Chci jen sex, jak ho dostat ??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:45:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Chci jen sex, jak ho dostat ??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk
Autor Téma: Chci jen sex, jak ho dostat ??  (Přečteno 173379 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #175 kdy: 16. Leden 2009, 13:56:58 »

Fór je v tom že hledáš něco tam kde to neni...Proto to nemůžeš najít
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #176 kdy: 16. Leden 2009, 14:14:22 »

Opravdu ztrácíš tady kus života Velmi smutný nad něčim naprosto zbytečnym, přitom si už mohla mít jinýho, lepšího! borce. Mrkající
Neztraci, jeste je mlada a potrebuje vyklepat tuning...ne, jako pokud te jeste nikdo dostatecne nevydeptal, tak uz to dokonci s nim. Z tohohle budes cerpat pak jeste dlouho, vyzkousis na nej tolik veci...a pak to bude jednodussi. Trapit se budes ted, kdyz toho nechas, i potom, az toho nechas z jineho duodu nez ted.

(no se mnou vyjebe jeste tak 5 chlapu a budu ocelova zena Smějící se Smějící se)

He, tak to dík....Já chtěla jenom vysvětlení toho chování...Protože sama na to nepřijdu :-D .... Chlapi to maj v hlavě jinak ... A jenom ze sebe nechci udělat dilinu nějakym špatnym krokem....
Uprimne, uz ze sebe nemuzes udelat nic, o cem by podle me nevedel...hlavne to neber jako urazku. Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #177 kdy: 16. Leden 2009, 14:17:19 »

(no se mnou vyjebe jeste tak 5 chlapu a budu ocelova zena Smějící se Smějící se)

Stav se v Praze, na našich diskotékách to zvládneš splnit za večer
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #178 kdy: 16. Leden 2009, 14:22:23 »

Mr.LiWu : Co takhle bejt konkrétnější ??

Cassies: Dík že aspoň ty mě chápeš ;-) .... No joo, no, ženský si prostě asi rozumněj..... Tak taak, prostě mě nikdo jinej zatim neoslovuje víc, tak se chci pobavit takhle ..... Trápila bych se víc, kdybych věděla že sem to vzdala jen tak....teď momentálně :-D ...takže pořád vymejšlim nový fígle.... :-D .... Jinak až teda budeš ocelová žena, nechám si od tebe poradit a tu radu si dám za rámeček ;-) ....

A k tomu že ze sebe nemůžu udělat už nic o čem by nevěděl ?? Noo, nevim nevim Úsměv .... Možná, ale člověk dokáže překvapit i bůh ví po jaký době něčim, co bys fakt nečekala (ať v dobrym nebo špatnym) ....
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #179 kdy: 16. Leden 2009, 14:26:02 »

Mr.LiWu : Co takhle bejt konkrétnější ??

Hledáš co naznačuje např tím že tě fotí. Jenže ono právě tímhle a dalšíma co jsi popsala nenaznačuja nic, prostě si tě vyfotil, myslím že kdyby s tebou chtěl spát, tak jelikož jste spolu už asi dostkrát spali, bude vědět jak si o to říct...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #180 kdy: 16. Leden 2009, 14:29:48 »

(no se mnou vyjebe jeste tak 5 chlapu a budu ocelova zena Smějící se Smějící se)

Stav se v Praze, na našich diskotékách to zvládneš splnit za večer
Se mnou, ne me, drahy Mr.LiWu.
Zaznamenáno
Kobliha
*
Karma: -3
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 61


Zobrazit profil
« Odpověď #181 kdy: 16. Leden 2009, 14:31:41 »



Hledáš co naznačuje např tím že tě fotí. Jenže ono právě tímhle a dalšíma co jsi popsala nenaznačuja nic, prostě si tě vyfotil, myslím že kdyby s tebou chtěl spát, tak jelikož jste spolu už asi dostkrát spali, bude vědět jak si o to říct...
[/quote]

No tak když na mně ani nepromluví a když se náhodou otočim, koukám že mě fotí a rychle to schovává...To neni úplně normální si myslim.... A to že sme spolu spali vždycky vyplynulo tak nějak zvláštně nečekaně....Nebo čekaně, ale sám od sebe by si o to neřek , jelikož je zadanej a zas má asi výčitky....Asi je blbost tady chtít nějakou radu, protože nedokážu popsat tu strašně zvláštní situaci.....
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #182 kdy: 16. Leden 2009, 21:09:18 »

Smarja, tak si te treba foti, aby moh pak před klukama machrovat. "S touhle spim, husta, že Mrkající " Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
dextera
***


Karma: 10
Místo: Praha
Příspěvků: 339


Zobrazit profil
« Odpověď #183 kdy: 21. Leden 2009, 00:46:52 »

Kobliha: já myslím, že ho už nechceš jen na sex, když to neustále tak řešíš, ale je v tom  z tvé strany něco víc. Pobavit nebo mít sex můžeš mít s kýmkoliv jiným, pokud ti jde opravdu jen o to ( určitě je to není jedinej postelovej bůh pod sluncem). Pokud ale chceš spát jen s tímhle, protože se ti to s ním líbí, líbí se ti vzhledově, přitahuje tě, očerňuješ jeho stávající přítelkyni a píšeš jaká je to blbka, tak už jsi do něj zabouchlá i když si to nechceš přiznat.
Zaznamenáno

"Na ranách na duši je krásné to, že z nich rostou křídla." (Jung)
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #184 kdy: 29. Duben 2009, 19:20:03 »

By mě zajímalo, jak jsi dopadla....
Zaznamenáno
limetka.zuza
*


Karma: 3
Pohlaví: Ženské
Věk: 33
Příspěvků: 69


Zobrazit profil
« Odpověď #185 kdy: 04. Červen 2011, 11:40:55 »

Já ti radím, od takovýho chlapa už dávno pryč. Jestli chceš  sex, jsou i chlapi kteří si udělaj čas když chceš ty, zaplatí ti večeři a mají k tobě nákou úctu a ty jim na oplátku uděláš co maj rádi. Nečetla jsem tady celou tu historii ale vím že je spouta chlapů co hledá sex a jsou lepší než ten tvůj frajer. Zamilovat se do něj je největší pitomost.

Tohle téma už je nějakou dobu neaktivní. Je OK se zeptat jak to dopadlo, ale ne radit tady něco je zbytečný. Následující OT příspěvky mažu. Ava.
« Poslední změna: 07. Červen 2011, 14:45:46 od Av4 » Zaznamenáno

" Nic neposiluje lásku tak jako nepřekonatelné překážky." Lope de Vega

" Mám spoustu jizev, ale také v sobě nesu okamžiky, k nimž by nedošlo, kdybych se neodvážil překročit své hranice." Paulo Coelho
Stran: 1 ... 6 7 [8]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS