že tohle nikam nepovede a nemá to ani cenu. Ženská už tě má u zadku a ať přijdeš s kytkou nebo s fackou, odfiltruje tě a ještě si postěžuje kamarádkám, že ten blbec za ní zase dolézá. Tak good luck příště...

 93 
 kdy: 07. Září 2016, 17:51:14 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od Cizinkx
Posun žádný.

Akorát se mi potvrdilo že holky po dlouhým vztahu maximálně do postele. Žadný city do toho netahat nic, a pak by to bylo asi oukej, ale stejně by to nemělo dlouhého trvání. Je to akorát ztráta času.


Ta slečna mi napsala po týdnu, dost divným tonem že si tohle nemyslela. A že jestli si myslím ,že jí nechybím tak to není pravda, že jestli to tady tím chci skončit, tak jí to bude moc mrzet a že ty 4 měsíce byli nejužasnější v jejím životu. Prostě se oháněla jako kdyby nic nebylo. Snažila se tvarit jak jí to vlastně taky vadí, a jak toho má moc a prostě výmluvy hadr. Totalní výmluvy, sračky. Nejhorší je, že to rika slečna, kterou 4 měsíce znáte uplně z jinýho pohledu. Z toho supr, snaživá, v pohodě, usměvavá, obětavá. Co nemá ráda lež a přetvářku. A ejhle? ......Rekl jsem si že udělam ještě jedno dobrý gesto, a dám jí šanci, že to třeba fakt měla blbý. Tak jsem v přátelským duchu "jak jsi psal" jsem jí všechno v klidu vysvětlil, že mi nevadí, když chce být s kamarády, nebo je unavená nebo že je jí špatně, že to vše chápu. Ale že mi jde jen o nějaký gesto ke mě, že by mě ráda viděla. Nebo že jí chybím. Nic víc. A že se mě nemusí bát, že budu uražený nebo tak něco když mi něco odmítne, že to tak není.

 A víš jak tohle dopadlo? Dnes je to cca pomalu skoro měsíc a slečna si tohle vše přečetla a už neodpověděla Šťastný ...Prostě komedie největší. V hlavě trošku gulášek.  Tudíž všem radím, že ženský po dlouhodobým rozhodu na vztah nebrat !!!!!NEBRAT!!! I kdyby to bylo sebe větší kočka a sebevíc si sní rozuměli. Tak se na to vybodnout, je to neskutečná ztráta času, a já si ted rikam kde bych mohl ty 4 měsíce být.

Mrzí mě to, jasný po dlouhý době holka co by za to stála, ale rozhodně netruchlím(už po týdnu jsem byl oukej). Říkam si, že holka co o mne nemá zajem, nemá v mým životě co dělat, a nestojí mi už o nic. Snažil jsem se dostatek ona to odpískala, a ještě tak dementně, kdy prakticky shodila sama sebe, a svoje dosavadní chování vůči mě. Vím že kdyby nebyla po tom rozchodu a měla nějaký vztahy za sebou, tak spolu sto pro jsme. Ale takhle holka prostě přičuchla k tomu co předím ve vztahu nemohla, a znáš to holka po prvním vztahu, nevybejčená nic, to je horor.

Neříkám že to tak musí mít každá po rozchodu, ale já bohužel natrefil an tu nejhorší možnou kombinaci. První vztah, 6 let, nevybouřená.

Tudíž ano slečně jsem po rozchodu posloužil jen jako náplast na bolístku. Pomohl jsem jí s tím, že nějaký frajer o ní má zájem. Popravdě si o mě myslela, že bych si o ní neopřel ani kolo. Tudíž jsem jí dodal potřebne sebevědomý a kdy už nemohla kombinova vše časově, mám na mysli svojí práci, rodinu, kamarády, festáky apd. Tak prostě odstřihla mě, v tu chvíli ten nejmín důležitý článek, protože semnou se vyblbla, já jí z toho dostal. Už byla oukej, tak by ráda dělala ty všechny věci co ve vztahu nemohla. Festáky, kamarádky, party apd. Tudíž se na to vyprdla neměla potřebu, a tím chováním a tím psaním mi to akorát potvrdila. I když se snažila seč mohla mě přesvědčit o opaku.

Jo jo určitě. Mě když na člověku záleží a chci ho vidět, tak mu to dokážu tak že ho budu 20 dní ignorovat pak mu napíšu něco na styl že to tak není, "taky mě to mrzí že se nevidíme". A pak ho další měsíc bud ignorovat. Už jen když si nad tím zamyslím, tak je to tak komický, tak vtipný, jak si člověk dokáže protiřečit a srát do huby. Že to snad ani neni možný.

 94 
 kdy: 07. Září 2016, 12:05:56 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od petanx
Tak co, nějaký posun?

Bohužel to co popisuješ je velmi pravděpodobné - já tomu říkám tak, že když něco nějak cítíš, tak to tak nejspíš skutečně je. A to se na to podívej z pohledu ženské, ta něco nějak cítí a myslí si, že je to ještě mnohem horší Úsměv

Viděl bych to na jednoduchou radu - zeptej se jí na to. Prostě se mírným a přátelským tónem a ve vhodnou chvíli kdy má čas zeptej, jestli se něco děje (samozřejmě ti řekne, že ne) a že cítíš, že je něco špatně...prostě proběhne diskuze, možná se pohádáte, ale určitě něco zjistíš.
A nebo se můžeš stáhnout a týden jí nenapsat, naplánovat si svůj program a chovat se jako ona...to ale podle mě není nejlepší nápad, možná se to nějak pohne, ale na důvěře to nepřidá

 95 
 kdy: 04. Září 2016, 21:53:11 
Založil Samuel - Poslední příspěvek od Samuel
Ahoj po dlouhé době,
je to již 8 let co jsem se tady zaregistroval Šťastný Také se toho mnoho událo, ačkoliv jsem se tu moc neprezentoval. Pár měsíců žiji v Praze a rozkoukávám se tady. Mám tu dobrou kamarádku (přítelkyni?), ale nejsem si jistý jak to půjde dále. Kamarádí zatím žádní, i kvůli druhé změně bydliště tady v Praze, ale teď už snad bez posunu. V práci pohoda. Každopádně mládenecký život mě ještě baví, takže nějaké bary a akce jistě brzy navštívím. Kdyby tu náhodou byl někdo koho bych mohl poznat nebudu se zlobit. Ale i tak zpětně děkuji za toto fórum a za qarka, posunul mě vpřed, ačkoliv učit se budu celý život. Ahoj Úsměv

 96 
 kdy: 29. Srpen 2016, 19:10:23 
Založil Qark - Poslední příspěvek od henry
"On k neznámé atraktivní ženě na baru: ""Vyspala byste se se mnou, kdybych vám nabídl milion korun?""
Ona bez váhání: ""Za milion? Ano. Vyspala.""
On: ""A vyspala byste se se mnou za dvě stovky?""
Ona podrážděně: ""Copak jsem nějaká kurva?""
On: ""No to už jsme si ujasnili před chvílí. Teď už pouze diskutujeme o ceně.""

 Holič stříhá osmiletou holčičku, která žvýká žvýkačku. Ta jí vypadne, holčička ji sebere a dá si ji zpět do pusy, a žvýká dál. Holič se zarazí a ptá se " Holčičko nemáš ji chlupatou?" Holčička odpovídá " Jebe ti? V osmi??"

Přijde takhle Sobotka do banky, chce si vybrat peníze, ale zapomněl si občanku.
Sobotka: "Vždyť jsem premiér, mě přece zná každý. Tak na co občanku?"
Pokladní: "Jenom obličej není jednoznačná identifikace - co já vím, můžete být jen dvojník.
Jó byl tu jednou Karel Gott, a taky si zapomněl občanku.
To ale stačilo, že nám zazpíval jednu písníčku a bylo to jasné.
Pak jsme tu měli Jaromíra Jágra, taky si zapomněl občanku, ten ale vytáhl z tašky puk
a hokejku a to co nám s ní předvedl za kličky, taky nenechalo nikoho na pochybách.
"Sobotka: "Já ale nic neumím."
Pokladní: "Pane Sobotko! Chcete to v dvoutisícovkách, nebo drobnější?"

 97 
 kdy: 21. Srpen 2016, 23:19:39 
Založil Kidik - Poslední příspěvek od Av4
ja ji pak budu chtit treba zajet ze zvyku do kalhotek a ona proste ...
... prostě co? Řekne, že ne? Tak musíš počkat Úsměv Nebo ji příště víc vzrušit, aby chtěla sama. Ale v praxi jsou možnosti jen dvě - počkáš dokud nebude sama ready nebo se s ní rozejdeš. Nic mezi není Úsměv

Ale mam z toho pocit, že problém máš spíš ty, ne? To, že je panna, přece neznamená, že s ní nemůžeš nic dělat, nebo jo? Pokud by s tebou nechtěla přímo spát, tak jsou přece i jiné možnosti jak si čekání na to, až bude ready zkrátit.

 98 
 kdy: 15. Srpen 2016, 20:42:00 
Založil Kidik - Poslední příspěvek od Kidik
Zdravim, hodne jednodusse se pokusim napsat muj problem Šťastný nasel jsem si holku z kazachst. Jsem sni rekneme +- 3tydny(pokud nepocitam 2 mesice kdy byla v kazachstanu s rodici) problem je ten ze mi rekla ze je panna .. A ja proste nevim jak se k ni chovat .. Je ji 19 a ted momentalne spolu bydlime na pokoji a proste ona se i rada vasnive liba atp. Jen nevim mam takovou zabranu kdy proste kdyz rekneme ji hladim tak se vyhybam intimnim mistum.. A prave problem je ze kvuli ni jsem uz 3 mesice bez .. Opravdu mi na ni zalezi ale nevim jak se sni pobavit nebo snad naznacit ci zeptat kdy bude pripravena .. (Nechci ji do niceho tlacit urcite ne) ale abych proste nahodou neco nepokazil tim, ze mi bude pripadat ze uz proste je vse vasnivejsi(jak uz parkrat bylo) a ja ji pak budu chtit treba zajet ze zvyku do kalhotek a ona proste .. Vsak rozumite... Vsem dekuji za odpoved popr zkusenosti Stydlivý

 99 
 kdy: 08. Srpen 2016, 11:27:44 
Založil Cizinkx - Poslední příspěvek od Cizinkx
Já vím, že to tu pomalu, ale jistě vymírá, což je škoda. Ale i tak jsem jdu ještě z dotazem, třeba mě bude vyslyšeno.


Jak napovídá nadpis jde o slečnu po rozchodu. Slečna to ukončila  s ním, byl do debil a bůh ví co ještě podle ní. Byla s ním 6 let a po 5 roce to chtěla někam posunout tak se vzali. Bohužel to prý celý vztah zničilo a šlo to do kopru. Tudíž my jsme se seznámily po jejich rozchodu, tak byli a pořád jsou v rozvodovým řízení. Nespěchal jsem na ní, chtěl jsem to nechat plynout přirozeně. Chtěl jsem aby tyhle věci měla vyřízený a byla už štastná co se tohodle týče.


No slečnu znám 3 měsíce, první měsíc jsme randily. Bylo to skvělí, taková ta klasika všichni známe procházky, večeře. Apd... pak jsme spolu začli spát, to bylo ještě lepší. Začali se mezi námi prohlubovat city. Nevídali jsme se každý den, ale tak 2x někdy i 3x za týden, když to šlo a byla chut. A občas když vyšel tak nějaký víkendy. Jezdily na výlety, koupat a plánovali co dál podniknem. Co se rozvodu týče držel jsem jí a mohla se na mě spolehnout. Já zase na ní, když jsem měl problémy v práci. Nebo když si hledám byt. Tak mi pomáha. Protože ve stávajícím už být nechci. Představila mě rodině. I bratrovi.. Já zase představil svojí sestru a jejího manžela. Na veřejnosti se za mě nestydí ba naopak. Mazlí mě, chytá se mě. Říká mi jak se semnou cití v bezpečí, Tuna věcí společných, společný pohled na důležité věci ohledně třeba vztahů. rodiny, neb práce apd. Říká že kdyby mě nějaká jiná klofla, tak by jí nejspíš musela vyškrábat oči..Prostě takový počáteční vztah? ....Ale poslední dobou mám takový pocit, že jsem byl jen Převozník. Prostě někdo kdo jí pomohl se z toho rozvodu dostat. Náplast. I když se vidíme, je to skvělí jako předtím, je vidět že se i těšila. Ale poslední akce musím iniciovat já. Moc se k ničemu nemá. Už neodpovídá jako dřív. Nevadilo mi že napsala jednou za den, tak jsme byli zvyklí. Ale ted už ani za dva nic. ALe zprávu si přečte je online, ale odpověd nikde. Nebombardujují, nenaháním jí. Ale kruci. Člověk pak malinko upustí city(nemyslím že jsem se jí uplně vylil, to v žádném případě)ale chtěl jsem vědět že jí mám rád. Tak to najednou poslední 4-5 dní je divný.


Měli jsme jet ted v sobotu jsme měli jet spolu. Nakonec zvolila kamarády. A ani mi nerekla, pojed s náma bude sranda, chci tě tam. Pritom věděla, jak se tam těším, a jak jsme se domlouvali, že tam spolu budem. Nikdo by mi nevadil, ale absolutní nezájem o to abych jel. Prostě jen jak chci. A čus. Nejel jsem tam samozřejmě, udělal jsem si vlastní program. 3 Dny po, akci jako kdybych tu ani nebyl. Vidět mě ? Vůbec. Odepsat? Jen aby se neřeklo. Včera jsem jí chtěl na večer zavolat. Lepší jak zprávy. Tak mi to zvedla. A první co bylo je: Co je nebo co se děje. Říkám chci tě jen slyšet. A ano aha, no mám tu ted navštěvu víš, musím se jí věnovat. Rikam tak to se omlouvám. Ona že mi napíše pak, ahoj. Na tom by nebylo nic divného, jen kdyby to nebylo odpudivím tonem, co jsem si to vůbec dovolil zavolat. No napsala, odepsal jsem protože jsem zrovna byl na facu. A už to je den a odpověď nikdy. Má volno. Tak si říkám kruci, kdyby si tu zprávu aspon nepřečetla nebo měla 12cku v práci. Okey. Ale tohle. Nebombarduju jí, nenaháním jí. Ale ted bych nejspíš měl udělat ten pomyslný krok vzad a nechat iniciativu na ní, nechat jí dýchat nejspíš. 2 Jsem dopředu udělal, ale ten jeden vzad ne.

Né naoko to vypadá přesně tak jako můj topic v rozchodech, kde jsem taky tenkrát potkal slečnu po rozchodu. A jak to dopadlo. Akorát ta byla povahově uplně jiná. Hrozný party dábel. A myšlenky o vztahu měla taky zrovna posunutý, tam jsme se rozcházeli brutálně teda.

Ale otázka zní jde poznat ten převozník? Ta náplast co pro toho druhé jste?. Nebo si myslíte že je to jen protože svůj rozvod nemá ještě dořešený.
Jako člověku mi tohle přijde prostě vztah,aniž bychom si to museli říkat. Nemusíme si třeba nic říkat chvilku a stejně je nám společně hrozně fajn v přítomnosti toho druhého. Možná že je to jen planý poplach a potřebuje si ted dáchnout. Ale už jeden vztah z holkou skončil a bralo mi to síly. A mělo to tu stejnou pointu. A nechci zrovna u tehle být jen nějaký převozník.

 100 
 kdy: 26. Červenec 2016, 19:19:08 
Založil tomm - Poslední příspěvek od tomm
Tak další aktualizace. Měsíc po posledním příspěvku jsem se dal dohromady s holkou, se kterou jsem dodnes. Samozřejmě nešlo o žádnou z těch, co jsem tu řešil  Šťastný ... Máme plno společnýho a cítíme se spolu skvěle. Cítím na sobě, jak mě moje minulé 2 vztahy posunuly dopředu a pomohly si leccos ujasnit. Myslím, že po 5 měsících jsem si úžasností svojí přitelkyně ještě jistej nebyl. Jediný drobný zádrhel je, že je to vztah na dálku, ale i tak se vídáme pravidelně, většinou každý víkend. Teď jsou navíc prázdniny, takže máme na sebe víc času a chystáme se i na společnou dovolenou k moři.

Občas se mi stane, že podotknu něco o možnosti společný cesty třeba do Ameriky, která by byla až za rok - moje kamarádky ve mně vyvolaly pocit, že na plánování vzdálený budoucnosti si musí chlap dávat pozor, aby holku nevyděsil a neutekla. S přítelkyní jsem se i přesně o tomhle bavil a řekla, že ANO, maličko ji to určitým způsobem znervózňuje, ale zároveň se jí to líbí. Na dotaz, jestli s tím mám přestat, řekla, že ne. Takže názory svých kamarádek házím s radostí za hlavu.

To je vlastně ale jedna z věcí, co mě trápí - moje ovlivnitelnost ostatními. Vztah je tedy skvělý, ale mám problém v sobě, že se nechám snadno o něčem přesvědčit, atp... Příznaků je víc, ale po delším zkoumání a konzultaci vím tohle:
Potřebuju si zvýšit sebevědomí. Jde jak o život ve vztahu (když se mi něco nechce, nejspíš pořád nejsem schopný říct "NE", ze strachu, že bych zklamal) tak i osobní život (s kamarády se stýkám většinou jen když se ozvou oni, protože většinou nemají čas - nechci se jich doprošovat a už z principu chci být trochu vzácný)...

Pozoruju na sobě, že se lidem snažím často vyhovět na úkor svých vlastních potřeb, přání a pohodlí. Jsem leckdy i milejší, než bych sám chtěl - to se odráží později, když si ze mě lidi dělají loutku. Kde hledáte tu hranici, kam povolit, vy?
Prostě chci "přitvrdit".

Můžete doporučit nějakou knížku nebo vyzkoušený způsob, jak si víc věřit?

Stran: 1 ... 8 9 [10]
Copyright © 2005–2019 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS