Balily mě?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 20:29:07

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Balily mě?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Balily mě?  (Přečteno 6952 krát)
ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 07. Leden 2010, 12:06:11 »

Dobrý den všem,
jsem tu nový, a tak bych se, s dovolením, rád krátce představil, než položím otázku. Myslím, že to může být docela důležité pro pochopení.

Jsem vysokoškolák v magisterském stupni studia, 24 let stár, s balením nemám v podstatě skoro žádné zkušenosti. Nemyslím, že bych působil příliš fyzicky přitažlivě, a také zájmy mám dost odlišné od většinové populace (stručně řečeno, jsem "divnej"). Nemyslím si ale, že bych měl velké problémy s komunikací, pokud mám tedy komunikovat o čem. Kamarádů i kamarádek mám poměrně dost (i když vysloveně blízkých málo).

Otázka: V právě proběhlém semestru se mi několikrát stalo, že ke mně v univerzitní knihovně přišla nějaká dívka a poprosila mne, abych jí nějak pomohl s nastavením notebooku. Většinou jsem jí vůbec neznal. No a teď, po přečtení textů na Qarkových stránkách (mimochodem, moc děkuju) mě napadlo, jestli v některých případech nešlo o nesmělé pokusy o balení z jejich strany. Tehdy jsem tomu pozornost moc nevěnoval, říkal jsem si, že prostě vyhlídly od pohledu největšího geeka široko daleko a odhadly své šance.

Co na to říkáte? Předem děkuje,

Moula
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Leden 2010, 13:58:32 »

Otázka zní, jak to probíhalo. Napsal jsi toho dosti málo na to, aby se dalo říct, zda-li šlo balení nebo o pouhé požádání o pomoc. Ze slov to stejně ani moc nepoznáš, spíš se zaměřit na jejich gesta apod.
Pokud se stejná situace opakovala u jedné dívky, mohl oto značit na snahu z její strany o navázání kontaktu, ať už za cílem kamarádství nebo sbalení. Zkus více rozepsat, co si pamatuješ z těchto situací...a pro příště, víc si všímat gest a když ti slečna, která tě žádá o pomoc, přijde atraktivní, tak zkusit navázat větší kontakt než pouhé "Spraveno, nastaveno, můžeš se připojit na wifi, atd..."  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Leden 2010, 18:19:15 »

Ano, vzpomeň na gesta rukou, nohou čí mimikum obličeje + chování (nálada)- komunikace.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Leden 2010, 18:55:14 »

myslim, že tě nebalily...
Zaznamenáno

ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Leden 2010, 18:59:49 »

Děkuju. Potvrdili jste mně moje doměnky. Věřím, že příští dotaz bude zajímavější.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden 2010, 19:07:07 »

D9 má pravdu, nebalily, prtože ženy málokdy balí.
Nějaký náznak v tom určitě mohl být nebo byl, minimálně určitě některou z těch holek muselo napadnout, že i kdyby chtěla pouze pomoc, tak to udělá jinak, než přes tebe. Důležitý je, jak jsi se k tomu postavil ty. "Máš to nastavený, tak čau" není závěr vhodný baliče. Ani nečekej "ty jsi tak hodnej že jsi mi to nastavil, zvu tě na večeři a pak se uvidí". Pokud to byl pokus holky, tak jsi nevyužil svojí příležitosti. Příště udělej líp.
Zaznamenáno
ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Leden 2010, 21:14:00 »

Balič nejsem, proto jsem tady, abych se jím zkusil stát. Ještě jednou děkuju.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Leden 2010, 23:19:20 »

Chceš se zlepšit, tak čti forum, jiny problemy. Stahni (viz eknihy tady na foru nekde) nebo kup si knizku o baleni, jak se stat alfou, od Tomase Baranka. Da ti to zaklady. I to se musi nastudovat. Pak prevest v praxi a nebat se.
Mimochodem to tvoje "dekuju" je strasne podrizeny Úsměv, takovy "beta". Lepsi by bylo uvolnenejsi "Diky" apod. Tak to rekne sebevedomej clovek, alfa, kterym se chces stat.
Zaznamenáno
ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Leden 2010, 23:50:36 »

Mimochodem to tvoje "dekuju" je strasne podrizeny Úsměv, takovy "beta". Lepsi by bylo uvolnenejsi "Diky" apod. Tak to rekne sebevedomej clovek, alfa, kterym se chces stat.
To mě nenapadlo, co se z toho dá vydedukovat Úsměv "Děkuju" používám na Internetu rád, přijde mi, že je to rozumný kompromis mezi "děkuji" a "díky". Ale když myslíš, tak teda díky.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 08. Leden 2010, 00:03:38 »

tady si můžeš něco stáhnout, házím ti sem topic s e-bookama, když jsi tu novej a třeba se tu neorientuješ  Mrkající

http://forum.qark.net/o-komunikaci-a-komunikacnich-tricich/prosba-o-e-knihy/275/
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 08. Leden 2010, 00:09:12 »

Balič nejsem, proto jsem tady, abych se jím zkusil stát. Ještě jednou děkuju.

nemusis se stavat balicem, aby ses mel lip... dyzs nebyl balic doted, proc by ses mel predelavat... staci jenom zmenit par veci a vyuzit svoje prednosti... a zenska, dobra zenska si teho vsimne...... pokud citis, ze v sobe neco mas a muzes neco nabidnot, tak se to snaz rozvinot.. dyz nebalis holky od 15cti jak na bezicim pasu, asi to proste nemas  v krvi, a naky nasilny predelavani Ti ve skutecnosti moc nepomuze...
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
ja-moula

Karma: 0
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 08. Leden 2010, 00:14:09 »

Jasně, asi jsem se v téhle věci blbě vyjádřil. Takže jseště jednou: Jsem tady proto, abych si za 5 let mohl říct, že jsem v tomhle životním období dělal kromě školy a dalších více či méně zbytečností i něco podstatného. Abych zkusil překonat svoji pohodlnost, která mi doteď bránila cokoliv podniknout.
Zaznamenáno
jesse



come on over - do a twist!

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: skorobrno
Příspěvků: 46


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 08. Leden 2010, 00:32:58 »

Jasně, asi jsem se v téhle věci blbě vyjádřil. Takže jseště jednou: Jsem tady proto, abych si za 5 let mohl říct, že jsem v tomhle životním období dělal kromě školy a dalších více či méně zbytečností i něco podstatného. Abych zkusil překonat svoji pohodlnost, která mi doteď bránila cokoliv podniknout.
drzim palce Úsměv
Zaznamenáno

come on over - do a twist!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS