forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na chlapy => Téma založeno: malenkaja 13. Květen 2011, 19:22:31Název: poslední šance
Přispěvatel: malenkaja 13. Květen 2011, 19:22:31
Obracím se na Vás s žádostí o radu, protože jinde o ni prosit nemůžu. Možná už je i pozdě.
 Pokusím se Vás stručně uvézt do obrazu. V práci mám kolegu, první 3 roky se mi nelíbil a nezajímal mne. Pak proběhlo pár firemních akcí a já zjistila, že je docela fajn. Ale měl slečnu. S tou se rozešel, protože ještě nebyl připravený na vážnější vztah, po předchozím rozchodu s dlouholetou přítelkyní (a tu měl vážně hodně rád). Proto jsem se do ničeho nepouštěla. Až na Vánoce 2009 na firemním večírku, jsem se chystala s ním trochu sblížit. Byla jsem dost nervózní a tak jsem si dodávala kuráž Jimem, Jackem nebo Johnem - už nevím. Kolegyně zpozorovaly, že se něco děje a tak ze mě vytáhli, že se mi líbí a chtěli to podporovat.Takže fiasko  :( Když jsem šla kolem něj, tak do mě strčily, abychom si mohly dát pusu pod jmelím. To se sice zdařilo, ale byla to jen opilecká pusa s následky naražených žeber a rozlitých sklenic. Ještě ten večer jsem se dozvěděla (náhodou a ne od něj), že se vrátil ke své bývalé dlouholeté přítelkyni. Protože jsem mu přála štěstí, dala jsem od něj ruce pryč, city ale zůstaly. Jak se říká dokud dýchám, doufám.Nyní už s přítelkyní zase není a asi už delší dobu. Včera jsem zjistila, že na konci měsíce odchází. Bydlí dost daleko a práci má slíbenou v místě bydliště. Takže šance, že ho ještě uvidím je mizivá. Nemám na něj žádný kontakt krom služebního telefonu, který bude vracet.
 Tak abych to shrnula, nikdy jsem na něj nic nezkusila, ve flirtování jsem naprostý břídil a ještě se stydím. Takže pokud mu tenkrát na Vánoce některá z mých kolegyň nic neřekla, tak ani nic netuší. Navíc se v něm moc nevyznám, někdy jsem měla pocit, že zájem má, jindy, že mě ignoruje. Teď mi zbyly jen oči pro pláč :cry: , ale něco hluboko ve mě se s tím nemůže a nechce smířit. Člověk vždycky chce nejvíc to co je mu odpíráno.
Zbývá mi 14 dní, než odejde. Co mám dělat?
Díky za čas, který věnujete mému trápení.


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: Paul C. 13. Květen 2011, 23:46:15
Upřímně myslím, že nemá cenu se zbytečně trápí, když víš, že odchází. Už se radši o nic nepokoušej. Hezky se s ním rozluč a najdi si nějaký jiný objev. Ať se na to koukám jak chci, tak mi tohle přijde jako nejrozumnější řešení. 
Kdyby o tebe nějaký hlubší zájem měl, tak by snad nějakou náznakovou aktivitu vyvinul, poté co odešel od přítelkyně, nemyslíš?

Hlavu vzhůru a hleď vpřed!

- Paul


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: Aleš 13. Květen 2011, 23:51:25
Příjemný večer Malenkajo.
Na tvůj věk už bys to trochu měla mít v hlavě srovnaný a cítit, co chceš udělat a co jsi ochotna pro to obětovat.
Pokud se v práci běžně stýkáte, můžeš za ním zajít a začít se s ním bavit, třeba o práci a postupně rozhovor vést odlehčeně, v osobnější rovině a nechat volně plynout konverzaci a poznáš, podle jeho zájmu a pokládání otázek, jestli ho zajímáš, případně pak pokud je třeba stydlivej, tak se ho zeptat, jestli by nechtěl zajít po práci třeba na skleničku...

To už záleží na tobě, jestli to chceš zkusit, nebo jsi smířená později litovat, že ses o nic nepokusila.

Za sebe říkám, rozhodně je lepší to zkusit, než později litovat.

I špatný rande je lepší, než žádný.

Myslím si, že mu kolegyně nic neřekla, ale chlap prostě pozná, že se ti líbí, tedy pokud jsi to dala najevo třeba visením pohledu na něm, zájmem o komunikaci s ním, řečí těla, atd.
Promarněných šancí jsem si prožil taky spoustu, to zažil každý, určitě se ale najdou momenty, který to kurva vyvažujou, to mi věř! Takže nezahořknout, hlavu vzhůru, pozitivní přístup a nahoď úsměv:-).

Teoretizovat nemá smysl, jakmile někam pokročíš, pak se můžem bavit dále.

Když to nevýjde, tak budeš mít třeba pěkný vzpomínky na vydařené rande, budeš mít zkušenosti, překonáš trému a nervozitu a při dalších schůzkách už to tak hrozný nebude.

Tohle není zrovna moc dobrý přístup, je to spíše cesta do pekel:
Jak se říká dokud dýchám, doufám.


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: Artist 16. Květen 2011, 12:24:59
Zabudni naňho.


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: Av4 01. Červen 2011, 19:11:52
Ženská funguje jinak než chlap.
Chlap si řekne, že to nemá cenu zkoušet (logicky) a že šance je minimálí a že by byl blbec, kdyby to zbytečně zkoušel.
Ženská to sice taky nezkusí, ale bude si to pěkně dlouho vyčítat, i když ví, že to nemělo cenu.

Takže za mě zkusit. A protože není co ztratit a opravdu ho chceš, tak to zkus přímo. Zavolej mu a zeptej se ho jestli by nešel po práci na kafe. Je šance, že nebude mít čas, ale třeba navrhne jiný den. No a když tě slusně odmítne (což pochybuju), tak není co řešit. Stejně odchází.

A budeš mít dobrý pocit. Hned dvakrát. 1) že ses k tomu odhodlala 2) buď že jste spolu a nebo že jsi to aspoň zkusila i když to nevyšlo


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: malenkaja 07. Červen 2011, 08:58:13
Díky všem za názory, ale kapku čáru přes rozpočet mi udělalo, že zůstává :)
Včera jsme se už stihli i pohádat, kvůli kravině samozřejmě. Ale ani jeden jsme to nejspíš nemysleli ve zlém. Doufám. V pátek máme zase firemní akci, takže buď tam, nebo na to fakt kašlu. Však se ještě nestalo, aby to nějak nedopadlo.


Název: Re: poslední šance
Přispěvatel: Av4 07. Červen 2011, 14:12:28
Díky všem za názory, ale kapku čáru přes rozpočet mi udělalo, že zůstává :)
No vida :)