forum.QARK.net

Prosby o radu a dotazy => Jak na chlapy => Téma založeno: malenkaja 15. Květen 2012, 14:23:38Název: průzkum
Přispěvatel: malenkaja 15. Květen 2012, 14:23:38
Ahoj, měla bych takový dotaz, možná trochu průzkum. Je to spíš dotaz na chlapy. Takže, kdyby za vámi přišla holka, hezká, atraktivní, kterou znáte spíš jen od vidění, nebo vůbec a navrhla by vám sex, přijali byste? Nebo spíš jak velká je pravděpodobnost, že muž tuto nabídku odmítne? Zeptala bych se kamarádů nebo kolegů v práci, ale nerada bych, aby to brali jako výzvu  :D. Předem dík


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Ezio 15. Květen 2012, 14:42:47
Tak určitě :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: puzzle 15. Květen 2012, 14:51:26
Tak nějak jsem o tomhle psal tady: http://forum.qark.net/o-cemkoliv/otestujte-si-sveho-partnera/


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Maťko 15. Květen 2012, 16:45:37
Tak určite 2 :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: lustrigol 15. Květen 2012, 18:45:59
Jasně  :D Ovšem pokud by se nehrálo zrovna El clasico, nebo finále LM...to má přednost, jak jsem psal ve svym deníku  :lol:


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: puzzle 15. Květen 2012, 19:40:15
Ty vole Lustri, já snad do tebe zainvestuju, zaplatím nějakou kurvu a trochu tě prozkouším :D tohle mi přijde typicky racionální rozhodnutí, který by neobstálo v návalu emocí :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Av4 15. Květen 2012, 23:17:20
Takže, kdyby za vámi přišla holka, hezká, atraktivní, kterou znáte spíš jen od vidění, nebo vůbec a navrhla by vám sex, přijali byste?
Ne, protože je to podezřelý.

Ovšem zásadní rozdíl by byl kdybych jí víc znal - myšleno že by byla nějak součástí mého social circlu... třeba kamarádka někoho známého nebo tak. Ale úplně cizí holku nebo holku se kterou jsem nikdy neprohodil ani slovo - to asi ne :)

A ne proto, že bych s tim měl nějakej morální problém nebo tak, ale prostě jen proto, že bych za tim hledal nějakej podfuk (že mě chce okrást, že ma AIDS a mstí se chlapum tim, že ho roznáší, že mě chce dostat někam kde na ní čeká její ruský bratranes s baseballkou, nebo v nejlepším případě bude chtít zaplatit :D, atp.) - holky tohle prostě nedělaj.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: D9 16. Květen 2012, 09:28:35
Ne, protože mam přítelkyni.

Jinak podezřelost toho je subjektivní. Pro Avu je to extrémně podezřelý, protože nabídky sexu od atraktivních cizinek nedostává a velmi pravděpodobně nikdy nedostane, ale mam třeba kamaráda, který tyhle nabídky dostává dokonce celkem často, takže jemu by to podezřelý vůbec nepřišlo. Leoš Mareš těchhle nabídek taky dostává hafo.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Milhaus 16. Květen 2012, 13:43:11
kdybych neměl přítelkyni tak asi ano  :)


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: joei 16. Květen 2012, 13:52:16
Pokud by to bylo po chvilce bavení a svádění se na akci, tak bych přijal.
Kdyby přišla jen tak, tak bych se cuknul.

I když kdo ví, možná bych nepřijal ani tak. Buď totiž k sexu potřebuju hodně chemie a sexuální energie a nebo i trochu citu.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: mmarty 18. Květen 2012, 18:29:59
Já dostal nabídku na nezávazný sex pouze jednou a to od holky, která byla dost pod parou. To jsem fakt neměl zájem, na mě to působí úplně asexuálně, když je holka opilá. Jinak, kdyby nabídka přišla ze strany "kamarádky", odpověď by byla možná ano.... dle situace. S cizí holkou bych do toho nešel. Jak bylo řečeno, tyto nabídky narozdíl třeba od Leoše Mareše :D nedostávám každý den, a tak by mi to přišlo lehce podezřelé... a u tý opilý mě to divný ani nepřišlo, po pár tulamorkách měla prostě chuť... určitě se pak v klubu někdo z kluků obětoval :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: HonkL 18. Květen 2012, 20:59:01
Byl bych dost zarezeny :) a rikal bych si ze v tom urcite neco bude :).Hned z fleku ne... mozna az bych se vice seznamil


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: malenkaja 19. Květen 2012, 09:02:57
Musím tedy říct, že jsem docela překvapená. Čekala bych právě, že nebudete váhat, vzhledem k vašemu mládí (bez urážky). Já totiž sebrala odvahu, a šla se zeptat mužského osazenstva u nás v práci (věkový průměr cca 34). No když pominu jejich rádoby vtipné narážky, musím konstatovat, že by si dal říct každý. A kdyby ta dotyčná neznámá přišla s návrhem orálního sexu, tak by šli i ti ženatí a zadaní. Njn  :(


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: puzzle 20. Květen 2012, 11:34:52
A teď seš z toho zklamaná? :D Nebo co byl smysl tohodle průzkumu? :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: malenkaja 20. Květen 2012, 12:40:45
Zklamaná ne, překvapená rozhodně. Opravdu jsem si myslela, že mladí kluci by na takovou nabídku přistoupili spíš, než starší chlapi. No a smysl? Prostě mě to zajímalo, když něco nevím, tak se zeptám  :D Rozhodně večer nevyrazím do víru města, abych si to vyzkoušela v praxi. Ale třeba by to byl dobrý námět pro vědce z UK.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Milhaus 20. Květen 2012, 13:24:40
Nedávno jsem se bavil s kolegou o jedné naší společné kámošce. (ona věk kolem 40).
On : a ty ji pícháš?  :lol:
já : ne, jsme jenom kamarádi, proč se ptáš?
on : že to tak vypadá. Ale ty seš mladej a zamilovanej. Já jsem v tvým věku (mě 23, mu cca jednou tolik) taky nepodváděl.
      A ted když bych chtěl tak zase nemám s kým  :D :D

Myslím, že tohle přesně potvrzuje výsledky tvého průzkumu 
                                                                                                                                                            Milhaus  :)


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: henry 20. Květen 2012, 13:47:01
Teď jsem zamilovanej do mé přítelkyně, takže bych neměl zájem....

Jinak jak už říkali kluci nademnou, určitě by mně to přišlo zpočátku divné, pokud by se jednalo o úplně cizí holku. Pokud by se jednalo o nějakou aspoň trochu známou, u které bych věděl, že jsem jí jaksi sympatický, tak bych si říct určitě dal  :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: D9 20. Květen 2012, 14:38:40
Tak především osazenstvo tohohle fóra neni uplně idealní vzorek mužské populace pro výzkumy, páč tu jsou lidi s dost specifickým pohledem na vztahy.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Av4 20. Květen 2012, 15:00:24
No když pominu jejich rádoby vtipné narážky, musím konstatovat, že by si dal říct každý.
Tak ono je něco jiného se ptát anonymně lidí na netu a naživo kolegů. Jediný způsob, jak to ověřit IMO je to zkusit :)

D9: Mě naopak připadá, že čím jsem starší, tím víc se blíží zbytek světa mému chápání vztahů :D


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: Abruzzi 22. Květen 2012, 23:45:06
Na jednu stranu bych byl nedůvěřivivý
Na druhou stranu musim přiznat fakt, že jsem nadržený prase, a co si budeme povídat - nejdražší sex je ten zadarmo, většinou maj mladý holky plnou hubu keců jak "šoustaj"  ve výsledku toho nejsou schopny a když už, tak to stejně nestojí za nic. Mají "kamarády" a když spolu začnete chodit, nic se nemění - stále má kamarády. Pokud má kluk koule plný testosteronu je pravděpodobné že to s ním holka minimálně jednou dělala - v tom spočívá jejich kamarádství.... a co se jednou stalo se jednou bude opakovat....Stáváme se svědky nevěry. Každá holka je nevěrná, už i takové chatování s jinejma by se dalo považovat za podvod.

proto vztahy dočasně odsuzuji, a pokud by mi přišla upřímná nabídka, a věděl bych že se jedná o solidní službu, neváhal bych a šel do toho.


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: L88K 23. Květen 2012, 08:33:07
... Mají "kamarády" a když spolu začnete chodit, nic se nemění - stále má kamarády. Pokud má kluk koule plný testosteronu je pravděpodobné že to s ním holka minimálně jednou dělala - v tom spočívá jejich kamarádství.... a co se jednou stalo se jednou bude opakovat....Stáváme se svědky nevěry. Každá holka je nevěrná, už i takové chatování s jinejma by se dalo považovat za podvod.


Měla bych otázku:
Ty ses s každou svou kamarádkou vyspal, nebo kde jsi na to přišel??? Podle tebe bych totiž já měla mít sex min. s 5 "kamarády" najednou... a to ještě navíc rozlišuju kamarády a známé  :wink:


Název: Re: průzkum
Přispěvatel: D9 23. Květen 2012, 13:28:51
Taky jsem to nějak nepochopil, co Abruzzi napsal...