balení s fárem?:)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:53:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  balení s fárem?:)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk
Autor Téma: balení s fárem?:)  (Přečteno 59604 krát)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #100 kdy: 28. Leden 2009, 14:17:15 »

ve chvili, kdy jde zenska po aute, jde popenezich, takze se 7mou za 2 mega uspejes vic nez s opravenou amerikou za 100 tisic

Nebo Golfem I , byť cabrio. A holek který letí na auto protože ocení dobrý vkus při výběru modelu a motorizace je málo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #101 kdy: 28. Leden 2009, 14:56:48 »

uprimne? na co kouka vetsina zenskych u auta? jakou to ma barvu a jestli to ma vevnitr dvd prehravac
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #102 kdy: 28. Leden 2009, 15:05:40 »

Ze zkušenosti bych to uvedl asi takto, pořadí od nejdůležitějšího po nejméně důležité
  • Jak to vypadá a jak se k tomu vizuelně hodí borec
  • Stáří - vypadá to nově, nebo je to rezavý pekáč?
  • Značka ( je to Porsche nebo Škoda? je ta značka prémiová?)
  • Barva
  • Jak se v tom jede (cítím se v tom bezpečně? vzrušení? )
pozn. cenu záměrně na prvním místě neuvádím, protože holka ji v dost případech odhadne špatně
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #103 kdy: 28. Leden 2009, 15:18:42 »

Ze zkušenosti bych to uvedl asi takto, pořadí od nejdůležitějšího po nejméně důležité

    * Jak to vypadá a jak se k tomu vizuelně hodí borec - LiWu borec a k M3 se hodi:-)
    * Stáří - vypadá to nově, nebo je to rezavý pekáč? - vypada to nove (asi kvalitni lak:-D)
    * Značka ( je to Porsche nebo Škoda? je ta značka prémiová?) - ne, je to BMW, takze ne primo premiova znacka, ale uznavana
    * Barva - cerna?
    * Jak se v tom jede (cítím se v tom bezpečně? vzrušení? ) - nevim, pujcis mi to? xD

EDIT: LiWu, jel jsi gumball?
« Poslední změna: 28. Leden 2009, 15:25:48 od joei » Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #104 kdy: 28. Leden 2009, 15:28:27 »

Ze zkušenosti bych to uvedl asi takto, pořadí od nejdůležitějšího po nejméně důležité

    * Jak to vypadá a jak se k tomu vizuelně hodí borec - LiWu borec a k M3 se hodi:-)
    * Stáří - vypadá to nově, nebo je to rezavý pekáč? - vypada to nove (asi kvalitni lak:-D)
    * Značka ( je to Porsche nebo Škoda? je ta značka prémiová?) - ne, je to BMW, takze ne primo premiova znacka, ale uznavana
    * Barva - cerna?
    * Jak se v tom jede (cítím se v tom bezpečně? vzrušení? ) - nevim, pujcis mi to? xD

EDIT: LiWu, jel jsi gumball?

  • Jet o 5er, ne M3
  • barva je orientblau metallic
  • Pakliže jsi 170-180cm vysoký, máš pevné přírodní trojky, štíhlý pas a dlouhé nohy a šikovnou pusu, pak ti to půjčím

EDIT : Nejel jsem Gumball, ale chtěl bych jet
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #105 kdy: 28. Leden 2009, 15:34:06 »

sakra, jsem vyssi, trojky jsem mel na stredni, prostorove jsem vyraznejsi a nohy taky nemam nijak extra dlouhy.... a s tou pusou, to muzou posoudit jine slecny, ja tezko:-)

jsi narocnej, koupim si radsi svyho astona a pak se potkame na Gumballu:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #106 kdy: 28. Leden 2009, 15:35:55 »

joei : Jo, radši se potkáme na tom gumballu, to bude asi pro oba lepší zážitek Úsměv
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
ali22

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #107 kdy: 28. Leden 2009, 20:32:33 »

se 7mou nebo Skem jste za mafose z toho maji mlady holky strach,

Není ale právě tohle to co mladý holky tolik přitahuje?

to se pleteš, zkus se projet s tmavou limuzínou s neprůhlednýma sklama v léťe po městě,
klidně si stáni okýnko s usmívej se na holky, jsem zvědavej kolik ti jich skočí do auta.
A zkus to s výrazným kabrioletem co vypadá nadupaně a máš záhy víc stopařek než dokážeš
pobrat..
samozřejmě se to liší kus od kusu, jen píšu na co reaguje většina hladovějících po $$
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #108 kdy: 28. Leden 2009, 21:27:18 »

ali: napadlo me, ze to co jsi psal je fakt pravda a premyslel jsem proc.... mozna i proto, ze jako mladej borec v kriklavem kabriu vypadas jako nekdo, kdo se svuj, nesvazany, akcni, a bude to dobrodruzstvi. - protoze hledaji dobrodruzstvi a treba kratky romanek

na onoho mafiana si fakt muze holka rict, ze na nej ona nema.... ale kdyby jsi s kriklavym kabriem prijel na nejakou houseparty, kde to bude samej snobak, verim tomu, ze ty holky pujdou spis po tech mafia stylech.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
ali22

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #109 kdy: 28. Leden 2009, 23:08:00 »

ali: napadlo me, ze to co jsi psal je fakt pravda a premyslel jsem proc.... mozna i proto, ze jako mladej borec v kriklavem kabriu vypadas jako nekdo, kdo se svuj, nesvazany, akcni, a bude to dobrodruzstvi. - protoze hledaji dobrodruzstvi a treba kratky romanek

na onoho mafiana si fakt muze holka rict, ze na nej ona nema.... ale kdyby jsi s kriklavym kabriem prijel na nejakou houseparty, kde to bude samej snobak, verim tomu, ze ty holky pujdou spis po tech mafia stylech.

hlavne nepremyslej nad tim jak zensky premysli.. ja byt borec a zamava na me pekna kocka z te nejmafianstejsi limuziny tak za ni skocim a nepremyslim..
holky se spis boji potencionalniho nebezpeci zneuziti, (nejen) mlady holky trpí hrozným fenoménem - za zadnou cenu se nesmeji nudit,
ac primitivni a nudu si zpusobuje hlavne clovek sam ve sve hlave, ale je to tak
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #110 kdy: 28. Leden 2009, 23:21:40 »

to se pleteš, zkus se projet s tmavou limuzínou s neprůhlednýma sklama v léťe po městě,
klidně si stáni okýnko s usmívej se na holky, jsem zvědavej kolik ti jich skočí do auta.

No tak "temná okna" nemám, ale pár už mi jich tam skočilo. Jinak ale spíš raději vlezou druhýho auta, což není ani máfos ani sportovní kábro, ale ghettocar asijského původu, věkově srovnatelný s průměrem v pražské diskotéce Kamikaze
« Poslední změna: 28. Leden 2009, 23:27:00 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 ... 3 4 [5]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS