Šly byste?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 10:17:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na chlapy (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Šly byste?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Šly byste?  (Přečteno 35256 krát)
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« kdy: 25. Říjen 2006, 11:48:28 »

Ahojky lidičky, chtěla bych znát váš názor na jednu věc...

Před dvěma týdny jsem seděla v práci na recepci jako každý jiný den a v tom vejde do dveří jeden moc krásnej kluk. Málem mě trefilo, když jsem ho uviděla  ... a na něm jsem taky rozhodně nezpozorovala, že by mu moje přítomnost byla nějak nepříjemná. Šel k nám do firmy za jedním kolegou a než ten kolega přišel, tak si tam se mnou celou dobu povídal jako by mě znal celou věčnost, pořád se na mě usmíval, vtipkoval a i když přišel ten můj kolega, tak se na mě pořád poočku " nenápadně" koukal, jestli se směju jeho vtípkům... Prostě nádhera  
Pak odešel ( ještě se za mnou ve dveřích tak otočil  ) a já jsem tam zůstala sedět s tím, že znám jenom jeho příjmení.

Ale jelikož jsem někdy moc šikovná holka  , tak pro mě pochopitelně nebyl problém zjistit, v jakej firmě pracuje a jeho emailovou adresu a číslo na mobil.
Takže jsem vzala emailovou adresu a napsala jsem mu dopis, ve kterym jsem mu psala, jestli bych si od něj nemohla něco objednat a " nenápadně " jsem tam připsala i z jakej firmy jsem a kde tam pracuju, s nadějí, že mu třeba dojde kdo mu píše. On mi odepsal, že si samozřejmě můžu něco objednat, že je sice z jinýho města, ale že k nám jezdí skoro každej tejden ( dělá obchodního zástupce i pro moje město ) a klidně mi to osobně přiveze a ať mu teda napíšu, co by to bylo.
No, a já, ( původně jsem si chtěla fakt něco objednat, vylákat ho s tim do města a pak ho někam pozvat, ale pak jsem si řekla, že až by třeba stál vedle mě a já bych nebyla schopná slova, nic mu neřekla a on by tam jel zbytečně ), jsem mu napsala, že vůbec teda nevim, jestli si mě teda vůbec ještě pamatuje a že jsem mu psala jenom kvůli tomu, že bych ho chtěla někam pozvat.
On mi odepsal, že si na mě samozřejmě moc dobře vzpomíná  , ale že je bohužel zadanej, ale že to nic nemění na tom, že k nám pojede příští týden a jestli chci, tak se můžeme někde sejít. Já jsem mu odepsala, že s ním teda půjdu, ale pak jsem si to rozmyslela a napsala jsem mu, že má přítelkyni a že s ním radši nikam nepůjdu  
To se stalo minulý víkend.

No, ale včera se situace zase trochu změnila  Já mam na něj totiž číslo na mobil, párkrát jsem ho prozvonila, jeho tak nějak napadlo, že to asi budu já, zjistil si na mě číslo a začal mě taky prozvánět ( jak puberťáci  )... No a tak jsem mu napsala, jestli by nakonec opravdu nebylo lepší se někde sejít, abychom se nemuseli pořád prozvánět  
Na to mi odpověděl, že se teda sejdeme ....

Tak a mě by zajímalo, co si o tom všem myslíte. Někdo mi radí, ať na něj zapomenu, že má přítelkyni a někdo ať to nevzdávám, že třeba ten jejich vztah už ani za moc nestojí...

Děkuji moc za odpovědi.
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Říjen 2006, 12:33:24 »

Bejt tebou určite by jsem to zkusil... Mrkající Presně tak,nemuzes vedet jestli jim to klape a pri nejhorsim muzete bejt kamosi... Úsměv
Zaznamenáno

daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Říjen 2006, 12:43:43 »

Otazka je, jestli soucitis s tou jeho slecnou.
Ale kdyby byl jejich vztah uplne bezvadny a ty jsi byla nevitany narusitel, tak by urcite nebyl tak prijemny a ochotny, ne?
Takze jo, ja bych do toho sla...a uvidi se Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Říjen 2006, 14:31:52 »

zase na druhou stranu, mozna je to jen suknickar a ty bys byla jen ulet... na schuzku bych sla, ale byla bych opatrna a jak spravne podotkl Isilwen, treba byste mohli byt kamosi... aspon zjistis, co je skutecne zac Úsměv)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Říjen 2006, 21:11:05 »

joj - to jsou mi zase finty Šťastný Ze si neco objednas a on pochopi... takhle to neklape, my jsme chlapi, uvazujeme jednoduse, kdyz neco chces, tak to rekni rovnou Mrkající (tim myslim, to pozvani)

K otazce - zajit si nekam a poznat se kazdopadne muzete, na tom neni nic trestneho ani zavrzenihodneho, a pak se prizpusobis situaci. Jen je potreba se trosku uhlidat a nepadat do toho po hlave Úsměv
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Říjen 2006, 12:06:40 »

tak já bych řekl, že  tomu klukovi jde o sex.Promin, možná je to moc drsný to takle ti říct, ale jednak jste v tom věku a jednak on chodí s holkou...ty se mu samozřejmě taky líbíš, ale on má tu holku rád, cítí k ní víc, než k tobě....smiř se s tím, ale sex není taky špatnej  Mrkající

-a nakonec omluva, já nevidím tobě ani jemu do hlavy, jen konstatuju z vlastní zkušenosti a ze zkušenosti jiných...to jsme my chlapy, nástroj na rozmnožování, akorát moderní dobou je zvyklost mít jen jednu partnerku, přitom jsme jen 10% savců, kteří tak jednají....- (ostatní za smyslem zachování rodu souloží s více partnerama Úsměv Úsměv )
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Říjen 2006, 12:17:21 »

defekt Směrovka děkuji za odpověď  Šťastný

no tak jestli mu jde jenom o sex, tak má bohužel chlapec smůlu  Šťastný

příští tejden se nejspíš uvidíme, tak uvidim. každopádně si dám na něj pozor, ale tak to bych si dávala, i kdyby žádnou holku neměl, takže je to jedno  Šťastný
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Říjen 2006, 12:23:57 »

Však uvidíš sama, říkám, nevidím mu ani tobě do hlavy..... Kroutící očima

Ale abys ho pak nepovažovala za zvrhlíka, až tě chytne za prdel  Provokatér  Úsměv
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Říjen 2006, 12:28:20 »

No tak pokud mě chytne za prdel, tak mu vlepim takovou facku, že druhou chytne o futro  Smějící se  Smějící se

Já nehodlám někomu dělat matraci Ďábelský Na to ať si najde jinou  ...
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Říjen 2006, 12:35:09 »

promin, ty mu tady nadáváš za něco, co jsem plácl, neboli za můj názor a přitom to tak třeba není lol

Každej chlap není samozřejmě stejnej Provokatér chce se s tebou sejít třeba jen proto, že ví, že se ti líbí a dělá mu to dobře, víš co...taky se ti líbí, když se líbíš klukům...(co furt mám s tím líbením Nápad ) a tak někam pujdete a uvidíte sami co z vás vyleze.Úsměv
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Říjen 2006, 12:45:21 »

Jako já jsem tu schůzku minulej tejden zrušila právě kvůli tomu, že jsem si myslela, že mě bude chtít jenom do postele, ale teď už jí fakt rušit nebudu  Šťastný  Šťastný
Když jí teď zase zrušim, tak mi zase začne vrtat v hlavě, co když nááááhodou...., takže to risknu a stejně tam půjdu. Snad budu po tej schůzce vědět víc Mrkající
Zaznamenáno
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Říjen 2006, 12:54:36 »

jasňačka  Mrkající
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Říjen 2006, 14:05:24 »

Citace: "myška"
Jako já jsem tu schůzku minulej tejden zrušila právě kvůli tomu, že jsem si myslela, že mě bude chtít jenom do postele, ale teď už jí fakt rušit nebudu  Šťastný  Šťastný
Když jí teď zase zrušim, tak mi zase začne vrtat v hlavě, co když nááááhodou...., takže to risknu a stejně tam půjdu. Snad budu po tej schůzce vědět víc Mrkající


hehe, a das vedet??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Říjen 2006, 14:08:03 »

to víš, že dám  Mrkající
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 27. Říjen 2006, 09:53:36 »

Dneska mi psal, jako ostatně každý den  Smějící se  Smějící se

Neříkejte mi, že takovej milej člověk, je takovej k...k  Ďábelský
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Říjen 2006, 05:30:30 »

Citace: "myška"
Dneska mi psal, jako ostatně každý den  Smějící se  Smějící se

Neříkejte mi, že takovej milej člověk, je takovej k...k  Ďábelský


jeste je tu sance, ze je to profesionalni svudnik a proste vi jak na to ;-)
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Říjen 2006, 15:49:42 »

Panebože, Daemoniack  Smějící se  Smějící se Podle tý tvojí teorie by byli všichni kluci, se kterejma se znám, profesionální svůdníci  Smějící se  Každej neni jako ty.

Jako já si od toho nic neslibuju, ale zase z něj nemůžeš přece dělat k...a, když ani nevíš, jak to bude pokračovat, vůbec ho neznáš atd.

A jsem moc zvědavá, jestli mě chytne za tu prdel  Smějící se
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Říjen 2006, 17:36:05 »

Citace: "myška"
Panebože, Daemoniack  Smějící se  Smějící se Podle tý tvojí teorie by byli všichni kluci, se kterejma se znám, profesionální svůdníci  Smějící se  Každej neni jako ty.

Jako já si od toho nic neslibuju, ale zase z něj nemůžeš přece dělat k...a, když ani nevíš, jak to bude pokračovat, vůbec ho neznáš atd.

A jsem moc zvědavá, jestli mě chytne za tu prdel  Smějící se


sorry, jsem prave po hnusnym rozchodu, takze vsichni jsou mizerove a lhari... proste paranoia prvniho stupne Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
defekt



Karma: 0
Místo: Brno
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 30. Říjen 2006, 14:30:50 »

2 Myška:

lol, ty seš v tom až po uši  Úsměv

2 daemoniack:

špatnej rozchod??jsme na tom podobně, takže dovol, abych tě politoval, vím, jaxe cítíš Kroutící očima
Zaznamenáno

ts time to kick ass and chew bubble gum
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 30. Říjen 2006, 14:41:52 »

Citace: "defekt"
2 Myška:

lol, ty seš v tom až po uši  Úsměv

2 daemoniack:

špatnej rozchod??jsme na tom podobně, takže dovol, abych tě politoval, vím, jaxe cítíš Kroutící očima


dekuji  Podivený
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
MaléMiléDěvčátko

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Říjen 2006, 22:47:56 »

být tebou tam tam rozhodně fičím - nic neztratíš...nejdřív jen tak pokláboste a pak se zeptej přímo na tu jeho a sleduj co to s ním udělá...dozvíš se co potřebuješ Mrkající ...
Zaznamenáno
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Listopad 2006, 08:22:28 »

Tak dneska se s nim uvidim  Úsměv Docela se na to těšim.

Dokonce mi i nabídl, že si pro mě dojde až do práce, abych nemusela jít do města takovej kus pěšky.  Stydlivý Uf, ten mi mi dává  Šokovaný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Listopad 2006, 12:33:19 »

Citace: "myška"
Tak dneska se s nim uvidim  Úsměv Docela se na to těšim.

Dokonce mi i nabídl, že si pro mě dojde až do práce, abych nemusela jít do města takovej kus pěšky.  Stydlivý Uf, ten mi mi dává  Šokovaný


Drzim palce, at to vyjde!
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Listopad 2006, 12:50:50 »

Citace: "myška"
Tak dneska se s nim uvidim  Úsměv Docela se na to těšim.

Dokonce mi i nabídl, že si pro mě dojde až do práce, abych nemusela jít do města takovej kus pěšky.  Stydlivý Uf, ten mi mi dává  Šokovaný


gentleman Úsměv dneska se to mezi chlapama siri jako choroba, dokonce dva mi podrzeli dvere Úsměv)) coz jsem nadmiru ocenila a odmenila usmevem (heh, snad je to nevylekalo  Smějící se )

napjate cekame na vysledek, ze vecer jeste napises Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
myška

Karma: 0
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Listopad 2006, 13:09:48 »

Jo gentleman to on je  Úsměv A ještě jak mi dneska psal, abych na něj nazapomněla, že on se mnou počítá  Stydlivý

Myslim, že budu mít co dělat, abych z něj neomdlela Smějící se
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS